Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Unijny raport: Rośnie nienawiść wobec imigrantów

Posted by Marucha w dniu 2016-11-24 (czwartek)

Według raportu Agencji Praw Podstawowych Unii Europejskiej w krajach unijnych na porządku dziennym są mowa nienawiści, mobbing i przemoc wobec imigrantów oraz ubiegających się o azyl.

Agencja Praw Podstawowych Unii Europejskiej (FRA) alarmuje, że w 14 krajach UE, w których agencja ta przeprowadziła swoje badania, nie jest rzadkością nie tylko niechęć, ale wręcz nienawiść wobec tzw. uchodźców.

W raporcie przywołano przykłady stosowania przemocy wobec imigrantów. W październiku ubiegłego roku ubiegający się o azyl obywatel Afganistanu został zastrzelony przez policjanta po tym, jak przekroczył granicę bułgarsko-turecką. We wrześniu policjanci zastrzelili w Berlinie mieszkańca obozu dla imigrantów, który próbował zaatakować jednego ze współmieszkańców. We włoskim Fermo zabity został Nigeryjczyk ubiegający się o azyl, który zareagował na obelgi o rasistowskiej treści kierowane do jego żony.

Raport wskazuje, że akty nienawiści coraz częściej kierowane są także wobec obrońców praw człowieka oraz dziennikarzy o poglądach proimigranckich. W krajach Unii Europejskiej wzrasta również wrogość wobec muzułmanów. Podobno szczególnie narażone na ataki w tej grupie są kobiety.

W raporcie ubolewa się, że w wielu krajach Unii Europejskiej brakuje statystyk dotyczących przestępstw z powodu nienawiści kierowanych wobec azylantów. Takimi danymi dysponują jedynie Niemcy, Grecja, Finlandia i Holandia.

Z danych niemieckiego Bundestagu, na które powołują się autorzy raportu, wynika, że w 2014 roku doszło do 199 aktów przemocy wymierzonych w ośrodki dla tzw. uchodźców, w 2015 podobnych zdarzeń było 1021, a do września w roku 2016 – 735.

Według autorów raportu azylanci i imigranci nie mają odwagi, aby zgłaszać przypadki stosowanej wobec nich przemocy. Powodem ma być brak zaufania do policji i urzędników, a także strach przed aresztowaniem i deportacją.

Coraz więcej treści pełnych nienawiści, które są kierowane wobec tzw. uchodźców publikowanych jest w sieci. Raport podkreśla, że prowadzenie dochodzenia w tych sprawach jest niezwykle trudne. Reakcje władz państwowych w krajach członkowskich zostały ocenione jako nieskuteczne. Agencja opublikowała raport na podstawie danych zebranych w 14 krajach członkowskich, głównie w tych, w których żyje wielu imigrantów, np. w Niemczech, Szwecji czy Austrii.

Źródło: dw.com
https://ndie.pl

Zupełnie nie rozumiemy nienawiści wobec imigrantów – bo przecież nie może ona brać się z faktu, iż imigranci popełniają wielokrotnie więcej przestępstw („mowa nienawiści”, przemoc, gwałty, rozboje, podpalenia itp.), niż naród u którego goszczą.
Admin

Komentarze 23 to “Unijny raport: Rośnie nienawiść wobec imigrantów”

 1. JO said

  Przyjmowanie obcej rasy, kultury, cywilizacji ludzi w tak olbrzymiej ilosci , nieproporcjonalnie wielkiej do populacji rdzennych mieszkancow Panstw, tworzacych Narod, jest grzechem przeciwko Milosci.

  Kazdy Rzymski-Katolik , …. zdrowomyslaca osoba przynalzna do Narodu…, ma w obowiazku oprzec sie najazdowi emigrantow, decyzjom rzadow poszczegolnych panstw.

  Powolywac sie na swa postawe i dzialanie nalezy na Swiete Magisterum Kosciola Rzymsko-Katolickiego, na wyznawana Wiare.

 2. Jacek2 said

  Nie wiem czy dotyczy to całych Niemiec ale w mieście w którym mieszka mój kolega policja od niedawna przestała się cackać się z tzw. uchodźcami. Jeszcze kilka miesięcy temu były to święte krowy i w razie jakiegokolwiek konfliktu to biały ciupasem był zabierany do aresztu bez zbędnych ceregieli. Fajnie być takim „uchodźcą”, mieszkanka w byłych amerykańskich koszarach (100mkw lub ewentualnie podzielone na dwa mniejsze), obiadki w byłym kasynie, kursy j.niemieckiego. Miejscowa władzunia nie była zbytnio przekonana co do możliwości integracji bo przed blokiem zajmowanym przez „uchodźców” postawiła znak z zakazem wstępu dla mniej wartościowych tubylców. Widziałam na własne oczy.

