Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

W tym szaleństwie jest metoda

Posted by Marucha w dniu 2016-11-19 (sobota)

g-prawdaDlaczego redakcja żydowskiej gazety dla Polaków, znanej jako „Gazeta Wyborcza” tak bardzo sprzeciwia się przeciwko wszelkim próbom ograniczenia legalności zabijania dzieci jeszcze nie urodzonych?

Jakieś powody muszą być, bo przypuszczenie, że żydowska gazeta dla Polaków angażuje się w takie sprawy bez powodu, byłoby niegrzeczne, bo sugerowałoby, iż redakcyjny Judenrat postępuje bezmyślnie.

W takim razie na postępowanie redakcyjnego Judenratu musi składać się cały szereg zagadkowych przyczyn. W takim szeregu musi być pewnie jakaś hierarchia; na pierwszym miejscu mogłyby być przyczyny natury zasadniczej, pryncypia ideologiczne, a na ostatnim – jakieś pobudki natury materialnej. Czy jednak aby na pewno?

Warto zwrócić uwagę, że Gazeta Wyborcza” jest gazetą żydowską, teraz nawet bardziej niż przedtem, bo przedtem udziałowcem wydającej tę gazetę spółki „Agora” nie był żydowski finansowy grandziarz Jerzy Soros, a teraz jest. Nie zmienia tego w żadnym stopniu okoliczność, że „GW” zatrudnia aryjczyków, np. w osobie pana red. Jarosława Kurskiego i aryjki np. w osobie pani red. Agnieszki Kublik, bo jeśli w żydowskim domu do palenia w piecu w szabat angażuje się szabesgoja, to przecież dom wskutek tego nie przestaje być żydowski, zarówno pod względem własności, jak i charakteru.

A z faktu, iż „GW” jest żydowska gazetą dla Polaków płyną ważne konsekwencje. Cóż to bowiem znaczy: żydowska gazeta dla Polaków? Wyjaśnił to jeszcze podczas okupacji niemieckiej Władysław Studnicki, któremu Niemcy czynili wyrzuty, że nie pisuje do niemieckich gazet.
– Jakże „nie pisuję”, skoro pisuję, np. do „Das Reich” – odparł Studnicki.
– No tak – powiedział na to Niemiec – ale nie pisuje pan do „Nowego Kuriera Warszawskiego”.
– Oczywiście – Studnicki na to. – Ja mogę pisywać do niemieckich gazet dla Niemców, ale nie będę pisał do niemieckich gazet dla Polaków!

Na czym polega różnica między jednymi a drugimi? Niemieckie gazety dla Niemców przedstawiały niemiecki punkt widzenia jako niemiecki – i to było w porządku – podczas gdy niemieckie gazety dla Polaków przedstawiały niemiecki punkt widzenia jako obiektywny, a to nieprawda.

Otóż „GW” jest żydowską gazetą dla Polaków i z tego właśnie powodu nie może być mowy o żadnych pryncypiach ideologicznych na czele hierarchii przyczyn, dla których angażuje się ona w zwalczanie każdej próby ograniczania legalności zabijania w Polsce dzieci przed ich urodzeniem.

Dodatkową poszlaką podważającą możliwość kierowania się przez redakcyjny Judenrat pryncypiami ideologicznymi, jest postępowanie zgodne z tzw. „mądrością etapu”. Znakomitą ilustracją takiego postępowania jest reakcja pana red. Michnika na politykę wschodnią prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Kiedy wraz z innymi prezydentami krajów Europy Środkowej poleciał on do Tbilisi, pan red. Michnik nie mógł się go nachwalić. Pisał o nim per „mój prezydent”, żałował, że mu nie towarzyszył i tak dalej.

Ale gdy Kondoliza Rice zatrąbiła do odwrotu oświadczając, że USA nie będą już forsowały przyjęcia Gruzji i Ukrainy do NATO, a tylko dbały o utrzymywanie tam „demokracji”, czyli amerykańskich agentów przy władzy, to Główny Cadyk III Rzeczypospolitej, pan Aleksander Smolar pryncypialnie schlastał politykę wschodnią prezydenta Kaczyńskiego jako „postjagiellońskie mrzonki”.

