Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Lekarz twierdzi, że żydzi są nosicielami schizofrenii

Posted by Marucha w dniu 2016-11-09 (środa)

Czy choroba psychiczna jest żydowską chorobą?

Ten artykuł medyczny nie jest fałszywką rozpowszechnianą poprzez internet. Pochodzi z publikacji medycznej pod nazwą „Psychiatric News” i został opublikowany przez American Psychiatric Association. Data publikacji: 25 października 1972 r.


Wideo nie ma żadnego związku z treścią artykułu

Dowód, że żydzi są nosicielami schizofrenii zawarty jest w dokumencie przygotowanym dla wydawnictwa American Journal of Psychiatry przez dr Arnolda A. Hutschneckera, psychiatry z Nowego Jorku, którego pacjentem był swego czasu prezydent Nixon.

W analizie psychiatrycznej zatytułowanej „Choroba psychiczna: Choroba żydowska” dr Hutschnecker stwierdził, że choć nie wszyscy żydzi są chorzy psychicznie, to choroba psychiczna jest bardzo zaraźliwa, a żydzi są głównym źródłem infekcji.

Dr Hutschnecker stwierdził, że każdy żyd rodzi się z potencjalną możliwością zachorowania na schizofrenię i ten fakt stanowi o ogólnoświatowej manii prześladowania żydów [? – admin].

„Świat miałby więcej współczucia dla żydów, gdyby powszechnie rozumiano, że żydzi nie są świadomie odpowiedzialni za ich stan”. Dr Hutschnecker powiedział: „schizofrenia jest tym, co powoduje, że tworzy u żydów kompulsywne pragnienie prześladowań”.

[Zaraz się rozpłaczę ze współczucia – admin]

Dr Hutschnecker wskazał, że choroba psychiczna charakterystyczna dla żydów objawia się w ich niezdolności do rozróżniania dobra od zła. Powiedział, że chociaż ich prawa podstawowe jako cnoty wskazują np. cierpliwość, pokorę i uczciwość, mimo to żydzi są agresywni, mściwi i nieuczciwi.

„Podczas gdy żydzi atakują nie-żydowskich Amerykanów hasłami rasizmu, to przecież Izrael jest krajem najbardziej rasistowskim na świecie”, powiedział dr Hutschnecker.

Żydzi, według dr Hutschneckera, ujawniają swą chorobę psychiczną poprzez napady paranoi. Wyjaśnił, że paranoik nie tylko wyobraża sobie, że jest prześladowany, ale celowo stwarza sytuacje, które czynią te prześladowania rzeczywistością.

Dr Hutschnecker powiedział, że osoba, która chce zobaczyć w akcji żydowską paranoję, powinna przejechać się nowojorskim metrem. W dziewięciu przypadkach na dziesięć, ten, kto stara się zepchnąć cię z drogi będzie żydem.

„Żyd ma nadzieję, że naturalnie wywoła to jakiś odwet, a kiedy tak się stanie, od razu określi cię jako antysemitę”.

Jak stwierdził dr Hutschnecker, podczas II Wojny Światowej, przywódcy żydowscy w Anglii i Stanach Zjednoczonych wiedzieli dokładnie o straszliwej masakrze żydów przez nazistów. Lecz, gdy urzędnicy Departamentu Stanu chcieli o tym mówić, aby podjęto skuteczne działania, ich apele były celowo wyciszane przez zorganizowane żydostwo. Jak powiedział, zorganizowane żydostwo, chciało tej masakry, aby wzbudzić sympatię świata do żydów.

Dr Hutschnecker porównał żydowską potrzebę bycia prześladowanym do formy szaleństwa, gdy cierpiący człowiek sam siebie okalecza. Powiedział, że ci, którzy dokonują samo-okaleczenia, czynią tak, ponieważ pragną zdobyć dla siebie współczucie. Lecz, jak potem dodał, takie osoby ujawniają swe szaleństwo w tak ohydny sposób, że wzbudzają co najwyżej obrzydzenie, a nie współczucie.

Dr Hutschnecker zauważył, że częstotliwość występowania chorób psychicznych wzrosła w Stanach Zjednoczonych wprost proporcjonalnie do wzrostu ludności żydowskiej.

„Wielka migracja żydowska do Stanów Zjednoczonych rozpoczęła się pod koniec XIX wieku. W 1900 roku w USA było 1.058.135 żydów, a w 1970 roku było ich 5.868.555, co stanowi wzrost o 454,8%. W 1900 roku było 62.112 osób zamkniętych w szpitalach psychiatrycznych w Stanach Zjednoczonych; a w 1970 roku było 339.027 takich osób, co stanowi wzrost o 445,7 w %. W tym samym okresie liczba ludności USA wzrosła z 76.212.368 do 203.211.926, co stanowi wzrost o 166,6%. Przed napływem żydów z Europy, Stany Zjednoczone zaludniał naród psychicznie zdrowy. Ale teraz tak już nie jest”.

Dr Hutschnecker uzasadniał swoje twierdzenie o tym, że Stany Zjednoczone nie są zamieszkałe przez psychicznie zdrowy naród, poprzez zacytowanie badań dr Davida Rosenthala, szefa laboratorium psychologii na National Institute of Mental Health, który szacował wówczas, że ponad 60.000.000 osób w Stanach Zjednoczonych cierpi z powodu różnych form „spektrum zaburzeń schizofrenicznych”.

Zwracając uwagę na fakt, że dr Rosenthal sam jest żydem, dr Hutschnecker powiedział, że żydzi czerpią perwersyjną dumę z faktu rozprzestrzeniania przez nich choroby psychicznej.

Dr Hutschnecker stwierdził, że pojęcie „schizofrenia” nadał tej chorobie psychicznej dr Eugen Blueler, psychiatra szwajcarski w 1911 r. Przedtem była ona znana jako „dementia praecox”, nazwa używana przez odkrywcę choroby, dr Emila Kraepelina. Później, zdaniem dr Hutschneckera, ta sama choroba została przedefiniowana na „nerwicę” przez dr Zygmunta Freuda.

„Objawy schizofrenii zostały opisane niemal równocześnie przez Bleulera, Kraepelina i Freuda w czasie, gdy żydzi przedostawali się w szeregi zamożnej klasy średniej”, dodał dr Hutschnecker. „Wcześniej były one ignorowane jako cecha społeczna i rasowa przez lekarzy tamtej epoki. Stały się klinicznie istotne wtedy, gdy żydzi zaczęli mieszać się z nie-żydami”.

Doktor Hutschnecker powiedział, że badania dr Jacquesa S. Gottlieba z Wayne State University wskazują, że schizofrenia jest powodowana deformacją białka alfa-2-globuliny, które u schizofreników ma kształt korkociągu. Białko zdeformowane jest najwyraźniej wskutek działania jakiegoś wirusa, który jak uważał dr Hutschnecker, żydzi przenoszą na nie-żydów, z którymi się stykają. Powiedział, że ponieważ potomkowie osadników z Zachodniej Europy nie wytworzyli odporności na tego wirusa, są oni szczególnie narażeni na zachorowanie.

„Moim zdaniem, nie ma żadnych wątpliwości”, mówi dr Hutschnecker, że „żydzi zainfekowali Amerykanów schizofrenią. Żydzi są nosicielami tej choroby i osiągnie ona rozmiary epidemii, chyba że nauka wytworzy lek, aby temu przeciwdziałać”.

