Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Waszczykowski jest gotowy do współpracy z Rosją

Posted by Marucha w dniu 2016-11-15 (wtorek)

Polska jest gotowa do utrzymania kontaktów z Rosją, oświadczył minister spraw zagranicznych kraju Witold Waszczykowski, występując ze sprawozdaniem z pierwszego roku pracy rządu.

„Sygnalizujemy gotowość do utrzymywania kontaktów z Rosją” — powiedział Waszczykowski podczas wystąpienia, które transmitowała Telewizja Polska.

Minister zaznaczył, że niedawno w Moskwie rozpoczął pracę nowy ambasador Polski, który został przyjęty przez prezydenta Rosji Władimira Putina. „Wiemy również, że inne resorty także starają się utrzymywać kontakty z Rosją” — dodał.

https://pl.sputniknews.com

Raz ordynarny niedźwiedź kucnąwszy na łące
W dość niewybredny sposób podtarł się zającem.
Zając się potem żonie chwalił po obiedzie:
– Wiesz stara, nawiązałem współpracę z niedźwiedziem!

Andrzej Waligórski – zacytował admin

Komentarzy 45 to “Waszczykowski jest gotowy do współpracy z Rosją”

 1. Premizlaus Crucis said

  Hipokryzja.

 2. Peryskop said

  Re 1

  Też.

  Ale przede wszystkim to pierwszy efekt Trumpa !

 3. ? said

  „Sygnalizujemy gotowość do utrzymywania kontaktów z Rosją”

  Teraz? Spadaj do Tel Avivu ty chazarski ch…ju! Razem z prezesem.

 4. ? said

  Jeszcze tytułem uzupełnienia. Te słowa to taka właśnie chazarska paplanina. Oznaczają one, że to my utrzymujemy kontakty z Rosją, nie Rosja z nami. Bo my jesteśmy wielcy! I nie będzie kacap pluł nam w twarz (chazarską mordę). A że „Sygnalizujemy gotowość do utrzymywania kontaktów z Rosją” to wcale nie oznacza, że my chcemy te kontakty poprawiać, pogłębiać, ku korzyści obu krajów, o nie! One będą takie, jak my (tzn. centrala z Izraela) chce, żeby były. A mają być ch…we.

  I tak to należy tłumaczyć.

 5. hulsz said

  Putin powinien tylko splunac w slipia temu sprzedajnemu psu.

 6. Polacy WYRZUCCIE gnoja Waszczykowskiego na ZBITY pysk tego DURNIA MEGA szkodnika ! said

  Czy Wy tam w Kraju naprawdę jesteście wszyscy tacy DURNI i nie zdajecie sobie sprawy jakie POTĘŻNE szkody FINANSOWE zrobił Wam ten przekupny PUSTAK Waszczykowski wskutek CAŁKOWITEGO obcięcia relacji handlowych/gospodarczych z sąsiednimi państwami graniczącymi z Polską !?

  Czy Wy tam w Kraju wy GŁUPCY naprawdę NIE widzicie, że banda „CZWORGA” anty-polskich gangsterów PO-PiS-PSL-SLD, którzy są przedstawicielami MNIEJSZOŚCI NIE polskiej narodowości czyli ŻYDÓW, UKRAINCÓW, NIEMCÓW … itd. zamieszkałych w Polsce. To aktywiści tych MNIEJSZOSCI się ZMOWILI przeciwko etnicznym Polakom, skrzykneli się PRZECIW Polakom, dzieki czemu PRZEJELI władzę w Polsce.

  Przecież taki UKRAINIEC Waszczykowski czy banderowiec Kaczyński czy NIEMIEC Tusk lub ŻYD Schetyna … itd. oni już WIELOKROTNIE udowodnili, że absolutnie NIE identyfikują się z interesem polskich obywateli i instytucją Państwa Polskiego czyli Waszym POLSKIM domem lecz ONI byli i dalej są mocodawcami ZAGRANICZNYCH interesów na czele z tym ZARZUDZONYM i ZUKRANIZOWANYM MSZ-em działającym DALEJ od 50 lat na SZKODĘ polskich obywateli !!!

