Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Benjamin Fulford – 7 listopada 2016: Kabała przegra, niezależnie od wyników farsy pod tytułem „Wybory prezydenckie w USA”

Posted by Marucha w dniu 2016-11-09 (środa)

[Artykuł napisany jeszcze zanim znane były wyniki wyborów prezydenckich w USA – admin]

Rywalizacja na szczytach światowych struktur władzy nie zakończy się 8 listopada, bez względu na wyniki tzw. „wyborów prezydenckich” w USA, mówią źródła z amerykańskich służb specjalnych. Jednakże dodają, iż istnieje duże prawdopodobieństwo, że problem zostanie rozwiązany w dniu 20 stycznia 2017, gdy nowy prezydent oficjalnie przejmie stery w swoje ręce.

Na najwyższym poziomie wojna toczy się między 13 rodzinami, które rządziły Zachodem na przestrzeni wieków, jeśli nie tysiącleci – a ich starymi przeciwnikami, gnostycznymi iluminatami, którzy są przeciwni władzy linii rodzinnych.

Ludzie stojący za Hillary Clinton to przedstawiciele tych linii rodzinnych i są oni ostatecznie odpowiedzialni przed baronem Evelynem de Rothschildem, a także przed starą włoską arystokracją, stojącą za masońską lożą P2.

Potwierdzeniem powyższego może być poparcie udzielane im przez kontrolowane „rodzinne” media takie, jak czasopismo „The Economist Magazine”, należące do Rothschildów i braci Agnelli z loży P2. Potwierdzają to również emaile ujawnione przez Wikileaks, które ukazują, jak Hillary Clinton płaszczy się przed Lynn Forest de Rothschild, która jest żoną barona Rothschilda.

Głównym źródłem władzy rodowodowych rodzin jest ich kontrola nad procesem tworzenia i dystrybucji pieniędzy: do nich należy większość banków centralnych świata. Korzystają oni z władzy, jaką daje pieniądz, dla przekupstwa, szantażu i morderstw ludzi na najwyższych szczeblach władzy w celu zapewnienia sobie kontroli.

Korzystali z mocy pieniędzy dla przekupstwa, szantażu i morderstwa ludzi na najwyższych szczeblach władzy w celu zapewnienia ich kontroli. Kontrolują oni również korporacyjne media i użyli wszelkich środków propagandy, jakie mieli w swoich rękach, do tworzenia pozorów, że Hillary Clinton wygra z Donaldem Trumpem w rozpoczynających się wyborach. Możecie również potwierdzić to, zacisnąwszy nos i obserwując najnowsze wiadomości na CNN, znanej również jako sieć wiadomości Clinton [Clinton News Network – admin].

Ludzie stojący za Donaldem Тrumpem obejmują gnostycznych iluminatów, którzy rekrutują utalentowanych ludzi w każdym wieku, nie należących do rządzących rodzin – mówią źródła wśród iluminatów. Iluminaci sprzyjają merytokracji (https://ru.wikipedia.org/wiki/Мerytokracja), a ponieważ instytucje państwowe i wojsko są w rzeczywistości merytokratyczne, to oznacza, że kontrolują większość ludzi posługujących się bronią, z wyjątkiem kilku oddziałów najemników na służbie rodzin.

Bezpośredni raport od członka White Dragon Society [Stowarzyszenie Białego Smoka – admin] ukazuje na przytłaczające poparcie Donalda Trumpa na poziomie prostego człowieka z ulicy.

„Byłem na »wiecu« Hillary dwa tygodnie temu… było na nim może góra 1500 osób. W piątek wieczorem poszedłem na zlot Trumpa w Hershey, Pensylwania. Cała hokejowa arena była wypełniona, uczestniczyło nie mniej niż 15000 osób plus 7000, którzy nie mogli się tam dostać…Trump zamienia „rednecks” w pacyfistów. Hillary zamienia pokojowych liberałów w rozpalających wojnę, nienawidzących się nawzajem kretynów”.

Oto, co źródła w Pentagonie mówią o wyborach prezydenckich w USA:

„Pozwolono na kontynuowanie wyborów,  aby nie przestraszyć społeczeństwa i aby zdemaskować oszustwa przy głosowaniu i inne przestępstwa. Zaraz po tym zostanie proklamowana Republika, Hillary i członkowie Kabały aresztowani, a skorumpowane agencje, takie jak FBI, departament sprawiedliwości, FBI, urząd skarbowy, NSA i CIA zostaną wyeliminowane lub przeformowane”.

