Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Czy będzie wojna domowa?

Posted by Marucha w dniu 2016-12-20 (wtorek)

W związku z ostatnimi zadymami, które – jak podejrzewam – na rozkaz Naszej Złotej Pani zorganizowały stare kiejkuty, mobilizując swoją agenturę, rozmaitych „pożytecznych idiotów”, co to pragną „bronić demokracji”, no i wreszcie – rozmaitych wariatów w rodzaju osobistego nieprzyjaciela Pana Boga, czyli starzejącego się aktora Krzysztofa Pieczyńskiego, któremu Pan Bóg wprawdzie dał talent, ale mały, czego on najwyraźniej nie może przeboleć i w odwecie lansuje pogląd, że Pana Boga nie ma – więc w związku z ostatnimi zadymami pojawiły się głosy, że Polsce grozi „wojna domowa”.

Jeśli chodzi o pana Pieczyńskiego, to w swoim zapamiętaniu podobny jest on do Towarzysza Szmaciaka z nieśmiertelnego poematu Janusza Szpotańskiego. Przełożony Szmaciaka w UB, niejaki Rurka, wyrzucał mu, że przynosi donosy tylko na proboszcza: „Wiecznie ten klecha! Do znudzenia! Pewnie ci nie dał rozgrzeszenia za to, że w kwiecie swej młodości waliłeś konia bez litości!”

Ciekawe, czy w przypadku pana Pieczyńskiego również wchodzą w grę tego rodzaju urazy. Jest to bardzo prawdopodobne, bo czy w przeciwnym razie tak by się emocjonalnie angażował w walkę z cieniem? Wprawdzie Rosjanie powiadają, że „każdyj durak po swojemu s uma schodit”, co się wykłada, że każdy wariat wariuje na swój sposób, ale przecież każde wariactwo musi mieć z czegoś początek.

Zresztą mniejsza o to, bo ważniejsze od odlotów pana Pieczyńskiego są głosy wskazujące na możliwość wojny domowej w naszym i tak już przecież wystarczająco nieszczęśliwym kraju.

Skoro tak, to zastanówmy się chwilę nad tą możliwością. Odpowiadając na pytanie zaniepokojonego słuchacza – czy będzie wojna? – Radio Erewań odpowiedziało, że wojny nie będzie, ale za to rozgorzeje taka walka o pokój, że nie zostanie nawet kamień na kamieniu.

W naszym przypadku walkę o pokój może zastąpić walka o demokrację i praworządność – bo dla strategicznych partnerów, czyli Niemiec i Rosji, których dodatkowo wspiera stary żydowski finansowy grandziarz Jerzy Soros, który z naszym krajem też wiąże różne swoje niecne plany i nadzieje – każdy pretekst jest dobry, jeśli może doprowadzić zarówno do załatwienia zaległych remanentów wojennych, jak i ustanowienia między partnerami wspólnej granicy, w najgorszym razie przedzielonej „strefą buforową”, czyli Judeopolonią w której szlachta jerozolimska administrowałaby mniej wartościowym narodem tubylczym.

To właśnie z tego powodu w „obronę demokracji” tak angażuje się żydowska gazeta dla tubylczych Polaków, którą grandziarz niedawno wsparł swoim złotem. Oczywiście o tych prawdziwych celach nie wolno głośno mówić, i dlatego zarówno brukselskie marionetki Naszej Złotej Pani, jak i stare kiejkuty i ich konfidenci, a za nimi mikrocefale myślący, że to wszystko naprawdę, gardłują o „obronie demokracji”. No dobrze – ale co z wojną?

W Polsce wojny domowej być nie może z tego powodu, że do wojny potrzeba przynajmniej dwóch Stron Wojujących. Tymczasem u nas jest tylko jedna: stare kiejkuty ze swoją agenturą, zarówno cywilną, jak i mundurową. I właśnie ta Jedna Strona najwyraźniej przygotowuje się – ale nie do wojny, tylko ewentualnie do zmasakrowania mniej wartościowego narodu tubylczego, który jest najbardziej rozbrojonym narodem w Europie.

Tymczasem właśnie z naszej niezwyciężonej armii właśnie „odeszła” grupa najważniejszych generałów. Dlaczego akurat teraz? Czyż nie na rozkaz starych kiejkutów – bo warto pomyśleć, czy oszałamiające kariery w wojsku mogli zrobić oficerowie nie będący konfidentami Wojskowych Służb Informacyjnych? – żeby nie związani obowiązkiem posłuszeństwa wobec rządu mogli zdalnie pokierować naszą niezwyciężoną armią w obronie demokracji i konstytucji – co zapowiadał gadatliwy pan pułkownik Mazguła?

