Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Media milczą o „Pizzagate”. Pedofilskie orgie i handel dziećmi w sztabie Clinton.

Posted by Marucha w dniu 2016-11-20 (Niedziela)

Handel dziećmi, pedofilskie orgie, okultyzm i wysoko postawieni politycy skupieni wokół byłej kandydatki demokratów na prezydenta Stanów Zjednoczonych – taki obraz wyłania się z maili szefa kampanii Hillary Clinton opublikowanych przez WikiLeaks.

Mimo, że kampania prezydencka już się skończyła to Hillary Clinton oraz całe jej środowisko demokratów ma poważne problemy. Na światło dzienne wychodzą bowiem szokujące fakty, które – jeśli się potwierdzą – wstrząsną amerykańską sceną polityczną jak nigdy wcześniej.

W trakcie kampanii prezydenckiej, demaskatorski portal WikiLeaks opublikował maile Johna Podesty, szefa sztabu wyborczego Hillary Clinton. Spośród nich media zainteresowały się głównie podejrzanymi mailami dotyczącymi dziwnych rytuałów okultystycznych, w których miał uczestniczyć. Sprawa przycichła wraz z zakończeniem kampanii wyborczej, jednak jak się okazuje – dziwaczne rytuały to tylko wierzchołek góry lodowej, u której podstaw znalazły się pedofilskie orgie i handel dziećmi z udziałem najważniejszych polityków ze środowiska Hilary Clinton.

W opublikowanych mailach Johna Podesty wyłania się bowiem przerażający obraz – amerykańskie elity poprzez sztukę, wydarzenia kulturalne i media społeczne celebrowały śmierć, tortury, kanibalizm oraz znęcanie się nad dziećmi i pedofilię. Poszukiwania ujawniły także bezpośrednio w mailach Podesty hasła, jakimi się posługują się pedofile i dewianci seksualni.

Epicentrum chorych praktyk i siedzibą mafii zwyrodnialców ma być pizzeria Comet Ping Pong, której właścicielem jest zadeklarowany gej – James Alefantis, jest on prywatnie w związku z Davidem Brockiem, jedną z najbardziej wpływowych osób w partii Demokratów. Obydwoje zresztą uczestniczyli aktywnie w kampanii Hillary Clinton poprzez organizowanie specjalnych zbiórek itp.

Ping Pong Pizza bardzo często występuje w mailach Podesty, który zdaje się być wręcz maniakalnym miłośnikiem pizzy. W jego mailach pojawiają się nie mające na pierwszy rzut oka zwroty i prośby tj. „zamawiam pizzę na godzinę” czy zapłata za „pizzę” w wysokości 65 tysięcy dolarów. W ogromnej części maili wykradzionych ze skrzynki Podesty (ich autentyczność została potwierdzona przez FBI) znajdują się informacje o dziwnych darowiznach, o zaangażowaniu w pomoc dzieciom na Haiti oraz o sekretnych „pizza party”. Co jednak najciekawsze, w mailach Podesty bardzo często występuje pedofilski slang tj. “hotdog” – chłopak, „pizza” – dziewczyna, „cheese” mała dziewczynka, „pasta” – mały chłopiec, sauce – „orgia”, map – sperma, itp.

– Zamiast makaronu i wspaniałych sosów, była to piękna i kusząca porcja sera – czytamy w jednym z wielu maili Podesty. Wiadomość mimo, że dziwaczna to na pierwszy rzut oka nie sugeruje niczego związanego z pedofilią. Staje się tak dopiero gdy użyjemy pedofilskiego slangu (który dobrze znany jest organom ścigania).

W tłumaczeniu z pedofilskiego slangu na normalny język powyższe zdanie brzmi następująco:

– Zamiast małego chłopca i orgii, była mała i kusząca dziewczynka – potem w postscriptum – Sądzisz, że lepiej będzie jak zabawię się z serem (małą dziewczynką) czy makaronem (małym chłopcem)?.