  Szkoda nawet buta, aby KOPNĄĆ w srakę tego ZAKŁAMANEGO wymanipulowanego ZAWSZE „politycznie poprawnego” DURNIA Waszczykowskiego !

  Ta syjonistyczna gangsterska sitwa PiS, czy ta pruska mafia PO lub ci PŁATNI kapusie AGENCI żydo-globalistów „nowocześni” ZŁODZEJE Petru od dziesiątków lat TRWONIĄ wypracowane owoce ciężkiej pracy polskich obywateli, wyganiają młodych Polaków na zagraniczną banicje zarobkowę oraz z pełnym wyrachowaniem ROZBIJAJA jednośc Polonii Światowej aby była słaba – NIE była w stanie oddziaływac na zahamowanie RABUNKU finansowego Polaków zamieszkałych w Kraju !

  SPERRDALAJ ty BEZCZELNA kłamliwa anty-polska QURWO Waszczykowski razem z tą zfałszowaną TEŻ ZAWSZE poprawną politycznie Szydło NAWET wobec takich OBSRANCÓW awanturniczych neo-banderowców UKRAIMNCÓW wyłudzającym MILIARDY złotych z UŚMIECHEM od polskiego podatnika, które co kilka miesięcy zawozi do NAZISTOWSKIEGO Kijowa w worku ten „milusiński” KMIOT Duda !

  Polacy zamieszkali w Kraju: jak ten MORDERCA Donald Tusk pojawi się w Polsce to natychmiast jego złapcie i rzucie jego do klatki jako karmę dla głodnych lwów i tygrysów w warszawskim ZOO, aby jego zamienili w GÓWNO za ten jego STRASZLIWY sabotaż pod każdym względem jaki prowadził w Polsce, a od kilku lat na arenie mędzynarodowej !

  Młodzi Polacy PILNIE twórzcie struktury aby w 100% przejąć władzę w wyborach samorządowych tak aby WELIMINOWAĆ bandę „czworga” PO-PiS-PSL-SLD, a następnie ich wszystkich tak ROZLICZYĆ:

 7. ERROR 404 NSZ said

  Co pan wypluł, klakier ” niższego płazu” zaprzyjaznionego kraju podległego musi podtrzymywać z klatą wyprężoną…pro forma…
  Jak waszczykowski tak będzie dalej tył to już tylko okulary będą pokazywać…

 8. Putinistka said

  WCz Waszczykowski jest tak żałosny, że słów mi brakuje. Obserwuje go uważnie, podobnie jak naszych ambasadorów w Rosji, którzy permanentnie ingerują w sprawy wewnętrzne Rosji (uczestnictwo naszej Pani Ambasador w rocznicy śmierci bylego vicepremiera i wybitnego złodzieja o międzynarodowej renomi Niemcowa) zamiast dbać o mniejszość polską oraz jej pizytywnym odbiorem w Rosji.

  To jest taka porażka.. Nie będę się już odwoływała do tradycji posługiwania się naszym naiwnym narodem w rozgrywaniu sojuszów najrozmaitszych np. Rosyjsko-francuskiego, który niezmiernie korzystnie się w pewnym momencie ukształtował dla nas, ale my poszliśmy za Anglikami, którzy z pomocą Niemiec zdewastowali m.in. za pomocą nas cała sytuację, z przyczyn geopolitycznych. Byliśmy instrumentami w cudzych rękach tak jak i teraz. Sądzę, że i my jesteśmy państwem sworzniowym Brzezińskiego, gdyż skala takich działań na przestrzeni wieków jest imponująca.

 9. Hubal said

  re 6
  Doktryna #niechKtoś 😉

 10. najpierw wszystko sp…..ć ,popsuć ,us=czynic największym wrogiem a potem skamleć .
  To się w głowie nie mieści jakie my „elity ” „wybieramy’ .
  Kiedy staniemy się samodzielni ,mądrzy ,przewidujący ,lokujący swoje interesy we włąściwe sojusze i wreszcie dbający o własne interesy a nie cudze .

