Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Były poseł PO: Za 3 lata Petru będzie premierem RP.

Posted by Marucha w dniu 2016-11-18 (piątek)

Marek Sowa, były poseł PO, obecnie postawił na .Nowoczesną. W samych superlatywach wypowiada się na temat Ryszarda Petru i wróży mu wielką karierę.

Dwa dni temu Marek Sowa przeszedł z PO do .Nowoczesnej.

– Nie ma dobrego klimatu w PO. Są osoby, które są marginalizowane, ich potencjał nie jest wykorzystywany – uzasadnił swoją decyzję.

– Nie ukrywam, że moje odejście z PO wiązało się ze zmianą kierownictwa partii. Platforma po zmianach we władzach krajowych dryfuje, nie potrafi wykorzystać swojego potencjału, który wciąż ma – dodał.

Natychmiast zrozumiał, że aby zwrócić na siebie uwagę nowego lidera, musi się podlizać. Zrobił to wzorowo.

Jeśli Petru wykorzysta szansę i będzie rozwijał się w tym tempie, to za trzy lata będzie premierem RP – stwierdził.

Na koniec Sowa powiedział, że obecnie prowadzona przez PiS polityka możliwa jest dzięki… rządom PO-PSL.

Środki ze sprzedaży częstotliwości, zysk NBP, to były pieniądze, które pozwoliły na rozdawnictwo rządowi Beaty Szydło – uważa.

http://parezja.pl

A ja Wam mówię, że nie ma się z czego śmiać.
Admin

Komentarzy 25 to “Były poseł PO: Za 3 lata Petru będzie premierem RP.”

 1. Maćko said

  Ma niucha cwaniak

 2. KODA mozna dostać said

  Petru? Przydupas żydowskiego złodzieja Sorosza? To następny skandal!

 3. Maverick said

  Kolejny kaleka umysłowy Petru będzie podsuwany Polakom, poprzez kabalarzy z NWO.

  Miejmy nadzieję ze za trzy lata społeczeństwa europejskie przebudzą i zmiotą lewaków na służbie dla globalistów.

 4. Adam Ryglowski said

  I nastał koniec świata na samym początku – tak mawiała STARA PAWLACZKA z „Samych swoich „.

  swój , do swoich , po „swoje ”

  DZISIAJ PRZESTAŁEM SIĘ DZIWIĆ , ŻE partyjki (kanap-k-owe) z bandy czworga aktualnie , każda z nich ma 40 000 , max.50 000 członków .
  ….
  Nie wiem , co by się działo , gdyby każda z tych partyjek / klubów miała PO OKOŁO 3 000 000 członków .
  Chyba bym nie wyszedł na ulicę , z obawy , że wrócę tylko w skarpetkach (śmierdzące) i galotach (niemodne , i capiące ).OczywiZda – bez pugilaresu

  śmieszne – A MOŻE NIE ?

 5. www said

  WSI też stawia na tego przygłupa.

 6. adsenior said

  No cóż, ma natchnienie Boże, spływające na niego, za pośrednictwem brata??

 7. Marcin said

  Całkiem możliwe. PIS jeszcze sie musi przepoczwarzyć i do „Wybiorow” polactwo pójdzie w podskokach bo ułuda” konkurencji ” musi być.

 8. Jabo said

  Szanowny Adminie, nie tylko nie ma z czego się śmiać, a wręcz się płakać chce, bo scenariusz jest wielce prawdopodobny, że ta kreatura może zostać premierem polskiego rządu. Najgorsze jest to, że może się to stać dzięki głosom Polaków.

 9. wert said

  I oczywiście się tak stanie. PiS się kompletnie skompromituje, zwłaszcza pod względem gospodarczym, a potem to już prosta droga do przejęcia przez „proeuropejskich” „liberałów” i „wolnorynkowców” władzy na długie lata. Ludziom się wmówi, że nie ma innej drogi i trzeba jeszcze bardziej zacisnąć pasa i oddać się w kompletnie w ręce korporacjom. PiS spełni swoją rolę:podszycia się pod ideologię narodową i zupełne jej ośmieszenie.

 10. Kronikarz said

  Skoro tego z Biłgoraja wybrali, co reszta możliwa.