Żyd uczy się na podstawie badania swej Tory i Talmudu, że zbrodnie przeciwko Gojom, jak ludobójstwo, masowe morderstwa, molestowanie dzieci, itp. uważane są za świętą posługę ich bożkowi. Święte księgi nienawiści, nakazujące naiwnej młodzieży żydowskiej nienawidzić, mordować, kłamać, oszukiwać, okradać nie-Żydów w imię bożka. To musi pozostawiać nie tylko trwały ślad w strukturze psychicznej, ale dokonuje okrutnej i trwałej duchowej deformacji.

Żyją i pracują razem z nie-żydami w różnych społecznościach na całym świecie, cieszą się sympatią swych gojowskich sąsiadów, korzystają z dorobku ich kultury, a nawet czasem zakochują się w Gojach płci przeciwnej. Jednak, ze względu na surowe prawa i ograniczenia (oparte o zasadę czystości rasowej) narzucone na nich, są zmuszeni dorastać w świecie żydowskim, który uczy ich posłuszeństwa jego poleceniom i prowadzenia podwójnego życia.

Dylemat, z jakim styka się zwykły żyd to fakt, że musi przestrzegać rabinicznych interpretacji „praw bożych”, a te interpretacje kształcą młode umysły gardzić, ujarzmić, okradać, niszczyć, nienawidzić świat nie-żydów. Niezastosowanie się do tych „świętych” poleceń, jakich żydzi są uczeni, skutkuje ciężką karą zsyłaną na nich przez bożka. To oczywiście musi powodować w sposób naturalny epidemię aberracji umysłowej wśród społeczności żydowskiej.

Źródło: http://globalfire.tv/nj/03en/jews/schizo.htm
http://ruch-obywatelski.com

Komentarze 82 to “Lekarz twierdzi, że żydzi są nosicielami schizofrenii”

 1. NyndrO said

  Sewc i pianista też tak uważają.

 2. SHREK said

  Piękne dzięki Panie Gajowy za przedstawienie tematu i wyśmienitej kompilacji pająków i skorpionów HIP HOPa !

  Cóż nic dodać nic ująć !

  Wystarczy popatrzeć na obrzydliwość i wychodek zaliczony a co słabszego może zemdlić.

  Niestety demony są już zaimplantowane na całym świecie, począwszy od miejsca ich wykwitu czyli ukro-polski, poprzez wszystkie bogatsze społeczności białych ludzi. Dziś wiadomo, ze uwili najohydniejsze gniazdo w New York City, Chicago City oraz West Coast US ale syczą zewsząd, są bardzo groźni, będąc naszymi odwiecznymi wrogami, kryją się za wszystkim co nam drogie.

  Przeklęte to plemię przez Boga i ludzi, pracuje na nasza zgubę doczesna i wieczna, pod przewodnictwem ich ojca Szatana zw. Lucyferem.

  http://dinoanimals.pl/wp-content/themes/Broadcast/thumb.php?src=http://dinoanimals.pl/wp-content/uploads/2013/01/Skorpiony-949×475.jpg&w=949&h=475&zc=1&q=100

  http://dinoanimals.pl/wp-content/themes/Broadcast/thumb.php?src=http://dinoanimals.pl/wp-content/uploads/2013/05/Jadowite-weze-949×475.jpg&w=949&h=475&zc=1&q=100

 3. NyndrO said

  Sory. Albo „szewc” , albo „tes”.

 4. Dictum said

 5. Antares said

  „Dr Hutschnecker wskazał, że choroba psychiczna charakterystyczna dla żydów objawia się w ich niezdolności do rozróżniania dobra od zła. Powiedział, że chociaż ich prawa podstawowe jako cnoty wskazują np. cierpliwość, pokorę i uczciwość, mimo to żydzi są agresywni, mściwi i nieuczciwi”
  Co ten doktor pier…li? żydowskie cnoty to cierpliwość, pokora i uczciwość? No ku….wa, muszę jeszcze raz przemyśleć swój stosunek do nich.

  Panie Antares… to jest rozbieżność między teorią a praktyką.
  Admin

 6. VA said

  Zydzi sa opetani przez ciemne moce. Sa narzedziem Szatana. Schizofrenia to opetanie. Tu potrzeba egzorcysty. Jeszcze 60-70 lat temu gdy przecietny Amerykani uslyszal slowa: homoseksualista albo shizofrenik, to kojarzyly mu sie z Zydami. Najczesciej z Zydami z Nowego Jorku. TAm bylo siedlisko tej zarazy.

 7. „Wideo nie ma żadnego związku z treścią artykułu”…Szanowny p. Gajowy..to cymes. Jak tak mozna biedne zajaczki na manowce wyprowadzac i zarzekac sie ze zalacznik nie ma nic wspolnego …z rozdwojeniem jazni starszych braci z Chabad-Lubawicz??? Wszak Gajowka to nie Radio Erewan…:-))))

  Ja się wszystkiego wypieram.
  Admin

 8. Boydar said

  Ramka jest taka, ze Pan Jezus, szerzej zaś Bóg, chce dla nas dobrze, jednak zgodnie z prawami fizyki. Co za tym idzie, owszem, daje nam wszystkie zasoby i narzędzia, ale z problemami powinniśmy radzić sobie własnymi rękami. Jak to czynimy, podlega ocenie TAM oraz TU. Tu ocenia Matka Natura dana nam również przez Boga. Różnica, którą niektórzy próbują zatrzeć lub wręcz podmienić, pomiędzy Bogiem a matką Naturą, w praktyce jest taka, że Bóg może zawsze wybaczyć, ona nigdy. Taka wredna (konsekwentna) baba z niej. I wcale to nie tak, że złośliwa jest, przynajmniej ja nie zauważyłem.
  Tak czy owak, wygląda na to, że epoka żydów jako takich, powoli zaczyna chylić się ku końcowi. Długo to trwało, ofiar przez wieki co niemiara. Wielu gojów z głupoty czy chciwości nie trafiło za ich sprawą di Nieba; tak przypuszczam. Można zatem zadać sobie pytanie, po co to wszystko było, i co będzie dalej. Bo że było „po coś” oraz że diabeł również wydaje się jakby wieczny, to w to nie wątpię. Inaczej mówiąc, ponad dwutysiącletnie doświadczenie z żydostwem miało nas czegoś nauczyć. Na tamtym świecie to zapewne mało użyteczne, ale tu na ziemi, może się niestety do czegoś jeszcze przydać. I na to właśnie patrzę z przerażeniem. Przed czym ma nas uchronić wojenna zaprawa z żydostwem, kiedy żydzi już odejdą ze sceny ?

 9. Greg said

  Żydzi przez dwa tysiące lat byli żywym dowodem na prawdziwość Ewangelii.
  To Panie Boydar miało nas nauczyć.
  Skąd w takim razie biorą się jeszcze ateiści?

 10. Boydar said

  Oczywiście, że byli. Ale sprzeczności nie widzę 🙂

  A czyż nie jest prawdą – „kto spotyka Jezusa, spotyka judaizm” ? Wprawdzie nie dodano „za moment” albo i „natychmiast”, no ale zawsze. Przecież postawić słoik miodu na stole, zaraz spotkamy muchi.

 11. głos z nikąd said

  „Kto cie będzie błogosławił,Izraelu, temu i Ja błogosławić będę. A kto cię będzie przeklinał, tego i Ja przeklnę.’…
  W 1 Księdze Mojżeszowej 12:1-3

  I co nam teraz myśleć?

 12. Yah said

  ad 8

  „Inaczej mówiąc, ponad dwutysiącletnie doświadczenie z żydostwem miało nas czegoś nauczyć. Na tamtym świecie to zapewne mało użyteczne, ale tu na ziemi, może się niestety do czegoś jeszcze przydać. I na to właśnie patrzę z przerażeniem. Przed czym ma nas uchronić wojenna zaprawa z żydostwem, kiedy żydzi już odejdą ze sceny ?

