Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Ministerstwo Rodziny patronem kampanii LGBTQI

Posted by Marucha w dniu 2016-11-28 (Poniedziałek)

Wyjaśnienie dla osób nie nadążających: LGBTQI to skrót oznaczający „Lesby, pedały, obojniaki, przebierańce, pojebańce i tacy-co-sami-nie-wiedzą-co”. Jednym słowem – grupa szalenie ważna dla rządzących, sama elita dupno-intelektualna.
Admin

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej patronem kampanii LGBTQI „16 dni przeciwko przemocy ze względu na płeć”

Właśnie ruszyła w szkołach kampania, na którą przeznaczono pieniądze z, oraz opatrzono patronatem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Akcja skierowana przeciwko dyskryminacji ze względu na płeć obejmuje środowiska LGBTQI (Lesbijki, Gejów, Biseksualistów, Transseksualistów, QUEER, Interseksualistów). W polecane podczas kampanii materiały włączono filmy, jak Fucking Amal, reż. Lukas Moodysson, który opowiada o nastoletniej Agnes, która zakochuje się w swojej koleżance z klasy, Elin i w bezpretensjonalny, niemalże paradokumentalny sposób ukazuje narodziny miłości, czy jak Gdyby ściany mogły mówić II, reż. Anne Heche i Jane Anderson, który opowiada o lesbijkach starających się o dziecko. „W programie przewidziane są również tzw. żywe biblioteki” – zachęcają organizatorzy.

Ważniejsi, niż normalna rodzina

Ważniejsi, niż normalna rodzina

„Dobrą zmianę” na terenie placówek szkolnych zapewnia nam realizacja podstawy programowej – zapisy skopiowane z podstawy wprowadzonej Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 30 maja 2014 r. dotyczące prowadzenia działań antydyskryminacyjnych przez placówkę, o których usunięcie zwracaliśmy się do nowego Ministerstwa Edukacji oraz Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 6 sierpnia 2015 r. (Dz.U. 2015 poz. 1214) w sprawie wymagań wobec szkół i placówek, które zawiera oczekiwania, że „w przedszkolu są realizowane działania antydyskryminacyjne obejmujące całą społeczność przedszkola”, „w szkole lub placówce są realizowane działania antydyskryminacyjne obejmujące całą społeczność szkoły lub placówki”.

Kierowaliśmy do Ministerstwa petycję w tej sprawie:

Aktualnie wydaje się, że polityka otwartości wobec LGBTQI będzie charakteryzowała cały okres rządów Prawa i Sprawiedliwości. Po podpisaniu deklaracji przyśpieszonego działania na rzecz praw osób homoseksualnych, transseksualnych i wszelkich tożsamości płciowych na forum Rady Europejskiej, rząd po raz kolejny zaskoczył środowiska konserwatywne. Tym razem na forum ONZ wspierając instytucjonalizację wpływów LGBT w Radzie Praw Człowieka.

http://prawica.net

 

Komentarzy 16 to “Ministerstwo Rodziny patronem kampanii LGBTQI”

 1. stach said

  Kiedy pogonią z Polski te fundusze norweskie tak jak zrobił to na Węgrzech Orban ?

 2. […] z:https://marucha.wordpress.com/2016/11/28/ministerstwo-rodziny-patronem-kampanii-lgbtqi/ […]

 3. Dziadzius said

  To jest co by po angielsku nazwac „oxymoron” kiedy jakis moralnie uszkodzony i umyslowo pusty, cepek miesza pojecie *rodziny* z pojeciem paskudztwa wybrykow seksualnych. Rodzina od zarania swiata to Ojciec ( mezczyzna) i Matka ( kobieta) i dzieci a nie dwoch pederastow czy dwie lazbijki i jakis pomieszany seksualny dziwolag.

 4. Zamieszczając w innym, raczej przypadkowym wątku materiał na temat ostatniej wulgarnej promocji męskiej sodomii w wykonaniu francuskiego Ministerstwa Zdrowia, popełniłem błąd, bo w istocie 4 afisze warte są zobaczenia i komentarzy o dowolnym stopniu jędrności.

