Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

U bram Europy czeka ĆWIERĆ MILIARDA

Posted by Marucha w dniu 2016-12-16 (piątek)

„Tu nie chodzi o to przyjmowanie lub nieprzyjmowanie muzułmanów.

Tu chodzi o to, że głównie za sprawą Angeli Merkel poszedł komunikat: przybywajcie wszyscy. Dlatego do Europy zaczęli przybywać nie tylko uchodźcy z Syrii, którzy uciekają przed wojną” – mówił Wojciech Szewko w programie „Cztery strony”.

Zdaniem Szewko coraz więcej państw istnieje tylko teoretycznie, dlatego do Europy napływa coraz więcej migrantów. „Mówimy o Afganistanie, części terytoriów Pakistanu, Iraku oraz Syrii. A w Afryce przede wszystkim o Libii, ale też Mali, Senegalu, części terytorium Nigerii” – wyjaśnia.

Ćwierć miliarda ludzi u bram Europy

Ekspert tłumaczył, że w strefach, z których imigranci w prosty sposób mogą przybyć do Europy, czyli nie muszą przepływać kilku mórz czy przechodzić przez wysokie góry, przebywa teraz około 200-250 mln osób. W tej sytuacji powstaje pytanie, czy rzeczywiście jedynym pomysłem UE powinno być przyjmowanie wszystkich.

Szewko tłumaczył, że ludzie nie uciekają do krajów Zatoki Perskiej, ponieważ zostaliby rozstrzelani na granicy. Po komunikacie Merkel, każdy jest przekonany, że zostaną dobrze przyjęci w Europie.

Według eksperta państwa Europy muszą mieć bardzo restrykcyjną politykę azylową. Z drugiej strony polityka zagraniczna, która powinna polegać na stabilizacji a nie destabilizacji krajów, z których Ci imigranci przybywają.

Ostatnia wypowiedź Recepa Tayyipa Erdogana w sprawie akcesji Turcji do Unii Europejskiej dała wielkie nadzieje milionom uchodźców. Wkrótce może się okazać, że rząd w Ankarze otworzy granice i zezwoli migrantom na podróż w kierunku Europy.

Działania Unii Europejskiej oraz wypowiedzi jej polityków wskazują, że Turcja najprawdopodobniej nie otrzyma tego, czego żądała. Erdogan w dalszym ciągu trzyma wszystkich uchodźców w swoim kraju, choć w dalszym ciągu nie otrzymał haraczu w wysokości 3 miliardów euro. UE najwyraźniej nie zniesie wiz dla Turków, więc możemy spodziewać się najgorszego.

Erdogan nieraz oświadczał, że nie ma zamiaru błagać Unię Europejską o przyjęcie Turcji i zacznie szukać alternatywy. Jedną z nich jest Szanghajska Organizacja Współpracy – organizacja, w skład której wchodzą niektóre republiki byłej ZSRR oraz Rosja z Chinami. Współpraca Turcji i Rosji z pewnością nie będzie na rękę Europie.

Erdogan zaczyna już tracić cierpliwość, a zerwanie współpracy z UE oznaczać będzie wznowienie islamskiej inwazji. W Turcji żyje około 3 miliony uchodźców. Uważa się, że gdy kraj otworzy swoje granice do Europy, pierwsza fala będzie się składać z ponad 500 tysięcy migrantów.

Niektóre państwa, takie jak Węgry, przygotowują się na taką ewentualność i mają zamiar zbudować potężne ogrodzenie oraz wzmocnić ochronę na granicy.

Źródło (kompilacja): Zmianynaziemi.pl, Ndie.pl
http://dziennik-polityczny.com

 

Komentarzy 8 to “U bram Europy czeka ĆWIERĆ MILIARDA”

 1. ? said

  Rządzący UE są przeciw obywatelom UE. Dlatego sprowadzają watahy morderców aby pozbyć się resztek chrześcijan z Europy, a resztę kontrolować jak bydło. I to jest ich polityka. Innej nie znają i nie chcą znać. Włącznie ze sprzedajnymi biskupami.

 2. Stop syjonizmowi said

  Zapamiętajcie raz na zawsze, że wszelka ohyda bierze się od żyda. Dopóki z tymi curvami nie zrobi Świat porządku, sprowadzając ich najlepiej na dno morza martwego, to nigdy Świat nie zazna spokoju. Syjonizm jest katastrofą Ludzkości Świata. To mafia najgorszych skurwysynów chazarów jaka się ulęgła na azjatyckich stepach. Od początku ta koczownicza mieszanina turecko mongolsko tatarska żyła i żyje z rabunku, kradzieży i rozbojów.
  Zawsze załatwiali swoje interesy obcymi narodami, szczując jednych na drugich i trwa to do dzisiaj. Są setki milionów ofiar tych curev. Powiedzmy im stop w końcu i wypierdolmy ze wszelkich miejsc, gdzie żyją Normalni Ludzie.
  TO SĄ WAMPIRY ŻYWIĄCE SIĘ KRWIĄ INNYCH NARODÓW !!!
  Teraz wykorzystują półgłówków arabskich, który ojczyzny zrabowali, żeby zniszczyć Europę i przejąć władzę. Nasze dzieci będą nas przeklinać, jak nic nie zrobimy.

