Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Feminizacja mężczyzn, maskulinizacja kobiet

Posted by Marucha w dniu 2016-11-16 (środa)

Normalny mężczyzna nie chce się sfeminizować – a to co obserwujemy to tylko zaplanowane uderzenie w rodzinę celem zniszczenia narodów Europy. Podstawa rodziny jest kobieta. Jeśli zniszczymy kobietę, przewracając jej w głowie, zniszczymy rodzinę i naród.

W tradycyjnym społeczeństwie mężczyzna był głową rodziny, zapewniał jej bezpieczeństwo i utrzymanie. Kobieta dbała o dom i sprawiała, że był on bezpieczną przystanią dla rodziny. Wszystkie działania w ciągu ostatnich 150 lat miały to zniszczyć. To miedzy innymi:

– działania na rzecz równouprawnienie kobiet, które są niczym innym jak planem zniewolenia kobiet przez rynek;

– obniżenie zarobków mężczyzn tak, żeby zmusić kobiety do podjęcia pracy;

– kobieta w pracy to gorsze wychowanie dzieci – większą role zaczyna odgrywać szkoła i ulica;

– gdy już mamy odpowiednia liczbę dzieci wychowywanych przez ulice, pojawiają się narkotyki i „peace, love, free”;

– dzieci uderzają w tradycyjne społeczeństwo, występując przeciwko rodzicom (lata 60-te to nie przypadek);

– rewolucja hippisowska, którą poprzedza Sobór Watykański II (sic!) co, moim zdaniem, tylko ułatwia i potęguje demoralizację;

– wprowadzenie opakowań plastikowych (źródło estrogenów) i dodatków modyfikowanej soi do chleba powoduje nadmiar żeńskich hormonów u chłopców, co zmienia ich wygląd i zachowanie;

– mężczyźni tak „wyhodowani” nie są akceptowani przez kobiety co:

* powoduje powstanie zjawiska singielstwa
* skłania kobiety do zachowań homoseksualnych
* skłania kobiety do poszukiwania przygód z „subsaharyjczykami” i bliskowschodnimi beduinami
* obniża dzietność

– skutkiem krzyżowania się ludności z różnych rejonów świata z ludnością białą powoduje degeneracje i pojawianie się nie wiadomo skąd chorób genetycznych. Izolacja białych i unikanie kontaktu z innymi rasami, jak sądzą genetycy, wynika z tego, że potomstwo będące efektem krzyżowania się, umierało.

W efekcie mamy zmaskulinizowana kobietę, która udaje na siłę mężczyznę, poddanego kuracji hormonalnej mężczyznę, rozbita rodzinę, rozbity naród i dzieci ze zdegenerowanym materiałem genetycznym. O to w tym wszystkim chodzi.

Inna sprawa, że większość tych androgynicznych chłopców to przedstawiciele w postaci czystej lub wymieszanej naszego ulubionego narodu…

Napisał Yah [niewielkie modyfikacje, w żaden sposób nie zmieniające sensu wypowiedzi, wprowadził admin]

Komentarzy 35 to “Feminizacja mężczyzn, maskulinizacja kobiet”

 1. JO said

  Dobry tekst, pasuje rowniez tu jako komentarz:

  https://polakortodoks.wordpress.com/2016/11/15/apostolska-pielgrzymka-cz-11-gol-gota-beskidow-biskupa-r-williamsona-do-polski-roku-panskiego-2016-przeslania-informacje/#comments

  Bo przeciez feminizacja mezczyzn i maskulinizacja kobiet to jedna z form zydo-masonskiej depopulacji bialego czlowieka, w tym Polakow.

 2. Joannus said

  Ad 1
  Depopulacja oczywiście celem, jednak po drodze diabelskie urągowisko wobec Majestatu Pana Boga. Stworzenie na obraz i podobieństwo deformowane do karykatury w stosunku do celu bytu ziemskiego.

  Tak to musi być, kiedy naśladowanie Pana Jezusa, oraz życie wg wzoru Najświętszej Panny Maryi zostaje odrzuconym.

 3. Isia said

  … (1) Pan Jo …

  … ma Pan rację … od siebie dodam … poprzez media, głównie film, telewizję, prasę, literaturę etc. propaguje się takie, w przypadku Pań, przeciwne kobiecej naturze, zachowania … choćby sport … z tych ekstremalnych, np. dźwiganie przez Panie sztangi, kobiecy boks i zapasy … to kompletne wynaturzenie, zaprzeczenie kobiecości (piękna, delikatności, uroku etc.) … pozbawiono (odarto) Panie tej kobiecości także poprzez strój (również w sporcie, te Panie, za przeproszeniem, biegające w bieliźnianych strojach, to norma, nikogo to nie szokuje ani dziwi) … temat jest szeroki, wiele można mówić …

 4. Joannus said

  ”Jeśli zniszczymy kobietę, przewracając jej w głowie, zniszczymy rodzinę i naród.”.

