Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Clint Eastwood: „Wszyscy mają dość poprawności politycznej”

Posted by Marucha w dniu 2016-12-11 (Niedziela)

Clint Eastwood, jeden z najlepszych amerykańskich aktorów, w wywiadzie dla magazynu „Esquire” pokazał swoją politycznie niepoprawną twarz. Jego słowa to krytyka współczesnego świata i pokolenia pierdół, o którym pisaliśmy już TUTAJ.

Wszyscy potajemnie mają dość poprawności politycznej i generacji „całowania się po tyłkach”. Żyjemy w pokoleniu ciot. Wszyscy chodzą na paluszkach. To wszyscy, którzy mówią: „Nie możesz zrobić tego i tamtego, nie wolno ci tego powiedzieć”.

Ludzie powinni wziąć się do roboty. Może zabrzmię jak mój ojciec, ale nie wydawaj tego, czego nie masz – powiedział filmowiec. – Ludzie ciągle pytają: „Po co mam pracować, skoro może dostanę coś za darmo?”, i nie chcą płacić za college. Ja nie miałem go za darmo. Nie był może drogi, ale był OK.

Mamy do czynienia z ludźmi oskarżającymi się nawzajem o rasizm i inne tego typu rzeczy. Kiedy dorastałem, nie było to nazywane rasizmem. Dajcie sobie z tym, k…, spokój.

Kultura popularna może być użyteczna w walce z „nowoczesnością”. Wykorzystujmy ją, zwłaszcza, gdy jest zgodna z diagnozami nacjonalistów.

Na podstawie: nacjonalista.pl/huffingtonpost.com
http://www.nacjonalista.pl

Komentarze 33 to “Clint Eastwood: „Wszyscy mają dość poprawności politycznej””

 1. Miet said

  Wspaniały aktor, wspaniały człowiek.

  Chciałoby się przypomnieć: hey… you – make my day!!!

 2. VA said

  Polecam film „Medium” (oryg. Hereafter, 2010) w reżyserii Clinta Eastwooda.
  Obraz przedstawia historię trójki bohaterów z różnych stron świata, którzy pragną dowiedzieć się, czy istnieje życie po śmierci. Pierwszy wątek opowiada o pracowniku fabryki w USA, drugi wątek filmu dotyczy francuskiej dziennikarki, która przeżyła tsunami w Tajlandii i niemal zetknęła się ze śmiercią. Akcja trzeciego równoległego wątku rozgrywa się w Londynie, gdzie dwunastolatek traci swego brata bliźniaka i próbuje szukać z nim kontaktu w zaświatach. Losy trzech pragnących poznać prawdę bohaterów przetną się, a ich przekonania na temat tego, co czeka człowieka po drugiej stronie, na zawsze odmienią ich życie.
  Bardzo ciekawy film zwłaszcza drugi watek majacy miejsce w opanowanej przez masonerie Francji.

 3. EyWey said

  Żydzi są przodującymi aktorami z urodzenia, ale to nie znaczy, ze maja wybitne talenty. Clint przybrany z miasta Clinton, Eastwood czyli wschodnie drewno, będącego chazarią zmieszaną z białą rasą,
  [ `wood` `double` OO` talmud, typowy żydów krypt ] można uznać za przodownika, w tej kopalni urobku demonów-woodo-zwodniczych.

  Zwykle maja życiorysy pisane przez kolegów na żydówpedi, fałszywki dla kariery i zysku, ku ogłupieniu maluczkich.

  ałć, kocim wielbicielom, puf

  Bill [banknot ] Clinton itd.

