Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Złota Pani dała prikaz

Posted by Marucha w dniu 2016-12-18 (Niedziela)

Najwyraźniej Nasza Złota Pani w Berlinie doszła do wniosku, ze nie ma co czekać na wyklarowanie się amerykańskiej polityki, tylko niezwłocznie przystąpić do załatwiania „spraw rodzinnych” to znaczy – ostatecznego rozwiązania der polnischen Frage, co zapoczątkuje przywracanie pruskiej dyscypliny w rozbrykanej Unii Europejskiej.

Toteż stare kiejkuty dostały rozkaz zmobilizowania agentury zorganizowanej w Komitecie Obrony Demokracji oraz w wydmuszkach w rodzaju Nowoczesnej – bo polityczna ekspozytura Stronnictwa Pruskiego pod przewodnictwem pana Grzegorza Schetyny, sama wie, co ma robić.

Dodatkowym sygnałem, ze sprawy wchodzą w decydująca fazę, są „odejścia” generałów z naszej niezwyciężonej armii. Najwyraźniej jest to wstęp do buntu przeciwko rządowi, bo nasza niezwyciężona jest spenetrowana przez stare kiejkuty na wylot i trzy metry wgłąb ziemi , a za ich pośrednictwem – przez zagraniczne centrale wywiadowcze, którym stare kiejkuty się wysługują.

Skoro tedy padł rozkaz: z niezwyciężonej armii odmaszerować! – to bitne generały jeden za drugim „odchodzą”, sygnalizując pozostałym wolną rękę w obronie demokracji.

Możemy zatem już zarysować ramowy scenariusz zamachu stanu w Polsce: Komitet Obrony Demokracji, którego trzon i najtwardsze jądro stanowią konfidenci SB i Wojskowych Służb Informacyjnych, będzie urządzał coraz to gwałtowniejsze zadymy, prowokując rząd do użycia siły, a gdy to nastąpi, żydokomuna podniesie klangor aż pod niebo empirejskie, oskarżając rząd o „terroryzm państwowy” i współpracę z „nazistami”, którzy się „odradzają”.

Wtedy przemówi „cała Europa”, a KOD przystąpi do najbrudniejszej, również – co tu ukrywać – mokrej roboty, zaś nasza niezwyciężona armia zapewni mu osłonę siłową. Chodzi bowiem o to – podobnie jak 13 grudnia 1981 roku – by stworzyć wrażenie „suwerennej decyzji suwerena”, na którego już wcześniej kreowali się ubecccy konfidenci z KOD, niosąc transparent z napisem „My, Naród”.

Zamach stanu przybierze tedy charakter pełzający, a jego początek nieprzypadkowo przypadł właśnie na okres przedświąteczny, kiedy to cały kraj zacznie pogrążać się w świątecznej nirwanie i zanim ktoś się obejrzy, już będzie po wszystkim.

Zwraca uwagę również fakt, że akurat teraz do Wrocławia (Breslau) zjechał Donald Tusk, który postanowił dostosować tekst swego pierwotnego przemówienia w sprawie kultury, do nowej sytuacji. Już tam Nasza Złota Pani na pewno pozostaje z nim w telefonicznej łączności i instruuje go, co i jak ma robić, żeby po zakończeniu pełzającego zamachu wystąpić w roli odnowiciela demokracji i praworządności w Polsce, co otworzy mu drogę do prezydentury naszego nieszczęśliwego kraju. Stare kiejkuty go wystawią, a obywatele – obiorą, bo skoro kiedyś obrali Kukuńka, to dlaczego teraz mieliby zawahać się przed wyborem Donalda Tuska?

Na tym tle zwraca uwagę zachowanie prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który najwyraźniej podgrzewa atmosferę, jakby pragnął również ze swej strony przyspieszyć bieg wydarzeń, a tym samym – doprowadzić do swego upadku.