  Jedno zdanie, a jasna i jednoznaczna odpowiedź na pytanie, do czego faktycznie zmierzamy.

 5. Maćko said

  Planned Parenthood Gets $500 Million in Tax Money, Spent $38 Million on Hillary Clinton’s Losing Campaign http://buff.ly/2feHiB7 #DefundPP

  Banda sukinsynów.

 6. Isia said

  … w sprawie pracy Pań … pamiętam, także z opowiadań rodzinnych, jak, swego czasu, Ojciec (i cała rodzina, z którą Mama przez to bardzo się skonfliktowała, a z jedną Stryjenką w ogóle nie chciała utrzymywać kontaktów) mocno sprzeciwiał się podjęciu pracy (choć była to, dość powszechna wówczas, tzw. praca chałupnicza, czyli w domu) przez Mamę … nie było na to przyzwolenia … a dzisiaj mężczyźni (zwłaszcza młodzi) nie wyobrażają sobie, żeby kobieta nie pracowała … nawet to niepochlebnie świadczy o takiej Pani (w domyśle, niezbyt pracowita) … nie rozumie się roli kobiety, przede wszystkim, jako Pani domu …

 7. Estrogeny? Nie tylko w plastikach, ale ponoć także w wodzie i kurczakach. Jednak czytałem, że estrogeny właśnie odpowiadają za męskość. Fałszywa informacja?

  Estrogeny to definitywnie żeńskie hormony.
  Admin

 8. Yah said

  Dziękuje panie Gajowy za docenienie.

  W gajówce jest wiele b. dobrych wypowiedzi, ale nie każda nadaje się na zrobienie z niej artykułu.
  Ta akurat świetnie pasowała.
  Admin

 9. Rob said

  @7
  Zarówno mężczyźni mają estrogeny jak i kobiety testosteron.
  Ważne są wielkości i proporcje.
  Oczywiście estrogeny dominują u kobiet (jak i bardzo ważny hormon PRO-gesteron) a testosteron u mężczyzn.

 10. Moro said

  Ad1 Jo
  nie inaczej
  https://images.duckduckgo.com/iu/?u=http%3A%2F%2Fwww.returnofkings.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F05%2Fjewish-feminism.jpg&f=1

 11. towarzysz0 said

  Szanowny Panie Yah
  Pełna zgoda, co do argumentów.

  Lecz powstaje odczucie, że znowuż KTOŚ jest tego stanu rzeczy winien, lecz nie ja/my sami.

  Już na samym początku

  „Normalny mężczyzna nie chce się sfeminizować ”

  Oczywiście, każdy siebie uważa za normalnego (swoją drogą, co to normalność, pojęcie statystyczne, czy odniesienie do PRAWDY). A nawet jeśli ktoś mi udowodni mą feminizację, to już tu w punktach wymienieni winni. A to rząd z ustawami obniżającymi autorytet męski, a to Sobór Watykański II, a to przewaga nauczycielek zamiast nauczycieli w wychowaniu chłopców. Nareszcie, co rychło zauważyli gajowiczowie, czynnik organiczny, niezależny od nas. Testosteron i estrogeny.
  Spokój. Nie tak źle. My? Niewinni.

  Tak, to prawda, badania ponoć potwierdzają niekorzystny spadek testosteronu (męski hormon) wśród mężczyzn. Zachodzą już anatomiczne zmiany, również i maskulinizacyjne u kobiet (np budowa miednicy, klatki piersiowej).

  Jeśli jednak po fali słusznej krytyki zastanowimy się, jak Czernyszewski / Shto delat`? – to widoczne są nasze osobiste zaniedbania, lenistwo, gnuśność.

  Bo jeśli ten normalny męźczyzna nie chce się sfeminizować, to za tym powinny iść konkretne czyny.
  Wątpliwe są jego, tzw normalnego mężczyzny, chęci, jeśli
  przygląda się w lustrze więcej, niż 1 raz dziennie
  używa kosmetyków
  dba o wygląd, a zwłaszcza chce ukryć swój wiek, w tym celu jego twarz przypomina raczej dupcię niemowlęcia, niż dojrzałego mężczyzny, goli włosy na klatce piersiowej, nogach)
  ogląda sport w TV, jednocześnie narzekając na brak czasu na pracę mięsni, jakiś sport z mordobiciem
  chętnie sięgającym po różnego rodzaju cielesne wygodnictwa (na dzień dzisiejszy tym jest zalany cały świat, począwszy od przyjemnych w dotyku kierownic auta do wyściełanych miękkim tworzywem sztucznym ławek kościelnych z odpowiednio nachylonych desek do klękania – tak, aby tyłek mógł się wygodnie opierać na ławie.)

