Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Tadeusz o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Zbyszko o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Boydar o Wielka Lechia – kilka uwag met…
  Przemysław Jakub o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Krzysztof M o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Krzysztof M o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  Greg o Wolne tematy (11 – …
  Kapsel o USA przenoszą swoją broń nukle…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 502 obserwujących.

Wolne tematy (102 – 2016)

Posted by Marucha w dniu 2016-11-21 (Poniedziałek)

Antoni Macierewicz mówi, że obrona terytorialna musi być zdolna stawić czoła specnazowi. Geniusz wojskowy dostrzega wprawdzie, że to zadanie bardzo trudne, ale właśnie dlatego na czele nowej formacji stoją oficerowie Wojsk Specjalnych.

Uspokojeni, wpisujemy poniżej uwagi na dowolne tematy.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2016/11/17/wolne-tematy-101-2016/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2016/11/23/wolne-tematy-103-2016/

Gajowy Marucha

Komentarze 242 to “Wolne tematy (102 – 2016)”

 1. maasteer said

  Dobry gościniec, flaszki tylko ni ma?

 2. Boydar said

  Nic nie stoi na przeszkodzie, Panie Greg, aby w ramach tego zmierzwienia Pańskiego spokoju, zmiażdżył Pan merytorycznie moją rozczochraną tezę. Na pewno byłoby warto. Nawet ja chętnie przeczytam; serio.

 3. snag said

  Thanksgiving ? ,…

  To cos na backround – Gejzer w Newada, niechcaco kreowany przez czlowieka ktoremu zachcialo sie wiercic dziury w ziemi ,…

  .http://all-that-is-interesting.com/wordpress/wp-content/uploads/2013/08/fly-geyser-1.jpg

 4. Piszę więc jestem said

  Polecam zapoznać się z poniżej cytowanym artykułem, aby
  niejako z placu bitwy, przyjrzeć się jak
  Polak Polakowi stał się batem!

  Dwa małe cytaty dla Zachęty:

  „Do Gietrzwałdu znów wrócił Smętek. Skłócił ludzi, zasiał nienawiść w sercach i umysłach. Naprzeciw siebie stanęły dwa obozy, jeden spod znaku „Bóg, Honor, Ojczyzna” i drugi spod znaku „Wolność, Równość, Braterstwo”. A zaczęło się od walki o sztandar Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Andrzeja Samulowskiego. Dyrektorka Teresa Kochanowska przez dwa lata odmawiała udziału sztandaru w Mszy za Ojczyznę podczas Gietrzwałdzkich Dni Niepodległości, gdyż „szkoła jest świecka”. Tuż po pierwszej odmowie obóz W.R.B. poniósł klęskę w wyborach na wójta 30 listopada 2014 roku (ale ma większość w radzie gminy). Dwa lata później stanowisko straciła dyrektorka szkoły Teresa Kochanowska i sztandar przeszedł w ręce obozu spod znaku B.H.O. Ale to nie koniec walki!”

  I dalej:
  „Wańkowicz miał szczęście, poznał w Gietrzwałdzie wdowę po Andrzeju Samulowskim, 78-letnią Martę pochodzącą z Mikołowa, której dziad zginął w powstaniu 1831 roku. Opowiedziała pisarzowi o objawieniach, o wydrukowaniu w 1866 roku w Gietrzwałdzie pierwszego numeru polskiej „Gazety Olsztyńskiej”, do której założenia przyczynił się jej mąż, a w winiecie gazety umieszczono jego dwuwiersz: „Ojców mowy, ojców wiary. Brońmy zgodnie: młody, stary. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus”.

  Oto obraz realizacji kultu pruskiego na naszych oczach w
  Świętym miejscu Jedynych uznanych przez Kościół
  objawień w Polsce – Gietrzwałdzie!

  Delirium Maximum w galopie,
  hasła zbrodni rewolucyjnych
  na sztandarach post-Polaków.

  .http://www.debata.olsztyn.pl/wiadomoci/region/5362-powrot-smetka-do-gietrzwaldu-najnowsze-slajd-kafelek.html

 5. snag said

  Maasteer @ 1 ,…

  Z twoją wątrobą manna kaszka a nie flaszka ,…

 6. Greg said

  Odniosłem się raczej do tego co wyprawia Franek.
  Z Pana interpretacją się zgadzam (po znajomości)

 7. Ton said

  DŁUGOTRWALE OKLASKI

  Dr.H: Mój drogi przyjaciel, który był na szczycie w naszej profesji, któremu jak wiem grożono śmiercią, i który walczył aby utrzymać zawodową reputację a jednocześnie nie przestać wierzyć w to że rozszczepienie osobowości istnieje, który był okrutnie krytykowany za nawet podejrzewanie tego 10-15 lat temu, walczył o to ryzykując karierę. Wiem, że w głębi serca on wiedział, że to prawda ale zawsze mawiał: „Nie byłbym zaskoczony jeśli bym odkrył jutro, że to międzynarodowa konspiracja ale też nie byłbym zaskoczony gdyby wszystko okazało sie plotką i bajką”.

  On próbuje być ekstremalnie bezstronnym. To dlatego że sprawa jest kontrowersyjna i z powodu zaczętej już kampanii dyskredytującej, która głosi, że wszystko co pacjenci pamiętają jest fałszywe (nawet kazirodztwo itp) i wywołane przez „Oprah”(program TV) i książki typu „The Courage to Heal”(Odwaga Wyzdrowieć) oraz przez naiwnych terapeutów używających hipnozy. Bardzo kontrowersyjne.

  Moja własna opinia została uformowana, że jeśli mają mnie zabić to mnie zabiją. Ogromna ilość informacji zobaczy światło dzienne i będzie rozesłana do dziennikarzy i agencji detektywistycznych, jeśli coś by mi się stało, i mam nadzieję że ogromna ilość ludzi takich jak wy, gdybym kiedykolwiek miał wypadek, będzie naciskało żądając poważnego dochodzenia.

  Myślę że musimy sie obudzić i stanąć przeciwko temu w formie zbiorowego poczucia sumienia, i ja próbowałem czekać aż będę miał wystarczająco potwierdzenia z niezależnych źródeł aby mieć 100% pewność, że to jest szeroko rozpowszechniony problem. Wiem, gnaliśmy jak by sie paliło próbując wepchać ile tylko mogłem materiału. Mam nadzieję, że dałem wam cos do myślenia, trochę nowych idei i jestem wdzięczny za wasze przybycie.

  DŁUGIE OKLASKI

  ————————————————-

  KOMENTARZ TŁUMACZĄCEGO

  1) Dr. Hammond użył słowo „Kult” z braku lepszego. Możemy spędzić wieczność dyskutując to czy powinniśmy użyć słowa „Kult”, „Iluminaci”, „Masoni”, „Żydzi”, „Mafia” itd., itp. On użył słowa „Kult” i musimy to zaakceptować. Proszę nie mylić tego z powszechnie używaną poniżająca „etykietą”: „Ach, ten Kult!”. Granica pomiędzy kultem i religią jest bardzo niewyraźna. Często uczciwi ludzie są nazywani „kultem” dokładnie tak jak najlepsi polscy patrioci byli w czasach stalinowskich nazywani „zaplutymi karłami reakcji” – rozumiemy się? W tym samym momencie wiele grup oficjalne uznanych za religie jest niczym innym tylko wprost diabolicznymi organizacjami.

  2) Ten tekst nie może być dla każdego. Wiele osób odbierze go jako „kompletny bełkot pseudonaukowy”. Rozumiem to i respektuję. Proszę tylko nie atakować tego artykułu z prostej przyczyny, że Pan czy Pani nie może go w 100% zrozumieć. Był to wykład wygłoszony przez jednego z najlepszych i najsławniejszych psychologów świata, więc chyba wiedział co mówi……(?) Fakt, że został „uciszony” i sprawa tortur rytualnych zatuszowana tylko potwierdza historyczną wartość jego wystąpienia. Z pewnością każdy może zrozumieć z tej prelekcji, że bazą do tortur rytualnych i rozszczepiania osobowości jest i była żydowska Kabała.

  Skoro nauki kabalistyczne istnieją od setek jeśli nie tysięcy lat, czy oznacza to że torturowanie dzieci i rozszczepianie ich osobowości jest też praktykowane od niepamiętnych czasów? Jeśli tak, czy znajomość tego faktu pomoże nam zrozumieć lepiej niektóre wydażenia z historii?…… Aha – proszę pamiętać, ze „kabała” znaczy podanie z ust do ucha, nigdy do zapisania. Książki o Kabale są napisane przez ludzi z zewnątrz, którzy odkryli kilka szczegółów, to wszystko. Uczeni w Kabale są to starsi, sprawdzeni i wtajemniczeni członkowie grupy, którzy będą wyłącznie ustnie przekazywać swoją wiedzę następnemu pokoleniu. Młody Greenbaum, jako nastolatek, mogł znać tylko podstawy całej tajemnej nauki i proszę ile diabolicznego zła z tym zrobił! Czy mamy prawo podejrzewać, że to co widzimy to tylko czubek góry lodowej?

  https://radtrap.wordpress.com/2013/01/09/prelekcja-o-greenbaumie-program-kontroli-umyslu/

  19. Z książki „NONE DARE CALL IT CONSPIRACY” napisanej przez Garry Allena :

  “W Rewolucji Bolszewickiej mamy grupę najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi świata finansujących ruch, którego celem jest zabranie Rotszyldom, Rockefellerom, Schiffom, Warburgom, Morganom, Harrimanom i Milnerom wszystkiego co posiadają. Jest oczywistym, że ci ludzie jednak wcale nie boją się międzynarodowego komunizmu. Jedynym logicznym wnioskiem jest: jeśli oni to finansują i niczego się nie obawiają, to znaczy muszą to kontrolować. Czy może być jakiekolwiek inne logiczne wytłumaczenie? Pamiętajmy, że już przez ponad 150 lat standardowym “Modus Operandi” Rotszyldów i ich współpracowników jest kontrolowanie obu stron we wszystkich konfliktach. Musisz stworzyć “wroga” aby skłonić króla do zapłaty.”

  https://radtrap.wordpress.com/2012/04/01/konspiracja-zimnej-wojny-czesc-1/
  https://radtrap.wordpress.com/2010/12/27/julian-assange-i-nazistowska-sekta/
  “Obywatel amerykanski polskiego pochodzenia, Andrew Suda, prawie stracil zycie truty przez swoja dziewczyne pracujaca jako szpieg z wyrazna pomoca ze strony Homeland Security i rzadu amerykanskiego”.
  https://radtrap.wordpress.com/2013/01/27/sprawa-sudy/

 8. Ton said

  25 zasad dezinformacji

  Źródło: „25 sposobów zatuszowania prawdy: Zasady Dezinformacji (Z załączoną listą 8 symptomów zachowania się osoby winnej dezinformowania innych)” napisane przez H. Michael Sweeney – http://www.whale.to/m/disin.html

  https://radtrap.wordpress.com/2015/09/20/dwadziescia-piec-zasad-dezinformacji

 9. AniaK said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,We-wtorek-i-czwartek-kolejne-ekshumacje-Obecni-beda-bliscy-ofiar-katastrofy-smolenskiej,wid,18601576,wiadomosc.html?ticaid=118209

  Bardzo dziwię się hierarchom Kościoła Katolickiego, że w momencie kiedy stwierdzono że identyfikacja ciał jest bardzo trudna, a w niektórych przypadkach nawet niemożliwa, nie doradzili rodzinom katastrofy wspólnego pochówku ofiar. To już powoli zaczyna zalatywać satanizmem.

 10. Boydar said

  Aaaaa …

 11. AniaK said

  ~Ewa 4 minuty temu
  „A jak w innej trumnie inna rodzina znajdzie fragment szczątków Pana Merty, to je usunie. Po wielu miesiącach, a może i latach, pani Marta pozbiera w końcu szczątki męża do kupy i godnie je pochowa. Horror! Zmarłym trzeba dać spokój. Ciało obraca się w proch. To dusza jest nieśmiertelna. I trzeba się w końcu pogodzić z faktem, że wszyscy zginęli w wypadku, a nie dawać sobą manipulować i w imię czyichś fobii bezczescić zwłoki.”

 12. Lily said

  Warte uwagi.
  http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/4896-
  na-10-miesiecy-bezwzglednego-wiezienia-
  skazal-w-poniedzalek-sad-piota-rybaka
  A,tak na koniec,nie pamietam w tej chwili czyje
  to slowa.
  „Jesli nie wiesz,kto rzadzi w twoim kraju,to
  sa ci,ktorych nie wolno tobie krytykowac”.

 13. Boydar said

  To znaczy co, Pani Aniu; proponuje Pani żeby tą breje wylać do wspólnego dołu ? Nie rozumiem intencji; to nie po chrześcijańsku. Nawet jeśli by się po sprawiedliwości należało.

 14. Boydar said

  Przeczytałem właśnie (bo się akurat pojawił) komentarz Pani Ani spopod (8)

  I tak sobie przypomniałem, jak o. Andrzej, na lekcji religii u św. Antoniego, tłumaczył nam młodym głupkom, że być może w Piśmie stało na samym początku „… pozostawcie zmarłych zmarłymi „; a nie „pozostawcie grzebanie zmarłych zmarłym”. A być może jeszcze nieco inaczej … Nie miał jednak pewności staruszek, dlatego jedynie zastanawiał się głośno … I tak żeśmy nic nie rozumieli, co za różnica …

 15. nipies said

  Ja tak wpadam między wódkę a zagrychę i na szybkensa, bo nie mam czasu, ale uważam że to ważne. Robi sie orwell w Polin szybciej niż w świecie. Wiadomo, w US musi byc wiecej ameryki niz w ameryce a wiec musza byc swietsi od papieża. Kwintesencja poniższego brzmi: Każdy musi mieć telefon komórkowy z zakodowanymi danymi osobistymi, a wkrótce być może wszczepiony podskórnie. Czasem pocieszające jest byc starym i nie dożyć czasów końca ludzkości, choć niekoniecznie biologicznego. Choć kto wie?

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/mdowod-dowod-w-komorce-strezynska-dowody,19,0,2204179.html

  Biedne, zindoktrynowane ludziska to łykną, spokojna czaszka…

 16. Boydar said

  A kto na tym straci, Panie Nipies ? (12)

 17. revers said

  cd. sprawy spalenia kukly Sorosa, jest wyrok 10 m-cy pierdla bez zawieszenia dla sprawcy biznesmena Piotra Rybaka.
  http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/spalil-kukle-zyda-idzie-do-wiezienia,11484920/
  Okupacja w pelni, tylko goim mozna poniewierac, reszta to nawet w kuklach nie do ruszenia bo antysemityzm, nienawiesc rasowa, inne talmudyczne kk.

 18. nipies said

  Pani Lily: Załózmy że Polak (nawet nie Żyd) spali kukłę Polaka. Ile mu za to grozi miesięcy pierdla? (zaznaczam, że to pytanie czysto retoryczne).

  Cholera jednak dożyliśmy tych czasów…

 19. nipies said

  Wyprzedził mnie pan, panie Revers.

  Juz sie usuwam w cień.

 20. AniaK said

  Re6:
  „Jesli nie wiesz,kto rzadzi w twoim kraju,to
  sa ci,ktorych nie wolno tobie krytykowac”.

  19.11.2016 Anno Domini – oficjalne przekazanie władzy. Kopiować dla potomków. To może być historyczny moment. Nie sądzę żeby Pan Bóg pozwolił żeby kraj Jego Syna stał się pośmiewiskiem na cały Świat.

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21000510,tlumy-na-intronizacji-jezusa-na-krola-polski-uroczystosc-trwa.html

 21. nipies said

  Jak to: kto straci, panie Boydar?

  Nikt nie straci. Kto nic nie ma, ten nic nie straci.

 22. snag said

  Ton @ 5 ,…

  Taktyka którą posługują się hasbara bullshit trolle którzy nierzadko próbowali mnie ‚wyciszyć’ w tym dwóch palantów na gajówce, nieprawdaż ‚zakuty’ i ‚smagu’ z ‚m’ zamiast ‚n’ ? ,…

  Troll techniques

  1. Turn up randomly asking question about Israel, trying to engage/educate.
  2. Guilt by association, they point to some source your are linked to as being anti-semitic or neo-nazi.
  3. Opportunity to redeem – the offer chance to recant from your naive ways.
  4. Smears and insults – if the top 3 fail then it’s just character assassination.
  5. Name bombing – using seo in black hat ways to denounce and smear people. ie website with 37 mentions of someones name will prob get a Page one on Google.

  Hasbara trolls generally follow the rules of social networks, because they want to continue to influence people and subvert open and free debate.

  Do tego można dodać próby namierzenia przeciwnika a w wypadku powodzenia zrobić mu ‚koło dupy’ jak znajomemu który pochwalił się na forum w GWnie że jest profesorem na (x) uniwersytecie w pewnym mieście w pewnym kraju ,…

  https://whitewraithe.wordpress.com/a-guide-to-hasbara-trolls/

 23. Ale zastawa! Ale ja nie zmieszczę ani kawałka, bo jestem po weselnym obżarstwie.

 24. Boydar said

  I to jest bardzo dobra odpowiedź, Panie Nipies.

 25. wanderer said

  Za topienie marzanny tez bedzie paka jak ludzie sie nie opamietaja i nie wyp.eldola to talatajstwo z kraju.
  Same zakazy i gdzie nie pierdniesz – obraza zydow.

 26. AniaK said

  Re10:
  Teraz to ja proponuję zostawić zmarłych w spokoju. O wspólnym grobowcu należało pomyśleć 6 lat prędzej 🙂

 27. krzysiek4 said

  Voltaire: RZĄDZI tobą ten, kogo nie wolno ci KRYTYKOWAĆ bo nazwą cię od razu ANTYSEMITĄ

 28. snag said

  No wiecie co ? ,…

  Wczesniej zapowiedziana obecnosc doradcy* Trump’a do spraw strategii na uroczystym obiedzie ZOA (V kolumna zioncow w Stanach) siem nie zmaterializowala, krotko mowiac poprostu ich olal ,…

  * Po nominacji oskarzony przez jew-organizacje … o antysemityzm ,…

  Stephen Bannon a no-show at Zionist Organization of America dinner

  NEW YORK (JTA) — Stephen Bannon, a senior adviser to Donald Trump, did not attend a dinner hosted by the Zionist Organization of America, which had publicized his intention to attend.
  —————————————————————————————————————————-
  http://www.jta.org/2016/11/20/news-opinion/politics/stephen-bannon-a-no-show-at-zionist-organization-of-america-dinner

  Achtung !!!

  Listwa nie czytaj bo z zydowskiego zrodla ,…

 29. Maćko said

  Roztropność, sprawiedliwośc, wstrzemięźliwość, męstwo.

 30. https://news.fsspx.pl/2016/11/list-apostolski-misericordia-et-misera-i-spowiedz-u-kaplanow-bractwa/

 31. snag said

  Boydar @ 10 ,…

  Panie Bojdar kochany, gojow mozna (wskazane) bzykac, z gojami mozna latac ale nie spoczywac na wieki wiekow w jednym dolku czy na jednym cmentarzu, no sir, co to, to stanowcze nie ,…

 32. Maćko said

  14 Revers – niesamowita decyzja. Nie do przyjecia z wolnym kraju. W neokolonii niestety tak.
  Tym sedziom nalezaloby urzadzic zdrowy bojkot czy pregierz socjalny,

  Co do loinkowanego zródla, gwoli informacji, pour ne pas mourir bête:
  Polska Press (medialnie: Polska Press Grupa, dawniej: Grupa Wydawnicza Polskapresse) – polska grupa wydawnicza wchodząca w skład niemieckiego koncernu Verlagsgruppe Passau
  Polska Press sp. z o.o. została zarejestrowana w KRS 27 lutego 2015 roku po kupieniu przez Grupę Wydawniczą Polskapresse spółki Media Regionalne[2]. Prezesem zarządu jest Dorota Stanek.
  Spółka jest wydawcą 18 dzienników regionalnych. Należą do niej:
  dzienniki:
  Polska Dziennik Bałtycki,
  Polska Dziennik Łódzki,
  Polska Dziennik Zachodni,
  Polska Gazeta Krakowska,
  Polska Głos Wielkopolski,
  Polska Gazeta Wrocławska,
  Polska Metropolia Warszawska
  Express Bydgoski,
  Express Ilustrowany,
  Kurier Lubelski,
  Gazeta Pomorska,
  Gazeta Lubuska,
  Dziennik Polski,
  Kurier Poranny,
  Gazeta Współczesna,
  Nowa Trybuna Opolska,
  Echo Dnia,
  Gazeta codzienna Nowiny,
  Głos Dziennik Pomorza (Głos Szczeciński, Głos Koszaliński, Głos Pomorza)
  regionalne dodatki telewizyjne:
  Tele Magazyn,
  Super Tele,
  TV Pilot,
  Tele Program
  tygodniki ogłoszeniowe:
  Moto Express,
  Autogiełda Wielkopolska,
  „Jarmark”,
  Motojarmark
  bezpłatna gazeta miejska:
  Nasze Miasto ukazujący się dwa razy w tygodniu w kilkunastu miastach Polski
  oraz około 70 tygodników lokalnych.
  W skład grupy Polska Press wchodzą także media internetowe.
  Spółka jest właścicielem m.in.:
  serwisów ogłoszeniowych: Gratka.pl i Alegratka.pl,
  serwisu motoryzacyjnego Motofakty.pl,
  miejskiego portalu informacyjnego naszeMiasto.pl,
  portalu strefabiznesu.pl,
  internetowej wersji dodatku telewizyjnego teleMagazyn.pl,
  serwisu opartego na dziennikarstwie obywatelskim – Wiadomości24.pl
  Jest współwłaścicielem m.in.:
  grupy e-budownictwo.pl,
  agregatora informacji o wydarzeniach Coigdzie.pl,
  platformy e-learningowej Langloo.com,
  Polska Press posiada 8 drukarni:
  Drukarnia Łódź,
  Drukarnia Poznań,
  Drukarnia Sosnowiec,
  Drukarnia Warszawa,
  Drukarnia w Białymstoku,
  Drukarnia w Koszalinie,
  Drukarnia Wrocław,
  Drukarnia w Tarnobrzegu.
  Do Polska Press należy spółka Express Media – wydawca „Expressu Bydgoskiego”, „Nowości – Dziennika Toruńskiego”, „Nowości Grudziądzkich” oraz 17 tygodników lokalnych.
  Spółka posiada własną agencję informacyjną. Agencja Informacyjna Polska Press przygotowuje codzienny serwis informacyjny dla gazet regionalnych[3].