 11. Yah said

  Ad 8

  Syndrom „Stefka Burczymuchy”, z pewnego wierszyka dla dzieci, warszawskich polityków wynika z tego, że żaden z nich nie poniósł konsekwencji skutków swych słów dla Polski.

  Cały czas chowają się za spódnicą mamy Unii, taty Wolnego Rynku czy też wujka Sama . Wiek 27 lat to najwyższy czas by się usamodzielnić -postsolidarność weszła w wiek dorosły. Niestety wypowiedź ministra świadczy o tym, że zabiegi wychowawcze i edukacyjne mamy i taty na niewiele się zdały.

  Chyba musi być jeszcze gorzej by Polacy przejrzeli na oczy jak się ich wykorzystuje przez ostatnie 350 lat. „Napuszczenie ” Polaków na Rosję było niezmiernie łatwe. Proszę sobie przypomnieć powojenne podręczniki do historii. Wykorzystując fakt istnienie władzy radzieckiej suchej nitki nie zostawiono na Carskiej Rosji. Ten fakt , w powiązaniu z przekazywanej pocztą pantoflową tezy , że ZSRR i Carska Rosja to to samo, umożliwił staczanie się po równi pochyłej polsko-rosyjskich stosunków politycznych po 1989 roku.

  Inna sprawa, że to nie w Polsce kreowano polska politykę zagraniczna i to nie Polsce miała ona służyć. Rosjanie pewnie sobie z tego zdają sprawę. Niemniej, nie posprzątają za nas , a żeby Polacy wzięli się za porządki to chyba bałagan musi być jeszcze większy. Może sie zdarzyć tak, że śmieci gromadzone przez 25 lat kogoś przysypią. Oby przysypane zostały szkodniki, a nie my…

 12. morgan said

  Pan Waszczykowski to chyba jeden z tych, ktörych p.Michalkiewicz okresla epitetem „Zasrancen”.

 13. Marucha said

  Re 6:
  Pan tak do nas z tymi durniami i objaśnianiem Waszczykowskiego?

 14. Peryskopolub said

  Re 2
  Peryskop, jesteś Wielki. Za to banują Cię na Monitorku

 15. Lovshak = ruskij agient said

  Tak Waszczykowski jest gotów podtrzymać, robi Rosji łaskę, już Putin nie może się doczekać łaski Waszczykowskiego, jeszcze biedny Wołodia nie wie, jakie są warunki Rebe Waszczykowskiego. Wymienię podstawowe z nich….

  1. Oddanie Upainie zagrabionego Krymu, zagrabionego zbrojnie i z pogwałceniem wszelakich khazarskkich norm dla Goyim
  2. Wycofanie się milionów żołnierzy bez dystynkcji z Donbasu i Ługańska
  3. Oddanie tak zwanego wraku Tupoleva dowodu zamachu wraz z osobistym listem przeprośnym za dokonanie tej zbrodni od Putina złożonym u stóp gównego naszego khazarskiego ja-szczę-bia Maciorewicza.
  4. Uroczyste uczynienie na Kremlu Kaczora Jarosława kniaziem na ziemiach smoleńskiej łuckiej witebskiej…na początek

  No nie powiecie chyba że ten sprytny żydek w randze ministra i honorowqego ambasadora Izraela w Polin nie ma woli współpracy z Rosją Putina.

  Waszczykowski ten Debil wraz z wybiurczą, wasze miejsce jest podobnie jak Chilajarki Rotten Clinton w więzieniu, nie na śmietniku histori bo tam już jesteście, tylko w więzieniu właśnie, powinniście sie minąć z wychodzącym Pnem Piskorskim w drzwiach i zamknąć se tam wraz z Żydobolszewickim ABW

  ŻYDOBOLSZEWICY Z ABW IDZIE OCIEPLENIE Z USA, WYJDŹCIE Z MATRIXA JUŻ CZAS !!!! DULARÓW NIE BĘDZIE….DOŚĆ SSANIA BO PÓŻNIEJ PŁACZ PO RESTAURACJACH I ŻAŁOSNY BEŁKOT INO…..

 16. Peryskop said

  Re 14

  Jestem skromny, obiektywny i pokornego serca.