W takiej sytuacji zamiast „wojny domowej” mielibyśmy powtórkę ze stanu wojennego, kiedy to nasza niezwyciężona armia nieugięcie stanęła na nieubłaganym gruncie obrony ustroju socjalistycznego i sojuszu ze Związkiem Radzieckim. Wyobrażam sobie to tak, że starzy UB-ecy i SB-ecy, wzmocnieni nowymi pokoleniami ubeckich dynastii, wykonają najbrudniejszą, również „mokrą robotę”, a nasza niezwyciężona armia zapewni im logistykę i osłonę siłową, zaś Nasza Złota Pani zapewni całej operacji osłonę polityczną. To w łagodnym wariancie „A”.

Ale może być też masakra według surowszego wariantu „B”. Oto bawiąc niedawno na Podkarpaciu, z wiarygodnego źródła powziąłem wiadomość o dużym przemycie broni, jaki z Ukrainy trafia do Polski przez tamtejszą granicę. Kto jest odbiorcą tej broni? Czy przypadkiem nie zadaniowana politycznie i militarnie część ponad milionowej imigracji ukraińskiej?

Większość tych imigrantów przyjeżdża do pracy, ale skoro jest ich ponad milion, to już choćby ze statystyki jeden procent muszą stanowić agenci, którzy mają do wykonania w Polsce całkiem inne zadania. Gdyby zatem Nasza Złota Pani zechciała nie tylko nas tu spacyfikować, ale przy okazji zrobić nam kuku w postaci polikwidowania – jak ich nazywają Rosjanie – „zaczinszczikow”, to któż lepiej się do tego nada, jak banderowcy?

Na wypadek jakiejś „Norymbergi” (ja oczywiście wiem, że żadnej „Norymbergi” nie będzie, ale co to komu szkodzi dmuchać na zimne?) Niemcy będą czyste, jak łza, a całe odium spadnie na mniej wartościowe narody tubylcze, które w ten oto prosty sposób można wykorzystywać przeciwko sobie z pożytkiem dla starszych i mądrzejszych.

Z tych względów wydaje mi się, że nie ma racji pan poseł Kukiz, przestrzegający przez „wojną domową”, natomiast więcej racji ma pan mecenas Roman Giertych, zapowiadający „rozlew krwi”. Nie wiem tylko dlaczego sprawia wrażenie, jakby wiązał z tym jakieś nadzieje, przynajmniej na tyle, że on zostanie oszczędzony. Tymczasem to nie jest wcale takie oczywiste, bo w przypadku ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej, pan mecenas Giertych nie byłby już nikomu potrzebny.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 41 to “Czy będzie wojna domowa?”

 1. AniaK said

  Od siedmiu lat trąbię o zbliżającej się wojnie domowej. Dzieci obrócą się przeciwko rodzicom, baby będą ganiały z gołymi cyckami i gołymi d.pami, chłopom przestaną stawać siusiaki…..

 2. Wiem co mówię said

  O siusiaki niech się pani AniaK nie martwi. Chłop jak ma język i pięć palców to każdej babie da radę. Gorzej z rządzącym żydostwem. Im trzeba amputować Talfiut i Protokoły Debili Szyjonu. (wampiryczne wiszenie na szyjach innych narodów)

 3. Duce said

  Ad. AniaK

  Jeśli już nie ze zwykłej przyzwoitości to ze względu na zbliżające się święto narodzenia Syna Bożego byłaby Pani uprzejma powstrzymać się od tak plugawego języka?

 4. Adam Ryglowski said

  ……………..
  WRÓĆ R O Z U M I E !
  ..
  O czym tu się plecie ??

 5. Dictum said

  Niekoniecznie domowa, albo domowa z silnym wsparciem – szwabstwo sobie coraz mocniej poczyna.

  http://www.bibula.com/?p=85555

 6. AniaK said

  .https://www.youtube.com/watch?v=bABbppiyDzI

 7. EyWey said

  `~`Wiem Co Mówię said`~` !!!

 8. AniaK said

  Po aktualizacji 🙂

  Boże, coś Polskę przez tak liczne wieki
  Otaczał blaskiem potęgi i chwały,
  Coś ją osłaniał tarczą swej opieki
  Od nieszczęść, które przygnębić ją miały!