 33. snag said

  Revers @ 14 ,…

  Nic wam nie zostalo jak nadstawic drugi policzek jak wam rozne listwy radza ,…

 34. revers said

  No piekne spolki wydawnicze, ale czy cos napisza o sieciach pedofilskich w Norwegii, w innych demokracjach i to z najwyzszych pulek prawnikow, sedzi, politykow.
  http://reporters.pl/3633/politycy-i-prawnicy-gwalcili-niemowleta-masowe-aresztowania-pedofilow-w-norwegii/

 35. snag said

  Katolikow nie musi 😉 ,…

  Macierewicz: Podziwiam ateistów, którzy kładą miłość ojczyzny ponad wszystko
  ————————————————————————————————————————————-
  http://www.polskaprasa.pl/2188748-Macierewicz-Podziwiam-ateistow-ktorzy-klada-milosc-ojczyzny-ponad-wszystko.html

 36. NICK said

  NICK.
  NIC!
  NIE pisz.

  Piszą:
  nie przeorzesz Przeora.
  Tym bardziej Klasztora..

  Nie???

  Sam pług pociągniesz?

  Nie… .

 37. Cyber said

  @26 Maćko said…Tym sedziom nalezaloby urzadzic zdrowy bojkot czy pregierz socjalny, …

  Yahwe w Starym Testamencie nakazuje narodowi wybranemu nienawidzić ludy w Ziemi Darowanej, więc czemu gojha zaraz do więzienia.
  Poniżej gazety i periodyki online:
  http://www.onlinenewspapers.com/poland.htm
  Angora
  Biznes Warszawski
  BusinessPL (Cracow)
  Dziennik Baltycki
  Dziennik Finansowy Prawo i Gospodarka
  Dziennik Polska Europa Swiat
  Dziennik Polski
  Dziennik Wschodni (Lublin)
  Express Bydgoski (Bydgoszcz)
  Express Elblag (Elblag, Warmian-Masurian) [In Polish, English & German]
  Fakt
  Forum
  Gazeta Lubuska (Lubuskie)
  Gazeta Olsztynska
  Gazeta Polska
  Gazeta Polska Codziennie
  Gazeta Pomorska
  Gazeta Poznanska
  Gazeta Prawna
  Gazeta Sredzka (Powiat Sredzki)
  Gazeta Wyborcza
  Glos Koszalinski (Koszalin/Slupsk)
  Glos Szczecinski (ZPom)
  Glos Wielkopolski

  Konkrety
  The Krakow Post (Malopolska-Silesia, Krakow)
  Kurier Lubelski
  Kurier Szczecinski
  Le Monde diplomatique Edycja Polska
  The Lodz Post [In English]
  Moje-Gniezno (Powiat Gnieźnieński)
  Naczelna Izba Lekarska
  Nashe Vremya (Warsaw) [In Russian]
  Najwyzszy Czas
  Nasz Dziennik
  New Warsaw Express [In English]
  The News(National)
  Newsweek
  Nie
  Nowa Trybuna Opolska (Silesia)
  Nowiny (Rzeszow)
  Nowosci
  Parkiet
  Polityka
  Poluki (Znin, Mogilno, Trzemeszno)
  Przewodnik Katolicki
  Puls Biznesu
  Przeglad

  Rzeczpospolita Online
  Slowo Polskie
  Sports
  Super Express
  Trybuna
  Trybuna Slaska
  Tygodnik Finansowy
  Tygodnik Jutrzenka (Warsaw)
  Tygodnik Katolicki Niedziela
  Tygodnik Ostrolecki (Ostroleka i okolice)
  Tygodnik Podhalanski (Zakopane)
  Tygodnik Powszechny
  Tygodnik Suwalski (Podlaskie Voivodship)
  Tygodnik Tomaszows (Powiat, Tomaszowski)
  Tygodnik Yutrzenka (Warsaw)
  Tygodnik Zamojski (Powiat Zamojski)
  Warsaw Business Journal [In English]
  Warsaw Voice
  Wprost
  Zycie
  Zycie Podkrpackie (Przemysl i okolice)
  Zycie Warszawy

 38. Boydar said

  Dlaczego nie … Pan Bóg pomaga oraczom … zawsze.

 39. Przemko said

  w sprawie P. Rybaka. oto obraz nędzy i rozpaczy polskiego wymiaru nie-sprawiedliwości. od lat mówię, że w sądach karnych powinni orzekać WYŁĄCZNIE nieskazitelnego charakteru a/ mężczyźni b/ po 50 ym roku życia c/ jako ukoronowanie ich drogi prawniczej (wielkie pieniądze I wielka odpowiedzialność za wyroki) – a tymczasem w rejonówkach mamy … baby (prawdziwa katastrofa) i chłystków…

 40. NICK said

  Krzewić historię przedchrześcijańską. Słowiańską.
  Patrzeć na Boga Syna. Ducha Świętego i Matkę Jego.
  Rozumieć i Wierzyć.
  Wracać do korzeni Rodu, Narodu i Współplemieńców.

  Pan Bardzo ładnie to opisał we swej „Opowieści Wigilijnej”.

  A, to, tylko wyrywek.
  Acz ważny.
  Wiele jest ‚wyrywków’.
  U Pana Gajowego… .

 41. wanderer said

  Znalezione w sieci:

  .http://img.besty.pl/images/369/35/3693540.jpg

 42. AniaK said

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/boguslaw-grabowski-to-najczarniejszy-dzien-dla-polityki-gospodarczej-kraju/6psknp

  Obietnica niekoniecznie była beznadziejna, beznadziejny jest sposób podejścia do tematu. Jeżeli żyjemy dłużej, to należy się przede wszystkim skupić na obecnych emerytach, i zrobić porządek z emeryturami z różnych układów. Coś chyba nie tak z niektórymi głowami w tym kraju że jednym skraca się wiek emerytalny i płaci potrójnie, a innym się wydłuża i zabiera. Pazerność nie jest chorobą zawodową. Może po dokładnym przebadaniu znalazłyby się pieniądze dla poszkodowanych. Ile będzie wynosiła średnia wieku obecnego pokolenia trudno przewidzieć, na razie są to dane na podstawie ludzi z poprzedniego systemu. To były trochę inne czasy. Ci ludzie poodchodzili na emerytury w dość młodym wieku, ich praca wyglądała nieco inaczej, więc długość życia się wydłużyła. Niech żyją jak najdłużej, ale powinni mieć chociaż świadomość do jakich różnic i paradoksów w tym kraju doszło. Państwo traktujące tak niesprawiedliwie i wybiórczo ludzi starszych zasługuje na miano potwora. Obecna ustawa emerytalna jest policzkiem wymierzonym w miliony starszych kobiet. Masz ciasteczko ale i tak go nie zjesz. Moim zdaniem to są zachowania psychopatyczne wymierzone w najsłabszych.

 43. Maćko said

  29 Cyber – a które z nich sa polskie? 😉

 44. Bronisław said

  Re: 33. Szanowny Panie Wanderer!

  A czy nie słuszniej wysłać tego osobnika do tych jego „ulubieńców”?!!! Zostanie tam „chyba” odpowiednio ubogacony, kiedy go ukamienują, lub w drodze łaski, głowę mu utną, jak kurakowi, o co się od dawna zresztą uprasza!!! Gorąco Pana pozdrawiam!

  Króluj Nam Chryste!!!

 45. Maćko said

  https://www.przewodnik-katolicki.pl/NEWS/2016/Trump-dzwoni-do-Dudy

 46. snag said

  Revers @ 14 ,…

  A zydzi swietuja ,…

  Oskarzala nijaka Katarzyna Zagwojska jakby sie ktos pytal ,…
  ————————————————————————————-
  http://www.jta.org/2016/11/21/news-opinion/world/polish-man-sentenced-for-burning-effigy-of-haredi-jew

 47. Marcin said

  http://gosc.pl/doc/3563939.Francja-Zakaz-publikacji-usmiechnietych-buzi-dzieci-z-zespolem

 48. osoba prywatna said

  dr Gariajew – współczesne metody leczenia
  .https://www.youtube.com/watch?v=W449xDuAODA

 49. AniaK said

  cd.
  Część emerytur w tym kraju już nie jest parodią. To jest debilizm do entej potęgi świadczący o poważnych zmianach w mózgu co niektórych. Takie dorabianie się kosztem ciężko pracujących starszych kobiet jest zwykłym skurwysyństwem.

 50. volviak19 said

  pozwoliłem sobie przedrukować:
  zydozerca
  21 Listopad 2016 o 08:34
  Premier Beata Szydło wraz z ministrami udaje się w poniedziałek do Izraela na konsultacje międzyrządowe. Ta forma współpracy to dokonała okazja do zacieśnienia współpracy pomiędzy naszymi krajami i wymiany doświadczeń w wielu obszarach” – powiedział w niedzielę PAP rzecznik rządu Rafał Bochenek.
  Jak poinformował, zaplanowane jest zarówno bilateralne spotkanie premier Szydło z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu, jak i konsultacje resortowe, w których będą uczestniczyć przedstawiciele MON, MEN, Ministerstwa Sportu, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
  „Jednym z istotnych tematów będzie współpraca gospodarcza w ramach realizowanego przez rząd premier Beaty Szydło +Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju+” – powiedział PAP Bochenek. W lutym 2016 r. rząd przyjął Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju – dokument przedstawiający wyzwania, jakie stoją przed polską gospodarką (tzw. pułapki rozwojowe) oraz propozycje działań wokół pięciu filarów rozwojowych. Na podstawie planu została opracowana Strategia na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.
  „Ważnym punktem tej wizyty będzie również podpisanie polsko-izraelskiego porozumienia o zabezpieczeniu społecznym. Dotychczasowy brak takiej umowy wywoływał wiele niekorzystnych skutków, jak chociażby brak możliwości sumowania okresów ubezpieczenia z obu państw w celu ustalenia prawa i wysokości renty lub emerytury”- dodał.
  Rzecznik rządu podkreślił, że do tej pory zarówno Polska, jak i Izrael brały dotąd pod uwagę tylko okresy ubezpieczenia ze swojego terenu nie wliczając ubezpieczenia z drugiego państwa.
  W trakcie pobytu w Izraelu premier Szydło złoży wizytę w Instytucie Yad Vashem i w Bazylice Grobu Pańskiego. Przewidziane jest także spotkanie z polskimi duchownymi pracującymi w Ziemi Świętej.
  interia.pl
  totalne poddaństwo !!!- żydowskie kur.y i cioty wbijać d. pą w żydopłoty!
  —————————————-
  „W lutym 2016 r. rząd przyjął Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju – dokument przedstawiający wyzwania, jakie stoją przed polską gospodarką ”
  Już wprowadzają w zycie, by jak najbardziej zgnębic Polaków, min. koszty ubezpieczeń samochodów, które wzrosły- OC o 100% a AC nawet o 500%, do tego drożejąca benzyna, części i wzrost akcyzy na samochód sprowadzany z zagranicy, ponad 10 – letni samochód : 12.000zł .Ludzie płaczą i płacą, nikt nie liczy kosztów użytkowania samochodu, ludzie obudźcie się, nie nabijajcie kasy ośmiornicy paliwowo- ubezpieczeniowo- motoryzacyjnej.Ja rezygnuję z samochodu, po tym jak dostałem propozycję podwyżki z 800zł na 1800 za rok. Podliczyłem koszty i wyszło mi że minimum 3 miesiące w roku muszę pracowac ciężko na sam samochód.Chyba liczą na to że ludzie tanio będą się pozbywać aut- bo zapewne dużo narodu wybranego wkrótce do nas dotrze- po to też pojechała do Israhella premier Żydło. Robią z nami co chca, a my potulnie nadstawiamy karku- nie może tak byc!!

 51. Boydar said

  Panie Snag (32), polemizować z Panem, to szkoda nafty; nie zapytam więc, co Pan rozumie pod „nadstawić drugi policzek”. Prawdopodobnie wcale i nic, Pan nie rozumie. Jeżeli jednak tak to Pana ruszyło, to znaczy że właśnie trzeba; szczególnie, że tak zalecał Pan Nasz, Jezus Chrystus. Czy Pan potrafi to pojąć ?

 52. AniaK said

 53. AniaK said

 54. snag said

  Rzygac sie chce ,…

  http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,21008333,spalenie-kukly-zyda-piotr-rybak-skazany-na-bezwzgledne.html

 55. AniaK said

 56. osoba prywatna said

  Super zywnosć: synergia kurkuminy z piperyną – Bogdan Skrzęta
  .https://www.youtube.com/watch?v=UP8rRDmqMIM

 57. Listwa said

  @ 32 snag

  Co Listwa radzi to szybko nie złapiesz, o ile w ogóle kiedyś zdołasz, a poza tym to i tak jest nie dla ciebie. Dla ciebie to beret i waciak.

  Czeka na ciebie wpis @ 265 Listwa z poprzednich „Wolnych tematów”. Nie udawaj że jest kogo wyciszać. Jedynie co ci się uda , to ten beret ponosić dumnie na łebku.

  Działaj Snag:

  @ 252 snag
  Tym swoim podumaniem, to nie masz czym się chwalić. Raczej wyniki tego podumania to bym ukrywał będąc na pana miejscu. Raczysz się pan sam i innych wokół, swoją materialistyczną, prymitywną i antyreligijną wizją świata, i nic poza tym. A cytowanie szmatławców zydowskich nazywasz otwieraniem oczu. Widać jak masz otwarte.

  @ 242 snag

  Nie jesteś trzymany za mordę i do tego utrzymujesz, że podumujesz zanim coś napiszesz.

  To wyjaśnij teraz swój wpis podumany mając na względzie teksty:

  „W tych dniach nie będą już więcej mówić: Ojcowie jedli cierpkie jagody, a synom zdrętwiały zęby, lecz: Każdy umrze za swoje własne grzechy; każdemu, kto będzie spożywał cierpkie jagody, zdrętwieją zęby”
  Jr 31:29-30

  „Na moje życie – wyrocznia Pana Boga. Nie będziecie więcej powtarzali tej przypowieści w Izraelu. Oto wszystkie osoby są moje: tak osoba ojca, jak osoba syna. Są moje. Umrze tylko ta osoba która zgrzeszyła.”
  Ez 18,3-4

  „Ojcowie nie poniosą śmierci za winy synów ani synowie za winy swych ojców. każdy umrze za swój własny grzech.
  Pwt 24,16, też 2 Ks. Królewska 14,6,. 2 Ks. Kronik 25,4

  A że masz wysokie mniemanie dla swego dumania to jeszcze to:

  „Krew Jego na nas i na dzieci nasze. Piłat widząc, że nic nie osiąga, a wzburzenie raczej wzrasta, wziął wodę i umył ręce wobec tłumu, mówiąc: Nie jestem winny krwi tego Sprawiedliwego. To wasza rzecz. A cały tłum zawoła: Krew Jego na nas i na dzieci nasze”
  (Mt 27,24-25)

  Pokaż Snag poprawnić swego podumania przy wpisie @ 239 Snag, oraz @ 242 o tym braniu za mordę. Wydaje mi sie twoje podumanie nie oznacza „wiem i rozumiem”, a raczej im bardziej dumasz, tym bardziej od tego sie oddalasz. .

  Ułozyłes sobie w swoim łebku materialistyczną wizję świata po „zeby zajac sie wrogiem trzeba go poznac a zeby go poznac nalepiej jest zajrzec do jego smieci, dlatego zagladam do jew-mediow” (@ 169 Snag)

  Podumanie masz tęgie, efekty nad wyraz widoczne.

 58. Greg said

  Pani Aniu K.
  Buja Pani w obłokach. Prawda jest zupełnie inna.
  .https://www.youtube.com/watch?v=2Tfd2AyZJ8E

 59. Maverick said

  Wasze obsesje są po prostu sterowaną poprzez kabalarzy tzw. „Fake News”.

  Czas na przebudzenie, od tego będzie zależało czy przeżyjecie następną zawieruchę jaką szykują wam wyznawcy kabały i globalizmu który jest niczym innym jak odświeżonym zapleśniałym kotletem schabowym starego komunizmu.

  http://www.infowars.com/shocking-fake-news-exposed-by-ron-paul/

  Prawdopodobnie, po przejęciu prezydentury poprzez Trumpa światowe lewactwo sterowane poprzez Rothschildów przystąpi do frontalnego ataku na wolność i konserwatyzm.

  Nasilą prowokacje na Ukrainie i w Syrii, miejmy nadzieję ze Trump to zatrzyma na czas. Jak na razie ludzi których powołuje na stanowiska wskazują na bardzo trafne anylucyferiańskie powołania..

 60. Siggi said

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/sankcje-rosji-nie-szkodza-rekordy-wydobycia,59,0,2204219.html

 61. SAP said

  Pamiętajcie o swojej Mamie. Póki jest.

  Eminem (Marshall Mathers) – Headlights (Explicit) ft. Nate Ruess
  .https://www.youtube.com/watch?v=7bDLIV96LD4

 62. AniaK said

  Re57:
  Pamiętam, pamiętam, pamiętam. W środę jesteśmy umówione 🙂

 63. revers said

  Smolenski biznes zombie na okraglo ..

 64. maasteer said

  Ad 5 Snag
  O moją wątrobę się nie martw. Nie wiem czy byś podołał?

 65. osoba prywatna said

  No właśnie, czy ktoś z lekarzy zajmuje się tym układem? Oczywiście nie. Jakże ważnym, jak wynika z tego wykładu
  Oczyszczanie limfy.
  .https://www.youtube.com/watch?v=x4ebKjicXMM

 66. Boydar said

  No; a my tutaj dywagujemy qui prodest … (63)

 67. maasteer said

  A może spalenie kukły coś dało? (Ad 17 Revers)

  George Soros zamordowany?
  rzed chwilą Benjamin Fulford podał na swoim blogu, że dostał informację, że Soros nie żyje. Głośno się o tym mówi w Pentagonie. Fulford uważa, że z klanu Clintonów jedna osoba po drugiej będzie usuwana. Więcej informacji gdy Fulford otrzyma potwierdzenie.
  ———————————
  https://www.monitor-polski.pl/george-soros-zamordowany/

 68. Nemo said

  „Zachodnie media unikają jak ognia tego, co powiedział niedawno Władimir Putin na temat samozwańczego Państwa Islamskiego. Prezydent Rosji oświadczył, że terroryści są finansowani przez osoby prywatne z 40 państw świata. Wśród nich są niektórzy członkowie szczytu G20.

  Putin otwarcie powiedział coś, co nieoficjalnie wiadomo już od dłuższego czasu – radykalne ugrupowanie zbrojne ISIS otrzymuje wsparcie finansowe z zewnątrz. Podczas szczytu G20 przedstawił informacje, które pochodzą z rosyjskiego wywiadu. Niestety nie znamy nazw konkretnych państw które zdaniem Putina finansują terrorystów.”
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/panstwo-islamskie-jest-finansowane-przez-40-panstw-swiata-oglosil-wladimir-putin

 69. wanderer said

  re 44 Bronislaw,

  Jak najbardziej, Szanowny Panie!
  Pozdrawiam!

 70. snag said

  Oj listwa, listwa ,…

  … jestes cienszy w argumentach niz ostatni czlonek swiadkow Jehowy ktory probowal mnie ‚nawrocic’ – Tamten przynajmniej podarowal mi Biblie po polsku (w Stanach) zanim zareczylem go ze jest mi dobrze z moja relacja z Bogiem i obejde sie bez posrednikow, a ty co? ,…

 71. wanderer said

  re63 Revers,

  Trzeba miec niezly tupet zeby wyciagnac lape po odszkodowanie za smierc „meza” z ktorym sie jest w separacji, czyli juz nic czlowieka z dana osoba nie laczy, bo nikt mi nie powie, ze dwoje ludzi bierze separacje na dowod obopolnej milosci..

  Swoja droga jakie one wszystkie sa do siebie podobne..

  .https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/5a/df/45/5adf45182f1241abd890b2af99fbd41d.jpg

 72. Boydar said

  Ledwo Ruskie wysłały za nim list gończy a ten już im się spryciulka wyślizgnął (67)

  http://www.wykop.pl/link/3455075/czy-putin-wydal-miedzynarodowy-nakaz-aresztowania-george-a-sorosa/

  Bajki, ale ładne 🙂

 73. snag said

  A’propos naglowka postu @ 54 ,…

  Warto posluchac ‚uzasadnienia’ wyroku przez ‚sedziego’ zeby zalatwic sprawe bez wtykania palcow w gradlo ,…

 74. MO, KTO ZABIŁ JAROSZEWICZÓW – Zabójstwo byłego premiera Piotra Jaroszewicza i jego zony Alicji Solskiej to jedno z największych zagadek kryminalnych III RP. Z jej rozwiązaniem nie poradzili sobie nawet spece z policyjnego archiwum X. I chociaż od zbrodni minęło prawie 25 lat, do dziś nie wiadomo, kto i dlaczego zabił; Super HISTORIA, 21 11 2016, s. 2-3.

