Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Michnik na skraju wytrzymałości: Nie ma pieniędzy, władza wypiła z nas krew, są masowe zwolnienia

Posted by Marucha w dniu 2016-11-23 (Środa)

Adam Michnik i Gazeta Wyborcza są na skraju wytrzymałości. Redaktor dziennika załamał się po tym jak Prawo i Sprawiedliwość przekazało publiczne pieniądze prorządowym pismom takim jak „wSieci”.

Skończył się czas gdy do Wyborczej płynęły środki zarządzane przez PO. Teraz sytuacja gazety jest koszmarna.

– Więc jak rozmawiam z moimi dziennikarzami, to mówię „albo-albo”: albo ocalimy „Gazetę” i z nią ważną instytucję demokracji polskiej i będziemy mieli w CV: „ocalili demokrację”, albo nie ocalimy, będziemy mieli wtedy w CV: „do ostatniej kropli krwi bronili demokracji” – komentuje Michnik.

Co do rzekomej niezależności, warto przypomnieć, że Gazeta Wyborcza straciła środki, które chętnie kierowała do niej Platforma Obywatelska. Teraz Prawo i Sprawiedliwość postanowiło śladem PO dać pieniądze nowym prorządowym dziennikarzom, którzy wcześniej nazywali się „niepokornymi”. W trzech kwartałach 2016 roku tygodnik „wSieci” otrzymał grubo ponad milion złotych z kieszeni podatników.

– Oni, którzy obiecywali, że zrobią w Warszawie Budapeszt, patrzą na Budapeszt, gdzie rząd Orbana zlikwidował ostatni niezależny dziennik. To dla nas przestroga. Jesteśmy na celowniku władzy – dodał redaktor naczelny „Wyborczej”.

– To nas straszliwie walnęło po kieszeni. Oni chcą nas zniszczyć metodą najprostszą: jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Władza postanowiła z nas wypić krew i dziurki nie zostawić – ubolewa Michnik.

W redakcji „Gazety Wyborczej” trwają obecnie zwolnienia grupowe.

http://pikio.pl/

Ten skur… powinien sobie pogratulować, że przez 25 lat srał Polakom na głowy, a oni mu jeszcze za to płacili i pozwolili zbić niezły majątek.
Admin

Komentarzy 37 to “Michnik na skraju wytrzymałości: Nie ma pieniędzy, władza wypiła z nas krew, są masowe zwolnienia”

 1. Ten skur…? Skurkowaniec? Skurczybyk?

 2. Greg said

  Żydzi przeciwko Izraelowi i syjonistom.
  .https://www.youtube.com/watch?v=Pj-6XFbbesI#t=308

 3. Bonifacy said

  przejdą do Gazeta Wyborcza Stopklatka tv i Metro TV ale
  http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/stopklatka-z-wyzszymi-wplywami-i-963-tys-zl-straty
  rabiniczne Google poratuje braci w wierze
  http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/agora-epanstwo-polska-press-pmpg-rmf-z-dofinansowaniem-od-google

 4. Siggi said

  Mnię się przedstawia,że jedyny dla niego „ratunek” to fuzja-kupno w całości przez „Komsomolską Prawdę”,która się ma bardzo dobrze ,bo działa nie tylko na papierze ,ale I w eterze,Internecie,przez Kosmos i w Ameryce.
  A tego wygnać na emeryturę i na Kołyme z jego koleżkami liberastami moskiewskimi typu Nawalnyj i niech się tam nawalają.
  Należy do „Komsomołki”napisać ,że jest padlina do zutylizowania.
  Kto za ,żeby napisać do Moskwy zechce podnieść prawą grabę pionowo do góry i naciśnie guzik lub wdusi przycisk?

  😀 admin

 5. adsenior said

  A niby dlaczego, ten żydowski szmatławiec, ma być utrzymywany z naszych podatków? Szechter, piewco wolnego rynku, co nie potrafisz się utrzymać z własnej działalności, jesteś bardzo podobny, do swojej koleżanki Jandy!! ps. co zastrzyk sorosa, nie wystarczył??

