Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Symulant spod Sejmu udający rannego to były redaktor prowadzący w TVP Kultura?

Posted by Marucha w dniu 2016-12-18 (Niedziela)

W sieci a potem w mediach furorę robi nagranie ukazujące jak jeden z demonstrujących pod Sejmem zwolenników Komitetu Obrony Demokracji kładzie się na ulicy, najwyraźniej w celu symulowania poszkodowanego przez interwencję policji.

Redakcja TVP INFO twierdzi, że zidentyfikowała osobę manipulanta. „Według naszych informacji tym mężczyzną jest Wojciech Diduszko – filmoznawca, prywatnie mąż dziennikarki i animatorki kultury związanej z „Krytyką Polityczną”, Agaty Diduszko-Zyglewskiej” – podaje na swoim portalu redakcja telewizji.

Na nagraniu w piątkowego protestu pod Sejmem zwołanego przez Komitet Obrony Demokracji, wyraźnie widać, jak najpierw jeden z uczestników protestu odpala świecę dymną, a potem inny kładzie się ulicy, próbując przyjąć pozę poszkodowanego. Chwilę później mężczyzna wstał, wyciągnął telefon i oddalił się. Dlaczego tak się zachowywał? Wiele może wytłumaczyć upowszechniany dziś przez Platformę Obywatelską klip, ukazujący symulanta właśnie jako poturbowanego w czasie interwencji policji.

Co ciekawe notka biograficzna poświęcona Diduszce znikła z Wikipedii wkrótce po tym, gdy TVP INFO poinformowała, że to on miał być prowokatorem.

Z informacji zamieszczony na portalu TVP wynika, że jescze w zeszłym roku Diduszko był redaktorem prowadzącym w Redakcji Filmu Fabularnego i Dokumentalnego TVP Kultura.

Żona Diduszki jest kierowniczką działu promocji Stowarzyszenia im. Stanisława Brzozowskiego. Jest ono wydawcą skrajnie lewicowego [= żydowskiego – admin] periodyku „Krytyka Polityczna”. Niedawno redaktor naczelny tego pisma Sławomir Sierakowski [Żyd – admin] przyznał, że jego inicjatywy są utrzymywane głównie przez zagranicznych sponsorów [Żydów – admin].

tvp.info/tvp.pl/kresy.pl
http://www.kresy.pl

Komentarzy 27 to “Symulant spod Sejmu udający rannego to były redaktor prowadzący w TVP Kultura?”

 1. Sceptyk said

  Noc 13 -go to kolejna, podczas której upadają „ałtorytety”. Że też głupek kładący się na ziemi nie wiedział, że może wilka złapać?

 2. teatrolog karateka said

  …a po probie generalnej, z udzialem publicznosci, juz w warunkach jak najbardziej kameralnych, bez udzialu publicznosci, premiera – prawdziwe
  be,cki!

 3. Zwykly Polak said

  Są w ojczyźnie rachunki krzywd, obca dłoń ich też nie przekreśli.

  Cóż, że nieraz smakował gorzko na tej ziemi więzienny chleb?

  Za tę dłoń KODziarska szKODnicza podniesioną nad Polską- kula w łeb!

 4. Moher49 said

  Krytyka polityczna to taki współczesny centrolew. Tyle lat to już istnieje i nikt nie ma zamiaru dobrać się do d.. Sierakowskiemu i spółce.
  Stefanie Czarniecki larum grają.
  Możecie się z tego larum śmiać, ale duchy czasem się materializują i oby Hetman Stefan Czarniecki znów na tę umęczoną polską ziemię zstąpił.

 5. GonDar said

  Pane Moher. Z Wysp przyplynie. Ale nie jeden. Miliony Czarneckich. Oby nie Ryskow.

 6. Moher49 said

  @ 5,
  żadnych Ryśków C., ani żadnych czarniawych łódeczek co to przez Morze Śródziemne płyną.

 7. Dziadzius said

  Popatrzcie na opinie #3 pod tym artykulem.
  „Odnotujmy – niektórzy dziennikarze organizowali „dzień bez polityka” zanim jeszcze stało się to modne…”
  QED

 8. Szwejk z Bronkiem said

  Symulant !!?
  Lewatywe mu !!!