Takich wiadomości jest o wiele więcej. Na przykład w jednej z nich Podesta dopytuje się czy chusteczka zawierająca mapę (tj. spermę) związaną z pizzą (tj. chłopcem) należy do odbiorcy wiadomości. W odpowiedzi rozmówca ni stąd ni zowąd opisał kolory chusteczki. Jest to nawiązanie do kodu chusteczkowego stosowanego przez grupy dewiantów seksualnych, w których każdy kolor oznacza odrębny fetysz.

Na uwagę zasługuje również samo logo pizzerii Comet Ping Pong popularnej wśród najważniejszych polityków demokratów. Otóż jak wiadomo, środowiska pedofilskie posługują się określonym symbolem dzięki któremu mogą się nawzajem rozpoznać. Symbol ten do złudzenia przypomina właśnie logo pizzerii Alefantisa (zdjęcie poniżej).

Jeszcze bardziej przerażająco robi się po przejrzeniu zdjęć jakie zamieszcza Alefantis w sieci, na popularnych portalach społecznościowych takich jak Instagram.

Powyższa fotografia na pierwszy rzut oka nie wygląda podejrzanie. Staje się dopiero tak wtedy gdy poznamy znaczenie hashtagu „chickenlover”. Jest to bowiem bardzo dobrze znany eufemizm określający gejów-pedofilów.

Ale to nie wszystko, Alefantis wykazuje wyjątkowo dziwną fascynację dziećmi (sam ich nie posiada). Na jego profilu takich zdjęć, a może nawet bardziej przerażających, jest o wiele więcej. Między innymi fotografie ze skrępowanymi dziećmi i dorosłymi mężczyznami zachodzącymi je od tyłu czy oferty (oficjalnie żartobliwe przy użyciu lalek) sprzedaży dzieci. W komentarzach pod podobnymi zdjęciami dzieci pojawiają się równie przerażające stwierdzenia jak „ooo, miałem ją po tobie”.

W sieci można znaleźć również nagrania, na których m.in. w pobliżu wspomnianej pizzerii słychać przeraźliwy krzyk dziecka (na poniższym nagraniu w 0:15 sekundzie).

Wszystko układa się w jedną całość po dołączeniu do tego faktu, że fundacja Clintonów, z którą oczywiście współpracują wszyscy podejrzani w tej sprawie, zajmuje się głównie pomocą dla dzieci z Haiti. Jak można się domyślać, dzieci z Haiti – jeśli to wszystko jest prawdą – są wykorzystywane, sprzedawane i gwałcone podczas pedofilskich orgii.

Sprawa staje się tym bardziej mroczniejsza gdy dowiadujemy się, że dziennikarze ją badający umierają w bardzo dziwnych i niewytłumaczonych okolicznościach. Tak stało się m.in. z Maxem Spiersem, którego odnaleziono martwego w Warszawie, na niedługo po tym gdy napisał do swojej matki sms-a, w którym prosi ją, żeby nie wierzyła w to co jej władze powiedzą o jego śmierci, bo nie zamierza popełniać samobójstwa. Dziennikarz zaczął w tym czasie interesować się wyżej opisywaną sprawą.

Podobnie stało się z dziennikarką Monicą Persen, która badała pedofilskie wątki w mailach Podesty i związek fundacji Clintonów z pedofilskim gangiem. Dziennikarka połączyła to ze swoim ponad dwuletnim śledztwem jakie prowadziła w sprawie handlu dziećmi na Haiti. Tydzień temu została znaleziona martwa na Haiti, gdzie właśnie Clintonowie i ich współpracownicy „pomagają” dzieciom.