 11. Isia said

  … Pan Gajowy ma rację … to byłaby tragifarsa …myślę jednak, że do tego nie dojdzie … czas najwyższy, żebyśmy my, etniczni Polacy, przejęli władzę we własnym Kraju, bo zostaniemy kompletnie z niczym … bez ziemi i lasów, które jeszcze mamy … zredukowani przez rządzącą zbrodniczą mafię żydowską do, zaplanowanej przez nich, liczby 15 milionów … niewolników …

  … moim skromnym zdaniem … nadchodzi czas, że nie będzie już nic do stracenia …

 12. Marucha said

  Re 11:
  Nie ma tak złej kandydatury, nie ma takiego durnia, łobuza i złodzieja, żeby po odpowiedniej obróbce medialnej ludzie go nie wybrali. Dotyczy nie tylko Polaków.
  Prawie połowa Amerykanów głosowała na zbrodniarkę, kryminalistkę Hillary Clinton.

 13. Alina said

  12
  I dlatego Pertu będzie takim samym premierem RP jak Clintonowa jest prezydentem USA. Nie pomoże ani kadzidło, ani medialna obróbka.
  Jesteśmy świadkami nowej ery, kiedy masowe ogłupianie nie jest już takie proste, bo jest Internet, a tam, póki co można jeszcze pisać co się chce, kłamstwo zawsze jest demaskowane.

 14. Zbyszko said

  W Polsce oficjalnie jest już 5,5mln Żydów i 3,5mln Ukraińców co daje razem 9mln. Więc jak by tu nie liczyć, Polaków zostało już mniej niż 30mln (może nawet dużo mniej), na dodatek sztucznie podzielonych pomiędzy PIS i PO, więc… Podzielam Pana zdanie, Panie Gajowy.

 15. Obcy Astronom said

  Nie będzie. Dlatego Soros stworzył KOD. Petru się nie sprawdził (jak kiepski brygadzista) i nadzorcy wybiorą kogoś innego. Na razie wydaje się, że KOD też działa słabo i nie przynosi efektów. Wykreują kogoś nowego.

 16. lopek said

  A niby dlaczego mieliby zmieniać tak szybko PiS? Czy PiS gorszy od niejakiego Petru?

 17. Maciej said

  Jeśli PiS dotrwa do wyborów to żeby odebrać im władze musi znaleźć się koalicja żeby wygrać z PiS, problem jest z wyłonieniem lidera ? PIS może wygrać, ale nie rządzić samodzielnie, ale wtedy jeśli przekroczą próg wyborczy – znajdzie się ludowy koalicjant, który nie dołączy się do wielkiej antypisowskiej listy wyborczej … Problem tylko jest z majstrowaniem jakiegoś wielkiego ruchu anty PiS jak Nowoczesna połączy się z PO to straci resztę autentyczności, samo PO nie jest wstanie zdobyć ponad 20 % poparcia. KOD nie ma nic do zaoferowania … Trochę się opozycja zapędziła w kozi róg, ale to nic nie szkodzi – zobaczymy jak po samorządowych wyborach będzie sytuacja wyglądała …

 18. Archer said

  Ten Sowa jak się przeniósł do Nowoczerskiej musi Swetru cukrować. Chociaż sam nie wierzy w to co mówi. Nie wiem co musiałoby się stać, i jak bardzo musiał się skompromitować PiS w rządzeniu. Żeby w demokratycznych wyborach Polacy zagłosowali za Nowoczerską, która sama, lub w koalicji mogłaby utworzyć rząd.

 19. czytelnik said

  Sowy to takie dwaj szmaciarze. Jeden łazi beż koloratki i pracuje za księdza. Ten drugi to także taka gnida i menda.

 20. Boryna said

  Gnidy najlepiej się wypala

 21. Romanus Minutus said

  Kaczyński swoje lata już ma. Po jego śmierci Pis rozleci się na kawałeczki, bo jego aparatczycy rzucą się sobie do gardeł. A może wysatczy że jego zdrowie się pogorszy i zacznie się wycofywać z polityki.

 22. Re 19:
  Mam nadzieję, że pomija Pan piękne, miłe ptaki nocne?

 23. czytelnik said

  Odp. dla Premizlaus Crucis. Znam te wspaniałe i miłe ptaki nocne i znam tych dwóch szmaciarzy bo w tej samej co oni wiosce mieszkam skąd oni pochodzą. Jednych od drugich dokładnie odróżniam. 🙂 Kaziem a właściwie jego promotorem winien się zająć IPN i wówczas rypło by się jak został księdzem.

 24. ptaki said

  Wszyscy prawia o sowie mimo, ze obok ladna cipka

 25. NICK said

  Ad. (1).
  Wyrocznia.
  Delficka.

  Z kibla wzięte.

Sorry, the comment form is closed at this time.