Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Mary Wagner prosi o modlitwę – wkrótce apelacja

Posted by Marucha w dniu 2016-11-14 (Poniedziałek)

Publikujemy apel, jaki Mary Wagner skierowała do wszystkich zaangażowanych w obronę życia.

Serdeczni Przyjaciele Życia,

Proszę czytać i rozpowszechniać poniższą informację.

Jak wiecie, apelacja w sprawie konstytucyjnej walki w imieniu dzieci w łonie matki odbędzie się przez pięć kolejnych dni w sądzie wyższej instancji w Toronto (361 University Ave). Początek o godz.10:00 w dniu 28 listopada 2016.

Proszę modlić się w intencji tych ważnych dążeń, by bronić naszych najmniejszych braci i sióstr. Proszę modlić się specjalnie za doktora Lugosi i za wszystkie osoby zaangażowane. Nasz Bóg jest Bogiem „spraw niemożliwych”!

Bardzo ważna będzie obecność w sali sądowej tych, którzy mogą i są skłonni do bycia obecnymi (szczególnie wojownicy modlitewni). Obecność w którykolwiek dzień rozprawy albo we wszystkie dni będzie szczególnie cenna i będzie świadczyć o prawdzie, że ta apelacja jest ważna.

(Gmach sądu jest łatwo dostępny przez metro. Jednakże, może ktoś z różnych powodów potrzebować podwiezienia. Jeśli ktoś zamierza przyjechać autem i ma wolne miejsce w samochodzie, to byłoby bardzo pomocne, aby dać znać przez pocztę pantoflową). Dziękuję wszystkim za waszą modlitwę i wsparcie.

W Chrystusie naszej Nadziei,
Mary
http://prawy.pl

Komentarze 23 to “Mary Wagner prosi o modlitwę – wkrótce apelacja”

 1. Maćko said

  Kanadoli tu sporo bywa, wiec moze nam napisza, co maja zamiar zrobic w tej sprawie?

 2. Listwa said

  Macko

  Będą siedzieć cicho.

 3. SHREK said

  Z podroży i po znajomości dodam ;

  `Kandole` i `Sfedowie` tak ułożone do zapie.dalania na hipoteki kurników i chomików, ze nie maja czasu na nic innego. Zobaczyć kogoś pod klinika czy szpitalem aborcyjnym to przypadek, a poza tym ludzie po prostu się boja i są za wygodni na zawracanie sobie kitary, do tego panuje kultura zwyrodnialca i bezhołowia z knutem przy dupie a to robi swoje.

  Jest nadzieja na zmiany ale to zależy od Ameryki Trampa i wtedy mogą być zmiany. Kanada to kolonia Ameryki z wodogłowiem zapożyczonym z Anglii zwanym ciężka choroba liberalizmu.

 4. Ola z Podola said

  Szanowni Państwo, gdzie my żyjemy i wśród jakich ludzi my żyjemy. Media chcą z nas zrobić „kiepskich” lub innych meneli. Te podłe ęskimoskie kabarety…Polacy się śmieją i płacą za bilety, a oni plują nam w twarz. Straciliśmy godność. Mogą nas bezkarnie obrażac i kpić z naszych godności. Ta wspaniała Mery jak Rejtan daje nam sygnał byśmy się obudzili bo idziemy na zagładę. Jeżeli kandydatka na prezydenta mocarstwa gwarantuje „aborcję” do ostatniej chwili porodu, a połowa ludności US na nią głosuje, to znaczy że wybierają śmierć i szatana. Ten kraj to gorsza wersja Sodomy. Wiem w Stanach żyje masa wspaniałych ludzi ale pozwalają by rządzili nimi bandyci. Ludzie czas by się obudzić i rozgonić tą bandę lichwiarzy.Matko Chrystusa rozdepcz ten łeb szatana by odnowić oblicze Ziemi, tej naszej kochanej Ziemi. Amen.

 5. Remik said

  Uznanie dla p. Mary Wagner, jednak sami mamy prawo rządowe pozwalające zabijać dzieci niepełnosprawne a zajmujemy się kanadyjską kolonią Anglii.

  „Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich. Chciejmy patrzeć w ziemię ojczystą, na której wspierając się, patrzymy ku niebu. Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie – aby nie ulec pokusie „zbawiania świata” kosztem własnej ojczyzny. Przypomina mi się tak wspaniale przedstawiony w powieści Gołubiewa „Bolesław Chrobry” i Parnickiego „Srebrne orły” fragment. Oto cesarz Otto III kusi Bolesława Chrobrego, czyni go patrycjuszem rzymskim i chce go ściągnąć do Rzymu. Ale król nie dał się wyciągnąć z Polski, z ubogiego Gniezna, na forum rzymskie. Został w swoim kraju, bo był przekonany, że jego zadanie jest tutaj. Naprzód umocnić musi swoją ojczyznę, a gdy to zrobi, pomyśli o innych, o sąsiadach. Niestety, u nas dzieje się trochę inaczej – „zbawia” się cały świat, kosztem Polski. To jest zakłócenie ładu społecznego, które musi być co tchu naprawione, jeżeli nasza Ojczyzna ma przetrwać w pokoju, w zgodnym współżyciu i współpracy, jeżeli ma osiągać upragniony ład gospodarczy. Nieszczęściem jest zajmowanie się całym światem kosztem własnej Ojczyzny.”