Według dotychczasowych ustaleń w sprawę zamieszani są – oprócz Podesty i Alefantisa – takie osobistości jak George Soros (jako główny sponsor) Marina Abramovic (artystka, której obrazy skupiają się na motywach tortur), Barack Obama (z którym Alafantis wielokrotnie spotykał się na prywatnych audiencjach w Białym Domu), Hillary Clinton (która na konto Alafantisa wpłacała pieniądze za „pomoc”), David Borock (partner Alafantisa i jeden z najbardziej wpływowych demokratów).

http://pikio.pl/

Komentarzy 16 to “Media milczą o „Pizzagate”. Pedofilskie orgie i handel dziećmi w sztabie Clinton.”

 1. anonim said

  Taki tam pszypadeczek

 2. www said

  pomału wychodzi kto rządził USA

 3. revers said

  Jedna dziennikarka juz nie zyje , poruszajaca ten drazliwy temat, wiec kto ma pisac? reszta, poprawnych, skorrygowanych woli zyc i pisac banialuki o celebrytach i pogodzie, klimatach.

 4. Zgorzkniały said

  http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/pizzagate-4chan-uncovered-sick-world-washingtons-occult-elite/

  Tutaj więcej informacji o pizzagate. Zdjęcia w artykule tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Drugi link to mapa powiązań w sprawie.

 5. SHREK said

  Jak sie nie boisz o swoja skore to wrz woreczek plastikowy.

  [ pedo maso kaniba sodom degen 100% ] Killarii rzeczywisty powód utraty prezydentury.

  Dyrektor FBI skapitulował i po `wschodnim zefirku` z Wikiliki powiedział, `sprawdzam`, obrzydliwców
  goga i magoga, go-no wypłynęło na wierzch i ma za dużo świadków.

  Tylko dla odważnych !

 6. Siekiera_Motyka said

  Na pewno to jest tylko Przypadek ?

  .http://vigilantcitizen.com/wp-content/uploads/2016/06/leadgottard2.jpg

  .http://vigilantcitizen.com/wp-content/uploads/2016/11/marinabar.jpg

 7. anonim said

  Oczywiście panie Motyka.
  Przecież każdy z nas ma w świecie swojego genetycznego brata bliźniaka którego brat jest genetycznym bratem bliźniakiem naszego brata, pszypadkowo przybywają te genetyczne krewniaki w tym samym miejscu gdzie my przebywamy, to wszystko pszypadki…

  A poważnie to nic więcej niż ludzka spierdolina która posiadawszy wszystkie pieniądze świata odkryła że nie jest niczym więcej niż powyższym stąd fascynacja oberwanym ze skóry truchłem kozła bądź dziecięcym odbytem bo oni chcą na siłę udowodnić że są czymś więcej niż prochem który z ziemi powstał i tam powróci…czy tego chce czy nie

  ps. Ostatnio jakaś bogata idiotka która uważa się za coś więcej kazała się zatopić po zejściu w ciekłym azocie by dotrwać do czasów gdy ludzkość nauczy się przywracać do życia takie truchła…

 8. pokrzywa said

  Musiałem zmienić swój dotychczasowy nick: bo nie tylko wystarczy jeden Donek (jak orzekła pani Tuskowa) ale nawet jeden Jan. A propos Donka-Donalda. Trudności z Trumpem (w:) freski.blog.pl

 9. Wiking said

  shavack 21 godz. temu

  +1952

  #pizzagate #wikileaks
  Cześć mircy!

  Słowem wstępu:
  Ostatnio pojawiło się kilka streszczeń #pizzagate (dobra robota @Foliarz) i o ile dobrze podsumowywały one okołopizzową aferę to ciągle brakowało mi tutaj szerszego spojrzenia na sprawę, szczególnie w kontekście tego, co ostatnio dzieje się wokół WikiLeaks (WL), Juliana Assange’a (JA), Hilary Clinton (HC), wyborów w USA i postępowań FBI. W związku z tym postanowiłem zrobić krótkie i przystępne (mam nadzieję) podsumowanie wszystkiego tego, co wyczytałem na /r/pizzagate i /r/conspiracy, przy czym skupię się bardziej na tym drugim subreddicie, bo jak już wspomniałem wątki z pierwszego subredditu zostały tu już streszczone kilkukrotnie.
  Od razu zaznaczam, że nie jestem alfą i omegą, więc w niektórych momentach mogłem popełniać błędy w tłumaczeniu/interpretacji zatem jeżeli ktoś miałby jakiekolwiek zastrzeżenia to proszę śmiało pisać.

