Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Z dedykacją Bp. Pieronkowi i agitatorom przyjmowania uchodźców

Posted by Marucha w dniu 2016-12-26 (Poniedziałek)

Bp Pieronkowi i każdemu, kto nawołuje do przyjmowania uchodźców, z dedykacją. Ku opamiętaniu. I nam, ku przestrodze.

Nie wolno zdradzać swojej kultury i swojej wiary. Nie wolno iść na kompromis z żadna kulturą czy ideą, która walczy z Chrystusem. To jest racja bytu naszej Ojczyzny, naszej kultury, racja bytu Kościoła i naszej tożsamości jako katolików – zachować tożsamość wierzących w Boga. Indywidualnie, społecznie, politycznie! Nie ma realnie czegoś takiego jak rozdział Kościoła od Państwa. Państwo, które wyrzeka się wiary w Chrystusa, staje się królestwem szatana, w którym chrześcijanin to męczennik przeznaczony na rzeź.

Używanie miłosierdzia jako argumentu za przyjmowaniem islamu jest zakłamaniem. Jest jawna zdradą Boga i Ojczyzny. Zadziwiające, że ktoś, kto powinien bronić owczarni, sam chce sprowadzać na nią zgubę. Żenujące, gdy to głos katolickich hierarchów. Obojętny im los ludzi, na których chcą ściągnąć przekleństwo już obecne w wielu państwach Europy?

Znalezione w Internecie (Obserwator Ostateczny):

„Napełni wnętrzności twe goryczą,
lecz w ustach twych będzie słodka jak miód  (Ap 10, 9)

Czy nasza mowa i my sami mamy być tylko słodcy, koncentrujący się tylko na aspektach dobra, obecnych w każdym i wszędzie? Nie można zaniedbywać łagodności, bo ona jest drogą do Królestwa, ale droga musi iść po stabilnym gruncie, a gruntem jest nieskrytość prawdy.

W momencie, w którym Europa „świętuje” „święto zimy” (bo cóż zostaje z Bożego Narodzenia bez prawdy religijnej?), na co my, ludzie europejskiej kultury pozwalamy uzurpatorom deklarującym niewiarę, ale niewiernym jedynie sumieniu, bo poddającym się zmiennym namiętnościom…

W momencie, kiedy godzimy się i pozwalamy, aby elementy naszej kultury zostały wprzęgane w rydwan mamony… Na Bliskim Wschodzie i na całym świecie w ogniskach prawdziwej wiary odbywają się zbrojne duchem Roraty, przygotowania do prawdziwych Świąt. Pamiętajmy o tym i wiedzmy, że nie bez przyczyny nasi przodkowie odmawiali urzędów ludziom wydziedziczonym z kultury – bo na co mają przysięgać ci, dla których – w ich kulturowym ubóstwie – nie ma rzeczywistego celu ponad urządzenie się na tym świecie?

A przecież objęcie urzędu do dzisiaj, nie bez przyczyny, obwarowane jest warunkiem ślubowania. Na co mają przysięgać, skoro nie mają przedmiotu przysięgi stabilnego wobec powiewu życiowych namiętności?

Bądźmy ostrożni, tropmy niegodziwców i walczmy z nimi roztropnie, abyśmy nie doświadczyli tego, czego doświadczają nasi bracia i siostry w Syrii, ziemi niegdyś chrześcijańskiej i zdrowej rozumem wielkich ludzi.”

Zadaje sobie także pytanie, o kim Ksiądz Biskup mówi, że „stać nas na przyjęcie paruset tysięcy uchodźców”.

„Nas stać …” Nas czyli kogo? Polaków? Kto dał Ks. Bp. prawo wypowiedzi za cały naród. Cały naród ma inne zdanie. Poza tym za ateistów także nie powinien się wypowiadać, bo nie ma ku temu uprawnień. Zaskakuje także precyzyjna wiedza na temat budżetu. A skąd Ks. Bp. wie, jakie mamy zasoby i na co nas stać? Tak wiele wie Ksiądz o stanie kasy państwa? A kto księdza uczynił skarbnikiem?

Może chodzi więc o to, że stać Kościół? Ale Kościół to nie tylko biskupi, ale też wierni. Przede wszystkim wierni, dla których biskupi pełnią, mimo zaszczytu eksponowanego stanowiska, funkcję służebną. Maja prowadzić, ochraniać, nauczać prawdziwej wiary i dbać o nasze dobro. Więc kogo stać?