  Prawda natomiast nie jednego gagatka uwiera.

  Ale spoko. Pomimo, że Amdin małoPolski po wakacjach reorganizacyjnych w Chorwacji w 2012 został zmuszony do zdjęcia motto bloga „Prawda zwycięży!” oraz do likwidacji łapko-gwiazdek ocennych – walka o prawdę trwa :

  https://www.monitor-polski.pl/najwieksze-od-co-najmniej-50-lat-trzesienie-ziemi-w-nowej-zelandii-o-sile-78-fala-nowych-nastapi-niedlugo/comment-page-2/#comment-262395

  i poniżej

 17. Adam Ryglowski said

  Ad 13 ) W. Sz. Gospodarzu .Panie MARUCHA .
  . Tekst, niestety – SAMA PRAWDA – tylko jegomość/- ini – jedzie z tekstem typu ” partia z narodem , a naród z partią ” z lat ’70 – tych .
  Społeczność znad Wisły – to wg statystycznej krzywej Gaussa – wg integracji Narodu Polskiego – to 2- 5 % dno społeczne ( bandyci , złodzieje , bankierzy i „politycy”) ,
  górna część (tzw . cycka/ biustu ,- to rzeczywiści patrioci , wynalazcy , itp .)
  A CO Z TĄ R E SZ T Ą ??? (TO JEST 90 % )
  (wg nich ; mnie to n i e . d o t y cz y )
  I to wg mnie był rzeczywisty adresat tych INWEKTYW .

  Wg mnie – dlaczego jest tak żle ?
  Bo nad Wisłą są tacy , a nie inni (MĘŻNI , UCZCIWI , SPRAWIEDLIWI , KATOLICY RZ.-K. W DZIAŁANIU – a nie tylko z metryki Chrztu Św..)


  P.S. / Adminie -Gospodarzu
  Dzięki za czerwoną kartkę z wczoraj – chiba za mocno broniłem tego byka / NICK’a

 18. wanderer said

  Ses.ral sie ze strachu.

  Nowe idzie! Czyli beda zmiany..

 19. Yah said

  He, he, he mają problem . Jak tu wykasować w sieci te wszystkie obciachowe antyrosyjskie wypowiedzi.

  Trzy lata temu przepowiadałem moim „kolegom z PiS” im gdzie skończą – w sławojce sr…ac ze strachu. Pomyliłem się tylko w tym, że nie doceniłem odporności ich systemów nerwowych na sygnały z zewnątrz. Do większości nadal nie dociera …

 20. Adam Ryglowski said

  Ad 19 ) Sz. P. Yah’u .
  Zacznie docierać w Wigilię Bożego Narodzenia .
  Wieczorkiem też zacznie się chanuka .
  ………………
  😦
  🙂
  😦
  ……….
  JEDYNE ALIBI – SŁAWOJKA .

  A na ra poczekamy na najbliższą niedzielę .

  Zobaczymy , co dostaniemy od POLAKA – i jego kumpli .
  Mam nadzieję , że nie będę zmuszony porzucić ” swojego”
  proboszcza , -i przenieść się do Tych od Piusa XII .

 21. Joannus said

  Ad 11
  ”Chyba musi być jeszcze gorzej by Polacy przejrzeli na oczy…”.

  Jest tylko jedna możliwość aby tak się stało.
  Brak żarcia, widmo głodu.
  O co nietrudno przy zrujnowanym rolnictwie i wstrzymaniu kredytowania na zakup jej z zewnątrz.

 22. Yah said

  Ad 20

  Spoko Panie Adamie. Ja myślę, że Pan Bóg ich wysłucha choć nie w ten sposób jak sobie te „mądrale” z episkopatu wyobrażają. Ja tu widzę pewna analogię. Jak ci z PiS się boją bo dociera do nich, że robili , powiedzmy, nie do końca mądrze to jak Ci z episkopatu będą się bać, że chcieli w balona zrobić Pana Boga. Czy do nich nie dociera, że to o nich napisano:

  Nie każdy, który Mi mówi: „Panie, Panie!”, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: „Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?”