  Wszystkimi mordami politycznymi kierował Kiszczak, który był generałem NKWD, gdy Jaroszewicz SzerSza. Zamordowany na berlińskim Szpandale z kochanką generał Bolesław Dubiecki powiedział publicystom o Jaruzelskim: WALCZYLIŚMY RAZEM I BYLIŚMY KOLEGAMI. JA AWANSOWAŁEM SZYBCIEJ, GDYŻ BYŁEM KILKAKROTNIE RANNY, W TYM RAZ CIĘŻKO. NIE ODMAWIAM GENERAŁOWI JARUZELSKIEMU INTELIGENCJI, ALE NIE SPOTKAŁEM ŻOŁNIERZA BARDZIEJ DBAŁEGO O SWE ZDOWIE I KARIERĘ. – MUSIAŁEM UCIEKAĆ, GDYŻ GENERAŁ JARUZELSKI INTERESOWAŁ SIĘ MYM ZDROWIEM.
  To kwalifikuje na zabójcę Dubieckiego Jaruzelskiego, który pisał Wspomnienia Żołnierza, którym WADZIŁ Dubiecki, ale Przysługę wyrządził Jaruzelskiemu szef komunistycznego Szwadronu Śmierci Kiszczak. Ponieważ dla wtajmniczonych nie ulegało wątpliwości, że UCIECZKA Dubieckiego miała związek z Jaroszewiczem to Dubiecki musiał być zamordowany JAK NAJSZYBCIEJ, jako Posiadacz Tajemnic Jaroszewicza.
  Mam list z USA, że Jaroszewicz chciał opublikować w Chicago dokumenty, iż Cyrankiewicz i Gomułka byli komisarzami 500 miliardów $ dla Goldy Meir, którym to Długiem Stalin obciążył Polskę. Była to ZAPŁATA za złamanie w Jedwabnem Planu Barbarossa. Dokumenty te zostały przejęte w USA przez Mossad, gdyż UNIEMOŻLIWIAŁY Wybryki Grossa.
  Sąsiadem Jaroszewiczów był mój ojciec, którego ściągnął do Anina stryj, który miał być ministrem finansów w rządzie Jaroszewicza, na co nie zgodziła się Moskwa. Mój dziadek został zaś ZAKATOWANY przez dwóch ukraińskich lekarzy z KC PZPR, o których ojciec mówił: GDY PRZYCHODZIŁEM DO CZEŚKÓW TO ZAWSZE JEDENE Z NICH BYŁ a bał się ich Panicznie. Stryj był Przyjacielem Domu Jaroszewiczów, i to że w Procesie o ich zabójstwo nie przesłuchano go świadczy, że NIE CHCIANO WIEDZIEĆ, jak w Amber Gold, gdyż Tusk to Przyjaciel Domu Angeli Merkel.
  ŚLEDZTWO od początku Gmatwano i Tuszowano a za tymi szalbierstwami stał Bolek-Wałęsa. Pies był OBZNAJOMIONY z Zabójcami a Jaroszewicz, który był dobrym archiwistą, wysłał KILKANAŚCIE godzin przed feralną nocą sprzez swą pasierbicę 7 pak swego Archiwum do USA – co wciąga w Mord FBI. Jeśli Paki nie dotarły do adresata to znaczy, że zostały przejęte przez Mossad, czyli że pasierbica była agentką Mossadu, jak Skulska-Solska, która WPUŚCIŁA Zabójców popełniając tym Honorowe Samobójstwo. Z tej racji Piotr MUSIAŁ być zamordowany Tej Nocy, gdyż następnego dnia WIEDZIAŁBY o losie swej poczty.

  Głównym Podejrzanym jest jednak Jan Paweł II jako Karol Wojtyła, który Podarował Mossadowi 200 milionów $ Pomocy CIA dla Solidarności. Pewnego razu Jan Paweł II rozpoznał na Pl. Świętego Piotra pewnego Anglika, z którym uściskał się serdecznie. Pytany o tą Serdeczność odpowiediał, że to znajomość z WOJENNEJ ANGLII.
  Tu zdradził się, że chodziło o archiwum Hitlera w Zgorzelcu. Piotr jako dowódca komanda Przedfrontowego zdobył rezydencję Hitkera w Książu, gdzie było Archiwum Hitlera będące w trakcie ewakuacji do Zgorzelca. Po 2 dniach zjawił się SmerSz, który przjął książańskie archiwum Hitlera więc Piotr tym samym trykiem zdobył archiwum Hitlera w Zgorzelcu.
  Tam Polacy czekali na front 2 tygodnie więc oficerowie Grzebali w Archiwum Hitlera. Powszechnie uważało się, że chodziło o opasłe tomy Kochanka Hitlera Francoisa Mitterranda, więc za Śmierć Jaroszewiczów miałby zapłacić Kanclerz Kohl, gdyż Piotr BLOKOWAŁ Unię Europejską. Poza tą Pornografią Polityczną mogły tam być jednak jeszcze inne rzeczy ŻYWOTNE DLA ANGLII.
  Piotr, wertując archiwum Hitlera z Fonkiewiczem i Steciem – którzy byli Specami od takich rzeczy – WYRYWAŁ niektóre dokumenty, wiązałje w pakiety i nosił do swego gazika. Po 2 tygodniach zjawił się jednak w Pałacu Augusta II Sasa nie SmerSz, ale NKWD, którzy Skopali Polaków za grzebanie w Archiwum Hitlera i Wygnali.
  Piotr, syn popa prawosławnego, kazał Steciowi zawieść swe Pakiety do Tyńca, gdzie ten odbywał nowicjat studiując germanistykę. Tam zmikrofilmowani dokumenty i dano nowicjantowi Karolowi Wojtyle, który był poliglotą, aby zawiózł je pocztą lotniczą ze Lwowa do Włoch, skąd Anders odesłał je do Anglii, co stalo się kapitałem politycznym LOLKA. – Oryginały dokumentów Hitlera powinny więc być w archiwum tynieckim.

 75. SAP said

  Koreańska piosenka o matce.
  God – Dear Mother
  .https://www.youtube.com/watch?v=72BqCAmhnxk

 76. revers said

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/biskupi-przepraszaja-za-udzial-kosciola-katolickiego-w-masakrze-w-rwandzie/xhe0yr

  „Przepraszamy za wszelkie krzywdy wyrządzone przez Kościół. Przepraszamy w imieniu wszystkich chrześcijan za wyrządzone przez nas zło w każdej formie. Żałujemy, że przedstawiciele Kościoła złamali przysięgę posłuszeństwa wobec Bożych przykazań” – głosi przesłanie, które zostało w niedzielę odczytane w parafiach w całym kraju.

  „Prosimy o przebaczenie za zbrodnię, która polegała na okazywaniu nienawiści naszym bliźnim z powodu ich przynależności etnicznej. Nie pokazaliśmy, że jesteśmy jedną rodziną, lecz zabijaliśmy się nawzajem” – dodano.

 77. wanderer said

  re 76 Revers,

  Dolewaja oliwy do ognia.
  Zeby to jeszcze byli Biskupi Katoliccy. Takimi najpewnie sie tylko mienia..
  Skoro czuja sie winni – niech przepraszaja za siebie.
  Przepraszajac w imieniu wszystkich Chrzescijan rozcienczaja swoje ewentualne winy, obarczaja tym samym odpowiedzialnoscia (nie wiem za co) wszystkich Chrzescijan i sprowadzaja rowniez ewentualna nienawisc na wszystkich Chrzescijan..

  Z daleka czuje nosem, co za tym stoi..

 78. Boydar said

  Słusznie, Panie Wanderer, dokładnie to samo skojarzyło mi się po przeczytaniu (76).

 79. niemiecki eksport do Rosji w zwiazku z nalozonymi na nia sankcjami zmalal w ciagu dwoch lat o 17 miliardow euro ( z 38 na 21 miliardy) . Niemcy traca przy tym udzial na rosyjskim rynku na korzysc glownie Chin.
  I kto tu komu wlasciwie zrobil sankcje?

 80. pablo said

  http://wolna-polska.pl/judeopolonia-2/suwerenna-polska-z-narodowym-rzadem-dariusz-kosiur

 81. MO, KTO ZABIŁ JAROSZEWICZÓW – Zabójstwo byłego premiera Piotra Jaroszewicza i jego zony Alicji Solskiej to jedno z największych zagadek kryminalnych III RP. Z jej rozwiązaniem nie poradzili sobie nawet spece z policyjnego archiwum X. I chociaż od zbrodni minęło prawie 25 lat, do dziś nie wiadomo, kto i dlaczego zabił; Super HISTORIA, 21 11 2016, s. 2-3.

  Wszystkimi mordami politycznymi kierował Kiszczak, który był generałem NKWD, gdy Jaroszewicz SzerSza. Zamordowany na berlińskim Szpandale z kochanką generał Bolesław Dubiecki powiedział publicystom o Jaruzelskim: WALCZYLIŚMY RAZEM I BYLIŚMY KOLEGAMI. JA AWANSOWAŁEM SZYBCIEJ, GDYŻ BYŁEM KILKAKROTNIE RANNY, W TYM RAZ CIĘŻKO. NIE ODMAWIAM GENERAŁOWI JARUZELSKIEMU INTELIGENCJI, ALE NIE SPOTKAŁEM ŻOŁNIERZA BARDZIEJ DBAŁEGO O SWE ZDOWIE I KARIERĘ. – MUSIAŁEM UCIEKAĆ, GDYŻ GENERAŁ JARUZELSKI INTERESOWAŁ SIĘ MYM ZDROWIEM.
  To kwalifikuje na zabójcę Dubieckiego Jaruzelskiego, który pisał Wspomnienia Żołnierza, którym WADZIŁ Dubiecki, ale Przysługę wyrządził Jaruzelskiemu szef komunistycznego Szwadronu Śmierci Kiszczak. Ponieważ dla wtajemniczonych nie ulegało wątpliwości, że UCIECZKA Dubieckiego miała związek z Jaroszewiczem to Dubiecki musiał być zamordowany JAK NAJSZYBCIEJ jako Posiadacz Tajemnic Jaroszewicza.
  Mam list z USA, że Jaroszewicz chciał opublikować w Chicago dokumenty, iż Cyrankiewicz i Gomułka byli komisarzami 500 miliardów $ dla Goldy Meir, którym to Długiem Stalin obciążył Polskę. Była to ZAPŁATA za złamanie w Jedwabnem Planu Barbarossa. Dokumenty te zostały przejęte w USA przez Mossad, gdyż UNIEMOŻLIWIAŁY Wybryki Grossa.
  Sąsiadem Jaroszewiczów był mój ojciec, którego ściągnął do Anina stryj, który miał być ministrem finansów w rządzie Jaroszewicza, na co nie zgodziła się Moskwa. Mój dziadek został zaś ZAKATOWANY przez dwóch ukraińskich lekarzy z KC PZPR, o których ojciec mówił: GDY PRZYCHODZIŁEM DO CZEŚKÓW TO ZAWSZE JEDEN Z NICH BYŁ a bał się ich Panicznie. Stryj był Przyjacielem Domu Jaroszewiczów, i to że w Procesie o ich zabójstwo nie przesłuchano go świadczy, że NIE CHCIANO WIEDZIEĆ, jak w Amber Gold, gdyż Tusk to Przyjaciel Domu Angeli Merkel.
  Jaroszewiczowie mieszkali w Loży Masońskiej Juliana Tuwima, gdzie każdy kont był monitorowany, toteż Cały Mord był nagrywany w kilku Ambasadach
  ŚLEDZTWO od początku Gmatwano i Tuszowano a za tymi szalbierstwami stał Bolek-Wałęsa. Pies był OBZNAJOMIONY z Zabójcami a Jaroszewicz, który był dobrym archiwistą, wysłał KILKANAŚCIE godzin przed feralną nocą przez swą pasierbicę 7 pak swego Archiwum do USA – co wciąga w Mord FBI. Jeśli Paki nie dotarły do adresata to znaczy, że zostały przejęte przez Mossad, czyli że pasierbica była agentką Mossadu, jak Skulska-Solska, która WPUŚCIŁA Zabójców popełniając tym Honorowe Samobójstwo. Z tej racji Piotr MUSIAŁ być zamordowany Tej Nocy, gdyż następnego dnia WIEDZIAŁBY o losie swej poczty.
  Głównym Podejrzanym jest Jan Paweł II jako Karol Wojtyła, który Podarował Mossadowi 200 milionów $ Pomocy CIA dla Solidarności. Pewnego razu Jan Paweł II rozpoznał na Pl. Świętego Piotra Anglika, z którym uściskał się serdecznie. Pytany o tą Zażyłość odpowiedział, że z WOJENNEJ ANGLII.
  Tu zdradził się, że chodziło o archiwum Hitlera w Zgorzelcu. Piotr jako dowódca komanda Przedfrontowego zdobył rezydencję Hitlera w Książu, gdzie było Archiwum Hitlera będące w trakcie ewakuacji do Zgorzelca. Po 2 dniach zjawił się, który przejął archiwum Hitlera więc Piotr tym samym trykiem zdobył archiwum Hitlera w Zgorzelcu.
  Tam Polacy czekali na front 2 tygodnie więc oficerowie Grzebali w Archiwum. Powszechnie uważa się, że chodziło o opasłe tomy Kochanka Hitlera Francoisa Mitterranda, więc za Śmierć Jaroszewiczów miałby zapłacić Kanclerz Kohl, gdyż Piotr BLOKOWAŁ Unię Europejską. Poza tą Pornografią Polityczną mogły tam być jednak inne rzeczy ŻYWOTNE DLA ANGLII.
  Piotr, wertując archiwum Hitlera z Fonkiewiczem i Steciem – którzy byli Specami od takiej roboty – WYRYWAŁ niektóre dokumenty, wiązał w pakiety i nosił do swego gazika. Po 2 tygodniach zjawiło się jednak w Pałacu Augusta II Sasa nie SmerSz a NKWD, którzy Skopali Polaków za grzebanie w Archiwum Hitlera i Wygnali.
  Piotr, syn popa prawosławnego, kazał Steciowi zawieść Pakiety do Tyńca, gdzie ten odbywał nowicjat studiując germanistykę. Tam zmikrofilmowano dokumenty i dano nowicjantowi Karolowi Wojtyle, który był poliglotą, aby zawiózł je pocztą lotniczą ze Lwowa do Włoch, skąd Anders odesłał je do Anglii, co stało się kapitałem politycznym LOLKA. – Oryginały dokumentów Hitlera powinny być w archiwum tynieckim.

 82. Alina said

  Tu ciekawy wpis:
  http://niepoprawni.pl/blog/leopold/opowiesc-poznanskiego-taksowkarza

  Po jego lekturze trzeba koniecznie się zastanowić, co dziś robił polski rząd w Izraelu, po jakie „konsultacje” tam pojechał i jak to się ma do polskiej konstytucji? Oczywiście nie jest to pierwszy taki przypadek, bo podobnie zachował się rząd PO i nawet Sejm.
  Mam nadzieje, że kiedyś w suwerenny Trybunał Stanu ukarze wszystkich zdrajców bez przedawnienia.

  Kolumna z polskim rządem miała wypadek drogowy w drodze z lotniska w Tel Awiwie do Jerozolimy. Kara boska, czy tylko drobne ostrzeżenie Króla w dzień po uroczystościach w polskim Kościele intronizacji Chrystusa?

  http://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/komentarze/temat/intronizacja#comment-6f1f0a315c1c0e63fa0415ee844ed066

 83. Alina said

  Beata Szydło z ministrami udaje się do Izraela:

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19158&Itemid=100

  ——
  To wszystko jest intrygą Putina.
  Admin

 84. revers said

  re77,78
  „Even before the slaughter commenced in 1994, Israel was supplying weapons officially to the Hutu-led government, which used them to fight against rebel forces under Kagame’s command. Israeli arms suppliers continued covertly selling to the genocidal militias who murdered 800,000 Rwandan Tutsis. This from the book The Arms Fixers:

  “Seven large cargoes of small arms worth $6.5 million were flown from Tirana [Albania] and Tel Aviv between mid-April and mid-July 1994 to the [Interahamwe] forces as they carried out the genocide, even during the time when the mass killings were being reported daily by the international news media.”

  https://www.richardsilverstein.com/2013/09/21/jewish-neocons-adopt-rwandan-dictator-kagame/

  smierdzi maca z krwia na odleglosc nawet nowy dyktator Rawandy nazywa sie Kagame, blizej mu Kaganowiczom i koszernym neokonom. Wczesniej tylko 4 mln ludzi wyrznal w Kongo lub wspoldzialal.

 85. Maćko said

  63 Revers – Ta osoba na zdjeciu to zmarly czy „wdowa”? 😦 😦 .. bo nie wiem…

 86. revers said

  Tylko skad biskupi i misjonarze mieli bron z Albanii? i 6,5 mln $ na to przedsiewziecie?

  Lub pakowana w puszki amunicje

  Ci przepraszajacy to tez jacys podstawieni z pejsami koscielni lub pod grozba obecnego Kagana na Rawande.

 87. revers said

  wdowa w seperacji, p.Macko, a takich wesolych wdowek z kasa bedzie duzo Baksikowa tez malo nie chce i dostanie od MON-u, jeszcze jak zacznie zeznawac po gustach i scenarii Macierewicza w sprawie to juz bedzie cymes.

  Druga sprawa ze zmieniono trumne pierwszego naczelengo i blizej mu do JP2 i swietosci-subito.

 88. wanderer said

  Wedlug zydowskiego portalu dla ludnosci tubylczej „prawicowa ekstremistka” 88 babcia majaca wlasna opinie na temat czym byl oboz w Oswiecimiu zostala skazana na 2.5 roku wiezienia

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ursula-Haverbeck-skazana-na-25-roku-wiezienia-za-negowanie-Holokaustu,wid,18601998,wiadomosc.html?ticaid=118212

 89. Marcin said

  Może pan Marucha to wrzuci https://soundlovemedicine.pl/2014/10/06/432hz/ Nie wiem czy to na Gajowce było ale mysle ze warto wiedziec o tym czego sluchamy

 90. Isia said

  … Panie Gospodarzu …

  … wspaniałe przyjęcie … stół „ugina się” od smacznych potraw … jednym słowem, po staropolsku …

 91. snag said

  Cos dla ucha – Dwie wersje ,…

  Orginal ,…

  .https://www.youtube.com/watch?v=l5Zpmaz2OKE

  Improwizacja masters ,…

  Dobranoc ,…

 92. Siggi said

  W aspekcie wstępniaka fotograficznego żarcia.ogólnie i stosunkowo…
  —————-

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/prof-zbigniew-mikolejko-glod-jest-silniejszy-od-smierci-wywiad/68pfvx?utm_source=fb&utm_medium=fb_detal&utm_campaign=podziel_sie

 93. Siggi said

  Strategiczny Antek w akcji …

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/bezpieczenstwo/5893-czystki-w-wojsku-odejda-generalowie-cenieni-przez-dowodcow-nato

 94. Siggi said

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/artykuly/5897-kuriozalna-sytuacja-polsko-niemiecka-fundacja-na-strazy-ukrainskich-interesow

 95. Siggi said

  Wielki,wspaniały Jerzy Połomski.
  Piękna piosenka,pięknie zaśpiewana i jak mądre słowa.

  https://www.youtube.com/watch?v=QgFIBgdlNiU

 96. Vladimir Putin spiewa piosenkę "Blueberry Hill" said

  Full video of Vladimir Putin playing the piano and singing „Blueberry Hill”. The Russian prime minister is used to taking to the stage, but this time it was not for one of his speeches. Vladimir Putin made his audience sit up and take note, as he sang at a charity fundraiser.
  Uploaded on Dec 11, 2010

  Blueberry Hill w ykonaniu Elvisa Presleya:

 97. Siggi said

  Nowe logo .

  https://scontent-lax3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13619909_1178463335529847_7556870292147904549_n.jpg?oh=2b765c95715b68fa2e83492ef6d3cf92&oe=58D3C7A8

 98. Siggi said

  Kto za ?Zechce podnieść pionowo rękę do góry pod kątem 90 stop.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-apele-by-zmienic-system-wyboru-prezydenta-ale-szanse-sa-niewielkie/hrbd9b

 99. Isia said

  … Pan Siggi …

  … roztańczony, elegancki Elvis Presley … dwie piękne i szykowne Panie, brunetka i blondynka … mówi się, że Panowie wolą blondynki … więc Ursula Andress, pierwsza dziewczyna Bonda z filmu pt. „Dr No”, powinna się spodobać … w piosence Bossa Nova Baby …

  .https://www.youtube.com/watch?v=_GanoEE7VUc&nohtml5=False

 100. sali said

  Znowu nasze rządowe „ratlerki” wybrały się do Izraela (Jerozolima) aby uzgadniać (;!) w jaki sposób naliczać renty i emerytury (ciekawe komu i za co ! :o) . No chcąc kolumna rządowa miała wypadek i jak poinformowało „Pro Izraelskie radio Trójka” nikomu z oficjeli nic się nie stało (a szkoda – mogło by ich chociaż mocno puknąć w łeb ; ) szczerze wątpię aby to cokolwiek dało). Nasze państwo publikuje ilu emerytów z obcych państwa pobiera wszelkie świadczenia ? Ciekawe jak to wygląda procentowo na tle innych krajów 😉

 101. Zbyszko said

  Obejrzyjmy jak zabawiają „elity” tego świata:
  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/135162,swiat-medialny-jest-w-fazie-tsunami
  W Polsce także- można powiedzieć- masowo giną dzieci. Ale… jak można przeczytać w jednym z tutejszych postów, jesteśmy narodem który ma to wszystko w dupie.

 102. Zbyszko said

  Sali @99, jak teraz się na to wszystko patrzy, to radiowa Trójka, rzeczywiście była radiem wywrotowym mającym skanalizować polska ówczesną co bardziej inteligentną młodzież. To też była taka polska „Wolna Europa”. Lansowane amerykanizmy (np Wojciech Man, który wyśmiewał się polskich „kolorowych” zespołów), czy okultyzmy (Maciej Zembaty, Maria Czubaszek – teraz wyszło szydło z worka, jaki szatan w niej siedział), beznadzieja (Perfectowy cały repertuar typu „nie mogę ci więcej dać”) podburzania do obalenia Polski (np Lombardowy „przeżyj to sam”), wyśmiewania się osiągnięć gospodarczych, społecznych, kulturalnych itd Polski (niektórzy głupi, albo dyspozycyjni kabareciarze – do dzisiaj ta głupota ma swoją głupawą widownię, która śmieje się, bo wszyscy się śmieją).
  Tak nas także ta wywrotowa Trójka wywlokła w to miejsce gdzie teraz jesteśmy.

