Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Sawczenko nie uważa szefów DRL i ŁRL za terrorystów

Posted by Marucha w dniu 2016-12-16 (piątek)

Deputowana Rady Najwyższej Nadieżda Sawczenko, wcześniej skazana w Rosji w sprawie o zabójstwo dziennikarzy w Donbasie i ułaskawiona dekretem prezydenta Rosji, powiedziała, że w przeciwieństwie do ukraińskich władz nie uważa przywódców proklamowanych w trybie jednostronnym DRL i ŁRL Aleksandra Zacharczenki i Igora Płotnickiego za terrorystów.

„Dla mnie Zacharczenko i Płotnicki nie są terrorystami. Musimy otworzyć regulamin wojskowy, zasady prowadzenia wojny i przeczytać, co to takiego terroryzm. Nie, oni nie są terrorystami. Istnieje dobrze zdefiniowany zestaw pojęć, co jest uważane za terroryzm. Jest tam część separatystów i część kolaborantów. Istnieje część okupowanej społeczności” — powiedziała Sawczenko na antenie stacji telewizyjnej „Espresso.TV”.

Według niej Kijów musi zdecydować, czy mowa jest o operacji antyterrorystycznej, czy o wojnie w Donbasie, a wtedy będzie łatwiej z określeniem liderów DRL i ŁRL.

W ukraińskiej polityce wybuchł skandal ze względu na to, że Sawczenko 7 grudnia odwiedziła stolicę Białorusi, gdzie spotkała się z szefami DRL i ŁRL. Później ona oświadczyła, że na spotkaniu w Mińsku zobaczyła nie wrogów, a ludzi, z którymi trzeba prowadzić negocjacje. Wielu deputowanych Rady skrytykowało Sawczenkę za spotkanie z powstańcami.

https://pl.sputniknews.com

Putin wiedział co robi, wypuszczając Sawczenko na Ukrainę. Jaja jak berety.
Admin

Komentarzy 8 to “Sawczenko nie uważa szefów DRL i ŁRL za terrorystów”

 1. NICK said

  Rysy ma słowiańskie.

 2. Greg said

  Nie wiem czy to chłopak czy dziewczyna?

 3. Siggi said

  2/Greg said
  ————
  Też mi dylemat.
  A te chochły złośliwe z Kieva rozpuszczają słuchi,że Nadzia jeżdzi na front do nazibatalionów i lubi grupowo uprawiać „gimnastykę „ciała i duszy.Minimum czterech bajcow.No to wg tego jaka to pełć?Trzecia,czy czwarta,a może piąta?
  Podrywają jej nie tylko autorytet…
  Ostatnio pod Odessą miała wypadek samochodowy,ale nic nikomu się nie stało.Dzięki Bogu.
  Hey!

 4. Re 2:
  Babochłop.

  ——
  Może i tak. Ale jest, obawiam się, inteligentniejsza, niż większość polskich parlamentarzystów i członków rządu.
  Admin

 5. EyWey said

  Parcho wypierdki maja geny i wychowanie obojnacze, na wzór Lucka, to jest ich sfera.

  http://e6.pudelek.pl/0bb3f403f4c753caa124e12f11ef2e592e524f68_365x255

  Tak wyglądają wyszmanglowane.

 6. Sceptyk said

  Nie ma co ma baba jaja, niejednemu chłopu takich brakuje!

 7. RomanK said

  Obserwujac przez dluzszy czas Nadie…widze ze kieruja nia dosc duze sily wewnatrz Ukrainy, ktorym nei po drodze z parchatymi Neoconani ustanowionymi oligarchami Ukrainy. TO bardzo odwazna dziewczyna i zasluguje na szacunek. Ona chyba sama wie ze w kazdej chwili moze zginac. Akle wie tez ze jest potrzebna pelnac taka funkcje jaka jej powierzono.
  Ona doskonale gra swoja role… Kozaka- plastuna..ale w rzeczywistosci to wysokiej klasy Charakternik. Nie spuszczajcie jej z oka….

  ——
  Też to zauważyłem, Panie Romanie. Dlatego od czasu do czasu poświęcam sporo uwagi tej pozornie nic nie znaczącej dziewczynie.
  Admin

 8. NICK said

  .

Sorry, the comment form is closed at this time.