Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

CZERWONA KARTKA dla szefa MON. Czy misja Macierewicza powinna się teraz zakończyć?

Posted by Marucha w dniu 2016-12-19 (Poniedziałek)

Obecny szef MON zdyscyplinował wojskowych, oczyścił armię z PRL–owskich naleciałości, wyznaczył drogę – choćby podejmując odważną decyzję o budowie Wojsk Obrony Terytorialnej. Niewątpliwie robił to wszystko dla wzmocnienia armii, a także naszych sojuszy.

[Patrzcie Państwo, jak można posmarować d*pę temu psycholowi, któremu wydaje się, że zna się na wojskowości, specjaliście od rzygliwych bredni na temat Rosji… – admin]

Ale dziś nadszedł moment, by zapytać, czy misja Antoniego Macierewicza nie powinna się teraz zakończyć. [A czy powinna się w ogóle zacząć??? – admin]

Dlaczego? Z mundurem właśnie żegna się generał Mirosław Różański (formalnie wciąż jest Dowódcą Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych, kilka dni temu złożył wniosek o odejście ze służby wojskowej), a także Mieczysław Gocuł szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego (co najmniej od kilku tygodni świadom tego, że niebawem stanowiska tego zostanie pozbawiony). Stanowisko stracił też gen. bryg. Adam Duda, szef Inspektoratu Uzbrojenia (zastąpi go płk. Dariusz Pluta).

Warto się zastanowić, czy miejsca obecnego szefa resortu nie powinien zająć polityk, który dobre elementy programu Macierewicza będzie kontynuował, ale nie będzie budził takich kontrowersji i negatywnych emocji jak obecny szef MON.

Antoni Macierewicz przekroczył bowiem niestety czerwoną linię. Nie można „wycinać” wojskowych tylko dlatego, że zostali powołani przez poprzedniego prezydenta. Trzeba za to dbać o to, aby armia była wolna od polityki, a z tym dziś jest bardzo poważny problem. Armia ma wszak strzec państwa, a nie realizować cele tej czy innej partii.

Rugowanie wszystkich osób powołanych przez poprzedniego prezydenta lub ministra można zrozumieć w sytuacji, gdyby poprzednie władze nie pochodziły z demokratycznego wyboru, lecz zostały siłą narzucone przez obce państwa. Ale dziś sytuacja jest zupełnie inna. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że od ok. 25 lat, czyli od momentu wyjścia ostatniego sowieckiego żołnierza z Polski, sami się rządzimy [ale dobry dowcip! – admin]. Mamy jedno wojsko.

A władza powinna dbać o ciągłość instytucjonalną państwa, co oczywiście wiąże się z pewną stabilnością kadr.

Niestety, odejście generała Różańskiego wygląda na symptom złych zmian, na przekroczenie czerwonej linii przez polityków. Nie znamy pełnego uzasadnienia jego decyzji, ale trudno zaakceptować sytuację, gdy minister obrony narodowej decyduje o tym, czy jeden z najwyższych rangą dowódców armii zostanie odwołany z tej funkcji. Nie takie są jego kompetencje. Jak to możliwe, że minister obrony, ustami swojego rzecznika, a nie prezydent RP ogłasza, że dymisja Różańskiego została przyjęta i na stanowisko dowódcy został wyznaczony inny generał.

Oświadczenie umieszczone na stronie internetowej BBN, które stara się przywracać pewien porządek prawny, to już nie tyle zgrzyt, ale konkretny przykład (po ostatnim kryzysie związanym z przesunięciem awansów generalskich), że relacje pomiędzy MON, a ośrodkiem prezydenckim są napięte.

BBN w oświadczeniu przypomina:

„Zgodnie z art. 43 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2003 r. o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych, żołnierz zawodowy zajmujący stanowisko służbowe Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, może być zwolniony ze stanowiska przed upływem kadencji przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w porozumieniu z Ministrem Obrony Narodowej lub na jego wniosek, jeżeli przemawiają za tym uzasadnione potrzeby Sił Zbrojnych.

W sytuacji, w której Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych złożył wypowiedzenie stosunku służbowego zawodowej służby wojskowej, powinien on zostać zwolniony z zajmowanego stanowiska najpóźniej z dniem zwolnienia ze służby.

