Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Merkel o sprawie gwałtu i zabójstwa Marii Ladenburger

Posted by Marucha w dniu 2016-12-06 (wtorek)

Kanclerz Niemiec skomentowała sprawę gwałtu i morderstwa Marii Ladenburger w poniedziałkowym wywiadzie dla „Tagesthemen” telewizji ARD.


– To tragiczne wydarzenie, które musi zostać wyjaśnione i trzeba mówić o tym otwarcie – powiedziała Merkel. – To morderstwo jest straszne, a moje myśli są z rodzicami ofiary. Jeżeli okaże się, że był to ten afgański uchodźca, to należy go absolutnie potępić, tak jak w przypadku każdego innego morderstwa, i nazwać przestępstwo po imieniu [no nie… naprawdę? dla mnie bomba! – admin].

– Podkreślam jednak, że potępienie nie może dotyczyć całej grupy, tak jak w innych przypadkach nie przenosimy pojedynczego czynu na całą grupę.

Niemiecka policja aresztowała przed paroma dniami 17-letniego afgańskiego uchodźcę, oskarżając go o gwałt i morderstwo na Marii Ladenburger, studentce medycyny. Ojcem 20-letniej ofiary jest dr Clemens Ladenburger – asystent Dyrektora Generalnego Służby Prawnej Komisji Europejskiej.

Jej ciało znaleziono 16 października w Dreisam. Według policji wracała ona rowerem z imprezy studenckiej, kiedy została zgwałcona, zabita i wrzucona do rzeki przez nieznaną osobę. Od momentu aresztowania, podejrzany odmawia udzielenia wyjaśnień.

W międzyczasie ujawniono, że Maria w wolnym od nauki czasie udzielała się charytatywnie w obozie dla uchodźców. W czasie jej pogrzebu, rodzice aby uhonorować jej działalność mieli zbierać też datki na pomoc dla uchodźców. [Skundlenie sięgnęło szczytu… rodzice w ten sposób nasrali na pamięć własnej córki… – admin]

http://www.dzienniknarodowy.pl

Komentarzy 50 to “Merkel o sprawie gwałtu i zabójstwa Marii Ladenburger”

 1. Marian said

  „Rodzice” chętnie by spłodzili i oddali uchodźcom kolejną córkę, tylko wiek im na to nie pozwala.

 2. GonDar said

  A może to jest strach przed „mową nienawiści”? Może już mają tak wyprane mózgi albo się boją? Jest na Gajówce film zastępcy dyr. dep. cyfryzacji czy coś podobnego, gdzie zaczyna się mówić o 1984 Orwella.
  Przecież u nas może/jest już tak samo.

 3. marrkerr said

  Żadnych nazistów w DDR nie będzie

  Austrians celebrate far right defeat: ‚the first good election result this year’

  https://www.theguardian.com/world/2016/dec/06/austrians-celebrate-far-right-defeat-the-first-good-election-result-this-year?CMP=share_btn_tw

 4. Boydar said

  Trudno ocenić, na ile informacja podana w artykule jest prawdziwa, zarówno co do całości jak i szczegółów. Ale ch z tym, bo kto umarł ten nie żyje. Dla mnie niczym to się specjalnie nie różni od działalności i postawy (moralnej ?) Jüdischer Ordnungsdienst w warszawskim i nie tylko, getcie. Ci „rodzice” wysoko by zaszli w tamtejszej hierarchii.

  „… Każdego dnia, by uratować własną skórę, każdy policjant żydowski przyprowadzał siedem osób, aby je poświęcić na ołtarzu dyskryminacji. Przyprowadzał ze sobą kogokolwiek mógł schwytać – przyjaciół, krewnych, nawet członków najbliższej rodziny. Byli policjanci, którzy ofiarowywali swych własnych wiekowych rodziców z usprawiedliwieniem, że ci i tak szybko umrą”, Bernard Goldstein. Five Years in the Warsaw Ghetto. Dolphin, Doubleday. New York, 1961. …”

  za https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%BCdischer_Ordnungsdienst

  Współczuję natomiast Frau Makreli – „… podkreślam jednak, że potępienie nie może dotyczyć całej grupy, tak jak w innych przypadkach nie przenosimy pojedynczego czynu na całą grupę …”. Ponieważ Adolfowi nie udowodniono żadnego morderstwa, trudno jest jej zamknąć ten interesujący rozdział historii krótkim „II wojna to nie Niemcy, to Hitler, a w ogóle, to przecież Austriak, a nie prawdziwy Niemiec”.