 6. Jest ktos kto moze wspomoc gw i spolke Niejaki G.S. https://tomekbieniek.wordpress.com/2016/11/23/soros/

 7. Marian said

  Każdy parch to jednoosobowa fabryka kłamstw. Jeżeli mówi że coś jest czarne, to możemy być pewni że jest białe. W tym przypadku antymichnikowe działania PiS i rozczulający bełkot Michnika mają tylko uwiarygodnić pisiaków w teatrzyku który odstawiają dla swoich ograniczonych umysłowo wyborców. Klasyczna chazarsko-frankijska hucpa polegająca na zmianie sztandaru celem utrzymania władzy dla Anglo-Syjonu.

 8. NC said

  Michnik; „do ostatniej kropli krwi bronili demokracji”
  Ja: „…do ostatniego euro od Sorosa itd…”

 9. NICK said

  Wy się o „michnika” nie bójcie.
  Zapytajcie ‚Naczelnika’.
  O ustawkę „1066”, (…)

 10. Zbyszko said

  To teraz W Sieci będzie robić tą dobrą robotę za GW?

 11. Bonifacy said

  Walka rabinów pisowskich o pieniądze eliminacja Michnika pisu Sakiewicza

  Do wymiany zdań włączył się Michał Karnowski, członek zarządu spółki Fratria wydającej m.in. „W Sieci” i wPolityce.pl. – Popieram apel, by gry zakończyć. „Wiadomości” są atakowane za niezależność, trzeba je wspierać – stwierdził, odnosząc się do wpisu innego użytkownika, że Tomasz Sakiewicz „od dłuższego czasu prowadzi jakąś dziwną grę wokół „Wiadomości” i TVP. – Niezależność nie polega na wiecznym promowaniu Karnowskich – odpowiedział na to naczelny „GP” i „GPC”. – Zgoda. Tak jak odpowiedzialność i rozsądek nie polega na jeździe po Marzenie Paczuskiej, bo newsa nie puściła. Słabe – skomentował Michał Karnowski.

  Publicyści „GP” i „GPC” krytykowali to, jak Telewizją Polską zarządza Jacek Kurski (Tomasz Sakiewicz zarzucił mu, że rozmontowuje zespół TV Republika), na co Michał Karnowski ocenił, że w ten sposób podważają władzę Jarosława Kaczyńskiego, a Marek Pyza – że pracownicy sami odchodzą z TV Republika, bo nie są tam doceniani. Jerzy Targalski zasugerował, że Michał Karnowski i Grzegorz Bierecki poprzez swoją spółkę Syssitia będą produkować programy dla TVP, czemu Karnowski stanowczo zaprzeczył.

  http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tomasz-sakiewicz-zarzuca-wiadomosciom-cenzurowanie-gpc-i-promowanie-karnowskich-michal-karnowski-slaby-atak-na-paczuska
  http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/sakiewicz-zarzuca-kurskiemu-rozmontowywanie-tv-republika-pyza-pracownicy-sami-odchodza-bo-zle-ich-traktowano
  http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/karnowski-szokujaca-koalicja-w-rmn-ze-wsparciem-gazety-polskiej-sakiewicz-fatalni-poplecznicy-kurskiego
  http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/fundacja-gazety-polskiej-z-6-mln-zl-na-serwis-o-puszczy-bialowieskiej-za-krytyka-stoja-zagraniczne-koncerny-i-pieniadze-sorosa
  http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tylko-resorty-infrastruktury-zdrowia-i-nauki-nie-zmniejszyly-prenumeraty-gazety-wyborczej-polityki-i-newsweeka-analiza

 12. Greg said

  Jeśli chodzi o TVP i Kurskiego.
  .https://www.youtube.com/watch?v=VcV4KAm_CO8

 13. RomanK said

  Nie ma bizNesu – jak prywatny biznesssss..za panstwowe zamowienia, GRANTY I DOTACJE….
  Panie Michnik z zespolem..nie ma zapotrzebowania na wasza gazete ..przekwalifikujcie sie…
  Zacznijcie srac na PO i chwalic PiS….a ruszy strumien zielonych…graj Cyganie graj,

 14. RomanK said

  Obudzila sie…. Krucafux….

 15. Greg said

  Jak już jedziemy po bandzie.
  Dlaczego Rosiewicz jest ab?