  WikiLeaks
  Trzeba zacząć od tego, że w ciągu ostatniego roku miało miejsce wiele podejrzanych wydarzeń związanych z WL, a wiele osób związanych z tą organizacją poniosło śmierć.
  Chronologia istotnych wydarzeń związanych z WL:
  May 11: Michael Ratner (główny doradca WL) umiera na raka

  Lipiec 10: Seth Rich, (pracownik DNC, który podobno udostępnił WL dokumenty DNC) zostaje zastrzelony strzałem w plecy. Policja twierdzi, że to napad rabunkowy, jednak nic nie zostaje skradzione

  Sierpień 5: Edward Snowden (źródło wycieków związanych z NSA) tweetuje 64 bitowy kod (potencjalny dead man’s switch – )

  Sierpień 10: WL oferuje 20 000$ za wiadomości o zabójcy Setha Richa

  Sierpień 16: John Jones (prawnik reprezentujący JA) wpada pod pociąg w West Hampstead

  Październik 7: Pierwszy wyciek maili Johna Podesty

  Październik 14: John Podesta tweetuje „Podejrzewam, że risotto z homarem jest lepsze niż jedzenie w ambasadzie Ekwadoru” – JA jest w ambasadzie Ekwadoru w Londynie, a niektórzy wyczuwają w tym wpisie sugestię otrucia JA (czytaj dalej – wątek Pameli Anderson)

  Październik 16/17: Amerykański polityk John Kerry przyjeżdża do UK i osobiście wywiera naciski na Ekwador, by powstrzymać JA przed opublikowaniem dokumentów dotyczących HC

  Październik 16: Wikileaks tweetuje klucze SHA-256.

  Październik 18: Dostęp do internetu zostaje odcięty w ambasadzie Ekwadoru

  Październik 18: Pamela Anderson odwiedza JA i częstuje go wegańską kanapką – istnieją podejrzenia, że posiłek ten był zatruty.

  Październik 18: Świadkowie fotografują ciężkouzbrojone wozy policyjne przed ambasadą Ekwadoru. Telefony zostają skonfiskowane, a live stream, który podobno był gdzieś dostępny zostaje zablokowany. —- Moja adnotacja —-
  Nigdzie w internecie nie mogłem znaleźć zdjęć/filmów z tego zajścia. Znalazłem natomiast wiele wpisów na reddicie, w których ludzie opisują rzekomy live stream, który widzieli w nocy między 18 a 19 października, jednak nikt z nich nie zrobił backupu. Przy każdym takim wpisie pojawia się wiele kontr-wpisów osób, które twierdzą, że też widziały ten stream i nic takiego nie miało miejsca. Ciężko mi powiedzieć, która wersja jest prawdziwa, jednak sytuacja związana z londyńskim lotniskiem (czytaj dalej) pozwala na lekkie skłonienie się w stronę tego, iż rzeczywiście coś takiego mogło mieć miejsce.

  Październik 18: Fox News emituje materiał, w którym mówi o tym, że JA zostanie pojmany w przeciągu godzin. Wideo szybko znika z internetu, podobno istnieją jego backupy jednak do nich nie dotarłem – jakby ktoś miał jakieś info to proszę o wrzucenie go w komentarzu.

  Październik 18: https://file.wikileaks.org/file staje się publicznie widoczne, daty plików zostają zmienione na rok 1984 (odniesienie do Orwella).