 5. siu said

 6. Maćko said

  Na pogrzebie moze jeszcze nie wiedzieli ze to byl Afganczyk? I chcieli uszanowac prace córki?
  Przynajmniej, mam nadzieje, zmadrzeli po szkodzie.
  Madry Niemiec po szkodzie? … zobaczymy.

 7. Marek said

  Szkoda dziewczyny. Aczkolwiek włażenie w doopę uchodźcom w tzw ośrodkach może o czymś świadczyć.
  Jej już nic nie pomoże, pytanie, o ile zmaleje liczba fanów multikulti i ubogacania kulturowego?

 8. rebeliant80 said

  Szkoda dziewczyny, została ogłupiona przez rodziców oraz niemiecki system i nie zdawała sobie sprawy, że to co ona uważa za słuszne może okazać się bardzo niebezpieczne, to kolejna ofiara masowej indoktrynacji, jaka ma miejsce na zachodzie Europy, a bezpośrednio jest odpowiedzialna Merkel, która powinna ponieść konsekwencje prawne swojej działalności.

 9. Kar said

  „second guilt”..zrzucony na mlodsza generacje za grzechy ich ojcow w Niemczech wciaz maszeruje szerokim zydowskim krokiem, i zbiera zniwo… A zreszta,… ta mloda to wiory, ktore leca po czynach politykow niemieckich

 10. NICK said

  Tysiące takich są porywane.
  Dla narządów i dzikiego seksu. Całkowitego zniewalania.

  A, ile ich jest we współczesnych ‚miastach’ podziemnych?
  Np. we RFN Gmbh?

 11. Adam Ryglowski said

  Ad 4) Sz. Panie Boydar.
  Wpis – MAJSTERSZTYK ***** (więcej nie podaję ).

  ..
  .
  A bardzo , bardzo stare „baby ” gadają” , że po następnej „RUCHAWCE” 😦
  Niemców zostanie tyle , że zmieszczą się w cieniu dębu .

  Potężny naród – kiedyś , … lecz nie dziś

 12. Piskorz said

  re 4..”Trudno ocenić, na ile informacja podana w artykule jest prawdziwa, zarówno co do całości jak i szczegółów.” NA PORTALU ANGIELSKIM JEST B. DOKŁADNY OPIS..KILKA WŁOSÓW BANDYTY /DNA/ I BLAĆ PRZYZNAŁA SIĘ ! PODEJRZEWANY JEST O INNY MORD, NA 27 KOBIECIE /UPRAWIAŁA JOGGING/ GDZIEŚ W TAMTYCH OKOLICACH..PS A CO MA ŻYDOWSKA POLICJA Z GETTA Z TYM ZDARZENIEM.WSPÓLNEGO..?! NO CO DO QRWY NĘDZY..?!!

 13. Piskorz said

  re art. „[Skundlenie sięgnęło szczytu… rodzice w ten sposób nasrali na pamięć własnej córki… – admin] ” PEWNIE ŻE TAK..SŁÓW BRAK.!! PS R.I. P. TYLKO TO MOGĘ DODAĆ..

 14. Adam Ryglowski said

  Ad 12 i 13 } Piskorz-
  A za niemowlęcia miałeś pan(I) stulejkę ,- czy to RODZINNE ?

  takie teksty , to pamiętam z Trybuny Ludu ( jak siedziałem w W.C. – a pod ręką był ten BEZCENNY DZIENNIK )

 15. milczącatrzcina said

  nie chcę tu namieszać, ale muszę napisać, że:

  moim zdaniem ta polityka zaginionej córki hitlera, angeliny merkel, to nic innego jak kontynuacja budowania baylonu

  najpierw jak nas ruscy ( bolszewia ) trzymała za dupę co udało wam ( starszemu pokoleniu ) się jedynie jako tako wykształcić, co było dobrym efektem dla mnie

  osobiście, bo to pokazywało, że jak się ktoś dorobił, to od razu wiadomo, że współpracował, nie wiadomo do końca z jakich powodów

  no i w tym włąsnie czasie kanclerz shredder wpuścił niby tą tanią siłę robocza z turci, a ci się z kolei wypieli, bo albo nie umieli pracować albo to było zaplanowane,