  Panie Boydar logiczne – skoro J 8,44 to chyba wiadomo nie tyle przed czym ile przed działaniem kogo. W takim razie do była taka sucha zaprawa przed zasadniczą walką, która powinna nauczyć …. roztropności.

 13. Yah said

  Ad 11

  Jeruzalem, Jeruzalem! Ty zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie są posłani! Ile razy chciałem zgromadzić twoje dzieci, jak ptak swe pisklęta zbiera pod skrzydła, a nie chcieliście. Oto wasz dom zostanie wam pusty. 39 Albowiem powiadam wam: Nie ujrzycie Mnie odtąd, aż powiecie: Błogosławiony, który przychodzi w imię Pańskie»

 14. SHREK said

  Panie VA naturalnie opętani genetycznie opętani bo z Ojca Diabla Pan Jezus Chrystus powiedział i owieczki przestrzegł przed onymi !

  Panie Yah jeśliś Pan Biały człowiek i w dodatku Chrześcijanin to Pan się nie martw, boś Pan wybrany dla Boga JHVH a nie Zygadło i reszta-niech to berdzie tajemnica.

  To my Biali Ludzie jesteśmy Izraelem ! Bardzo proszę nie wprowadzać w błąd maluczkich bo Pan nasz na to dictum gniewny i ma za to doskonalą kare.

  Nie bez powodu jest dziś kara Boża w postaci zarządu przeklętych !

  http://us.123rf.com/450wm/juliahenze/juliahenze1511/juliahenze151100072/47392786-nie-b%C3%B3j-si%C4%99-%C5%9Bwietnie.-zacytowa%C4%87.-r%C4%99cznie-rysowane-rocznika-drukuj-z-r%C4%99k%C4%85-napis.-ta-ilustracja-mo%C5%BCe-b.jpg?ver=6

 15. Marek said

  głos z nikąd said
  2016-11-09 (środa) @ 21:49:26

  „Kto cie będzie błogosławił,Izraelu, temu i Ja błogosławić będę. A kto cię będzie przeklinał, tego i Ja przeklnę.’…
  W 1 Księdze Mojżeszowej 12:1-3

  I co nam teraz myśleć?
  ====
  Nie przekręcaj pan Biblii. bo się sam pan przekręcisz:)
  Słowa skierowano do Abrama, późniejszego Abrahama, który wg słów ap Pawła jest ojcem wszystkich wierzących. A nie żydów.
  Zresztą. żydem nie jest ten, kto jest nim na zewnątrz – wg tegoż samego ap Pawła. A dokładnie: judejczykiem, bo w oryginale gr NT nie ma zyda, a stoi judejczyk.

 16. VA said

  re: 11
  Nas Polakow obowiazuje Nowy Testament, w ktorym zawarte jest nauczanie Jezusa Chrystusa. Stary Testament jest ksiega martwa i oprocz przypowiesci prorokow nie ma tam dla nas nic ciekawego. To sa zydowskie legendy.
  Niestety Sekta Vaticanum II stawia Stary Testamen na rowni z Ewangeliami.

 17. 123 said

  11 głos z nikąd said

  ST: były naród wybrany Izraelici to mozaiści religia mojżeszowa, mieli kapłanów
  Nowy Testament: Obecny naród wybrany to katolicy mają kapłanów
  żydzi/ Żydzi chazarzy judejczycy „Izraelczycy” to judaiści judaizm rabiniczny święta księga talmud brak kapłanów rabini to nie kapłani

 18. głos z nikąd said

  Zgoda, rabini to nie kapłani. Ale cytat z księgi mojżeszowej nie jest przekrętem, a cytatem. Także zgoda, że talmudyzm to nie religia, ale filozofia dominacji. Jednak to jedno zdanie zabrania przeklinać żydów (czy też Żydów?). Nadzieja w tym, że chazarstwo to nie Żydzi oraz wiadomo że nie mozaiści.

  Ale tak jak się zastanowić, to nie ma żadnego celu w przeklinaniu kogokolwiek.

  (dalej nie będę ciągnął tego wywodu, bo się przykre skojarzenia cisną na klawiaturę i po co mi to).

 19. VA said

  Profesorowie Zydzi na amerykanckich i kanadyjskich uniwersytetach maja obowiazek czytac Talmud. I czytaja. Ciekawe czy w Polsce czytaja?

 20. Trak said

  Jakoś mi to dynda – a to, że mają jakieś szczególne zdolności i skłonności do konfabulacji i wpadają we wściekłość w zetknięciu z materialną prawdą, to sam się o tym wielokrotnie przekonałem mimo, że psychiatrą nie jestem..

 21. SHREK said

  Dowód o aktualności `problemu żydowskiego` w osobie dzieciaka Evalion z GTA , który ma więcej rozumu `guts and glory` od niejednego nawiedzonego i zmatrycowanego czyli zaprogramowanego `Idioty`.

  [ `idiot dziś` to taki co to wszystko wie najlepiej od żydo – autorytetow włączając płatne jego prestytutki co mówią jak jeść i co myśleć ! Cenzura wychowania w duchu piekielnym przyprawiona Panem Bogiem. Biblia przerobiona, Kościół zdiablony czyt. Za-żyd-zony, Szkoły ! TV gardłuje Newsami polit.- żyd poprawnymi !
  Masa ukształtowana w szeregu. Na szczęście popisy diabla się kończą, ludzie się budzą i żydowi piekielnemu dupa zaczyna się palic. Bóg powiedział, ze jego Kościoła nie przemoże czart piekielny ! ]

  Gdyby nie było ich ukrytej wszechpotężnej władzy ukrywającej PRAWDE dzieciakowi nie groziliby 2 latami kicia i nie oskarżaliby jej o mowę nienawiści czyli mówienie prawdy o żydach i ich roli w Naszym świecie.

  .https://www.youtube.com/watch?v=GzZji8iKrOc

  Ogr jest pełen podziwu i uznania dla przedstawicielki białej rasy co i w Polsce widać. A gdzie te chłopy jak to ta Danka Riin zawodziła ?

  .https://www.youtube.com/watch?v=hCUgkUUufBo

 22. semperparatus said

  Musimy zapomnieć na zawsze o tym że jahwe ze Starego Testamentu jest naszym chrześcijańskim Bogiem…sądząc po jego słowach i okrutnym zachowaniu…to jest to plemienny bożek żydów-szatan…władca tego upadłego świata…I w tym właśnie sensie żydzi są „wybrani”…w ich mniemaniu przez Boga…a tak naprawdę-przez jahwe-demiurga-szatana…(Łk.4,1-13)…A Jezus Chrystus…i Jego nauki o miłości bliźniego…i o prymacie ducha nad materią…są biegunowo przeciwne temu żydowskiemu „jahwe”(specjalnie z małej litery)…i jego umiłowaniu zła i zbrodni…

 23. peacelover said

  …narod wybrany ? – NIE !
  …narod wybrakowany -TAK !

  …a co sie robi z wybrakami ?!… tak bez zludzen i sentymentow ?

 24. Lily said

  Re 6;VA
  Szatan dziala poprzez ludzi.
  Szatan jest ojcem klamstwa,a kto klamie jest
  dzieckiem jego.
  „Wy jestescie dziecmi szatana,i wole jego
  czynic chcecie”,slowa Pana naszego Jezusa
  Chrystusa.

