Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Marcin o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Jowram o Wolne tematy (53 – …
  prostopopolsku o Ignacy Matuszewski. Oficer, kt…
  Antares o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  revers o Reagan też próbował zablokować…
  Krzysztof M o Józef Maria Bocheński: Totaliz…
  Voodoosch o Wolne tematy (53 – …
  inspektor o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Kazek o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kazek o Wolne tematy (53 – …
  ibrahim ibn jakub o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Dedykowane propagandzie

Posted by Marucha w dniu 2016-12-20 (Wtorek)

Jak wiemy dzięki CNN, BBC, Al Jazeera oraz innym jakże obiektywnym i znanym z prawdomówności mediom, parę dni temu zakończono walki w Aleppo, które ograniczały się do bombardowania przez Rosję szpitali i szkół. Nie wiemy jak zatem wybito ,,demokratyczną opozycję”, ale może jej wszyscy członkowie to bez wyjątku pacjenci szpitali i pomarszczeni osobnicy uczęszczający do podstawówek. Ci nieco starsi są już w Szwecji i nazywają się ,,dzieci-uchodźcy”. Czort z tym, że mają brody do pasa.

Syryjski reżim wybił setki cywilów, jak doniósł nam pewien pan z [jednoosobowego – admin] Syryjskiego Obserwatorium, przebywający od dziesięciu lat w Londynie.

Białe hełmy, które media opiewały za ich bohaterstwo i uczynność, a na temat których nieco odmienną opinię posiadają sami cywile, donieśli o kolejnych zbrodniach ludobójstwa, które przeprowadził reżim prezydenta, a w żadnym wypadku nie ,,demokratyczna opozycja”. Nie ma to jak wspaniałe źródła informacji.

Cały świat obiegło zdjęcie zakrwawionej dziewczynki przechodzącej obok sterty ciał. Co prawda było to ujęcie z teledysku, ale któż by się przejmował takimi szczegółami…

Inną dziewczynkę z Aleppo, cały świat obserwuje obecnie na Twitterze. Dziecko powtarza napisane przez jej matkę kwestie w języku angielskim, których nie rozumie, a jej ojciec jest na Facebooku znajomym ,,umiarkowanych rebeliantów” z Al-Kaidy.

W programach publicystycznych goszczą ,,niezależni obserwatorzy”, znani ze swojego aktywnego uczestnictwa w rebelii przeciwko rządowi Syrii, a dziwnym trafem przedstawiani przez te media jako ,,cywile”.

Do niedawna brodaci rebelianci krzyczący ,,Śmierć niewiernym”, są przedstawiani jako świadkowie strasznych wydarzeń, jakie miały miejsce w Aleppo.

Jak donoszą niezależni dziennikarze, przez większy okres trwania konfliktu, we wschodnim Aleppo nie było ani jednego dziennikarza zachodniej stacji telewizyjnej, którzy jakimś cudem posiadali zawsze informacje z pierwszej ręki, choć średnio co tydzień połowa z nich znikała z sieci, gdyż okazywała się być sprytnie rozsiewaną ,,false information”.

Jakimś cudem nie dowiadujemy się o katastrofie humanitarnej, jaka ma miejsce w Mosulu

*                    *                    *

Tak widzą to również media działające na terenie Polski.

Zabawnie jest czytać artykuły portali takich jak Onet, po czym zaglądać w najpopularniejsze komentarze pod nimi, by przekonać się, iż tak dalece posunięta propaganda, której niemalże każdego dnia udowadnia się manipulacje i kłamstwa, na nikogo posiadającego mózg i Internet, już w ogóle nie działa.

By się o tym przekonać, nie musimy nawet przekopywać się przez stos komentarzy pisanych przez trolle, od dawna zatrudniane w gabinetach posłów, senatorów i rozmaitych fundacji oraz stowarzyszeń, koniecznie z ,,demokracją” i ,,tolerancją” w nazwie. Co prawda twierdzi się, iż trolle zatrudnia ktoś inny, ale to złodziej krzyczy najgłośniej: ,,łapać złodzieja!”.