  Na podstawie: Przemówienie do kapłanów, 1976

 6. […] z:   https://marucha.wordpress.com/2016/11/14/mary-wagner-prosi-o-modlitwe-wkrotce-apelacja/ […]

 7. Maciek said

  Jak dotychczas Kanadole siedza cicho. Rejna czy Jasko z Toronto ani pisna.

 8. Dziadzius said

  czy w Kanadzie czy w Szwecji czy w Polsce sprawa zabijania dzieci jest wylacznie w rekach kobiet. [[Hitlery Clinton w swoich planach elekcyjnych chciala ( z wielkim poparciem kobiet) zeby czas zabijania dzieci byl mozliwy AZ DO PORODU kiedy dziecko jeszcze jest w kanale porodowym- Wiwat klinton!!. ]] Dzisiejsze wolnomyslace kobiety juz bez matczynego serca i z wyplukanymi mozgami przez feminazi uwazaja ze macice to ich a nie spoleczenstwa i co one z maciacami robia to nikogo nie obchodzi – no i widac ze to nie obchodzi tez i i koscioly tak katolickie jaki i hertykow. Za to mamy i miec bedziemy kare od gosci arabskich bo juz sie nie rodza dzieci biale tylko arabskie — i ciezka bedzie niewola u arabow a ta niewola juz juz idzie!!!
  Szanowne Panie Dziekuje wam za nadchodzaca gehenne Bialego Narodu i za smierc Kultury Zachodu.
  Moze u muzulmanow bedzie wam lepiej, bedzie wam wiecej swobody pod burka.
  Panie Boze nie zwlekaj — bo czekanie na bat tak samo boli jak i jego uderzenie, a bat potrzebny!

 9. Yah said

  Ad 8

  „czy w Kanadzie czy w Szwecji czy w Polsce sprawa zabijania dzieci jest wyłącznie w rekach kobiet.”

  Właśnie !!! Kobieta zawsze kojarzyło się ze słowem matka, a teraz …..z jakim się kojarzy ? Skoro chcą zbijać własne dzieci w imię „realizacji planów życiowych” – bo dziecko może te plany pokrzyżować – to przecież od tego bardzo blisko do eutanazji męża, rodziców itd. Przecież te osoby tez mogą mocno skomplikować przyszłość.

  Jakiekolwiek dyskusje na temat aborcji to:

  – demoralizacja kobiet, które od zawsze trzymały rodziny w ryzach – zdemoralizujemy kobiety – rozpadną się rodziny i społeczeństwa;

  – ewidentne ono Overtona, które mają nas do demoralizacji lub chyba jeszcze lepiej diabelski współczesnych czasów przyzwyczaić. Zmiana definicji śmierci ( potrzebna dla zalegalizowania przeszczepów, oczywiście dla naszego dobra), aborcja ( każda kobieta może ze sobą robić to co uważa), eutanazja ( pewnie dlatego, że pozwolenie na długie życie w cierpieniu będzie niehumanitarne) co jeszcze ?!

  „Szanowne Panie Dziekuje wam za nadchodzaca gehenne Bialego Narodu i za smierc Kultury Zachodu.
  Moze u muzulmanow bedzie wam lepiej, bedzie wam wiecej swobody pod burka.
  Panie Boze nie zwlekaj — bo czekanie na bat tak samo boli jak i jego uderzenie, a bat potrzebny!”

  Panie Dziadziuś, niech Pan się przyjrzy? Pan nie widzi bata, bo śmiga tak szybko ….. że go nie widać. Te bat na Zachodzie już widać, ten bat to zagłada Zachodu i oddanie go muzułmanom.

  Pozdrawiam Pana

 10. pawel said

  Nie zapominajmy o dzieciach które już się urodziły, 8 grudnia w Poznaniu będzie sprawa przeciwko Justynie Socha ze stowarzyszenia STOP NOP.

  Trochę o sprawie:
  https://warszawskagazeta.pl/felietony/justyna-socha/itemlist/user/429-justynasocha

 11. takatam said

  Jeżeli ktoś wątpi,że można by świętym w dzisiejszych czasach – niech spojrzy na twarz tej niezwykłej Kobiety – herosa. Brak mi słów.

