Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Reprezentanci społeczeństwa zwierają

Posted by Marucha w dniu 2016-12-17 (sobota)

* Myszy harcują gdy kota nie czują * KOD – karykatura „Centrolewu” * „Bezczelność tego bydła”… *

„Reprezentanci” społeczeństwa zwierają szeregi

Któż już nie „reprezentował narodu polskiego” ! Bierut z Bermanem, Jaruzelski z Kiszczakiem, Gomułka z Ochabem, i TW „Bolek”, i TW „Alek” – dlaczego „narodu polskiego” nie miałby dzisiaj „reprezentować” jakiś Kijowski? Prowokator i „kulturoznawca” Mazgała? Podejrzany jurysprudent Rzepliński?…

kijowski
Toteż „reprezentują”, i to jeszcze jak! Nawet Aleksander Smolar, z żydowskiego lobby politycznego, też pcha się do reprezentacji. I Petru, „wydmuszka” WSI, i coraz żałośniejszy Schetyna, ze swą platformą zaprzężoną w muły…

Trudno przecież nie zauważyć, że reprezentują, owszem, ale sitwę i siuchtę spod „okrągłego stołu”, nic więcej. Kompletnie nic: totalna opozycja = totalne zero!

Od razu widać, że Wojskowe Służby Informacyjne – obojętnie, na którą stronę przewerbowały się po 1989 roku –zmobilizowały wszystkie już swe możliwe rezerwy, żeby 13 grudnia „reprezentantów społeczeństwa” nie brakowało. Najwidoczniej wykalkulowali sobie, że jeśli nie udała się „reprezentacja” 11 Listopada – może uda się 13 grudnia? Ostatnia nadzieja.

Jak to mawiał dobry wojak Szwejk? „Nachalne są te k…y i zuchwałe!”…

Momenty na kolejne kulminacje obłudy i bezczelności dobrano tak, by zmieściły się w czasie, gdy nowy prezydent Ameryki jeszcze nie objął swego urzędowania, a stary – jeszcze nie ustąpił. Jest więc okres lekkiego bezhołowia decyzyjnego za Oceanem. A nuż się uda? – kombinują złodzieje z WSI, dziś przewerbowańcy do CIA czy BND (nie licząc „podwójnych”, co zostali w GRU), bo w tym okresie czują w swych nowych obrożach trochę więcej luzu. W ramach tego luzu próbują więc organizować swą „reprezentację” w Polsce.

„Więcej luzu” wobec amerykańskiej (i nie tylko) smyczy zagwarantował „reprezentantom” z WSI izraelski Mosad, który podczas konferencji „Most” w ubiegłym roku, w Warszawie, gwarantował CIA, że przewerbowańcy z WSI nawet po obaleniu PiS będą Waszyngtonowi posłuszni, a ich usługi będą tańsze. Jakże więc pod listem alimenciarza na utrzymaniu żony, wzywającym do obalenia legalnych władz Polski, miałoby zabraknąć „reprezentanta” z żydowskiego lobby politycznego w Polsce?…

Przed 13 grudnia obserwowaliśmy więc totalną mobilizację żydokomuny, jej totalny apel do wszystkich pożytecznych idiotów, do wszystkich byłych ubeków, do „totalnej” opozycji załzawionej po utraconych przywilejach: „Totalniacy i pożyteczni idioci – łączmy się! Bój to jest nasz ostatni, pełny przywróci żłób!”…

Byli ubecy i „informatorzy” wojskowi nawoływali nawet, by 13 grudnia zabrać na demonstracje broń…

Co nam przypomina „widok znajomy ten”? A cóżby innego, jak nie tzw. Centrolew, który żydokomuna – identycznymi metodami! – organizowała w latach 1929-30, pod równie demagogicznymi hasłami ? Wtedy równie wiarygodni „reprezentanci społeczeństwa” usiłowali obalić legalny rząd, wspierani przez żydowskie lobby polityczne zgrupowane w Komunistycznej Partii Polski.

Gdy Centrolew organizował w całym kraju demonstracje i wiece – sowieccy agenci, ulokowani licznie w żydowskiej KPP prowokowali cichcem do starć i krwawych bójek z policją. Ta KPP była w całości agenturą sowiecką [tam byli prawie sami żydzi – admin], a wokół „Centrolewu” uwijali się i agenci niemieccy; już wtedy trwało między tymi służbami „strategiczne partnerstwo”, przynajmniej na odcinku politycznego osłabiania i destabilizacji Polski.