  Przed Twe ołtarze zanosim błaganie:
  Ojczyznę wolną od po-pis daj Panie! x2

  Ty, któryś potem tknięty jej upadkiem
  Wspierał walczących za najświętszą sprawę,
  I chcąc świat cały mieć jej męstwa świadkiem
  W nieszczęściach samych pomnażał jej sławę.

  Ref.: Przed Twe ołtarze…

  Wróć naszej Polsce świetność starożytną,
  Użyźniaj pola, spustoszałe łany,
  Niech szczęście, pokój na nowo zakwitną.
  Przestań nas karć, Boże zagniewany.

  Ref.: Przed Twe ołtarze …

  Boże, którego ramię sprawiedliwe
  Żelazne berła władców świata kruszy,
  Zniwecz Twych wrogów zamiary szkodliwe,
  Obudź nadzieje polskiej naszej duszy.

  Ref.: Przed Twe ołtarze …

  Boże najświętszy, od którego woli
  istnienie świata całego zależy,
  wyrwij lud Polski z tyranów niewoli,
  wspieraj zamiary wytrwałej młodzieży.

 9. Dziadzius said

  wydaje mi sie ze aby byla wojna domowa potrzeba miec przynajmniej dwie grupy ludzi ktorzy gromialnie i z przekonaniem popieraja ideje jednej z tych dwuch grup. W +/-1100 lat ( pisanej) historii Polski jeszcze takiego cudu nie bylo zeby Polacy byli tak umyslowo biedni zeby poierali TYLKO dwie ideje. My jako narod roznimy sie tym od innych narodow ze w najmniejszej grupie ludzi naprzyklad 3 tworzymy i popieramy przynajmniej 5 opinii – z takim urodzajem ideii NIKT i NIGDY w Polsce nie doprowadzi Polakow do wojny domowej.

 10. Marian said

  To nie wojna domowa tylko żydowska agresja przeciwko Polsce i Polakom.

  Również w Syrii mieliśmy ten sam typ wojny, czyli nie żadna wojna domowa tylko agresja nie-Syryjczyków na Syryjczyków celem ich całkowitej ich neutralizacji…

 11. Isreal said

  ad2 -Chłop jak ma język i pięć palców to każdej babie da radę. –
  Pięć?! fajną masz babę…. 😉

  ad4 rozum poszybował gdzieś za horyzont….

 12. AniaK said

  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-kryzys-sejmowy/aktualnosci/news-blaszczak-zagrozenie-pod-sejmem-istnieje-caly-czas,nId,2325809

  Na służbie pić nie wolno, to zachęcam wszystkim funkcjonariuszy Policji do wspólnego śpiewania: Hu hu ha, Nasza Zima Zła……, i do wspólnej modlitwy:

  Boże, coś Polskę przez tak liczne wieki
  Otaczał blaskiem potęgi i chwały,
  Coś ją osłaniał tarczą swej opieki
  Od nieszczęść, które przygnębić ją miały!

  Przed Twe ołtarze zanosim błaganie:
  Ojczyznę wolną od po-pis daj Panie!
  ….

 13. z sieci said

  „…Mój informator twierdzi, że zapowiadana akcja wcale nie oznacza, że każdy „kodowiec” dostanie po ryju. Akcja będzie wyglądać inaczej:

  „Zablokowane zostaną możliwości poruszania się przekonanych o swojej bezkarności Lisa i Michnika. Ich samochody będą bowiem blokowane. Od dnia „CH” by się przemieścić gdziekolwiek będą musieli iść pieszo lub też korzystać ze środków komunikacji miejskiej.
  Ale tego nie uczynią, gdyż zbyt bardzo boją się ludzi.
  To samo dotyczy Giertycha.
  To jednak nie koniec.
  W ramach eskalacji protestu Suwerena dzień przed Świętami zostaną zablokowane ubikacje w Sejmie.
  Niech totalitarna oPOzycja wreszcie zrozumie, że trzeba nam jawności.
  Srać będą mogli publicznie po kątach okupowanej przez siebie sali, co zresztą czynią już i tak od ponad roku.”
  http://3obieg.pl/fizjologia-walczy-z-demokracja

 14. dzast testing said

  Chwyty literackie:
  Pan Stanislaw u Warzechy uzyl okreslenia na ten polski majdan – ciamajdan. Ze niby zrodloslow od ciamajda. A jakkolwiek na to patrzec to jest w tym ciamajdanie przedrostek cia-.
  A wg teorii p. Stanialawa powinien, odnosnie tej sytuacji, byc przedrostek bnd-, a nie jest.