  ——
  Odpierdolić się od Cllnta.
  Admin

 4. Yah said

  Ad 3

  „Ludzie powinni wziąć się do roboty. Może zabrzmię jak mój ojciec, ale nie wydawaj tego, czego nie masz ”

  W takim wypadku powinien powiedzieć:
  ” Róbcie co tylko chcecie, przecież szkoda życia, bądźcie wolni, realizujcie się i nie martwcie o pieniądze – one same przyjdą, a jak nie chcą przyjść to przecież możecie je pożyczyć ”

  Panie EyWey na tym to polega, że trzeba nieźle za…lać, żeby się czegokolwiek dorobić nie na kredyt. Problem w tym, że w obecnym systemie za…ala się za 1800 brutto, że można tylko na kredyt, którego nie można spłacić. W sprawiedliwym systemie wszyscy za…li by za 6000 brutto co pozwalałoby na dorobienie się czegoś nie na kredyt. No ale , żeby coś takiego było możliwe trzeba wyeliminować tych, którzy maja 10 000 brutto i nic nie robią. Niestety to nierealne po w Polsce na 1 nieroba przypada średnio 3-4 pracujących na niego. Nie wyeliminuje Pan takiej masy pasożytów. Ponieważ zdrowych żywicieli coraz mniej stąd pomysł pt. Ukraina – dostawy świeżych zdrowych żywicieli nierobów.

  Przecież gołym okiem widać perfidie. Pokazać cukierek przez szybkę w latach 70-tych, ograniczyć produkcje cukierków w latach 80-tych, zamknąć fabryki cukierków w latach 90-tych i powiedzieć teraz jesteście wolni i możecie kupić ode mnie cukierki za pieniądze których nie macie.

  Tez odczuwam niejaki dysonans poznawczy w stosunku do Eastwooda – ilość Oskarów i wypowiedzi. Nie mniej Oskary dostał za filmy wpisujące się w poprawność mainstreamu no bo np. „Za wszelka cenę” to usprawiedliwienie eutanazji.

  Nie wiem, nie wiem na ile ludzie są w stanie sprzedać się za pieniądze. Nie wiem, bo jestem inny i nie bardzo rozumiem tego co robią.

 5. Zbyszko said

  Wszystko ok, tylko jest w każdym kraju coś takiego jak wspólna przestrzeń gospodarcza z której pożytki powinny mieć wszyscy a nie tylko co bardziej cwany, brutalny, bezwzględny gangster-kapitalista który wyrósł na globalistę. Te korzyści wszystkich ze wspólnej przestrzeni gospodarczej widać było w socjalistycznej Polsce, gdzie te wszystkie colegde’s (od przedszkola do każdej szkoły najwyższej) były dla wszystkich właśnie za darmo a nie tylko dla tych którzy mieli rodziców i to rodziców, których było stać na opłacenie tych rożnych koledżów. Więc ten Estwood gada trochę bez sensu. Pewnie on także uważa że każdy powinien sobie płacić za lekarza, odkładać na swoją emeryturę (z głodowych pensji) itd, itp…
  czytajcie ze zrozumieniem

  ——
  Skąd takie przeświadczenie, że „pewnie”?
  Admin

 6. Kar said

  – moze i wspanialy aktor..w Hollywood wszyscy musza byc wspaniali i zgodni.. diablo zgodni..

 7. Boydar said

  Dlaczego nikt nie zauważył, że Clintowi po hodowli świń jeszcze śmierdzą skarpety

  http://film.onet.pl/artykuly-i-wywiady/stary-czlowiek-i-wojna/v0cv5

 8. NC said

  Re 5, Zbyszko: „…Pewnie on także uważa że każdy powinien sobie płacić za lekarza, odkładać na swoją emeryturę”
  A według pana kto za to płaci?

 9. NICK said

  Nic nie napiszę Panie Yah’u.
  Cenię możliwość nie odpowiadania na ‚nic’.
  : ).

 10. NICK said

  Ach, słów parę.
  Zgoda z Pana zdaniem.

  EyWey. „OO” to po polskiemu WC a raczej wychodek.
  Pasuje.
  Oskar biały niech się nie koloruje. NIKT nie swój go nie dostanie.