  Niech mi Admin wybaczy brak dwu kropek, ale nie mogę podać tłumaczeń napisów na plakatach bez samych plakatów.
  Oto, co widnieje w m.in. metrze i na przystankach, pod pretekstem wojny z AIDS:

  http://tiny.pl/gckzh

  Napisy:
  (plakat 1) Od pierwszego wejrzenia, Pierwsza próba, Jednorazówka
  (plakat 2) Na życie, Na weekend, Na jeden raz

  http://tiny.pl/gckzq

  (plakat 3) Kochać się, Zabawić się, Zapomnieć się
  (plakat 4) Z kochankiem, Z przyjacielem, Z nieznajomym

  Kto chce przeczytać więcej i ujrzeć szczególną gębę odpowiedzialnej za dzieło ministerki, niech zajrzy pod adres: .http://rozpuszczalnik.blogspot.fr/2016/11/swiat-w-3de-dem-ioralizacja.html

 5. anonim said

  Une przy władzy Hiacynty majo w genach

 6. NC said

  Re 4: Rozpuszczalniku – rozumiem, że to jest reklama prezerwatyw, mająca słonić homoseksualistów do ich używania?

 7. NC said

  Definicje:
  .http://uakronstudentlife.orgsync.com/org/lgbtu/lgbtqi_definitions

 8. Dziadzius said

  @7,NC, tak dla ciekawosci zliczylem bez indywidualnego czytania tych wypocin 69 roznych nazw na suksualnych zboczencow ( chyba spisywano rozne pomieszane nazwy azeby dojsc do liczby 69) . Czy samo slowo zboczeniec nie wystarczy opisac ta spoleczna zglilizne i nie babrac sie w gownie szukaniem orzeszkow.

 9. NC said

  Re 8: Ciekawe, że tradycyjne pedały i lesbije protestują przeciwko Q (queers) w nazwie tego ruchu 🙂

 10. gosc said

  Dark room w OW ZPAP?-Mazowiecka 11

 11. Dziadzius said

  @9, NC, Chyba nauczyli sie tej formuly albo od Gebelsa (ojca sukcesu propagandy) albo od Goldi Mayer (matki sukcesu propagandy) bo oboje mowili ( nie mam dodwodu) ” zeby ludzie zrozumieli i przyjeli nasza idee trzeba im ja trzymac caly czas przed oczyma „”

 12. gosc said

  Ruja i porubstwo w Domu Artysty Plastyka-Mazowiecka 11-MKiDN-i sluzby wszelakie chyba wiedza ?Akceptuja?

 13. Trak said

  Ciągle plączą i mącą i nie może przejść im przez gardło proste określenie rzeczy po imieniu – „W dupę lepiej – temu służymy, to nasza duma”. A ile podchodów, briffingów, fundacji, zakrętasów, filozoficznych wywodów o głębi duszy.

 14. Piszę więc jestem said

  Koniecznie trzeba sobie uzmyslowić podłość okupantów na

  przykładzie USA i Watykanu.

  Cały świat podziwiał uczciwość i wspólczucie Watykanu dla
  ofiar pedofilów w sutannach. Poszły miliardy dolarów w piach . . .

  Teraz odwróćmy sytuację i tych debilnych zboczeńców razem z Rządem okupacyjnym, na podtsawie tego precedensu przed sąd i niech płacą . . .

  wiem, że to SF, ale skojarzenie tych faktów powinno

  niejednemu rozjaśnić w kapucynie!

 15. dookoła wojtek said

  Przemyślenie.

  Nie zatrzymuję się nad obrazkami z artykułu i linków, ale samo przejście koło nich powoduje, że chce mi się rzygac i mną wstrząsa. To oznacza, żem jest organicznym przestępca, jako iz homofobia jest przekroczeniem prawa. To dalej oznacza, że gdy zjawisko wyjdzie na jaw, mogę mieć potężne kłopoty natury prawnej i społęcznej. A wyprzeć się w żywe oczy nie mogę, bo Natury nie da się oszukać i wciąż mnie rzuca.

  Jaki ma to wymiar w skali ogólnospołecznej? Niech każdy sobie sam dopowie. Apokalipsa przewidziała.

 16. Piszę więc jestem said

  Ponad 15 lat temu zobaczyłem po raz w pierwszy w życiu

  liżących się zboków,

  a stało się to kiedy otworzyłem 2-gą strone pewnego
  tygodnika katolickiego.

  Napisałem konkretyny list do redakcji, po miesiącu redaktor naczelny podał się do dymisji i zniknął.

  Odchody są częścią nazszej rzeczywistości, ale czy

  należy je umieszczać na stole?!

Sorry, the comment form is closed at this time.