  Cóż, a ile razy krzyczymy, że dążenie do tradycyjnego wytwarzania żywienia to nie obowiązkowo jest służeniem bożkowi zdrowia (jak to u ezoteryków), lecz dążeniem do prawdy w każdym aspekcie. Również w fizycznym, długofalowo ma to wymierzalne ziemskie korzyści, jako dodatkowy efekt. Jak i z postem. Do rzeczy, post, jako jeden z trzech środków w rękach katolika, jest właśnie narzędziem do ugniatania dążeń cielesnych, zwłaszcza naszych męskich. To daje nam paradoksalnie siłę, której nam teraz tak brakuje.

  Znowuż, powrót do źródeł. Tam, na wsi tradycyjnej, kobieta sama doskonale widzi, że mąż jest potrzebny, tam jest on oporą. To ona, żona, staje za mężem, zamężna. Bardzo szybko rośnie szacunek kobiety i dzieci do głowy rodziny. On tam ma ciężkie zadania egzystencjalne do spełnienia.

  A w mieście, biedna kobita, naoglądawszy się seriali i programów rozrywkowych zupełnie nie rozumie, dlaczego Andersen napisał niegdyś piękną bajkę

  Co ojciec czyni, jest zawsze słuszne

  Hans Christian Andersen

  Kiedy byłem dzieckiem, często opowiadano mi tę historyjkę i za każdym razem wydawała mi się piękniejsza. Brzmi ona tak:

  W pewnej wsi żyło sobie małżeństwo. Oboje byli już starzy i wcale im się nie przelewało. Mieli konia, który pasał się w przydrożnych rowach. Gospodarz jeździł na nim albo wypożyczał go sąsiadom do pracy. Mimo to doszedł kiedyś razem z żoną do przekonania, że można by za tego konia dostać coś użyteczniejszego w gospodarstwie. Nie wiedzieli tylko, co to mogłoby być. – Mój drogi – rzekła gospodyni – Ty już to najlepiej załatwisz! Niedaleko jest jarmark, jedź tam i sprzedaj konia lub zamień go na coś innego. Co uczynisz, będzie zawsze słuszne. Mówię ci, jedź na jarmark.

  Zawiązała mu chustkę na szyi, wygładziła kapelusz, ucałowała na drogę, a on dosiadł konia i pojechał.

  Po drodze spotkał znajomego, który pędził na jarmark krowę.

  – Można by zamienić konia na tę krowę! – pomyślał sobie – Cóż za rozkosz mieć własne mleko, ser, śmietanę i masło!

  Zbliżył się doń i rzekł:

  – Kochany sąsiedzie! Koń kosztuje więcej niż krowa, ale wolę krowę, bo da mi to, czego właśnie potrzebuję. Zamieńmy się!

  – Zgoda! – odrzekł sąsiad – i zaraz dokonali zamiany.

  Gospodarz w zasadzie mógł już wracać do domu, ale chciał zwiedzić targ i popatrzeć na ludzi. Poszedł więc dalej i spotkał chłopa pędzącego owcę. Była okazała i miała dużo wełny.

  – Chciałbym mieć taką owcę! – pomyślał sobie – Nie potrzebuje wiele trawy, a na zimę można ją wziąć do izby. Jest dla nas lepsza niż krowa!

  Właściciel owcy zgodził się ochoczo na zamianę i gospodarz popędził ją na jarmark.

  Niedługo potem zobaczył chłopa niosącego pod pachą tłustą gęś.

  – Aj, do licha! – zawołał gospodarz – To mi gąska co się zowie. Ileż na niej smalcu, ile pierza. Jakże pięknie pływałaby po naszym stawiku. Tyle razy moja żona marzyła o gąsce. Teraz będzie ją miała!

  W mieście ścisk panował wielki. Pod jakimś płotem zobaczył nasz gospodarz piękną kurę. Przyszło mu na myśl, że nawet więcej warta od kur proboszcza. Kura żywi się zresztą sama, nie przyczynia wydatków, a daje wyborne jaja. Nowy interes został zawarty niezwłocznie. Gospodarz napracował się tyle podczas drogi, że poczuł nagle głód. Wstąpił do karczmy. A tam na samy progu spotkał człowieka z ogromnym worem na plecach.

  – Cóż to macie? – spytał go.

  – Zgniłe jabłka dla świń. Pełny wór!

  – To mnóstwo dobrego towaru! – pomyślał gospodarz.

  – Co mi dacie gospodarzu za te jabłka? – spytał nieznajomy.

  – A tę oto kurę.

  Gospodarz wniósł wór do szynku i oparł o piec nie pomyślawszy, że w nim mocno napalono. W izbie pełno było handlarzy koni i wołów. Było tam też dwu Anglików, a Anglicy – wiadomo – lubią się zakładać. Nagle wszyscy poczuli odór piekących się zgniłych jabłek.

  – Cóż to jest?! – wykrzyknęli i niebawem dowiedzieli się całej historii zamian.

  – Ano dostaniecie, panie gospodarzu, kilka porządnych szturchańców od żony! – rzekli Anglicy.