 25. Boydar said

  Ciekaw jestem, Panie Semperperatus, jak się to wszystko Panu cuzamen do kupy składa. Bo stosując Pańską teorię (22) nawet Sherlock Holmes miałby problem z dedukcją.

 26. Yah said

  Ad 22

  „Musimy zapomnieć na zawsze o tym że jahwe ze Starego Testamentu jest naszym chrześcijańskim Bogiem…sądząc po jego słowach i okrutnym zachowaniu ….. ”

  Panie Semperparatus, a dało się inaczej ?

 27. Marek said

  głos z nikąd said
  2016-11-10 (czwartek) @ 00:12:03

  Zgoda, rabini to nie kapłani. Ale cytat z księgi mojżeszowej nie jest przekrętem, a cytatem. Także zgoda, że talmudyzm to nie religia, ale filozofia dominacji. Jednak to jedno zdanie zabrania przeklinać żydów (czy też Żydów?). Nadzieja w tym, że chazarstwo to nie Żydzi oraz wiadomo że nie mozaiści.

  ===
  To co pan napisał, nie jest cytatem. Proszę nie kłamać w poważnej sprawie, nawet pan nie sprawdził.
  Tu jest cytat, za BT:

  1) Pan rzekł do Abrama: Wyjdź z twojej ziemi rodzinnej i z domu twego ojca do kraju, który ci ukażę. (2) Uczynię bowiem z ciebie wielki naród, będę ci błogosławił i twoje imię rozsławię: staniesz się błogosławieństwem. (3) Będę błogosławił tym, którzy ciebie błogosławić będą, a tym, którzy tobie będą złorzeczyli, i ja będę złorzeczył. Przez ciebie będą otrzymywały błogosławieństwo ludy całej ziemi.

  Nie ma mowy o Izraelu – tak pan cytował!, ale potomkach Abrahama, a tymi są wierzący w Boga Abrahama w ST, a od czasów Nowego Przymierza, wierzący w Chrystusa, co jest jednoznacznie wyłożone w NT.

 28. Maćko said

  Tak na oko to spor bledów w artykule… virus jest albo go nie ma, a schizfrenia to nie jest niemoznosc odrózniania dobra od zla…

  No a tymczasem:
  Dwudniowy kongres w Izraelu odbył się w dniach 18-20 czerwca br. Uczestniczyli w nim przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Miasta, Portu Lotniczego Lublin, lokalni przedsiębiorcy i przedstawiciele wyższych uczelni. Zdaniem Centralnego Biura Antykorupcyjnego cały wyjazd kosztował 1,5 mln zł, które miały trafić do Fundacji Dziedzictwa Kulturowego i Przemysłowego.
  – Funkcjonariusze CBA dokonali weryfikacji kosztorysu z umowy Portu Lotniczego Lublin SA z fundacją w oparciu o uśrednione ceny rynkowe. Z dokonanych ustaleń wynika, że kwoty w kosztorysie były znacznie zawyżone, nawet dwukrotnie. Dodatkowo w kosztorysie uwzględniono trudno weryfikowalne, nieudokumentowane koszty jak np. technika sceniczna za 95 tys. zł czy hostessy za 12 tys. zł – podkreśla Piotr Kaczorek z biuraprasowego CBA.”
  http://lublin.onet.pl/cba-donosi-do-prokuratury-na-lubelskie-lotnisko-chodzi-o-wyjazd-do-izraela/2psm38
  ————————
  ————————

  „Władze Portu w obszernym oświadczeniu wyjaśniły m.in., że lotnisko od początku funkcjonowania prowadzi wiele działań, mających na celu zainicjowanie połączenia lotniczego z Izraela do Lublina. „Ze względu na historię, edukację i turystykę kierunek ten jest jednym z najważniejszych dla rozwoju lubelskiego lotniska” – napisano.

  Fundacja Dziedzictwa Kulturowego i Przemysłowego w Lublinie, której PLL zlecił usługę organizacji całego przedsięwzięcia, była – według zarządu PLL – „rekomendowana przez stronę izraelską”.”

  „Zarząd wskazał też w oświadczeniu na to, że w konferencji w Tel Avivie uczestniczyło ze strony izraelskiej ok. 400 osób, w tym przedstawiciele Parlamentu Izraela, ministerstw kultury, oświaty, sportu, spraw wewnętrznych, organizacje imigracyjne, turystyczne i sportowe. Według władz Portu, rezultatem tej konferencji są m.in. wizyty w Lublinie i regionie izraelskich przedstawicieli start-upów, firm z branży informatycznej, przewodników grup młodzieżowych i edukatorów, a obecnie trwają zaawansowane rozmowy na temat przyjazdu w przyszłym roku akademickim studentów na Uniwersytet Medyczny i Przyrodniczy.”

  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/transport/cba-donosi-do-prokuratury-na-zarzad-portu-lotniczego-lublin/drc7bp

 29. Boydar said

  @ Pan Macka (28)

  Jest, ale czasem również a nie przede wszystkim. Akurat ta cecha (brak rozróżniania dobro/zło) wcale nie musi występować w konkretnym przypadku schizofrenii. Czyli w sumie Macka ma rację.

  Reszta … diagnostyczna 🙂

  Dobiorą się do dupy tej mafii, dobiorą. Po to ich puścili luzem przez ładnych parę lat. Gdyby nie rządy PO to gów.no nigdy by nie miało szansy się zaprezentować.

 30. Więcej:
  http://www.bing.com/search?q=Evidence+that+Jews+are+carriers+of+schizophrenia&src=IE-SearchBox&FORM=IESR02
  To nie pierwsze takie odkrycie, a tym lekarzem był Niemiec, więc zawsze mogą się przyczepić.
  А.И.Дикий w swojej książce „Евреи в России и в СССР” zawarł taki oto fragment:
  „Zgodnie z definicją słynnego psychiatry, profesora Lombroso
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Cesare_Lombroso
  różne szaleństwa i choroby psychiczne występują u żydów 6 razy częściej niż u innych. Ale… Lombroso sam był włoskim żydem. Był potomkiem długiej linii rabinów i talmudystów, tak że trudno go chyba oskarżyć o wymyślony przez nich samych «antysemityzm». To choroba psychiczna powoduje szereg kompleksów, które bardzo często występują u ludzi dorywających się nagle do władzy. Są to: chory kompleks władzy na innymi ludźmi oraz kompleks przewodzenia innym i wiąże się to, zdaniem większości ekspertów, z sadyzmem i homoseksualizmem”.
  Dodam tylko od siebie, że tzw. żydzi, z bardzo nielicznymi wyjątkami, wcale nie są semitami.

 31. Boydar said

  Jak szaleć to szaleć …

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Choroby_genetyczne_w_populacji_%C5%BByd%C3%B3w_aszkenazyjskich

  http://www.nacjonalista.pl/2012/05/08/ekspert-od-genetyki-zydzi-sa-rasa/

  http://pl.mednews.in.ua/choroby-genetyczne/28113-choroby-genetyczne-%C5%BCydzi.html

 32. Re 6:
  Czyli podejście ludzi średniowiecznych do osób rzekomo chorych psychicznie było prawidłowe, skoro zalecali modlitwy i egzorcyzmy?
  Jeśli tak, to ta cała psychologia i psychiatria dzisiejsza, wariatkowa, leki psychotropowe itd. to pic na wodę i dodatkowe ogłupianie ludzi opętanych, zamiast polepszanie ich stanu.
  A jeśli tak, to znaczy, że psychika i dusza u człowieka to jedno, a nie dwie rozdzielone składowe człowieczeństwa.
  W takim razie dlaczego xięża egzorcyści zalecają pacjentom pierwej udać się do psychiatry?