 23. Austryjackie LEWAKI napadają i biją Polaków w Austri !!! said

  tzw. „polski” MSZ czyli Ministerstwo Spraw Zagranicznych żydo-ukraińskiej rządzącej „warszawki” to stała MELINA skrajnie anty-polskiego elementu z polskim obywatelstwem, który zajadle ZWALCZA interesy etnicznych Polaków oraz prowadzi otwarty SABOTAŻ Polonii Światowej.

  Prawie we wszystkich krajach Świata, WIEDZĄ że ten „ANTY-polski” MSZ „warszawki” NIE broni interesów Polaków, a wręcz działa na SZKODĘ Polaków zwłaszcza w państwach rządzonych przez żydo-komunistyczne MASOŃSKIE lewactwo.
  Dlatego że ten anty-polskie rząd „warszawki” NIE bronią interesów polskich obywateli NAWET w Kraju, a wręcz NAGRADZAJĄ anty-polskich rozwydżonych OSZCZERCÓW jak takiego żydo-lewaka T.Grossa czemu wturuje ten anty-polski MSZ , który NIGDY NIE broni polskich interesów lub nawet tez oczernia to jest to POWODEM, że na Polaków w USA, Kanadzie, Niemczech są systematycznie spuszczane LAWINY kłamliwych OSZCZERCZYCH pomówień, napadów organizowane przez najwyższych urzędników administracji państwowej tych państw.

  Dalszą konsekwencją wrogiej dzialności „warszawskiego” MSZ-u są otwarte NAPADY na przeciętnych Polaków zamieszkałych w tych krajach, za których wolność to krajów wcześniej gineli POLACY, poświęcali swoje życie aby bronić w przeszłości te kraje przed autentycznymi wrogami zewnętrznymi.

  Cyniczne rządy skrajnych LEWAKÓW z Wiednia z Austrii zapomnieli OFIARĘ ŻYCIA dziesiątek tysięcy jaką złożyli Polacy w obronie Austrii, Wiednia i Europy, gdy to POLSKA armia OBRONIŁA Wiedeń przed potopem islamskim 12 września 1683 pod dowódctwem Jana III Sobieskiego:

  DZISIAJ, czyli parę dni temu w Austrii w miejscowości Kagran została upokrzona i DOTKLIWIE pobita przez Austryjaków młoda Polska dziewczyna tylko dlatego że jest Polką !
  Część tej NAPAŚCI Austryjaków na Polkę możecie zobczyć tutaj:

  Ten obecny MSZ zorganizowani etniczni Polacy MUSZĄ z urzyciem przemocy zająć w jedną noc WSZYSTKIE lokale w Polsce tego MSZ co będzie rozwiązaniem tego obecnego MSZ, a następnie musi nastąpić zwolnienie ich WSZYSTKICH „pracowników” tam zatrudnionych, czyli ANTY-polskich agentów, którzy w przeważajacej WIEKSZOŚCI są NIE polskiej narodowości, pochodzą oni z MNIEJSZOŚCI narodowych zamieszkałych w Polsce, którzy celowo szkodzą Polsce, są zagraniczną armią sabotażystów.
  Następnie ponownie ten MSZ organizować i zatrudnić tam NOWYCH ludzi po odpowiedniej dogłębnej weryfikacji.

  W tzw. „polskim” MSZ należy dokonać IDENTYCZNEJ czystki jak obecny Prezydent Turcji wymienił dowódczy personel w tureckiej armii, LOJALNYM interesom Turcji.

 24. Greg said

  Panie Yah.
  Jest Pan w błędzie, ani nie prorokują, ani nie wyrzucają złych duchów, już nie mówiąc o cudach.
  Oni po prostu….NIE robią NIC! (są letni)

 25. Yah said

  Ad 24

  Ma Pan racje Panie Greg ale …dla nich to na jedno wychodzi.