Prezydent RP podejmie decyzję w sprawie zwolnienia gen. broni Mirosława Różańskiego z zajmowanego stanowiska Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych po otrzymaniu wniosku od Ministra Obrony Narodowej”.

Ten ostatni trafił tam dzisiaj, o czym poinformował rzecznik prezydenta Marek Magierowski.
Odnoszę wrażenie, że szef resortu obrony – widząc słabość innych organów władzy – jednoosobowo zaczął dowodzić polskim wojskiem, stał się niemalże szefem Sztabu Generalnego i zwierzchnikiem Sił Zbrojnych, a także głównym kadrowym.

Dlatego uważam, że ten proces należy zatrzymać. Bo konsekwencje mogą być niebezpieczne nie dla władzy, ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa państwa.

Czy prezydenta będzie stać na ruch w tej sprawie?

Marek Kozubal
http://dziennik-polityczny.com

Artykuł byłby dobry, gdyby nie to, że autor traktuje Polskę jak suwerenne państwo, a ludzi nim rządzących jako Polaków.
Admin

Komentarzy 14 to “CZERWONA KARTKA dla szefa MON. Czy misja Macierewicza powinna się teraz zakończyć?”

 1. Stan said

  Trudno normalnym ludziom wykonywać rozkazy kogoś kto lansuje od lata zamach smoleński
  posługując się dowodami znalezionymi na wycieraczce , albo filmami z You Tube .

  Z drugiej strony , jeśli pan Antoni jest przekonany o Mistralach za dolara płynących do Rosji ,
  to nie można wykluczyć że wyda rozkaz do ataku na wyimaginowanego wroga .

  Dla mnie dziwne jest, że generałowie tak długo zwlekali podaniem się do dymisji ,
  bo liczyć na cudowne ozdrowienie tego osobnika nie można .

  Z tego wynika że doświadczeni generałowie cenieni w Polsce i w NATO nie chcą robić z siebie błaznów
  i firmować swoimi nazwiskami poczynań szalonego Antka .

  Na ich miejsce zostaną powołani spolegliwi wobec Misiewiczów karierowicze .
  Czy to dobrze wpłynie na zdolności bojowe naszej armii ?
  Czas pokaże , ale widząc dotychczasowe ‚sukcesy dobrej zmiany” można mieć co do tego duże wątpliwości.

 2. Brawo p. Adminie za autorskie sprostowania tych bajeczek.

 3. revers said

  Antek M. oczekuje wojsk inwazyjnych od 8 stycznia do 18 stycznia wszystkie autostrady i porty lotnicze na zachodzie PL beda zajete przez dzielnych marines, mala inwazje mieli tubylcy w lipcu, tym razem bedzie tego wiecej bo z 900 czolgow.

 4. Adeodatus said

  Jako ciekawostkę, można by tu dodać, że prężny generał broni monsinior Różański Mirosław w roku 2012 odznaczony został wielce zaszczytnym Krzyżem Honoru Bundeswehry i to w Złocie, otrzymał medal XV-lecia Związku Polskich Spadochroniarzy w Berlinie, natomiast w dniu 9 czerwca 2015 roku prezydent RP Bronisław Komorowski mianował go z dniem 30 czerwca 2015 roku na stanowisko Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, a 1 sierpnia 2015 roku awansował na generała broni (ten sam Bronisław o którym mowa w artykule „Odnotujmy – niektórzy dziennikarze organizowali „dzień bez polityka” zanim jeszcze stało się to modne…). To oczywiste, że „Antek” to wariat, niemniej jednak ktoś, kto sporządził „Aneks do raportu o rozwiązaniu WSI”, może czasami wiedzieć coś, czego my „normalni” nie wiemy.
  Pozdrawiam.