Od co najmniej roku, 95% komentarzy odsłania prawdziwe oblicze zachodniego (w tym także i naszego) dziennikarstwa. Wybrałem zatem tylko te najpopularniejsze z nich, które napisano na przestrzeni ostatnich kilku dni i które zdobyły tysiące pozytywnych głosów. Oto one:

,,Gdyby nie internet i stacje z drugiej strony barykady, nigdy nie dowiedział bym co dzieje się aktualnie w temacie konfliktów w krajach arabskich. Oczywiście trzeba wypośrodkować informacje z różnych źródeł i wyrobić swoją opinię. Najbardziej wkurza mnie, wciskanie jednostronnych doniesień przez najdostępniejsze media, oczywiście są to przedruki zachodnich agencji, ale czy nie ma na tych portalach ani jednego obiektywnego człowieka który napisałby coś z sensem? I nie wyzywajcie mnie od ruskich troli, bo przeżyłem już pół wieku i widziałem za komuny przegięcia w drugą stronę. W dzisiejszych czasach chciałbym otrzymywać rzetelne informacje.”

,,W Syrii Assad miał (i ma) bardzo duże poparcie ludzi. W Syrii ludzie, którzy chcieli pracować, mieli bardzo dobre warunki finansowe i bardzo dobrze żyli. Był to kraj bardziej „pro-europejski”, tolerancyjny i nowoczesny. W Syrii żyli w zgodzie muzułmanie, chrześcijanie (katolicy, koptowie), alawici i i wyznawcy innych religii. Sam Assad jest alawitą. Islamiści nienawidzą tej grupy religijnej bardziej niż jazydów. I taka Syria Arabii Saudyjskiej się bardzo nie podobała – a była bardzo bogatym krajem z dużą ilością gazu i ropy.

Więc USA z pomocą Arabii Saudyjskiej opłaciła terrorystów aby zdestabilizować sytuacje w Syrii, Egipcie, Tunezji i innych krajach arabskich i to oni, razem z sunnitami odpowiadają za tę rzeź… Wszystkich tzw. rebeliantów należy wybić bez litości i Rosja skutecznie to robi. A cywile – giną na każdej wojnie. Wojna, by szybko się skończyła, musi być prowadzona bezwzględnie, zwłaszcza przeciwko terrorystom. „Umiarkowana opozycja” w Syrii to dokładnie to samo co ISIS. Jedno i drugie Rosja zaorze i nie potrzebuje do tego Zachodu.”

,,Assad i Rosjanie to gwarancja ostatnich śladów pokoju, porządku i stabilizacji w tym regonie. To bez znaczenia, czy Rosja bombarduje dżihadystów czy rebeliantów walczących z Assadem – bo to jest jedno i to samo. To sunnici zaczęli te wojnę i prześladowania religijne w tolerancyjnym i postępowym kraju. Wszystkich ich, każdego sunnitę trzeba wytępić, powolnie i cierpliwie.Rząd Assada oznaczał laicką, wielokulturową , nowoczesną i tolerancyjną Syrię. Jego ew. upadek będzie oznaczał upadek całego kraju – zaczną się masakry mieszkających tam licznych alawitów i chrześcijan, Syria podzieli los Iraku i Libii.”

,,Aleppo zostało wyzwolone i oczyszczone ze śmieci. Miejmy nadzieje, że teraz Rosja i Assad szybko rozprawią się z „praworządną demokratyczną, syryjską opozycją” i zrobią jej ostateczne rozwiązanie. Niewielu wie, że wszyscy chrześcijanie, jazydzi, alawici, druzowie i szyici w Syrii popierają Asada i walczą po jego stronie bo tylko on daje im szanse na przetrwanie. Tam gdzie Asad utracił kontrolę na rzecz „syryjskiej opozycji”, chrześcijaninie i inne mniejszości są masowo mordowani. Jeżeli by komuś udało usunąć Asada doszło by w Syrii do masowego ludobójstwa dokonanego przez ISIS i inne islamskie ugrupowania finansowane przez USA.