Tajne agencje wykonują swoją część pracy, pompując w Internet potok informacji na temat pedofilii, korupcji, ofiar z ludzi i innych bezeceństw, których dopuszczali się członkowie rodowodowych rodzin.
Kliknij na linki poniżej, aby zobaczyć przykłady.
>http://imgur.com/a/L9bA1
>https://www.youtube.com/watch?v=qfL5KwUuvMc
>https://www.youtube.com/watch?v=1UYYZA4DxDw

Członkowie rodzin są teraz w stanie absolutnego przerażenia, dosłownie walczą o swoje życie, uciekają na bazy na Antarktydę i próbują zrobić coś strasznego.

Wielu trolli oskarżało mnie, że jestem „na haju”, kiedy zacząłem pisać, że wielu przedstawicieli elity uciekaj na bazy na Antarktydzie. Teraz możecie sami sprawdzić na oficjalnej stronie departamentu Stanu USA, że sekretarz stanu USA John „Skull&Bones” Kerry wyleci na Antarktydę 8 listopada, w dniu wyborów.
>http://www.state.gov/r/pa/prs/dpb/2016/11/264091.htm

Kurwy z korporacyjnych mediów powiedziały na konferencji prasowej, że Kerry będzie tam studiować „zmiany klimatyczne” [bo Kerry to wybitny naukowiec… – admin], jednak źródła w CIA twierdzą, że prawdziwą przyczyną, dlaczego Kerry leci na Biegun Południowy, jest udział w tajnym spotkaniu z pośrednikami głównych rodzin i rozpętanie wojny domowej według zaplanowanego scenariusza.

Oto bezpośredni cytat pochodący od wysokiego rangą źródła CIA w Waszyngtonie:

„Te bydlaki chcą wojny domowej. Dlaczego by inaczej J. K. wyjechał z kraju? Zmiany klimatu, gówno prawda…  spotyka się z chłopakami elity na Antarktydzie na odprawie”.

Oto, co źródło CIA w Azji zmuszone było powiedzieć o tym:

„Wczoraj wieczorem dostałem telefon na pewnej zastrzeżonej linii. Mój kontakt w… chciał mi dać do zrozumienia, że jego ekipa udała się na Antarktydę na bardzo ważne spotkanie z niektórymi szefami państw i wysokich rangą dyplomatów z różnych krajów – i nie będą oni dostępni przez mniej więcej tydzień. Jedzie w charakterze obserwatora w imieniu… to wszystko jest utrzymywane w tajemnicy na zasadzie „need to know”. Żadnych przedstawicieli mediów. Powiedział mi, że jadą na „The Special Off the Grid Base”. Niektóre kraje mają swoich stałych przedstawicieli w tej tajniejszej, niż ściśle tajne, bazie.”

Głównym tematem dyskusji najprawdopodobniej będzie nieunikniona ratyfikacja Paryskich umów, co będzie oznaczać wymknięcie się światowego systemu finansowego spod kontroli rodzin.

Negocjacje, które rozpoczną się 7-go listopada (kiedy ten biuletyn wychodzi do Internetu) w Maroku, przypuszczalnie skończą się ratyfikacją tych umów.

Źródła w Pentagonie z kolei mówią, że „kontr-zamach stanu przeciwko Hillary postępuje lawinowo: samoloty, na których lecieli członkowie Kabały, starający się uniknąć sprawiedliwości, zostały zestrzelone; podziemne bazy we Włoszech zostały zniszczone przez trzęsienia ziemi, a potyczka na Antarktydzie stało się przyczyną wizyty Kerry’ego”.

Iluminaci mówią, że rodziny posiadają łódź podwodna na Guam, z której zechcą skorzystać, aby odpalić rakietę nuklearną na Tokio – i próbując zrzucić winę za napaść na iluminatów. Rodziny mogą także spróbować zorganizować pozorne inwazje obcych, UFO – lub użyć ataku EMP na sieci elektroenergetyczne USA, aby zapobiec zmianom w rządzie, jak twierdzą źródła w CIA.