  żeby mieć tak na przyszłość wojowników

  oni z kolei wieźli tyle samo do europy co afykańczycy do ameryki, muzykę rap, a turasy kebaby

  to lewacy pomyśleli, że trzeba ich kształcić i takie tam po 500 euro na każde dziecko

  teraz sytuacja jest taka, że im jest tu dobrze, poczuli, że nie chcą wracać na pustynie, bo tam święte krowy nie mają takiej jakości trawy

  i kiedyś kanclerz niemiec shredder mówił, że to był błąd wpuszczając turasów

  osobiście nie mam nic do tych ciabatych chui co podkuwali kobiety jak konie po wygranych wojnach, ale chciałbym ich zobaczyć jak dostępują tego co byłoby dobre

  dla nich samych i dla europy, czyli przyjęcia na chsześcijanstwo

 16. Maverick said

  Granice, są po to aby oddzielać od siebie ludzi innych kulturowo, językowo czy też dlatego ze wyznają innych Bogów.

  Można asymilować małe grupy ludzi, ale oni muszą respektować i szanować prawo i zwyczaje w gościnnym kraju. Europejskie lewactwo tylko udaje miłosiernych wobec fanatycznych islamistów, ponieważ głębszym celem dla nich jest zniszczenie państw narodowych, ich kultury, wiary, gdzie niewybieralne elity z Komisji Europejskich będą sobie roszczyć prawa do decydowania za innych. Gdy w demokracji nieudaczniki jak oni nikomu nie są potrzebni a suwerenni i dobrze poinformowani obywatele potrafią się rządzić sami.

  Suwerenni i poinformowani obywatele wolnych i demokratycznych krajów nie napadają na inne kraje, pod szyldem niesienia demokracji, na podstawie fałszywych oskarżeń, jak broń masowego rażenia w Iraku. Bajki wuja Sama to znamy. Oni nie wywołują rewolucji, w innych krajach aby suwerennych obywateli zastępować poprzez siebie zatwierdzonych kryminalistów, jak robią to kryminaliści Soros, Obama czy Mc Cain.
  Podporządkowane im kraje potem zniszczone ekonomicznie i mają im po wasalsku służyć.
  Na szczęście następuje przebudzenie społeczne na całym świecie.

 17. Piskorz said

  re 14..Mój wpis to tylko kom. do wpisu admin NIC WIĘCEJ BARANI ŁBIE../NR 13/…A CO SIĘ PRZYPIERDALASZ DO NR 12.?! CZYTAJ X JESZCZE ! O CO CI CHODZI ?1 TO TYLKO CZYSTA INFO..

 18. Joannus said

  ”W międzyczasie ujawniono, że Maria w wolnym od nauki czasie udzielała się charytatywnie w obozie dla uchodźców. ”

  Nie dociekałbym kto zawinił, system, propaganda czy wychowanie. W tym wieku odpowiada się za własne wybory i czyny. Po prostu na własną odpowiedzialność włażąc w gniazdo os została przez jedną z nich śmiertelnie ukąszona.
  Czego mogła się spodziewać od tych co z braku kóz wypatrują innego dwunożnego gatunku do zaspokojenia nieokiełznanej chuci.

 19. anonim said

  Czyli gdyby nie „nosiła im zupki” na 5 piętro bo winda była popsuta to by jej to nie spotkało?
  Znajcie proporcje panowie i nie obwiniajcie trupa za to że nie żyje bo bronić się już nie jest w stanie…

 20. Boydar said

  Panie Anonimie, nawet komentarz Pana Jana (18) nie stanowi ataku na nieboszczką, w żadnym miejscu. Próbuje się jedynie wyjaśnić przyczyny i okoliczności zdarzenia. Także towarzyszące, a wskazujące na powiązanie wątków. Nikt ofiary wypadku drogowego nie obwinia o jej śmierć, nawet gdy po pijanemu przechodziła na czerwonym świetle przez Karl-Marx-Strasse. Po prostu stwierdza się fakty.

  A fakty są takie, że społeczeństwo BRD GmbH en masse dało zgodę na zaimplementowanie Pomoru Dzikich Świń uważając, że władza wie co robi. No więc przekonało się, że istotnie się nie pomyliło, władza wie. Tylko nikt jeszcze nie zgadł co. Dlaczego sugeruje Pan swoim wpisem, że przechodzenie na czerwonym świetle jest rzeczą słuszną, a ustawiający sygnalizatory na przejściach to mąciciele ruchu drogowego i zwyczajne oszołomy ?
  Gdyby nie tysiące takich panienek i innych paniczów, może „uchodźcy” nie zagnieżdżaliby się tak chętnie ? Czy jest Pan przekonany, że społeczeństwo BRD GmbH po tak „traumatycznych” doświadczeniach odmówi swego głosu politykom sprowadzającym nieszczęście w najbliższych wyborach ? Nie jest Pan ? Ja też nie, wszak pecunia non olet. A więc ch.uj mu w dupę, temu społeczeństwu, ma co chciało i za ile.