 11. Zbyszko said

  Gajowy Marucha @5 nie mam pretensji do zacnego Clinta, który odważył się powiedzieć Ameryce trochę prawdy. Mam pretensje do American Way of Life, która wynosi na piedestał wszelkie atawizmy, których skutkiem jest NWO

 12. Boydar said

  Będę uparcie Harrego bronił. Choćby i z tego powodu, że stanowi niewyjęty kawałek mojego życia. Jak na człowieka który zaczął się na tym świecie jak On to i tak wyszedł na ludzi. A nie jest powiedziane że skończył wędrówkę, do Aleppo jeszcze spory kawałek.

  Jedyne co można Mu według mnie zarzucić, to brak jednoznacznych odniesień do Chrystusa. Zwłaszcza od kiedy reżyseruje. Jednak Eastwood to nie Gibson, a i temu ostatniemu też się przecież nieźle w Gajówce oberwało; odrębna sprawa, od kogo.

  Wydaje się, że nieco światła w postawę życiową Clinta wnosi ten artykuł – http://www.adherents.com/people/pe/Clint_Eastwood.html

  Niezłe tłumaczenie powyższego dostępne jest (za drobnym pomyślunkiem) tutaj – http://www.hbo.pl/article/clint-eastwood-%E2%80%9Cmoje-szczescie-nalezy-do-mojej-zony%E2%80%9D_11482

 13. NICK said

  Un się odwołuje tylko do ewolucji.
  Szansę niech ma. Zobaczymy.

 14. Bernard Korzeniewicz said

  „nacjonalista.pl/huffingtonpost.com”
  !?!?!?
  POLSKI NACJONALISTA CYTUJĄCY huffingtonpost.com!!!!
  LUDZIE, OCKNIJCEI SIĘ!!!!

 15. Mis z Okienka said

  re 3

  Komentarz p. Gajowego:

  “Odpierdolić się od Cllnta.
  Admin”

  Nie zgadzam sie z p. EyWey, ze wnioskujac z nazwiska Eastwood on ma takie czy inne pochodzenie.

  Natomiast komentarz pana Gajowego to arogancka cenzura.

  Proponowalbym obejrzec film “White hunter, Black Harts”.

  ——
  Nie żadna cenzura, tylko warknięcie. Clint nie jest kandydatem na świętego, ale w gnoju poprawności politycznej wystaje wyraźnie ponad powierzchnię.
  Admin

 16. NICK said

  Spojrzałem i dziękuję P. Bernardzie. „huffingtonpost.com”.
  Jest tam, pobieżnie, wiele ciekawszych „rzeczy”.
  Ale jaja.

  P.S. ‚Nacjonalistów’ to mamy pełno we władzach polińskich.
  Więcej to chyba tylko w gaciach naszych mamy. Owszem, swego łajna.
  Tak by to ujął P. RomanK, przypuszczam.

 17. Isia said

  … w życiu prywatnym Clint Eastwood nie był, bynajmniej, postacią świetlaną … jego życie osobiste było „bogate” … żony, rozwody, kochanki, wiele dzieci ze związków legalnych i nielegalnych … zwolennik (w każdym razie nie przeszkadzało mu to w ogóle) tzw. „małżeństw” homoseksualnych i … jeśli to prawda, co mówiła Sondra Locke (z którą był związany w latach 1975 – 1988), że zmuszał ją do aborcji … przerywania ciąży …

 18. Marucha said

  Re 14, 16:
  Ludzie, na rany boskie – przecież to NIEISTOTNE, kogo się cytuje! Ważne jest W JAKIM CELU się to robi i jakie ma się nastawienie do cytatów (aprobujące, krytyczne, ironiczne etc.)

  (Nie odnoszę się do konkretnego przypadku)

 19. Mis Z Okienka said

  re 15

  “Clint nie jest kandydatem na świętego, ale w gnoju poprawności politycznej wystaje wyraźnie ponad powierzchnię.
  Admin”

  Tak jak powiedzialem poprzednio Clint powinien sie ograniczyc do strzelania z .44 magnum, a nie wypowiadac sie na tematy historyczne , o ktorych sie dowiedzial od Elie Wiesel.