 16. Prośba o NAGŁOŚNIENIE próby ZAMACHU żydowskiego w Izraelu na NAIWNĄ pustą DONICĘ Szydło ! said

  DLACZEGO witryna INFORMACYJNA „marucha.wordpress” MILCZY jak zaklęta na temat próby ZABICIA w Izraelu przez rząd żydowski tej naiwnej pustej DONICY Szydło razem z jej gangsterami PiS „ministrami” w LUDOBUJCZYM Izraelu we wtorek 21-XI-2016r ???

  http://att.neon24.pl/post/135214,pani-premier-suweren-czeka-na-relacje-z-podrozy-do-izraela

  Dla ZAKRYCIA medialnego tego żydowskiego ZAMACHU na głupią Szydło oraz jej anty-polskiego GANGU „ministrów” ze syjonisttycznego PiS w durnowatej III RP ten żydo-sojinistyczny PAP wypuścił w obieg medialny jakąś BREDNIE o NIBY „zamachu” w zachrysti jakiegoś kościoła na tego głupka Dudę jest to zwykła „KACZKA dziennikarska” tych ULTRA KŁAMLIWYCH mediów w gównianej III RP oraz tego SYJONISTYCZNEGO anty-polskiego rządu SPRZEDWACZYKÓW gangu PiS.

  To KŁAMSTWO i JAKOBY „próbie zamachu” na ROZDAWACZA pieniędzy polskiego podatnika dla UKRAINCÓW-Andrzej Duda jest to oczywisty FAŁSZ dla polskiego MOTŁOCHU zamieszkałego w III RP i celowe przesunąć uwagi Was LEMINGÓW w Polsce, tak aby ZAKRYĆ autentyczny FAKT próby ZAMACHU żydowskiego na tą głupią naiwną pustą DONICĘ B.Szydło 22-XI-2016r oraz czołowych mafiozów PiS(ministrów) w ich WYCIECZCE do Jerozolimy do „Grobu Pańskiego” który to obiekt historyczne rząd izralski usiłuje ZNISZCZYĆ z czego ta pusta DONICA nie zdaje sobie sprawy !

  Żydy i judaiści izraelici usiłują ZNISZCZYĆ w tym gównianym Izraelu wszystkie miejsce związane z historia Jezusa Chrystusa, orza spowodować aby tych miejsc nikt NIE odwiedzał, NIE czcił … itp. Żydy chcą ZNISZCZYĆ religię Chrześcijańską, a ta próba śmiertelnego ZAMACHU na Szydło oraz jej gang mafiozów z PiS w Izraelu 22- XI-2016 to ostrzeżenie dla innych …

  Otóż 21 listopada 2016 roku ta NAIWNE POPYCHADŁO Szydło została WEZWANA razem ze WSZYSTKIMI „polskimi” czyli ministrami UDAJACYMI „polaków” tych żydów/ukrainców z polskim obywatelstwem na „dywanik żydowski” przed oblicze światowego super-terrorysty „N” w LUDOBUJCZYM Izraelu !

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/premier-szydlo-z-wizyta-w-izraelu-podpisze-wazne-porozumienie,693489.html

  To jest NIESAMOWITE, aby ZAGONIĆ dosłownie nieomal WSZYSTKICH ministrów „warszawki” i zaweść ich do Izraela aby MASOWO podpisywali jakieś „umowy” o których polski SUWEREN NIC a NIC NIE wie !
  Gdy ten MORDERCA i ZŁODZEJ anty-polski, gangster pospolity kryminalista Donald Tusk został premierem „warszawki” to on OBIECAŁ razem z LEWAKIEM Lechem Kaczynskim, że każdy tzw. „rząd warszawski” będzie ZAWSZE jechał do Izraela, aby się pokłonić MITOWI indoktrynacji holokaustycznej tak jak żydo-komuniści PRL-u jeździli POKŁONIĆ się TRUPOWI oraz INDOKTRYNACJI żydo-komunisty Lenina w Moskwie !

  Brać za łeb tą SPRZEDAJNĄ głupia Szydło i niech się tłumaczy z teh HUCPY które ona kontynuje !!!!

  Ta ZAKŁAMANA zgraja SPRZEDWACZYKÓW mafiozów PiS absolutnie NICZYM się NIE różni od tych YEBANYCH prusko-żydowskich sprzedawczyków PO Tuska lub tego żydo-komunistycznego BANDYTY Bieruta z PRL-u z PZPR !