  – Dostanę od żony pocałunki, a nie szturchańce!

  – Załóżmy się! Damy ci worek dukatów, jeśli wygrasz!

  – Zgoda – powiedział chłop i zakład stanął.

  Włożyli worek na wózek karczmarza, potem sami na niego wsiedli i niedługo dotarli na miejsce. – Dobry wieczór! – rzekł gospodarz do żony.

  – Dziękuję ci mój drogi za dobre słowo – odparła.

  – Zamieniłem naszego konia!

  – Majster z ciebie, jak zawsze! – odrzekła obejmując go.

  – Dostałem za niego krowę.

  – Dzięki Bogu! Będziemy mieli teraz mleko, masło i ser! Wyśmienicie zrobiłeś!

  – Ale zamieniłem ją potem na owcę.

  – Wiesz co, to nawet lepiej. – powiedziała – Zawsze działasz z rozwagą. Dla owcy wystarczy nam trawy. No i oprócz mleka i sera będziemy mieli wełnę na ubranie. Bardzo dobrze postąpiłeś!

  – Potem zamieniłem owcę na gęś.

  – Co? A to będziemy mieli na święta smaczną gąskę! Jak to dobrze. A do tego pierze i smalec. Bardzo jestem rada!

  – Oddałem tę gęś za kurę!

  – Dobra to zamiana. Kura znosi jaja i wysiaduje kurczęta. Będziemy mieli drobiu co niemiara. Zawsze o tym marzyłam!

  – Na koniec zamieniłem kurę na worek zgniłych jabłek. – oświadczył gospodarz.

  – Dajże mi całusa! – zawołała radośnie – Doskonale się składa. Przed chwilą sąsiadka mi powiedziała, że nasz sad nic niewart, bo nie daje ani jednego zgniłego jabłka. Teraz pokażę jej cały worek! – to rzekłszy pocałowała męża w same usta.

  – Podoba mi się to! – zauważył jeden z Anglików – Mimo strat bardzo tu wesoło. Warto zapłacić takim ludziom!

  Dobył worek ze złotem i wręczył go gospodarzowi.

  Słyszałem tę historyjkę, jak jeszcze byłem dzieckiem i opowiadam ją Wam, żebyście pamiętali:

  CO OJCIEC CZYNI, JEST ZAWSZE SŁUSZNE I NA DOBRE WYCHODZI!

 12. JO said

  ad.10. Dziekuje.

  Trzeba tez wspomniec o konsekwencjach uzywania substytutow estrogenow jakie organizm przyjmuje, np z plastikowych butelek…. – konsekwencji na mlode dziewczynki, ktore dojrzewaja plciowo przedwczesnie.

  Talmud mowi, kiedy zyd moze wspolzyc z kobieta…i wskazuje wiek od 3 lat.

  Prosze uwierzyc, ze Zydzi biora Talmud na powaznie i nie raz spotkalem sie ze sprosna wypowiedzia zyo-masona na ten temat. Ostatnio to bylo 2 lata temu.

  Prosze zobaczyc jak mlode dziewczynkii z juz przedszkoli prostuuje zydo-masoneria…

  TO JEST FEMINIZACJA Dzieci:

  .https://www.youtube.com/watch?v=QBoCeDcKB08

  ***

  https://gajowka.wordpress.com/sodomaicigomora/#comment-42881

 13. Yah said

  Ad 11

  Pełna zgoda, to wrogowie wykorzystują naszą gnuśność, lenistwo , wygodnictwo i niechęć do myślenia przeciwko nam. Oczywiście nie wymyślili nic nowego tylko zaobserwowali, że wszystkie społeczeństwa wygodne degenerują się. Gdy po wojnie okazało się, że Słowian nie można wykończyć kryzysem, postanowiono wykończyć ich gnuśnością. Z tego wynika wywołanie bezrobocia, obniżenie cen towarów, ktory umożliwia utrzymanie się za niewielkie pieniądze i bez jakiegokolwiek wysiłku.

 14. JO said

  Feminizacja Dzieci = Prostytuacja

  Nastepuje ona juz od lat w przedszkolach, szkolach podstawowych. Szczegolnie grozne sa tzw szkoly o profilu atrystycznym, gdzie pod przykrywka „sztuki” proponuje sie dzieciom ekstremalne figury taneczne w rytm zydo-masonskich dzwiekow, krzykow, halasu.

  Angazuje sie w to rodzicow, Taka Pani Dyrektor, robiac dobra mine wraz z nauczycielem „Od Tanca”…opowiadaja, a GLUPI RODZICE , uznajacy falszywy autorytet robia to, co zboczency chca z ich dziecmi…

  Czy i Pan Pani jest takim „glupim rodzicem” ??

  Ja znam takiego kogos, ktory byl glupim ojcem, do czasu az zobaczyl jak w teatrze dzieci z takiej szkoly tancza KANKANA.