Przed wojną Syria była oazą spokoju w tamtym rejonie. Chrześcijanie, jazydzi, alawici, sunnici, szyici koegzystowali ze sobą w spokoju. Było rozwinięte szkolnictwo, przemysł, opieka medyczna. Ale włodarze z USA się tym nie przejmują bo oni chcą pozbawić Rosje baz wojskowych w tamtym rejonie, zbudować rurociąg z Arabii Saudyjskiej i Kataru oraz wstawić sojego marionetkowego prezydenta. Dlatego własnie sfinansowali wojnę i finansują „syryjską opozycję”. Mało im rozwalenie Libii i Iraku oraz doprowadzenie tych państw do wojen domowych i codziennych masowych zbrodni oraz zalewu imigrantów, to chcą jeszcze Syrię zniszczyć.

Asad trzymaj się. Jesteśmy z tobą. W ogóle nie rozumiem jak ktoś w Polsce może popierać działania USA w Libii, Iraku czy Syrii. Popatrzmy na liczby. W latach 2014 – 2020 Polska dostanie-dostała 105 mld euro dotacji unijnych czyli znacznie więcej niż całkowity roczny budżet Polski. Z uwagi na wywołaną ww. wojnami wędrówkę ludów i kryzys imigracyjny już odzywają się głosy o zmianie podziału tych środków. Marne szanse, że to przejdzie ale za to jest całkowicie pewne, że z uwagi na ten kryzys w kolejnych latach dotacje unijne zostaną zredukowane o ponad 50% a więc więcej niż roczny całkowity budżet Polski. Te wojny wyrządziły gigantyczną szkodę naszym interesom narodowym. Nie jestem trollem jak niektórzy piszą. Jestem obiektywny. Gdyby Asad chciał budować gazociąg to by USA wspierały Assada a Rosją „syryjską opozycję” i wtedy popierałbym w Syrii działania USA ale tak nie jest. To USA wyrządzają wielką krzywdę Syrii. Ma może ktoś jakąś interesującą alternatywę dla chrześcijan i innych mniejszości w Syrii poza walką po stronie rządu skoro wszędzie tam, gdzie Asad utracił kontrole są oni prześladowani i mordowani?”

,,Tak się zastanawiam jak to jest że z terrorystami walczy kilka krajów w tym koalicja pod przywództwem USA a ewakuację ludności z terenu walk przeprowadza tylko Assad wraz z Rosją. Czy tam gdzie walczą Amerykanie ze spółką lub Turcja to nie trzeba ewakuować ludności ?

,,Jeszcze pozwolę sobie zauważyć strnę prawną sprawy. W okupowanym Aleppo nie było przedstawicieli mniejszości religijnych i narodowych – tu bisz alawitów, szyitów, chrześcijan, druzów, bezbożników, Kurdów i Asyryjczyków. Natomiast było sporo Czeczeńców, Uzbeków, i Pusztunów – którzy nijak do Syrii nie pasują. Znajdujący sie w kotle cywile na ogół nie mieli praw własności do zajmowanych lokali, natomiast ich prawowici właściciele z reguły znajdowali sie na terytorium wyzwolonym. Wyzwolenie Aleppo spod okupacji oznacza automatycznie zwrot własności jej legalnym właścicielom. Prawo własności prywatnej jest podstawą cywilizowanego państwa. Jestem zdziwiony, że Zachód jest przeciwny fundamentalnym wartościom państwa prawa.”