A przecież ta polityka się nie zmieniła; i przedtem i później polegała na podjęciu się przez Polskę roli amerykańskiego dywersanta na Europę Wschodnią. Zmienił się natomiast „etap”, a wraz z nim – również wyznawane „mądrości”. W takiej sytuacji posądzanie Judenratu „Gazety Wyborczej” o kierowanie się ideowymi pryncypiami wydaje się całkowicie bezpodstawne. Żadnych „pryncypiów” nie ma; jest tylko kalkulacja sytuacyjna. Zatem na czele hierarchii przyczyn musi stać co innego – mianowicie kalkulacje natury materialnej, albo materialno-politycznej.

Nie jest żadną tajemnicą, że środowiska żydowskie, nie tylko zresztą skupione wokół organizacji przemysłu holokaustu, ale również w Izraelu, który w roku 2011 do spółki z Agencją Żydowską utworzył zespół HEART do „odzyskiwania mienia żydowskiego w Europie Środkowej”, próbują obrabować Polskę na co najmniej 65 mld dolarów pod pretekstem „restytucji mienia”.

Realizacja takiego przedsięwzięcia wymaga skomplikowanych i wielotorowych przygotowań, wśród nich – przedsięwzięć zmierzających do doprowadzenia Polaków do stanu bezbronności. Służy temu zarówno destrukcja społecznego morale poprzez promowanie patologicznych stylów życia za pośrednictwem mediów i przemysłu rozrywkowego, ale również działania zmierzające do podkopania biologicznej siły narodu przeznaczonego do niewolniczej eksploatacji.

W takiej sytuacji zaangażowanie redakcyjnego Judenratu w działania blokujące każdą próbę ograniczenia legalności zabijania dzieci przed ich urodzeniem jest całkowicie zrozumiałe i logiczne. Warto bowiem zwrócić uwagę, że 65 mld dolarów to równowartość rocznego budżetu Polski. Polska nie może w związku z tym wygenerować takiej gotówki bez natychmiastowej katastrofy ekonomicznej, społecznej i politycznej.

Zatem jeśli te roszczenia miałyby być zrealizowane, to tylko w naturze, tzn. – w nieruchomościach. To zaś oznacza, że środowisko obdarowane takim majątkiem, dysponowałoby nim na terenie Polski. Z tego tytułu natychmiast uzyskałoby dominującą pozycję ekonomiczną, która niezwłocznie przełożyłaby się na dominującą pozycję społeczną i polityczną. Takie środowisko stałoby się szlachtą dominującą nad mniej wartościowym narodem tubylczym, ale żeby ta dominacja miała charakter trwały, trzeba zawczasu mniej wartościowy naród tubylczy osłabić nie tylko pod względem moralnym, ale również, a może nawet przede wszystkim – pod względem biologicznym.

Mamy zatem do czynienia ze starannie zaplanowanym, wielowątkowym procesem, w którym redakcja „GW” spełnia ważną rolę.

Również w ten sposób, że gwoli odwrócenia uwagi od rzeczywistego celu tej kampanii, posługuje się weteranami komunistycznej politgramoty, którzy gwoli lepszego kamuflażu, chętnie drapowali się w naukowe kostiumy. Doktoryzowali się i habilitowali z „centralizmu demokratycznego”, a więc czegoś, czego nigdy nie było, nie ma i nie będzie i z temu podobnych mądrości.

Łatwo można takich filutów rozpoznać, między innymi po tym, że ich życiorysy zaczynają się od 1990 roku, jakby przedtem w ogóle nie było życia. Tymczasem było i to plugawe, o czym świadczą tytuły publikacji: „Zarys moralności socjalistycznej”, czy „Problemy etyki marksistowskiej – wybór tekstów” . Autorem obydwu dzieł jest pan prof. Zbigniew Szawarski, stręczący się w charakterze „etyka”. Niech mu tam będzie na zdrowie, chociaż z drugiej strony niepodobna nie zauważyć, że spod togi wystają mu jakieś takie bolszewickie cholewy.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarze 43 to “W tym szaleństwie jest metoda”

 1. AniaK said

  Myślę że to wina diety. Powrót do zupy czosnkowej może rozjaśnić ich umysły 🙂

 2. WPK said

  Coś się Pani pozajączkowało akurat oni wiedzą co dobre i wpieprzają czosnek i to nawet w nadmiarze. Nie tędy droga.