  Skonczylo sie na awanturze w szkole i zaprzestaniu uczestnictwa dziecka w qurewskiej szkole.
  Dziecko zostalo przeniesione do szkoly Bractwa.

  Tak sobie mysle, ze to za malo, co ten ojciec zrobil, bo squrwiajacy nie poniesli zadnych konsekwencji swej zbrodni, procz awantury…

  Tak jest po dzis dzien. Nie wymagamy zadnych kobnsekwencji od naszych krzywdzicieli. Zyja oni jak poczki w masle i jest to nasza wina.

 15. towarzysz0 said

  Ad 14
  A teraz Panie, Jo, CO PAN PROPONUJE ROBIC?

  Oprócz kiwania palcem w bucie na PIS. I gniewnym postukiwaniem w klawiaturę. Ciekawe, jak często liczni „starzy gniewnie” wymieniają pęknięte klawiatury.

  Czy nie należało by wrócić do DOMU i robić go lepszym? Internet, jako szatańskie nasienie, używajmy tylko jako konieczne zło do komunikacji (na dzień dzisiejszy jesteśmy zbyt rozrzuceni).

 16. Re 14:
  Dla tych, którzy są gorszycielami i demoralizatorami maluczkich przewidziane są najgorsze kary w piekle. Już sam Pan Jezus powiedział, że lepiej kamienie młyńskie uwiązać u szyi tych zbrodniarzy i ich potopić.

 17. towarzysz0 said

  Ad 16
  Czy tak pisząc, przekonał Pan Panią Putinistkę do usunięcia tatuaży? Czemu tak śmiertelnie poważnie traktujecie swoją twórczość digitalną pseudoanonimową?
  Już te same słowa w życiu realnym mogłyby oddziaływać znacznie mocniej. A poza tym, czy chodzi o wywyższenie się własne, czy o troskę duszy Putinistki?

 18. Yah said

  Ad 15

  Panie Towarzyszu, Pan JO działa też w realu, chyba nawet tam bardziej niż wirtualnie.

  .https://gajowka.wordpress.com/

 19. NICK said

  (9) Tak ale, jak zaznaczył Admin, zaliczamy je do żeńskich hh. płciowych.

  Nie lekceważyłbym fitoestrogenów i tych w pożywieniu ‚faszerowanym’.

 20. Yah said

  Ad 19

  Fitoestrogeny czyli np. soja będącą polepszaczem w piekarnictwie i jednocześnie jej wyciągi suplementem przeciwko menopauzie – np. soyafem.

  http://www.soyfem.pl/poznaj-produkt/soyfem-forte

 21. towarzysz0 said

  Ad 18
  Tak, Panie Yah, rzeczywiście, jak bym to zignorował. Tu źle się wyraziłęm swą myśl. Działalność nie do przecenienia.

  Pytałem, czy nie mógłby Pan JO mieszkając w Polsce więcej uczynić? Własnym przykładem. Nie podkładając się do bicia. Oczywiście, musiałby zmienić sposób komunikacji, długo się zastanowić, zanim się powie. Pamiętając, że jesteśmy w powijakach. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!

  Może tak też jest, że na obczyźnie ma Pan JO możliwości, których by w Polsce nie miał. Może i tak.

  Ta uwaga była podyktowana ustawicznym krytykowaniem, brakowało mi wyciągania wniosków. Bo jeśli soja jest be, inne kupowane produkty są be. To co robimy, aby to zmienić?

 22. Maćko said

  Cos mi sie wydaje, ze z ta feminizacja mezczyzn, to jak z przeludnieniem… miastowi widza za duzo ludzi dookola siebie a cala Ziemia jest pusta… Cala Ludzkosci moze wygodnie mieszkac w Texasie.

  Tak wiec, wychodzac poza metro czy modne ulice centrum miast mamy zupelnie inny obraz:

  http://pfkk.pl/xxviii-zgrupowanie-przygotowujace-do-zawodow-miedzynarodowych-jozefow-12-11-2016/

  14.11.2016 W Lublinie po raz 25. odbędzie się Mikołajkowy Turniej dla Dzieci w Karate Tradycyjnym! Turniej, który rozegrany zostanie w niedzielę 4 grudnia, ma swoją wieloletnią tradycję, a organizowany jest z okazji dnia Świętego Mikołaja

  Zaczynamy nowy sezon PDF Drukuj Email
  piątek, 02 września 2016 09:11

  Zaczynamy nowy sezon szkoleniowo-sportowy 2016-17. Przed nami nowe wyzwania wynikające z decyzji MKOlu przyjmującej karate WKF do dyscyplin olimpijskich. Tym wyzwaniom musimy sprostać i poprzez logiczną pracę całego Związku musimy zakwalifikować naszych zawodników do Igrzysk w Tokio. Nie będzie to łatwe, ale jest to wyzwanie dla nas wszystkich. W drodze do odległych celów czekają na nas zadania bieżące.