 33. Marucha said

  Re 32:
  Choroba psychiczna to jedno, a opętanie to drugie, choć objawy mogą być podobne.

 34. Boydar said

  Jest hardware i jest software. W wielu przypadkach soft może zastąpić sprzęt. Duch jest w stanie zapanować nad materią w 100%. Ale to trzeba być w zgodzie z tym Duchem. Jeśli się nie jest, albo nie do końca, pozostaje tylko technika, czyli psychiatra albo któś podobny. A kapłan egzorcysta ma rację, bo najpierw trzeba w ogóle komputra uruchomić, a potem dopiero „grzebać” w sofcie.

  Harry Potter potrzebował różdżki do czynienia sztuczek; Albus Dumbledore już niekoniecznie 🙂

  Ja bardzo najmocniej proszę o wybaczenie zapodanych przykładów.

 35. Maćko said

  Zydzi, to w 40% psychopaci, a nie schizofrenicy. Ten wpis to jkas zaslona dymna. Manipulacja?
  https://www.rethink.org/diagnosis-treatment/conditions/schizophrenia/symptoms-and-diagnosis
  Negative symptoms

  These are symptoms that involve loss of ability and enjoyment in life. They can include:

  lack of motivation
  slow movement
  change in sleep patterns
  poor grooming or hygiene
  difficulty in planning and setting goals
  not saying much
  changes in body language
  lack of eye contact
  reduced range of emotions
  less interest in socialising or hobbies and activities
  low sex drive.

  Negative symptoms are much less dramatic than psychotic symptoms. They may last longer, and stay after positive symptoms fade away. Many people with schizophrenia feel that the negative symptoms of their illness are more serious than the positive symptoms. Negative symptoms can vary in severity.
  ++++
  http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/uklad-nerwowy/schizofrenia-przyczyny-objawy-leczenie_39901.html
  Schizofrenia nie jest wcale rzadkością – choruje na nią w Polsce 400 tysięcy osób. Na czym właściwie polega to schorzenie? Według Światowej Organizacji Zdrowia schizofrenia to choroba umysłowa charakteryzująca się zaburzeniem postrzegania siebie i otaczającego świata, myślenia, odczuwania emocji. Może mieć różne objawy i u każdego rozwijać się inaczej. Zdaniem psychiatrów każdy pacjent ma swoją chorobę. Z tego właśnie względu powstała hipoteza, że schizofrenia to nie jedno schorzenie, ale wiele chorób, które noszą wspólne miano psychoz schizofrenicznych.
  Najczęstsze objawy schizofrenii

  Są różne postaci schizofrenii, ale najczęściej spotykana jest schizofrenia paranoidalna z różnymi jej odcieniami. Chorobę charakteryzują zespoły objawów, które trudno sklasyfikować i opisać, gdyż mogą dotyczyć wielu funkcji psychicznych i przejawiać się w różnych sferach życia. Specjaliści dzielą je na pozytywne (zachowania wytwórcze – urojenia, omamy) i negatywne (zmniejszenie lub zanik niektórych zdolności – wypalenie emocjonalne, utrata chęci do życia). Schizofrenik ma fałszywe przekonania na różne tematy, często irracjonalne, choć dla chorego mają znamiona rzeczywistości. Najczęściej obserwuje się urojenia prześladowcze, a wygłaszane sądy są produkowane przez lęk. Osoba ze schizofrenią boi się, że ludzie przeciwko niej knują, prześladują ją, śledzą. Urojenia potrafią zmienić życie chorego. Jeśli wierzy on, że żona dosypuje mu coś do posiłków, to przestaje jeść. Chory może żyć w przekonaniu, że ma kontakt z istotami pozaziemskimi, uważać, że jest kosmitą czy bogiem i ma do spełnienia ważną misję. Próbuje sprostać zadaniu z ogromnym poświęceniem, co bywa szkodliwe dla niego i dla otoczenia. Urojenia wyzwalają lęk, napięcie i – co za tym idzie – ogromne cierpienie. Strach rodzi agresję, bo człowiek próbuje bronić się przed kimś, kto robi mu krzywdę. Schizofrenicy miewają omamy, częściej słuchowe niż wzrokowe. Czasem głos grozi im, każe coś zrobić, zwykle jest to niebezpieczne dla chorego (np. samookaleczenie) lub innych. Urojenia mogą być połączone z fantazjami, np. na temat kolorów. „Dobrze, że nie masz na sobie nic czerwonego, bo to niebezpieczne”. Schizofrenik przeskakuje z tematu na temat bez logicznego związku. Dużo mówi, raptem robi przerwę i kontakt się urywa. Można wtedy zadawać setki pytań, ale pozostaną bez odpowiedzi. Mądrzenie się, używanie dziwacznych słów i struktur językowych – to skutek zaburzenia myślenia. Schizofrenia to również dziwne zachowanie, gwałcenie norm społecznych (obraźliwe gesty, miny, przyjmowanie dziwnych pozycji). Chory przestaje o siebie dbać, niestosownie się ubiera. Śmieje się w smutnych sytuacjach, płacze podczas opowiadania żartu, złości bez przyczyny. Jeżeli uważa, że jest w niebezpieczeństwie (urojenia), dzwoni po policję. Zwykłe dziwactwo nie wiąże się z utratą kontaktu z rzeczywistością. Dziwak wie, na jakim świecie żyje. Schizofrenik jest przekonany o słuszności czegoś, co jest niedorzeczne. Chorzy są nieufni, nie potrafią odbierać ani okazywać uczuć. Obniżona motywacja do nauki i pracy, trudności w relacjach z innymi sprawiają, że tracą chęć do życia.

  http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/uklad-nerwowy/schizofrenia-przyczyny-objawy-leczenie_39901.html

 36. semperparatus said

  Re.25,26…Jakie Panowie macie zarzuty do tego co napisałem na temat jahwe?Dlaczego zarzucanie mi niekonsekwencję i brak logiki(25)…i usprawiedliwiacie jahwe-szatana-bózka plemiennego żydów(26).?..Ale konkretnie proszę…
  Uwazam że moja teoria jest spójna i dorzeczna…

 37. głos z nikąd said

  „Kto ciebie przeklinać będzie, niech będzie przeklęty, a kto tobie błogosławić będzie, niech będzie błogosławiony.” (1 Mojż. 27:29b, BW, por. 1 Mojż. 12:2-3, 4 Mojż. 24:9)

  To jest lepsze tłumaczenie.

  Nie znam odpowiedzi na te kwestię. Gdybym znał, to przez szacunek dla Gajówki, nie zawracałbym głowy jej tu zamieszczaniem. Nadzieja w tym, że Chrystus Pan przyszedłszy na Ziemię wywrócił zupełnie sposób postrzegania Pisma powszechny w czasach Jego tu pobytu.

  Następna zagwozdka, to czy współczesny judaizm jest kontynuacją oryginalnej religii mojżeszowej, czy też tworem cąłkowicie innym, w skróciw powiedziawszy, nowym (to dylemat w rodzaju sprawy okrętu Tezeusza).

  I końcowa, kto wie, czy najważniejsza wątpliwość (na moją korzyść), to to, czy Chazarowie to są Żydzi. Konsekwentnie, czy są żydami z malej litery.

  I tu pojawia się następne pytanie, ale pozostawmy je na inną okazję.