 5. RomanK said

  Ja sie wcale nie dziwie, ze robia czystki. Widac zmadrzeli.I pamietaja jak im zaplacili kolesie z lewego pejsa AWSu…kiedy rozwalili Samoobrone i LPR….
  Po zielonej trawce swinia goni
  albo ich my wytniem, albo oni:-))))
  Dlatego nie tylko armia..ale wszystko co zyje z panstwowego powinno isc do wymiany , jesli PiS ma przezyc.
  Od Warszawy do przysiolka Klaja Bzdzic Dolnych…wszyscy co nie PiSem…wolnym zwisem!
  Zaglodzic dziadow! Az przjjda na kolanach z prosba o wsparcie:-)))oddajc co nakradli i nie zdazyli strawic!
  Macie do tego 4 miesiace…tyle bedzie trwalo czyszczenie czyli spuszczanie bagna w USA….jesli spoznicie sie i do 4 miesiecy nie spuscicie swego szamba,…utopia was w nim na zawsze:-))))
  Towarzysze pamietacie putch mienszewikow???? gdyby mienszewicy roztrzelali Dzierzynskiego, Trockiego i Lenina….nie byloby komu rozstrzeliwac mnienszewikow….jak to sie stalo-0. kiedy role sie odwrocily!
  Stan wyjatkowy na takich wichrzycieli wg poprawionej ustawy w czerwcu…nie po to jest, zeby lezal….przy okazji wylorzystac Kodeks…i wsadzic nie za polityke, ale za zlosliwe uchylanie sie od obowiazku alimntacyjnego, czyny lubiezne, korupcje i ..no oczywiscie szpiegostwo:-)))))

 6. witek said

  Curva, co to za porządki, że generała odwołuje jakiś KORowski obwieś,co karabin to widział tylko na obrazku.
  A informację o jego odwołaniu przekazuje następny obwieś niedoszły aptekarz!
  I to jest poważne państwo?!

 7. 2016-12-18 (niedziela) @ 16:00:38

  http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=18644199&kat=1329&title=Donald-Tusk-demokracja-w-ktorej-pozbawia-sie-ludzi-dostepu-do-informacji-staje-sie-nieznosna-jak-dyktatura&ticaid=118491//

  Salomonowy wniosek pani Stankiewicz, żeby postawić Tuska przed sądem i skazać na karę ŚMIECI, nie załatwia sprawy Ochroniarza Urszuli Sipińskiej. Donald Tuska zadał Polsce ŚMIERTELNY cios sprzedając polski przemysł lotniczy mafii sycylijskiej, która WALCZYŁA Aerobusem-SADDAM. Wyglądało na to, że POLSKA BĘDZIE BEZPIECZNA, gdyż mafia sycylijska będzie produkować Aerobusy-SADDAM dla Polskiej Armii, ale mafia sycylijska zabrała się zaraz do LIKWIDACJI polskiego przemysłu lotniczego, jak było ZAWSZE po sprzedaży polskiej technologii kapitałowi zagranicznemu, który jest SZOWINISTYCZNY.
  Pytam się, czy dymisja Generała Różańskiego ze stanowiska Generalnego Dowódcy Polskich Sił Zbrojnych ma związek z tym, że NIE PROTESTOWAŁ sprzedaży polskiego przemysłu lotniczego mafii sycylijskiej ??? bo jeśli tak to powinien być Oskarżony razem z Tuskiem i Zwisnąć z nim na szubienicy PUBLICZNEJ.
  Ponieważ Aerobus-SADDAM jest Bombą ATOMOWĄ Trzeciej Wojny Światowej to stawia to w Oskarżeniu Jarosława Kaczyńskiego jako TUSKOWCA, jakim był niewątpliwie w 2008 r. PRZECIW MNIE. Ukraińcy zgodzili się na oddanie SADDAMA Pekinowi za niemiecko-arabskie Gwarancje Suwerenności i Integralności Terytorialnej Ukrainy, które okazały się Funtem Kłaków.

 8. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Chiny-montuja-bron-na-sztucznych-wyspach-Przyspiesza-militaryzacja-Morza-Poludniowochinskiego,wid,18641604,wiadomosc.html?