  Dnia 05.11.2016 r. w Krakowie odbył
  się Puchar Polski Południowej OYAMA PFK
  w konkurencjach walki. Jego
  organizatorem był Małopolski Klub
  Sportowy KOYAMA na czele z Sensei
  Mirosławem Osiką 4 dan.
  Wystartowało 151 zawodniczek
  i zawodników z 14 klubów Oyama karate.

  Turniej WMFC: Walka na miecze – Polak pokonuje Rosjanina!

  Polska Liga Walk Rycerskich: twardziele, którymi zachwyca się świat

  Witaj w serwisie ARCUS!

  Serwis ten powstał z myślą o ludziach, którzy zawsze chcieli dowiedzieć się jak zrobić łuk i strzały. Serwis zawiera mnóstwo poradników i artykułów na ten temat. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, zarówno kompletnie początkujący jak i bardziej zaawansowani łucznicy. Dowiecie się również czym jest łucznictwo tradycyjne.

  Łucznictwo tradycyjne jest bardzo wszechstronne i pozwala na sprawdzenie umiejętności w różnych zawodach. Od marca do listopada odbywa się większość turniejów i zawodów na świeżym powietrzu. Można podzielić te imprezy na kilka rodzajów. Z łucznictwem tradycyjnym wiąże się pewien określony styl życia. Fajne wyjazdy, ciekawi ludzie, sezon pełen wydarzeń to to, na co czekamy przez zimę.

  Za nami 3. kolejka Krajowej Ligi Zapaśniczej. Zgodnie z zapowiedziami to była najciekawsza runda, obfitująca w wiele znakomitych walk i zaskakujących rozstrzygnięć.

  Polski System Walki Wręcz (PSWW) HALLER jest odpowiedzią na wyzwania, jakie stawia współczesna epoka nie tylko przed osobami pracującymi w służbach mundurowych i ochronie, ale także przed cywilami.

  Żyjemy bowiem w czasach gwałtownego przyśpieszenia technologicznego, a to oznacza, że rewolucja naukowo-informacyjna, która dzieje się na naszych oczach, eliminuje wszelkie bariery pomiędzy ludźmi. Rewolucja ta przynosi pewne szanse dla ludzkości, ale także niesie ze sobą określony bagaż niebezpieczeństwa. Jest to niebezpieczeństwo dwojakiej natury: fizyczne i technologiczno-informacyjne, ponieważ świat przestępczy stosuje coraz bardziej wyrafinowane środki i metody.

  Przeciętny obywatel może być narażony nie tylko na agresję o charakterze fizycznym. W przestrzeni informacyjnej może zostać ofiarą ataku hakerskiego, a jego umysł może paść łupem różnego rodzaju info-agresorów, którzy umiejętnie, wręcz w niedostrzegalny sposób mogą dezinformować, manipulować i sterować nim za pomocą mass mediów przy użyciu instrumentów z arsenału socjotechniki propagandy i PSYOPS (psychological operations).

  http://www.mmarocks.pl/wywiady/ii-mistrzostwa-wojska-polskiego-w-walce-w-bliskim-kontakcie-relacja-i-wyniki

  ….itd… itp…

  ******
  Moze, Szanowni, trzeba wyjsc ze sklepu z moda na zewnatrz i zobaczyc jacy sa Polacy! Nawet jesli to to sie nie spodoba samobiczownikom i zakompleksionym.
  Jak cwiczylem na wakacjach kyokushin w Polsce, to nawet male, 10 letnie dzieciaki, mnie atakowaly pokazujac odwage i determinacje prawdziwie odwaznych bojowników. Mimo zaufania do kolegi, mimo checi pokazania sie, to jednak potrzeba odwagi na rzucanie sie na sporego i doswiadczonego karateke.

 23. towarzysz0 said

  Panowie Nick i Yah!

  Po co nam kolejne linki o dowadach naukowych o szkodliwości (już nawet mających tak odległe negatywne znaczenie, jakim jest zniszczenie męskości).

  TO JUŻ WIEMY. NASTĘPNYCH DOWODÓW NIE POTRZEBUJEMY.

  Dzielcie się własnym bogatym doświadczeniem, jak oddalać się od „nafaszerowania” w aspekcie bytu ogólnego, chleba powszedniego. Który to, jak się okazuje, chociażby poprzez męskie hormony) wpływa na istotnie na życie naszego społeczeństwa. Np, stopniowa rezygnacja z zajadania się nafaszerowanym zmusza nas do ściślejszych kontaktów ze wsią, z chłopem i jego nadwyżkami. Nie z producentem. A tu patrz, jeden z drugim, widząc, że albo produkty są za drogie, albo jakość jest nie pewna (babcia sprzedająca jajka, zakupione wcześniej na fermie) wyniesie się sam na wieś, Gdy zrozumie, że kolejny kontakt z tzw dobrem cywilizacyjnym miast nie przybliży go do szczęścia. Że nie jest poniżającym praca z obornikiem, a bardziej poniżająca jest sytuacja, gdy przepisuję pacjentowi z wątpliwym TIA leczenie ze statyną. Bo tak chce szef. Bo coś przepisać należy, bo po cóż cały cyrk z diagnostyką i leczeniem na oddziale udarowym. Etc.