,,PAH żyje chyba w innym świecie. Wszyscy mieszkańcy, którzy przebywali we wschodnim Aleppo zostali ewakuowani do tymczasowych centrów przebywania i są zabezpieczeni we wszystko co niezbędne do czasowego przetrwania. Rosjanie podają, że ewakuowano 108 tysięcy mieszkańców. W samym Aleppo rosyjscy saperzy oczyszczają budynki i drogi z min. Do bezpiecznych od min budynków zdecydowało się już wrócić 8 tysięcy mieszkańców. Do niektórych dzielnic dociera już bieżąca woda i prąd. W dzielnicy Al-Azeezieh już wkrótce zabłysną światełka bożenarodzeniowej choinki. Tendencyjny obraz Aleppo w Internecie rysuje na szczęście nie tylko CNN.”

Chciałbym wpłacić jakieś pieniądze na pomoc dla mieszkańców Aleppo, ale… Polska Akcja Humanitarna ma siedzibę w syryjskim mieście Idlib. Idlib i tereny wokół leżą pod kontrolą rebeliantów (nie wiem jakiej odmiany). Tak więc kiedy wpłacę jakąś kwotę dla PAH wesprze ona rebeliantów walczących z rządem w Damaszku. Tak więc wpłacone przeze mnie pieniądze zaognią i przedłużą wojnę domową w Syrii. PAH otwarcie przyznaje, że spodziewa się nawet 100 tys uchodźców z Aleppo. Ale … Aleppo jest wyzwolone. Kto ucieka z Aleppo ? Terroryści i ich sympatycy. Tak więc wpłacając na PAH przekażę środki dla terrorystów, których działalność zniszczyła 2,5 milionowe miasto. Jak mam pomóc mieszkańcom Aleppo? Pytam poważnie.”

,,Zachód od 5 lat wspierał akcję dywersantów i podżegaczy przygotowanych i uzbrojonych przez Arabię Saudyjska i Katar. Za wszystkie zbrodnie na ludności syryjskiej odpowiadają przywódcy Arabii S, Kataru, ale także USA i Francji, która za pieniądze z Kataru całkowicie zaangażowała się w popieranie pseudo umiarkowanej opozycji. Ta rzekoma opozycja demokratyczne w istocie jest dywersantami i najemnikami wysyłanymi przez AS, Katar a poprzednio także Kuwejt i ZEA. Syria była rządzona twardą ręką, ale kobiety mogły chodzić bez zasłon i nikt ich nie zaczepiał, a chrześcijanie różnych obrządków mogli spokojnie praktykować swoja religię. Przeszkadzało to Arabii Saudyjskiej i Katarowi”

,,Tusku, ty lepiej siedź cicho i nie wygłupiaj się. Już raz straszyłeś ludzi, że dzieci nie pójdą do szkoły pierwszego września, a one nadal chodzą. Teraz jedyną armią, która może wyzwolić Syrię jest Rosja. Jeżeli miałaby to być Ameryka, która przez 5 lat zbroiła terrorystów, to dzisiejszy krwawy horyzont syryjski zamieniłby się w krwawą łaźnię, bo wtedy wszystkie grupy terrorystyczną zaczną bić się o władzę. Tusku, myśl samodzielnie, nie słuchaj tego, co te amerykańskie kretyny nadają światu.”

,,Bez złośliwości w agresji i ludobójstwie Syrii bierze udział USA i UE od 6 lat. Rosja na prośbę władz Syrii broni jej unicestwienia przez USA i UE od roku. Sprawcy ludobójstwa z UE są za wprowadzeniem sankcji przeciw Rosji, która nie chce dać się im zamordować i broni prawowitych władza. Rosja na terenie Syrii ma dwie bazy wojskowe jeszcze z czasów ZSRR i broni stanu swojego posiadania. Ma do tego prawo. UE to NATO bis, to kundle USA. I to w interesie USA kundle z UE szkodzą swoim rodakom byle tylko dobrze zrobić USA, które w razie czego ich obroni przed Rosją, które jest osaczana ze wszystkich stron i oskarżana o agresję wobec osaczających! Pewnie cenzor onetu zatrzyma takie herezje obowiązuje inna prawda. W tej obowiązującej prawdzie rodem z USA, kaci są ofiarami, ofiary katami.”