 103. Zbyszko said

  Zachęcam też to wysłuchania wyjątkowo ciekawego (nieoficjalnego) wystąpienia na uroczystości Intronizacji:

  Czym się zakończyło… obejrzyjmy do końca.

 104. Zauważyłem nowy kanał TV: HANDEL HISTORIĄ, ale Niedostępny, gdyż nie stać mnie nań. Najlepszy jednak Handel Historią wydarzył mi się wczoraj na: http://tech.wp.pl/nasa-potwierdza-silnik-ktory-nie-mial-prawa-dzialac-dziala-6060632724828801a//
  Wlepiłem tam: „W r. 2000 jeden ROZBIJACZ u Giertycha Uciął rozmowę na temat mego silnika spalinowo-parowego VDTW Monte Christo stwierdzeniem, że To Wszystko nie będzie potrzebne, gdyż Anglicy mają silnik „antygrawitacyjny”, co okazało się ELECTROMAGNETIC DRIVEm. Jak piszą jednak zaangażowani technicznie forumowicze to ED jest DMUCHANIEM WE WŁASNY ŻAGIEL.
  Do roku 2000 petrochemiczny kapitał żydoarabski bronił USA przed mym VDTW Monte Christo IDIOTYCZNYMI silnikami wodorowymi i elektrycznymi, pomimo oświadczenia polskich fizyków teoretycznych: NIGDY NIE BĘDZIE SAMOCHODÓW NA WODÓR I PRĄD. Samochody na Wodór i Prąd są bowiem ABSURDEM, gdyż wodór i prąd nie są Źródłami Energii tylko jej NOŚNIKAMI. Samochody na Wodór i Prąd byłyby nie tylko dużo Droższe, ale i bardziej UCIĄŻLIWE ekologicznie, gdyż energię trzeba GDZIEŚ produkować.
  W momencie krytycznym, Holenderski Tygrys Benzynowy ZNISZCZYŁ firmowane przez Unię Europejską metra SAMOCHODOWE VDTW Monte Christo, OSKARŻENIEM ich budowniczych o Korupcję, co potem okazało się Bezpodstawne, ale cała akcja została ZNISZCZONA. Nazwałem to SPALENIEM LONDYNU PRZEZ ADMIRAŁA HOLENDERSKIEGO.
  Rosjanie do dziś obchodzą jako Święto Narodowe PALENIE PRZEZ POLAKÓW MOSKWY, co było Największą Rzezią czasów nowożytnych do Powstania Warszawskiego. Tylko, że to nie Polacy spalili Moskwę i dokonali jej Rzezi a Opałczenie Minina i Pożarskiego czyli Oprycznicy. Żółkiewski odesłał pół armii na południe przeciw Turkom licząc na polską załogę Kremla. Patriarcha Rosji zlikwidował jednak polską okupację ZAKAZEM sprzedawania Polakom żywności, więc Polacy, których prawo nie znało Rekwizycji, wykopywali na cmentarzach zwłoki i jedli je. Załoga Kremla była zaś tak osłabiona głodem, że nie mogła walczyć, więc gdy ludność Moskwy chwyciła za broń, żeby wspomóc Polaków, to Opryczna PODPALIŁA MOSKWĘ i dokonali rzezi WIĘKSZEJ !!! od Rzezi Rzymu przez lancknechtów Lutra.
  Ta sztuka udała się podczas oblężenia przez Polaków i Ukraińców Moskwy w r. 1662, kiedy powstańcy wybili obrońców Moskwy.
  Francuzi mieli wojnę Imperialną o Kanadę, Afrykę Południową, Indie i Australię WYGRANĄ, gdyż umieli Liczyć statykę okrętu. Anglicy Przebili jednak to PRZEMALOWYWANIEM fregat na orłosie. Gdy Francuzi zorientowali się to wojna była Przegrana.
  Rokefeler powtórzył ten tryk Przebijając VDTW Monte Christo ELECTROMAGNETIC DRIVE’m czyli Dmuchaniem we Własny Żagiel pod flagą Angielską, ale przebijając minireaktor URSZULA SIPIŃSKA superreaktorem ROCKEFELLER poszedł za daleko, bo ZATRUŁ Pacyfik.”
  To Zamieszczono, ale w związku z wizytą Premier Szydło w Izraelu w/s Skarbu Goeringa. Większość forumowiczów była Przeciw i pojawił się komentarz w sensie, że Operacja mego mózgu się nie udała. Ten komentarz Zniknął a pojawiła się adnotacja: „Odesłano do moderatora”.
  Gdy rano otworzyłem WP to strony z silnikiem Antyniutonowskim nie było, czyli że Wycofali się przez Bardzo Groźnym Lżaczem kkk. Pojawił się zaś: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ursula-Haverbeck-skazana-na-25-roku-wiezienia-za-negowanie-Holokaustu,wid,18601998,wiadomosc.html?// który skomentowałem: „Oświęcim był obozem pracy NIEWOLNICZEJ dla Słowian, którzy byli dystrybuowani przesz STO Podobozów do tysięcy ośrodków pracy Niewolniczej pod administracją SS: http://www.wandaluzja.com/?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej//. Żydzi jurysdykcji Pracy Niewolniczej nie podlegali tylko dem ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, co nazywa się Holokaustem.”
  Wtedy znowu Wyskoczył Angielski Silnik Antyniutonowski, ale bez mego wpisu i Lżacza kkk, co było Targowaniem się: Za rezygnację z Des ANTIKOMUNISTISCHBEFEHLS Zgoda na Skarbiec Georinga.
  Gdybym odstąpił od Antikomunistischbefehl Wehrmachtu to zrobiliby ze mnie Davida Irvinga, którego szarpali Jak Szmatę. Ujawnienie przez Anglików paszportu Adolfa Hitlera NA EMIGRACJĘ DO PALESTYNY w roku 1941: Pochodzenie ŻYDOWSKIE, Narodowość ŻYDOWSKA, Kapitał KRYMINALNY; wywalczył nie Irving, ale Ja OBRONĄ Finansowej Jurysdykcji Angielskiej.
  Poza tym niech się Francuzi BOJĄ Nowego angielskiego orłosia napędzanego przez Anglika DMUCHAJĄCEGO W ŻAGIEL.

 105. Listwa said

  @ 70 snag

  A ja to , że nawet nie chciałbym cię kopnąć w dupę, bo szkoda mi czasu i buta.
  Ty możesz sobie wypisywać fraszki o tym jak jestem cienki w argumentach, bo twój łepek tylko do noszenia beretu się nadaje.

  Wpis @ 57 Listwa, nie widzę żebyś się odniósł, na ślepia ci padło? czy za mordę cie coś złapało? że tak skowyczysz..
  Naczytasz sie śmieci i wydaje ci sie tym berecianym łebkiem ze wroga poznajesz.

  Kiedy przyjeżdżasz spalić kukłe sorosa? Doradco z murka. Po kiego grzyba przyłazisz i o swoim rzyganiu wypisujesz? (@ 54 Snag)
  Rzygaj sobie tam w hameryce.

  Snag, przypatrz się.

  Twój wpis @ 232 Snag 2016-11-20 (niedziela) @ 18:49:44

  AniaK @ 213/214 ,…
  Daj se spokoj kobieto, z fanatykiem nie ma wymiany zdan ani go przekonasz – Dzieci urodzone w rodzinach ‚poganskich’ powinne za to placic do 7-go pokolenia … Koniec dyskusji ,…

  Co za bzdury? Kto tak powiedział?
  Admin

  Idzie w tym samym kierunku i ma to samo przesłanie co:

  „Krew Jego na nas i na dzieci nasze. Piłat widząc, że nic nie osiąga, a wzburzenie raczej wzrasta, wziął wodę i umył ręce wobec tłumu, mówiąc: Nie jestem winny krwi tego Sprawiedliwego. To wasza rzecz. A cały tłum zawoła: Krew Jego na nas i na dzieci nasze”
  (Mt 27,24-25)”

  Z tym, ze oni mówią o wszystkich pokoleniach, ty tylko o siedmiu z poprawką do czterech. I tyle sie nadaje te twoje otwieranie oczu, czytanie smieci, grzebanie w jew-mediow, rzyganie i rady. Linkujesz i dokładasz do nich te swoje drętwie przekonania , załóż lepiej berecik i pospaceruj trochę,

 106. z sieci said

  ~T – 18.11 (14:34)
  A teraz dwa fakty pozornie sprzeczne do tego ogródka – dlaczego w tak wielu religiach obmycie wodą jest tak ważne? Na czele z chrześcijaństwem, gdzie chrzest stanowi o stworzeniu nowego człowieka, włączeniu do Kościoła, narodzeniu się jako dziecko Boże? Dlaczego diabeł boi się święconej wody i jest ona jednym z podstawowych elementów egzorcyzmów? I leki homeopatyczne, powszechnie naukowo wyśmiane ze względu na brak substancji czynnej w wodzie. To prawda, ale fani tych leków nie mówią o substancjach czynnych tylko o „pamięci wody”! Woda, która raz zetknie się z substancją czynną przenosi jej właściwości (podobno). Jak? Nie wiadomo, ale naukowcy jak widać wcale nie wiedzą więcej o wodzie niż zwykli ludzie. Zwiń

  Czytaj więcej na http://nt.interia.pl/technauka/news-fizycy-odkryli-drugi-stan-skupienia-cieklej-wody,nId,2305643?parametr=polecamy&iwa_source=rek:3#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 107. NICK said

  http://wawalove.pl/O-krok-od-tragedii-Kot-uratowal-zycie-5-osobowej-rodziny-a24675

 108. sali said

  Do Zbyszko @102

  Całkowicie się z zgadzam, z „wywrotową” rolą Trójki. W zasadzie słuchałem listy przebojów od 85 roku, od kilku lat wielu innych audycji, sobotnie pytanie na śniadanie (Michniewicz), raport o stanie świata, magazyn kulturalny, liczne reportaże. Z przykrością stwierdzam że coraz częściej wyłapuję coś w rodzaju „przekazów podprogowych” mających na celu ukształtowanej określonej reakcji u słuchacza. Lansowanie pejsatych , ich miejsc pamięci, nobilitowanie ich na każdym kroku, od filmu, teatru i książki, opowiadanie o ich świętach i tradycjach, o występach ich zespołów, audycje na temat ich obyczajów, tradycji itd.
  Czarę goryczy przelała audycja na temat „ilu mamy polskich noblistów ?” – Dla mnie proste, żyd to nie Polak, koniec kropka, po co ich w ten sposób nobilitować. Kolejny przykład, przed wyborami na prezydenta żona Andrzeja Dudy była przedstawiana jako Agata Duda. Teraz w przekazie medialnym to Agata Kornhauser-Duda !!!, no nie jest to pewnego rodzaju symbolika ?! A polskie rodziny w reportażach, to w większości, ubóstwo syf nędza i problemy. Teraz słucham ale w inny sposób, na czuwaniu aby wyłapywać te wszystkie frazy.

  Polska dla prawdziwych Polaków !!! (z dziada pradziada a przede wszystkim matki…)

 109. Maćko said

  106 Sali – Bojkotowac. Wystarczy. Wszystkie przekaziory, mendiatyczne srodki masowego razenia, sa skuteczne tylko jesli sie je zauwaza. Kazdy mozna zlikwidowac bojkotem.
  Powodzenia

 110. Peryskop said

  Re 99

  A czy nie lepsza byłaby Arsula Undress ?

  ===

  Trump-elekt już zapowiedział wprowadzenie zakazu importu ropy naftowej, szczególnie z Arabii Saudyjskiej.

  Przed miesiącami Obama zniósł ZAKAZ exportu ropy z USA.

  Wszystko razem – z upadłą ceną ropy – wspiera moją tezę, że jej pokłady zostały wydatnie doładowane wszędzie, wskutek wzmożonej aktywności HAARPo-tektonicznej.

  A innym efektem skojarzonym jest powszechna ucieczka wiodących koncernów w samochody elektryczne, bo kończy się eldorado na obrocie ropą.

  Neo-faryzeusze prorokowali „end-oil”, na czym pobudowali strategię depopulacji Ziemi !

  Kolejnym skutkiem HAARPo-tektoniki będzie utrata przez FED wykuglowanego przywileju w postaci statusu „petrodolara”.

  A to oznacza przygaśnięcie usraellskiej ekonomiki.

  No a w efekcie … konic świata dla starszych i rzekomo mądrzejszych.

  9/11 – 11/9 Trump landslide but electorial only

  2001 – 2016 = 15 lat prób leczenia agonii kolo(u)sa

 111. Kapitan Bąba said

  w nawiązaniu do wizyty (po instrukcje) władz polskich w Israelu. Już wklejałem wcześniej. Czy macie może może nagranie całości? Czy ktoś znający hebrajski może potwierdzić to co mówi Netanyahu??
  http://www.wykop.pl/link/3413275/netanyahu-i-putin-zartuja-sobie-z-polski/

 112. Hunter Wild said

  Dlaczego nie było Pani Agaty Dudy obok Pana Prezydenta? Może mi ktoś wyjaśni.

 113. Zauważyłem nowy kanał TV: HANDEL HISTORIĄ, ale Niedostępny, gdzyż nie stać mnie nań. Najlepszy jednak Handel Historią wydarzyl mi się wczoraj na: http://tech.wp.pl/nasa-potwierdza-silnik-ktory-nie-mial-prawa-dzialac-dziala-6060632724828801a//
  Wlepiłem tam: „W r. 2000 jeden ROZBIJACZ u Giertycha Uciął rozmowę na temat mego silnika spalinowo-parowego VDTW Monte Christo stwierdzeniem, że To Wszystko nie będzie potrzebne, gdyż Anglicy mają silnik „antygrawitacyjny”, co okazało się ELECTROMAGNETIC DRIVEm. Jak piszą jednak zaangażowani technicznie forumowicze to ED jest DMUCHANIEM WE WŁASNY ŻAGIEL.
  Do roku 2000 petrochemiczny kapitał żydoarabski bronił USA przed mym VDTW Monte Christo IDIOTYCZNYMI silnikami wodorowymi i elektrycznymi, pomimo oświadczenia polskich fizyków teoretycznych: NIGDY NIE BĘDZIE SAMOCHODÓW NA WODÓR I PRĄD. Samochody na Wodór i Prąd są bowiem ABSURDEM, gdyż wodór i prąd nie są Źródłami Energii tylko jej NOŚNIKAMI. Samochody na Wodór i Prąd byłyby nie tylko dużo Droższe, ale i bardziej UCIĄŻLIWE ekologicznie, gdyż energię trzeba GDZIEŚ produkować.
  W momencie krytycznym, Holenderski Tygrys Benzynowy ZNISZCZYŁ firmowane przez Unię Europejską metra SAMOCHODOWE VDTW Monte Christo, OSKARŻENIEM ich budowniczych o Korupcję, co potem okazało się Bezpodstawne, ale cała akcja została ZNISZCZONA. Nazwałem to SPALENIEM LONDYNU PRZEZ ADMIRAŁA HOLENDERSKIEGO.
  Rosjanie do dziś obchodzą jako Święto Narodowe PALENIE PRZEZ POLAKÓW MOSKWY, co było Największą Rzezią czasów nowożytnych do Powstania Warszawskiego. Tylko, że to nie Polacy spalili Moskwę i dokonali jej Rzezi a Opałczenie Minina i Pożarskiego czyli Oprycznicy. Żółkiewski odesłał pół armii na południe przeciw Turkom licząc na polską załogę Kremla. Patriarcha Rosji zlikwidował jednak polską okupację ZAKAZEM sprzedawania Polakom żywności, więc Polacy, których prawo nie znało Rekwizycji, wykopywali na cmentarzach zwłoki i jedli je. Załoga Kremla była zaś tak osłabiona głodem, że nie mogła walczyć, więc gdy ludność Moskwy chwyciła za broń, żeby wspomóc Polaków, to Opryczna PODPALIIŁA MOSKWĘ i dokonali rzezi większej od Rzezi Rzymu przez lancknechtów Lutra.
  Ta sztuka udała się podczas oblężenia przez Polaków i Ukraińców Moskwy w r. 1662, kiedy powstańcy wybili obrońców Moskwy.
  Francuzi mieli wojnę Imperialną o Kanadę, Afrykę Południową, Indie i Australię WYGRANĄ, gdyż umieli Liczyć statykę okrętu. Anglicy Przebili jednak to PRZEMALOWYWANIEM fregat na orłosie. Gdy Francuzi zorientowali się to wojna była Przegrana.
  Rokefeler powtórzył ten tryk Przebijając VDTW Monte Christo ELECTROMAGNETIC DRIVE’m czyli Dmuchaniem we Własny Żagiel pod flagą Angielską, ale przebijając minireaktor URSZULA SIPIŃSKA superreaktorem ROKEFELER poszedł za daleko, gdyż ZATRUŁ Pacyfik.”
  To Zamieszczono, ale w związku z wizytą Premier Szydło w Izraelu w/s Skarbu Goeringa. Większość forumowiczów była Przeciw i pojawił się komentarz w sensie, że Operacja mego móżgu się widocznie nie udała. Ten komentarz Zniknął a pojawiła się adnotacja: Odesłano do moderatora.
  Gdy rano otworzyłem WP to strony z silnikiem Antyniutonowskim już nie było, czyli że Wycofali się przez Bardzo Groźnym Lżaczem kkk. Pojawił się jednak artykuł: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ursula-Haverbeck-skazana-na-25-roku-wiezienia-za-negowanie-Holokaustu,wid,18601998,wiadomosc.html?// który skomentowałem: „Oświęcim był obozem pracy NIEWOLNICZEJ dla Słowian, którzy byli dystrybuowani przesz STO Podobozów do kilku tysięcy ośrodków pracy Niewolniczej pod administracją SS: http://www.wandaluzja.com/?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej//. Żydzi jurysdykcji Pracy Niewolniczej nie podlegali tylko dem ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, co nazywa się Holokaustem.”
  Wtedy znou Wyskoczył Angielski Silnik Antyniutonowski, ale bez mego komentarza i Lżacza kkk, co było Targowaniem się ze mną: Za rezygnację z Des ANTIKOMUNISTISCHBEFEHLS Zgoda na Skarbiec Georinga.
  Gdybym odstąpił od Antikomunistischbefehl Wehrmachtu to zrobiliby ze mnue Davida Irvinga, którego szarpali Jak Szmatę. Ujawnienie przez Anglików paszportu Adolfa Hitlera NA EMIGRACJĘ DO PALESTYNY w roku 1941: Pochodzenie ŻYDOWSKIE, Narodowość ŻYDOWSKA, Kapitał KRYMINALNY; wywalczył nie Irving, ale Ja OBRONĄ Finansowej Jurysdykcji Angielskiej.
  Poza tym niech się Francuzi BOJĄ Nowego angielskiego orłosia napędzanego przez Anglika DMUCHAJĄCEGO W ŻAGIEL.

 114. NICK said

  http://wpolityce.pl/polityka/316361-pierwsza-dama-gra-swoimi-kartami-te-znaczone-omija-szerokim-lukiem

 115. Isia said

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bliski-wschod?zobacz/wypadek-w-kolumnie-pojazdow-delegacji-beaty-szydlo-w-izraelu

 116. revers said

  Sztuka lbtqps laczy globalistow
  .https://s13.postimg.org/6487m8h7b/lbtqpart.jpg

 117. Głos Prawdy said

  Nie podoba sie Rosja? Jedźcie dalej. Trump wysłał prybałtow do Afryki

  Nie tak dawno prezydent Estonii otworzył światu oczy na to, że jego kraj nie może się rozwijać, podczas gdy obok niej jest takie państwo jak Rosja. Rosyjska Federacja nie daje krajom Bałtyckim rozwijać się, dlatego, że Łotwa, Litwa i Estonia swoim przykładem podważają przekonanie o niemożliwości budowania demokracji w byłych republikach ZSRR, oświadczył Toomas Hendrik Ilves jednego amerykańskiego wydania. Według estońskiego prezydenta, „jeśli twój sąsiad – Rosja, to możesz być albo rycerzem, albo wrogiem”.
  Niesamowity pogląd, ubiegający się wprost na nagrodę Nobla. Mówiąc prościej, mieszkańcy krajów Bałtyckich mogą w zasadzie nie liczyć na poprawę swojego dobrobytu, bo obok nich – Rosja. Tymczasem, każdy naród ma przybliżony odpowiednik przysłowia o tym, co przeszkadza kiepskiemu tancerzowi. I chciałbym przytoczyć przykład Finlandii, która, nie zważając na bliskość do Rosji (dokładniej – dzięki niej) zyje i nie smuci się, wykorzystując dobre relacje ze swoim wielkim sąsiadem na swoją korzyść.
  Na „genialne” oświadczenie estońskiego lidera odpowiedział kandydat na prezydenta USA Donald Trump, który wezwał takich niezadowolonych z geografii mieszkańców krajów Bałtyckich przestać w końcu cierpieć i pilnie wyjechać. Naprzykład do Afryki. Takie oświadczenie Trump uczynił w rozmowie z dziennikarzem litewskiej stacji radiowej. Dosłownie: „kraje Nadbałtyckie niedawno powiedziały o tym, że nie mogą się rozwijać, tak jak w sąsiadach u nich Rosja. Możemy doradzić i pomóc, by sąsiadami mieli oni kraje Afryki. Przesiedlimy wszystkich prybałtow na kontynent afrykański, a afrykańska ludność – na terytorium krajów Bałtyckich. Odpowiednio przemianujemy kraje – myślę, że wielu mieszkańców krajów afrykańskich będą szczęśliwi”. „Wszystko będzie dobrze” – podsumował Trump.
  Warto zauważyć, że stojące na russophobicznych pozycjach politycy z krajów Bałtyckich na pewno wspominają nie dobrym słowem Rosję, gdy obiecują swoim narodom „bez względu na to, ” rozwijac gospodarkę, walczyc z korupcją i tak dalej w tym samym duchu. To znaczy, że już z góry składaja winę na Rosję za swoje przyszłe niepowodzenia.
  Był czas, kiedy russophobia przynosiła polityczny i wszelki inny zysk wielu politykom na przestrzeni postradzieckiej. Ale ten czas minął, już i świat nie jest taki jak 10 lat temu, i Rosja – to nie ta. A nadbałtyckie politycy żyją przeszłością. Co zrozumiałe, większość z nich same w sobie są nie najlepszym sowieckim dziedzictwem, i ich walka z własnym odbiciem w lustrze nigdy nie przyniesie im zwycięstwo.
  A tak w ogóle to warto się zastanowić – może rzeczywiście komuś u nas-czas ruszać w drogę – gdzie indziej? Powiedzmy, że faktycznie – na jakiś inny kontynent. Bo jeśli człowiek nie jest w stanie szanować siebie i sąsiadów, z nimi żyć w pokoju, to pozostaje tylko zmienić miejsce zamieszkania. Ale obawiam się, że na nowym miejscu u takiego człowieka będzie nadal to samo. To wyraźnie nie w sąsiadach jest problem, a w charakterze.
  http://nashaplaneta.su/news/ne_nravitsja_rossija_uezzhajte_tramp_poslal_pribaltov_v_afriku/2016-11-12-34122