 24. Yah said

  Ad 21

  To już Pan robi – piecze chleb dla rodziny 🙂 Wiele osób piecze samodzielnie chleb z wody, maki i soli unikając sojowych polepszaczy.

 25. towarzysz0 said

  Ad 23
  Panie Yah!
  Skąd Pan bierze mąkę?

 26. Yah said

  .http://panoramafirm.pl/lubelskie,che%C5%82mski,sielec,142_a/mlyn_gospodarczy_wiktor_darmorost-owusmn_suu.html

 27. Maćko said

  Poczekajcie az Admin pusci mój wpis… zadziwicie sie!

 28. towarzysz0 said

  Skoro mamy świadomość, że na każdym etapie produkcji żywności są popełniane błędy, za które przyjdzie nam płacić. Już jest lepiej, gdy upieczemy chleb sami. Ale mąka kupiona a zmielona samodzielnie to duża różnica. Temperatura, warunki mielenia, wybielanie mąki, przechowywanie mąki, starzenie się mąki. To wszystko ma negatywne działanie na produkt. Już nie wspomnę o samym zbożu, jak i gdzie zasiane, czym obrobione, jak przechowywane. Na każdym z etapów jest niszczenie produktu. Być może dlatego niektórzy czują się lepiej, gdy na jakiś czas rezygnują z potraw zbożowych.

  Pytałem, gdyż chcę, wg realnych możliwości robić jak drzewiej. Kiedyś chłop nie musiał nad tym się głowić. Teraz, niestety, musi, jeśli czuje odpowiedzialność za tym co je rodzina. I jak wyżej się okazywało, ma to nawet związek, wcale nie iluzoryczny z naszym postępowaniem w sprawach wyższych (czy mogłyby władze robić to z nami, gdyby więcej było PRAWDZIWYCH Mężczyzn?)

 29. JO said

  Ad.21. Wiecej uczynic zadej JO nie moze, bo to co jest potrzebne Narodowi Polskiemu to zbiorowy wysilek, a nie li tylko pojedynczych ludzi w narodzie. Potrzebujemy Wspolne Zbiorowe Narodu Dzialanie.

  Pan mysli, ze masoneria depolaryzuje, atomizuje Nardo Polski siegajac jego pojedynczych komorek – Rodzin Polskich- ot, tak sobie, dla zabawy?

  Po to kazda rodzina jest rozbijana, by nie dzialala wspolnie w wysilku Bozej Chwaly , a by kazdy pojedynczo, poprzez zycie w SYSTEMACH zbrodniczych, byl „zwiarzeciem jucznym” sluzacym dla Diabla i jego slug.

  Pan JO ( ktory mieszka w Polsce) radzi to wszystko, co sam uczynil i doswiadczyl, gwarantujac poprzez swoje doswiadczenie, ze to dziala. Ba, rady daja Ksieza z Bractwa Piusa X, Tradycjonalisci, Biskup Williamson:

  Raport z Biskupa Wizyty w Polsce jest manifestem kierunku dzialania dla Tradycjonalistow w Polsce, dla Polakow.

  Inne rady, ujete sa w linku:

  https://gajowka.wordpress.com/jaktak-walczyc-indywidualnymi-dzialaniamilista-dzialan/

  a jeszcze inne, w Swietym Magisterium, ktorego nauki rozbite sa w Roku Koscilenym….- tylko brac z tego i dzialac…!

  Tak, my dzialamy za malo. Nam jest ciezko tylek ruszyc do polskiego rolnika, placic mu za zdrowa zywnosc, ba , byc pomocnikiem w gospodarstwie.

  Nam ciezko szyc ubrania dla siebie, bo latwiej jest kupowac w sklepach z uzywana odzieza ale za to ubierac sie gorszac siebie i innych…

  Nam lepiej brac dotacje z Unii i pieniadze z Zydowskich Bankow…, niz zyc na granicy ubustwa na lasce bliskich, ale we wspolnym dzialaniu…

  Nam latwiej isc do Judeo-posoborowego kosciola i sluchac Zydow, ktorzy mamia nas klamstwem o mnnnilosci…, bo ciezko jest przejrzec sie w lustrze Prawdy i zobaczyc siebie jakim jestesmy…

  – za to placimy…!