  Oni tak zawsze; najpierw wysłali do nas Kriegsmarine, Wermacht, Luftwaffe i Gestapo a potem płakali że się ich wysiedla. Co też zresztą nieprawda bo w większości albo spier.dalali sami albo osobiście Hess im kazał się ewakuować pod karą śmierci.

 21. wanderer said

  re 18 Joannus,
  „Nie dociekałbym kto zawinił, system, propaganda czy wychowanie. W tym wieku odpowiada się za własne wybory i czyny. Po prostu na własną odpowiedzialność włażąc w gniazdo os została przez jedną z nich śmiertelnie ukąszona.
  Czego mogła się spodziewać od tych co z braku kóz wypatrują innego dwunożnego gatunku do zaspokojenia nieokiełznanej chuci.”

  Dodalbym do tego kompletny brak samozachowania i calkowite zlasowanie pod kopula za pomoca tzw mediow czego – jesli to wszystko prawda – najbardziej wyraznym przejawem jest postawa rodzicow jeszcze zbierajacych datki.

  A animatorzy i rezyserzy tego cyrku z „uchodzcami” pewnie zrywaja boki ze smiechu jak daleko mozna oglupic drugiego czlowieka.

  ps. to sa q rodzice? Debile jakies..

 22. revers said

  Niemcy tez sa caly czas poddawani tresurze, wiadomo jakiej i kto laduje na okrety u wybrzezy polnocnej afryki uchodzcow i przerzuca do europy.

  Nawet drastyczny material o tym zdarzeniu w sieciach spolecznosciowych spotyka sie z odezwem internetowej policji i trollow jak w poscie 4, ze to NAZI material

  http://www.politaia.org/balkanisierung/maria-ladenburger-geschaendet-und-abgeschlachtet/

  Co to za termin NAZI? jak by nie bylo NAZI-Bankow, NAZI IG FARBEN przed tym i teraz, jako kontynuatorow z odwrocona pozycja
  niby ponadnarodowa, ale w FED lub BOSS korporacji – na eksponowanych stanowisakch afganczyka, nigeryjczyka, ghanijczyka nie uswiadczysz..

 23. janetatanka said

  Tę mlodą dziewczynę zabila polityka Angeliny Merkel ale „powiesza Cygana”. Dlatego Frau AM przypomina Niemcom
  „Podkreślam jednak, że potępienie nie może dotyczyć całej grupy, tak jak w innych przypadkach nie przenosimy pojedynczego czynu na całą grupę.”

 24. Adam Ryglowski said

  AD 22 ] P. Revers .
  poza pytaniem – co to NAZI ? , SĄ też pytania :
  Co to PATRIOTYZM ? ( pilnowanie schedy po pradziadkach )
  \\\\
  Co to ANTYSYJONIZM ???
  ………..
  i BROŃ BOŻE – NIE MYLIĆ Z . A N T Y S E M I T Y Z M E M .
  ?
  😦

 25. ojojoj said

  do 19 Anonim

  Chlop wsadzil leb w sieczkarnie i mu ten leb ucielo. Prosze nie obwiniac trupa za to ze nie zyje, bo bronic sie juz nie jest w stanie.

 26. anonim said

  Tak tak ojojojj bo ta dziewucha to pierwsza biała jaka została zgwałcona i zabita podczas biegania w parku nie tylko w rzeszy ale w całej jewropie…no bez jaj
  Pamięta ojojjj to dziecko co je zabił ciapaty samuel w Kamiennej Górze? Też była winna bo wyszła na ulice?
  Ja pierdole
  ojojjj powinno pisać o KS dla obu patoli a nie o winie ofiary…

  Panie Boydar mi chodzi o to że my tą dziewczynę niejako wywyższamy….bo była potomkiem jakiegoś średniego szczebla dźwigienki (nie trybika) systemu. Przecież nie ona pierwsza padła ofiarą kulturowego ubogacania bazy genetycznej germanów i nie ostatnia wiec dlaczego tylko o niej artykuł?
  A co do tych młodych i głupich to proszę nie nadawać narzędziu świadomości bo zaraz dojdziemy do tego że komune (między nogami) obalili właśnie młodzi robotnicy a nie Jaruzel z rockefelerem nie wspominając o współczesnych młodych z raz sierpem raz młotem na ustach…broniących rezunów i atomu w Redzikowie
  Panie Boydar ja tak naprawdę to nie rozumiem czemu ma służyć ten artykuł bo przecież ta dziewczyna nie pierwsza i nie ostatnia zgwałcona i zabita na bieganiu,imprezie czy tam w domu kolegi.
  Mam się cieszyć bo padło na jakieś „dziecko wojewody” ? To po Chrześcijańsku?