,,Co za stek kłamstw! Ewakuacja rebeliantów i ich rodzin (a nie ludności cywilnej, bo ta chce pozostać w wolnym Aleppo) została wstrzymana dlatego, że rebelianci naruszyli postanowienia układu z rządem i nie wypuszczają cywili i rannych z obleganych przez siebie miejscowości Fuah i Kafraya. Nie ma czegoś takiego, jak „ewakuacja Aleppo”, bo to nie ma sensu. W rękach jihadystów jest jedynie jedna niewielka dzielnica, w pozostałych ludzie wracają do normalnego życia, kończy się wreszcie koszmar tej wojny.”

,,O czym onet nie napisałPierwsze – ewakuowani są głównie bojownicy i ich rodziny a nie ludność cywilna.
Drugie – nie przedstawiono obiektywnych dowodów (zdjęcia, filmy) ani nie wszczęto śledztwa w sprawie domniemanego ludobójstwa w Aleppo. Za niezbity dowód uznano relacje strony zaangażowanej, czytaj rebelianckiej. Nie przeszkodziło to jednak na przeprowadzenie kampanii medialnej pt. „Krwawy Assad- morderca Kobiet i Dzieci” we wszystkich zachodnich mediach
Trzecie – porozumienie na mocy którego umożliwiono grupom zbrojnym opuszczenie Aleppo, wymaga równoczesnej ewakuacji szyitów z okupowanych miejscowości w prowincji Idlib. Rankiem, jedna z bojówek rebelianckich – Al Nursa zablokowała konwój z szyitami na co strona Syryjska zareagowała tymczasowym wstrzymaniem ewakuacji bojowników.
Czwarte – odkryto kilkadziesiąt ciał z ranami postrzałowymi głowy. Byli to jeńcy z armii syryjskiej SAA. Rebelianci przeprowadzili masową egzekucję łamiąc postanowienia genewskie odnośnie traktowania jeńców wojennych.”

,,A kto inny jak nie sponsorowani przez USA podrzynacze gardeł o różnym stopniu umiarkowania w ich podrzynaniu sprawili mieszkańcom Aleppo ten los. Ci rzeźnicy likwidowali każdego kto chciał opuścić Aleppo przez wielokrotnie tworzone korytarze traktując cywili jako żywe tarcze. Zgoda Rosji i Syrii na ewakuację niedobitków rzeźników wraz z ich rodzinami jest dużym błędem bo wypuszczają najbardziej zatwardziały, zahartowany w walce element zamiast go fizycznie zlikwidować. Czasy kiedy zwalniano na słowo honoru dawno już minęły a w przypadku tych bandytów gustujących w jak najwymyślniejszych sposobach uśmiercania o honorze trudno mówić.”

,,Zwyrodnialcy ich sponsorzy degeneraci nie dotrzymują umowy. Dżihadyści z byłego Frontu al-Nusra blokowali ewakuację rannych z oblężonych przez nich dwóch szyickich miejscowości w prowincji Idlib w Syrii co było wynegocjonowane z zamian za wypuszczenie rzeźników. Ciekawe czy Czerwony Krzyż wyśle też tam swoje karetki czy Czerwony Krzyz jest tylko dla zwyrodnialców? Co wyprawiali zwyrodnialcy na kaptogenie zainstalowani przez demokratów w Syrii to niewiarygodnie zwyrodnialstwo. A tu figiel i pax i chyba nici z kolonii podziału, grabieży Syrii pomiędzy ,,demokratów”. W Paryżu płacz nad terrorystami wieża Eifla nawet zgasła, płacze Paryz nad ich losem, bo kto będzie robił ataki terrorystyczne we Francji? A tak już do nich przywykli. Czy ktoś rozumie tą schizofrenię?”

