Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Rosja „zagrożeniem numerem jeden” dla Waszyngtonu

Posted by Marucha w dniu 2016-12-05 (Poniedziałek)

Sekretarz Sił Powietrznych USA Deborah Lee James nazwała Rosję zagrożeniem numerem jeden dla Stanów Zjednoczonych.

„Przed nami jest wiele zagrożeń, którymi się zajmujemy, ale Rosja ze względu na aspekt atomowy może być realnym zagrożeniem dla Stanów Zjednoczonych” — powiedziała James agencji Reuters na dorocznym Forum Obrony Narodowej im. Reagana w Kalifornii.

Jednocześnie zastępca sekretarza obrony USA Frank Kendall zaznaczył, że jeżeli wcześniej polityka Waszyngtonu była skierowana na przeciwdziałanie zagrożeniom w regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie, to teraz jest bardziej skupiona na Rosji. „Ze względu na ich zachowanie… musieliśmy dokonać przeglądu równowagi możliwości, które będą nam potrzebne” — powiedział Kendall. [O jakie zachowanie, łajdaku, chodzi? Że Rosja chce bronić swoich granic? – admin]

Przewodniczący Kolegium Połączonych Szefów Sztabów USA Joseph Dunford uważa, że celem Moskwy jest konfrontacja z NATO i podważenie jego reputacji, a także ograniczenie zdolności amerykańskiej armii urzeczywistniania swojej obecności wojskowej na całym świecie. „Oni często działają tam, gdzie ich nie widzieliśmy od dziesięcioleci” — cytuje Dunforda Reuters. [Oczywiście USRael ma odwieczne prawo do „obecności wojskowej na całym świecie”. Nie wiemy tylko, kto tym skurwysynom owo prawo nadał. – admin]

Amerykańscy politycy zaznaczają również, że rozwój Rosji w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego, kosmosu, potencjału nuklearnego i obrony przeciwrakietowej będzie wymagał wprowadzenia zmian do projektu budżetu obronnego na 2018 rok po inauguracji prezydenta elekta Donalda Trumpa 20 stycznia. [Skurwysyny myśleli, że Rosja będzie biernie się przypatrywać otaczaniu jej bazami wojskowymi… – admin]

Kreml wcześniej oświadczył, że Rosja nie jest dla nikogo zagrożeniem, ale nie pozostawi bez uwagi działań potencjalnie niebezpiecznych dla jej interesów. Minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow jednocześnie podkreślił, że Moskwa nie będzie angażować się w narzucaną jej konfrontację z USA, NATO i UE, a także we wszelkich okolicznościach będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwo zarówno samego kraju, jak i swoich obywateli.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 9 to “Rosja „zagrożeniem numerem jeden” dla Waszyngtonu”

 1. Franz said

 2. assasello said

  Chiny są największym zagrożeniem dla USA. I to nie wyimaginowanym jak Rosja, tylko jak najbardziej realnym.

 3. Rosja dla USA jest celem. I ten cel jest nazywany zagrożeniem. Dlaczego? Bo celu nie da się osiągnąć po dobroci, więc trzeba siłowo. Stąd narracja o „zagrożeniu”.

 4. USA to Dom WARIATÓW ! BABSZTYL z nikad Deborah Lee James szefem lotnictwa wojskowego USA ! said

  Mała krzykliwa bardzo agresywna grupka ZBOCZEŃCÓW lobby LGBT czyli homusiów i lezbijek uważana za najlepszych swoich „żołnierzy” przez rządzącą mafię ŻYDOWSKĄ wymusili mianowanie tego PROSTACKEGO śmierdzącego babsztyla Deborah Lee James na tak poważne stanowisko w USA, co mazną nazwać DODATKIEM do tej całej głupoty tej żydoskiej MELINY „Biały Dom”.

  Ten PUSTY zapyziały BABOL Deborah Lee James posługuje się wyłącznie EMOCJAMI przy ocenie czego kolwiek i się absolutnie NIE nadaje na to zajmowane stanowisko.