 20. EyWey said

  Warczący,
  admin,

  Szeryfie, aktorstwo `drewno-woodu` Klasy Gregory Peck, przeminęło z wiatrem, a weszło bohaterstwo typu Kirk i Miki Douglas lub Clint ..wood, co może i wystaje ponad `mk-ultra-wizji-gnoju`, niemniej to, to samo idące z duchem czasu i zapotrzebowaniu diabla.

  [ P/k działania MK, najpierw strzelali wirtualnie w polu, potem w mieście a teraz to robią, za pomocą aktorów zdarzeniowych, i emitują na żywo ]

  To próby zrozumienia kwestii żydowskiej i jej skutków dla ludzi, to groźne i niebezpieczne !.

  Zapewne wiemy co to zloty cielec `Moloch`, składane mu Ofiary i płynące stad zasługi, dla jego poddanych.

  Zapewne Katolik temu nie podlega i tego nie broni, a w kwestiach historycznych czy religijnych, można się mylić czy mieć inne zapatrywanie, tam diabeł ma największe postępy.

  [ żydzi pomiot czarta i wyklęte plemiona przez Boga, są jego poddanymi ]

  ładowarka WC-TV, okno na świat żydowski` z `US John Waynami a dziś John Sarami ` w roli głównej,

  C’est la vie !

 21. Marucha said

  Re 20:
  Niech Pan spróbuje pisać krótszymi zdaniami. I prościej.
  Starając się używać zdań złożonych (współrzędnie i podrzędnie), dodatkowo z mnóstwem ozdobników, czyni je Pan w zasadzie niezrozumiałymi.
  Do tego dochodzą trudności z wysłowieniem o co Panu właściwie chodzi.

  Długimi złożonymi zdaniami potrafi pisać np. prof. Legutko albo red. Michalkiewicz. My, pozostali, nie porywajmy się na nie.
  Proszę to przyjąć jako konstruktywną krytykę.

 22. marrkerr said

  Zakładając, że nie słuchało i nie czytało żadnej wypowiedzi Clinta – wszystkie jego (reżyserowane) filmy gloryfikują dobro, potępiają zło.W tym załganym świecie to już jest wystarczający powód, by go cenić.
  Dodam, że bardzo lubię jego filmy i sposób, w który pokazuje postaci.

 23. Boydar said

  „… to już jest wystarczający powód, by go cenić …” – Pan Marrkerr (22)

  I to jest opinia przyzwoitego człowieka.

  Osobiście przypuszczam, że gdyby pożył (Clint) jeszcze z pięćdziesiąt lat, nakręciłby z pewnością jakąś „Pasję II”

 24. NICK said

  Nieprzyzwoicie przyzwoici jesteście.
  Mniłujmy zatem.
  Zwłaszcza wood’y, ułudy.
  Wschodnie i święte.
  Afrykańskie? Voodoo’y… .

  (I, her, z pooł-tooska)

 25. Boydar said

  Będąc prezydentem, nie przyjąłbym od Pana ślubowania, Panie NICK’u. Sorry …

 26. marrkerr said

  Dziękuję p Boydar, chciałbym by Pan miał rację, ale kim jestem to się okaże kiedy będzie pora: czy św.Piotr mnie wpuści, czy wykopie

 27. Boydar said

  Ależ Panie Marrkerr, co ma „się okazać” ? Czy jakieś postawy z Pańskiego życia stanowią dla Pana tajemnicę ? Czy Bóg nie obdarzył Pana sumieniem ? Sumienie to przecież taki malutki kompas, który pokazuje kierunek; właśnie kierunek, nie drogę. Drogę oceniamy i wybieramy sami. I z tego wyboru zostaniemy ocenieni, bo w ocenie możemy się pomylić, mogliśmy się też dać się zwieść fałszywym drogowskazom …
  Nie płaczmy też, że nie doszliśmy tam, gdzieśmy chcieli; bo człowiekowi w życiu wyjść może różnie. „Myślą, mową, uczynkiem i … zaniedbaniem”. Warto też pamiętać, że zaniedbanie jest jak joker, przystaje wszędzie.