  Październik 18: Na lodnyńskim lotnisku następuje ewakuacja związana z „atakiem chemicznym” – istnieje podejrzenie, że miało to na celu umożliwienie uprowadzenia JA z UK

  Październik 20: /r/wikileaks, /r/dncleaks, /r/wikileakstaskforce i /r/nsaleaks (subreddity na reddicie) dodają 21 nowych moderatorów i usuwają starych. Wszystkie wątki na temat Assange’a zostają usuwane.

  Październik 20/21: WL tweetuje 5 tweetów z literówkami, które składają się w napis „HELP HIM” („POMÓŻCIE MU”). Wg obserwujących, na tym twitterze wcześniej literówki się nie pojawiały, a jeśli już to nie na taką skalę (5 literówek w 2 dni).

  Październik 21: Ma miejsce ogromy atak DDoS na internet w USA. Tweety WL (najprawdopodobniej przejętego przez rząd/FBI – czytaj dalej) sugerują, że to wynik działań ich stronników i proszą o zaprzestanie tych działań.

  Październik 22: Gavin MacFadyen (mentor Assange’a i ważna osoba w WL) umiera na raka płuc.

  Październik 23: WL tweetuje ankietę pytając jaki jest najlepszy sposób na pokazanie, że JA ciągle żyje – do tej pory ciągle brak jakichkolwiek dowodów na niezawisłość WL i dobrą sytuację JA.

  Październik 24: WL tweetuje wideo przedstawiające wywiad Michaela Moore’a (dokumentalista-skandalista z USA) z JA. Internauci dochodzą do tego iż wideo pochodzi z 4 czerwca.

  Październik 26: Użytkownicy 4chana dekodują pierwszą wiadomość z bitcoinowego blockchaina. Wątki te są natychmiastowo zaspamowane wiadomościami, że nie należy się tym interesować

  Listopad 6: Następuje wielki DDoS na WL.

  Listopad 7: Wiele osób zauważa zniknięcie setek maili Podesty i DNC

  Listopad 8: Trump wygrywa.

  Listopad 12: JA spotyka się (przez ambasadora ekwadoru) ze szwedzkim prokuratorem w sprawie rzekomych oskarżeń o gwałt. Prawnicy nie mogli brać udziału w tym spotkaniu.

  Listopad 14: WL udostępnia pliki-ubezpieczenie. Hashe tych plików nie pasują do tych, które zostały opublikowane w październiku – zawartość tych plików nie zgadza się z tym, co było wcześniej.

  Dodatkowe:
  Listopad 13: Pamela Anderson odwiedza JA po raz drugi, przynosi mu kolejne porcje jedzenia.

  Listopad 14 (nie Listopad 12): Szwedzki prokurator przepytuje Ja (niebezpośrednio). Kot JA (samica) pojawia się w oknie ambasady w męskim ubranku.

  Listopad 15: Kolejne przesłuchania JA przez szwedzkiego prokuratora

  Ważne informacje:
  1. WL od 16 Października nie podpisało żadnego dokumentu swoim podpisem PGP. ciekawe wytłumaczenie w poście na dole dlaczego to świadczy o tym, że WL zostało przejęte [ENG]
  2. Od 16 października nie ma żadnej informacji w stu procentach potwierdzającej to, że JA żyje
  3. Profil @EmbassyCat (oficjalny twitter kota JA, jedyny profil do którego tylko JA ma dostęp) nie opublikował nic od 15 października
  3. Na /r/wikileaks doszło do gwałtownej zmiany moderatorów (powstało 21 nowych kont, a starzy zostali usunięci) po czym nastąpiło IAMA, w którym twierdzono, że JA ma się dobrze i nic mu nie zagraża, ale nie podano na to żadnych dowodów. Wiele osób podważa rzetelność tego AMA i uważa, że zostało ono przeprowadzone przez ludzi, którzy przejęli WL.

  Literówki w postach WL:
  Help him
  Po 16 października w postach WL na twitterze wystąpiły literówki (podobno wcześniej takie rzeczy nie miały miejsca), a brakujące litery układają się w wiadomość „HELP HIM” (pomóżcie mu). Wiele osób uważa, że jest to jednak tylko i wyłącznie mydlenie oczu, by utrzymać mit prawdomówności i niezawisłości profilu WL (tzw. false flags).

