Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Egipski prezydent przyznał, że wspiera Assada i jego armię

Posted by Marucha w dniu 2016-11-24 (czwartek)

Obalenie Assada jest trudniejsze, niż mogło się wydawać. Posiada on silne wsparcie ze strony Rosji, Iranu, Chin i Hezbollahu, a także Iraku, Kuby i Korei Północnej. Teraz egipski prezydent oficjalnie przyznał, że również wspiera syryjskie siły zbrojne, które według niego są gwarantem stabilności w kraju.

Podczas wywiadu dla portugalskiej RTP, prezydent Abd al-Fattah as-Sisi powiedział, że wspieranie armii narodowych na Bliskim Wschodzie jest koniecznością dla zachowania kontroli nad terytorium i zwalczania ekstremizmu w Libii, Syrii i Iraku. Gdy padło pytanie, czy mówiąc o armii narodowej Syrii ma na myśli syryjską armię rządową Assada, as-Sisi dał odpowiedź pozytywną.

http://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 5 to “Egipski prezydent przyznał, że wspiera Assada i jego armię”

 1. Zerohero said

  🙂

 2. Marian said

  Także większość Polaków wspiera prezydenta Syrii. Oczywiście poza chazarskimi świniami z PiS i ich wyborcami, np. Donica z Broszką chciała ostatnio sankcji dla Rosji za wspieranie Asada. Pamiętajmy!

 3. Archer said

  Ten Assad nie jest taki najgorszy jeśli chodzi o wolności obywatelskie. Ślepego, prymitywnego terroru nie stosuje w stosunku do własnych obywateli, jak to miało miejsce w Iraku za Saddama. Ma tylko nieszczęście Syria graniczyć z Israelem i przez to jest niezwykle ważnym krajem dla wszystkich mocarstw, może z wyjątkiem Indii.
  USrael chce żeby zwyciężyła w Syrii „demokracja” z islamskimi brodaczami strzelającymi z kałasznikowów w górę, i z prawem szariatu. Rosja, Chiny i inne kraje które rywalizują z USraelem są temu przeciwne i są za utrzymaniem świeckich władz w Syrii. Syria dla Rosji jest niezwykle ważnym krajem, bo ma jako tako dobrze zorganizowaną armię i służby specjalne. I przez to jest zagrożeniem dla Israela.

 4. NICK said

  Assad?
  Tak.

 5. Birton said

  ISIS to robota Izraela
  ISIS jeszcze nigdy nie pokąsał ręki swego żydowskiego dobrodzieja
  ISIS stworzył i wspiera ten, kto ma w tym interes
  ISIS ochrania żelazna pięść Izraela – USA
  a przy okazji – Partia Interesów Syjonistycznych to po 8 letniej kadencji Partii Ogólnożydowskiej tylko kontynuacja żydowskich rządów w Polsce zainstalowanych w Lublinie w 1944 roku i trwających dalej do dziś, trudno, żeby działała w polskim interesie narodowym, wszystkie działania to fałszywa flaga, taki mam pogląd w sprawie

Sorry, the comment form is closed at this time.