  Najpierw pisałem E-mailem dwukrotnie do kancelarii Premier Szydło, która nie odpowiedziała. Potem załatwiałem sprawę w Muzeum Narodowym i Miejskim, i udałem się na Politechnikę Wrocławską: na Wydział Budownictwa, do Rektoratu, Obrony Cywilnej i Ochrony Danych Niejawnych. Stąd odesłano mnie do Działu Organizacyjnego Obrony Terytorialnej, która odesłała mnie do Wojewódzkiego Sztabu Wojska Polskiego, gdzie mnie nie przyjęto. Wobec tego udałem się do Komendy Uzupełnień Wojska Polskiego, jako ośrodka Organizacyjnego Obrony Terytorialnej, skąd mi ODPISANO żądając podania Danych Szczegółowych, czego dokonałem i zwróciłem się w związku z tym do Kibiców Śląska z prośbą o Asekurację i dyskretny nadzór UJAWNIONEGO Adresu Skarbu Goeringa.
  To spowodowało TAJNĄ Wizytę Rządu III RP w Izraelu, która została UJAWNIONA Filmem o ZAMACHU ma Premier Szydło i MON Macierewicza na trasie z Tel Awiwu do Jerozolimy, gdzie rządowa kawalkada jechała Bez Polskich Oznaczeń Państwowych i WBREW zasadom Bezpieczeństwa Politycznego. Przód samochodu Pani Premier wyglądał jak silnik POWYBUCHOWEJ Pantery w Szczecinie a na filmie było tylko ratowanie Polskiego ochroniarza z tylnego siedzenia ZMIAŻDŻONEGO samochodu przez 20 ochroniarzy Izraelskich, tak że pokazano go WLECZONEGO do ambulansu ratunkowego.
  JEDYNY komunikat z INCYDENTU – jak to Nazywano – był, że MSW Waszczykowski NIE JECHAŁ w samochodzie Pani Premier, który wyglądał jak POWYBUCHOWA Pantera. Na polski komunikat Rządowy o Polskim Wglądzie do Śledztwa ogłoszono w TVP, że Izraelskie Organy Śledcze są KOMPETENTNE – niczym Rosjanie w Smoleńsku – po czym zapadła CISZA, która trwa Do Dziś. Nie ulega jednak wątpliwości, że Rząd Polski pojechał do Izraela W ZWIĄZKU ze Skarbem Goeringa – jakby na Żądanie Prezesa Kaczyńskiego – a INCYDENT przekwalifikował rządowy Tryumwirat w DYKTATURĘ Kaczyńskiego.
  Już po INCYDENCIE na autostradzie Jerozolimskiej, którego okazało się Nie Być, skierowano mnie z WKS ŚLĄSK do Działu Organizacyjnego Obrony Terytorialnej w Wojewódzkim Sztabie Wojska Polskiego, gdzie przyjął mnie Pułkownik Polak, który obiecał Załatwienie Sprawy w Tym Roku, ale gdy zgłosiłem się tam po raz wtóry to okazało się, że jest Na Urlopie – jak inni Odpowiedzialni. Wobec tego z WSK ŚLĄSK skierowano mnie do Infrastruktury Wojskowej przy WSWP, z takim samym skutkiem.
  To świadczy, że SKARB GOERINGA stał się Frontem Wojny Niemiec z Izraelem o Skarby Hitlera w Wałbrzychu i Himmlera w Bolesławcu. Izrael krzyczy, że HITLER BYŁ ŻYDEM, ŻYDEM I TYLKO ŻYDEM a Juden-SS groził Wyrżnięckiem Żydów przez 70 milionów jezuickich żołnierzy Bundeswehry, a gdy to okazało się Nie Dość to PODNIÓSŁ Bundeswehrą Jezuicką do 25O MILIONÓW.
  Pod Sejmem i W SEJMIE WALCZĄ JURGIELTNICY NIEMIECCY pod wodzą Kijowskiego, Frasyniuka i Tuska.

 9. Siggi said

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/6046-dluga-lista-powodow-dymisji-gen-rozanskiego-jego-konflikt-z-mon-narastal-od-miesiecy

 10. Marta1973 said

  Oj, oj, jaki popłoch zapanował w agenturze i wśród weteranów resortowych na wiadomość, że od stycznia 2017 trzeba będzie mieć do czynienia z zawodowcami z US Army.
  Najeźdźcy, inwazja, ciekawe co jeszcze usłyszymy i przeczytamy?
  Suwerenność a la PRL chyba ostatecznie odeszła w niebyt. Se ne vrati 🙂

 11. revers said

  Cos takiego piwo tez mozna wypic z zawodowcami z us army? czy od razu brode zapuscic i robic za ucznia panstwa islamskiego, jak ci obcinacze glow, strzelania do dzieci i kobiet w szkolach i szpitalach.

  A i podroze w dniach 8.01-18.01 wykluczone, porty lotnicze zamkniete dla marisnes, a i A4 zajeta bedzie ze nie wspomniec lipcowe rozjechanie polskiego samochodu na A4 pod Wroclaiem przez us army cysterne i amerykanska martunie za kierownica, 2 osoby nie zyja, autko do kasacji, totalne zniszczenie.