Metoda „Centrolewu” jest dzisiaj w całości stosowana przez KOD, PO, i „Nowoczesną”. Prowokatorów mobilizuje i zachęca Mazgała… Dodajmy, że głównym hasłem „Centrolewu” była „obrona demokracji”, której stan, przed zamachem majowym, Józef Piłsudski oceniał jako „s p r ó c h n i a ł e   d e m o k r a c t w o”: czyż właśnie nie tak należałoby nazwać ostatnie 8 lat rządów Platformy Obywatelskiej?

Dodajmy i to, że jedynym celem politycznym owego „Centrolewu” było zastąpienie piłsudczyków przy władzy: żadnych innych celów politycznych „Centrolew” nie wysuwał! Była to właśnie „opozycja totalna”.

Warto zatem przytoczyć w całości słowa marszałka Józefa Piłsudskiego z posiedzenia Rady Ministrów we wrześniu 1930 roku, gdy zdecydował powsadzać do więzienia w Berezie Kartuskiej – po procesie brzeskim – czołowych prowokatorów „Centrolewu”:

„Co do mnie, to przygotowałem część tej pracy (proces i uwięzienie – przyp.M.M.) bo chcę, żeby byli ukarani. B e z c z e l n o ś ć   t e g o   b y d ł a   p s u j e   c a ł e   n a s z e   p a ń s t w o. Zastrzelę ich jak psów, jeśli sądy ich nie osądzą”.

Czyż bezczelność nie jest od dawna główną cechą Platformy Obywatelskiej, z ochotą podchwyconą przez „Nowoczesną” i KOD? Czyż od dawna nie posługuje się przede wszystkim bezczelnością żydowskie lobby polityczne w Polsce?…

Oczywiście – Piłsudski miał za sobą całe niemal wojsko, a dzisiejszy rząd – trochę więcej niż zewnętrzne znamiona władzy, ale i te przecież wystarczają w zupełności, by nawołujących do obalenia władzy przemocą aresztować i powytaczać im procesy.

Dodajmy i to, że w kolejnych wyborach parlamentarnych „Centrolew” przegrał z kretesem, potem pogrążał się w postępującej degrengoladzie, i w swej karykaturalnej formie podźwignął się dopiero w 1944 roku, na bagnetach sowieckiej armii, jako tzw.Krajowa Rada Narodowa z Bierutem na czele…

Na czyje „bagnety” liczy  b e z c z e l n o ś ć  dzisiejsza w wydaniu Kijowskiego, Mazguły, Schetyny , Petru i Smolara?…Na cichą pomoc rosyjskich [? – admin] i niemieckich służb specjalnych, strategicznych partnerów przecież? Na kadry b. WSI, osłaniane przed wątpliwościami ze strony CIA – wspomnianymi gwarancjami Mosadu? Na Brukselę? Bo jakaś niewidzialna ręka tak dziwnie pokierowała Marcinem Schulzem, że akurat na 13 grudnia wyznaczył kolejną debatę w Europarlamencie. W ramach gry operacyjnej „debata osłaniająca”?…

Marian Miszalski
http://marianmiszalski.pl

Komentarzy 16 to “Reprezentanci społeczeństwa zwierają”

 1. JerzyS said

  Zaatakowali z elegancją parobka!

 2. RomanK said

  Tia ci atakuja , hulaja po ulicach , blokuja trybune sejmowa ..a Piskorski siedzi:-)))) i nie wie za coL:-))))

 3. Być może polityka wewnętrzna dzisiejszych władz III RP jest subtelna, a jej pozorna cierpliwość doprowadza „opozycję” do szału (im więcej głupstw zrobią, tym bardziej się skompromitują i tym trudniej będzie Unii Europejskiej ich bronić i mieszać się w sprawy polskie z dotychczasowym natężeniem).

  Istnieje moment, kiedy w mo.rdę – pod groźbą utraty autorytetu – dać trzeba. Problem w tym, że prawie połowa dzisiejszych Polaków, to taki częściowo nieświeży mielony kotlecik. Kto nie ma takich elementów w rodzinie, niech da ze szczęścia na mszę.
  Kiedy słucham, że kuzynka, babsko w wieku postkanonicznym i po studiach, lubi Petru, „bo przystojny”, a jej chłop jest za PO, „bo ceni sobie spokój”, to w człowieku coś się zmienia na niekorzyść i miałby ochotę dusić.
  Z młodymi matołkami jest łatwiej – wystarczy ich wydziedziczyć.