I tak właśnie chyba jest i chyba o to właśnie chodzi, z tym, że prezes Kaczyński, jako wirtuoz intrygi, starannie swój upadek reżyseruje, żeby dokonał się w dramatycznych okolicznościach i z odpowiednim przytupem, bo wtedy „długie nocne rodaków rozmowy” będą miały odpowiednią temperaturę emocjonalną, w której nawet „krótki płacz kobiecy” nie będzie dla nikogo zaskakujący. Tak też bowiem przechodzi się do Historii, zwłaszcza w naszym nieszczęśliwym kraju, gdzie na cmentarzach umieszcza się napisy „Gloria Victis”.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 12 to “Złota Pani dała prikaz”

 1. Yah said

  Toż piszę od miesięcy o takim scenariuszu ….

 2. Z°eliu Z°elew + Jagiello und Warnenczyk said

  [Brak jednosci miejsca i czasu. A niektorzy moga dodac – sensu.A dlaczego pies ma nazywac sie z sensem (to za Z°orz°em hr. Ponimirskim) a text byc z sensem? ]

  Dysydenta potrzebujecie na sniadanie, towarzyszu?
  Dysydentow ci u nas skolko ugodno!
  To prowokacja, na czele z tow. Z°iwkowem!!!
  ——–
  …gdy tak pograzyl sie w czarnych myslach co do losow dalszej kariery dyplomaty, odezwal sie telefon a w nim slodki glos:
  A i te dwie nagie dysydentki dajemy wam na znak naszego zwyciestwa!

 3. Jurek said

  Staszek puszcza obżydliwie cuchnący dym.
  Wiadomo, że Kaczor wybierany jest na chwilę, by tylko załatwiać pomyślnie polityczne sprawy żydowskie, na zgubę Polaków i szybko „oddać władzę” niby śmiertelnemu wrogowi.

  O ile fizyczne dojenie nas przez po-wców, krzywdy nam nie zrobi, bowiem dałoby się złodziejom odebrać co ukradli, powiesić łajdaków i straty odrobić, o tyle prawne unicestwianie, pozbawienie nas jakichkolwiek oznak suwerenności ( Państwa, Ziemi i Ludzi ) przez pisowców, nie jest do wskrzeszenia ani ziołami, ani modlitwami.

  Dlatego sądzę, że SM kłamliwie objawia nam te sprawy jako realny konflikt klik – ze wskazaniem, że „Pan” ( słowami Krakauera) kaczor to jednak świętoszek i patriota lub niewinna samoofiara spisku, niż największa kanalia jak przytrafiła się konającemu ludowi.

  Nie lepiej byłoby Stachu przypomnieć , gdzie dwóch się bije niech Polak wreszcie skorzysta ?

 4. Boydar said

  Jeżeli „ruskie serwery” wykazały zgodnie z faktycznym stanem rzeczy naszym braciom ze wschodu, że PiS ma absolutną większość parlamentarną, to ani KOD ani PiS nie mają już ruchu. Każda ze stron musi pogodzić się ze swoją rolą. Drobne szarpaniny potrzebne są jako opium dla mas. Zupełnie jak z ta kurą; „zrobię jeszcze ze dwa kółka żeby nie pomyślał, że jestem puszczalska”. Tylko że to jest dowcip, a tu rzecz idzie o grubą kasę i zabezpieczenie przyszłości swojej i „potomków”. Kredyty, pożyczki, inwestycje, kontrakty i umowy; także zupełnie transgraniczne. No ale nie ma „przeproś”, trzeba było myśleć wcześniej; tysiąc lat to aż nadto.

 5. revers said

  Jesli juz to Befehl, jeszcze raz startuje na stolek kanclerzycy, co moze jej sie udac majac tez wszystkie media niemieckie w swych rekach, za sprawa jej meza z wydawnictwa Axel-Springer i prawie 95% w PL.

  A najwazniejsze to Kreml mordowal ludnosc cywilna w Allepo, nie jej dzielni intruktorzy z NATO-Budeswehry ktorych az 140 wyczesano z bunkra w Allepo-wschod.

  takze wszystkie gwalty w BRD GmbH za sprawa kremal i Putina, to Kreml wypuszcza hordy zarejestrowanych 17 latkow a biologicznych 20 latkow za ktorych opiekunowie kasuja 130-140 EUR za dzien opieki, nawet jak sie w nocy zdarzy, cos w Freiburgu zgwalci i zabije na miejscu, jak to mialo miejsce w przypadku 19 letniej Marii Ladenburg, czy innych libijczykach, malijczyakch w Kolonii.