 3. Pasuje tu jak ulał piosenka „Kochaj Wszystkich”
  https://stonkaziemniaczana.wordpress.com/2016/11/24/kochaj-wszystkich-piosenka-egoistyczna/

 4. Kar said

  re:2/Widziałam na własne oczy

  ..czy Jacek2 to obojnak? ..nie rozumiem Jacka wypowiedzi (?)..kto jest szczesliwym uchodzca, A kim do diabla jest ten bialy ?..jak przestala policja cackac sie z tzw. uchodzcami, to dlaczego wciaz ich cholubi (uchodzcow)-stawia znaki zakazu wstepu dla bialasow (?)

 5. jazmig said

  Większość tych rzekomych objawów nienawiści, to po prostu obrona przez muzułmańskimi bandytami, a napady i podpalenia obozów, to są ich wewnętrzne porachunki.

 6. Archer said

  Naśmiewacie się z głupoty angoli, szkopów, szwedów, że u nich muzułmanie to święte krowy i robią co chcą, a autochtoni co pracują i utrzymują to bydło to ludzie II kategorii.
  W Polsce jakby było tylu muzułmanów, to by ten kraj zjedli na śniadanie, a jakby ktoś zapiszczał w proteście, to żydowskie i niemieckie gazety dla Polaków zaraz by ich wyzwały od faszystów, rasistów i antysemitów. Sądy by dawały wysokie wyroki za jakikolwiek protest Polaków podejmowany przeciwko imigrantom z krajów III świata. Już teraz menażeria z ‚narodu wys…..nego’ robi co chce, bezcześci polskie symbole, opluwa Polaków codziennie przy pomocy mediów polskojęzycznych, cwelebrytów, i jest w tym całkowicie bezkarna. A w drugą stronę jest to niemożliwe.

 7. Jacek2 said

  Re.4
  Obiadki obiadkami, mieszkanka mieszkankami, znaki znakami- to się nie zmieniło. Różnica taka źe policja nie pozwala ciapatym bydłować tak jak to mieli do niedawna w zwyczaju. Może nieprecyzyjne się wyraziłem albo źle mnie zrozumiałeś.

 8. Dość bandyci said

  To nie są Czeczeńcy tylko wirusy pejsate od złodzieja „obsrosa”. Sądy w Polsce są żydowskie i czas z nimi skończyć. Czas wziąć prawo w swoje ręce i zacząć wykonywać wyroki okrutnie sprawiedliwe na koczownikach w togach, za niszczenie Polaków, Polski i Polskości.

 9. Jacek2 said

  Re.8
  Kto ma to zrobić, no powiedz kto? Jak na razie nie mamy nikogo w rodzaju Kulikowa. Wesz metodycznie dba o to żebyśmy nikogo takiego nie mieli.

 10. Piskorz said

  re 9..Aby kupić korkowiec potrzeba parę groszy..Aby kupić coś lepszego potrzeba więcej kasy itd itd. Na wilki proce nie wystarczą..

 11. Birton said

  każde dziecko wie, że inwazja muslimów na Europę jest częścią żydowskiego planu NWO polegającemu na przejęciu kontroli nad światem czyli goimami ( w tym nami, Europejczykami).

 12. revers said

  Jak na razie tylko Trump sobie pozwoli na uzaleznienie od ropy arabskiej
  http://yournewswire.com/trump-bans-saudi-oil/
  za to namierzany jest przez MI6

  W przeciwienstwie do polskich prokalifackich, ktorzy buduja na gwalt rozne katarskie porty, chocby w Swinoujsciu, i za szmal wprowadza nawet szariat tubylcom.

 13. Zerohero said

  Siekiera, motyka, gaz i prąd
  Kiedyż oni pójdą stąd.
  Siekiera, motyka, prąd i gaz,
  a żeby w was piorun trzasł.

 14. eywey said

  Czy to Policja prowadzi `czarańcze` do swojego domu i pilnuje potem gwałtów i mordów na swoich rodakach.

  https://cdn.theatlantic.com/assets/media/img/mt/2015/10/AP_136119843026/lead_large.jpg?1445349006

  Czy mamy cokolwiek znaczącego do powiedzenia lub zrobienia, czy jesteśmy zdemokratyzowanymi znaczy skretynionymi niewolnikami, którym pozostaje szerzej nastawić od i byt.

 15. eywey said

  Obrzydliwe, czy mi się wydaje?

  Jaja dzwony czarne i smrodliwe larum wołają Panie Polki i polaczki a może i huzia na Józia.

  `zwiezdy` wygłodniałe, szeroko, liberalnie, rozkładane, czekają, w napięciu i bliskim im, obiecanym szczęściu.

 16. eywey said

  Plany Talmudyczne się wypełniają Biali za darmo dupy nie oddają. Piekło siara zapachnie, czym ludzie nie zrozumieją, ze z Policja, płatnymi Pachołkami żyda, nie ma co się tłuc i zwymyślać !

  Konieczność jest zatem, za żydem ganiać, z nory go wyciągnąć, tak czy inaczej, od góry do dołu, jedyna to metoda, niespełnienia przepowiedni i planów żydowskich.