 38. głos z nikąd said

  Panie Maćko, w kontekście Panskiego paragrafu, wszyscy bylibyśmy szurniętymi schizofrenikami. W dzisiejszych czasach nie sposób byc normalnym. Cały czas ktoś nam gdzieś do czegoś dosypuje. Przede wszystkim do głowy poprzez media głównego rynsztoka, ale także i do żarcia, o czym już tu było wielokrotnie.

 39. Yah said

  Ad 36

  Witam Pana, Panie Semperparatus.

  To nie tak jak Pan myśli. To co Pan pisze jest spójne i logiczne ale …. proszę zwrócić uwagę na fakt, że działania wychowawcze rodziców muszą być dostosowane do temperamentu i charakteru dziecka. Jednemu dziecku wystarczy by rodzic zmarszczył brwi, drugiemu trzeba pogrozić, trzeciemu dać klapsa a czwartemu ( Pan Boydar chyba dziś pisał) sznur od żelazka to będzie mało. Innymi słowy to co nam wydaje sie dla jednego dziecka okrutne, dla drugiego jest niezbędne – w procesie wychowawczym.

  „(…) jahwe ze Starego Testamentu nie jest naszym chrześcijańskim Bogiem…sądząc po jego słowach i okrutnym zachowaniu (…) ” Jest ale rodzicem, który zastosował takie metody wobec trudnego dziecka. Niestety nic to nie dało, bo dziecko zabiło rodzica i jeszcze twierdzi, że to wcale rodzic nie był.

  (…) A Jezus Chrystus…i Jego nauki o miłości bliźniego…i o prymacie ducha nad materią…są biegunowo przeciwne temu żydowskiemu „jahwe”(…) Bo przekaz zostal przystosowany do wychowania innych, mniej krnąbrnych, dzieci.

  To , nad czym Pan się zastanawiał, opisał Jung w „Odpowiedzi Hiobowi” ale nie wpadł na pomysł takiego wyjaśnienia, które Panu opisałem.

  Tyle z mojej strony, pozdrawiam Pana

 40. głos z nikąd said

  Panie Semper, zarzutów to własciwie nie mam, ale mam uwagi. Spróbuję krótko, ale jeśli przerwę w połowie wywodu, proszę o wyrozumiałość, bo z czasem niebogato.

  Otóż, wszyscy modlimy się do jednego Boga z tej prostej przyczyny, że Bóg jest jeden. Do szatana modlą sie szataniści, ale on nie jest bogiem. Byc może fruwa po wszechświecie cała masa jakichś istot z nienaszego swiata, ale to tez nie sa bogowie, najwyżej bozki, dlatego Pierwsze Przykazanie stoi na pierwszym miejscu.

  Jednak rozmaite ludy postrzegają Go każdy inaczej. Żydzi modlą się do Sprawiedliwości, islamy różnego sortu do mądrości, a my do wszystkich trzech cech naraz, z największym naciskiem na Dobroć.

  Nota bene, kiedyś mi jeden muslim powiedział, że Allach ma moc przebaczania, a więc i on najwidoczniej czci w Nim Dobroć.

  Ponieważ my otrzymaliśmy przekaz od Niego samego w materialnym, ziemskim wcieleniu i wciąż otrzymujemy, widząc Jego materialna postać często, wiemy a nie tylko wierzymy, że czcimy Go w sposób prawidłowy, co oczywiście wiele czynników współczesnych chce zniszczyć i zamącić.

  Nie chcę rozwlekać, bo czas bieży nieubłaganie a robota się sama robi…

 41. Boydar said

  @ Pan Semperparatus

  – Po pierwsze, Pan Jezus nic takiego nie mówił – „… jest to plemienny bożek żydów-szatan …”
  – Po drugie, nie wiemy jak było naprawdę, a jak opisano; to Stary Testament a nie Ewangelia
  – Po trzecie, to jak opisano kilka (dziesiąt) razy „przetłumaczono”
  – Po piąte, une są wybrane, o takich forach jakie otrzymali od Boga to my możemy pomarzyć; i tak wszystko zmarnowali, nie ma co zazdrościć.
  – Po szóste, sens, nawet z przekłamanych w ich mniemaniu treści, wypływa i tak tylko jeden – bandyci i zboczeńcy.
  – Po siódme, rzekoma mściwość czy krwiożerczość, takimi się jawią w naszym domyślnym pojmowaniu, co wcale prawdzie może nie odpowiadać. Jeżeli „ludy” które Bóg kazał zniszczyć były de facto tylko bytami w ludzkich ciałach a nie prawdziwymi ludźmi, znaczenie przekazu ulega zasadniczej zmianie. Vide filmy sf, w których obce cywilizacje wypuszczają na nas zabójcze byty w postaci np. tysiąca identycznych dzieciopodobnych obiektów. A w środku małe terminatorki. Czy również filmy, o całych grupach zakażonych wirusem zombie. Spróbuj Pan to pogłaskać.

 42. głos z nikąd said

  Po siódme,……..

  Chyba Pan trochę naciąga ten punkt, niech sie pan przyzna…

 43. Boydar said

  Po pierwsze, znaczy się sześć poprzednich Głosowi pasuje.
  Po drugie, to ja miałem uzasadniać.

 44. Yah said

  Ad 37

  „Następna zagwozdka, to czy współczesny judaizm jest kontynuacją oryginalnej religii mojżeszowej, czy też tworem cąłkowicie innym, w skróciw powiedziawszy, nowym”

  Tak, mozaizm judaizm

  „I końcowa, kto wie, czy najważniejsza wątpliwość (na moją korzyść), to to, czy Chazarowie to są Żydzi. Konsekwentnie, czy są żydami z malej litery.”

  To ciekawa wątpliwość Ktoś opisał, że Aszkenazyjczycy przypominają z fisis egipskich Żydów, czyli że Chazarów, przodków Aszkenazyjczyków , nigdy nie było ? Nie wiem. W moim małym mieście mam koleżankę i znam dziewczynę ( o pokrewieństwie nic nie wiem) które są kopią Sary Nataniahu. Jak to wytłumaczyć ?

  Dawkins ( nawet ateista może coś pożytecznego zrobić dla Pana Boga) podał kiedyś przez przypadek definicje modlitwy ( przytaczam z pamięci) – „Modlitwa to prośba do Boga by prawa fizyczne zostały zawieszone”

  Dla osoby nie wierzącej to nierealne a dla wierzącej to tylko potwierdzenie słów:

  „Wtem jakaś kobieta, która dwanaście lat cierpiała na krwotok, podeszła z tyłu i dotknęła się frędzli Jego płaszcza. Bo sobie mówiła: Żebym się choć Jego płaszcza dotknęła, a będę zdrowa. Jezus obrócił się, i widząc ją, rzekł: «Ufaj, córko! Twoja wiara cię ocaliła». I od tej chwili kobieta była zdrowa.”

  Dlatego łatwiej zbawić się osobie „ubogiej duchem” niż mądrali”.

 45. glos z nikąd (קול משום מקום) said

  Panie Boydar i proszę Was.

  Przyznaję bez bicia, że choć chciałem dobrze, a przynajmniej niewinnie, dostało się zarówno mi jak i Gajówce.

  Poszedłem mianowicie zaguglać za dalszymi źródłami w sprawie tych tłumaczeń o błogosławieństwach i przekleństwach. I co się okazuje. Po napisaniu tego zdania w cudzysłowiu, wyskakuje zaledwie pięć pozycji – jedna taka troche judeofilska i kilka skierowań na Gajówkę, konkretnie na rozważania powyżej.

  I tak w oczach świata nagle robię za żydoluba.