 3. AniaK said

  Czułam po kościach że Pan Gajowy jest Żydem. Widział Pan w polskim domu trzy dni zupę czosnkowa na stole? 🙂

 4. Adam Ryglowski said

  A może i ja też … lubię zupy , Z CZOSNKIEM .
  Czy też jestem chazarem ???
  P.s.
  Ponownie przepraszam P. Gospodarza za
  wypocinkę 35) do artykułu D. Grabowskiego –
  TUZIN ZŁOTYCH ZA GODZINĘ z 17 / 11/ br

 5. wanderer said

  Pani Aniu, ja tez wpycham czosnek kiedy tylko moge i to czasami po glowce dziennie (jesli na drugi dzien nie musze sie z nikim spotykac), ale to niczego nie dowodzi 🙂

 6. ,, said

  https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.israelnationalnews.com%2FNews%2FNews.aspx%2F220226
  Dezinformacja – co myślą czytelnicy po lekturze w/w

 7. Maćko said

  Zastanawialem sie, czy ktos sie teraz przyczepi do Pana Michalkiewicza …. a tu zeszlo na doopy.. tj, przepraszm, na zupy. Lepsze nic niz bezpodstawne krytyki lub podstepne podstawianie nogi w ramach trolowania platnego lub ochotniczego.
  😉

 8. AniaK said

  Re4,5:
  Że dobrze kombinuję może świadczyć usunięcie jednego z moich wpisów, ale można to sprawdzić jeszcze inaczej. Pan JO zorganizuje wiadro święconej wody (ja mam tylko trochę na dnie w figurce Matki Boskiej), Panowie zlokalizują Pana Gajowego, i przy świadkach poleje się ciurkiem na główkę 🙂

 9. AniaK said

  Wpis w razie czego skopiowałam 🙂

 10. RomanK said

  Bojownicy o wolnosc i bezkarnosc mordowania najmniej winnych i zupelnie bezbronnych…nie tylko ,ze nie sa etykami . Oni stawiaja sie poza europejska kultura i cywilizacja! Poza europejska moralnoscia i etyka!
  Antygona- jest kamieniem wegielnym cywilizacji europejskiej.
  Antygona popelnia samobojstwo i nie zasluguje na obola pod jezykiem…Charon nie przewiezie jej duszy przez Rzeke Styks…Cerber nie wpusci do Hadesu…Tragedia trwa…a nawet jakby staje sie obecnie coraz tragiczniejsza…
  Jedna wyjatkowa Antygone uwiklana w extremalne sytuacje..zastapily mliony….ktorym nikt nie wlozy obola pod malutkie jezyczki….zatem Charon nie musi sie przemeczac wioslowaniem tam i z powrotem….Cerber spi spokojnie….
  A udajacy bogow parchate jakaly, nauczaja ze swoich zasranych olimpuf medialnych, zasranych intelektualistuff, zasranej etyki.

 11. W tym szaleństwie jest metoda?Tak.
  Media żydowskie,hebrejskie w Polsce,w których pracują analfabeci hebrejscy nie znający hebrejskiego,krytykują nie tylko mieszkańców Polski. ,Tradycje, kuchnię polską,polską kulturę,wiarę, gospodarkę.Walczą o forsę z dotacji w Polsce i w EU.Mają gigantyczne finansowe rezerwy w nieruchomościach w Polsce.Czy mają szanse w przyszłości na zyski bez pomocy Izraela czy rządu żydowskiego(tego nie ukrywa Ukraina)na Ukrainie?Nie.Wiem,że w rządzie polskim tak jak w Episkopacie jest wielu hebrejczyków ale oni nie mają szans.Dlaczego?Proszę się zapoznać z religią hebrejską i chorobami genetycznymi u żydów w Izraelu ale i w EU.Koligacje rodzinne są tak duże że istnieje ryzyko chorób genetycznych dla potomstwa,dla następnego pokolenia żydów,hebrejczyków.Nawet banki danych hebrejczyków w USA , wykorzystywane przez hebrejczyków do zawarcia związków małżeńskich , nie pomogą w walce z makabrycznymi chorobami genetycznymi.O tym wie doskonale administracja w Izraelu ale i sami hebrejczycy w całej Europie.W tym w Polsce.