,,Krew tych ludzi, Panie Obama, ma Pan na rękach tak samo jak ci, którzy za Panem stoją i którzy w cyniczny sposób rozkręcili całą tą machinę krwawych zbrodni. Za zbrodnie wojenne, jakie popełniono w Syrii odpowiada Pan zatem w stopniu nieporównywalnie większym od bezpośrednich wykonawców. W świecie, o którym mogę tylko marzyć, Pan, grono Pańskich najbliższych współpracowników i towarzystwo z CIA siedzielibyście w więzieniu i czekali na proces. No cóż, może Pan spać spokojnie – taki proces nigdy nie dojdzie do skutku. Pozostaje sprawa zwykłego ludzkiego sumienia- ale to trzeba najpierw posiadać!”

,,Będzie chyba powtórka z „ostatecznego rozwiązania” problemu terrorystycznej organizacji tzw.Tamilskich Tygrysów na Sri Lance. W końcówce zostali oni otoczeni, zepchnięci na malutki skrawek terenu i zwyczajnie wybici. Wg Wikipedii był to „Precedensowy przykład skutecznego unicestwienia separatystycznego ugrupowania zbrojnego za pomocą konwencjonalnych działań wojennych. Takiego wyczynu żaden inny rząd nie zdołał powtórzyć w czasach nowożytnych.” No więc chyba wkrótce powtórzy to rząd Asada.

Idiotyczne i katastrofalne w skutkach obalanie legalnych (jakby nie spojrzeć!), choć autorytarnych rządów pod szyldem „krzewienia demokracji” i „arabskiej wiosny”, które przyniosło tyle nieszczęść na Bliskim Wschodzie, będzie dla euroamerykańskiego lewactwa plamą większą, niż niegdyś Wietnam dla USA!”

,,Krew na rękach mają Amerykanie, nie Baszar el Asad i Rosja, i to nie tylko tą syryjską krew, ale także iracką czy libijską. Nie kto inny, tylko oni doprowadzili do tego całego zła które zganiają teraz na innych i zrobili to dla swoich „szemranych” interesów pod przykrywką chwytliwych haseł o poszanowaniu praw człowieka i równości i demokracji, co nie przeszkadza im wspierać choćby reżym w Arabii Saudyjskiej, gdzie o prawach człowieka nie można nawet marzyć. Obama to wielki hipokryta…”

,,Co jak co ale zarzucanie Rosji i Syrii , że mają krew na rękach przez prezydenta USA, który niemal codziennie myje ręce w krwi jest w istocie bardzo w amerykańskim stylu. 270 tysięcy amerykańskich żołnierzy poza granicami własnego kraju gwarantuje temu laureatowi Nobla świeżą krew w kranie. To tylko amerykański interes sprawił , że dla usunięcia niewygodnego dla interesów USA Asada jankesi podburzyli i dozbroili najbardziej zwyrodniały element ludzki nazywając tą zgraję rzeźników mianem umiarkowanej opozycji. Tyle tylko , że na terytorium USA taka opozycja miałaby momentalnie policzone godziny życia.”

,,Ten świat zjednoczony w poczuciu grozy to USA + Arabia Saudyjska + Izrael + kilka pomniejszych graczy. Najbardziej w „zjednoczeniu w poczuciu grozy” pomaga jankesom poczucie że mogą stracić dominację na roponośnych złożach bliskiego wschodu oraz to że ostatnio Turcja gra do jednej bramki razem z Rosją, „poczucie grozy” w USA wzmaga dodatkowo szybki rozwój potęgi militarnej Chin. Zdaje się że ostatnio Chińczycy wydobyli z morza u swoich brzegów amerykański robot podwodny dokonujących pomiarów dla dokładnego skalibrowania jankeskich sonarów na okrętach podwodnych typu Wirginia mających operować w tych wodach. ”