  Wiecej takich zawodowcow, a drogi polskie pokryja sie kolejnymi tysiacami krzyzy przy drogach i bez wojny.

 12. Autentyczny PSYCHOL macierewicz NAJWIĘKSZYM zagrożeniem dla Polski ! said

  Czy przeciętni polscy żołnierze rzeczywiście kompletnie ZWARIOWALI do tego stopnia, że są w stanie dalej wysłuchiwać tych KŁAMSTW i BEŁKOTU tego PSYCHOLA macierewicza z anty-polskiego gangu sprzedawczyków błaznów PiS :

  Wcześniej ci biedni polscy żołnierze byli ZMUSZENI wysłuchiwać UKRAINSKIEGO DEBILA obsrańca Siemoniaka z PRZESTĘPCZEGO złodzejo-zbrodniczego gangu PO który tych żołnierzy ROZBRAJAŁ i oszukiwał jak kupę bezbronnych WARIATÓW, zamiast ROZWALIĆ z zimną krwią ich takiego neo-banderowca „ministra” zabierającego uzbrojenie polskiego żołnierz i oddającego to uzbrojenie rzezimieszkom nacjonalistom ukraińskim.

  Teraz ten SPRZEDWACZYKI PiS z karierowiczami Macierewiczem, neo-banderowcem Kaczynskim i tą wywłoką Szydło jako gwardzistką żydo-masonskich interesów z wypranym mózgiem po dokształcie „liderów waszyngtońskich” organizują Polakom KRWAWĄ ŁAŹNIĘ realizujących ZAMÓWIENIA tych ZBRODNIARZY waszyngtońskich.

  Jedna armia OKUPACYJNA została z takim wielkim trudem wyrzucona z Polski, a te SUQINSYNY przekupieni mafiozii z gangu z anty-polskiego PiS sprowadzają następnych OKUPANTÓW tych ZABIJAKÓW „us army” aby zrobić z Polaków męsem armatnim w interesie żydo-ludobujców bank-sterów z New Yorku i Waszyngtonu, którym się marzy PONOWNE opanowanie Kremla w Moskwie przez następną generację żydowskich SUPER złodzeji, którzy usiłują zlikwidować ruską walutę obiegową i zamienić ją na żydoski BEZWARTOSCIOWY papier toaletowy „US dolar” UDAJĄCY „pieniądze” drukowany masowo w ŻYDOWSKIEJ prywatnej drukarni o nazwie FED w żydowskim Waszyngtonie.

  Ten PSYCHOL macierewicz wywodzi się żydowskiej ANTY-polskiej bandy syjonistów tzw. „Kwadratowego Koła” który zawsze ZWALCZAŁ etnicznych Polaków i usiłowali Polskę zamienić na JUDEO-POLIN gdzie skrzyknięte ŻYDY to KASTA rządzaca w Polsce (tak jak jest teraz w USA, że żydy to KASTA rządzaca!) a etniczni Polacy, to zgraja PARIASZY pracująca na tą rządzącą KASTĘ żydowską:

 13. ŻYDOWSKIE ideologiczne GESTAPO ADL Faxmana z New Yorku WYCHOWUJE Polskiego Żołnierza ! said

  Ludzie w Warszawie i Polsce przecież w Polskim Wojsku już 2005 roku oficjalnie ZAINSTALOWANO żydowskie polityczno ideologiczne GESTAPO ADL tego żydowskiego szowinisty i skrajnego awanturnika Abrahama Faxmana, który teraz WYCHOWUJE Polskiego Żołnierza !

  NIESTETY ale w Polskim Wojsku w 2005 roku ZAINSTALOWANO na stałe anty-polskie żydowskie polityczno-ideologiczne GESTAPO ADL(Anti-Defama tion League, po polsku Liga Przeciwko Zniesławieniu) czyli oficjalna komórkę żydowskiego ADL roboczej nazwie:
  „Poland ADL Partnership Laboratory” które oficjalnie ZASTĄPIŁO były Zarząd Polityczno-Wychowczy w polskiej armii, więc Polski Żołnierz jest wychowywany na bazie WROGICH Polsce doktryn ideologicznych !