  Julian Assange po 16 października:
  Wydarzenia z ostatniego okresu
  1. JA brał udział w telekonferencji CISL2016, jednak robił to bez video ze słabo działającym dźwiękiem
  2. John Pilger (osoba, która przeprowadzała wywiady z JA) potwierdził, że JA ma się dobrze i nic mu nie jest
  3. JA napisał do rządu szwedzkiego o wydanie przepustki na pójście na pogrzeb Gavina MCFaydena (współzałożyciela WL)
  Argumenty wskazujące na to, że JA jest sztucznie ‚utrzymywany przy życiu’:
  1. Organizatorzy CISL2016 spodziewali się transmisji od JA i byli zaskoczeni tym, że było to tylko audio. Gdyby JA się w ogóle nie pojawił to skutkowałoby to jeszcze większym zdziwieniem i ogromnym dociekaniem tego, co się z nim stało – wszyscy wiedzieliby, że coś jest nie tak.
  2. John Pilger może być szantażowany (tak jak wiele innych osób), by szerzyć nieprawdziwe informacje o tym, że JA ma się dobrze. Jeżeli rzeczywiście by tak było to JA zapewne albo pojawiłby się w oknie ambasady (co czynił wiele razy by rozwiać plotki o swojej śmierci/uprowadzeniu) albo opublikowałby coś na twitterze WL i podpisał swoim kluczem PGP.
  3. Każdy spodziewał się obecności JA na pogrzebie swojego kolegi, a przynajmniej takiej prośby do rządu Szwedzkiego.

  Podsumowanie: Żadna z tych wiadomości nie może być stuprocentowym dowodem na to, że JA żyje, ponieważ każde z tych wydarzeń jest zgodne z kalendarzem JA, gdyby nie był pojmany/zabity. Jeżeli ktoś chciałby sztucznie utrzymywać go przy życiu to dokładnie w taki sposób by to robił (podążał za kalendarzem, nie organizował nowych spotkań, wywiadów itp.).

  Pytanie: Dlaczego ktoś chciałby udawać, że JA żyje?
  Teoria Schroedinger’s Assange
  JA jako jedyny człowiek jest jednocześnie żywy i nieżywy. Niepewność co do jego losu prowadzi do stanu zawieszenia i swoistego marazmu.
  Gdyby JA żył (dał niepodważalny znak życia) to ciągle byłby liderem społecznośći i motywowałby ją do dalszego działania.
  Gdyby JA nie żył (istniałaby niepodważalna wiadomość na temat jego śmierci) zostałby męczennikiem w walce o prawdę, co mogłoby spowodować jeszcze większe nasilenie prac/poszukiwań w celu dotarcia do prawdy, wzmożenie pytań o Dead Man’s Switch, a może spowodowałby inne, bardziej ‚namacalne w skutkach’ działania (np. protesty na ulicach).
  Zatem półżywy-półmartwy JA jest na rękę ludziom, którzy mogą dużo stracić na upublicznieniu danych WL

  Teoria FBI vs Clinton
  JA został pojmany przez rząd USA. Maile Podesty zostały udostępnione przez rząd USA (FBI?) jako argument w wojnie z HC. Szef FBI (Comey) nie chciał by została by HC została prezydentem USA. W związku z tym, iż wiedział, że ma ona kontrolę nad wynikami wyborów (fałszywe głosy) zdecydował się „obronić demokrację” poprzez ponowne otworzenie sprawy maili HC. Po takim kroku HC wiedziała, że w przypadku manipulacji w wyborach FBI ujawni wszystkie maile, a ona pójdzie do więzienia. HC zdecydowała się poddać, a JA, który był pionkiem w tej rozgrywce, został wyeliminowany, ponieważ jego wiedza/wyciek z WL mógłby doprowadzić od naruszenia umowy między FBI a HC.