Może katolików? Jestem katoliczką ale nie jestem pewna, czy we wspólnocie z biskupem. Moja wiara jest inna, nie ma w niej miejsca na zapraszanie wrogiego systemu do chrześcijańskiej kultury. Nie życzę sobie więc mówienia mi, czy mogę i ilu przyjąć uchodźców. Zapewne jak wielu innych katolików. Nie stać mnie na żadnego. I nie życzę sobie, żeby ktokolwiek określał, na co mnie stać a na co nie.

Więc kogo stać. Nas, czyli biskupów? Z pewnością nie wszyscy biskupi się z tym zgodzą.

Więc okazuje się, że Ksiądz Biskup może właściwie wypowiadać się tylko w swoim imieniu na taki temat. Skoro tak, taki rachunek jest grubo przesadzony. Nie da sobie Ksiądz rady. Nie ugości tylu we własnym mieszkaniu.

Proponuje zatem, aby Ksiądz zaczął od małych rzeczy. Ma Ksiądz potrzebę socjalizowania patologii, utrzymywania latami bezrobotnych, zaspokajania potrzeb roszczeniowych agresorów? Niechże ksiądz zacznie od małych dzieł, od najbliższej bramy przy miejscu zamieszkania. Od jakiejś patologicznej rodziny, gdzie przez pijaństwo ojca dzieci nie mają co jeść, gdzie rodzice latami nie znajdują pracy. Proszę się nimi zająć, zsocjalizować, zapewnić chleb powszedni i pracę. Pomóc się odnaleźć w życiu, może zapewnić psychologa, który uzdolni do życia produktywnego. Proszę zacząć od małych rzeczy zamiast sprowadzać od razu tysiące z Afryki.

Niech Ksiądz Biskup pokaże w praktyce, własnymi rękami, jak się niesie miłosierdzie a nie wypowiada się za innych. Cudzymi rękami i nie ze swojej kieszeni łatwo być miłosiernym. Zaś szacowanie na co stać naród, czy katolików, czy polskie społeczeństwo, już zdecydowanie do Księdza nie należy.

Dość tego wariactwa. Każdy kto tak agituje jest zdrajcą i Boga, i Ojczyzny.

A jeśli Ksiądz Biskup czuje się dotknięty moimi poradami jak ma Ksiądz uprawiać miłosierdzie, to Ksiądz pierwszy zrobił tak samo innym. Jeśli ja zachowuję się bezczelnie, bo z pewnością tak Ksiądz to odbiera, to taką samą bezczelnością jest narzucanie Polakom i katolikom własnej wypaczonej idei fałszywego miłosierdzia wobec sił i ludzi systemowo wrogich Kościołowi, Chrystusowi i naszej kulturze.

Ewelina Anna
https://gloria.tv

Mogę tylko wstać, zdjąć kapelusz i bić brawo autorce!
Admin

Komentarze 44 to “Z dedykacją Bp. Pieronkowi i agitatorom przyjmowania uchodźców”

 1. Skończyć raz na zawsze z tym fałszem! Z tym fałszywym miłosierdziem! Z tym kneblowaniem ust wołających o prawdę!

  Jeśli ktoś mnie smaga batem, czy mierzy z karabinu, to nie zamierzam go MIŁOWAĆ! Ja mam obowiązek z nim WALCZYĆ, a nie miłować!

  Setki lat temu mieliśmy u nas gości. Ale goście zaczęli się szarogęsić. I teraz twierdzą, że to ICH porządki są lepsze od naszych. Że to MY mamy przyjąć ich porządki!

  To się nazywa robienia „z tata wariata”.

 2. Boydar said

  Dedykacja ? Mam tylko jedną, może być szyjka od butelki; i małe pieski też !

 3. strach na wruble said

  Panie Boydarze, wybaczy pan, ale żem sie pogubił. jaka dedykacja, jaki pieees i jakie pieski i skąd ta szyjka? Zechce pan tak troche po naszemu, o co sie pana rozbiega? I kogo niby ten pies z pieskami?
  (może to wina przemęczenia w robocie przez Święta, ale ja nie kum kum.)