  Faktycznie to od 2005 roku o … o ZGROZO … to WSZYSCY polscy oficerowie i żołnierze są hodowani jak głupie bydło na ŻYDOWSKICH ideologicznych doktrynach ADL w interesie hegemoni żydowskiej i żydo-masońskiego LEWACTWA z USA.
  Główną ideologią wbijaną na siłę do głowy Polskiego Żołnierza jest tzw. „TOLERANCJA dla INNOŚCI” czyli obrona tzw. „mniejszości” jak DEWIANTÓW seksualnych, mniejszości etnicznych jak islamskich, żydowskich.
  Interes Polskiej WIEKSZOŚCI i polskosci jako takiej wg. tych „zasad wychowania” jest całkowicie POMIJANY lub nawet WROGO interpretowany.
  Polski Żołnierz jest wychowywany aby NIE BRONIŁ polskości, lecz jest TYLKO wychowawczo przygotowywany oraz indagowany do uczestniczenia w BZDURNYCH tzw. „misjach pokojowych” poza granicami Polski w INTERESIE żydowsko-amerykańskiego IMPERIALIZMU lub w interesie żyd-bank-sterów lub interesie właścicieli rodzin żydowskich mega-korporacji.

  Ten kryminalny proceder DEGENEROWANIA Polskiego Wojska czyli „nauczania po co jest w ogóle „Polskie Wojsko” jest realizowane na ZAMÓWIENIE żydowskiego GESTAPO ADL ideologa Abrahama Foxmana z New Yorku.

  Faktycznie to wychowywanie Polskiego Wojska od 2005 roku jest INTERESIE mędzynarodowej żydowskiej mafii o nazwie „B’nai B’rith International” której siedziby operacyjne znajdują się w amerykańskich ambasadach, jako że całe MSZ(tzw. Departament Stanu) w USA jest całkowicie zdominowane przez żydów amerykańskich. Wszyscy ambasadorowie USA we wszystkich krajach Świata to ŻYDZI z amerykańskim obywatelstwem.

  Ta żydo-masońska anty-polska AGENTURA „Poland ADL Partnership Laboratory” ZASTĄPIŁA były „Główny Zarząd Polityczny” w Polskim Wojsku i ma swoją główną siedzibę w Akademii Obrony Narodowej(AON) czyli najwyższej rangą wojskowej szkole wyższej w III RP [była Akademia Sztabu Generalnego Wojska Polskiego].

  Tą żydowską agenturą ADL w Polsce o nazwie „Poland ADL Partnership Laboratory” dowodzi WYNAJETY przez żydo-masonerię pod-pułkownik politruk ADL Dariusz Poczekalewicz, który jest etatowym oficerem w obecnym polskim wojsku i jest BARDZO ważną figurą zaraz po A.Macierewiczu:

  To właśnie ta ultra szowinistyczna żydowska mędzynarodowa mafia ADL pod patronatem ŻYDÓW z polskim obywatelstwem z anty-polskich przestępczych gangów PO-PiS-PSL-SLD/PZPR na czele anty-polskimi sprzedajnymi KANALIAMI mafiozami jak A.Kwaśniewskim, Tuskiem, Leszkiem Millerem, Kaczyńskimi, Macierewiczem, Schetyną … itp. zorganizowali tak w Polsce, że WYCHOWANIE polskiego żołnierza w Polsce odbywa się w INTERESIE żydowskiej HEGEMONII w Polsce i na Świeci na IDEOLOGICZNYCH kursach pt.

  „KURS z KOMPETENCJI MIĘDZY-KULTUROWYCH w LABORATORIUM ADL”

  oraz temu podobnych tzw. „szkoleniach politycznych” polskich oficerów obecnego WP:

  http://adl.aon.edu.pl/aktualnosci/kurs-kompetencji-miedzykulturowych-laboratorium-adl/

  NIESTETY ale ŻYDOWSKA indoktrynacja ADL wymusza u Polskiego Żołnierza w Polsce podporzadkowanie się interesom żydo-GLOBALIZMU oraz HEGEMONI żydowskiej KASTY szarogęszącej się w Polsce.

  Polski Żołnierz jest tak WYCHOWYWANY, aby bronił interesów polskiego obywatela lub POLSKOŚCI lub interesów etnicznej polskiej WIEKSZOŚCIĄ zamieszkałej w III RP lecz ten Polski Żołnierz musi poddać się indoktrynacji MNIEJSZOŚCI narodowych zamieszkałych w Polsce z polskim obywatelstwem jak żydzi, ukraińcy, niemcy … itd.