,,W Mosulu coś za bardzo Jankesom nie idzie, a może chcą oszczędzić swoich podopiecznych z ISIS. Te wszystkie ruchy i deklaracje służą dla zamydlenia oczu. Zachód nie ma najmniejszego zamiaru zwalczać ISIS a jego, a szczególnie Jankesów, największym marzeniem jest wyprawienie islamistów z ISIS na Kaukaz i do Azji środkowej, aby zwalczali Rosję a najlepiej również Chiny, przenikając z Azji środkowej i Afganistanu do sinkiangu. Wtedy w Waszyngtonie CIA i inne tego typu zbrodnicze organizacja piłyby szampan całymi dniami.”

,,Arcybiskup Aleppo:

„Wy mówicie o rebeliantach, a dla nas są to terroryści, wszyscy. Umieramy z ich ręki. Codziennie mamy po dziesięć pogrzebów” – mówi syryjski hierarcha. W jego przekonaniu wszystkich tak zwanych rebeliantów łączy już dzisiaj ten sam fanatyzm i wola ustanowienia państwa islamskiego.”

*                    *                    *

Jeśli ktoś chce się przekonać, że nie musiałem wybierać komentarzy prezentujących tylko jedną stronę obiektywu, niech zerknie na nie pod poniższymi linkami:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/syria-rebelianci-informuja-o-nowym-porozumieniu-ws-ewakuacji-z-aleppo/xc0cg6x
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/relacja-mieszkancow-aleppo-przysiegam-na-boga-tego-sie-nie-da-opisac/h8wccm3
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/organizacje-humanitarne-apeluja-o-pomoc-dla-aleppo/c6sctwl
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/obama-o-szturmie-na-aleppo-swiat-zjednoczony-w-poczuciu-zgrozy/71hfsj7
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/syria-koalicja-zniszczyla-czolgi-przejete-przez-is-w-palmirze/xxw5xkt

Zalecam też poczytanie starszych wpisów. Nie ma nic przyjemniejszego od przekonania się na własne oczy, jak dziennikarskie hieny dwoją się i troją, by zakłamywać rzeczywisty obraz sytuacji, a i tak nikt zdaje się poza nimi w to nie wierzyć. Pomijając grono ,,ekspertów” od spraw wszelakich (od ekonomii po raka prostaty), celebrytów użytecznych jak zawsze i polityków, o których krążą żarty, iż są obecnie jak prostytutka załamana faktem, iż nikt nie wierzy w jej dziewictwo.

Wszystkiego najlepszego dla kontynuatorów Goebbelsa i Orwella!

Robert Grünholz
https://rgrunholz.wordpress.com

Komentarzy 8 to “Dedykowane propagandzie”

 1. Siekiera_Motyka said

  ” ale może jej wszyscy członkowie to bez wyjątku pacjenci szpitali i pomarszczeni osobnicy uczęszczający do podstawówek.”

  Świetna retoryka.

 2. revers said

  To samo powatarza jakis z kapelusza wziety burmistrz Allepo-wschodnigo w Bruskseli, a za nim Merkel powtarza anty rosyjska propagande w Euroreichu, inni bonzowie unijni ktorzy zapomnieli na czas oproznic bunkier z swoimi oficerami na uzytek terrorystow w wschodnim Allepo.

 3. Joe said

  Ten enerdowski kurwiszon merkelowa to niech zaplaci przynajniej jedno symboliczne Euro…tym co przezyli gehenne
  szwabskich wyczynow w Warszawie i innych miastach Polski….a Allepo niech zostawi w spokoju.