  Nie diabeł taki straszny jak go malują….

 12. revers said

  do tego palaca sie Chanuka i jest cymes, cymes prezydent, premier,rzad, sejm i wiele innych handle

 13. Do 12.Do dzisiaj nie rozumiem tej tradycji…w Polsce.Dlaczego jest obchodzona „Chanuka” i to oficjalnie w Polsce?Czy ktoś jest mi w stanie , na spokojnie wytłumaczyć? Czy moi znajomi indianie w Gujanie Francuskiej (to jest też EU) mają więcej praw aniżeli mieszkańcy Polski?

  Dlatego, że w Polsce rządzą Żydzi.
  Admin

 14. Maćko said

  13. Panie Marku…. 😦 Nasi znajomi Indianie nie posiadaja udzialów we wszystkich strategicznych dzialach polskiej ekonomii… i nie uwazaja, ze sa „narodem wybranym” lepszym od innych. Prawdopodobnie równiez, jest wsród nich 1% zle odbieranych i kontrolowanych psychopatów a nie 40% podziwianych i akceptowanych. Pozdrówka.

 15. Isia said

  … nie zgadzam się z p. Michalkiewiczem, jakoby nawoływanie przez tę żydowską gadzinówkę dla Polaków do tzw. „wolności” aborcyjnej (inaczej obrony prawa do aborcji) nie należało do „pryncypiów” (a więc strategicznych celów rządzącej mafii żydowskiej, do których to celów należy, m.in., biologiczne unicestwienie etnicznie polskiego narodu) a stanowiło, jak pisze autor publikacji, jedynie „mądrość” etapu … związaną z, planowaną przez żydów, grabieżą Polaków na kwotę 65 miliardów dolarów (jak wiadomo, te roszczenia żydowskie nie mają żadnych podstaw prawnych) … poza tym … wbrew pozorom, żydzi nie popierają aborcji w swoim środowisku, wśród żydówek … tzw. czarne marsze kobiet (organizowane i finansowane przez żydów) były, w gruncie rzeczy, nachalną propagandą aborcji, skierowaną przede wszystkim do etnicznych Polek …

 16. revers said

  Jak i w rabinackich zjazdach w synagodze Nozykow, rebe Szechter byl z GW?

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/warszawie-obraduje-50-rabinow-2016-11

 17. Marian said

  Co tu komentować. Żydów trzeba wykopać z Polski i już. Wtedy wszystkie problemy się skończą. Jedyna rozsądna filozofia. A jak ktoś przyjmuje pozycję klęczącą, nadstawia tyłeczka czy merda ogonkiem, to niech się nie dziwi, że od żyda dostanie jeszcze kopa w twarz.

  Syryjczycy potrafili wstać do walki z saudyjsko-żydowskim terroryzmem, to dlaczego Polacy mają być gorsi? Chcieć to móc, a inne bratnie narody chętnie pomogą. A zamiast coś oddawać, to trzeba od żydów żądać odszkodowań za wszystkie mordy i grabieże popełnione na Polakach co najmniej od XVIII wieku. Jest tego więcej niż odwrotnie. Tylko trzeba sobie przestawić wajchę w głowie, a to dla Polaków jest najtrudniejsze…

 18. Marian said

 19. marcinkrys said

  aporopo Sorosa “duchowego” ojca euro kołchozu i hodowcy “elit” politycznych w tym polskich.Soros chwalił się kolaboracją z nazistami w 1944r w wywiadzie dla Discovery:

  http://investmentwatchblog.com/proof-of-george-soros-nazi-past-finally-comes-to-light-with-discovery-of-forgotten-interview/
  warto wiedzieć że kapo odpowiedzialne za eksterminacje 500 tys żydów węgierskich jest właścicielem udziałów w GW-nie Michnika.
  GW-no świetle szerzy ideologię czołowego socjalisty Adolfa Hitlera. żydokomuna kocha faszyzm. warto pamiętać że to Adolf Hitler zezwolił na aborcję bez ograniczeń w generalnej guberni.Tow. Michnik nazwał by go za to postępowcem.