  Polski SUWEREN bezwglednie RZĄDA wyjaśnień z podróży do Izraela tej bandy ZAKŁAMANYCH mafiozów PiS na czele z tą prościarą Szydło !

  http://att.neon24.pl/post/135214,pani-premier-suweren-czeka-na-relacje-z-podrozy-do-izraela

  Co się w tej DURNOWATEJ III RP dzieje, że ZNOWÓŻ nagle wszyscy ministrowie z „warszawki” te dupki SPRZEDWACZYKI jako MASOWA jedna WYCIECZKA są SPĘDZENI za jednym razem i NAGLE cichaczem jedą do terrorystycznego Izraela i NAGLE oni WSZYSCY podpisują całą MASĘ jakiś „umów” z tym APARTHEIDEM Izraelem.

  Przecież NIE były przejrzane ani NIE zatwierdzone przez NIKOGO W Sejmie te „umowy” z poza tej anty-polskiej mafii gangsterów PiS, a ta sprzedajna anty-polska hucpa będe mieć z całą pewnością poważne SZKODLIWE reperkusje FINANSOWE oraz polityczne dla wszystkich polskich obywateli !

  Przecież nawet za czasów PRL-u NIE było takich sytuacji, aby dosłownie WSZYSCY ministrowie PRL-u na JEDEN gwizdek jak jacyś PODDAŃCY-głupki jechali do Moskwy, aby masowo tam w Moskwie stawać na dywanik przed żydo-komunistami okupującymi wtedy Kreml !

  Przecież NIE było takich sytuacji w PRL-u, a teraz za czasów „ŻYDO-KRACJI” każda ekipa „warszawki czy prędzej czy później jedzie do gównianego Izraela, aby składać hołdy jak PODDAŃCY oraz podpisywać w Izraelu CYROGRAFY na SZKODĘ polskich obywateli !

  Co to się DZIEJE do zay*banej mać qur* w tej porąbanej durnowatej „warszawce” !

  DOSYĆ tej hucpy tych yebanych anty-polskich SPRZEDAJNYCH qurew-suqinsynów „warszawki” PO-PiS-PSL !

  Te sperzedajne QURRWY z gangu PO kupczyli Polakami w Berlinie-Brukseli, a teraz te QURRWY syjoniści z PiS kupczą Polakami w Izraelu i ne-żydowskim NEKOŃSKIM Waszyngtonie.

  21-XI-2016 jak tam pojechała ta zgraja GANGSTERÓW PiS do Izraela to w czasie ich wspólnej WYCIECZKI do Jerozolimy wsiedli na czele z naiwną pustą DONICĄ Szydło w izraelskie samochody, a następnie ŻYDY zorganizowali KRAMBOL samochodowy tej kolumny tych syjonistycznych sprzedajnych DUPKÓW ministrów „warszawki”.

  W zafałszowanych „polskich mediach” bezczelnie KŁAMIĄ, że to była NIBY „stłuczka” ale są zdiecia na necie, że kilka samochodów z tej kolumny samochodowej jest POWAŻNIE pokiereszowanych, a zatem to był KRAMBOL samochodowy ! Dwie osoby zostały poważnie ranne w tym oficer BOR.
  Czyli sytucja się POWTAŻA, że ta wycieczka SPRZEDAWCZYKÓW NIE była przygotowana przez bezpiekę PiS czyli jak do Smoleńska !

  Szef „polskiej” bespieki obecnej „warszawki” ten DUPEK Błaszczak(on jest UKRAIŃCEM z polskim obywatelstwem) też KŁAMIE twierdząc „że nic się NIE stało” …

  Izrael jest skrajnie WROGI wobec Polaków i Polski, który usiłuje BEZPODTAWNIE wyłudzić $65 miliardów od polskiego podatnika razem z KLUBAMI żydowskimi z New Yorku, dlatego żydy SYSTEMATYCZNIE organizują cała masę wstrętnych INTRYG przeciw polskim obywatelom na całym Świecie i spuszczają SYSTEMATYCZNIE na Polaków LAWNY oszczerstw i KŁAMSTW na Polaków na całym Świecie, żydy PODPUSZCAJĄ inne państwa, aby nas Polaków KOPANO …

  Czy ten gówniany Sejm z ul.Wiejskiej „warszawki” parafował i ZEZWOLIŁ na podpisywanie jakiś umów w Izraelu zawiezionych na „dywanik żydowski” przez tych SPRZEDAJNYCH PUCYBUTÓW żydowskich Waszczykowskiego, Macierewicza i tej pustej głupiej sprzedajnej DONICY Szydło ???