 4. Siorba said

  Niech wpierw zniszczy :dzielo:kurkowego artysty Dzwigaja z Krakowa,ktora to uwlaszcza Panu Jezusowi w kazdej stacji Meki Panskiej symbolami masonskimii mylnie nazwanej :Golgota Beskidu:w Radziechowie,tam gdzie sie urodzil bp.Tadeusz Pieronek

 5. u said

  Ciekawe kto nakrecil znanego z propagowania trendowych wynaturzen biskupa Pieronka do agitowania jeszcze nastepnych, gorszych z punktu naszego bezpieczenstwa – wynaturzen? Czyzby to sam Franus byl tym zlym duchem? A moze inny Franus kopista posluzyl za wzor do nasladowania? Podlsosc czy tam zwiazana z tym tepota przebila betonowe dno. Czy w ogole te sukienkowe „elity” mysla?

 6. BORU said

  Zapomnijmy otym ;;;;;;falszywym milosierdziu.Tylko jak trzeba to walnijmy tych co sie szarogesia w naszym domu (wPOLSCE) porzadnie w MORDE.Az sie jucha poleje ulicami………..KONIEC MIOLOSIERDZIA POLACY DO ROBOTY

 7. VA said

  Pieronek jest Zydem i na pasku zydomasonerii.
  Nalezy do Synagogi Szatana.
  Wilk w owczej skorze.
  Zydomasoneria przebrala go za biskupa.

 8. VA said

  Pieronek to zepsuty owoc pontyfikatu JPII.
  Karol Wojtyla z nadania zydomasonmerii papiez zrobil Pieronka biskupem.

 9. Papież Franciszek: świat nienawidzi chrześcijan
  Papież Franciszek powiedział wiernym, że „świat nienawidzi chrześcijan z tego samego powodu, z jakiego nienawidził Jezusa”. – On przyniósł światło Boga, a świat woli mroki, by ukryć swe nikczemne uczynki – mówił papież w Watykanie.

 10. Zby said

  Ja nie wiem, czy ktokolwiek jest w stanie mi odpowiedzieć:

  Ilu Polaków jest w tej chwili w Polsce?

  Odliczmy Ukrów, żyjących tuta po „Wiśle” i ich potomków + ten nowy narybek ostatnich lat.
  Odliczmy masę Niemców którzy zostali (na słuzbę w NKWD, lub jako „sleepers”) i ich potomków, .
  Dodajmy skierowanych z Moskwy działaczy i ich latoroś, która chyba jest najbardziej „widoczna” w Tv
  l, no i, oczywiście, naszych, zasiedziałych braci w starszej wierze, wraz z całą otoczką.

  Czas Start!!!….

 11. EyWey said

  Żyd zawsze będzie żydem. Obojętnie jak się nie nazwał, jaka ma przypisaną role i tak będzie robił żydowska politykę. Nie oglądając się na nikogo, poza Luckiem i farohem. [ genetyczne logiczne ].

 12. Polo said

  Czyż nie wystarczyło przyjęcie Żydów (wirus HIV dla organizmu narodowego).
  Dziadowie kiedyś wiedzieli co co robić z islamistami, szablą przez kark lub nawlekanie na pal.

 13. Brak konsekwencji w tym artykule.Zachowujemy się tak jakby uchodżcy chcieli tu do Polski emigrować.Do Polski emigruje tylko Żyd, który jest największa ZAKAŁĄ ludzkości, czego doświadczamy co dzień. Ale jakoś autorowi to nie przeszkadza, że co dziennie z Izraela przylatują samoloty pełne Żydów a odlatują puste, że Prezydent, Parlament oszukują na każdym kroku Naród Polski , autorowi to nie przeszkadza. A co dzieje się w Kościele….to już woła o pomstę do Nieba.

  Autorowi nie przeszkadzają też Ukraińcy, ani istnienie umów śmieciowych, ani amerykańska „tarcza”, ani polityka Niemiec.
  Ustosunkował się do jednego konkretnego problemu, jakim było wredne granie bp-a Pieronka na uczuciach chrześcijańskich, zamiast zająć się wszystkim na raz.
  Admin

 14. lopek said

  Maski spadają i obleśne pyski z rogami się ukazują. Oby tylko Polacy fakt ten potrafili kiedyś wykorzystać.