 3. Boguslaw said

  1914 – pompowanie nienawisci miedzy krajami Europy, pompowanie zbrojen przez media wlasciwe.
  1917 – zyd Goldman-Ulianow-Lenin dostaje od swoich w Niemczech 10mln $ + 300 bandytow i jedzie do Rosji.
  1917 – zyd Bronstejn-Trocki dostaje od swoich w USA10 mln $ + 5000 bandytow i jedzie do Rosji
  1914-1918 – padaja cesarstwo Niemieckie, katolickie cesarstwo Austro-Wegier, prawoslawna Rosja, miliony ofiar, zniszczenia w Europie
  1919 – Rosja pada, powstaje Zwiazek bolszewicko-judeistyczno-sowiecki, idee postepu sa wprowadzane do praktyki, miliony ofiar, majatek Rosji rozkradziony przez kuzynow Samuela.
  1920-1939 – za $ z judeobankow USA pompowane sa zbrojenia Rosji i Niemiec, ktore przeciez zostaly zdruzgotane po I wojnie judeistyczno-swiatowej
  1939-1945 – miliony ofiar, judeo-USA sie bogaci na zbrojeniach. Tylko z Polski rozplywa sie na demokratycznym zachodzie 70 ton zlota.
  —- – i dalej – chemtrails na niebie dla chemicznego otepienia ludnosci, dzialania judeo-mediow dla otepienia mentalnego
  2008 – za pieniadze kuzynow Aarona wprowadzony jest kryzys – zubozenie biednych w USA i Europie – zeby latwiej bylo nimi sterowac
  2008-2016 – zamiast pelna para pompowac zbrojenia, idzie obrobka mozgow „opinii publicznej” aby pozbawic LUD rozsadku, woli i motywacji, poczawszy od Niemiec, poprzez Francje, Belgie, Holandie.
  2014-2016 – zamiast nienawisci miedzypanstwowej kreowana jest przez judeo-media tolerancja i milosc do islamu i ich terrorystow
  2015-2016 – zamiast zbrojen i utrzymywania duzych armii pompowani są islamisci zwlaszcza do Niemiec, ktore, jak pokazyje historia byly zalazkiem wielkich tragedii swiatowych, na ktorych „zyskiwali” kuzyni Mosze i Jakoba. Platnik tej inicjatywy jest ten sam co zawsze.
  2016-i dalej – wystarczy pod te bombe islamska podczepic lont. Byc moze miliony karabinow sa juz przygotowane. Spoleczenstwa nie sa gotowe na obrone przed muzulmanami milujacymi pokoj. Judeo-papiez tez kreuje atmosfere tolerancji i milosirdzia.
  Plan jest. Czy uda sie go zrealizowac?

 4. http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kazanie-w-bydgoszczy-b%C4%99d%C4%85-nam-podrzyna%C4%87-gard%C5%82a-gwa%C5%82ci%C4%87-skarga-trafi-do-watykanu/ar-AAiMHQs?ocid=spartandhp//

  U bram Europy czeka ich ĆWIERĆ MILIARDA.

  Pesymistyczne kazanie w Bydgoszczy: BĘDĄ NAM PODRZYNAĆ GARDŁA, GWAŁCIĆ…
  To ma być, gdy będzie ICH 70 milionów, których Zaprosiła córka Hitlera z zamrożonej spermy – a co będzie, gdy przybędzie ich 250 milionów, których Zaprosił i finansuje Rockefeller ??? https://marucha.wordpress.com/2016/12/16/u-bram-europy-czeka-cwierc-miliarda//
  Najlepiej to tłumaczyli Niemcy z transparentem: ANGELA I WOLFGANG NA SZUBIENICĘ, że Merkel, jako Żydówka, NIENAWIDZI NIEMCÓW. Gdy byłem w Niemczech to Niemiec, którzy rzucił się z Nożem na Scheublego – odkąd minister finansów RFN jeździ na wózku – tłumaczył, że Chciał Zabić Największego Wroga Niemiec.
  Według mnie córka Hitlera MUSIAŁA zostać Kanclerzem Niemiec, gdyż ma Klucze do skarbca Hitlera w Wałbrzychu. 70 milionów rekrutów jezuickich było jej potrzebnych do zdobycia Bolesławca, Wałbrzycha i Wrocławia. Gdy to ogłosiłem to Amerykanie postawili w Bolesławcu brygadę pancerną – wobec czego potrzebnych jest 250 milionów rekrutów jezuickich.

 5. EyWey said

  re 2

  Chazaria jest podpięta pod Aszkenazi jako `odwinie` plemienia przeklętego zwanego dziś żydem.
  Walka białej rasy z plemieniem jaszczurczym trwa od prapoczątków, z tym ze w dzisiejszej cywilizacji, aktualnie to oni są góra, jak było zapowiedziane.

  Wykonują plan lucyfera, `Protokołów Mędrców Syjonu` zgodnego z Talmudem i Kabała.

  Mowa nienawiści to m.in. żydowski Talmud.

 6. watazka said

  Wyjatkowo niuczciwe uproszczenie: Merkelowa skinela reka i jak na zawolanie miliardy uchodzcow poczuly sie zaproszone.
  Typowa zachodnia papka pod publiczke.

 7. re1truth2 said

  Re 4
  No właśnie, pilnują granicy…

  Na rozkaz [Od swojego głównego klasztoru w Warszawie przy kościele św. Benona redemptoryści na ziemiach polskich zwani byli wówczas benonitami. Gdy jezuici ulegli kasacie, nazywani byli przez władzę krypto-jezuitami.]
  Źródło – http://www.radiomaryja.pl/informacje/mon-podalo-miejsca-stacjonowania-amerykanskich-zolnierzy-polsce/
  [Gdy ukończył 16 lat zdobył podwójny doktorat z prawa świeckiego i kościelnego. Stał się cenionym adwokatem.]

  Lubą zasłaniać, to co nie powinno być zakryte. Czy to nie wygląda jak? aktualnie, miłościwie????

  A któż to lepiej nam wyłoży, panie NICK jak nie Wandaluzja.

 8. Premizlaus Crucis said

  A może by tak zasiedlić nimi sztuczne państwo, zarządzane przez neobanderowców?

Sorry, the comment form is closed at this time.