 20. Marian said

  Ad. 1. Pani AniaK>

  Żydki nazywają Polaków „polaki-cebulaki”, a same żrą cebulę na potęgę. Sprawa jest prosta – zarówno czosnek jak i cebula są dla ludzkiego organizmu bardzo zdrowe, przedłużają życie i skutecznie zabijają wszelkie infekcje i bakterie, więc jedząc codziennie te warzywa unikamy różnych chorób oraz wydawania pieniędzy na żydowskie medykamenty, które jeszcze bardziej nas trują niż nam pomagają.

  Powiem Pani tak – żydkom na pewno nie podoba się, ze Polacy jedzą czosnek i cebulę, bo dzięki temu są zdrowsi i nie zostawiają swoich pieniędzy u żydowskich aptekarzy i lekarzy.

 21. revers said

  No chanukowa monarchie tak latwo nie wykopie sie, ani nie pozbedzie, gdy kazda dama chce miec swego Pana, a panus, czy chlopek placic dzieiecine …

  http://wolnosc24.pl/2016/11/19/dzis-w-krakowie-uroczysty-akt-przyjecia-chrystusa-za-krola-i-pana/

 22. Maćko said

  17. Marianie – zgoda. Teraz pytanie: jak?

 23. Franz said

 24. BORU said

  POLACY zydow trzeba prac bic lac ile w lezie.A szczegulnie tych co sie podaja za polakow.Oczywiscie z nazwiska.POLACY DO DZIELA. NA………………………c

 25. Marian said

  ad 22 > Na początek proponuję przyjąć ekonomiczny i społeczny bojkot – zwłaszcza w zakresie polityki, handlu, usług, kultury i mediów – nie głosować (!!!), nie kupować, nie korzystać, nie oglądać, nie klikać, nie zadawać się, nie sprzedawać się, itd. Wystarczy ich potraktować tak samo jak oni traktują Polaków, a już poczują się „lepiej”.
  Ważne jest jednak, żeby umieć rozpoznać swojego wroga. Łatwo jest zobaczyć żyda w Michniku, trudno go dostrzec u frankijskiej przechrzty, która podszywając się pod Polaka robi najbardziej krecią robotę…

 26. Marian said

  Druga sprawa to bunt – jeśli żyd mówi, że Rosja jest naszym wrogiem, to ja wtedy wiem, że jest naszym przyjacielem i najbliższym sojusznikiem. Jeśli w żydowskiej telewizorni opluwają Asada, to ja go wtedy kocham prezydenta Syrii jak własnego brata. A jeśli nakazują nam bratać się z banderowcami, to ja wtedy nienawidzę ich z całego serca. Czyli oni narzucają nam system, my odpowiadamy anty systemowo, więc typowo po polsku. Im bardziej taka postawa obejmie większą część społeczeństwa, tym szybciej pozbędziemy szkodników. Po prostu bądźmy Polakami, to naprawdę wystarczy.

 27. Maćko said

  Marianie, zacznijmy walczyc. Zacznijmy od najwiekszych. U Zyda mozna sie ostrzyc czy uszyc spodnie, ale juz czytac zydowska gadzinówke dla Polaków to nie. Glosowac na Zyda tez nie.
  Zawsze bedzie czas na rozprawienie sie z malymi, którzy nie sluza Polsce.
  **
  Szanowni uzywaja app Pola?
  ..
  Masz dość masówki globalnych koncernów? Szukasz lokalnych firm tworzących unikatowe produkty? Pola pomoże Ci odnaleźć polskie wyroby. Zabierając Polę na zakupy odnajdujesz produkty “z duszą” i wspierasz polską gospodarkę.

  Zeskanuj kod kreskowy z dowolnego produktu i dowiedz się więcej o firmie, która go wyprodukowała. Pola powie Ci, czy dany producent opiera się na polskim kapitale, ma u nas swoją produkcję, tworzy wykwalifikowane miejsca pracy, jest częścią zagranicznego koncernu.