  Nam latwiej jest placic zydowskie VAT i inne podatki, niz wspomoc wlasna rodzine, sasiada, oddac od siebie z serca, bo przeciez lepiej jak ktos nam sila zabierze w podatku, bo mamy wymowke…, mamy na kogo przeklinac i zyc nijakim, niz wzbudzajac serce, dokonac wysilku na rzecz blizniego. Przeciez nie mamy pieniedzy, bo zyd nam zabiera :))))))

  ..bo budujemy dom .:)))))

  Turcy potrafia pracowac dla innego turka za miske ryzu, ale Polak przeciez nie bedzie pracowal za darmo dla Polaka, a coz za darmo cos dac od siebie???

  Dalismy sie urobic na hedonistow, sexistow, nudystow, liberalow…nijakich ludzi bez serca.

  Nie dziwmy sie , ze Pan Bog nas wypluwa.

  Wole miec za przyjaciela bylego pedala, ktory przyznal sie publicznie do grzechu, pokutuje, pracuje, walczy z zoba w Chrystusie, walczy ze Swiatem, ktory do grzechu popycha…, niz miec za przyjaciela Polaka , ktory jest „letni”, „nijaki”, ktory uznaje prawo legalizacji grzechu w zyciu i tak zyje…wyrzekajac sie polskosci….

  Dopoki takich nijakich nibyPolakow w Narodzie bedzie wiekszosc, dpoty nasz narod bedzie gina, az zginie jak Sodoma i Gomora. I niech taki zgnily twor ludzkiej zbiorowosci, bo juz nie Nardo – ginie.

  a…, ale….jezlei nasz narod bedzie mial w wiekszosci ludzi dokonujacych wysilku dla Bozej Chwaly, to nasz nardo bedzie trwal i sie rozrastal w dobrobycie.

  „Wspólne działanie”

  „Wspólne działanie” jest to suma indywidualnych działań wzajemnie powiązanych i ukierunkowanych w stronę realizacji przyjętych celów i założeń, ale to też wspólne korzystanie z efektów, które nie są osiągalne w wyniku działań indywidualnych. Jest to też osiąganie pułapów zamierzeń wykraczających poza możliwości indywidualne pojedynczych osób.
  Efekty takich działań stają się publiczne, do sfery publicznej przenikają też same działania i dzięki temu oddziaływują na rzeczywistość zewnętrzną. Zakończone sukcesem, pozytywnie oddziaływują na każdego działającego wspólnie.”

  https://gajowka.wordpress.com/

 30. Maćko said

  Maćko said
  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  2016-11-17 (czwartek) @ 11:22:27
  …. duzo przkladów meskich mezczyzn podaje… i jest ich duzo wiecej.

 31. JO said

  https://polakortodoks.wordpress.com/2016/10/03/dobre-owoce-1pielgrzymki-po-polsce-biskupa-ryszarda-williamasona-konsolidacja-kosciola-walczacego-w-polsce/

  Czy my sie modlimy razem????

  Naszym modleniem sie to jest TV i zyowkie radia.

  Przeciez Mszy Swietej sie slucha ale i oglada, wiec my w Polsce tez sluchamy i ogladamy :)))

  Naszym Kosciolem jest TESCO , BIEDRONKA….

  Mamy w Polsce armie, ktora „nas broni” – firmy ochroniarskie, policje…:))))

  My nawet mozemy sobie pokrzyczec „raz sierpem, raz mlotem..” :)))) i red bula w gardlo, bo przeciez wodki nie pijem :))))

  Coz sie dziwic, wiec….

 32. towarzysz0 said

  Ad 28
  Panie JO, myślałem, że Pan nie jest w Polsce.
  A to już dobrze.
  Też jestem nareszcie w Polsce. Szkoły Bractwa Św. Piusa X są zbyt daleko, a oddawać je do internatu wydaje się błędnym.

 33. Maćko said

  Szanowni rzuca teraz okiem na 22? 😉

 34. NICK said

  Panie JO.
  Działaj Pan jak działasz. Pana przemiana jest wzorem.
  Posiadłeś Pan zdolność, wypracowałeś, wymodliłeś.
  Częściej we Gajówce, proszę.
  Bywaj.

  Towarzyszu.
  Na stałe?
  Super!
  Proszę, pamiętaj, że w Polsce nie ma pozwolenia na Sterligowa.
  Zacznij od namiastki.
  Jako i ja.

  Panie Yah’u.
  Pan to chyba na stałe mieszka we swej wiejskiej Ostoi polskiej?
  Ja nie mam takiego komfortu. Muszę dojeżdżać. Dość daleko. W te i nazad to 160 kilometrów dziennie.
  Szykuję sobie gniazdo na emeryturę, jak Pan Bóg pozwoli.
  Wtedy dam ‚czadu’.

  Pozdrawiam normalnych.

 35. z głową w chmurach said

  soja będącą polepszaczem w piekarnictwie i jednocześnie jej wyciągi suplementem przeciwko menopauzie

  Przeciwko menopauzie?

  Nie rozumiem, panie Yah.

Sorry, the comment form is closed at this time.