  DYKTATURA śmierdzących szczochami BABSZTYLI, które mają autentyczne ZABURZENIA psychiczne jak mają „ciotę” czyli „okres” lub też mają zaburzenia psychiczne jak ich ktoś w porę nie „wydupczy” to dostają autentycznego bzika.

  Te ZABURZENIA psychiczne kobiet, wskutek gwałtownym cyklicznych zmian hormonalnych związanych z „ciotą” POWTARZA się co 30 dni i wtedy dosłownie KAŻDY babol jest agresywny i NIE zrównoważony psychicznie.

  To piszę obserwując jako GRNRKOLOG z dziesiątkami lat praktyki zawodowej, że jest to niesamowitym BŁEDEM aby kobiety awansować na wyższe stanowiska gdzie kolwiek, a już na pewno jest straszną GŁUPOTĄ i NIE wolno ze względów ZABURZEŃ psychicznych WSZYSTKICH kobiet wskutek ich ciągłych wahań EMICJONALNYCH oraz psychicznych oraz wzmożonej AGRESJI wskutek cyklicznych ZMIAN co 30 dni wstawianie kobiet na wyższe stanowiska w obojętnie jakim zawodzie.

  Czy wy przeciętni ludzie naprawdę nie zauważacie tych skrajnych ZACHOWAŃ np. takiego PROSTACKEGO babola jak np. żydo-niemieckiego Angela Merkel:

  NIE zapominać, że LEWACTWO niemieckie zrobiło MINISTREM niemieckiego MON też śmierdzącego szczochami głupiego BABSZTYLA o nazwisku Ursula von der Leyen, działaczki homusiów LGBT:

  Niemcom SZAJBA zupełnie ODBIŁA, jak FEMINISTKI, zydy i ZBOCZEŃCY tam przejęli władze !

  Zobaczcie następnego stukniętego BABOLA, tą wywaloną PSYCHOPATKĘ retoryczną OSZUSTKĘ, zalegalizowaną kryminalistkę ze zbankrutowanego moralnie/finansowo USA, tą kompletnej WARIATKI Hillarycę:

  Norwegie wywrócił do góry nogami obleśny BABSZTYL Erna Solberg, która jest PREMIEREM Norwegii …. SIĆ! ….
  Tego stukniętego NIE zrównoważonego psychicznie lewackiego BABSZTYLA podsuneli Norwegom na „premiera” tam zaflancowani żydo-GLOBALIŚCI, aby Norwegię ZDEMORALIOWAĆ, a następnie te przyczajone ŻYDY mogli Norwegów OKRAŚĆ :

  NAJGŁUPSZE i psychicznie RĄBNIĘTE psychicznie są te BABOLE, które przechodzą okres PRZEKWITANIA seksualnego(okres miedzy 45-ym a 60-ym rokiem życia) czyli och organizm doświadcza wielkich ZABURZEŃ hormonalnych, co ma bardzo poważne ODBICIE na psychikę KAŻDEGO BABOLA i jej BRAK zrównoważenia psychicznego na co dzień. Przekwitanie kobiet rodzi w nich SAMOISTNA AGRESJĘ oraz inne psychiczne POWIKŁANIA co jest normalnym procesie myślenia, dlatego kobiety NIE powinny zajmować wysokich stanowisk, zwłaszcza w administracji państwowej.

  NIESTETY, ale kobiety od strony biologicznej NIE nadają na piastowanie poważniejszych funkcji kierowniczych w społeczeństwie, gdyż to ma poważne odbicie oraz przynosi wielkie STRATY społeczne, a nawet doprowadziło do wielu WOJEN, upadku państw .. itd.

  Czas najwyższy OBALIĆ i USUNĄC ze zajmowanego stanowiska tą żydo-niemiecką PROŚCIARĘ autentyczną WARIATKĘ Angele Merkel, która wskutek swoich ZABURZEŃ psychicznych zrujnowała demograficznie Niemcy, zwołała MILIONY nielegalnych emigrantów do Europy !