 15. watazka said

  Przynajmniej w Boze Narodzenie moze nie bedziemy mowic zle o ofiarach wojny i milionach dzieci, pozbawionych dachu nad glowa. Troche boli, ze na katolickim blogu wykazujemy malo milosierdzia dla ludzi, o ktorych bardzo malo wiemy. Pomodlmy sie za ofiary wojny. I za tych, ktorzy zgineli w obronie Syrii.

  Na Bliski Wschod przyszla nadzieja – wlasnie w Boze Narodzenie

  Boze narodzenie w calej Syrii:

  Christmas services held in churches across Syria, Patriarch Yazigi presides upon Christmas mass in Aleppo – Syrian Arab News Agency

  http://sana.sy/en/?p=96993

  Boze Narodzenie w Aleppo

  Aleppo celebrates Christmas, shares stories of joy & loss | Veterans News Now

  http://www.veteransnewsnow.com/2016/12/25/aleppo-celebrates-christmas-shares-stories-of-joy-loss/

  Boze Narodzenie w Damaszku :

  Christmas Tree lighting at Dama Rose Hotel in Damascus – Syrian Arab News Agency

  http://sana.sy/en/?p=96606

  Dla Palestynczykow zaswitala iskierka nadziei. W ONZ wresczcie przeglosowano Rezolucje w sprawie nielegalnych osiedli zydowskich
  Palestynczycy obchodza Boze Narodzenie

  Palestinians celebrate Christmas Eve in Bethlehem

  http://www.maannews.com/Content.aspx?id=774591

  W Iranie nie tylko chrzescijanie modla sie o pokoj na Bliskim Wschodzie:
  Boze Narodzenie w Iranie:
  Christians in Tehran Go Shopping on Christmas » IFP News

  http://ifpnews.com/iran-photos/2016/12/christians-in-tehran-go-shopping-on-christmas/

  Boze Narodzenie w Indonezji:
  christmas tree indonesia – Google Search

  http://www.google.com.au/search?q=christmas+tree+indonesia&hl=en-AU&gbv=2&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjB_O2hl5HRAhUEFpQKHV0DCiAQsAQIJg

  Nie tylko Polacy obchodza Swieta Bozego Narodzenia w Dubaju. Co roku w Dubaju wystawiaja ogromna i przebogata choinke:
  christmas tree in Dubai – Google Search

  http://www.google.com.au/search?q=christmas+tree+in+Dubai&hl=en-AU&gbv=2&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiYoPaIl5HRAhXJGJQKHeLPAhsQsAQIGg

 16. BORU said

  Nie milowac I wiecznie szlochac .Ze cierpienie jest zbawieniem.TYLKO WALIC BIC W NICH az sie jucha ;;masonska bedzie lala ulicami .smrod zydowski w POLSCE czuc wszedzie.

 17. Boydar said

  Panie BORU, Pan szczuje, a nie szuka porządku i sprawiedliwości.

 18. Waclaw-L said

  Boydar
  Sam eś Waść nakręcił.

 19. Boydar said

  Nieprawda, mój przekaz jest jednoznaczny i klarowny – wypierdalać !

  A BORU chce koniecznie zobaczyć krew. Dostaję mdłości, normalnie.

 20. revers said

  moze jeszcze zapalki ksiedzi.Pieronkowi podrzucic , albo jaki zdalnie sterowany zapalnik ognia jak pod Allepo zeby bezddomnemu polakowi w Belinie, jak ostanio na stacji metra, lub w PL po przyjeciu bylo cieplej na gwazdke po podpaleniu odziezy przrz isismanow, lub uchodzcy.

 21. krzych said

  pieronek to zyd jest na liscie hierarchow kosciola i wszystko jasne

 22. Greg said

  Kto jest w stanie przegonić tych ateistów i szkodników z Episkopatu?
  Kpią z Nas szyderczo w żywe oczy! …zdrajcy Boga i Kościoła.

 23. Joe said

  Re 20…Mysle ze jeszcze do tego wisi na zardzewialym starym haku z czasow komuny…Oj gdyby jakis Olsenowy redaktorek sie odwazyl napisac prawde o tym HAKU….i raz na zawsze zamknal mu japke.

 24. jj said

  Pieronka parę lat temu ujawniono w prasie jako TW Feliks z tego co pamiętam.