 12. Antares said

  #Remik
  Rozumiem że miał Pan na myśli Prymasa Wyszyńskiego.

 13. cris said

  A czy ten przebieraniec z Watykanu ujal sie za P. Mary?

 14. Bernard Korzeniewicz said

  Zwracam uwagę, że Planet Prenthood sataniści założyli dla eugeniki – te „instytucja” miała likwidować zbędnych murzynów.
  Tak samo jak Hitler legalizujący aborcję w czasie wojny – ale tylko dla polskich podludzi.

 15. Piskorz said

  re 4..” Jeżeli kandydatka na prezydenta mocarstwa gwarantuje „aborcję” do ostatniej chwili porodu, a połowa ludności US na nią głosuje, TO JEST COŚ NIE TAK Z NIMI…KRÓTKO, JEDNA TO BLAĆ, A TA POŁOWA..TO DURNOTA DO POTĘGI ENTEJ..!!

 16. Piskorz said

  re 5..”Nieszczęściem jest zajmowanie się całym światem kosztem własnej Ojczyzny.” ŚWIĘTE SŁOWA KARD. WYSZYŃSKIEGO.!!

 17. Piskorz said

  re 16

  Ps. „Z drobiazgów życiowych wykonanych wielkim sercem powstaje wielkość człowieka.” – Śp. Stefan Wyszyński.

 18. ERROR 404 NSZ said

  Piękna , Boża kobieta….

 19. NICK said

  Piskorz. (17).

  „Niech zstąpi Duch….”
  http://sanctus.pl/index.php?grupa=66&podgrupa=449&doc=398

  Tak to jest z cytowaniem.

  Zdań pojedynczych, choćby tysiące ich było… .

  Prymas Wyszyński współtworzył SV II i JP II. Pozostawił następcę. Glempa i całą hierarchię. Wiadomo jaką.

  Widzimy stan Kościoła Prawdziwego?
  Trudno dostrzec, prawda? No bo gdzie ON?
  W Watykanie?

  „Nie lekceważcie drobnostek bo od drobnostek zależy doskonałość”. Michał A. Buonarotti. Podobne do słów Prymasa (nomen omen!) Tysiąclecia?
  Szkoły, ulice, place, pomniki… .Polak nadał to imię? Polak tu rządzi?

  Tak, Boga mało i Chrystus w zaniku, który to Pan nasz, CODZIENNIE, winien być Intronizowany!

  Przybliżamy się do „mesjasza nowego”. Jako świat. Bo tu już nawet nie o Ojczyznę chodzi (Piskorz we 16) lecz o wierność Nauczaniu Chrystusa.
  Z Panem Bogiem.

 20. Re: 7 Maciek…
  Czyzbym nie odpowiedzial na jakies pytanie????…
  (jasiek z Toronto, to nie „napis na dropsach”…Jesli juz…)…

  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. Listwa said

  @ 7 Maciek

  Nie chodzi o to żeby pan Jasiek z Toronto coś pisał, chodzi jak zareaguje ta cała bogata canada.

 22. Maciek said

  20 Jasku – to tylko pokazywanie, ze nikt nic nie robi a wszyscy narzekaja i pomstuja o zemste…. do nieba!
  Prosze rzucic okiem na ponizsze:
  ( Sens artykulu: „Bardzo ważna będzie obecność w sali sądowej tych, którzy mogą i są skłonni do bycia obecnymi (szczególnie wojownicy modlitewni). Obecność w którykolwiek dzień rozprawy albo we wszystkie dni będzie szczególnie cenna i będzie świadczyć o prawdzie, że ta apelacja jest ważna.

  (Gmach sądu jest łatwo dostępny przez metro. Jednakże, może ktoś z różnych powodów potrzebować podwiezienia. Jeśli ktoś zamierza przyjechać autem i ma wolne miejsce w samochodzie, to byłoby bardzo pomocne, aby dać znać przez pocztę pantoflową). Dziękuję wszystkim za waszą modlitwę i wsparcie.

  W Chrystusie naszej Nadziei,
  Mary” )

  21 Listwa – Kanada jako ludnosc zlozona jest z jednostek. Niektóre z tych jednostek sa tu wirtualnie obecne. Dobrze by bylo aby oni lokalnie, w Kanadzie, Pani Mary pomogli ( modlitwa, podpisem, listem, obecnoscia… ) aby zrobic cos zamiast nierobic nic. Podobno zawsze lepiej jest cos zrobic niz nic nie robic.

  Na polityke Obamy w stosunku do Iranu trudniej jest wplynac niz na losy Mary, która wszak wszyscy podziwiamy.

  Warto ?

 23. NICK said

  🙂 .

Sorry, the comment form is closed at this time.