 4. Grace said

  Oh jak mnie wnerwiaja takie bzdury. Nie bede sie brzydko wyrazac ze wzgledu na zblizajace sie Swieto Narodzin Naszego Pana. Jesli ktos chce poznac prawde o tym co sie dzieje w Syrii, a teraz najbardziej w Aleppo, polecam znalezc w Internecie nazwisko Vanessa Bailey albo Eva Barlett. Dwie niesamowicie odwazne angielki ktore sa w Syrii. Niezalezne dziennikarki i aktywistki pokojowe. Polecam tez website „The wall will fall”

 5. Grace said

  Przepraszam za blad Vanessa Beeley

  http://www.mintpressnews.com/journey-to-aleppo-exposing-the-truth-buried-under-nato-propaganda/220563/

 6. JerzyS said

  http://miauczynski5.blog.onet.pl/2015/08/05/z-ksiazki-albina-siwaka-pt-syndrom-gotowanej-zabyi/
  z książki Albina Siwaka pt. „Syndrom gotowanej żaby”[i]:

  Sierpień 5, 2015

  z książki Albina Siwaka pt. „Syndrom gotowanej żaby”[i]:

  ( strona 32) „… tenże Żukow obalił też trzeci mit. Żydzi po drugiej wojnie głosili na cały świat, że władzy nigdy nie oddadzą. Mam na myśli władze NKWD w Moskwie. Do dziś można znaleźć opisy modłów dziękczynnych w synagogach na Zachodzie. Dziękowali Bogu, że mają w ZSRR władzę i rozszerzą ją na cały świat. Jak Żukow zastrzelił Berię na posiedzeniu Biura Politycznego i zamknięto Kaganowicza, a Kulikow wybił dwa garnizony moskiewskie NKWD, to Żydom na świecie zrzedła mina…” ;

  Wypowiedź marszałka Wiktora Kulikowa do Albina Siwaka ( strona 40-41) „… Otóż kiedy Żukow robił tą czystkę na Biurze Politycznym, to ona by się nie udała, gdybym swoimi ludźmi nie zlikwidował obu moskiewskich garnizonów NKWD. Przecież pół godziny przed godziną wyznaczoną na rozpoczęcie akcji marszałek Żukow zebrał w ministerstwie obrony tych dowódców okręgów podmoskiewskich, którzy mieli wyznaczone konkretne zadania. Ja dostałem rozkaz likwidacji tych obu garnizonów NKWD. A rozkaz był taki: A Żydzi na świecie doskonale wiedzą, że to ja dowodziłem tą dywizją, której żołnierze wykonali ten rozkaz. Do dziś można uzyskać dane liczbowe zlikwidowanych obu garnizonów NKWD i jest to prawie cztery tysiące ludzi. I jak ty myślisz – spytał mnie marszałek – gdyby Putin był Żydem, to przyjąłby mnie na swojego doradcę. A spójrz też na to z innej strony. Przede wszystkim jestem oficerem, marszałkiem zostaje się później i za konkretną wiedzę oraz i zaufanie najwyższych władz, i czy ja oficer ze szkoły Żukowa, gdzie o honorze dużo nasz uczono i wpajano, poszedłbym na służbę do Żyda ze swoją przeszłością ? Więc bądź pewny, że Putin to człowiek o korzeniach rosyjskich i ci co dorabiają mu rodowód żydowski doskonale o tym wiedzą. Ale użyli broni bardzo skutecznej przeciwko Putinowi, bo i u nas znaleźli się ludzie, którzy w tą brednię uwierzyli lub mieli wątpliwości czy jest Rosjaninem. Przypomnę ci – mówił marszałek – że i tobie dorobili rodowód rosyjski …”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata-w-uszkujnik-2015-07
  Powiązane wpisy:

  Wywiad z Marianem Miszalskim autorem książki „Żydowskie lobby polityczne w Polsce”
  Było blisko wojny polsko-czechosłowackiej w 1945 roku

 7. https://tomekbieniek.wordpress.com/2016/12/15/aleppo/

 8. Adam Ryglowski said

  Panie RobercieGru”nholz ( a może Gru” nhotz )
  *************** ( na tylu stanęło – a to są SIEDMIORAMIENNE)
  ….

Sorry, the comment form is closed at this time.