  Spokojności, niech Pan da Piotrowi szansę 🙂

 28. SAP said

  Dziadek zaprzecza sam sobie:
  Clint Eastwood Calls Millennials „The Pussy Generation”

  Jeden z komentarzy do filmiku:
  I’m talking about smug old retired union fucks with huge pensions and nice cars and homes who GOT BY years ago and now sneer down their noses at the young guys TRYING to live in the jobless, gutted , feminist SHIT-Hole that THEIR generation of CNN-worshiping fucking zombies allowed to built around them. Stop blaming each other. These old era people can fuck off with their sense of moral superiority, I’d like to see how THEY do in today’s world as a kid , when even the paper routes are gone and Halloween trick or treat no longer exists because the houses are all full of muslims and hindus and rappers and rastas and feminists afraid to answer their doors. Zero sense of community, total alienation. Hostile cold eyes staring from under burkas and obese lesbians shoving you aside for the next job baby sitting or serving hamburgers. There is too much judgement and retribution going on among males in general, and it all stems from the LIES which have been churned by our insane social engineers.
  Where I agree with you is that the next generation of males do not deserve an easy ride just because the previous generations were handed SHIT ON A PLATTER.

  A tu postclintowy shit z Keanu Reaves’em, który „po męsku” mści się na ruskiej mafii bo kotka mu zarąbała.
  .https://www.youtube.com/watch?v=w-HSoOFdJ3s

  A tu kolejny shit jak nie być frajerem na wojnie:
  Kelly’s Heroes
  .https://www.youtube.com/watch?v=Csv1wXOr5tY

 29. Komitet Ogłupiania Robotników said

  .http://www.usatoday.com/story/life/movies/2016/12/10/kirk-douglas-100-years-old-michael-douglas-catherine-zeta-jones/95262440/

 30. Boydar said

  Czy Was już całkiem porąbało ? Czy nie potraficie napisać z sensem dwóch zdań po polsku ? Tylko wklejacie te anglojęzyczne pierdy ? Tu jest POLSKA ! A nie tak upragniony anglosyjon !

  Wypierdalać Panowie z tym schitem ! Znaczy się gównem !

 31. NICK said

  Nie wszystkich porąbało. Tylko Komitet.
  Członki są wiotkie.

 32. SAP said

  Aktor Po Polsku.
  .https://www.youtube.com/watch?v=ySGj_G8raMM

 33. EyWey said

  re 21

  Dziękuje bardzo. Dobra konstruktywna rada nigdy nie jest zła. A może jak nie kijem go, to palka. Kto chce niech się wypoci i zrozumie. A Nie dla psa ta kiełbasa. Nie dla wszystkich moje `skonfliktowane bazgroły`. A do tego, `stare przyzwyczajenia mają długie życie`.

  Clint był i jest, czołowym i zasłużonym aktorem Hollywood. Ma talent i wenę. Da się lubić. Ok.

  Zaaprobowane.

  re 30

  „Wypierdalać Panowie z tym schitem ! Znaczy się gównem !„

  – tu jasne i proste jak sierp i młot, dziękuje postoje.

  No problem oo !

  re 31

  „Nie wszystkich porąbało. Tylko Komitet.
  Członki są wiotkie.„

  – za chiny ludowe nie dojdziesz, głęboka paranoja.

  To tak z brzegu, parę gajowych kwiatków, w podarunku Panie Marucha.

  Konstruktywnie.

 34. Minus said

  Clint Eastwood w swoich filmach poloniki zawsze pokazywał w sposób, że człowiek oglądając to czuł dumę, a nie jak zazwyczaj w amerykańskich produkcjach, bredzeniach aktorów zażenowanie i wqrwienie. Listy z Iwo coś tam nie odebrałem jako film antyamerykański, to film o honorze żołnierza, wyborach kiedy życie nie pozostawia wyboru, wyświechtane sformułowanie: bezsensie wojny jako dziecka łajdaczki polityki.

Sorry, the comment form is closed at this time.