  Przecież ten BABOL stuknieta WARIATKA w III RP Beta Szydło, jak miała „ciotę” czyli gdy wtedy mała ZABURZENIA hormonalne, co było widać jak się pokazała publicznie akurat jak była w Izraelu.
  Było widać po jej zachowaniu NAGŁE przemiany hormonalne co napewno każdy doświadczony psycholog dostrzegł po jej zachowaniu jak była w Izraelu.
  Było widać jej ODDCHYŁY emocjonalne. Było widać, że była NIE zrównważona psychicznie. Prawdopodobnie cwani żydy wyliczyli to i akurat PRZYWOŁALI i wymusili PILGRZYMKĘ wszystkich ministrów gabinetu do Izraela, gdzie tam ona zachowywała się jak STUKNIETA, stroiła miny, gadała sama do siebie coś pod nosem itp.:

  Czy już zapomnieliście tego PSYCHOLA „premiera III RP” pośmiewisko całego Świata, tą retoryczną OSZUSTKĘ Ewe Kopacz.
  To był WSTYD dla wszystkich LEMINGÓW z III RP, ale oni tego NIE rozumieją, że kogoś takiego jak Kopacz NIGDY nie powonien być, kim jak kim ale „PREMIEREM rządu „warszawki”.
  Przecież ta WARIATKA w tym czasie była w okresie PRZEKWITANIA hormonalnego. Było widać udary „goraca” na jej mózgownicę i wtedy jej szajba zupełnie odbijała.

  Ten DURNY wykołowany cały MOTŁOCH w liczbie 38 milionów przyglądał się temu PRZYKREMU widowisku jak autentyczni GŁUPCY, zamiast tego BABOLA nie dopuscic do zajmowania tak poważnych stanowisk i wysłać ją do PSYCHIATRY lub jakiegoś sanatorium lub Domu WARIATÓW !

  Nie można mieć najmniejszych wątpliwości, że w tej OGŁUPIONEJ przez żydo-masońskich GLOBALISTÓW i przez amerykańskie LEWACTWO przoduje GŁUPOTA zasiana przez agresywne lobby LGBT.

  Świat MĘSKI w USA jest na WYMARCIU i dziwaczał. Można nawet powiedzieć, że całkowicie ZGŁUPIAŁ i ZWARIOWAŁ, zidiociał. Obecne USA to autentyczny 100% Dom WARIATÓW zorganizowany przez tego LEWAKA murzyna Buraka Obamę, westawiony na to stanowisko prezydenta przez żydo-masonską NEKOŃSKA mafie, aby wykołować przeciętnych spacyfikowanych amerykanów przez potężny tam istniejący aparat TOTALITARNEJ przemocy.

  Dlatego nie można się dziwić, że jakaś też stuknięta WARIATKA, psychol jest Sekretarzem Sił Powietrznych USA.
  Zobaczcie tego PAJACA Chuck Hagela, poprzedniego United States Secretary of Defense jak BŁAZNUJE przed tą żydówką Deborah Lee James:

  Zobaczcie jak ZDEWOCIAŁA i ZWARIOWAŁA armia amerykańska, BABSZTYLE z NIKĄD przejeli władzę w armii amerykańskiej:

  To jest KOMEDIA Made in USA !

 5. Dziadzius said

  Polityczne prysiudy
  .

 6. Dziadzius said

 7. Musi być NASTĘPNY "Little Big Horn" i tak to musi się skończyć said

 8. ,... said

  @ atykuł … Nie wiemy tylko, kto tym skurwysynom owo prawo nadał. – admin
  Odp. Jahwe
  Źródło: Talmud

 9. Dinozaur said

  Hmmm… Chuck Hagel płynnie mówi po polsku …

Sorry, the comment form is closed at this time.