  Ja Panie Boydar to się martwię bo pan tak jak ja wie po co im córka hitlera ten milion ciapatych wcisnęła i pan tak jak ja wie że ta śmierć przybliża ich do celu o mały krok.

  A dla nas to nie będzie nic nowego ot powtórka z „rozrywki”

 27. VA said

  „W czasie jej pogrzebu, rodzice aby uhonorować jej działalność mieli zbierać też datki na pomoc dla uchodźców.”
  Calkiem mozliwe ze ojciec jest masonem i dostal stamtad takie polecenie. Ma dobra posade i wiele do stracenia.

 28. watazka said

  Kazde morderstwo jest przestepstwem, choc sa morderstwa mniej i wiecej naglasniane. I to jest tez przestepstwo.
  Zastanawia kociokwik Merkelowej: czy taka bezczelna czy moze w strachu?. Wiadomo, ze chce kandydowac po raz czwarty.

  Otoz Merkelowa, ktora jeszcze do niedawna bronila prawa uchodzcow do emigracji – nagle sie odwrocila na piecie i opowiada:
  „Zakazac noszenia burki”.

  Rozwiazanie ni w dupe ni w oko. Na razie muzulmanki – w burkach czy bez – nie sa notowane jako gwalcicielki i morderczynie hoch-Deutschow.
  Dla panow muzulmanow pani Merkel kary nie przygotowala.
  (po czym poznac samca -muzulmana?)
  To raz.
  Nigdzie, ale to nigdzie w zadnym szariacie nie pisze, ze kobieta musi zaslaniac twarz. W Koranie tez nie pisze.
  Wydaje sie, ze pani Merkel probuje ukarac sprawce calej tej fali emigracyjnej, G. Sorosa, – zakazujac noszenia burki przez kobiety, ale tylko muzulmanskie.

  Haredi women in Israel

  Ynetnews Jewish Scene – ‚Taliban women’: A cover story

  http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4021877,00.html

 29. Siekiera_Motyka said

  Ale ogłupiają narody te Anglo-Syjonistyczne hieny,

  .https://www.youtube.com/watch?v=XaCQwlYMVtY&list=PLmlVPf2LwTXr1zHBokO1LTx2nSUHF2Q79

 30. Roman B said

  Poziom nienawiści sięgnął tu stanu wrzenia. Ja nie rozumiem skąd bierze się U WAS emocja ,która przy odpowiednim pielegnowaniu i daniu broni do ręki (tak jak u nas w Polszu będzie robił imc Macierewicz) da owoc w postaci pogromów. Dziewczyna była mlodą idealistką (może ją tam starzy posłali ,może była poprawna politycznie ,może chodziła z wolontariatem z jakiegoś kościoła). To ważne? Chodzila tam ,widziała ze ci ludzie to koczownicy ,brudni bezrobotni sięgający po każdy grosz,grant nie wychodzący bynajmniej z inicjatywa pracy (bezplatnej) na rzecz lokalnej spolecznosci. Owa dziewczyna miała swioadomośc tego ze ci ludzie „zaczepiaja’ sexualnie kobiety. Miała swiadomosc „tych zachowan” i…straciła zycie!!!
  Jej rodzice jak widac też chyba sa z tego szczesliwi bo dumnie dalej leją mowę politycznej poprawnosci…
  Prawda jest taka. Skoro ci uchodzcy nie sa w stanie pracowac i egzystowac na prawach „tubylcow” czyt jeszcze cywilizacji chrzescijanskiej,lub nie ma dla nich pracy to powinni byc odsyłani. Tak rotujacy system pomocy emigrantom zniechecil by wszystkich od G Sorosa dajacego na emigracje granty,przemytnikow i samych uchodzców dla których ta podroz jest bardzo kosztowna. Ja nie widze niczego zlego w przemieszczaniu sie ludzi. Widze problem gdy ktos przyjezdza by koczowac ,siedziec i patrzec w chmury z wyciagnieta reka -DAJ DAJ DAJ!!!