Rodziny próbują również wykupić się od od kłopotów. Dlatego Evelyn de Rothschild stara się stworzyć 41 trylion dolarów, opierając się na certyfikatach sfałszowanego złota, o czym od dawna mówił zarówno autor artykułu, jak i i Neil Keenan. I rzeczywiście, w zeszłym tygodniu agent Rothschildów zwrócił się do „Fundacji Białego Smoka” i zaoferował im dowolną sumę pieniędzy, aby z ich pomocą uruchomić projektowaną, merytokratycznie obsadzoną agencję planowania przyszłości.

Jednak, gdyby WDF [White Dragon Foundation, Fundacja Białego Smoka] (część WDS) wzięła te pieniądze, to by oznaczało uznanie i utrzymanie przez rodziny i Rotschildów niemal boskiej władzy do tworzenia pieniędzy z niczego i zachowania kontroli nad tą planetą i jej mieszkańcami.

WDS uważa, że każdy nowy system finansowy musi być oparty na rzeczywistości (a zatem stwórcy), a nie na oszustwie. Ja także uważam, że proces tworzenia i dystrybucji pieniędzy musi być przejrzysty, wykonywany przez publiczne agencje rządowe, a nie prywatny monopol.

Źródła w Pentagonie zgodnie mówią: „Paryska umowa weszła w życie w skali globalnej 4 listopada, co oznacza, że z Kabałą musi być koniec zaraz po wyborach; w ten sposób światowy reset pieniężny może prowadzić do dobra całej ludzkości”.

Dodają, że choć „FBI umorzyło sprawę z mailami, nadal są haczyki na Hillary za pedofilię, za „pay for play” funduszu Clintona, za utrudnianie czynności wymiarowi sprawiedliwości, wymuszanie haraczy i przestępstwa podatkowe”. Nie mówiąc już o masowych morderstwach w Fukushimie, Iraku, Haiti i w innych miejscach.

[Pay for play oznacza, iż wpłacane są pieniądze w zamian za przywilej uczestniczenia w pewnych aktywnościach, w domniemaniu ekskluzywnych. W węższym znaczeniu – kupowanie seksu za drogie prezenty lub pieniądze w kręgach elitarnych pań. – admin]

NSA i źródła w CIA mówią, że Bill Clinton jest już poważnie zakażony AIDS i nie będzie żył na tyle długo, aby stanąć przed sądem.

W Japonii tymczasem rządząca liberalno-demokratyczna partia i Shinzo Abe, niewolnicy systemu, „wywiesili białą flagę kapitulacji”  – mówią źródła w królewskiej rodzinie. Michael Greenberg, główny agent Rothschildów w Japonii, jest obecnie pod aresztem na amerykańskiej bazie lotniczej Yokota w Japonii, jak podają owe źródła.

W Korei Południowej, rząd marionetki Kabały, prezydenta Paka Gyeun-hye, doznał wstrząsu po odkryciu, że był de facto kierowany przez kult religijny. Informacja ta doprowadziła do upadku wsparcia Paka do 5% poziomu, gdy setki tysięcy protestujących ludzi wyszli na ulice, by domagać się jego dymisji.
>http://mashable.com/2016/11/06/south-korea-protest-park-geun-hye/#xTNZFPmQouqt

Tymczasem źródła NSA wskazują, że prezydent Filipin Rodrigo Duterte jest dealerem, który działa na rzecz przestępczych syndykatów Ayala i Tang – i że jego tak zwana wojna z narkotykami to tylko pretekst do wykluczenia konkurentów,  aby jego zespół mógł zmonopolizować handel narkotykami na Filipinach.  [Hmmm… wygląda mi na zwykłą kalumnię…  niedługo ogłoszą go Żydem? – admin]

W Chinach z kolei źródła w armii i służbach wywiadowczych mówią, że chociaż prezydent Xi Jinping zapewnił sobie wsparcie na samym szczycie rządzącej partii komunistycznej, słaba gospodarka oznacza, że ma on niewysoki ranking i poparcie. Jego walka z korupcją, aczkolwiek była popularną na początku, obecnie uważana jest za ataki na rywali.