  A przecież, jeśli w głowie pusto, to zawsze można popatrzeć, kto dzisiejszej władzy nienawidzi. Wciąż uważam politykę zagraniczną PiS za księżycową i źle dla Polski wróżącą, ale też udało się tej partii parę rzeczy naprostować (na przykład podjąć próbę zatrzymania młodych Polaków w kraju i wyrzucić z rządowych mediów pewną liczbę pysków szczególnie odrażających).
  Cokolwiek by się, ogólnie rzecz biorąc, o obecnej ekipie rządzącej nie powiedziało, to na samą myśl o dojściu do władzy jej przeciwników można dostać sr.aczki o wymiarze galaktycznym.

  Różnym aktualnościom poświęciłem dzisiejsze, bogato ilustrowane wydanie „Bieżących” (nr 47).
  Spis notek:

  Seksrabin pod kluczem oraz do czego służą goje
  Aleppo – Obama, Putin i Lewandowski Janusz
  Palec na pulsie opozycji (o wczorajszych wydarzeniach w Sejmie)
  Śmieszność nie zabija, czyli Chodorkowski rycerzem
  Islam w komży, czyli z Życia Posoborowia, c.d.
  Srebrniki? Szekle?
  Postępowe sporty dla dam w każdym wieku (7):

  Zapraszam tutaj: .http://infoprezesa.blogspot.fr/2016/12/biezace-47.html

 4. Zerohero said

  @4

  Ciekawa prasówka Panie Rozpusczalnik. Laduje w ulubionych.

 5. Siggi said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dantejskie-sceny-w-polskim-parlamencie-proba-wywolania-polskiego-majdanu

 6. Siggi said

  Ogólna instrukcja organizacji majdanu w Warszawie,Gdańsku,Lublinie,Krakowie ,Wrocławiu,Zielonej Górze itd. Dotyczy to także Wólki Małej,Dopiewa Wlkp. Nakichał -kolonia itd.


 7. Majdan?
  Mam nadzieję, że kariera polityczna Kingi Gajewskiej wkrótce się skończy (mandat wygaszony), a przyszły wyrok za działalność na szkodę państwa będzie wprost proporcjonalny do iloczynu wagi przestępstwa i jej prywatnej głupoty.

  (Na marginesie, z których ona Gajewskich?)

 8. „Totalitaryzm i brak wolności słowa szaleje! W Warszawie, pod dawnym budynkiem KC PZPR, odbyła się publiczna próba wokalna chóru KOD. Śpiewano o strachu i więzieniach.”

  .http://vod.gazetapolska.pl/14533-proba-wokalna-choru-kod

  Oto KOD –
  chór wujów (i ciot)

  I jeszcze to (z forum SM):
  .https://media.giphy.com/media/3o7TKu0Pi947RZKo4E/giphy.gif

 9. z sieci said

  Ciekawa prasówka:
  „… Tym samym przewodniczący Donald Tusk sam pozbawił się prawa do wypowiadania ocen dotyczących żywotnych problemów polskiej wspólnoty. Od chwili rezygnacji z funkcji premiera może snuć swoje polskie rozważania u przysłowiowej cioci na imieninach Tomasza Arabskiego, jeśli ciocia Tomasza Arabskiego ma jeszcze ochotę zapraszać do siebie Donalda Tuska.”
  http://3obieg.pl/czy-donald-tusk-wroci-do-polski-na-bialym-koniu-2

 10. z sieci said

  „Dlatego – choć mam wiele zastrzeżeń wobec działań PIS – w dzisiejszej sytuacji udzielam tej partii pełnego poparcia. Jest jedyną siłą która ma szansę i możliwości, by dokonać niezbędnych dla przyszłości Polski zmian. Jeżeli bolszewii i postbolszewii uda się PIS odsunąć od władzy i spacyfikować, nie będzie już żadnej siły mogącej przywrócić Polakom swoją ojczyznę. To ostatnie zdanie kieruję również dla tych blogerów, którzy każdy dzień bez ataku na PIS – uważają za dzień stracony.”
  http://3obieg.pl/bolszewickie-hordy-na-ulicach

 11. Lewanb said

  Artykul: Komentarze i pytajniki Admina jak najbardziej sluszne.

  – “Czyż bezczelność nie jest od dawna główną cechą Platformy Obywatelskiej………..”
  Winno byc: “Czyż bezczelność i hucpa nie jest zawsze główną cechą wszystkich zydo-komuszych gangow politycznych walczacych o wladze zwanych partiami politycznymi…………”

  – “Oczywiście – Piłsudski miał za sobą całe niemal wojsko,……..”
  Przede wszystkim gudlajska ferajne i niemieckie poparcie. Legiony byly oglupiona ludzka masa marzaca o Polsce, ktora wierzyla w obietnice i demagogie oszoloma.