  Jeśli znajdziesz firmę, której nie ma w naszej bazie, koniec znie zgłoś ją do nas. Pomożesz nam w ten sposób uzupełniać unikatową bazę polskich producentów.
  https://www.pola-app.pl/

  z wiki:
  W Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada 2015 polscy informatycy ze społeczności Koduj dla Polski[4] we współpracy ze stowarzyszeniem Klub Jagielloński udostępnili darmową aplikację Pola, sprawdzającą po zeskanowanym kodzie kreskowym kraj pochodzenia produktu[potrzebny przypis] oraz udział polskiego kapitału. Partnerem „Poli” są m.in. Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego oraz Instytut Logistyki i Magazynowania, który zapewnia bazę kodów kreskowych i producentów[5][3].

  Do lutego 2016 aplikację zainstalowano 80 000 razy i za jej pomocą zeskanowano ponad 1 000 000 kodów kreskowych[6]. Do 3 marca 2016 aplikacja została pobrana ponad 100 tysięcy razy, a przy jej użyciu zeskanowano 1,4 mln kodów kreskowych[7]. W kwietniu tego roku liczba użytkowników podwoiła się notując poziom 200 tysięcy, a liczba zeskanowanych kodów kreskowych osiągnęła poziom 2 mln[8]. Do 14 czerwca 2016 roku aplikację pobrano ponad 220 tysięcy razy, a za jej pomocą użytkownicy zeskanowali już prawie 3 mln kodów[1].

 28. Marian said

  Ad. 7. Tak Panie Maćko, nie ma nic za darmo, a odzyskiwanie wolności i niepodległości to ciężka praca na pokolenia. Une mają u nas podatny grunt do pasożytowania, więc to trzeba zmienić w pierwszej kolejności, to większa ich część sama sobie pójdzie tam gdzie im będzie łatwiej bytować na cudzy koszt. Ich siła, to nasza słabość i brak oporu. Nic więcej. Pamiętajmy o tym.

 29. Maćko said

  Ad. 28. Panie Marianie:

  Pasożyt moze tylko subsystowac pasożytujac na ofiarze.

  Pasożyd moze tylko subsystowac pasożytujac na ofiarze.

  Na pierwsze jest „DDT” a na drugie jest Bojkot.

  Oba skuteczne.
  😉

 30. Marian said

  Oczywiście Panie Maćko, najważniejszy jest efekt końcowy 🙂 Z kapitalizmem im nie wyszło, z bolszewizmem nie wyszło, a dzięki Rosji I Syrii nie wyszło im też z islamizmem. Pozbawieni zysków nie będą w stanie zbyt długo utrzymywać swojego żydowskiego systemu opartego na plutokracji. Dlatego tak ważny jest bojkot. Już dziś, już teraz!

 31. MatkaPolka said

  A co to będzie jak Trump dogada sie z Putinem

  Uzna rosyjski Krym, ONZ uzna Donbas, Mołdawia i Bułgaria zaczną współpracować z Rosją , zniesie sankcje, Maria Le Pen zostanie prezydentem Francji

  Trump wycofa się z Ukrainy, powymienia reżymy na Ukrainie i w Polsce na przyjazne Rosji reżimy powymienia banderowskich Żydów na swoich Żydów – na Ukrainie już to robi,
  Ukarze zbrodnie 10 000 nazistowskich bandytów w Donbasie i tych Polaków, którzy w tym pomagali

  Nowy teledysk do piosenki „Rootin’ Tootin’ Putin”, w którym prezydent elekt USA Donald Trump opowiada o osiągnięciach Władimira Putin. Autor utworu Allen Dulles połączył frazeologizm Rootin’ Tootin (aktywny, najlepszy, sławny) z nazwiskiem rosyjskiego prezydenta. W teledysku Putin m.in. strzela na strzelnicy, gra w hokeja, jeździ konno, nurkuje i przytula szczenię.

  Utwór zaczyna się od słów Trumpa o przyjaźni z Rosją. Pojawiają się też następujące słowa: „Nawet nie próbujcie zadawać się z Putinem, może po prostu skopać wam tyłek”.