Istnieją również przesłanki, że coraz większa liczba osób w rosyjskim rządzie zaczyna rozumieć, że prezydent Władimir Putin nie jest prawdziwy. Widać to w tym, że rosyjscy dyplomaci używają emotikonów ET [Extra Terrestrial – admin], opisując Putina w swoich wiadomościach.
>http://www.dailymail.co.uk/news/article-3908668/Vladimir-Putin-alien-Diplomats-use-grey-ET-emoji-Russian-leader-private-WhatsApp-chats.html
[Tutaj bractwo zdrowo pojechało po bandzie. – admin]

„[Prezydent USA Barack] Obama, Xi Jinping i władimir Putin – wszyscy trzej są zdenerwowani, bo cała struktura władzy rozpada się wokół nich” – oto jak jeden z najwyższych członków illuminati opisał sytuację.

W tych okolicznościach, warto zauważyć, że 14 listopada na niebie pojawi się „Superksiężyc”, jaki zdarza się raz na 70 lat. To chyba będzie bardzo ciekawy tydzień.

>http://maxpark.com/community/5392/content/5543892
>http://conspireplanet.blogspot.se/2016/11/benjamin-fulford-says-cabal-will-be.html

*                              *                                *

Komentarz Głosu Prawdy:

Mój komentarz jest taki: jak potrafi jakieś Stowarzyszenie Białego Smoka, nawet jeśli ono realizuje dobre cele, bez pomocy Boga, bez Chrystusa, pokonać iluminatów? To niemożliwe. Bóg oczywiście posługuję się również tymi ludźmi w celu przywrócenia sprawiedliwości w świecie. Ale wiemy również, że nie tak łatwo szatan opuści tę ziemię, musi jeszcze przyjść Antychryst. Być może wiele z tych informacji jest prawdą, zobaczymy. Co do Putina, to nie wiem jak Rosjanom, ale mnie nie jest ani zimno, ani gorąco od tego, czy siedzi w Kremlu prawdziwy Putin czy jego sobowtór. Co do Putina-kosmity – to raczej śmieszne. O ile wiem, jeden z jego doradców jest bardzo wierzącym, uduchowionym człowiekiem, również Putin, gdy przebywał na górze Athos i o czymś to długo rozmawiał z mnichami. Na razie nie stawiam go w jednym rankingu z innymi światowymi chciwymi władzy i obojętnymi na potrzeby ludzi liderami. A tam – pożyjemy – zobaczymy.

Nad. i tłum. Głos Prawdy (pewne poprawki wprowadził admin).

Komentarzy 16 to “Benjamin Fulford – 7 listopada 2016: Kabała przegra, niezależnie od wyników farsy pod tytułem „Wybory prezydenckie w USA””

 1. NC said

  Niezły odlot!

 2. Olo said

  Czy Gajowka zaczela rywalizacje z Faktem kto bedzie publikowac wieksze kretynstwa?

 3. bobolanin said

  wygląda to na głupie głupoty,
  a dziś prima aprilis?

 4. Komentarze w UK po zwyciestwie D. Trumpa EN https://tomekbieniek.wordpress.com/2016/11/09/uselection2016-comments-in-uk/

 5. Poziomka said

  Dlatego właśnie 13 rodzin nie pozwoli Trumpowi przejąć oficjalnie prezydentury. Zrobią wszystko by ZDERZYŁ się z rzeczywistością! Przygotowali się na taki scenariusz wyborczy, pozwalając
  Obamie na kontynuację urzędu w razie nagłego zagrożenia państwa.
  https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2016/08/31/proclamation-national-preparedness-month-2016
  A takie zagrożenie właśnie natąpi gdy elekt nie dociągnie do zaprzysiężenia. Prawdopodobnie i to miał na myśli Franciszek mówiąc o tym, że Swięta Bożego Narodzenia w 2015 mogą być już ostatnimi.
  http://yournewswire.com/pope-says-this-may-be-our-last-christmas/
  Na tym polegał mój zakład z Panem Romanem K. Tygodnie lub nawet dni pokażą jaki los nam psychopaci zgotowali.

 6. Jack Ravenno said

  @5 POZIOMKA – tak i ja uważam, że bandyci szykują coś extra i będzie ostra jazda bez trzymanki…

 7. Marcin said

  Od kiedy czytam gajowke to przeżyłem juz koniec świata, wybuch brudnej bomby w Londynie, upadek Rosji i Bialorusi. Trump tak samo jest przez nich prowadzony jak Klinton bo jaka przeszkodą moze byc dla tych diablow jakies wybory?