  Rzekomy pracownik WL postuje na 4chanie i odradza dosyłanie wiadomości przez kolejnych whistleblowerów
  Pracownik WL mówi o tym, że 15 pracownikom WL zabrano komputery (tego samego dnia, kiedy JA odcieli WiFi), portal i twitter WL zostały przejęte, a Dead Man’s Switch (udostepnienie krytycznych danych w razie śmierci JA) nie został aktywowany, ze względu na atak DDoS. Z tego co mówi to jest możliwość manualnego odpalenia tej procedury i zdecydował się podjąć tego zadania, choć może się to dla niego skończyć śmiercią
  Ważne kwestie:
  1. Na pytanie dlaczego nie używa TOR odpowiada, że TOR jest kontrolowany przez rząd.
  2. Mówi o tym, że udostępnienie maili Podesty było automatyczne, ale nie zostało zahamowane przez ludzi, którzy przejęli kontrolę nad WL, ponieważ nie stanowiło zagrożenia dla funkcjonowania państwa, a udostępnienie tych dokumentów pozwoliło na kontynuowanie „gierki”, której celem było utrzymywanie tego, że WL jest ciągle niezależne.
  3. Udostępnienie transzy maili Hilary Clinton też była zautomatyzowane, ale stanowiłoby zagrożenie dla funkcjonowania państwa i zostało zastopowane.

  Manipulacje wideo
  Jeden z użytkowników reddita przeanalizował ostatni wywiad z JA i znalazł w nim efekty manipulacji.
  Istnieje podejrzenie, że została tu wykorzystana technika real time face capture.

  Powiązanie WL z #pizzagate:
  Istnieją podejrzenia, że #pizzagate, mimo iż mówi o bardzo poważnych przestępstwach (z których politycy mogą się jednak łatwo wykręcić – tajny szyfr, nic nie powiedziane wprost itp.), jest to tylko ochłap rzucony w stronę ludzi, którym zależy na dotarci do prawdy i jedynym celem tego całego przedsięwzięcia jest odwrócenie uwagi od tego co najważniejsze – sytuacji Juliana Assange’a i WikiLeaks.

  http://www.wykop.pl/link/3460145/pizzagate-w-kontekscie-wikileaks-i-znikniecia-juliana-assange-a/
  http://www.wykop.pl/ramka/3460145/pizzagate-w-kontekscie-wikileaks-i-znikniecia-juliana-assange-a/

 10. To teraz wrażliwcy pewnie już nigdy nie dotkną pizzy po przeczytaniu tego. Wymiotować się chce.

 11. Dariusz said

  Mt 18:6 Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.

  Niech ich piekło pochłonie !

 12. bladymamut said

  Syndrom Kinsey’a

  Ten dokument pokazuje, jak „Raporty Kinsey’a ” zostały wykorzystane do zmiany przepisów dotyczących przestępstw seksualnych w Ameryce , w wyniku czego gwałciciele i pedofile otrzymują minimalne wyroki.
  Kolejna kwestia objaśnia jake dane Kinsey zostały wykorzystane jako podwaliny dla edukacji seksualnej – szkolenia nauczycieli , psychologów i księży katolickich z dziedziny ludzkiej seksualności. Co było nasępstwem i konsekwencją?
  Na jakich podstawach tak naprawdę opierały się badania Kinsey’a?

  Chickenhawk (mężczyzna który kocha chłopców)

  Jest to film wypuszczony w 1994 roku przez NAMBLA – Stowarzyszenie Mężczyzn Kochających Chłopców w Północnej Ameryce – organizacji dążącej do zalegalizowania pedofilii, w którym odsłaniają swoje podejście do kontaktów seksualnych z dziećmi.