  .https://www.youtube.com/watch?v=xv8Zb23gAiU&list=TLGGdp0LRSGDyFYyNDExMjAxNg

 17. watazka said

  Najlatwiej sie bylo pozbyc z Polski… Polakow

 18. Boydar said

  Pan Jacek (2) dobrze napisał, nie ma się co czepiać, Panie Kar. To była relacja a nie opinia. A jeśli nawet ( … dobrze być …) to raczej wyłącznie retoryczna.

  Mnie się wydaje, że to wszystko wpisuje się w proces rekonstrukcji społeczeństw. Generalnie jest syf, tego nikt nie zakwestionuje. I ktoś wymyślił, że jeśli do tego szamba nie wrzuci się natychmiast granatu to kloaka zawłaszczy sto % dostępnego obszaru. No więc między innymi jako remedium wymyślono imigrantów. Jeżeli w społeczeństwie jest chociaż dziesięć procent normalnych, to powinni obudzić się z letargu i zainicjować kontrę. Syndrom gotowanej żaby; temperatura gwałtownie wzrosła, żaba ma przesłankę aby wyskoczyć.

  Gorzej z nami. My imigrantów mamy od tysiąca lat, i tak przyzwyczailiśmy się do ich towarzystwa, że praktycznie ich nie rozróżniamy. Ale na to też można znaleźć lekarstwo; myślę, sami je dostarczą.

 19. Racjonalista said

  Ta zbrodnia w postaci sprowadzania tysięcy muzułmanów, którzy jednocześnie są rozmyślnie faworyzowani przez administrację państwową względem miejscowej ludności, jest zbrodnią ludobójstwa całkowicie równoważną ze zbrodniami Niemców, gdy masowo budowali obozy zagłady. Dokładnie w taki sposób, przez sprowadzanie i faworyzowanie obcych, zniszczono słowiańską ludność Połabia. Więc ta metoda ludobójstwa nie jest czymś nowym w historii ludzkości.

 20. wanderer said

  re 15 Eywey,

  To sa albanskie statki i lata dziewiecdziesiate.

 21. EYWEY said

  ad 20

  czarna zaraza jaka by nie była zawsze ma jednoznaczne skojarzenia i zawsze na czasie 🙂

 22. […] z:  https://marucha.wordpress.com/2016/11/24/unijny-raport-rosnie-nienawisc-wobec-imigrantow/ […]

 23. watazka said

  Za takie pieniadze, jak Soros pakuje w awantury unijne, mozna i uchodzcow nienawidziec. Wszystko za pieniadze. A wtorowanie Sorosowi odbywa sie tez i za darmo.

  Ja to na murzynow w Hameryce tez bym nie pyskowal. W koncu sami wplaw do USA nie przyplyneli. Biali potrzebowali darmowych roboli na plantacjach.

  „Biali” maja co i raz glupsze pomysly, za ktore chca, zeby inni placili.

  Dlaczego nikt nie lapie tych, co zarabiaja ciezkie miliony na przepedzaniu ludnosci z miejsca na miejsce?.
  Parlament Brytyjski wlasnie blokuje dochodzenie przeciwko Blairowi.

  I nie ma co udawac swietoszkow. W USA i w Europie mamy wlasne przestepstwa. To co emigranci wyprawiaja nie powinno nas dziwic.
  My robimy to samo.
  Wystarczy sie przyjrzec rodzinom krolewskim, bonzom i sodomitom w calej Europie.
  Czy Poroszenko to muzulmanin?
  A w USA?

  Biale swietoszki:
  NYT: opowiada, ze pedofilia nie jest przestepstwem:
  NEW YORK TIMES SAYS PEDOPHILIA IS NOT A CRIME – GOVERNMENT SLAVES

  http://www.govtslaves.com/new-york-times-says-pedophilia-is-not-a-crime/

  60 Minutes: Exposing The Satanic Pedophile Network of UK and Australia Governments | WHAT REALLY HAPPENED

  http://www.whatreallyhappened.com/node/563050#axzz4PzCy0900

  The Franklin Coverup Scandal The Child sex ring that reached Bush/Reagan Whitehouse

  http://www.whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/Franklin/FranklinCoverup/franklin.htm

  Zoofilia szerzy się w Niemczech. – AdNovum – NEon24.pl

  http://adnovum.neon24.pl/post/95040,zoofilia-szerzy-sie-w-niemczech

  A nielegalni emigranci sie przygladaja sztuce europejskiej :

  Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy! +++ Kafeteria.tv

  http://kafeteria.tv/Artystka-maluje-WAGINA-Na-srodku-ulicy-egnjYbkKqXS?utm_source=o2_SG&utm_medium=Hotspot&utm_campaign=o2

  W Londynie mozna kawke wypic i zrobic laseczke ; zupelnie legalnie
  London ‘fellatio café’ will offer coffee & oral sex…if it’s not deemed illegal

  http://rinf.com/alt-news/newswire/london-fellatio-cafe-will-offer-coffee-oral-sexif-its-not-deemed-illegal/

  Nocne życie w Amsterdamie – kolebce rozpusty. – Wykop.pl

  http://www.wykop.pl/link/1128819/nocne-zycie-w-amsterdamie-kolebce-rozpusty/

Sorry, the comment form is closed at this time.