 31. Boydar said

  „… Poziom nienawiści sięgnął tu stanu wrzenia. Ja nie rozumiem skąd się bierze …” (30)

  Posrało Cię ze szczętem ! Najwyraźniej jeszcze nie poznałeś co to jest nienawiść w naszym wykonaniu. Kogo qurwa wg. ciebie się tutaj nienawidzi ?!?! Tą nieżywą dziewczynę ? A może tych bezmózgich napalonych a bezlitosnych kozojebców ? A niby za co ? Chciałbyś ! Ni chu.ja ! Jej można tylko współczuć braku rozumu, a ich nie trzeba było wpuszczać. Zawsze byli tacy i kto chciał to wiedział, jak to się musi skończyć. Do mordów i gwałtów zresztą szykowani byli od samego początku.

  Ty tak jak Makrela – winien jeden Afgańczyk, winien jeden malarz pokojowy, winien Soros. A o zastępach dilerów trucizny ani mru mru. I o naszej sprzedanej za srebrniki moralności też nic. Inna sprawa, że ostatnią moralność na obszarze żydoszkopii pogrzebano pod gruzami Drezna i Kolonii. To i sprzedawać nie było co.

 32. Isreal said

  byłoby sprawiedliwie, gdyby (jeżeli już się dzieje) za każdym razem dotykało odpowiedzialnych i zaangażowanych w dewiacje …
  utopia, niestety….

  ad30
  ???
  ohujał ?!

  jak się włazi do ula itd. ………..

 33. maniek said

  ciekawostka!….700_dzieciaków!

  http://www.rojakpot.com/organ-farm-malaysian-thai-border/

  https://thecoverage.my/news/horror-images-alleged-organ-farm-malaysia-thailand-border-shocks-social-media/

 34. Boydar said

  O, a tu winien był diabeł. Moja znajoma po przeczytaniu powyższego stwierdziła, że diabeł diabłem i żadne to odkrycie, ale winę ponosi również matka mordercy, która nie wyskrobała bękarta zawczasu. I po jednym głebszym namyśle a nawet dwóch, trudno się z taką opinią nie zgodzić.

  http://olsztyn.onet.pl/zabil-bo-tak-podpowiedzial-mu-diabel-mloda-dziewczyna-wykrwawila-sie-w-lesie/v2rbrx

 35. Maćko said

  1. Mlode idealistki popelniaja bledy niekoniecznie ze zlej woli czy manipulacji rodziców. Ludzie, którzy zyja w kokonach bezpieczenstwa rodzinnego i spolecznego moga sobie nie wyobrazac, jak jest „out there” w realnym swiecie.

  2. Rodzice mogli na pogrzebie jeszcze nie wiedziec, kto ja zamordowal.

  3. Ludzie skrajnie biedni potrafia instynktownie uderzyc w czule strony zamozniejszych aby uzyskac potrzebna dla siebie pomoc. Duzo latwiej jest wyciskac lzy z oczy i yeuro z kieszeni opowiastkami i ciepiwetniczymi minami niz zasuwac w deszczu na budowie. Psy i koty tez, jak glodne…

  4. Teraz wazne jaki bedzie wyrok.

  5. Boje sie, ze zostanie uniewinniony i ze dostanie odszkodwoanie na straty moralne w czasie procesu.
  W Nor**gii pewno by dostal.

  6. Sluszna uwaga powyzej – ile dziewczyn jest gwalconych i o tym nie wiemy? 😦

 36. Marucha said

  Re 31:
  Brawo, Panie Boydar.

 37. Re 30 :
  Brawo, Panie Roman B.

  Ta dziewczyna pochodzila, jak na niemieckie warunki , z rodziny wielodzietnej – 3 dziewczyny , corki -dzieci malzenstwa nawet nie po rozwodzie ( w Niemczech co trzecie jest po ) . I miala na imie Maria . To jest tak samo malo popularne imie w Polsce jak i w Niemczech , ale wychodzi bez watpienia na jedno – dziewczyna jak i jej rodzice i cala rodzina byla najwyrazniej wychowana w duchu katolickim. I to tego szlachetnego wydania , ktorego mozna by tylko tej , o sorry, sadzac po nienawistnych , kibolskich i rasistowskich postach , gajowkej klienteli zyczyc.

  ( teraz Pan Marucha mnie zbanuje. No i qa git, zeby tylko takie nieszczescia mnie spotykaly)

  Niech sobie Pan nie pochlebia. Na zbanowanie trzeba umieć zapracować.
  Admin

 38. Boydar said

  Ależ nic nie szkodzi, Panie Gajowy.