  Autor Jaras Valukienas, radio Sputnik, Litwa

 118. Głos Prawdy said

  Amer-MEDIA: Putin wydaje międzynarodowy nakaz aresztowania George ‚ a Sorosa.
  PUTIN ISSUES INTERNATIONAL ARREST WARRANT FOR GEORGE SOROS … DEAD OR ALIVE
  Rosja oświadczyła, że miliarder George Soros jest poszukiwany w ich kraju, on i jego organizacji,
  jako reprezentujące „zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego Rosji”.
  Putin zabronił działalność Sorosa w zeszłym roku w Rosji z powodu tego, że Soros pomógł prawie zniszczyć rosyjską gospodarkę na początku lat 1990-tych.
  Matt Тайбби z Rolling Stone powiedział o Goldman Sachs sześć lat temu:
  „Pierwsze, co musisz wiedzieć o Goldman Sachs – to jest to, że on jest wszędzie. Najmocniejszy na świecie Bank Inwestycyjny jest dużym wampirem-ośmiornicy obruconym wokół twarzy ludzkości, bezlitośnie ściskając ją, ssie krew ze wszystkiego, co pachnie pieniędzmi.
  W rzeczywistości, historia niedawnego kryzysu finansowego, który podwaja jako historia szybkiego upadku i katastrofy оszukiwanego amerykańskiego imperium, czyta się jak „kto jest kim” z absolwentów Goldman Sachs”.
  Oczywiście, że Soros chce być jak Goldman Sachs. Phil Butler charakteryzuje to bardzo dobrze, gdy mówi: „George Soros ma palec w każdym politycznym ciastku. Jeśli jest kryzys w naszym świecie, to jednoznacznie, że on przyłożył do tego rękę.”
  Można powiedzieć, że Soros i Goldman Sachs są ideologicznie częścią jednego bractwa. Ich strategii trochę roznią sie, ale rezultatem jest zniszczenie życia poprzez system gospodarczy (czy to kapitalizm lub socjalizm) i polityczne manipulacje.
  Oto dlaczego Soros uważa, że jest niezwyciężony. On myśli, że może bez trudu poruszać polityczne i gospodarcze życie planety w mgnieniu oka, i nikt nie może go zatrzymać. On pisze takie książki, jak „Alchemia finansów”. Soros uważa, że może zabić bez problemu polityczną stabilność w całej Europie, a nawet w Ameryce.
  Soros, oczywiście, stary, ale on nie chce być przestarzałym. Jego organizacja niedawno została wyholowana (złapana) na prowadzeniu tajnych operacji w celu destabilizacji Rosji. Oto ciekawy cytat z plików co przeciekli z Fundacji otwartego społeczeństwa Sorosa:
  „Naszym celem jest, aby angażować się w działania, i z aktorami, którzy będą rozumieć i przeciwdziałać rosyjskiemu wsparciu ruchu obrony tradycyjnych wartości…”
  https://cont.ws/post/428168

 119. Głos Prawdy said

  SOROS: TO ROZPOCZNIE SIĘ 25 GRUDNIA 2016. I KRAJE ZACZNĄ SIĘ SYPAĆ JAK DOMINO
  Na początku lat 90-tych jego przyjaciele i współpracownicy zauważyli zmiany w stosunku Sorosa do religii i znów pojawia się zainteresowanie jego przeszłościa. Prosił u znajomych, w tym Daniela Dorona, odpowiednie książki, w tym Talmud. „On stał się interesować kulturą żydowską. Jakoś nagle zdał sobie sprawę, że nie pojawił się z pustki” — mówi Doron. Zmiany objawiali się na różne sposoby. Na ceremonii otwarcia fundacji Sorosa w Bukareszcie wyszedł do zgromadzonego tłumu i zawołał: „Jestem George Soros, i ja – węgierski żyd!” Sandra Пралонг stała obok. Wspomina, jak zdumiony tłum razem umilkł. Rumuni nie są przyzwyczajeni do zeznan w tym, że ktoś jest dumny z jego żydowskiego pochodzenia.
  Niesamowita metamorfoza, zwłaszcza dla osoby, który do 50 lat nie chciał być żydem i uwazal swoją narodowość za ciężar. Teraz jednak, na początku lat 90-tych wydawało się, że wszystko się zmieniło.
  Co spowodowało drugie narodziny Sorosa?)

  Jest on przekonany, że jest Bogiem.
  ……It will start on December 25th 2016. And the country will crumble like dominoes.
  George Soros: ‚Ja jestem Bogiem, Ja Wszystko Stworzyłem, ja kontroluję Ameryki
  George Soros: ‘I Am A God, I Created Everything, I Control America
  Jego kompleks Boga wyjaśnia wiele z tego, jak George Soros, miliarder i globalista, wykorzystuje swoje potężne wpływy w każdym zakątku Ziemi. Soros powiedział o sobie, że „normalne zasady nie stosują się” do niego, i że on jest „egoistycznym” Bogiem.
  Wiele z tego, co Soros zrobił na porządku dziennym, to wyrzeźbiony świat według własnego poglądu. On ma wpływ na przywódców państw, a jego Fundacja Społeczeństwa Otwartego odgrywa kluczową rolę w masowym napływie muzułmańskich imigrantów w Europe i USA.
  Inicjatorem zamieszek rasowych i inicjator rewolucji, George Soros rzuca ultimatum całej Europie. Każdy kraj musi „wziąć odpowiedzialność” za masowy napływ muzułmanów , co zalał kontynent.
  „UE potrzebuje w kompleksowym planie reagowania na kryzys, który ma potwierdzać efektywne zarządzanie przepływem osób ubiegających się o azyl, tak, aby odbywały się one w bezpieczny i uporządkowany sposób i w tempie, które pozwoli Europie ich absorpcji. Aby być kompleksowe, plan powinien obejmować także poza granicami Europy” – pisze Soros.
  Plan musi być globalistycznym w naturze, twierdzi Soros, i pod kierownictwem Organizacji Narodów Zjednoczonych. „To pozwoli rozłożyć ciężar syryjskiego kryzysu na większą liczbę państw, a także ustawić globalne standardy dla rozwiązania problemów migracji przymusowej w ogóle.”
  George Soros z kompleksem Boga i w połączeniu z jego bezbożnym bogactwem sprawia, że staje on najgorszym wrogiem dla wszystkich tych, którzy sprzeciwiaja się jego pomysłom Światowego rządu. Brał udział w wielu schematach, aby zmienić równowagę sił i stworzyć świat takim, jakim on chce go zobaczyć.
  „Wyobrażam siebie Bogiem …
  Nosiłem jakieś potężne mesjańskie fantazji, które czułem, że musiałem je kontrolować, w przeciwnym razie mogą doprowadzić mnie do rozpaczy.”- powiedział Soros odpowiadając na pytanie brytyjskiej gazety – „to swego rodzaju choroba, kiedy uważasz się za Boga, stwórce wszystkiego, ale czuję się komfortowo z tym, że zacząłem tak żyć.”
  „Zacząłem tak żyć.” Tych, którzy nie są zaznajomieni z Sorosem, prawdopodobnie będą twierdzić, że to nie więcej niż typowa paplanina wariata. Ale ci, którzy śledzili jego kariere i społeczno-polityczne poczynania zdaja sobie sprawę, że podczas gdy on może być szalony – to szalony miliarder, a miliarderzy , zazwyczaj nie mają żadnych granic.
  Soros swobodnie przyznaje, że bawi się ludźmi jak marionetkami i trzyma ludzi w portfelu, i to pokazuje jego zdaniem, że on „Bóg”.
  Wczoraj Daniel Эстулин, specjalista ds. Światowej zakulisy, otrzymał od poufnych pierwszego dostępu (insieders) jedno zdanie z rozmowy Sorosa z przedstawicielem najwyższego szczebla władzy Iluminatów.
  (Z) – To rozpocznie się 25-go. Koniec grudnia, gdy wszyscy są zrelaksowani. Konfetti i zabawki na drzewach, żarówki i pozdrawienia. To dobry czas, aby rozpocząć zmiany..Ameryka i świat wzdrygnie sie.. i kraje zaczną się sypać jak kostki domino…
  https://cont.ws/post/437076

 120. Zerohero said

  o antypolskiej pluskwie Macierewiczu i nobilitowaniu zdrajców.

  http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=20829

 121. Głos Prawdy said

  Mikro chipy mniej niż ziarno cukru

  „Złowrogi spisek wstrzykiwać w tajemnicy małe mikroprocesory w ludzi, podczas gdy oni otrzymują szczepienia przeciw chorobom, rozpoczął się od stycznia 2016 roku”…
  Simon Parks, były doradca pracy, ostrzegł, że Australia będzie pierwszym krajem, który zacznie wstawiać chipy mniejsze niż ziarna cukru w ręce jego mieszkańców, od stycznia.
  To oświadczenie zrobił na konferencji, która odbyła się w folwarku rezydencji Wysokie Wiązy.
  Mikro chipy mniej niż ziarno cukru.
  Światowa elita planuje rozpocząć wstrzykiwać je w ludzi w ramach narodowych programów szczepień, po czym tymi ludźmi będzie można zarządzać lub ukarać-zabić z odległości.
  Ten zły spisek czypizacji ludności świata był planem iluminatów-liderów w USA.
  On powiedział: „psychopaci za 25 lat chcieli zabić połowę populacji. Ale teraz im już nie trzeba tyle zabijać dzięki temu urządzeniu – RFID (identyfikacja radiowa) do wstrzykiwań.”
  Według jego słów, chipy wszczepione razem, mogą mieć wpływ na neuronowy system.
  On powiedział: „od stycznia 2016 roku w Australii nie będzieci dopuszczeni do zasiłku dla bezrobotnych lub emerytury, jeśli nie jesteście zaszczepieni. To jest tak, że będą wprowadzać ludzi chip w ich rękę obowiązkowo, i zaczną z Australii.”
  „Jeśli potem powstaniemy przeciwko nim, oni mogą was ukarać, wysyłając polecenie na chip.”
  Następnym krajem będzie Norwegia, a dalej ten program czypizacji będzie wdrażany na całym świecie.
  http://nashaplaneta.su/news/vashe_mnenie/2016-11-20-34801

 122. Głos Prawdy said

  Błyskawica! Benjamin Fulford: George Soros zabity przez społeczność White Hats.
  Otrzymał informację, że George Soros nie żyje. To już było omawiane na posiedzeniu Pentagonu.
  Sorosa usunięto. Jeden po drugim pozbawia się wszystkich członków przestępczego syndykatu Bushów/Clinton.
  http://x-true.info/47366-benzhamin-fulford-dzhordzh-soros-ubit-soobschestvom-white-hats.html

 123. revers said

  re103

  na koncu przemowienia mocherki zakrzyczaly prelegenta, by dalej w sobote obchodzic szabas w kosciele w w niedzile msze posoborowa, i tak maja sie polskie ekumenizmy, moze w lacine bylo by prosciej, a tak wychodzi bogu swieczka a diablu ogarek o czym prelegent mowil, do ichniego mesjasza, zlotego balla niedaleko. Nawet oltarz w lagiewnikach bardziej przypomina lucyferianskie ekspresje osmierniczek niz swiatynia boza, zreszta zerznieta w miniaturce z watykanu.

 124. Głos Prawdy said

  Alcyon Plejady nowe odcinki
  http://alcyonpleiades-ru.blogspot.com.by/
  Язык

  • Español

  • English

  • Português

  • Deutsch

  • Français

  • Italiano

  • 日本語

  • Ελληνικά

  • Русский

  • Magyar

  • Netherlands

  • 中文

  • עברית

 125. Wełna said

  Pani G.P (122),

  to jest oszustwo – ma ośmieszyć niezależne źródła informacji i blogerów.

 126. Jobik said

  Ciekawe jakie wiekopomne instrukcje przywiezie pani Premier z U-sra-Hella?

 127. Boydar said

  @ Sali (108) i Zbyszko (102)

  To wszystko prawda, tak było. Trójka była żydowska na wskroś, teraz to widać wyraźnie. Tylko co z tego …

  Co by nie uczynili, obróciło się przeciwko nim. Kto Polak, podświadomie wyjął z Trojki to, co Mu przydatne było, czy się podobało. Kto żyd, i tak gów.no z tego miał, głównie dlatego, że niewiele rozumiał. Autorzy i wykonawcy za wysoko strzelali. Ja słuchałem „trójki” całe swoje słuchacze życie, właściwie, to przestałem 13 grudnia. Potem nie miałem czasu ani okoliczności. Ale co się nasłuchałem, to moje; sami dali mi broń do ręki.

  Prawego człowieka ani trójka, ani ksiądz hochsztapler, ani chemtrails czy inna trutka nie zgniecie. A nieprawym … czymś muszą oberwać.

 128. Izaak Singer wśród swoich i zażydza dalej Polskę:
  http://fakty.interia.pl/polska/news-macierewicz-powstala-polsko-izraelska-grupa-robocza-ds-zamow,nId,2310265

 129. snag said

  No wiecie co? ,…

  Na gorze listy kandydatow Trump’a na sekretarza obrony jest emerytowany general US Marines James Mattis co to mial tupet krytykowac polityke rabunku ziemi Palestynczykom i zasiedlania ich zydowskimi osadnikam, bezczelnie twierdzi ze zio-grajdolek dzieki tej polityce dazy do apartheidu, a jakby tego za malo to twierdzi ze Iran 5+1 deal jest faktem ktory trzeba zaakceptowac i przestac sie paprac z czym jew0lobby niezbyt po drodze i popiera pokojowe rozwiazanie kwestii Palestyny oparte na koncepcji dwóch niezaleznych państw co jest nie do pomyslenia w zio-koncepcie Eretz Isroel’a … co to to nie, no sir ,…

  Trump’s likely Defense Secretary pick raises eyebrows in Israel

  General Mattis, Trump’s likely pick for Pentagon chief, warns ‚Israeli settlements’ are turning country into an ‚Apartheid’ state.
  ———————————————-
  http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/220577

 130. snag said

  Takie naglowki buduja ,…

  Zydowskiemu profesorowi z Oberlin ktory sympatyzowal z polityka apartheidu zio-nacji ktos zdemlowal chalupe i zostawil napis … ‚do gazu zyda’ ,…
  ————————————————————————————-
  Jewish Oberlin professor’s house vandalized, note says ‘Gas Die Jew’

  Wlasciciel jadlodajni w Portugalii pojechal na festiwal zywnosci do Izraela … po powrocie zastal jadlodajnie zdemolowana ,…
  ————————————————————————————-
  Portuguese eatery trashed over chef’s visit to Israel

 131. ojojoj said

  Polska wyśle na Łotwę kompanię czołgów. Poinformował o tym przebywający z wizytą w Izraelu minister obrony Antos Wybuchy Dwa.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/antoni-macierewicz-podczas-wizyty-w-izraelu-o-czolgach-i-nato/yxxj9r

 132. ojojoj said

  do 126: Panie Jobik, jeszcze nie wyjechali z izraela a juz podaja do publicznosci jakie instrukcje dostali. Prosze zobaczyc moj wczesniejszy wpis.

 133. revers said

  ad17
  wyrok za polska tradycje antysemicka …
  .https://www.youtube.com/watch?v=qN5CStc2f_I

 134. Lily said

  Mlaskacz,znowu wyprowadzi naiwnych na
  ulice 13 grudnia,aby uczcili kolejna rocznice
  podpisania przez brachola Traktatu Lizbonskiego.
  „Dotad bedziemy wyprowadzac na ulice,
  ten oglupialy narod(to mowa o nas),az
  dopniemy swego”, J K.
  Jak widac”naczelnik panstwa”,tak go ostatnio
  tytuuja,i podobni jemu”dopinaja swego”.
  Slow brak na to wszystko,kiedy ten CYRK wreszcie sie skonczy?,kiedy Polacy etniczni
  zaczna wreszcie rzadzic w swoim kraju?.

 135. Siggi said

  lp.122,Głos Prawdy.
  ——————
  Najwcześniej pisali o nim na str.rosyjskich.Tego typu „doniesienia” traktuję z daleko idącą rezerwą.Tylko żródła pewne się liczą .On jest za dobrze pilnowany,żeby stał się łatwo łupem spisku.Każdy ,nawet mały oligarcha tworzy własną Służbę Bezpieczeństwa(SB) i nie żałuje na to środków.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-konfiskowania-mienia-zydow-miliardera-bankrutujacego-kraje-2016-11

 136. sredni said

  Zdjęcie mówi wszystko
  http://biznes.interia.pl/ubezpieczenia/news/platforma-obywatelska-zada-od-premier-interwencji-w-zwiazku,2427156,1020

 137. snag said

  To siem uśmiałem

  Żydowski reżyser Rob Reiner który prawdę mówiąc jest bardziej znany jako liberalny aktywista niż jako reżyser który nakręcił coś interesującego oburzony narzeka że Trump’a zięć Jared Kushner odwraca się od judaizmu i żydowskiej schedy (sprzedal duszę diablu) dla kariery i kasy … jakby to koorwa było coś nowego u żydów …

  Korzystając z okazji nie zapomina dorzucić że Trump’a synowie wdają się w dyskusję z antysemitamy na Twitter zamiast ich gnoić ,…

  THIRST FOR POWER

  Rob Reiner Calls Out Jared Kushner: ‘He’s Turning His Back on His Religion and His Heritage’

  The celebrated filmmaker discusses the election of Donald Trump, the alt-right, and Trump son-in-law—and key advisor—Jared Kushner’s bizarre apathy towards anti-Semitism.
  —————————————————————————————————————————————-
  http://www.thedailybeast.com/articles/2016/11/19/rob-reiner-calls-out-jared-kushner-he-s-turning-his-back-on-his-religion-and-his-heritage.html?via=newsletter&source=Entertainment

 138. Lily said

  Na polonofobie,i polakozerstwo paragrafow
  nie ma niestety.
  „Tylko Zydzi sa ludzmi,goje nie sa ludzmi sa
  bydlem”,TALMUD,Keritot 6 b.

  Feliks Koneczny autor ksiazki
  „Cywilizacja Zydowska”, ksiazke ta polacam moim rodakom.

 139. Zbyszko said

  Sali @108 w pełni się zgadzam. Ja już kilkunastu lat nie słucham radia (żadnego. Z tych powodów które wymieniłeś) ani nie oglądam telewizji, bo jest kryminogenna, rakotwórcza (oglądanie współczesnej telewizji powoduje wewnętrzne napięci mięśni, które uciskają naczynia. Niedokrwione narządy wchodzą w stany zapalne a przewlekłe stany zapalne to rak) i ogłupiająca. Wystarczy obejrzeć jeden odcinek Kiepskiego czy innego poniżej godności przeciętnego Polaka, serialu. Czy oni uważają, że Polacy to durnie!!

 140. snag said

  Siggi @ 133 ,…

  I slusznie, twoje zrodlo podaje ze Soros konfiskowal konfiskowal mienia żydów w Budapeszcie w 1944 mimo ze wiadomo ze Soros urodzil sie w 1930 ,…

 141. snag said

  Lily @ 135 ,…

  Goje to nie tylko Polacy ,…

 142. Boydar said

  Cie-kawe; zarówno sam fakt jak i szczegóły oraz możliwe następstwa.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jest-wyrok-TK-ws-ograniczen-w-zawieraniu-malzenstw,wid,18602730,wiadomosc.html

 143. Boydar said

  I ten aspekt Gajówka wskazywała kilkakrotnie; „to oczywiste, Watsonie !” …

  http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/putin-rosja-bedzie-zwlekac-jak-mozna,94,0,2205022.html

 144. Siggi said

  Ofiara losu skamle,że tranzyt omija Polskę.Na własne życzenie te sieroty postsolidarnościowe to spowodowały.Bucka tu trza przypomnieć.Ukraina drogo nas obchodzi i dalej brną sieroty.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fwaszczykowski-juz-nikt-poza-polska-nie-dopomina-sie-o-ukrainski-krym

 145. Siggi said

  Ciekawe,czy Beata gadała …shalom,szalum,A może ..dabro pożałować?Tam wystarczy średnio znać rosyjski i jest się …w domu.

  http://www.pch24.pl/po-rzadowej-wizycie-w-izraelu–bedziemy-wspolpracowac-i-zwalczac-antysemityzm,47563,i.html#ixzz4QkxjnRAO

 146. snag said

  Aj waj ,…

  Zazydzone media zastanawiaja sie czy Trump nie zadal smiertelnego ciosu ich wiarygodnosci i czy mu w tym nie pomogli bo przeholowali nagonka na jego osobe i wartosci – Maja wyrzuty sumienia ze czyhajac na jego werbalne potkniecie dali mu zbyt duzo czasu za darmo ktory on wykorzystal zeby trafic do ludzi ktorzy mieli dosc establishmentu, korupcji i mediow ktore w tym pomagaly zamiatajac ich smieci pod dywan ,…

  Trump v the media: did his tactics mortally wound the fourth estate?