 8. Krystyna said

  Nie podniecajcie sie zbytnio wygrana Trampa ,zanim zostal prezydentem spotkal sie z przedstawicielamni AIPAC I zapewnial ich o swojej wiernosci wobec Izraela I, ze zrobi porzadek z Iranem .
  Nie jest satanista I to tez jest wazne ale to tez maroinetka jak zreszta kazdy prezydent USA.
  Bedzie robil to na ile mu pozwola ,zreszta osoba jego byla przedstawiana na kartach iluminatow a to oznacza, ze wygrana jego byla zaplanowana dla pewnych kregow.
  Mozemy tylko miec nadzieje ,ze nie rozpeta III wojny swiatowej.
  To co opowiada Fulford o „bractwie bialego smoka” to sa bujdy na resorach, ja o tych bajkach slyszalam juz w 2001 roku.

 9. morgan said

  ad6: To stowarzyszenie chyba jednak istnieje, pisala o tym Lasha Darkmoon.

 10. Zerohero said

  Rzeczywistość opisana w artykule jest mocno nieprzekonująca…

 11. Poziomka said

  Ad.10
  W którym miejscu Szanowny Pan ma wątpliwości? Poza Nostromo oczywiście,

 12. SHREK said

  Dziecko jeszcze Evalion a zdołała przejrzec na oczy [ może dlatego ] i niejednego nauczyć ale próbujcie mimo wszystko byle nie łbem w mur chyba ze nie ma innego wyjscia 🙂

  .https://www.youtube.com/watch?v=xFW-NcLgF4A&list=TLGGjXCtNj9AuXkwOTExMjAxNg

  po publikacji swojego stanowiska dziecko miało godzinne `rekolekcje` z News Can i pogrzebacz został zawieszony, tak w istocie działają zygaki i ich służby, Ciajeje i Mosadeje i Mijeje i Sisajeje i Bndeje etc , graniczne kontrole, zatrzymania, zycie w strachu i psychuszka lub gorzej !

  To samo jak pogadasz międzynarodowo bez krypto szyfru o żygowinie jak znasz temat zaraz telefony i nagonka.

  Prawdziwa wolność i swoboda dla wykształconego chocby podstawowo a juz niewolnika i żołnierza, innych sie nie hoduje !

  https://forumdlazycia.files.wordpress.com/2013/09/800-pharisees-5_eioba-org.jpg?w=640&h=480

 13. Głos Prawdy said

  Dzięki, adminie za ten artykuł na głównej i korekte .Dziękuję forumowiczom, że nie śmiejecie się z moich tłumaczeń,(choć sie nie obrażę na to). Nie mogę śledzić stale bloga, z powodu obowiązków i pracy, smartfon bardzo rozprasza i źle się ładuje. więc jeśli ktoś o coś zapyta mnie, a ja nie odpowiem, więc po prostu nie zauwazyłam, lub nie wchodziłam.
  bez wątpienia podoba mi się bardziej Trump. Dzięki Bogu. że nie Clinton wygrała. można wierzyć tej informacji – lub nie, ale coś mi mówi, że Franciszek teraz będzie mieć w USA swojego człowieka

 14. Głos Prawdy said

  2 grupy jedna przeciwko drugiej walczą o władzę i pieniądze, wykorzystują wszelkie metody. A cel mają jeden – zniszczyć życie ziemskie i wieczne ludzi – dzieci Bożych i napaskudzić Bogu.

 15. Głos Prawdy said

  w tym co podaje autor są pewne głupoty po ludzku rzecz biorąc, ale nie wszystkie. Niech ludzi wiedzą przynajmniej cześć prawdy, a i tak nam nikt nic nie mówi co się dzieje naprawdę.

 16. Boydar said

  @ Głos Prawdy

  Oceną pracy jest wartość dzieła, a nie śmichy chichy czy ich brak. Śmiać się będą najczęściej ci, co nie tylko tłumaczyć, ale i nawet czytać nie potrafią.

  Niech Głos nie szuka poklasku wśród tłumu, to fałszywa moneta; jak dwa pięćdziesiąt. Niech Głos pracuje.

Sorry, the comment form is closed at this time.