 13. revers said

  .https://www.youtube.com/watch?v=FQ784E2-28A

  Sztuki jak najbardziej lbtqps do pizerii

 14. […] 2016-11-21 (poniedziałek) @ 16:33:11 To teraz wrażliwcy pewnie już nigdy nie dotkną pizzy po przeczytaniu tego. Wymiotować się chce. […]

 15. kalina said

 16. kalina said

  Dzieki za material po Polsku .Trzeba go poscic na wiel forow zeby Polacy wiedzieli co jest naprawde zgrane na swiecie
  Moze cos dodam z czucia naszego . Moze cos sie zazebi z innymi informacjami
  Z naszego czucia Assange zyje ale ma problem nerki i pluca . Jest oslabiony energetycznie i mialysmy wrazenie , ze bylo cos w rodzaju tortur robione na nim ale teraz O dziwo wyszlo nam , ze sie przemieszcza najsmieszniejsze jest to ,ze w CIA oni sie nawzajem nie lubia i sa frakcje wiec moga dzialac na wlasna reke w jakis nie spojnych grupach . Nie jest powiedziane , ze wszyscy sa w bagnie wiec jest tez pytanie na co to nasze czucie . Materialy beda dalej ujawniane i rumor w Ameryce bedzie sie ciagnal i ludzie sie buntuja i dalej beda drazyc sprawe pedofili . Pytam sie i co z tego , ze czujemy , za Assange zyje . Ia osobiscie lubie go bardzo ( i tez jestem po czesci Australijaka ) wiec nie chcialbym ,zeby ten czlowiek cierpial i znam mentalnosc asutraliskich hakerow . Skad zanm nie bede pisac bo to jest trche niebezpieczne .JA uwaza konspiracyjne media za tchorzy i wielkich krzykaczy siedzacych na tylku .jak tak popatrzymy trzezymi oczyma to ci co zgineli byli dla NICH niebezpieczni . Ale jak niewygodnych skonczyli to skonczyl sie tego osobnika network jako indywidualnej osoby . Jak Mc Tonnies czy Billy Cooper czy inni Natomast z JA nie skaonczyla sie WL jest i bedzie dalej prezne dzialac .Pozatym Amerykanie maja dosyc dowodow zeby zabrac sie za swoje krwawe eleity z FBI i CIA Pozatym Wachers czyli cryptoteriestal – UFO jest w potrzasku bo uciely im sie kosmiczne czasowe podpry i dzialaja juz na swoich zasobach energetycznych . Nie maja juz korelacji z wykreowanymi na ziemi swoimi przydupasami szarlatanami Oni macili na ziemi najwiecej po przez czarna i biala magie . stad sie wzial New Age i koscioly i wiary i szarlatani
  Smierc Assange byla by to tylko wscieklosc elity amerykanskiej i nie tylko ( dla wachers to poszlo za daleko i oni nie przewidzieli , ze yto pojdzie za daleko . Wiec smie twierdzic , ze wachers obecnie juz nic nie moga overwach ) bo nic innego nie bedzie tutaj wchodzilo w rachube .Naszym zdaniem najlepsi hakerzy pracuja dla wiki leaks obecnie i wysmykneli sie wachers nawet swoja tecyhnologia i jej rozumieniem . W koncu wszyscy hakerzy sa w DNA z nimi polaczeni ale czynnik organiczny zaczal w nich dominowac czyli moim zdaniem czynnik ludzkiej swiadomosci organicznej I maja przerabane wachers bo swiat sie dzieli( swiadomosc to robi- bo w zawrotnym tempie sie rozrasta ) Pozatym Ziemia macza w tym palce obecnie i jej swiadomosc tez zaczela grac z opresorami matrix – wachers .Wszyscy maja dosyc kanibalizmu i spijania energii z ludzi Domino zaczelo sie toczyc a UFO sprawa na Antarctyce gdzie przyposzczamy nie jest wiezienie ale sanatorium dla elity .
  Dlaczego sanatorium , Bo tam jeszcze nie zasyfili tego terenu swoimi opryskami i swoja wojenna technologia .

Sorry, the comment form is closed at this time.