Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Daily Mail: o ataki seksualne migrantów na niemieckie kobiety oskarżono… Kreml

Posted by Marucha w dniu 2016-12-17 (Sobota)

Rosyjskie i syryjskie służby specjalne mogą wykorzystywać żyjących w Niemczech migrantów, aby organizować ataki seksualne na niemieckie kobiety – z takim niezwykłym twierdzeniem wystąpił analityk Europejskiej Rady ds. Stosunków Międzynarodowych Gustav Gressel.

Jak informuje RT powołując się na Daily Mail, Gressel jest przekonany, że poprzez przeprowadzenie „dokładnie zaplanowanych ataków z celem gwałtu” Moskwa i Damaszek mają nadzieję doprowadzić do dymisji niemieckiego rządu.

Ekspert ds. Rosji uważa, że niewielka grupa uchodźców, „związana z Kremlem lub syryjskim wywiadem”, może zostać zmobilizowana, aby nastawić społeczeństwo przeciwko kanclerz Angeli Merkel. Jako przykład podaje on ataki na niemieckie kobiety, do jakich doszło w sylwestrową noc 2016 roku w Kolonii.

„Co się będzie działo, jeśli na przykład podobne zajścia jak w noworoczną noc w Kolonii powtórzą się na letnim festiwalu przed wyborami? Jak na to zareaguje Merkel? Jak to się odbije na wynikach wyborów do Bundestagu? To oczywiście skrajny przykład, ale to jest możliwe” – powiedział Gressel.

Na początku 2016 roku w Niemczech zostały zarejestrowane setki przypadków ataków i 29 gwałtów dokonanych przez uchodźców. W wyniku tego w państwie odnotowano wzrost nastrojów nacjonalistycznych i doszło do protestów przeciwko migrantom.

Według powszechnej opinii, Merkel wrogo odnosi się wobec Rosji. W tym tygodniu wezwała do przedłużenia sankcji Unii Europejskiej przeciwko Moskwie z powodu konfliktu ukraińskiego. Wcześniej kanclerz oświadczyła, że Kreml już próbuje wpłynąć na proces wyborczy w Niemczech: „Już teraz mamy do czynienia z Rosją lub atakami internetowymi i dezinformacją rosyjskiego pochodzenia”.

https://pl.sputniknews.com

Oczywiście, że za atakami „uchodźców” na niemieckie kobiety stoi Putin. Wystarczy spytać się o to Antoniego Macierewicza albo Tomasza Sakiewicza.
Admin

Komentarze 24 to “Daily Mail: o ataki seksualne migrantów na niemieckie kobiety oskarżono… Kreml”

 1. Joannus said

  Kreml odpowiada też za to, że na Święta nie będzie białego śniegu u nas.

 2. Spada średnia inteligencja lemingów skoro pozwalają sobie już na takie bzdety. Niedługo będzie można wmówić wszystko i wszystkim. Pociesza mnie tylko jedno, że stonka ma gruby pancerz ideologiczny.

 3. Otek said

  Kaftan bezpieczenstwa! Natychmiast! Gdzie kaftan?

 4. jazmig said

  Kiedyś byli winni Żydzi i cykliści, a teraz Rosjanie. Dokładnie takie same prymitywy tworzą podobne oskarżenia.

 5. Antares said

  Panie Gajowy, Widzi Pan nie tylko nasze skurwiele ujadają ale tam też są dyżurne ratlerki do szczucia na Putina i ich poziom skurwienia nie odbiega od naszych.

 6. Antares said

  „Kiedyś byli winni Żydzi i cykliści, a teraz Rosjanie. Dokładnie takie same prymitywy tworzą podobne oskarżenia.”
  Panie Jazming, parchy nie były kiedyś winne, te gnoje dalej są winne złu tego swiata, nic się nie zmieniło.