 25. marrkerr said

  Nie po to Pan Bóg dał nam Ewangelię by do Kościoła podstępnie wprowadzano judaizm – satanizm, czy inny islam. Chrystus przez pół Ewangelii dyskutował z Żydami, demaskował ich obłudę, zakłamanie i fałsz. Nauczał co jest dobre, co złe.
  A dziś ci, którzy mieli strzec Jego depozytu, depozytu Wiary rozmieniają się na drobne za garść srebrników, a by nie być posądzonym o antysemintyzm urządzają nam dni judaistyczne w Kościele, a właściwie nie tylko dni, ale tygodnie, miesiące i lata.
  Czy już im gratulować? Nie, na pewno Pan Bóg ma dla nas jakiś plan, ale żebyśmy się zwykłymi gamoniami nie okazali.

 26. Greg said

  Nieuchronnie zbliża się czas wyboru.
  Dla świeckich…Krzyż albo chleb?
  Dla Purpuratów….Talmud czy Biblia?
  Dwóm Panom służyć nie można!

 27. Waclaw-L said

  Boydar
  No a Pańska dedykacja, szyjka od butelki i ratlerki, to co ma znaczyć? Może się zapętliłem, nad inter preto wałem. Tak łatwo nie dam się wypchać. Pozdrawiam serdecznie.

 28. Boydar said

  Jak by to Panu Wacławowi wyjaśnić … to same końcówki ‚Polaków myśli ulotnych’, kiedy brakuje trzeciego policzka. Pierwsza to „chuj mu w dupę i kawałek szkła, może być szyjka od butelki”. Zaś druga to „a pies go jebał, i małe pieski też”.

  Nie jest to z mojej strony żadne namawianie do mordu; taka tylko luźna reminiscencja …

 29. Poziomka said

  Panie Pieronek, pan zajrzy dziś do gazety i przeczyta jak to miłosierdzie funkcjonuje, na ten przykład od dni kilku w Berlinie. Albo kopną kobietę na schodach albo wjadą „lorą” w tłum albo tak jak noc wigilijną podpalą bezdomnego na ławce! Czy pan panie Pierornek ma wszystkie sztachety w płocie, inaczej, czy jest pan jeb-nięty? Sześciu gnojów z Syrii i jeden Libijczyk (wszyscy małolaty) podpalają żywcem człowieka! Pan woła o miłosierdzie? Chętnie zobaczę to miłosierdzie jak się panu sutanna zacznie tlić, naprawdę chętnie, nawet tak chętnie, że nagram to komórką i roześlę do wszystkich wątpiących jeszcze w nowinę o „Pieruńskim” miłosierdziu.

  http://www.bz-berlin.de/berlin/friedrichshain-kreuzberg/obdachloser-in-berlin-angezuendet-das-sind-die-verdaechtigen

  Z Pieronkiem nie ma sensu gadać ani go przekonywać.
  Pieronka trzeba lać w mordę.
  Admin

 30. revers said

  i o kalifacie Moabit w Berlinie pisza p. poziomka
  http://www.tagesspiegel.de/berlin/fussilet-moschee-das-kalifat-in-berlin-moabit/19175066.html
  10 minut pieszo od meczetu safalistow, sic. niedaleko posterunku policji, ,skad bral ostatnie instrukcje sprawca zamachu z dn.19.12 i zabojca kierowcy Lukasza U. przez strzal z pistoletu kal 0.22 cala.

 31. watazka said

  28
  Poziomka
  O jakim milosierdziu pani opowiada?
  O tym jaki pokazali Polacy w chrzescijanskiej Serbii?
  Albo w Libii?
  Czy pani wie, ze Polki wspolpacuja z terrorystami w Syrii i walcza po stronie Al Nusra?

