Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Stoltenberg: Rosja powinna „rozluźnić się” i pogodzić się z rozszerzeniem NATO

Posted by Marucha w dniu 2016-11-25 (piątek)

Rosja powinna „pogodzić się” z rozszerzeniem NATO – powiedział sekretarz generalny sojuszu Jens Stoltenberg w trakcie swojego wystąpienia w Uniwersytecie Oksfordzkim. Materiał wideo zamieszczono na kanale NATO na Youtube.

— Działania NATO mają obronny i proporcjonalny charakter. Nie chcemy nowej zimnej wojny, nie szukamy konfrontacji z Rosją – zapewnił Stoltenberg.

[Że po takich słowach tego skurwysyna i psychopaty nie poraził grom z jasnego nieba, może być dla antyklerykałów dowodem na nieistnienie Boga – admin.]

Wzmocnienie NATO w Europie Wschodniej wyjaśnił on politykę „silnego powstrzymywania” Rosji, by „zapobiec wojnie”. Jak dodał, sojusz jest otwarty na dialog polityczny w Moskwą. Ponadto Stoltenberg poradził rosyjskim władzom, by „pogodziły się” z rozszerzeniem bloku.

— Nie mogę zrozumieć, dlaczego Rosja uważa za prowokację rozszerzenie NATO poprzez pojawienie się nowych sojuszników w Europie Wschodniej i Środkowej – powiedział Stoltenberg. Według jego słów to nie sojusz rozszerza się na wschód, ale „Polska, Estonia, Litwa, Łotwa, Węgry złożyły wioski o członkostwo”.

– Rosja powinna rozluźnić się i zaakceptować to, że jej sąsiedzi sami wybierają swoją drogę – dodał. Moskwa uważa, że polityka NATO przekształca kraje Europy Wschodniej w przyczółek sojuszu, a stosunki z tymi państwami są sprowadzane do wymiaru militarnego.

[A może ten pojeb pogodzi się z faktem, że Rosja nie jest już krajem jelcynowskiej smuty, wzmacnia swoje siły i ogranicza bezczelność NATO? – admin]

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 8 to “Stoltenberg: Rosja powinna „rozluźnić się” i pogodzić się z rozszerzeniem NATO”

 1. NICK said

  Tytuł, głupcze.
  Co Rosja winna?
  To Ona wie!

 2. Zerohero said

  Jak cię dominująca potęga militarna porównuje do ISIS, przesuwa swoje wojska na granicę, uderza sankcjami ekonomicznymi i straszy własnych obywateli twoim atakiem, to co robisz? Zważewszy ponadto, że ta potęga co kilka lat niszczy jakiś kraj….

  Rozluźniasz się.

  To oczywiste.

 3. Maciuś said

  Ten żyd norweski {Stoltenberg} chyba coś łyknął, albo jest pod wpływem innego gooowna.

  Jego organizm sam wytwarza jakieś substancje halucynogenne.
  Admin

 4. gkhm said

  Ten smiec mowi to co jego mocodawcy wymagaja.

 5. jazmig said

  NATO stało się sojuszem agresywnym, jest ono przykrywką dla zbrodniczej działalności USA. To USA decyduje o wszystkim w NATO, bo ten kraj finansuje zbędną, po upadku bloku sowieckiego, organizację.

  Obecnie państwa nato uczestniczą w agresji na Irak, Libię, Jemen, Syrię i Afganistan, a wcześniej zniszczyły Jugosławię, rozbiły Serbię i ukradły jej Kosowo.

  Trudno się dziwić, że Rosjanie uznają NATO/USA za zbrodniczą organizację, dążącą do podbicia i zniszczenia Rosji.

 6. EYWEY said

  ey wey sie obszczekuja

 7. jeszcze nie tak dawno koszermedia w europie podawaly ze rakiety ustawione w koszerkoloni polskiej 🙂 wycelowane w Rosje ……mialy sluzyc do odstraszania …Iranu:) .Identycznie jest w kazdej dziedzinie gdzie Belzebub ma wladze! i tak: szczepionki maja uzdrawiac dzieci ? a zabijaja a w lzejszych przypadkach sprawiaja .zespoly downa:) .wiercenia w skorupie ziemskiej w poszukiwaniu i uzyskiwaniu gazu! to tylko zaslona dymna! !. prawdziwy cel ! zatrucie wody pitnej na ogromnych obszarach i epidemja poglowia zasobow ludzkich:).Energia atomowa tez trabiono ze :tania i bezpieczna i he he he czysta ekologicznie 🙂 a tak naprawde ! to ladunki termojadeowe zdalnie sterowane i odpalane przez agentow NWO ! o niewyobrazalnie ogromnej sile razenia= Czarnobyl i obecnie Fukoshima w Japonji. Podobnie jest z ropa i plastikami!! .mozna je latwo zastapic jak plastik ..szklem a a rope energja sloneczna i wodorowa ! co juz dzieci nawet to robia:) ale …nie!!! wolno!! bo plastik i celowo z premedytacja tak zwane awarje wycieku ropy do morz i oceanowu non stop!!!! zniszcyl juz piecdziesiat procen zycia w oceanach !! slowem to jest metoda na …..globalne i i skuteczne ! oraz niezauwazalne 🙂 zredukowanie populacji „nieczystych zwierzat”:) najlepiej to opisal Albin Siwak w swojej ksiazce:syndrom gotowanej zaby!

 8. Lily said

  Osobnik na tej fotce,podobny do niejakiego
  Morawieckiego,nowy nabytek w druzynie
  „naczelnika” panstwa, czytaj Kaczynskiego.

Sorry, the comment form is closed at this time.