  Ta żydowska indoktrynacja ADL w Wojsku Polskim jest PODSTAWĄ wszystkich kursów wychowawczych !

  Wiekszość oficerów WP i cywilnych wykładowców w tej „Poland ADL Partnership Laboratory” które ZASTĄPIŁA były „Główny Zarząd Polityczny” w Polskim Wojsku są wysyłani na „dokształt” i pranie mózgów do USA wg. doraźnych potrzeb ideologicznych rządzącej żydowskiej mafii i KASTY żydo-banksterów w USA oraz Waszyngtonie.

  To wysyłanie na IDEOLIGICZNE dokształty do USA polskich wojskowych odbywa się pod PRETEKSTEM „nauki języka angielskiego” w USA.

  Te „dokształty-kursy” do hodowania „obecnych politruków” w Polskim Wojsku są na potrzeby IDEOLOGICZNE wspierania żydowskiego globalizmu NWO z Waszyngtonu w interesie propagowania politycznych wizji Świata WIDZIANEJ przez pryzmat żydo-masonskiej USA DOMINACJI nad całym Światem i są lustrznym odbiciem żydo-leninowskich dokształtów komunistycznych kiedyś organizowanych w ZSRR dla INDOKRYNACJI żydo-bolszewickiej wojskowych politruków z czasów PRL-u.

  My Polscy podatnicy MUSIMY stanowczo zażądać całkowitej LIKWIDACJI tej żydo-masońskiej GLOBALISTYCZNEJ indoktrynacji Polskiego Żołnierza, która została wprowadzona siłą oraz pod brutalnym szantażem udzielania pożyczek finansowych dla III RP pod tym warunkiem, że zostaną stworzone struktury żydowskiego ADL w Polskim Wojsku WYCHOWUJĄCE Polskiego Żołnierza w duchu ANTY-polskim.

  To ABSURDALNIE wychowywanie Polskiego Żołnierza w INDOKTRYNACJI, aby on był WASALEM żydowskiej globalistycznej SUPREMACJI w Polsce oraz bezczelnej JUDAIZACJI, wspierania żydowskich KAST rządzących w Polsce jako „normalność” co jest w 100% SPRZECZNOŚCI z Polską Racją Stanu !

  Polacy PROTESTUJCIE przeciwko takiemu wychowywaniu Polskiego Żołnierza !!!

 14. Polskie Wojsko jest przygotowywane do PACYFIKOWANIA etnicznych Polaków w Polsce ! said

  tzw. „polskie wojsko” pod dowódctwem tych SPRZEDWACZYKÓW PiS-PO-PSL + folksdojczy „nowocześni” złodzeje Petru są hodowani i wychowywani w duchu ANTY-polskim.

  Obecnie to tzw. „polskie wojsko” hodowane na bazie żydo-masońskich globalistycznych ideologicznych doktryn jest też obecnie ćwiczne w pierwszej kolejności do PACYFIKOWANIA polskich obywateli, którzy nie zgadzają się i domagają nie wpuszczania do III RP kolorowej muzułmańskiej hołoty.

  Aby patrzeć jak to obecne „polskie wojsko” za pieniądze polskiego podatnika zorganizuje identyczny CZARNY KRWAWY Czwartek Polakom jak kiedyś w kopalni „Wujek” i otworzyli ogień z karabinów maszynowych do polskiego społeczeństwa na zamówienie żydoskich lub ukraińskich bandytów rządzących w III RP.

  To obecne „polskie wojsko” wyhodowane na żydo-masonskiej ideologii jest ćwiczone/przygotowywane do MORDOWANIA Polaków w interesie żydo-masonskiej amerykańskiej mafii, która razem z Obamą i żydem Sorosem organizują najazd muzułmanów na Europę.

  Zobaczcie jak nie wierzycie, że to tzw. „polskie wojsko” jest ćwiczone do wprowadzania ideologii Sorosa + żydowskiego ADL w III RP i jednocześnia prowadzenia krwawej PACYFIKACJI Polaków w Polsce, czyli to „polskie wojsko” nie będzie bronić granic Polski ani też nie będzie bronić interesów Polaków lecz OBCYCH:

  http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/17724?title=zamieszki-na-bucierzy

Sorry, the comment form is closed at this time.