  From a bonanza of free airtime to an overt media campaign against him, Donald Trump was a candidate covered like no other. But were journalists unwitting accomplices in his election? And where does the industry go from here?
  ———————————————————————————————————————————
  https://www.theguardian.com/media/2016/nov/22/election-2016-donald-trump-media-coverage

 147. snag said

  Więcej spekulacji czy Judenpresse nie postrzeliło siebie próbując ustrzelić Trump’a ,…

  Accomplices or antagonists: how the media handled the Trump phenomenon

  Reporters, editors, bloggers, columnists and TV anchors look back on a unique election that saw them both blacklisted and accused of providing free publicity
  ————————————————————————————————
  https://www.theguardian.com/us-news/2016/nov/22/journalists-media-election-2016-donald-trump

 148. Lily said

  Re141;Snag
  Wiem,wszyscy pozostali co nie zaliczaja sie
  do tzw,”narodu wybranego”.

 149. snag said

  Biala tecza, efekt globalnego ocieplenia w Szkocji 😉 ,…

 150. snag said

  Zaproszenie do tsunami 😉 A u nas wyglada na to ze czesc z nich wroci skad przyplynela 😉 ,…

  Swedish Govt: We Need to Build Whole New Cities to House Migrants
  ——————————————————————————————————–
  http://www.breitbart.com/london/2016/11/22/sweden-looking-build-new-cities-migrants/

 151. maasteer said

  Rosjanie będą wydobywać złoto z węgla

  Naukowcy z centrum naukowego Amur wymyślili i stworzyli niezwykłą instalację, która pozwala wyodrębnić z węgla złoto. Urządzenie jest póki co w fazie eksperymentalnej i będzie wykorzystywane w 2017 roku.
  ————————————

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosjanie-beda-wydobywac-zloto-z-wegla

 152. wanderer said

  Faktem jest ze w Szkocji tecze roznorakie sa nader czeste 🙂

 153. osoba prywatna said

  Re 120 – Zerohero
  Dobrze napisane.

 154. NICK said

  http://christusvincit-tv.pl/viewpage.php?page_id=1

 155. Greg said

  #145.
  Napiszę jak Pan Nick.
  Szydło?
  Worek!
  Wyszło szydło z worka!
  Gotuje się krew!
  Idę się troszkę n………pić.
  Pan Nick niech się nie gniewa.

 156. NICK said

  Aha.
  Wszystkim bergolniętym.
  Życzę aborcji.

  Noo eutanazji. Raczej.

  Teraz to bez grzechu.
  Jak poświadcza ojciec śnięty.
  No i ..uj.

 157. SAP said

  Erik Satie – Gymnopodie no.1 – piano – Anne Queffélec
  .https://www.youtube.com/watch?v=dIM0ChGewpk

 158. snag said

  Moze to was obudzi ,…

  TOMMY EMMANUEL : House of the rising sun
  —————————————————————

  „Workin’ Man Blues” Tommy Emmanuel Bob Littel Center Stage
  —————————————————————
  .https://www.youtube.com/watch?v=yLsbWk9t7Fc

  Georgia On My Mind.avi
  —————————————————————
  .https://www.youtube.com/watch?v=7_TV6iUHVp0

 159. Siggi said

  Niech to Antek strategiczny przeczyta,ale on z Beatą w państwie sjonistycznym durnym łbem o Ścianę wali.

  http://novorossia.today/glownodowodzacy-sil-zbrojnych-usa-nasza-linia-obrony-odra/

 160. Greg said

  Panie Nicku, czasami Pan nie rozumie moich wpisów……trudno.
  Próbowałem tylko Pana ,,oczami” skomentować wizytę w Usraelu!
  Jestem po tej samej stronie.

 161. snag said

  Sprawdzony w judzeniu juden-koorwa … Jonathan Greenblatt – Jeszcze niedawno na uslugach Sorosa, po czym w administracji Obamy a dzis naczalny ADL zajety ‚obnazaniem’ antysemitow w Trump’a nominacjach ,…

  ADL Chief Who Smeared Steve Bannon Directed Project at Soros-Funded Institute

  Jonathan Greenblatt, the National Director and CEO of the Anti-Defamation League (ADL), previously directed an initiative at a George Soros-financed, far-left institute, and he worked for the Obama administration just prior to joining the ADL.
  ——————————————————————————-
  http://www.breitbart.com/jerusalem/2016/11/20/adl-chief-smeared-steve-bannon-directed-project-soros-funded-institute/

 162. snag said

  Greg @ 159 ,…

  Nie bardzo wiem o czym tu nawijacie ale przelecialem Judenpresse w Judednreichu und im Ausland i nigdzie ani slowa o jakiejs premier żydlo i wizycie z Polin ,…

 163. SAP said

  Claude Debussy – Clair de Lune
  .https://www.youtube.com/watch?v=gqAJ3fUaCpU

 164. snag said

  Liberalni z zasady Nowojorczycy tez maja dosc imigrantow i zaczynaja szemrac glosniej od wyboru Trump’a: ‚wykrwawiaja spoleczenstwo … sa ciezarem, biora wiecej z panstwowej kasy niz dokladaja … kradna im prace’, etc.

  „immigrants are bleeding (the country), they’re taking too much that other people should have, or they’re taking our jobs,”
  —————————————————————————————————————————
  http://www.jta.org/2016/11/22/news-opinion/politics/report-new-yorks-tenement-museum-sees-rise-in-negative-comments-about-immigrants

 165. Mmaniek said

  re.139
  ”oglądanie współczesnej telewizji powoduje wewnętrzne napięci mięśni, które uciskają naczynia”
  zdecydowanie tak!!
  trzeba też uważać,bo napięcie przechodzi niżej i może urwać napletek!!
  i wtedy dopiero-rozpacz!
  jak żyć?
  się pytam,jak?

 166. Siggi said

  W tych jego strategiczno-imperialnych „walorach”najbardziej intryguje czerwony nos.Faktycznie może być „trudnym”partnerem dla Kierownictwa na KremluJeżeli to zawodnik z gatunku tych co ostatni wstają od stołu ,bo reszta pod stołem,to nie zazdroszczę Kierownictwu.Coś trzeba postanowić , opracować strategię i taktykę przy stole .Podobno kiedyś Donald popisowo pociągał,ale z tym skończył,bo brat skrócił se życie przez wódeczność.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/steve-bannon-kim-jest-glowny-strateg-donalda-trumpa/lnfndn

 167. Boydar said

  Jedno jest pewne, Panie Mmaniek (165); od oglądania telewizji wielu dostało już niezłego pier dolca. Dużo zdrowia życzę także Panu.

 168. http://moto.wp.pl/kat,15953,title,16-Multijet-nowoczesny-diesel-z-niewielkimi-wadami,wid,18599176,wiadomosc.html?ticaid=118226//
  1,6-MultiJet – NOWOCZESNY DIESEL Z NIEWIELKIMI WADAMI

  Silnik spalający 1,6 litra na 100 km w średnim litrażu to MÓJ silnik spalinowo-parowy VDTW. Na Polsko-Niemieckiej Konferencji Ekologicznej w Jeleniej Górze, 22-23 X 1996 Kanclerz Kohl powołał Niemiecko-Japońskiego Protektora VDTW, który 9 I 1997 RZUCIŁ NA KOLANA Amerykański Przemysł Samochodowy.
  W 1989 przyjechały do BERLINA Japonki z Kapitałem i wybrały sobie na dyrektora Najprzystojniejszego Niemca. Na konferencji w Jeleniej Górze nie mogłem sobie przypomnieć, SKĄD Znam tego Protektora od Kanclerza Kohla??? aż przypomniałem sobie, że pilnował mnie na Szpandale.
  W r. 1994 europejscy ministrowie Transportu podpisali w Wiedniu Europejską Konwencję Transportu Ekologicznego, w obecności Ministrów Transportu USA, Kanady, Rosji i Japonii, na Austriackim Silniku SUPEREKOLOGICZNYM. Konwencja ta miała wejść w życie 1 I 1997, Gdy wszyscy sygnatariusze Konwencji mieli uruchomić produkcję Austriackiego Silnika SE lub podjąć jego import z Austrii lub Niemiec.
  Ale Nie Weszła, gdyż ja OPROTESTOWAŁEM ów silnik Superekologiczny jako mą własność Intelektualną, domagając się od Austriaków SPŁACENIA aktywistów Turbinki Kowalskiego. KLĘSKĄ Konwencji było POBICIE konsnula austriackiego z okrzykami TU JEST POLSKA, o co oskarżono polskich nacjonalistów a następczyni Pana Konsula zachowywała się tak, jakbym To Ja nasłał bojówkarzy !?
  Dowiedziałem się jednak, że bojówkarzy nasłali WŁOSI z Małego Fiata, co było ZNISZCZENIEM Europejskiej Konwencji Transportu Ekologicznego. Prowodyr polskiej motoryzacji Andrzej Jaroszewicz jako Protektor Kowalskiego zdawał się na Włochów z MF, którzy ZADŁUŻYLI Turbinkę Kowalskiego niemiłosiernie. Gdy Andrzej okazał się Niewypłacalny to Daniel Olbrychski obił go publicznie Po Mordzie i wyrzucił Za Wsiaż – wobec czego Maryla Rodowicz, która opiekowała się Kowalskim, żeby NIE ZOSTAŁ OTRUTY, opuściła Andrzeja i poszła za Danielem. Potem Maryla SPRZEDAŁA Kowalskiego Urszuli Sipińskiej, która w ten sposób stała się Pierwszą Damą AMERYKAŃSKIEJ Motoryzacji.
  Generał Jaruzelski przysłał jednak do Sipińskiej 10 Profesorów WAT, którzy Wytłumaczyli głupiej babie, że Kowalski jest Szalbierzem więc ta opuściła go nie pytając mnie, wobec czego Kowalski został OTRUTY a USA wziął Mercedes-FLICK, który ZADŁUŻYŁ Amerykanów Astronomicznie. Wygrał to Donald Trumpf UZNAJĄC 19 bilionów – nie mld – Długu Amerykańskiego, bo Amerykanie WOLELI mieszkać w Swoich Domach i na Swojej Ziemi a nie Holokaustycznej.
  Na skutek Kapitulacji amerykańskiego przemysłu samochodowego 9 I 1997 przed Volkswagenem, jako Protektorem mego VDTW, został powołany Volkswagen-LUPO z silnikiem VDTW o sprawności 1,1 litra w małym litrażu, 1,6 w średnim i 1,9 w dużym osobowym. Ja to OPROTESTOWAŁEM, żądając Spłacenia Turbinki Kowalskiego.
  Gdy Kanclerz Schroeder Nie Odpisał na mój III list to VW został zaatakowany setkami Pozwów, z których dowiedzieliśmy się, że nie był to kapitał NSDAP, ale Juden SS ??? Wobec tego 30 VI 1999 odbyła się w gdańskim NEPTUNIE niemiecko-amerykańsko-polska konferencja, z udziałem Kanclerza Schroedera i ministra BW Scharpinga oraz ich Partnerów amerykańskich, na której uzgodniono Rezygnację Niemców z VW-Lupo za amerykańskie koncesje dla niemieckiego kapitału asekuracyjnego w USA, o czym Niemcy marzyli od wieku.
  Amerykanie nie wiedzieli w Co Się Ładują, bo do tymczasowych biur niemieckich towarzystw ubezpieczeniowych Amerykanie zaczęli się Pchać Drzwiami i Oknami, że JEDYNYM Ratunkiem USA było ZAATAKOWANIE WTC PRZEZ US AIR FORCE !!!!!!!!!!!!!! Wieloletni minister Bundeswehry Bilow zeznał przed komisją Bundestagu, że ŚRODKI NA PRZEPROWADZENIE TAKIEJ OPERACJI MA TYLKO PENTAGON a nie beduini.
  SPOWODOWAŁEM śledźctwo Bundestagu, które potwierdziło moją wersję co do Joty. Śledztwo miało być opublikowane w kobiecym magazynie politycznym CICERO, ale druk przerwała Bardzo Brutalna interwencja policji.
  Trump, chcąc uzyskać poparcie italiańców, DAŁ mój VDTW Fiatowi, zyskując tym szlacheckie nazwisko TrumpF.

 169. Mmaniek said

  p.Boydar
  pełna zgoda
  wystarczy wystawić dziada za próg
  polecam!

 170. revers said

  Rosyjski Chor Monastery na dobranoc Kon, od 1397 roku przez 600 lat z krotka przerwa na jewrobolszewizm, znowu w mocy
  .https://www.youtube.com/watch?v=AiKqyg3AzOk

 171. Boydar said

  Ciekawostka przyrodnicza

  http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/europejskie-stolice-pkb-warszawa-berlin,87,0,2204759.html

 172. Siggi said

  Lp.165
  Mmaniek said
  2016-11-22 (wtorek) @ 22:45:00
  re.139
  ”oglądanie współczesnej telewizji powoduje wewnętrzne napięci mięśni, które uciskają naczynia”
  zdecydowanie tak!!
  trzeba też uważać,bo napięcie przechodzi niżej i może urwać napletek!!
  i wtedy dopiero-rozpacz!
  jak żyć?
  się pytam,jak?
  —————–
  Panie ,ja kupiłem TV na pilot chyba w 1993roku i kilka lat póżniej obróciłem ekranem do ściany,bo tego hooyostwa nie idzie oglądać.Oglądać „Rancho”chodziłem od Edka sąsiada na IIp. i jeszcze my „Żywca” zaliczyli.
  Co do kwestii napletka,to zdradzasz Pan nieuzasadnione obawy.W tym obszarze ja mam dobrą tj gminną orientację.Gorzej gdyby cały klejnot z napletekiem był narażony na działanie jakiś tajemnych praw fizyki i pod działaniem tych praw by go urwało,a to tragedia.
  Napletek to osobna biblijna tajemnica,którą można rozwikłać z pomocą czynnika rabbinistycznego.Teoria mówi,że choop bez napletka tj taki,który był chrzczony scezorykiem zaliczany jest do długodystansowców ponieważ u niego tarcie w ruchu posuwisto-zwrotnym musi być silniejsze i dlatego taki orze jak może żeby zakończyć orkę na koniec.I zwykle kopulantka drze się wtedy w niebogłosy co jest charakterystyczne u Żydówek,a potem mówi,że ona nic nie słyszała.Tylko sąsiedzi słyszeli?Co za obłuda.
  Jestem zwolennikiem kierunku beznapletkowego i myślę,że zamiast w TiVi pieprzyć o mniejszościach lepiej mogli by gadać o po-żydkach z tego .
  Znam pewną rabinkę z yudaizmu reformowanego z Poczdamu(NRD,koło Berlina),która ur.na Ukrainie stamtąd wyjechawszy jak tam zaczęła się… wolność i demokracja.Młodziudka,figurna,po studiach i święceniach rabbinicznych,śliczna dziewczyna ,używająca nienagannie rosyjskiego spytała mnię kiedyś:…Siggi,a u ciebie jak tam z przodu na parterze wszystko religijnie?Ja do niej :…Tatiana-Rachela ,jak chcesz to możesz sprawdzić.A ona do mnie zdecydowanie;…Siggi,jak zobaczę ,że sprawy są nieuregulowane,to ja mam mocne,ostre zęby przede wszystkiem siekacze i ci napletek odgryzę.Mam praktykę i dobrze mi to idzie tą metodą.Tania-ty litości nie masz.Ona odpowiada:nie obawiaj się Siggi,to tylko moment zaboli ,ale reszta bedzie miała bardzo łagodząco przyjemny przebieg nawet przez cały wieczór.
  Wytworzyła się sytuacja,że zagmatwałem się w tym i wykręciłem się gadaniem,że muszę się spieszyć na ekspres do Warszawy i tak to zostało.
  Tu w Kalifonii jak rodzi się chłopak,to jeżeli rodzice nie zastrzegą sobie,to wszystkich chłopców traktuja scezorykiem na drugi dzień ,a na czwarty dzień do domu jazda.
  Co Wy na to?

 173. Rafał said

  Poprawka. Zostałem p.o. dyrektorem tego ośrodka, choć nic wcześniej nie wiedziałem, z czym wiąże się ta praca. Ojciec A., będący wówczas dyrektorem, nagle wyjechał z klasztoru. Nie wiem, czy na urlop czy został przeniesiony gdzie indziej. W klasztorze krakowskim pojawiał się regularnie. Pewnego dnia zjawił się młody mężczyzna, student Duszpasterstwa Akademickiego „Beczka”, który wyznał mi, że ów zakonnik zrobił libację alkoholową, podczas której mężczyźni, w tym ojciec A., uprawiali ze sobą seks analny i oralny. O tym fakcie doniosłem przełożonym. Wielkim zdziwieniem było dla mnie, że ów zakonnik kilka lat później został przeorem klasztoru w Warszawie „na Freta”. Jak wspomniałem, w większości wypadków nie zajmowałem się samymi sektami, ale również wiernymi, którzy zostali źle potraktowani bądź wykorzystani przez księży. Padały nazwiska z moich wspólnot.

  B. kilka razy prosił mnie, byśmy uprawiali seks oralny, tłumacząc, że mi się to spodoba. Jednak było to tylko w chwilach, kiedy nadużyliśmy alkoholu. Nie potępiam go, bo jest bardzo wrażliwym człowiekiem. Był mi ogromnym wsparciem jako człowiek i współbrat, kiedy mieszkałem w klasztorze łódzkim. Nasza relacja była, mogę tak nazwać, przyjacielska. Wiem, że boryka się ze swoimi skłonnościami seksualnymi. Jego bym nie chciał skrzywdzić żadną ze swoich wypowiedzi. D M. zaprosił mnie do Rzymu do „Angelicum” w czasie wakacji. Zaprosił mnie do swojej celi. Podkreślam, do niczego nie doszło! Choć zdziwiła mnie treść filmu, który oglądaliśmy. Po kilku lampkach wina zaczął się do mnie przysuwać coraz bliżej. Wówczas wyszedłem z jego celi. W Krakowie, kiedy rozpocząłem studia doktoranckie, nocowałem w klasztorze, ponieważ dojeżdżałem z Łodzi. Odbywały się tam – że tak powiem – libacje alkoholowe. W każdą środę w celi D. M. Brali w nich udział przede wszystkim ojcowie ze stopniem przynajmniej doktora. Zadziwił mnie fakt, że czterech z nich leżało razem w łóżku. Przejdźmy do Pawła G. Był moim przeorem przez trzy lata w Łodzi. Z jego strony doświadczyłem poklepywania po tyłku, niby tak spontanicznie. Pewnego razu jak gotowałem obiad, objął mnie w pasie i wykonywał ruchy frykcyjne, śmiejąc się, że „Kaczyński mnie dyma w dupę”. To cytat. Innym razem, tak dla zabawy, uderzył mnie patelnią po pośladku, pytając, czy mnie zabolało. Od razu ripostuję w tym miejscu oświadczenie prowincjała w mojej sprawie. Sprawę zgłaszałem mu dwukrotnie oraz rozmawiałem ze swoim kierownikiem duchowym – jezuitą, który skontaktował mnie z przełożonym ds. życia konsekrowanego. Opowiedziałem te sytuacje także przeorowi z Poznania Michałowi P OP oraz trzykrotnie starałem się spotkać z arcybiskupem łódzkim. Moja Mama wykonała kilkadziesiąt telefonów, które nie poskutkowały.
  https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/9395-odstrzelic-wspolbrata-ofiara-walki-z-homoseksualizmem-w-zakonie-przeczytaj-szokujacy-wywiad

  Pokolenie świętego Jana Pawła 2

  ——
  Po kiego ch… Pan powyższe pierdoły wywleka?
  Co to komu daje? Jakich mądrości się dowiedzieliśmy?
  Że ludzie są ułomni?
  Po kiego ch… atakuje Pan właśnie środowisko kościelne, chociaż tam jest stosunkowo najmniej zboczeń?
  Admin

 174. Maćko said

  173. Rafal –

  Po co wyciaga te swinstwa-bzdety publicznie?
  W jakim celu?
  Jakiej sprawie maja sluzyc?
  Komu sa na reke?

 175. Maćko said

  3. Snag – fotka gejzerów jest nie na miejscu na forum patriotycznym
  20. 53 i 53 – AniaK – ckliwosci nie tu prosze
  86. Revers – nie na temat fotka, nic nie dodaje nowego
  91. 149. 156 Snag nie tu z takimi… nie to forum, nie to miejsce

  Umieść kropkę albo > bezpośrednio przed linkiem do obrazka lub filmu, aby go na razie nie wyświetlać….

 176. Siggi said

  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/11/benjamin-fulford-21-listopada-2016-ful.html?view=flipcard#!/2016/11/benjamin-fulford-21-listopada-2016-ful.html

 177. SHREK said

  @167 no i wylało sie kto to ogr i to oso-baczony długodystansowiec, naprawdę współczuje, po chrześcijańsku.

  @51 snag pojmuje co zechce, ale waszmość sam nastaw, a potem pogadamy.

  @38 o diable sie słyszało.

  to tyle, i marzenia sie spełniają, ale na gajowce.

  pozdrowionka 🙂

 178. Siggi said

  https://www.monitor-polski.pl/prezydent-elekt-donald-trump-zapowiada-wojne-nuklearna-z-globalistami/

  http://wolnosc24.pl/2016/11/22/trump-pierwszego-dnia-rozwiaze-umowe-tpp-wygonie-lobbystow-zniose-restrykcje-na-wegiel-a-kazda-nowa-ustawa-bedzie-likwidowala-dwie-stare-video/

 179. SHREK said

  @173
  Rafałku, gdyby to była metoda na Cyryl ego.. ale oczyszczanie za pomocą złego obcowania, to nie tedy droga, chyba ze pan jechuda i zagorzały wyznawca z talmuda.

  Gdyby to było, jak ktoś tu rzeczy, to by upadło samo z siebie, a tak nie jest !

  Jest takie miejsce, po polsku WC zwane, tam proszę załatwiać, na osobności, ku własnej uciesze i własnej radości.

  Panie Gajowy Pan spi czy o drogę pyta.