 7. Józef Piotr said

  o ataki seksualne migrantów na niemieckie kobiety oskarżono… Kreml

  O Q..wa tego nie wiedziałem . Niby patrzę na ten świat a musiałem siedzieć w dupie

 8. u said

  Ciekawe co te durnie opetane antyputinowska szajba zrobia jak Trump zmieni priorytety polityczne i kluczem do rozwiazania amerykanskich klopotow okaze sie Putin? Kto wtedy zostanie oskarzony o te gwalty? Nie zdziwie sie jak Macierewicz razem z Sakiewiczem i na dokladke z samym kaczorem beda swoimi maskami zdobic list gonczy wydany przez Interpol. Nalezy im sie takie wyroznienie za durnote i nie tylko im. to prawdziwe kozly!

 9. dookoła wojtek said

  Przestaje być śmieszne, a zaczyna być nudne (to nie do pana, panie Gajowy).

  Pani U, oni się spieszą, żeby przed objęciem stołka przez elekta jak najwięcej w tym pięknym acz odległym kraju rozpiździć (excuse my French).

 10. Marcin said

  K…Mam nadzieję,że Putin w Nowy Rok nie będzie się szczypał i lepiej skoordynuje akcję – Kolonia,Berlin,Bonn,Monachium..

 11. u said

  Pan Wojtek

  Tak czȩsto jest, że komedia ma związek z tragifarsą np.Kupiec Wenecki.

 12. dookoła wojtek said

  Raczej Lekarz mimo woli… (to sarkazm, rzecz jasna)

  Pozdr. przez Jezioro…

 13. Majster said

  Może chodzi o to, że zły Putin nie wystrzelał Czeczeńców, którzy mogą być tymi emigrantami.

 14. guła said

  A byłem do tej pory przekonany, że w zimnej wodzie to tylko, nomen omen …kaczory. A co to będzie jak przytrafi się ten casus Angeli?

 15. u said

  Panie Wojtku a kto wyleczy zaawansowana fra.ce? Czy zna Pan takiego konowala?

  Przez jezioro buziaki.

 16. dookoła wojtek said

  Fr. można wyleczyc wieloma sposobami, w zależności od gatunku. Witamina mag44 zdaje się działac w miarę skutecznie.
  Jesli oczywiście mamy na myśli te sama fr,cę.

 17. u said

  No ale taka zaraze to moze lepiej wytepic trutka na raty, moze juz nie odbije od dna i piekny kraj bedzie jeszcze piekniejszy, bez ratow.

 18. dookoła wojtek said

  Z tą trutką, pani U, to śmieszna sprawa. Opowiem pewną historię w związku z trutką, ale nie tu i nie teraz, bo nie calkiem na temat.

  Ruscy już dawno problem wykryli. Lekcja rosyjskiego:

  .http://demotivation.me/gc5bufb4twjcpic.html

 19. re1truth2 said

  Loco, loco pisze, a translator tłumaczy [wtf! jak głupi może naród niemiecki może być? .. są chore albo idioci? … Kurwa idioci! … Niemiecki poeple gonna być zastąpione masowej imigracji. ..do nie widzą? ..To nie jest rasizm, aby chronić swoją tożsamość (kultura, historia, niestandardowe, etc) … muzułmanie są nietolerancyjni …. Mam nadzieję, że muzułmanie gwałcą kurwa MERKEL czerwona świnia więc będzie czuła, co kobiety czują się w Wielkiej Brytanii, Francji, , Sweeden. ..Europe Obudzi! .. Kalergi PLAN trwa … MUSISZ go zatrzymać] – .https://www.youtube.com/watch?v=SGTgGAeoqvs
  a ci migrantes po przybyciu mnożą się jak moskito.

 20. re1truth2 said

  Ups puenta się spieprzyła, miało być to video

 21. Amadeus said

  Tak się dzieje kiedy władza totalitarna widzi, że może stracić władze. Abstrahując od całej reszty.

 22. NyndrO said

  A mi tam się widzi. Jak robić jaja, to tak,żeby się inni olali ze śmichu w galoty. Tu pan analityk Europejskiej Rady ds. Stosunków Międzynarodowych Gucio ma duży plus. * .https://www.youtube.com/watch?v=i4z3qo8VNfg

 23. MP said

  Trzeba byc intelektualnie impotenta osoba zeby cos takiego twierdzic.

 24. Kronikarz said

  Okrutne to !

Sorry, the comment form is closed at this time.