  Teledysk kończy symboliczny uścisk dłoni w barwach flag rosyjskiej i amerykańskiej

  Allen Dulles — Rootin’ Tootin’ Putin (feat. Donald Trump)

 32. Maćko said

  Bez pracy nie ma kołaczy.

  😉

  Do roboty.

 33. Greg said

  Bardzo ciekawa lektura.
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/01/Biologiczny-%C5%BByd-czyli-paso%C5%BCyt-ludzko%C5%9Bci1.pdf

 34. MatkaPolka said

  131 kraje popierają anty-nazistowskie rezolucji ONZ w Rosji, ale czy to wystarczy?

  W dniu 17 listopada Komitet Zgromadzenia Ogólnego ONZ przegłosował uchwałą w celu zwalczania gloryfikacji nazizmu proponowaną przez Rosję we współpracy z 54 państw. Delegacje 131 spośród 193 państw głosowało za poprciem rezolucji, która dotyczy również zwalczanie współczesnych form rasizmu. 48 delegacje wstrzymały się od głosu, w tym niektóre kraje UE. Baltic Nazi – Łotwa, Estonia). Tylko trzy kraje głosowały przeciw dokumentu: Palau, USA i na Ukrainie. Tym samym sytuacja od 2015 powtórzono, z tą różnicą, że wtedy również Kanada głosowała aby NIE potępić nazizm.

  http://www.fort-russ.com/2016/11/131-countries-support-russias-anti-nazi.html

  Agenci CIA I FBI pilnie wycofywani z Ukrainy

  http://www.fort-russ.com/2016/11/cia-and-fbi-agents-urgently-withdrawn.html

  Amerykańscy oficerowie wywiadu stacjonujące w budynków Prokuratora Generalnego i SBU w Kijowie pilnie opuścili Ukrainę. To było zgłaszane przez byłego wiceprezesa Najwyższej Rady IIgor Markowa na żywo w rosyjskiej debacie-show „The Meeting Place”.

  Według Markowa, jest to dowód, że USA „chytrze wycofuje się ” z Ukrainy.
  „Tydzień temu, wszyscy przedstawiciele FBI oparte na Prokuratora Generalnego i funkcjonariuszy CIA stacjonujących w SBU pilnie zostały przesunięte do Rumunii i Czechach.

  Dla sił bezpieczeństwa, jest to wyraźny sygnał, że USA chytrze wycofuje się z Ukrainy. Jedynie analitycy pozostają wszystkie środki operacyjne opuściły „stwierdził Markow.

 35. revers said

  re31

  to nie znaczy ze socjalistyczny sefradejczyk Holland z oranazerii Francowatych nie moze pozwac nawet samego cara rosyjskiego za brak humanizmu i zbrodnie ISIS w Syrii, do jakiegos szabasowego lub korzennego sadu miedzynarodowego.

  https://russian.rt.com/inotv/2016-10-11/Le-Point-Pust-Putin-tryasetsya

  w tym samym czasie rodzina, rodzice, matka Aleksandra Prochorenki, ktory wzial na siebie ogien rosyskich sztrmownikow na siebie by wraz z nim zgineli ISISmani prosi Hollanda o wspolprace Francji i Rosji w zwalczaniu ISIS. Zle trafila semia moze jak w kwietniu wroci Le Pen do polityki na wysokim szczeblu prezydenta Francji zyczenia rodziny Prochorenki spelnia sie.

  http://izvestia.ru/news/645773

 36. lolek said

  Gdzieś wesoło przeczytałem nową nazwę gazety – Soros Zeitung

 37. MatkaPolka said

  CZEGO NAJWIĘCEJ BOI SIE JUNTA NA UKRAINIE

  Bynajmniej nie rosyjskich czołgów i rosyjskiej agresji

  http://www.fort-russ.com/2016/11/forget-russian-tanks-kiev-has-different.html

  Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy – ZPRE (ang. Parliamentary Assembly of the Council of Europe – PACE) – jeden z dwóch głównych organów statutowych Rady Europy. Zasiada w nim 636 członków – 318 przedstawicieli parlamentów krajowych i 318 zastępców. Złożone jest z przedstawicieli parlamentów krajowych a ich liczba zależna jest od liczby mieszkańców państw. Zasiadają oni na sali według przynależności partyjnej.