  Czekamy na dalsze oskarzenia Kremla, Putina bo przeciez wybory zblizaja sie na Kanclerza i trzeba sie oczyscic z gwaltow uchodzcow bez rejestracji, czy z dzialalnosci Bundeswehry w wschodnim Allepo, gdzie nawet gazowanie ludnodci cywilnej dobrze Niemcom i koalicjantom wychodzilo jak w I Wojnie Swiatowej pod Verdum, czy przy akcjach odwszawiania wiezniow obozow zaglady.

 6. hulsz said

  Ta gnida Merkel ma podobno izraelski paszport w razie gdyby trzeba bylo ewakuowac sie ekspresem z Niemiec.

 7. Załączam historyczne zdjęcie Anieli Merkel z czasów kiedy była hippiską i pewnie dobrze bawiła się w Dreźnie z sowieckim agentem, ukrywającym prawdziwe nazwisko Putin. Zdjęcie to może pomóc jej w nadchodzących wyborach, bo muzułmanie wysoko sobie cenią niebieskookie blondynki. Na Bliskim Wschodzie lub w północnej Afryce, na targu żywym towarem, za taką blondynkę można dostać $50.000, cztery szczupłe Arabki i… dwa wielbłądy.

  A oto zdjęcie:

  Lech Marek Jaworski latarnik@me.com

  >

 8. Zwykly Polak said

  STASIU MASZ RACJE i piszesz wspaniale. ADOLFINA KIPI z WSCIEKLOSCI a bandy MOHAMEDOW przygotowuja sie obmacanki na nadchodzacy Sylwester. ADOLFINA zmienila majtki i macha nimi nad POLIN ze no, smrod ze noooooo

 9. Zgadam się z P. Boydarem (re: 2), że na razie „każda ze stron musi pogodzić się ze swoją rolą”, abstrahując już od rosyjskich serwerów.
  Dalszy bieg wypadków zależeć będzie głównie od kształtu prezydentury Trumpa.

 10. nelson said

  To jak?
  Erdogana ala Polacco nie bedzie?
  To po co Dzuliani przyjezdzal do Polski?
  Nie po to by stuknac Szorosza atakiem znad Wisly a moze potajemnie znad Dunaju i Balatonu?

 11. u said

  Ciekawe na czyich uslugach kaczor sie zalapal? No, bo skoro podpala lont i intryguje wybuch to chyba w naszym interesie takie judzenie nie lezy. Komu ten kaczorek buty czysci oprocz banderowcow, bo Burce Merkel chyba nie skoro Rudy ma powrocic z saksow, wiec to oznacza, ze liczy na makreli wzgledy. A skoro Burka Makrela wybrała Tuska to tym samym wsadziła szpony w ślepia kaczorowi.
  Zresztą tak naprawdȩ to na miejscu Tuska nie za bardzo liczyłabym na obiecane awanse, gdyż o ile elekt amerykański nie fejkuje to trudno uwierzyć, żeby dogadał siȩ z Makrelą. Tymbardziej, że na każdym spotkaniu wyborczym wytykał ją jako przykład lidera, który zatopił swój kraj burkami, wiȩc z jej wygrana w tegorocznych wyborach to może być tak jak z losem na loterii. Bȩdzie to zależeć od tasującego wiȩc lepiej niech generały i inne szwendziały dadza sobie na wstrzymanie bo nie wiadomo przed jakim panem przyjdzie im slużyć. Zreszta taaaaacy „patrioci” to każdemu mocnemu laskȩ obciągną. A tak nawiasem mowiac to tylko durny mocodawca moze na takich szujach co sie ukladaja – moze liczyc na ich lojalnosc.

 12. EyWey said

  re 11

  Żyd zawsze służy, komuś. Dziś ma diamentowe gody i służy sobie nawzajem, spowiadając się szat-legatowi.

Sorry, the comment form is closed at this time.