  Czy w zwiazku z tym, ze nie wszystkie Polki sa glupie i nie wszystkie popieraja terrorystow – to czy pani wie, ze odpowiedzialnosc grupowa jest zbrodnia przeciwko ludzkosci. I pisze o tym jak byk w postanowieniach Norymberskich.
  Ukraincow, ktorzy w Polsce urzadzaja rozne ciekawe wybryki – a jest tych Ukraincow kolo miliona teraz w Posce – nie probujemy nawet karaz zbiorowo.
  To co sie wyprawia w Niemczech jest tak oczywista prowokacja zydowska ze tylko slepy nie widzi.
  Zawsze, gdy nie wiemy co sie stalo, wiadomo, gdzie prowadza slady.
  Zycie Polaka jest zbyt wazne zeby splycac problem do „calej fali emigracyjnej” ktora nam zostala naslana za ciezkie pieniadze. Rozmydla to problem i nie wylapuje hersztow i nie ujawnia prawdziwych winowajcow. Dlatego mamy coraz to nowe zamachy..
  W Niemczech dalej nie wiadomo co sie stalo, bo jedzie klamstwo za klamstwem. Zastrzelono wszystkich, ktorzy mogli byc swiadkami.
  Tunezyjczyk jest juz trzeci, ktorego podejrzewali. Widac wyraznie nikt nic nie wie a winnego trzeba bylo znalezc i zastrzelic, zeby sie nie mogl bronic. Tunezja, ktora jest pod zarzadzaniem izraela nie przypadakowo zostala w koncu wybrana jak ojczyzna zloczyncy, ale nie wiemy napewno, ze byl zloczynca bo nie takie paszporty znajdowala policja pod siedzeniem auta. Facet nie mogl byc deportowany bo nie mial dokumentow. Ale pod siedzeniem auta mial. Bo jak sie wybieral w taka samobojcza podroz ciezarowka, to zadbal o swoj paszport, ktorego nie mial.
  W co jeszcze uwierza naiwni? Ze ostatnie awantury w Tunezji nie mialy nic wspolnego?
  Najpierw byli sami Syryjczycy bo Zachod nie lubi Syrii. A wczesniej Sudanczycy bo w Sudanie poludniowym sie buntuja przeciwko okupantom. i tak w kolko. Dlaczego nikogo sie nie da doprowadzic do urzedu sprawiedliwosci, zeby wylazly wszystkie powiazania i prawdziwe wiesci?
  Przeciez to widac golym, niezuzbrojonym okiem, ze ktos bardzo starannie zaciera slady, ktore moga prowadzic do ujecia prawdziwych przestepcow i ich ukarania.

 32. Waclaw-L said

  Boydar
  dziękuję, nie mam pytań.

 33. Zark said

  Wielkie brawa dla autorki.
  Tego przebieranca za Polaka i ksiedza zeslac do Izraela.

 34. Boydar said

  Nawiązując do (22) Pana Grega; nie ma potrzeby wymyślać niczego szczególnego. Już tam gdzie trzeba wszystko jest sicher przygotowane, o ile oczywiście Bóg w ostatniej chwili nie zdecyduje inaczej. Co byśmy nie wymyślili, progu nawet nie sięgnie. Skoncentrujmy się na zabezpieczeniu frontu działań bieżących; i nie ubrudźmy rąk krwią. Nieważne, winnych czy nie niewinnych, bo tylko Najwyższy ma kompetencje to ocenić. Zajmujemy głowy pomstą a nie potrafimy uchronić swych kobiet i Dzieci. Zemsta jest najprostszą drogą do piekła. Jeszcze tylko dorzućmy przez zaciśnięte zęby „krew jego na nas …”; to jeszcze nasze Dzieci i Dzieci naszych Dzieci będą nam dziękować.

 35. VA said

  Tadeusz Pieronek – Mosze Michlis – Biskup – pochodzenie żydowskie – modernista, judaizator Kościoła Rzymsko-Katolickiego, członek powiązanej ze światową żydomasonerią i żydofinansjerą, żydomasońskiej i antypolskiej Fundacji im. Stefana Batorego” – fundacja założona w Nowym Jorku przez żyda, masona, spekulanta giełdowego George’a Sorosa, nowojorskiego finansistę (o węgierskim rodowodzie, stąd m.in. nazwa fundacji).
  http://racjapolskiejlewicy.pl/owieczki-oto-wasi-pasterze/6639

 36. Marcin said

  Na początku niech ten miłosierny człek przyjmie ich sobie na swoje marmury i potrzyma ich sobie tak z rok. Obawiam się ze miłosierdzie i taca nie będą szły w parze.