  Pamiętaj ZPRE – to grono europejskich biurokratów, którzy potępili Rosję za agresję przeciwko Ukrainie i pozbawionych rosyjską delegację prawa głosu?

  No to teraz Ukraińscy deputowani mówią, że ZPRE przygotowuje destrukcyjny dla Ukrainy raport o łamaniu praw człowieka na Ukrainie.

  Przewodniczący ZPRE nawet stwierdził, że jest to konieczne, aby przywrócić rosyjską delegację do pracy w PACE, a nawet napisał list do Wiaczesława Volodin z propozycją, aby osobiście spotkać się w celu omówienia tej kwestii. Członkowie delegacji ukraińskiej do ZPRE piszą artykuły o potężnej rosyjskiej lobby który może ukraść ZPRE dla Rosji i zmusić go do „zdrady Ukrainy”.

  Pamiętajmy również, że Martin Schulz ma de facto oskarżył Kijów do zakłócania Umów Mińsku i ukarał stronię ukraińskiej przez pozbawienie jej wizowego żądane wolnego reżimu. Pośród tego wszystkiego, ukraińskiej propagandy, że cały świat popiera Poroszenko wygląda bardzo przekonujące.

  Wczoraj spytałem, czy Trumpa wystawił by Ukrainę na sprzedaży – w całości lub w części. Dziś mogę przedstawić fińską wersję odpowiedź na to palące pytanie. Były fiński dowódca armii Ogólne Gustav Hagglund powiedział lokalnym mediom, że „podział Ukrainy na dwie części położy kres konfliktowi w kraju” i powiedział, że Trump będzie dążył do osiągnięcie porozumienia z Putinem o zakończenie konfliktu. Rok temu, wyobrażając sobie, że przedstawiciel armii europejskiej wyrazi taką pozycję w mediach było nie do pomyślenia, ale teraz to jest normalne.

  W rzeczywistości, nie jestem przekonany, że Trump będzie zdecyduje się na ten wariant, ale nie można tego wykluczyć. Najważniejszym punktem jest to, że nikt nie będzie prosić ukraińskich polityków o ich opinie na temat przyszłości ich kraju.

  Jest to największy strach Kijowa.

  Dnia pewnego pięknego dnia, władze w Kijowie obudzą się w kraju, który został po prostu podarowany Putinowi.

  Ruslan Ostashko, PolitRussia – tłumaczenie Jeff Arnoldski

 38. revers said

  „Podobno miał się urodzić z ojca poganina (antychrysta – muzułmanina) i matki upadłej żydówki (byłej chrześcijanki – ateistki – hipiski). No i go mamy syna grzechu i zatracenia!Pokojowego laureata NOBLA z piekła rodem!”

  .https://www.youtube.com/watch?v=Ld8EhzNZkLo&feature=share

 39. re1truth2 said

  No, no Panie Revers i następny …
  .https://www.youtube.com/watch?v=CGgmOukPnsU

 40. SHREK said

  Polskę przede wszystkim, Ukrainne o dziwo, nie koniecznie – jak Rosje czy Niemcy, tzw.`zachód` postrzega jako żydów land ! A sam za sobaczony, np. `Izrahell`, jak i US, sługami diabla, w miliony, `czarnych przebranych` hucpownikow !

  Kto się wreszcie odważy po Carach Ruskich, paru US Prezydentów i Hitlerze ! stanąć przeciwko tej Hydrze Bestii Apokaliptycznej !

 41. revers said

  re39
  ano, p. truth, cosik w tym pizzagate było, i jednej lucy rodzinie obamah-flinton
  https://marucha.wordpress.com/2016/11/20/media-milcza-o-pizzagate-pedofilskie-orgie-i-handel-dziecmi-w-sztabie-clinton/

 42. SHREK said

  Ciiiiiiiiiiihooooooshaaaaa

 43. SHREK said

  Cisza ale nie dosłowna !

  Kto donosi na moje co mniej `polit. poprawne klipy` ?

  automat ? czy `hasbara` ? Panie gospodarzu ! `one wszą wszędzie` ?

Sorry, the comment form is closed at this time.