  O co chodzi?
  Admin

 180. Siggi said

  Ale się Fatyga na fatygowała z raportem o stanie…
  Na podstawie tego tu,mamy obraz yevropejskich „wybrańców”.
  ———–

  akt. 23.11.2016,

  Rosja manipuluje Europą? O propagandzie Putina dyskutowano w PE
  • Rosyjska propaganda jest coraz silniejsza i Europa musi skutecznie z nią walczyć
  • Tak podczas debaty w Parlamencie Europejskim w Strasburgu deputowani ocenili rosyjski przekaz
  • Europosłowie dyskutowali o raporcie poświęconym tej sprawie autorstwa Anny Fotygi
  • Dokument będzie przedmiotem głosowania w środę na sesji plenarnej w środę
  Polska europosłanka mówiła, że Rosja wykorzystuje media, także społecznościowe i organizacje, również pozarządowe, by wpływać na sytuację w unijnych krajach oraz w ich sąsiedztwie. – To nie jest tylko kwestia dezinformacji, manipulowania, czy przekazywana kłamstw na przykład o historii, to także kwestia zaszczepiania strachu i tego, że Rosja może być nieprzewidywalna i lepiej nie drażnić niedźwiedzia – powiedziała Anna Fotyga.
  Podczas debaty w podobnym tonie wypowiadał się Petras Austrevicius z grupy liberałów. – Kreml najpierw przetestował propagandę na swoich ludziach, teraz chce to robić poza granicami. Unia stała się strategicznym celem – dodał litewski europoseł.
  Bogdan Zdrojewski mówił, że Europa przegrywa walkę z rosyjską propagandą. – Europa jest słabsza, na dezinformację nie może odpowiadać dezinformacją, musi odpowiadać informacją i propagowaniem tych wartości, które dla nas są istotne – powiedział polski europoseł. Nie wszystkim raport Anny Fotygi się spodobał. Komuniści mówili, że jest niebezpieczny. – To woda na młyn rosyjskiej paranoi – powiedział Javier Couso Permuy.
  Europoseł skrajnej prawicy Jean-Luc Schaffhauser nazwał raport „farsą” i mówił, że rosyjska informacja jest oparta na prawdzie i faktach. Socjaliści uznali zaś, że dokument jest mało wyważony, ale nie będą domagać się jego odrzucenia. Zapowiedzieli, że wstrzymają się od głosu.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rosja-manipuluje-Europa-O-propagandzie-Putina-dyskutowano-w-PE,wid,18603902,wiadomosc.html

 181. Marucha said

  Re 180:
  Do czasu powstania „Sputnika” Rosja w zasadzie była bezbronna wobec totalnej dominacji żydowskich („międzynarodowych”) mediów, których listy nawet nie chce mi się cytować.
  Wystarczyło, że pojawił się Sputnik, którego siła rażenia to może jakiś 1% siły żydomediów – i już zaczęła się plugawa histeria o „rosyjskiej dominacji”, prześladowania dziennikarzy współpracujących ze Sputnikiem, nagonki, kłamstwa.

  Patrzcie, jakim zagrożeniem jest prawda dla skurwysynów z CNN, Foxnews, BBC, Reutera itp.
  Ziarenko prawdy zatruwa całą beczkę łajna.

  Tak, że zanim, kurwa, zaczniecie atakować Sputnika za to, że nie pisze dokładnie tego, co byście w danej chwili chcieli, zastanówcie się, czy są dla niego alternatywy.

 182. re1truth2 said

  Koniec z ‚tanimi’ ukraińskimi ‚pracownikami’ w Polsce, teraz będzie Drang nach Westen…

  http://www.polskieradio.pl/13/53/Artykul/1693671,Jest-zgoda-panstw-UE-na-zniesienie-wiz-dla-obywatelii-Ukrainy-Prezydent-Poroszenko-prosi-by-UE-wypelnila-swoje-zobowiazania

  [Ostateczna zgoda na zniesienie wiz dla Ukraińców zapadnie dopiero wtedy, gdy uda się wypracować porozumienie między PE a rządami w sprawie zasad zawieszania porozumień o ruchu bezwizowym. Od tego zależy też liberalizacja wizowa dla obywateli Gruzji.

  Przed opóźnianiem decyzji w sprawie wiz przestrzegała Polska. „Jest to tak naprawdę permanentne wysyłanie negatywnego sygnału do tych sił politycznych na Ukrainie i w Gruzji, które wciąż zachowują zaufanie do projektu europejskiego i zachodniego modelu rozwoju” – powiedział wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański…]

  pieprzu mu dali, to i drze się idiot, idiot…

 183. http://novorossia.today/glownodowodzacy-sil-zbrojnych-usa-nasza-linia-obrony-odra//

  Głównodowodzący sił zbrojnych USA: NASZĄ LINIĄ OBRONY JEST ODRA.
  W wywiadzie dla niemieckiego „Bilda” głównodowodzący sił zbrojnych USA w Europie gen. Ben Hodges ostrzega przed militarną potęgą Rosji: „ROSJA JEST JEDYNYM ZAGROŻENIEM I JEST W STANIE ZNISZCZYĆ CAŁY KRAJ”.

  Deklaracja, że US Army będzie bronić Europy na linii ODRY jest zdezawuowaniem planu Roku 2007, tj. ataku na Polskę Armii Rosyjskiej siłą 70 dywizji z użyciem TAKTYCZNEJ broni atomowej i Interwencji Bundeswehry na KITANACH siłą 40 dywizji. US Navy miało natomiast zająć Gdańsk i Gdynię, która jest najlepszą bazą okrętów podwodnych na południowym Bałtyku.
  Plan 2007 wziął w łeb również ze względu, że zakładał Zachodnią granicę Rosji, Białorusi i Ukraina NA WIŚLE, z czego Ukraina wycofała się na rzecz pretensji do Chełma i Rzeszowa. Bundeswehra NA KITANACH miała natomiast po POWSTRZYMANIU Rosjan na Wiśle wycofać się na granicę Wersalską, tak że z Polski pozostałaby JUDEOPOLONIA między Dolną Obrą (nie Odrą) a Wisłą dla dyktatury spermy jerozolimskiej Juden SS.
  WYCOFANIE się US Army z Obrony Judeopolonii na rzecz Obrony linii Odry zakłada TOTALNE ZNISZCZENIE rosyjską STRATEGICZNĄ bronią atomową obszaru między Wisła a Odrą, a UTRZYMANIE przez US Army Linii Odry należy rozumieć jako Nie Danie Jezuickim Niemcom i Oprycznikom też jezuitom skarbców Hitlera, Himmlera i Goeringa, których przejęcie przez jezuitów Takich czy Innych ZLIKWIDOWAŁOBY USA.
  PRZENIESIENIE przez kanclerza Schroedra i Jasira Arafata mego Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu było więc przygotowaniem Planu 2007, ale Chińczycy Tysiąca Kitanów na POMOC Bundeswehry dla Armii Rosyjskiej Nie Przysłali, gdyż obawiali się rewindykacji przez US Navy zdobytego DZIĘKI tym Kitanom Morza Południowochińskiego, toteż Córka Hitlera musiała Zaprosic do Europy 70 milionów rekrutów jezuickich dla Zdobycia przez Bundeswehrę Bolesławca, Wałbrzycha i Wrocławia – przeciw czemu ZAPROTESTOWAŁ Naczelny Dowódca US Army – że skarbce Hitlera, Himmlera i Goeringa są JEGO.
  Córka Hitlera ma już PÓŁMILIONOWĄ armię jezuicką w Podziemnych Miastach połączonych metrami, z których jedno znajduje się pod Zgorzelcem. W podziemnych miastach są MECZETY i koszary dla kobiet Niemuzułmanek. Ujawniono też Plan WYRZYNANIA etnicznych Niemców, tj. Niemających spermy jezuickiej, metodą Rzezi Wołyńskiej.
  Jezuiccy żołnierze Bundeswehry są dobierani kondycyjnie do Atakowania Cywilów, gdyż mają WYCHODZIĆ z podziemnych bunkrów w Niemczech, Polsce i Czechach a nawet we Francji. Naziemne działania zbrojne nie są prognozowane wobec zastosowania Aerobusa-SADDAM, który produkuje masowo Rosja jako KAMAZA, który jest DECYDUJĄCĄ bronią Operacyjną i Taktyczną.
  Jak pisałem to Premier Szydło pojechała do Izraela w sprawie Skarbca Goeringa, który musiałem Ujawnić. Skarbiec ten powierzył memu ojcu albo Flame-BARTEK – Najbardziej torturowany Żołnierz Wyklęty – albo NAJWYBITNIEJSZY lotnik II wojny światowej, faworyt Goeringa Nowotny. Miał wprawdzie 160 zwycięstw, ale walczył tylko z Anglikami i Amerykanami.

 184. Boydar said

  Drogi Panie Siggi (172)

  Pisze Pan – „… i zwykle kopulantka drze się wtedy w niebogłosy …”. No ale to „wtedy”. A ja słyszałem o metodzie, powodującej że nie tyle wtedy co jeszcze pół godziny po. Wystarczy podobno „potem” wytrzeć ptaszka w ukochaną firankę pani domu. Osobiście nie widzę też przeszkód aby obie metody połączyć. Tylko kto normalny wytrzyma godzinę dzikich wrzasków.

  Pozdrawiam Pana z najwyższym szacunkiem

 185. NICK said

  Panie Greg. Nie było powodów do osobistego odbioru!
  Pozdrawiam.

 186. re1truth2 said

  Re 145
  Wyszło, bo musiało.
  Ale jedno jest ciekawe, w swoim przemówieniu powiedziała, że podczas wojny najwięcej wycierpiały? na pierwszym miejscu naród Polski, a potem ten, no tego 6 mln…

 187. Wimar said

  Zamach na Panią Premier w Izraelu a na Gajówce żadnej dyskusji na ten temat.??
  Może to zachęci : .http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19165&Itemid=119

 188. re1truth2 said

  Jaki tam zamach, stłukło się trochę blach…

 189. revers said

  Tu w Kalifonii jak rodzi się chłopak,to jeżeli rodzice nie zastrzegą sobie,to wszystkich chłopców traktuja scezorykiem na drugi dzień ,a na czwarty dzień do domu jazda.
  Co Wy na to?

  chrzcic szyzorykiem p. Siggi kogo popadnie, a jak nie to znam nie mniej ladniejsza panie chirurg ktore to przyecwiczyly w prosektoriach ale skalpekiem, ma oko na skalpela chirurginego. Moga ciac precyzyjne na kazdej dlugosci i szerokosci po wizadelka.

  a Tatiane-Rachel czasami nir obrzezali z lechtaczki? lub przedluzyli kounusa, mowia ze salcie w poprzek maja po rabinicznych zabiegach.

 190. Wimar said

  Ks. Bozowski powiedział kiedyś ,że nie ma przypadków są tylko znaki:
  .http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21011258,kolumna-aut-premier-szydlo-miala-wypadek-w-izraelu-nikomu.html

 191. Listwa said

  @ 181 Marucha

  I nadająca na teren EU i USA Russia Today TV

  – RT is the first Russian 24/7 English-language news channel which brings the Russian view on global news.

  Zgoda.
  Admin

 192. AniaK said

  Królowa fiutów i były pan prezydent 🙂

  http://gwiazdy.wp.pl/wyzywajaca-doda-wreczyla-tort-andrzejowi-dudzie-6061594844992641g/5

  http://gwiazdy.wp.pl/wyzywajaca-doda-wreczyla-tort-andrzejowi-dudzie-6061594844992641g/6

 193. AniaK said

  Pani Agatka mi się niechcący wcisnęła. Sorki 🙂

  http://gwiazdy.wp.pl/wyzywajaca-doda-wreczyla-tort-andrzejowi-dudzie-6061594844992641g/4

 194. Bronisław said

  Pani Aniu!

  Czy to przygotowania na tę hucpę uniemożliwiły p. Kornhauser towarzyszenie „Maliniakowi” w Łagiewnikach i „synuś” zmuszony był zadowolić się „mamusią?!!! Najgoręcej Panią pozdrawiam, Pani Aniu oraz życzę zachowania pięknej urdy i dobrego zdrowia!

  Króluj Nam Chryste!!!

 195. revers said

  O kawalku suwerennosci Polski wg. p.Michalkiewicza
  polskaracja.com/michalkiewicz-kolejny-kawalek-suwerennosci-polski-oddany-bezcennemu-izraelowi/

  p.p. Szydlo juz po zakleciach/modlach przy scianie placzu.By byla bogata, przbylo broszek, gdy kolejne kopalnie na slasku zamyka sie, lub zmienia wlasciciela z bliskiej zagranicy.

 196. matirani said

  http://m.naszdziennik.pl/artykul/170847

  Jak poinformował Główny Urząd Statystyczny, sprzedaż detaliczna wzrosła w październiku o 4,6 % w stosunku do analogicznego miesiąca roku ubiegłego, a w ujęciu miesiąc do miesiąca (październik do września) o 3%.

  Największe wzrosty odnotowano w podmiotach prowadzących tzw. pozostałą sprzedaż detaliczną w niewyspecjalizowanych sklepach o 14,2%, sprzedaż farmaceutyków i kosmetyków o 16,5% oraz w jednostkach sprzedających tekstylia, odzież i obuwie o 13,6%.

 197. matirani said

  Tamże. …..
  Jedną z zasad, jakie znalazły się w „Konstytucji biznesu”, jest zasada pewności prawa.

  – Ona powinna być oczywista, ale nie była. Chcemy, by zapisy, w tym również skarbowe, nie mogły działać wstecz – mówił wicepremier. Jak wyjaśniał, chodzi o to, by za „pewne zasady interpretacyjne” – o ile zostaną „w odpowiedni sposób skonsumowane przez przedsiębiorców” – nie groziły żadne kary stosowane wstecz.

  Kolejna zasada, jaka zawarta jest w konstytucji, to zasada proporcjonalności.

  – Dziś bywa, że urząd wzywa nas, prosi o dane, które już ma. A po co prosi o dane, które ma? – pytał Morawiecki.

  Jak mówił, zasada proporcjonalności dotyczy też proporcjonalności kar w przypadku „błędów i problemów”. Wskazał na przypadek właściciela działki z województwa łódzkiego, który wyciął rosnące na niej drzewo, za co zapłacił 175 tys. zł kary.

  – Gdzie tu jest proporcjonalność? Nie wiem. Ale wiem, że chcemy zdecydowanie uporządkować takie relacje – zapewnił wicepremier.

 198. Boydar said

  Na razie przymusu nie bedzie … 🙂

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/mdowod-dowod-w-komorce-strezynska-dowody,19,0,2204179.html

  Skoro jednak wystarczyć ma numer telefonu (9 cyfr) to po co te kilometry znaków – nipy, pesele, numery kont …

  Na czole albo ramieniu, dziewięć cyfr się bez problemu zmieści, i to wszystko tłumaczy.

  I anulować takie np. prawo jazdy można będzie jednym kliknięciem.

 199. denuo said

  Wali jak kałasznikow! 😀
  Europarlament: Francuski polityk Jean-Luc Schaffhauser ciśnie Niemcom odnośnie Polski aż miło.
  „Wierzcie mi, to jest dopiero początek. Bunt ludu się rozpoczął, zmiecie was i na to właśnie zasługujecie.”
  UDOSTĘPNIASZ = UŚWIADAMIASZ!
  ____________

 200. revers said

  14 letni palestynczycy, jeszcze nie zastrzeleni przez IDE a juz skazani na 12 lat wiezienia.
  http://wp.tv/i,izraelski-sad-skazal-14-letniego-palestynczyka-na-12-lat-wiezienia,mid,1992560,cid,4051,klip.html?ticaid=518237

  W PL.IL jak na razie tylko 10 mcy za spalenie kukly, nastepne dzialki z tkk moga byc ostrzejsze.

 201. Siggi said

  Wyjąkał gorzkie żale …

  http://polskaracja.com/michnik-zalamany-zwolnienia-grupowe-dramatyczna-chwila-wideo/

 202. Siggi said

  Albo…jakby się nie obrócić ,doopii zawsze z tyłu.Czemu zawsze nam … pod wiatr i pod górkę?A tak wiela nam nie trzeba.wystarczy se uroczyście zabrać … napletek i swiat otworem stoi.
  http://ram.neon24.pl/post/135174,all-the-president-s-men-czyli-wszystko-po-staremu

 203. osoba prywatna said

  Wyrok za „polską tradycję antysemicką”

 204. NICK said

  Znaczy, Panie Juliuszu, (183), sytuacja się dynamizuje.

  Na Naszą niekorzyść?
  Żal by im było przyrody żywej i nieożywionej, w tym kopalin. Bo nie Polaków.
  Przecież ‚sanhedryn’, czy jakby tego zjawiska nie nazwać, został do Polski dopuszczony we wszech wymiarach. Chciałby mieć to wszystko tu i teraz. Bez uszczerbków.

  (Uważam to za przetasowanie do lepszego wariantu.Sza.)

  P.S. A ilość wyjść z miast armii podziemnych jest ograniczona. Dość znana.

  Zawsze liczą się praktycznie dwa warianty:
  -wojna,
  -współpraca; z podwariantem współpracy w sprawie tzw. NWO, niestety.

 205. revers said

  Nareszcze dziennikarskie prostytutki dostaja po mordzie, policzkow takie persony jak Maciejczuk nie maja , ni swinia, ni wydra, a coc po srodku malo obrzezanego
  https://vk.com/video-70187376_456239022
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fmaciejczuk-pobity-w-rosyjskiej-telewizji-foto-video-16-

 206. osoba prywatna said

  Rybak: „Pójdę siedzieć, ale wyjdę wzmocniony”

 207. osoba prywatna said

  [25] KK! Czy to już Judeopolonia?

 208. ojojoj said

  Z jednego z forum:

  Noblowskie myśli Lecha Wałęsy

  1. Jak geje i ludzie ich pokroju chcą sobie paradować, to niech sobie wybudują nową Warszawę.
  Te wybudowali ludzie biali i mają do niej prawo.

  2. Jak Pan w ogóle śmie mnie atakować? Atakowanie mnie, myślenie źle o mnie jest zbrodnią!

  3. Będę jeździł z siekierą po kraju i ciął złodziei.

  4. Jestem za, a nawet przeciw.

  5.Mam dwie profesury, sto doktoratów i dwadzieścia razy tyle medali co Breżniew.

  6. Oczywiście, że mi zapłacili. Za taki występ dostaję od dziesięciu do stu tysięcy euro. Ja zarabiam po parę milionów w ten sposób. Myśli pani, że za trzy tysiące złotych ja bym był w stanie żyć?

  7. Odpowiem wymijająco wprost.

  8. Za sto lat w każdym mieście będzie mój pomnik.

  9. Z kamieniami na czołgi nie pójdę, bo mam przecież Pokojową Nagrodę Nobla.

  10. Stanąłbym na czele i bym pałował, dlatego że jest to wystąpienie przeciwko zorganizowanemu państwu, przeciwko premierowi, rządom, ministrom. Nie, nie. Na to pozwolić sobie nie można, i dlatego, dlatego stanąłbym na czele z pałą w ręku. Bym zapomniał, że mam Nobla.

  11. Od urodzenia chciałem wywrócić komunizm, ale kiedy mogłem się do tego przyznać i ogłosić, a także powiedzieć, w którym miejscu jestem.

  12. Dokonałem zwrotu o 360 stopni.

  13. powinna być lewa noga i prawa noga. A ja będę pośrodku.

  14. Nigdy w życiu nie będę kandydował. Ja już się prawdopodobnie na stałe wycofałem. Chociaż nie wiem.

  15. Ostatnia konferencja PO z Wałęsą-wiedzę opornym będziemy wbijać młotkiem do głowy!

  Dodatek:
  „sfałszowali mój podpis, ja niczego nie podpisywałem”, „podpisałem coś, ale nie wiem, co”, „podpisałem, ale wiem na pewno, że to było nieważne”, „powtarzam: niczego nie podpisywałem, musieli to sfałszować”, „niczego nie podpisywałem, ale rozmawiałem, bo musiałem”, „niczego nie podpisywałem, ale rozmawiałem, bo chciałem – tędy wiodła droga do niepodległości”, „no, dobra, może i podpisałem, ale tylko dlatego, że prosił mnie o to pewien esbek”, „generał Kiszczak był patriotą jak większość esbeków”, „generał Kiszczak nie był patriotą i mści się zza grobu na polskim bohaterze” itd.

 209. osoba prywatna said

  40-lecie KOR – nieznane fakty
  https://piotrbein.wordpress.com/2016/11/19/40-lecie-kor-nieznane-fakty/

 210. osoba prywatna said

  Izraelczycy planują ostateczne negocjacje w sprawie wykupu akcji radomskiego lotniska
  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/transport/izraelczycy-planuja-ostateczne-negocjacje-w-sprawie-wykupu-akcji-radomskiego-lotniska/zb4jm8

 211. Franek said

  CO MOŻE TRUMP ???