 9. Zwykly Polak said

  DIDUSZKO ty szKODniku jestes sterta g….na psie sobaczy, ty szambo KODowskie ty draniu jeden.

 10. Marian said

  Diduszko – nazwisko typowo ukraińskie.

 11. Kronikarz said

  Chazar jak wielu w tym.

 12. Alina said

  http://zaprasza.net/a.php?article_id=34046

  ….. Powtarzam po raz kolejny, że jedynym celem PiS jest udowodnienie, że nie da się zreformować Państwa Polskiego!
  Temu służy obsadzenie najważniejszych stanowisk państwowych przez PROSTAKÓW!
  Mimo szumnych – przedwyborczych obietnic PiSu, lewacy z Krytyki Politycznej dalej są finansowani z naszych podatków!
  Dzięki temu mają środki do wzniecania opisanych powyżej prowokacji.

  Powinno dziwić, że Prokurator Generalny nie wszczął śledztwa w sprawie próby prowokacji – mającej wywołać zagrożenie bezpieczeństwa publicznego.
  Ale dla Ziobro ważniejszy jest penis Polańskiego – niż sprawy Polskie.
  Bo jedynym celem PiS jest udowodnienie, że nie da się zreformować Państwa Polskiego, a przede wszystkim niedopuszczenie patriotycznych sił Narodu do naprawy Polski!

 13. Marian said

  Co jeszcze raz potwierdza teorię, że cała ta ruchwaka między PiS a anty-PiS to tylko chazarska hucpa, na którą chcą nabrać Polaków.

  Stare chazarskie metody…

 14. Zwykly Polak said

  ODSTAWILI TAETRZYK a 25go zapal wspolnie SWIECE

 15. slawek said

  Jarosław Kaczyński w Kijowie pozdrawia Banderowców z OUN-UPA!

 16. Marian said

  Ad. 16.

  „Żydo-katole z PiS kontra żydo-katole z PO – super mecz. A niech się pozabijają. Mądry Polak zostanie w domu.”

  Dokładnie!

 17. u said

  Teraz takie amatorskie aktorzyny sa widac w cenie, zapotrzebowanie wzrasta na takich piekloszczykow. Cuda sie dzieja, zeby tylko wzbudzic pozadane emocje wsrod gawiedzi , zebyw koncu fejki sie skonczyly i naprawde towarzycho wzielo sie za kudly, bo cisza zapadla zlowroga gdy bandytow w Syrii Putin rozlozyl na lopatki, to teraz nastepna ofiara jest poszukiwana, z daleka tym razem od bezcennego skarbu a blisko . Nie dane jest Putinowi odpoczac, bo na pewo swiatowe mendy roztrabia, ze to on ten ‚teatr” kodowy osobiscie wyrezyserowal i scenariusz ubekowcom- napisal.

 18. re1truth2 said

  U uuu,
  oj prawda wyciągnęli wczoraj na Liveleak, że Putin to ‚żyd’ [Leading Rabbi Confirms Putin is Jewish] jak był na spotkaniu z rabinami w 2014 roku. Ponoć powiedział jeden rabbi Yitzhak [szwarz] charakter wiemy jaki oczywiście, drugiemu rabbiemu i tu cytat po przetłumaczeniu, ten tego tranlatora „Zgodnie z tradycją żydowską, Pana kierownictwem decyduje królestwa B-ga, Król świata, i dlatego was błogosławi: Błogosławiony Ten, który dał Jego chwały w ciele i krwi.” – http://www.liveleak.com/view?i=243_1481973537

  Spotkanie było 9 lipca 2014 roku, minęło ponad dwa lata i my niechazary pewnie już tego nie pamiętamy. Ale sieć jeszcze funkcjonuje i żadnej takiej wypowiedzi nie było w tamtym okresie od Arktyki po Antarktydę, Ost nach West.

  Putin trzymaj się dbaj o Rosjan.

  ——
  Oczywiście, że Putin to Żyd. Przecież pokazywali jego zdjęcie w towarzystwie Żydów. To jest definitywny dowód.
  Zresztą Marucha też jest Żydem, na co przysięgnie się każdy ze zbanowanych z gajówki.
  Admin

 19. Marian said

  Panie Putin – proszę też nie zapominać o Polakach, którzy chcą być razem ze Słowianami a nie chazarskimi i banderowskimi bandytami !!!