 26. Adam Ryglowski said

  Ad 23 ) xyzzet , czy jak tam ??/
  JAK SZALEĆ , TO SZALEĆ !!!!!!!!!!!
  ………………..
  Ja proponuję zastosować wariant Marszałka Żukowa
  ( Tego , co uratował Jasną Górę , i Częstochowę – a tak , przy okazji „miał widzenie ” z „KOBIETĄ (?)” – KTÓRA POLECIŁA MU !!! – NATYCHMIAST ATAK , a nie zalegnięcie, co było w planach ).

  Po śmierci Stalina , to On ZLIKWIDOWAŁ NACZALSTWO
  N K W D – . Rozkaz był jasny ; BIĆ W SZ Y S T K I CH .
  TAM NIE MA ROSJAN !.

  Chybaś chłopcze / panienko JAKIŚ B O J A Ż L I W Y /A .
  ….
  jak jazda konno , to kłus , lub galop – a nie stępa

  🙂
  Stare baby mawiały ; – jak prać , to w potoku , -i do tego sukna DOBRZE OBIJAĆ KIJANKĄ .
  Moczenie w wodzie ( zwolnienie ) – nic nie daje .
  🙂

 27. Peryskop said

  Idąc za Waszczu neurealpolitik jawią się kwestie:

  – jak długo utrzyma się jego ekonomiczny Grey ?

  – jak pozbyć się zużytego Antka flankowego ?

  Dostał kilka nagród i honorów, a więc właściwie gotowy na ofiarę. Pozostaje tylko wybór opcji…

  Jakiś trotyl, skoro go tak kręci ?

 28. u said

  W krzaki z Waszczykowskim, stracił wiarygodność, głupoty takie na temat Rosji wygadywał jakby byl nieczytaty czy tam niepoczytalny. Nawet wyszczekało mu siȩ, ze Rosja wywołała wojnȩ w Syrii. Czy to nie debil skończony? Zeby z Rosja było na prawo a nie po kaczemu to należałoby razem z Waszczykowskim w pokrzywy wylać kaczora, Dudȩ i Macierewicza. Cały ten sztabik probanderowski nadaje siȩ tylko odbijania w krzakach butelek w krzakach i donoszenia opon do ognia na Majdanie. Ciekawe jak zareagują ich idole w Kijowie na taki brak lojalnosci? Ano, mogą w odpowiedzi widłami ich rozniesc, roztłuc młotkiem jak wredne karaluchy jak siȩ na czas nie opamietaja. Przykro to pisać ale niestety to politycy pożałowania godni, z oślej łaski wiȩc o czym taki lider, światowej rangi jak Putin może z nimi przymułami rozmawiać? Oni na nie zrozumią o czym mówi, tylko bȩdą belkotać znaną mantrȩ o swoich nawiedzeniach odnośnie zakusow Putina do ataku na kacze łby i putinowskich mackach w sprawie Smoleńska. Beda zapewne wygrazac gdyby doszlo do spotkania z Putinem przygwożdźą go tymi bredniami i można przewidzieć, że w odpowiedzi bȩdzie jeszcze dobrze jak tylko doczekają sie kopa w d..ȩ. o ile błaznom nie uda siȩ Putina rozweselić, bo takiego kina to chyba Putin nie zobaczy. taka jest goła prawda, źe z kadrą, tak wybitna w swojej tepocie czy tam slepocie to nie do Putina – podloty, lecz do cyrku na zadupiu.

 29. Hilaria pierwsza DORADCZYNI waszczykowskiego: said

 30. Młode małżeństwo Polaków zostało zaatakowane w Anglii, Gang polał ich kwasem. said

  Mężczyzna jest w stanie krytycznym.
  Młode małżeństwo Polaków wychodziło ze sklepu, kiedy zaatakowała ich grupa czarnych. Mężczyzna został uderzony w głowę kastetem.
  Oboje małżonków zostało też oblanych kwasem. Wszystko działo się w miejscowości Barking, na wschód od Londynu.
  Polak jest w szpitalu, Jego stan jest ciężki. Wymaga przeszczepu dużej części twarzy, nie widzi na jedno oko.

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/9318-anglia-mlode-malzenstwo-polakow-zostalo-zaatakowane-gang-polal-ich-kwasem-mezczyzna-jest-w-stanie-krytycznym

 31. Boryna said

  Waszczykowski to Q…a

 32. tratatatata said

  Miejsce waszczykowskiego i innych pisowców jest w kryminale a nie na arenie międzynarodowej.