 39. ojojoj said

  do 26 Anonim

  Czy ta dziewczyna biegala sobie po parku?
  Czy ta dziewczyna byla dzieckiem?
  Czy ta dziewczyna wyszla tylko na ulice?

  Czy pan Anonim mial w podstawowce matematyke?

 40. Roman B said

  Posrało Cię ze szczętem Panie Boydar i Marucha?
  Ja ohujał>? Czy WY nie czytacie ze zrozumieniem?
  Bierzecie dopalacze z niepewnego źródła czy czopek popijacie samogonem?
  Problem emigrantów z Bliskiego Wschodu (którego jeszcze nie mamy) jest chyba problemem tych co ich w takiej ilości biorą doprowadzając do rozkładu tattejszych autochtonów. Ale co mnie obchodzą NIEMCY (potomkowie Nazistów) ,Makaroniarze,Grecy,Anglicy. Oni sobie dadzą radę ,albo utoną w oceanie roszczeń tych koczowników mieszkających w kartonach,namiotach i pustych magazynach. Dziś Polska zalana jest przez Ukraińców jak długa i szeroka. Dla nich są mieszkania (tam gdzie mieszkam refundowane) ,idą pieniądze,tłumacze i…korporacja się cieszy! Już POLACTWO trzęsie piórkami (ja już tonę) ze będzie wymiana i pokoleń i nacji!!!
  I co?
  I po co pianę bijemy jak problem często mija nas na ulicy ,lub w sklepie i nawet tego nie dostrzegamy wypatrując mitycznych Syryjczyków ,czy obywateli GABONU czy innej SOMALII…
  BYWAJCIE ZDROWI

 41. Boydar said

  Dla Ciebie coby nie było to grypa; i ciąża i złamana noga. Bywaj zdrów, oby częściej.

 42. NICK said

  „Problem emigrantów z Bliskiego Wschodu (którego jeszcze nie mamy) ”
  NIE?!? Pan nic nie ogarnia.
  BeRoman. (40).

 43. Roman B said

  Panie Boydar mniej ciśnienia a więcej przymrużenia oka:) To tylko rozmowa w …internecie!!!
  Panie NICK -a mamy w Polsce jakieś miliony uchodźców śpiących w opuszczonych szkołach ,magazynach ,namiotach ,czy na ulicach jak we Francji?
  PANIE NICK nie wiem gdzie Pan mieszka ,ale chyba radzę odstawić leki!
  Czy ja coś przeoczyłem a żyje w jednym z największych miast w Polsce ,czy o czymś nie wiem?
  Temat Ukraińców natomiast znam ze smutnej autopsji…
  MNIEJ CIŚNIENIUJMY SIĘ!
  ps nie ohujałem ,chyba że jeszcze o tym nie wiem
  I jeszcze dodam oliwy do ognia. U syna w klasie jest Syryjczyk syn lekarza ,który chyba w Polsce jest od niedawna bo mówi słabo(ojciec). Syn jest prymusem i tu pole do popisu dla polskich dzieci.
  Pozdrawiam

 44. NICK said

  Mamy. Np. we żondzie. Od stuleci.
  Nie opuszczonych.
  Bo we kamienicach.
  Żondzących. Ulicami.
  Dotyczy to najnowszej imigracji.

  Przeoczył Pan. Nieświadomie?

  Największe miasta???
  To nie. Niewiasta.
  Nie jest sprytnym podstawianie Syryjczyka.

 45. anonim said

  Ojojojj
  a dupa Cie nie boli ?

 46. Boydar said

  Nie diabeł i nie Hitler, winna jest parandża ! – „… „W komunikacji, która odgrywa u nas ważną rolę, trzeba odsłaniać przed ludźmi własną twarz. Dlatego parandża jest w naszym społeczeństwie nie na miejscu, noszenie jej powinno zostać wzbronione, to nie nasza tradycja …”

  Pytałem (20) Pana Anonima – ” Czy jest Pan przekonany, że społeczeństwo BRD GmbH po tak „traumatycznych” doświadczeniach odmówi swego głosu politykom sprowadzającym nieszczęście w najbliższych wyborach ?”
  To było wczoraj. Dzisiaj możemy przeczytać – „… kandydaturę obecnej kanclerz poparło prawie 90% delegatów na zjazd. Jeśli zwycięży w wyborach do Bundestagu, Merkel będzie mogła po raz czwarty stanąć na czele rządu …”

  za https://pl.sputniknews.com/polityka/201612074378375-Angela-Merkel-zjazd-CDU-przemowienie-uchodzcy/

  Dajmy se qurwa na luz; to nie nasze małpy i nie nasz cyrk. Każdy, kto ma cokolwiek wspólnego z tym gów.nem, bierze pełną odpowiedzialność za swój los.