 20. Zwykly Polak said

  Trzeba nie LADA BEZSZCZELNOSCI i niewiarygodnego TUPETU zeby jak ten PADALEC DIDUSZKO vel SWINTUSZKO polozyc sie na asfalcie (oplacany przez ADOLFINE) i udawac rannego. TY DRANIU JEDEN, odebrac temu DRANIOWI polski paszport i batogiem wygnac na dUPAine tam skad jest ten ZDRADZIUSZKO.

 21. Premizlaus Crucis said

  Te same manewry, co podczas zadym na marszach niepodległości za PO.

 22. Re 16, Sławek
  Re 17, Marian
  Sprowadzam wypowiedzi obu Panów do jednej – Marian napisał:
  „Żydo-katole z PiS kontra żydo-katole z PO – super mecz. A niech się pozabijają. Mądry Polak zostanie w domu.”
  Dokładnie!

  Otóż niedokładnie. Mądry Polak nie powinien zostać w domu.

  Zagadka dla dziadka:
  Po czyjej stronie drą pyski i łażą po ulicach: Michnik, Smolar, Siurakowski, Urban, Lewandowski, Balcerowicz, Boni, Borowski, Cimoszewicz, Dorn, Gronkiewicz-Waltz, Kwaśniewscy, Onyszkiewicz, Stuhr, Suchocka, Wujec, Celiński, Janda, Holland, Zoll, Stępień, Rzepliński, itd. itp. itd. itp……

  Jak by Panowie nie liczyli, przewaga tego tam wyżej jest okrutna.
  Nadstawienie zadka Ukrainie – identyczne.
  Stosunek do Rosji – jak wyżej.
  Ale opozycja pachnie cynamonem znaczeni silniej.

 23. Kuna said

  Dooobre!
  I wychodzi na jaw dobra strona smarfonów 🙂

 24. Marian said

  Ad. 22.

  Drogi Panie, rzecz w tym że nie ma żadnej opozycji – są tylko żydzi, którzy ją udają. Co by nie powiedzieć o Michniku i tym podobnych kanaliach, to jednak właśnie Kalkstein pozbawił Polaków ziemi bandycką ustawa o jej obrocie, krzyczał na majdanie antypolskie „sława Ukrainie”, czy nałożył obowiązek rejestracji kart SIM, co można porównać do kontrolowania rozmów telefonicznych w czasie Stanu Wojennego.

  Jednym zdaniem – to Kalkstein ostatecznie przerabia Polskę na łagier, a Polaków zastępuje Ukraińcami. A poza tym w PiS-ie żydłaków nie brakuje – wystarczy zerknąć na chazarskie gęby Brudzińskiego, Bielana, Czarneckiego czy samego Kalksteina.

 25. Proponuje nominować symulanta do nagrody im.Zbyszka Cybulskiego.
  Jak poniższa propozycja spotka się ze sprzeciwem środowisk artystycznych to proponuję nominować przynajmniej do Złotej Maliny.

 26. EyWey said

  Jak parcha się zahoduje, to tak jak tyfus. Niełatwo go rozpoznać. Do Słowianina przypijony, wygląda jak przyrodzony. Trzeba go z bólem odrywać. A po czym go poznać, bez zaglądania do portek, po wyglądzie czyli gł. po ryju i krótkim wzroście, po nazwach, po zachowaniu, po mowie, po ulubionych zawodach-lubią krew i brylowanie, oszczerstwo i udawanie, …..są mściwi i okrutni, o tym nie można zapomnieć,…
  ..

  Czytaj więcej na: .http://zdzich.prawynurt.pl/spoleczenstwo/jak-rozpoznac-zyda-i-zydowke-cz-i,2171.htm
  .http://zdzich.prawynurt.pl/spoleczenstwo/jak-rozpoznac-zyda-i-zydowke-cz-i,2171.htm

 27. Re 22

  Aha.
  A przy okazji – jeśli Brudziński ma, to kto na przykład nie ma „chazarskiej gęby”?

Sorry, the comment form is closed at this time.