  DLACZEGO panuje ZMOWA milczenia na witrynie prawy.pl o tej SPRZEDAJNEJ ekipie pustej DONICY Szydło, która jest odpowiedzialna za TRWONIENIE i ROZDAWANIE pieniędzy polskiego podatnika dla bezczelnych ROZWYDŻONYCH ŻYDÓW zamieszkałych w Polsce, a teraz ona OSACZA i kupczy interesem Polaków w BANDYCKIM Izraelu !!

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rzecznik-rzadu-kolizja-pojazdow-z-kolumny-premier-szydlo-w-izraelu/9l1rsn

 17. wanderer said

  Beda bronic demokracji do ostatniej kropli krwi. Bo to „wladza ludu”. A oni tym ludem steruja, oglupiaja,sa jego szyja co nim kreci. Wiec za zadne skarby tego narzedzia jakim jest demokracja nie oddadza. Beda ja bronic do ostatniej kropli krwi..
  Ale…
  Zmiana nadchodzi.

 18. Przemko said

  aj waj! gewałte i antysemytnike! (choć aron jest chazarem i semitami ma tyle wspólnego co waszczyk z kompetencją a maciora ze zdrowymi zmysłami). a nie wiesz szechter, że działasz na wolnym rynku prasy? myślałeś, że zawsze będziesz nadstawiać pysk pod kurek z państwowej rurki? i przez ćwierc wieku nie odłożyłeś kasy na czarną godzinę? aj waj! gewałte!

 19. Mmaniek said

  żyd!
  ale nasz!
  własny!
  wyhodowany na nas!
  szczeropolski!

 20. Kronikarz said

  Chyba bardziej się nie ją ją ją kał kał jak w momencie tego u u u uża la la lania u ko ko ko ko kodziarzy, – )))
  Ta qrwa nie pamięta, gdzie pochował wykradzione nam majętności czy co ?

 21. RomanK said

  A o polskiego rolnika, martwia sie tylko za granica:

  http://www.naturalblaze.com/2016/11/the-battle-to-save-the-small-farms-of-poland.html

 22. RadNierad said

  Pozdrowi pan brata…

 23. Kazik said

  Podnieście cenę gazety na dwadzieścia złotych i po problemie .

 24. Marucha said

  Re 16:
  Witryna Maruchy milczy na temat owego wypadku, ponieważ:
  – trąbią o nim wszystkie media
  – Marucha nie ma żadnych danych uprawdopodobniających zamach, a w oparach fantazji lubi się poruszać jedynie w zakresie ufologii i reptilian.
  – Marucha nie wierzy w zamach na wierną służkę Izraela.

  A nawiasem mówiąc – milczenie nie jest dowodem „zmowy”. Może wynikać z lekceważącego potraktowania pseudoinformacji.

 25. aikidoka said

  Tak z polsko-japonska w angielskiej pisowni:

  Ooooo! Yon…yon…yonkajo.

  —–
  yonkajo=nauczanie nr 4

 26. watazka said

  Kiedys ( w 1968) jak wsadzili kumple Szechtera do paki, to cala Polska zydowska sie zbuntowala i byly wiece i protesty studenckie.
  Teraz jak juz nam Szechtery wywalczyly demokracje i wolnoamerykanke w mediach to Szechterom znowu zle.
  jak mawiaja nasi sasiedzi- Slowianie:

  „Plochomu tancjoru i jajca mieszajut:.

 27. JO said

  Nic a nic Michnikowi sie nie dzieje. To wielki medialny blef, ze Michnik i spolka maja problemy.

  My Goje mamy rozumiec, ze jest sprawiedliwosc, ze Michnik dostaje za swoje. Mamy czuuuuc, ze wreszcie mu sie dostaje za swoje.

  Madrosc zydo-masonskiego etapu nakazuje, by „Michnik zbankrutowal”, co oznaczac moze, ze jezeli trzeba, to sie go odstawi na „emeryture”, bo zrobil swoje i dalej nie moze, bo SWIADOMOSC/ Wiedza Durnych Goi jest tak duza o podlosci Michnika, o zbrodniach Michnika, ze pozostawienie Michnika w oczach Goi prosperujacym… wyrzadzila by wiecej szkod dla masonskiego celu nic pozytku.