 47. Re 26, Anonim : – „…. Przecież nie ona pierwsza padła ofiarą kulturowego ubogacania bazy genetycznej germanów i nie ostatnia wiec dlaczego tylko o niej artykuł?”

  wlasnie wychodzi na to , ze ” pierwsza”. Sa jeszcze dwa morderstwa niewyjasnione w Niemczech w toku.
  Anonim ulegl najwyrazniej popularnej nagonce gloszacej o niezliczonej ilosci gwaltow i morderstw ze strony uchodzcow. A to ewidentna bzdura na miare tej , ze Ziemia jest plaska.
  Od roku 2015 popelniono w Niemczech 36 000 gwaltow . 35 000 z nich popelnili Niemcy . Tu co prawda mozna by bylo dalej dyskutowac , bo co piaty niemiecki dowod osobisty i niemieckie obywatelstwo maja emigracyjne korzenie .Oczywiscie ze wzrosla przestepczosc w Niemczech , zwlaszcza wlamania i kradzieze , ale tylko nieznaczny promil z nich popelniaja ” nowi” uchodzcy.

 48. Roman B said

  PANIE BOYDAR „Dajmy se qurwa na luz; to nie nasze małpy i nie nasz cyrk. Każdy, kto ma cokolwiek wspólnego z tym gów.nem, bierze pełną odpowiedzialność za swój los.”(..) MAM NADZIEJĘ ŻE KIEDYŚ WE WŁASNYM KRAJU SAMI BĘDZIEMY UDZIELAĆ ZA WYSOKIE PROFITY RODOWITYM NIEMCOM ,SKANDYNAWOM,FRANCUZOM I INNYM KTÓRZY UCIEKAĆ BĘDĄ ZE SWOICH OJCZYZN PEŁNYCH RYTUALNYCH MORDERSTW,MECZETÓW,FANATYZMU I PŁACENIA NA BEZROBOTNE KILKUNASTOOSOBOWE MUZUŁMANSKIE RODZINY BENEFITÓW.
  MOŻE U NAS W POLSCE BEDZIE TA OAZA?

 49. Marucha said

  1. Dlaczego napisano właśnie o nieszczęsnej Marii Ladenburger, a nie o jakiejś innej ofierze?
  Przecież to samo pytanie nieuchronnie padłoby, gdy napisano o kimkolwiek innym.
  Pewne zjawiska jest niekiedy lepiej opisać na przykładzie jednostki i jej losów, niż posługując się statystykami. Po drugie zaś – Maria Ladenburger była córką kogoś znanego, co zawsze ułatwia przebicie się na pierwsze strony gazet.
  I po co dopatrywać się jakiegoś drugiego dna?

  2. Pan RomanB niech się nie wykręca. Napisał bowiem takie zdanie:
  „Poziom nienawiści sięgnął tu stanu wrzenia”
  No, ku4wa, jakbym czytał jakieś żydowskie „HejtStop” czy konającą „Gazownię”.

  3. Nie jestem przekonany, czy problem tzw. uchodźców dotyczy tylko Niemiec, Francji albo Wielkiej Brytanii. Po zniszczeniu tych krajów (bo chyba nikt normalny nie sądzi, ze te hordy troglodytów będą w stanie cokolwiek zbudować, cokolwiek stworzyć?) przeniosą się na kraje sąsiadujące. Co jest pewnikiem.

  Osobiście do p. Lemke: (#37, #47)
  Proszę zwalczać „nienawiść”, „kibolstwo” i „rasizm” na innych portalach. Żydzi założyli takich mnóstwo, właśnie dla takich, jak Pan.
  Tamże proponuję szerzyć brednie o „nieznacznym promilu przestępstw” popełnianych przez nowych „uchodźców” (Niemcy byłyby wyjątkiem w Europie?).i cytować „statystyki” od których śmierdzi gównem na trzy mile.

 50. Boydar said

  Po obszernym komentarzu Pana Gajowego (49) zdałem sobie sprawę, że mój (46) nie zawiera tego co miałem w głowie, a w każdym razie nie wszystko. Nie dodałem mianowicie kropki nad i. A owa kropka wygląda tak – pilnujmy swoich granic !

Sorry, the comment form is closed at this time.