 15. Ziem said

  # 4 To masaż bzdetów po typowej “tfurczosci” pana Stasia czyli jak zwykle, “Pleć pleciugo byle długo”.

  „ciamajdan” powinno się pisać CIAmajdan jako że sponsorami są CIA i Soros.

 16. Boydar said

  Panie Ziem, to było dla inteligentniejszych, daj Pan sobie spokój !

 17. Re 1:
  „Pani” jest zboczona.

 18. ojojoj said

  Panie Dziadzius, aby byla wojna domowa, potrzeba miec najpierw dom.

 19. Boydar said

  No jak zboczona, przecież to sucha, beznamiętna wręcz relacja. Nawet nie future, tylko live, cos Pan, Panie …

 20. AniaK said

  Re17,19:
  Dziękuję za zainteresowanie moją osobą. Po świętach skonsultuję się ze specjalistą 😉

 21. Dziadzius said

  @18 Ojojoj – Prawda .Miec dom to podstawowa przyczyna obrony „czegos”. no i walki o „cos” i dumy z „czegos” – A to juz dawno kiedy w Polsce byl „‚DOM”

 22. Na razie mamy wojnę dymową. Dwie strony konfliktu robią dym.

  (Z tym, że to nie są strony i to nie jest konflikt.)

 23. NICK said

  I po co te pierdoły?
  Większość powyżej?

 24. Adam Ryglowski said

  Ad 23 ) Panie Kolego (że tak się wyrażę )
  dobra rada – Zobacz co nijaki „Izrael” spod 11 -go ze mną zrobił .-__- . ( nr 4 – czy to było aż tak gupie ??? )

  A jeżeli chodzi o temat śpiewogry Pani AniaK , to w refrenie BRAKUJE C O Ś !
  Jest:

  Przed Twe ołtarze zanosim błaganie:
  Ojczyznę wolną od po-pis daj Panie! x2
  ….
  A może pod koniec refrenu powinno być :
  ” …… daj NAM Panie ! ”
  Rytmu zgłosek w refrenie , jak nie było , tak i nie będzie ,-
  ale będzie to sensowne
  ..

 25. AniaK said

  Re24:
  Panie Adamie, nie rób Pan z Pana Boga idioty. Wiadomo że o nas chodzi. A w którym to jeszcze kraju mają PiS i PO? Lepiej Pan kopsnij się na Jasną Górę i zamów mszę za Ojczyznę.

 26. oczywiscie , ze bedzie , zwlaszcza gdy spelni sie nasze narodowe zyczenie i bedziemy mogli posiadac bron . Powybijamy sie doszczetnie . Ale jeszcze nie teraz! Na chwile obecna musimy ruszyc na ruskich za Smolensk i na niemca za Breidscheidplatz. oczywiscie priorytet maja zydki. jak juz ich powybijamy doszczetnie , to juz mozemy nie istniec, to juz nie bedzie nas nic bolec i mozemy polec w wojnie bratobojczej . Bo dla Polaka podstawa to pokonac wroga – ruska , niemca i przede wszystkim zydka. I wtedy mozemy polec w wojnie bratobojczej . Bo jaki sens ma zycie bez wroga?

  To nie tak. Pomieszanie z poplątane.
  Admin

 27. NICK said

  Adamie, Panie. (24). Czy napisałem, że to Pan pierdoli?
  Co do AniK?
  Nie raz jeszcze się Pan zdziwi.

 28. Boydar said

  Życie bez wroga nie ma sensu tylko dla żyda

 29. Ziem said

  Ad 16. Boydar.
  Posłuchaj pan własnej, nieproszonej rady i odpuść z wpisami.
  Bezdenna głębia pańskiego intelektu poraziła i Admina, więc co tu mówić o szeregowych czytaczach.
  A propos pana roli, czy stał się pan współwłaścicielem Gajówki, czy tylko sumiennie pełni rolę ciecia?

 30. Stonka zaryzykuje taką oto tezę: W Polsce nie będzie wojny domowej ani drugiego Majdanu. Na czym opieram swoje sądy to moja sprawa… ale prorokiem zdecydowanie nie jestem, zatem istnieje margines błędu.

 31. Boydar said

  Sumiennie, Panie Ziem, i niestety charytatywnie. Przesrałem już jednak taki kawał życia, że jeszcze ta drobinka mnie nie powali.