  Teraz Gajowy dla przykładu powinien mnie z wielkim trzaskiem wypieprzyć z Gajówki, czemu wcale bym się nie zdziwił, ale taka alcja przyprawiłaby mu potężną łatę anty. Jeszcze jedną w oddatku do tych, co juz są.

  I tak źle, i tak niedobrze.

  To może ja się sam wywalę?

  Przepraszam za zamieszanie, choć wiem, że takie przeprosiny to musztarda po obiedzie.

 46. glos z nikąd said

  Dlatego łatwiej zbawić się osobie „ubogiej duchem” niż mądrali”.

  Niech pan nie straszy, panie Yah.

  (choć coś w tym musi być. Nawet tu, na Ziemi, ubodzy duchem mają mniej trosk.)

 47. Boydar said

  No ale czego płacze, niech obetrze Głos nos i siada do stołu.

 48. Yah said

  Ad 46

  E tam to nie można z mądrali stać się pokornym ? Można, tylko trzeba uwierzyć, że Pan Bóg stoi nad fizyką. ja wiem, że dla mądral to trudne 😉

  Ad 45

  „I tak w oczach świata nagle robię za żydoluba.”

  Panie GzN, nie ma lekko 😉 Właśnie poprzez to uczymy się po pierwsze pokory, po drugie pomyślimy czasem ” a może on ma rację”. Wszystko wyjdzie nam tylko na dobre …. i o to chodzi. Pisz Pan dalej i ….. spodziewaj się konstruktywnej krytyki 🙂

 49. NICK said

  Ciekawy wątek.

  Ale ad (38). GZN.

  Czytać P. Maćka to jak czytać podręcznik psychiatrii.
  A tamże? Każdy znajdzie osobiste jednostki chorobowe.

  Choćby był w pełni dobrostanu.
  Psychofizycznego.

 50. Yah said

  Ad 49

  Niejeden zachorował czytając Kępińskiego …… 😉

 51. glos z nikąd said

  Panie Boydar, a czy na tym stole to na pewno kashere? (? כשר)

 52. glos z nikąd said

  Otwórzmy oczy. W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy kopnięci w mózg. Normalni są tylko ci nienormalni.

  I teraz tak. Jeśli większość populacji nagle dostanie pierdolca, to wtedy ci normalni automatycznie stają się nienormalnymi, a ci nienormalni normalnymi.

  Przykład bardziej dosadny. Na pięć (na przykład) lat pedalskie małzeństwa to będą małżeństwa, a normalne małżeństwa to będą według definicji normalności zboczone pary. A kto wie, czy w ogóle w świetle prawa te heteryczne pary to będa małżeństwa.

  Ale to nie należy do tytułowego wątku.

  Pan Maćko robi tu dobra robotę. Że też mu się chce…

 53. glos z nikąd said

  O. Maszyna nie wpuściła wywodu o szurniętych. Ale na wypadek gdyby ów drogocenny wpis na zawsze miał ulec atomizacji w otchłani cybereteru, powtórze ostatnie zdanie. Pan Maćko robi tu dobrą robotę, otwierając innym oczy na to i owo. Że tez mu się chce.

 54. Boydar said

  Absolutnie !

 55. glos z nikąd said

  pomyślimy czasem ” a może on ma rację”

  Pewnie. To jest kwintesencja wszelkich filozoficznych rozważań.

 56. glos z nikąd said

  Ale herbata w szklance, prawda?

 57. AniaK said

  „Moim zdaniem, nie ma żadnych wątpliwości”, mówi dr Hutschnecker, że „żydzi zainfekowali Amerykanów schizofrenią. Żydzi są nosicielami tej choroby i osiągnie ona rozmiary epidemii, chyba że nauka wytworzy lek, aby temu przeciwdziałać”.

  Pan dr Hutschnecker chyba trochę przekombinował. Schizofrenia nie jest chyba ani chorobą wirusową ani bakteryjną. Jakby tu pomóc tym Amerykanom. Faszerowania lekami raczej nie polecam. Pomyślę 🙂

 58. Yah said

  Ad 56

  Ktoś kiedyś napisał, nie pamiętam kto, że choroby psychiczne to zachwianie delikatnej biochemii mózgu. Skoro delikatnej, to byle co, może ta równowagę zakłócić. Pytanie – co lub kto może być tym byle czym – wirus, rodzina, grupa społeczna. Ciężko zatwierdzić bo wirus łatwiej rozprzestrzenia się przecież właśnie w rodzinie lub grupie społecznej …..

 59. Boydar said

  Jasne że w szklance, i w koszyku wiklinowym.

 60. Zdziwiony said

  Słowo „antysemityzm”.
  Powstało ono w roku 1879. Anarchista z Hamburga Wilhelm Marx założył ligę antysemicką i jednocześnie wydawał gazetkę. Ale rok 1879 to były zupełnie inne czasy niż dzisiaj. To był okres, kiedy Europejczycy zaczęli naprawdę wierzyć, że istnieje nierówność ras, że rasa biała jest rasą szlachetną, mądrą, predysponowaną do rządzenia światem, a w związku z tym rasa biała ma prawo ujarzmiać inne rasy – chodziło o usprawiedliwienie zaborów kolonialnych, które wtedy rozpoczęły się już na szeroką skalę. Dorobiono jeszcze teorię posłannictwa dziejowego, tzn. rasa biała ma prawo podbijać po to, by ucywilizować dzikusów na całym świecie. W. Marxowi chodziło wtedy nie o Żydów, a o Arabów, bo podbijane stopniowo kraje arabskie zaczęły się buntować. To był czas, kiedy ruchy Mahdiego w Sudanie się już zaczęły, wybuchły kilka lat temu z ogromną siłą. Ostrze tego było skierowane przeciwko Arabom wówczas. Tak się stało, że Żydzi przywłaszczyli sobie ten termin, odsuwając wszystkich innych Semitów, tak, jak Arabów, Aramejczyków (dla wyjaśnienia, kim byli Aramejczycy, trzeba zauważyć, że Jezus mówił po aramejsku), Chaldejczyków, którzy do dzisiaj żyją w górach Kurdystanu, Etiopczyków i wiele innych ludów semickich. W tej chwili zawężono ich tylko do Żydów; nawet w historii Johnsona występuje taki rozdział: „Antysemityzm arabski”. To pojęcie nie ma sensu, bo Arabowie są przecież Semitami.
  Kto się Żydom nie podoba, ten jest … antysemitą.

 61. głos z nikąd said

  Pan sie nie śmiej. Szklanka to ważny element.

  (Skoro już muszę robić za nasiego, to musze być upierdliwy, nu ni?)

 62. AniaK said

  Re57:
  Wirus mimo wszystko bym wykluczyła. Jak już to – pieniądze, rodzina, grupa społeczna.

 63. Yah said

  Ad 61

  O to, to przypomniała mi Pani – pieniądze. Na nich tez mogą siedzieć te wirusy. Mamusia mi cały czas powtarzała w dzieciństwie, ze jak dotykałem pieniążków, to później trzeba myć rączki bo jak nie to ….. pypeć na języczku wyrośnie. No przecież nie mogła mi powiedzieć, że dostane schizofrenii bo bym sie nie bal. Pypeć brzmi groźniej niż jakaś schizofrenia ….. przynajmniej dla dziecka.