 12. Franek said

  W takich sytuacjach trzeba zadać zawsze jedno pytanie : „Kto to sponsoruje ? ”

  Odp. http://odbudowarp.pl/soros-przyznaje-popieram-i-finansuje-kod/

 13. Czaruś said

  @10. No nie, Pan/Pani raczy żartować. PIS przywróci Ojczyznę Polakom? Kiedy? Jak na razie wszelkie działania (zatwierdzanie bardzo różnych ustaw) to działania PRZECIW NARODOWI POLSKIEMU. A mnie się wydaje, że ta cała hucpa w Sejmie i na ulicach jest „na rękę” PIS. Wszystko przygotowane, wojska z USA przyjeżdżają niebawem, można nawet oddać władzę, a prezydent wtedy bardzo szybko ogłosi stan wyjątkowy i weźmie Społeczeństwo „za mordkę”. Tak mi się coś zdaje, że taki mają plan – i rządzący i opozycja (razem, rączka w rączkę).

 14. Panie Czaruś, napisał Pan o PiS, że „jak na razie wszelkie działania (zatwierdzanie bardzo różnych ustaw) to działania PRZECIW NARODOWI POLSKIEMU”.
  Gdyby chodziło o zwierzęcą antyrosyjskość, byłbym z Panem w zgodzie, ale polityka zagraniczna nie była jak dotąd przedmiotem ustaw. W pozycji stojącej pozostają więc tylko wszelkie działania.

  Byłoby mi łatwiej przyłączyć się do Pana w kamienowaniu postu 10 (który zrobił na mnie dobre wrażenie, pozdrawiam P. „Z sieci”), gdyby podał Pan choćby jakiś wybór z tych „wszelkich działań”.

  Naturalnie, choćby się Pan nie wiem jak starał, nie zmniejszyłoby to we mnie odrazy, jaką odczuwam wobec naszej „opozycji” (pokazującej, co to znaczy pięknie się różnić), ale mógłbym wspiąć się wyższy poziom politycznego rusztowania, na którym sterczą pięknoduchy, narzekające na wszystko, z wyjątkiem ewentualnie jakiejś kanapy, o której tylko oni coś wiedzą.

 15. Siekiera_Motyka said

  Pasuje tu ten wpis Pana Leszka Żebrowskiego na temat dawnych „reprezentantów narodu”. W tym wypadku Rosji. Książka napisana w 1922 roku ale jak aktualna !!!!

  „Sir Paul Dukes illustrates the farcical nature of Communist ideology with a photograph of a Russian peasant by his cattle and chickens (pp. 146-147), along with the title: “A typical peasant ‘bourgeois-capitalist’. A drawing (pp. 146-147) has the following title: “Peasants hiding their grain from Bolshevist requisitioners.” [These kulaks later became famous for their resistance to collectivization].

  The author is fairly candid about what is sometimes called the Zydokomuna [Judeo-Bolshevism], as elaborated below. He shows that Jewish influence is greater than just the large number of Jews in high positions: It also owes to the high intelligence of Jews, and to their elitist mindset. However, Dukes tries to soften its impact by alleging that there were just as many anti-Communist Jews as there are pro-Communist ones, and that the former were afraid to express themselves. [Even if true, this exculpation will not do. Jews who accuse Poland do not think that Polish rescuers of Jews, during the Shoah, “cancel out” the Polish denouncers of Jews. Neither, then, do Jewish anti-Communists “cancel out” the Jewish Communists and their crimes. Besides, a lot of the Jewish anti-Communists were entrepreneurs who were afraid of losing their property to the Communists.]

  ——–The following [EXCEPT FOR THE TITLES] are direct quotes——–

  THE LARGELY-JEWISH TRIUMVIRATE RULING OVER THE USSR

  Leo Bronstein, the genius of the Red army, now universally known by his more Russian-sounding pseudonym of Trotzky, is the second of the triumvirate of “Lenin, Trotzky [Bronshteyn], and Zinoviev [Apfelbaum],” who guide the destinies of the Russian and the World revolution. That the accepted order of precedence is not “Trotzky, Lenin, and Zinoviev” must be gall and wormwood to Trotzky’s soul. His first outstanding characteristic is overweening ambition; his second—egoism; his third—cruelty; and all three are sharpened by intelligence and wit of unusual brilliancy. (pp. 229).

  The creation and control of a huge militarist machine has hitherto afforded full and ample scope for the exercise of Trotzky’s superhuman energy and indomitable will. Regarding the Russian peasants and workers as cattle and treating them as such… (p. 230).”

 16. Siekiera_Motyka said

  Zapomniałem link do kom. 15,

Sorry, the comment form is closed at this time.