 32. Adam Ryglowski said

  Ad 25 } damuniu , bo teraz nie AnnaK

  …..”Panie Adamie, nie rób Pan z Pana Boga idioty. Wiadomo że o nas chodzi. A w którym to jeszcze kraju mają PiS i PO? Lepiej Pan kopsnij się na Jasną Górę i zamów mszę za Ojczyznę.
  ….
  TYLKO N I E D O R O Z W Ó J . INTELEKTUALNY robi
  z Boga idiotę .
  .
  przykre to
  ..
  ..
  ps
  O Jasnej Górze – Częstochowskiej wiem nie mało .

  ps II
  x
  podobno poszła kapucha UE – ( nota bene z wpłat POLACTWA !!!) NA RENOWCJĘ JASNEJ GÓRY.

  Jakby WIEŚNIAKI ,( rozmodlone ,lecz nie myślące )od tego z Torunia SKULIŁY DUTKÓW na
  Jasnogórską PANIĄ , I KRÓLOWĄ .
  ….
  I CO DALEJ ?


  ps III
  po cichu liczę na powrót BENKA (tego Bawarczyka) TAM,
  GDZIE B Y Ł – ONEGDAJ

 33. EyWey said

  …..zrzucić tę żydowską małpę ze swoich pleców…….

  .http://wolna-polska.pl/wiadomosci/obrona-zydowska-agresja-j-b-campbell-2016-12

  …. pogłówny problem……..

 34. EyWey said

  https://forumemjot.files.wordpress.com/2015/11/geniusz-zydow-na-polski-rozum-b-iext29774081.jpg?w=454&h=754

  ipsacja żyda `Kłopotowski Krzysztof ` KK – Żydowski

  .https://forumemjot.wordpress.com/2015/11/23/geniusz-zydow-na-polski-rozum-polecam-zydowskie-omamy-vide-talmud/

  „— Czemu Polak miałby dowiadywać się, że nie jest Polakiem, gdyż jest z pochodzenia Żydem? — Między jednym a drugim nie musi być sprzeczności.„

 35. EyWey said

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/02/jewish-fed.jpg?w=300&h=169

  zabrać żydo-szaber i jego pejsata hucpa gola i wesoła jak za dobrych anielskich czasów

  https://hubalblog.files.wordpress.com/2016/11/jfk1.jpg?w=676&h=328

  sorry Maciaczki

 36. VA said

  Znalazłem niezbity dowód, że Angela Merkel ma korzenie żydowskie. Potwierdzenie wychodzi z jej własnych ust. W video ona dziękuje Knesetowi za pozwalenie mówienia w jej ojczystym języku, który nie jest niemieckim, ale jest językiem, w którym Żydzi sami mówią do siebie.
  Są to dokładne jej słowa: „Ich danke allen dass ich in meiner Muttersprache heute zu Ihnen sprechen darf” To przekłada się na: „Dziękuję wszystkim, że wolno mi dziś mówić do was w moim ojczystym jezyku”.
  W tekście pod filmem jest napisane, że Merkel dostała także nagrodę od żydowskiej loży masońskiej, a nagrody takie dostaja tylko członkowie loży. Gerhard Schröder miał podobne korzenie i był członkiem tej samej loży.
  Niemcy sa kierowane przez rząd cieni odkąd skończyła się wojna. Ten rząd cieni nigdy nie był zainteresowany dobrem Niemców.
  To jest długoterminowy plan Żydow konroli Niemiec na zawsze!
  Merkel ma paszport żydowski i podwójne obywatelstwo.

 37. Alina said

  http://niepoprawni.pl/blog/zygmunt-zielinski/awanturnictwo-to-nie-opozycja

 38. marrkerr said

  „Śledczy dotarli do nagrań z podsłuchów, na których Amri proponuje samobójczy zamach. Służby już wcześniej wiedziały o tym nagraniu, jednak uznały że jest to tak nieczytelne że nie wystarczy do postawienia zarzutów. Tunezyjczyk dopytywał u źródła policji o możliwość kupienia broni – to według służb również nie było podstawą do aresztowania? ”

  http://wrealu24.pl/services/3381-odczyty-z-podsluchow-i-nie-tylko-nowe-szokujace-fakty-ws-ataku-w-berlinie-dotycza-tez-polaka

 39. ojojoj said

  Dzikie „tłumy” przeciwników PiS i kordony Policji hehehe

  .https://twitter.com/A_panczyk/status/811534864478588929/video/1

 40. JerzyS said

 41. JerzyS said

Sorry, the comment form is closed at this time.