 37. Re: 35 VA

  Nie bardzo ten komentarz jest logiczny.
  g.soros jest pochodzenia zydowskiego, ktory legitymuje sie wegierskimi papierami (rowniez jest obywatelem I-sra-hell’a)…
  (g.soros nie ma wegierskiego rodowodu I nigdy nie mial…jesli juz…)…

  Nie istnieje rowniez: „polski zyd, amerykanski zyd, rosyjski zyd itd…”…w logicznym pojeciu pochodzeniowym…

  Istnieje natomiast: Obywatel polski pochodzenia zydowskiego, obywatel amerykanski pochodzenia zydowskiego itd…

  =============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Nie nalezy mieszac narodowosci z obywatelstwem ani obywatelstwa z narodowoscia…

 38. Poziomka said

  Panie Watażka, o czym Pan tu za przeproszeniem pieprzy?
  Starałem się panu Pieronkowi na trzech przykładach z ostatnich dziesięciu dni pokazać jak pojmują ciapate miłosierdzie, a Pan na mnie jakby był pracownikiem czerwonego krzyża i znał od kuchni ich cierpienia i męki w asymilacji z Europą. Pan Szanowny z głowy sobie to wybije, że oni się tutaj zintegrują!
  Ja Pana zapytam się tak: jak Pańska małżonka wleje ropę do samochodu na benzynę, to co Pan zrobi? Będzie na tym jechać czy spuści „te cuś” kajś?

 39. Świadomy katolik po prostu odcina się od pustosłowia tego żydowskiego herezjarchy modernistycznego i kieruje się tym, co Kościół zawsze dawał do wierzenia do roku 1958.

 40. Ad. 9

  Świat tak nienawidzi chrześcijan, jak koza nienawidzi pochyłe drzewo.

  Jak muslimy raz nie wrócą z rajdu przeciwko chrześcijanom, tylko ich w kawałkach przyniosą, to się nienawiść skończy raz dwa.

 41. Lily said

  A,co tam Pieronek,On nic nie straci,a najwyzej
  zyska.Od biskupa w gore,wszyscy zyja w luksusach w Polsce.

 42. Joannus said

  Obawiam się nieuchronnego powtórzenia czegoś w podobieństwie rewolucji francuskiej, na polskiej ziemi. Jako skutek sprzeniewierzenia się Zbawicielowi i Narodowi osobników pieronkopodobnych.

 43. NICK said

  Lubelak. (19).
  „Nieprawda, mój przekaz jest jednoznaczny i klarowny – wypierdalać !

  A BORU chce koniecznie zobaczyć krew. Dostaję mdłości, normalnie.”

  Tylko kominy Pan zatknij.
  Bo śnięty mikucha co rok powraca.
  Surprise.

  Nu, zajac, pagadi=ja tu jeszcze wrócę.

 44. Nie ma możliwości, by prawdziwi uchodźcy mogli znaleźć znaleźć nowy dom w Europie. bo oni nie mają pieniędzy. Los prawdziwych pokrzywdzonych jest obojętny światowym potęgom. Nikt nie interesował się mordami na chrześcijanach, nikogo nie obchodziły ofiary w Aleppo dopóki nie trzeba ich używać do politycznej manipulacji. Światowy przemysł zaludniania Europy islamem działa tak, że gdy jakieś państwo zgadza się na przyjmowanie imigrantów, Soros organizuje konwoje ludzi wybranych: psychopatów, agresywnych wobec kobiet, fanatyków, pozbawionych ludzkich cech, zboczeńców, i tych ludzi transportuje do Europy. Kobiety im daje tylko po to, żeby mogli się na kimś wyżywać, wszak oni nie umieją się powstrzymywać, to nie taka kultura. Więc i kobiety potrzebne. Ale to tylko na zasadzie bydła. I pozoru, że to prawdziwi imigranci. Jedna kobieta z dziećmi na 100 tęgich bandytów to rzeczywiście wzruszający widok. Głównym celem jest zasiedlenie Europy ludźmi, którzy będą walczyć, niszczyć, gwałcić i mordować, rujnować przede wszystkim naszą wspaniałą Chrystusową kulturę, która nawet w państwach ateistycznych jest podstawą zasad współżycia społecznego, jest oparta na dawnych chrześcijańskich zasadach. Islam zaś jest od początku satanistyczny, demoniczny, jako taki w objawieniu został przekazany Mahometowi i taki jest do dzisiaj. Dlatego akurat islam jest tu implementowany, jako najbardziej radykalny odpór dla chrześcijaństwa. Tylko o to chodzi I dlatego wypowiedzi takiego czy innego a jeszcze hierarchy, duchownego są tak bardzo skandaliczne.

Sorry, the comment form is closed at this time.