 64. Boydar said

  Spoko z Ciebie Głos, Głosie 🙂

 65. Janek said

  http://discovermagazine.com/2010/jun/03-the-insanity-virus

  no comment

 66. Zapytajcie lekarzy z Chin, jak to jest z tą schizofrenią… Albo lepiej nie pytajcie. 🙂

 67. AniaK said

  Re63:
  Rady Mamusi dobre, rączki trzeba myć…ale chodziło mi o pieniążki w nieco innym kontekście. Proszę zwrócić uwagę na zachowania ludzi z nadmiarem gotówki. Być bogatym i nie popaść w schizofrenię mało komu się udaje. Na moje oko to jakieś 20%.

 68. Maćko said

  38. Glosie z Nikad – wszyscy jestesmy troche hipochondriakami ( normalna, w koncu, troska o wlasne zdrowie ) wiec czytajac o chorobach i majac mala wiedze o medycynie (nieprawdaz, ze jeszcze trwaja studia medyczne 6 czy 7 lat ?) wyobrazamy sobie za duzo. Oczywiscie, im wiecej wiemy tym mniej wpadamy w obawy godne schizofreników ale tez i wiecej mozemy o swoje zdrowie sie troszczyc i wrodzone impulsy psychopatyczne kontrolowac.
  Wiedzac i rozumiejec mozemy byc normalni.
  Pozdrawiam.

  63. Yah – badania wykazaly, ze kasjerzy nie choruja wiecej niz przecietna w danej populacji. Spoko. Mozemy liczyc pieniadze bez obawy o choroby bakteryjne czy wirusowe.
  Natomiast co do chorób psychicznych….hmm… mozna miec watpliwosci.
  Powiedzialbym tak:
  uczciwego prawdziwie nic nie skorumpuje
  nieuczciwego chyba nic nie wyleczy.
  pozostaje te 80% miedzy skrajnosciami…
  pozdrawiam

 69. Yah said

  Ad 68

  Z pieniążkami i mamusią to był żart 🙂 a co do chorób psychicznych to coś wpływa na biochemię mózgu. Pytanie co ? Czy istnieje w umyśle odpowiednik układ immunologicznego we krwi ?

 70. Maćko said

  69 Yah – no nie tylko biochemia odgrywa role.

  Uderzenie w czolo moze uszkodzic platy czolowe
  Mala pojemnosc pluc zmniejsza wydolnosc mózgu
  Zakazenia czy wylewy.
  Talent to uklad nerwów w danym obszarze czyli genetyka.

  .. pisze Pan: Czy istnieje w umyśle odpowiednik układ immunologicznego we krwi ?
  Ma pan na mysli procesy homeostazy?

 71. głos z nikąd said

  Częste picie skraca życie…

  (mam za pazuchą dosadniejsza rymowankę z lat młodości, ale sie wstydze zapodać)

 72. Yah said

  ad 71

  Znachor ze mnie amator nie lekarz ale:

  „Uderzenie w czolo moze uszkodzic platy czolowe
  Mala pojemnosc pluc zmniejsza wydolnosc mózgu
  Zakazenia czy wylewy.”

  Po urazach jedne komórki mózgowe zastępują drugie i może nic się nie dziać, natomiast groźne może być stałe niedotlenienie o którym Pan pisze.

  Ma pan na mysli procesy homeostazy?

  Raczej myśli, które zabezpieczają przed tymi złymi związanymi z choroba psychiczną.

 73. semperparatus said

  Odp.39,40,41…Ja to widzę w ten sposób…:jahwe-demiurga-szatana(plemiennego bożka żydów)możemy porównać do „dyrektora więzienia”…w którym obecnie(czasowo)przebywamy…Celem naszego pobytu na tym upadłym świecie jest rozwój duchowy…poprzez doświadczanie zła i cierpienia właśnie…
  Natomiast Prawdziwy Bóg-Bóg Miłości i Ducha…jest niejako „zwierzchnikiem”jahwe…któremu „zleca” dokonanie tego niewdzięcznego i okrutnego „procesu wychowawczego…
  A żydzi…są „pomocnikam”‚złego jahwe…a przez to ich istnienie jest karą za nasze grzechy…Czyli-jak pisałem-są „wybrani”przez szatana właśnie…Dostrzegł to już Feliks Koneczny…w swojej pracy „Cywilizacja żydowska”…

 74. AniaK said

  Re69:
  Psychiatrią planuję zająć się na emeryturze 🙂

  http://vrota.pl/2014/09/lit-ukrywana-prawda-o-depresji-i-milionach-ludzkich-tragedii/

  Ale Pani jest potrzebna już tu i teraz!
  Admin

 75. AniaK said

  http://pdm.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=54&Itemid=100

 76. AniaK said

  @Admin
  O nie, zajechać się nie dam. Jak sprawa pilna, to proszę mi załatwić zasiłek przedemerytalny + 1000zł stałego dodatku do zasiłku 🙂

 77. Maćko said

  72 Yah, blizny na korze – placie czolowym nic nie naprawi. Bedzie psychopata. Blizny nie zawsze da sie obejsc.. np. takiej na dnie komory czwartej… 😦

 78. głos z nikąd said

  Natomiast Prawdziwy Bóg-Bóg Miłości i Ducha…jest niejako „zwierzchnikiem”jahwe…któremu „zleca” dokonanie tego niewdzięcznego i okrutnego „procesu wychowawczego…

  Ostro pan jedzie, panie Semper.

 79. SHREK said

  Żyd pomieszał w głowach dobrym chrześcijanom i teraz nie wiedza ! czary mary i pokus ?!

  Bożek pustynny `Jah` egzystuje i o nim mowa w słynnym `Baalbek`, któremu `żydowie` porywane dzieci
  poświęcali, ma on wiele nazw, znana `Moloch`, o czym w Starym Przymierzu stoi, co w oczach Boga
  było przestępstwem karygodnym, zasługującym na natychmiastowa śmierć ! `Jam jest…`

  Proszę nie mylić z Bogiem Wszech Stworzenia JHWH !

  .https://www.youtube.com/watch?v=CJX43l9-Qx0

  @8
  Panie Bożydar ? – Boydar,
  użyje literówki, gratuluje wywodu i zaznaczę niezgodę tylko w jednym, a mianowicie, ze żydowie znikną !

  Diabeł jak Pan słusznie zauważył, to stworzenie odwieczne i przy końcu, miejmy nadzieje, jak zapowiedziane, Pan nasz miłościwy Jahwe, te obrzydliwość, tego świata, zlikwiduje.

  Oni tj. żydowie, zwani tak od niewielkiego czasu, są Pana jak i wszystkich ludzi, głownie Białych wrogami !
  Są tu po to, byśmy w oczach Boga nie mieli szansy się nie wkupić do Nieba, ale naszym zadaniem, Cnota jest ich zwalczać !
  Już za Mojżesza Bóg nakazał `Izraelowi` ich wymordować lub odgradzać [ co czynił Hitler ] bez żadnej litości, bo wiedział kim są i do czego są zdolni.

  Jezus Chrystus wcielenie Boga JHVH proroczo o nich mówił i przestrzegał, opierając się na swoim Ojcu w Niebiesiech i własnym doświadczeniu.

  Powiedziane jest, ze z nimi należy walczyć, co ukryte teraz w naszej historii, ale o tym wiemy i ta walka ma trwać do końca naszych czasów, tu na ziemi, do czasu wypełnienia chórów anielskich.

  Życzę Panu owocnej pracy i z Panem Bogiem.

 80. NICK said

  Czy Pan wie o czym pisze??? Maćko.
  Alibo na co się powołuje? (77).

 81. NICK said

  „Życzę Panu owocnej pracy i z Panem Bogiem.”
  Shrek.

 82. Boydar said

  Coraz bardziej do ludzi ten SHREK się robi; a może i do Boga …

Sorry, the comment form is closed at this time.