 33. JerzyS said

  Wyraźnie pisze: „Polska jest gotowa do utrzymania kontaktów z Rosją” Kontaktów , a NIE WSPÓŁPRACY!

  Kontakt może być np wzrokowy, telefoniczny, listowy.

  Współpraca , to KOOPERACJA , a nie kontakt!
  a
  Kooperacja Negatywna, to np konflikt zbrojny!

 34. eve said

  Якoв Кeдми – Гocпoдa, вы „лизaли” нe ту зaдницу! https://www.youtube.com/watch?v=sJOC2qdU5ck

 35. ERROR 404 NSZ said

  Ad 32 Tratatata

  I tu jest Pan w błędzie .Jak najbardziej na arenie międzynarodowej , w objazdowym cyrku….

 36. Szkodnik nad szkodniki, ale nieruszalny….

 37. Boydar said

  Zapewne dzięki Bogu, przez Waszykowskiego jeszcze nikt nie zginął; natomiast za kilku jego poprzedników już jak najbardziej. To dlaczego akurat jego chcecie sadzać w pierwszej kolejności ?

 38. Wełna said

  Bo jeśli doprowadzi do tego co zamierza, to tych co zginą Pan już nie policzy.

 39. Boydar said

  Jakby babcia miała wąsy, to by była wujkiem, albo jakoś tak. Polska wojny (w domyśle) nie wywoła, cokolwiek by głosem „przedstawicieli” nie mówiła. Może spowodować odruch wymiotny albo rechot, nic więcej.

  W jednym komentarzu udowodniane jest, jak małe gów.no znaczymy, a w kolejnym chcemy grać rolę księcia Ferdynanda. Może i tak być, zdarzało się różnie, ale jak kto chce psa uderzyć to kij zawsze znajdzie. I wcale Polska mu do tego potrzebna nie jest. A że akurat jesteśmy pod ręką, to wszystko wygląda jak wygląda.

 40. Wełna said

  Jest Pan dużym optymistą, ale przeszłość straszy. Polska nie wywoła wojny, ale jest niezastąpiona.

 41. Zdziwiony said

  Dziś w eReM-pis grali hava nagila, a poprzednio w czasie medytacji ptaszka na daszku.

 42. Adam Ryglowski said

  Ad 41 P. Zdziwiony .
  Dziś Pan/ -i się dziwisz (DZIWISZ ) ?
  Pan dopiero się Zdziwisz , co będą rżnąć w Wigilię ,
  24 XII .!!!

  a na ra będziem podziwiać ‚NASZYCH DUCHOWYCH NAUCZYCIELI I WODZÓW w niedzielę .
  ….

 43. Peryskop said

  Re 39

  Boyadr, nie poniżaj, nie zaniżaj i nie udawaj, że nie wiesz, o co biega.

  O bogactwach naturalnych Polski nigdy dość !

  Bo ta wiedza winna nam pomóc odzyskać wiarę w nasze atuty i pomóc Plakom powstać z kolan !

  http://pressmix.eu/2015/05/06/polska-jest-najbogatszym-krajem-swiata-o-te-zloza-toczy-sie-iii-wojna-swiatowa/

 44. Peryskop said

  Re 43

  autokorekta „Polakom”

  Re 33

  Słusznie JS.

  A jest jeszcze taki kontakt gorący ponad wszelkie inne kontakty !

  Ogniowy.

  Ale czuję, że rura im zmięknie i wnet okaże się, że znów nici z całej tej „flanki”, z redzikowej „tarczy”, i z „prawie już skutecznych” „Patriotów”.

 45. Boydar said

  @ Rura (43)

  Czy Rura nie próbuje czasem rzucać na mnie swoja ukochaną zawartością, z nadzieją, że może się coś przylepi ?

  Gdzie ja niby w (39) kogoś poniżam, coś zaniżam albo daję wyraz swej niewiedzy; Rurę całkiem zatkało !

Sorry, the comment form is closed at this time.