  No i widzimy teraz „biede ” Michnika.

  Wielu Polakow, nawet tu w Gajowce, czuje „ulge”, czuje „sprawiedliwosc” :))), za wreszcie Michnikowi i spolce sie dostaje :))))

  No Polacy, Goje, Tlumie… – mozemy isc dalej glosowac, kupowac w Tesco, kupowac w sklepach z uzywanymi ubraniami, mozemy dalej modlic sie w Posoborowym Kosciele…sluchac dyskopolo, radio, ogladac CD Holywoodu filmy oraz POlska Telewizje Narodowa :)))etc, etc

  Sprawiedliwosc spoleczna jest i widzimy to na wlasne oczy i slyszymy wlasnymi uszami.

  My Polacy nie musimy dokonywac zadnego wysilku, bo „Sprawidliwosc jest” i dzieje sie SAMA :))))

 28. NICK said

  Racja p. JO!

 29. Kar said

  re:27/p. JO

  ..ciag dalszy bolesnej transformacji (tak twierdzi moja p. kuzynka)..Polacy to urodzeni masochisci/onanisci-kochaja wciskac sobie na leb cierniowa korone, bo tak im do twarzy..A pozatym, to nie wniosl pan nic nowego wpisem do sytuacji na obecnym rynku..dalej idzie slamazarnie jak za dawnych lat..

 30. Re: 29 Kar
  Kto nie zna zydostwa, nie ma zielonego pojecia o komunizmie czy „socjalizmie”…a tym bardziej o „wolnym rynku”…
  ========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 31. Listwa said

  @ 16

  Wpis długi, ale nic w nim nie ma o nowych technologiach jakie mają przybyć z Izraela do Polski.

  A ciekawi nas:
  Na czym polega, że są one nowe?
  Ile to będzie kosztowało?
  W jakiej postaci wynagrodzenie?
  Ile na tym stracimy?

  Jak juz tyle wiesz, to podaj i to.

 32. wanderer said

  My Goje mamy rozumiec, ze jest sprawiedliwosc, ze Michnik dostaje za swoje. Mamy czuuuuc, ze wreszcie mu sie dostaje za swoje.

  Madrosc zydo-masonskiego etapu nakazuje, by „Michnik zbankrutowal”, co oznaczac moze, ze jezeli trzeba, to sie go odstawi na „emeryture”, bo zrobil swoje i dalej nie moze, bo SWIADOMOSC/ Wiedza Durnych Goi jest tak duza o podlosci Michnika, o zbrodniach Michnika, ze pozostawienie Michnika w oczach Goi prosperujacym… wyrzadzila by wiecej szkod dla masonskiego celu nic pozytku.

  – tez tak sadze, Panie JO.

 33. Siggi said

  http://www.prawdaobiektywna.pl/media/adam-michnik-zakrzyczany-na-spotkaniu-w-gdansku-640.html

 34. Siggi said

  Żarliwie apeluję do Wszystkich o masowy,spontaniczny udział w…ostatniej drodze GW.
  Co gdzie pisza,dawać tu …
  Mile widziane jakieś adekwatne piosenki i zapiewajły z wyrobionym gardłem do doniosłego śpiewu.
  Już należy przygotowywać repertuar śpiewek.Nic na ostatnią chwilę…

  https://dorzeczy.pl/kraj/15202/Michnik-Zmiana-wladzy-straszliwie-walnela-nas-po-kieszeni-Oni-chca-zniszczyc-Gazete-Wyborcza.html

 35. Izu said

  Michnik z tej całej nędzy zdejmuje majtki przez głowę gdy mu przegniją w kroku.

 36. Siggi said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Dziennikarze-GW-wyrzuceni-ze-spotkania-z-ministrem-Macierewiczem-To-jakies-kuriozum,wid,18607518,wiadomosc.html?src01=6a4c8&src02=facebook_wiadomosci

  Ich powinni wyrzucać z KAŻDEGO spotkania czy konferencji.
  Admin

 37. La Reine Toronto said

  Nareszcie …sie zaczal upadek antypolskiej gadzinowki! Poprawil sie moj humor na weekend.
  Pozdrawiam !

Sorry, the comment form is closed at this time.