  ~Janek Wiśniewski : Pierwszy dzien. prezydenta Donalda Trumpa w Oval Office.
  Pierwszy briefing z CIA, Pentagonem i FBI
  Trump: Musimy zniszczyć ISIS natychmiast. Nie może być żadnych opóźnień.
  CIA: Nie możemy tego zrobić Sir. My utworzyliśmy ISIS wraz z Sudyjczykami.
  Trump: Demokraci utworzyli ISIS ?!
  CIA: My utworzyliśmy ISIS, Sir. Będziesz potrzebował ISIS albo stracisz finansowanie od lobby gazu naturalnego.
  Trump: Zatrzymajcie finansowanie Pakistanu. Niech Indie diluja z nimi.
  CIA: Nie możemy tego zrobić.
  Trump: Dlaczego nie ?
  CIA: Indie anektują POK (Pakistan Occupied Kashmir)
  Trump: Nie interesuje mnie to.
  CIA: Indie będą mięć wtedy pokój w Kaszmirze. Przestana kupować od nas bron. Musimy finansować Pakistan aby Indie miały ciągle zajecie w Kaszmirze.
  Trump: Ok ale musicie zniszczyć Taliban.
  CIA: Sir, nie możemy tego zrobić. My utworzyliśmy Taliban aby trzymać Rosje w ryzach. Możemy użyć Taliban jeszcze raz przeciwko Chinom w CPEC (China Pakistan Economic Corridor).
  Trump: Musimy zniszczyć reżimy sponsorujące terror na Bliskim Wschodzie. Zacznijmy od Saudyjczykow.
  Pentagon: Sir, nie możemy tego zrobić. My utworzyliśmy te reżimy bo potrzebowaliśmy ich ropę. Nie możemy mięć demokracji tam, inaczej nasze partnerstwo z multi billionowym biznesem królestwa Pojdzie sie…
  Trump: To zróbmy inwazje na Iran.
  Pentagon: Tego tez nie możemy zrobić, Sir.
  Trump: A dlaczego nie ?!
  CIA: Rozmawiamy z nimi, Sir.
  Trump: Co ? Dlaczego ?
  CIA: Chcemy aby oddali nam nasze Stealth drony. Jeżeli zaatakujemy Iran, Rosja bedzie Niszczyc nas wtedy tak jak juz to zrobili naszemu ISIS. Po za tym Iran trzyma nam Saudyjczyków w ryzach.
  Trump: To zróbmy jeszcze raz inwazje na Irak.
  CIA: Sir, nasz ISIS okupuje 1/3 Iraku.
  Trump: Dlaczego nie cały Irak ?
  CIA: Potrzebujemy aby rząd Shia w Bagdadzie trzymał w ryzach ISIS.
  Trump: Chce zakażać Muzułmanom wjeżdżać do USA.
  FBI: Nie możemy tego zrobić.
  Trump: Dlaczego nie ?
  FBI: Wtedy nasze społeczeństwo przestanie sie bać i ty nie zostaniesz wybrany następnym razem.
  Trump: Deportuje wszystkich nielegalnych imigrantów za południową granice.
  Border Patrol: Nie wolno ci tego zrobić, Sir.
  Trump; Dlaczego nie ?
  Border Partol: Jeżeli ich wyrzucisz to kto wybuduje mur na granicy z Meksykiem ?!
  Tramp: Zlikwiduje wizy H1B.
  USCIS: Nie wolno ci tego zrobić.
  Trump: Dlaczego ?
  Chief of Staff: Jeżeli zrobisz to, będziemy musieli zlecić operacje Białego Domu do Bangalore w Indiach.
  Trump: To co do diabla powinienem robić jako prezydent ?!
  CIA: Ciesz sie Białym Domem, Sir. My sie zajmiemy reszta.

 212. NICK said

  Ja rozumiem, że Trampek jest zapodany do realizacji.

 213. snag said

  Revers @ 189 ,…

  Bzdura,

  … doktor ktory opiekuje sie ciezarna ma obowiazek spytac i zaznaczyc w specjalnej rubryce a przyszla mama podpisac. Nie wiem jak w innych ale moim Stanie rowniez potwierdzic podczas ostatniej wizyty, pozatym w szpitalu tuz przed porodem pytaja jeszcze raz i prosza o podpis na ich formularzu – Mam dwojke dzieci urodzone w Stanach i wiem ,…

  Zdarzaja sie zaniedbania i kosztuja szpital i doktora – W ponizszym przypadku ojciec ponoc wyrazil zgode poza plecami matki i skonczyla sie milti-milionowym wyrokiem na niekorzysc doktora i szpitala ,…

  Czasami mam wrazenie ze masz agende i celowo malujesz ten kraj jako Banana Republic bo gdyby nie to bys prawdzil co produkujesz bo masz dostep do zrodel ,…

  Przeczytaj co pisze pod ‚parental consent’ ,…

  Rachunek poczta 😉 ,…

  ———————————

  Lawsuit Over Baby’s Unwanted Circumcision – Parents to file suit against South Miami Hospital in „no consent” circumcision

  „We will file a multi-million dollar lawsuit against the hospital and doctors who performed the irreversible amputation of this helpless baby’s functioning tissue,” read a statement on the Aronfeld website. „We take the position that the procedure constitutes more than just medical malpractice, it is a battery and a human rights violation with lifelong consequences.”
  ———————————————-
  http://www.nbcmiami.com/news/local/Lawsuit-Over-Babys-Unwanted-Circumcision-102778919.html#ixzz4Qqw69acn

  Wiecej na potwierdzenie tego co piszę … Ja, nie ty ,…

  Parental consent
  ————————-

  In all 50 states at least one parent has to consent in writing to the procedure. If the parents cannot come to an agreement on whether or not to circumcise, doctors will often not perform the procedure out of fear of a lawsuit. However, in cases where the hospital circumcises without asking or obtaining consent from either parent there is a very strong case against the doctor and hospital for malpractice.

  Where the mother was the consenting parent, some parties have successfully sued their doctor and hospital arguing that the consent was null because the mother was under the influence of post-Caesarian or natural birth painkillers such as Demerol. The circumcision question is one of the first things doctors will bombard new parents with after the arrival of their newborn, and the issue of consent becomes murky when mind-altering substances are involved. Null consent because of a medicated mother is an argument that can be brought both by parents bringing the suit on behalf of their child, and the child themselves once they reach 18 years of age.
  ——————————————-
  https://www.charlotteinjurylawyersblog.com/2016/04/can-sue-unwanted-circumcision.html

 214. rydz i nic said

  Rozmowy Niedokończone „Polacy i Żydzi budowanie dobra” sierżant armii izraelskiej brytyjczyk rabin Jonny Daniels w telewizji Trwam hehe
  nie ufajcie Rydzykowi;)
  amyisraelfoundation.org/from-the-depths/
  fromthedepths.org/
  sztetl.org.pl/en/cms/news/4816,the-from-the-depths-foundation-has-secured-matzevot-in-serock/
  kirkuty.xip.pl/

  Matzeva.org
  facebook.com/ftdepths
  Contact@FromTheDepths.org

  Leadership Profile

  Jonny Daniels

  Jonny was born in 1986 in London, England to a traditional Jewish family, the eldest of three siblings. At age 18, after finishing high school, he moved to Israel, where he spent a year studying in Yeshiva while also working as a volunteer in “Zichron Menachem”, an organization that helps children suffering from cancer. Following this experience, he decided to live in Israel permanently and he joined the Israel Defense Forces. After three years of service in the 890 Paratroopers unit where he finished with the rank of staff sergeant, he started his studies in political science at Bar-Ilan University, and soon became an advisor to the Deputy Speaker of the Knesset. In subsequent years, Jonny became an advisor to the Deputy Minister of Defense of Israel Danny Danon and other politicians, in the US, EU & Israel. He has appeared on dozens of media outlets as an expert on Israeli issues and the Shoah, including Fox News, CNN, WSJ, and the BBC.

 215. re1truth2 said

  Re 203
  Sędzia to – z sieci [2. W językach tych nazwa Żyd jest uznawana jako obraźliwa, obelżywa (w Rosji sowieckiej była to nawet obelga karalna, obecnie też, w przypadku ożyciu w kontekście obraźliwym). Jest to wynik interwencji Joszua Zeitlina starosty gminy żydowskiej miasta Szkłowa, który zwrócił sie do Katarzyny II z prośbą o zabronienie używania w oficjalnych dokumentach poniżajacego dla nich słowa „żyd”. Cesarzowa w 1787 roku nakazała używanie okreslenia „jehudi” (йехуди) lub bliższego do rosyjskiego słowa „jewrej”(еврей). I ta druga nazwa przyjęła się powszechnie w dokumentach oficjalnych w krajach wschodnio słowiańskich (Rosja, Ukraina, Białoruś) oraz w kilku państwach post-radzieckich.]

 216. re1truth2 said

  No, ale jaja wordpress cenzuruje już jak pejs’zbuk za słowo еврей…?

  Nie, to gajowy.
  Swego czasu jakieś obszczymurki zalewały gajówkę wpisami z użyciem rosyjskich słów.
  Chyba to odblokuję.
  Admin

 217. re1truth2 said

  Ala ma kota, cenzura na rosyjskie słowa. Dwa mi zablokowało.
  Trump coś ty narobił?

 218. Siggi said

  Mnię się lepiej trafiało …

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,Siec-huczy-o-tym-jak-Doda-wreczyla-prezydentowi-kawalek-tortu-na-gali-Super-Expressu,wid,18604652,wiadomosc.html?src01=6a4c8&src02=facebook_wiadomosci&src01=6a4c8&src02=facebook_wiadomosci

 219. revers said

  kolejna bzdura gdy nie dotyczy Izraela lub Rabiego ..
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/09/najwiekszy-od-lat-protest-indian-w-usa/

 220. Joannus said

  W ”TRWAM” rozmowy niedokończone, cymes słodki słowotok z udziałem ”zacnego” gościa w jarmułce.

 221. re1truth2 said

  😀

 222. re1truth2 said

  E tam, panie Siggi komentarz z sieci:
  [ ~aqq 3 godziny i 46 minut temu
  i tak powinien wyglądać marsz Niepodległości ( jak na filmie)] do

  video/1

 223. AniaK said

  Re218:
  Andrzej i Agatka – dzieci trzeciego świata – torcika w ustach nigdy nie miały.

  Prawdę mówiąc o taki debilizm ja ich nie podejrzewałam. Z chwilą wejścia na scenę indywiduum w takim stroju, moim zdaniem pana prezydencka powinna powstać z miejsc, grzecznie przeprosić, i udać się do wyjścia. Pomijam fakt, że tam w ogóle nie powinno ich być.

 224. Lily said

  Re 220;Joannus
  Nie ma co sie dziwic,od biskupa w gore wszyscy paraduja w jarmulkach.Roznica tylko w kolorze.

 225. NICK said

  Dla wszystkich Dzieci! I Kobiet.

  Dla polityków, tutejszych.
  Dla Pań wszystkich.
  Szczególnie dla
  P. AniK i La Reine.

  Córek P. Boydar’a.
  Pani Maruszyny. Przepraszam, za kolejność… .

  I, pozostałych ludzi. Nie wymienionych.

  Bo to już niedługo.

  🙂 admin

 226. AniaK said

  cd.
  Gdyby to był chociaż jakiś musical z półnagimi kobietami w stylu lata dwudzieste lata trzydzieste – to może obecność pary prezydenckiej na czymś takim dałoby się jakoś wytłumaczyć. Ale Doda ćwicząca pozycje na kocyku bo Hajdarowi za krótko stawał i nie ma się komu pożalić? – tego wytłumaczyć nijak się nie da.

 227. osoba prywatna said

  Z okazji rocznicy święta Majdanu.
  .https://vk.com/antimaydan?z=video147019169_168342008%2Ff19ee2dd759cb341ca%2Fpl_post_-41232698_2065554

 228. osoba prywatna said

  Niebezpieczne sympatie nad Dniestrem i Dnieprem.
  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/isakowicz-zaleski/blogi/news-niebezpieczne-sympatie-nad-dniestrem-i-dnieprem,nId,2308563#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 229. Boydar said

  A dziękuje Panie NICK’u; ciekawym z czego się Pan Gajowy tak zarechotał.
  Ale chyba z tych niektórych dzieci … 🙂

 230. nipies said

  … doktor ktory opiekuje sie ciezarna ma obowiazek spytac i zaznaczyc w specjalnej rubryce a przyszla mama podpisac.

  Tak jest. Tylko trochę inaczej. W momencie przywiezienia do porodówki matce sie podsuwa papierek do podpisania, w którym prosi aby jesli będzie chłopiec to go obrzezać. Ona zwykle podpisuje bo w takim stanie nie bardzo wie, co podpisuje. Na szczęście ojcowie towarzyszą żonom cały czas i bacza na wszystko. Nam tez podsuwali a jażem ich opier… znaczy się dałem wyraz swojej frustracji w powodu trybu w jakim sie to załatwia. Na szczęście i tak była dziewczynka. To było w Kansas City. Za drugim razem, szpital wyraźnie powiedział, że doktorzy nie zalecają obrzezania, ale jeśli rodzice tego stanowczo żądają to oni mogą to przeprowadzić. Widać jakiś przyzwoitszy szpital. To z kolei było przedmieście Chicago. Dwa różne światy, a odległość tylko 822 kilometry…

 231. NICK said

  Dobra. Nie będę złośliwy. 🙂 .
  Wolę letko zasnąć… .
  Pa.

 232. maasteer said

  Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej oburzony swobodną dyskusją w telewizji na temat szkodliwości szczepień domaga się cenzury

  W sobotę 19 listopada w Telewizji Polskiej wyemitowano program „Studio Polska”, w którym dyskutowali zwolennicy i przeciwnicy szczepionek. Jako zwolennicy wypowiadali się głównie lekarze, a jako przeciwnicy rodzice, których dzieci zostały uszkodzone neurologicznie po przymusowym wstrzyknięciu metali ciężkich.

  Mizeria argumentów zwolenników szczepień była tak zauważalna, że dla wielu osób aż szokująca. Można było odnieść wrażenie, że nie bronią oni niewyedukowanego, jak twierdzili, społeczeństwa przed możliwymi epidemiami, tylko raczej ochraniają wielomiliardowe wpływy koncernów farmaceutycznych niemal jak lobbyści.

  Okazało się, że program obnażający prawdę na temat szczepionek i braku reakcji polskiej służby zdrowia na Negatywne Odczyny Poszczepienne – w skrócie NOP – bardzo nie spodobał się prezesowi Naczelnej Rady ekarskiej, Maciejowi Hamankiewiczowi, który w piśmie do prezesa TVP, Jacka Kurskiego, nie tylko potępił publiczne dyskutowanie na temat ciemnej strony biznesu szczepionkowego, ale zażądał usunięcie zapisu tego programu ze stron internetowych TVP.

  ———————————————
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/prezes-naczelnej-izby-lekarskiej-oburzony-swobodna-dyskusja-w-telewizji-na-temat

 233. Siggi said

  Koniec roz-pis-ywania się n/t obrzezania.Ważniejsze jest to co w tym lincku.
  Ponieważ ,czasem jakiś bywalec tut.Salonu „jedzie” na rozpoznawniu tych z diaspory gminnej głównie na podstawie nosa i uszu,to zapewniam wszystkich zwolenników tej praktyki,ze to nie odpowiada faktycznej rzeczywistości.Oczywistym przykładem jestem ja i mój nos,moje uszy.Jak byłem jeszcze mały i podrastałem,to nikt za mną nie wołał:…ty Żydzie!Teraz kiedy mi idzie „VIII krzyżyk” mój nos jest o 100% wiekszy niż dawniej i uszy o ponad 50%też,od kilku lat ,może 10-sięć,często do mnie :…ty parchaty.ty scezorykiem chrzczony itd.Sytuację pogłebia totalna łysina i fakt,że bardzo lubię czosnek i cebulę,a więcej mnię tymi cennymi warzywami czuć niż nie czuć.Jakby tego było mało noszę kapelusz mimo,że przeciwsłoneczny to jednak kapelusz.No i mam przechlapane.
  I co robić z tem?
  http://ciekawe.org/2016/11/22/nos-rosnie-wiekiem/

 234. maasteer said

  Szczepienia – list otwarty STOP NOP do Najwyższej Izby Lekarskiej, Ministerstwa Zdrowia i społeczeństwa

  Nawiązując do listu otwartego Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej do społeczeństwa polskiego, w sprawie programu Studio Polska z 19.11.2016 r. oraz wcześniejszego listu do Prezesa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego, w sprawie programu „Szeptem”, nie mamy wątpliwości, że nasilają się działania, które mają charakter cenzury medialnej, mającej na celu zamknięcie ust stronie społecznej, reprezentującej poszkodowanych pacjentów, w dyskusji nad tak ważnym społecznie tematem, jak bezpieczeństwo polskiego programu szczepień dzieci i dorosłych.

  Celem programów było rozpoczęcie otwartej debaty nad zmianą systemu, którego złe funkcjonowanie naraża bezpieczeństwo oraz zdrowie dzieci i dorosłych pacjentów, a nie wywołanie lęku – jak to robią producenci szczepionek, wyolbrzymiając zagrożenie chorobowe i opierający swoją wiedzę na marketingowych materiałach, podsuwanych przez tychże producentów lekarzom. W programie wysłuchano głosu wszystkich zainteresowanych dyskusją środowisk. Oprócz poszkodowanych przez powikłania poszczepienne wzięli w nim udział również przedstawiciele środowiska lekarskiego i najwyższy urzędnik odpowiedzialny za nadzór epidemiologiczny nad powikłaniami poszczepiennymi, jak również przedstawicielka kampanii finansowanej przez koncerny farmaceutyczne oraz założycielka stowarzyszenia, które propaguje szczepienia, dzięki znacznym środkom finansowym, otrzymanym od ich producenta.

  Pragniemy zauważyć, że osoby uznawane za ekspertów, z premedytacją pozwalały sobie na niesmaczne żarty i aluzje w stosunku do osób poszkodowanych. Szczepionka została określona, przez jednego z nich, jako pozbawione innych składników i ryzyka powikłań, białko i cukier, co jest idealnym przykładem nieznajomości faktów naukowych, dotyczących działań niepożądanych szczepionek. Od łagodnych, przejściowych, poprzez zdolność wywołania nawet ciężkiej, pełnoobjawowej postaci choroby przez patogen szczepionkowy (tzw. żywe szczepionki m.in. odra, świnka, różyczka, ospa wietrzna, rotawirus, polio ze szczepionki OPV, gruźlica), po ciężkie uszkodzenia neurologiczne i immunologiczne. Odrzucał też niezaprzeczalny fakt istnienia oburzających w swej treści tzw. „standardów medycznych” w zakresie przeciwwskazań do szczepień, pozwalających lekarzom szczepić dzieci chore oraz podczas antybiotykoterapii, byle „nie zaburzać planu szczepień”.

  Autor listu kompletnie ignoruje wątek poruszany przez pacjentów, którzy oświadczali, że mimo usilnych starań, nie udało im się doprowadzić do zarejestrowania niepożądanego odczynu poszczepiennego (NOP) przez lekarza, mimo, że jest to ustawowy obowiązek, którego nie wykonanie zagrożone jest karą grzywny. Rejestr NOP jest w Polsce jedyną podstawą do oceny bezpieczeństwa szczepień i konkretnych szczepionek, bądź ich poszczególnych partii a niefunkcjonujący w praktyce nadzór nad niepożądanymi odczynami, stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa, zdrowia i życia Polaków, a w szczególności masowo szczepionych dzieci. Fakt lekkomyślnego nie wywiązywania się z tego obowiązku przez lekarzy zauważył również prof. Andrzej Zieliński w apelu do lekarzy oraz prof. Jacek Wysocki i dr n. med. Hanna Czajka w publikacji dotyczącej rejestrowania powikłań po jednej ze szczepionek.

  W związku z powyższym wzywamy Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej i wszystkich lekarzy, aby zgodnie z zasadami etyki zawodowej oraz zapisami najwyższej rangi prawa krajowego i międzynarodowego, rzetelnie wywiązywali się z obowiązku informowania pacjentów o każdym znanym ryzyku szczepień, zaczynając od obowiązkowego udostępnienia ulotki szczepionki przed zabiegiem, oraz aby tak jak prawo nakazuje rzetelnie rejestrowali zdarzenia poszczepienne.

  Apelujemy do społeczeństwa polskiego o poparcie postulatów Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o szczepieniach „STOP NOP”, które działa w interesie każdego Polaka i Polki, a szczególnie tych najmniejszych i bezbronnych, których najwyższe dobro i zdrowie jest narażane szczepieniami już w pierwszych chwilach życia.
  ——————————————
  https://www.monitor-polski.pl/szczepienia-list-otwarty-stop-nop-do-najwyzszej-izby-lekarskiej-ministerstwa-zdrowia-i-spoleczenstwa/

  Za: http://stopnop.com.pl/szczepienia-list-otwarty-do-najwyzszej-izby-lekarskiej-ministerstwa-zdrowia-i-spoleczenstwa/

 235. Greg said

  #232.
  Czyli CO?
  Sam się przyznał do brania łapówek!
  Cała farmacja to Mafia.
  Zawłaszczyli to, co Bóg dał nam w naturze (np. zioła)

 236. osoba prywatna said

  Zatrzymania pedofilów w całej Norwegii.
  http://www.wykop.pl/link/3460485/zatrzymania-pedofilow-w-calej-norwegii/

 237. maasteer said

  Ad 235 Greg
  Parzcież zioła są nielegalne …
  Zabolało gnojka, ale poszło w eter i już tego nie odkręci. Teraz prysznice zamieniono na igły.

 238. Waclaw-L said

  234 maasteer
  „W związku z powyższym wzywamy Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej i wszystkich lekarzy, aby zgodnie z zasadami etyki zawodowej…”
  Wzywanie upadłego człeka do miłości ku bliźniemu?, wolne żarty. Najpierw musiałby się nawrócić. Najkrótsza droga, wymiana ekipy.

 239. revers said

  Na Upalinie z szerokim i wysokim poparciem z RP, nauczyciele handluja uczniami szkol z handlarzami organow ludzkich, oby tak dalej a wspolnota obu narodow zrobi dobry geszefcik nawet na szkolnych dzieciach i ich organach ludzkich.

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/nauczycielka-chcia%c5%82a-sprzeda%c4%87-uczennic%c4%99-znalaz%c5%82a-kupca-handlarza-organ%c3%b3w/ar-AAkBGBS?li=BBr5CAq

 240. maasteer said

  Ad 239 Revers
  To już z żołnierzy przerzucili się na uczniów? Padnie to gówno za dwa lata.

 241. nipies said

  Panie Siggi, pan sie zapisz do tego samego klubu, co i ja. Trzydzieci pięć lat temu pożyczywszy myckę od znajomego wsadziłem na swój łysy łeb (juz wtedy) i moje Żonele najprzeurodziwsze wyskoczyło przez okno. Całe szczęście że na parterze i to było równocześnie wyjście na taras.

 242. Boydar said

  Rebe Hamankiewicz nie tylko publicznie przyznał się do popełnienia, ale właściwie przyjął do wiadomości sentencję. Nam jako społeczeństwu pozostało jedynie w pełni legalnie choć niestety nieoficjalnie, uczynić powinność.

  Tyle tylko, że dzieciom gojów ufających Chrystusowi nic złego się nie stanie; natomiast całej reszcie … To może faktycznie lepiej poczekać, nie trzeba Azraelowi przeszkadzać.

Sorry, the comment form is closed at this time.