Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

„Rosja musi być przygotowana na odłączenie od światowego Internetu”

Posted by Marucha w dniu 2016-12-29 (czwartek)

Rosja powinna być przygotowana do tego, że zostanie odłączona od światowego internetu – poinformował doradca Władimira Putina ds. internetu German Klimienko w wywiadzie dla Russia Today.

Możliwość rozwoju takiego scenariusza przewiduje ustawa dotycząca uregulowania rosyjskiego segmentu internetu, opracowana przez Ministerstwo Łączności i Komunikacji Masowej, która zakłada ochronę, jak wyraził się Klimienko, niezwykle ważnej dla państwa infrastruktury.

Doradca prezydenta uważa, że z powodu wysokiego prawdopodobieństwa „przesunięć tektonicznych w stronę pogorszenia” w relacjach z Zachodem należy wprowadzić takie regulacje prawne dotyczące rosyjskiego internetu, które zapewnią mu ochronę.

Klimienko podkreślił także, że ustawa nie zakłada kontroli działalności zwykłych użytkowników internetu.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 5 to “„Rosja musi być przygotowana na odłączenie od światowego Internetu””

 1. Kar said

  ..Klimienko podkreślił także, że ustawa nie zakłada kontroli działalności zwykłych użytkowników internetu..
  ————————————-

  – ha..i juz sie wystraszylem, bo bylaby to totalna katastrofa..regress…nawrot/powrot do Ciemni..tak jak w tym filmie..ponizej

  http://reseton.net/video/5999/ciemno-1995-ttv-pl

 2. Widziałem kolorowane zdjęcie: ARMIA TURECKA PALI GRECKI EFEZ. Był to skutek odprawienia z Rostowa polskiej misji wojskowej, co Borys Sawinkow nazwał Analfabetyzmem Politycznym. Lenin dał bowiem zdobytą pod Orłem broń z nierozładowanymi eszelonami broni alianckiej Kemalowi, który pobił nią Ormian i Greków.
  Piłsudski ma tu Żelazne Alibi, gdyż Ultimatum odczytali Narodowcy Wielkopolscy, których Biali Rosjanie NIE ODRÓŻNIALI od Piłsudczyków. Przechera dał NW nadzór nad koleją Lwów-Odessa, którą ODDYCHAŁA Polska więc gdy Biała Rosja zażądała Ewakuacji Kolei Odeskiej to NW wyjęli Papier Piłsudskiego i przeczytali: ZACHOWUJECIE SIĘ PANOWIE TAK, JAK BYŚCIE TO WY ZWYCIĘŻALI, GDY ZWYCIĘŻAM JA…, po czym wyszli zostawiając Papier na stole. To potwierdza maksymę Bismarcka: ROSJI NIE MOŻNA POKONAĆ, ALE MOŻNA JĄ SKŁONIĆ DO SAMOBÓJSTWA.
  Gdy pracowałem w ELWRO to Jacek Karpiński przestraszył Moskwę hasłem KOMPUTER W KAŻDYM DOMU – wobec tego Mikrokomputer załatwiono prawem: 45 Przykazań Niszczenia Polski, punkt 23: http://www.wandaluzja.com/?p=p_327&sName=testament-stalina//. Mikrokomputer kupił PRZYMUSOWO Teodor Żiwkow, który miał 168 synów, którzy jako Holokauści zostali AMERYKANAMI i założyli APPLE i MICROSOFT.
  Żeby było Ciekawiej to hrabia Kurowski mówił mi, że Internet został WYMYŚLONY na Wojnę ze Związkiem Sowieckim. Ja przyjechałem do West-Berlina w dniu mych 50-Urodzin i Dniu Wprowadzenia Internetu.
  W SZTABIE TRUMPFA ZORIENTOWANO SIĘ, ŻE SUWERENNOŚĆ LEŻY NIE W NEWS’ACH, KTÓRYM WIDZOWIE NIE WIERZĄ, ALE W PORTALACH INTERNETOWYCH.

 3. Dziadzius said

  Patrzac na to jak jewmerykanskie oddzialy „internetu” (google i Utube) [ szczegolnie teraz kiedy Trump wygral wybory na prezydenta -jak dozyje-daj Boze] zaczynaja wprowadzac rozne kontrole i cenzury ( tak swoje jak i polityczne i pederastyczne innych narodow -niemcy) nad swobodnym uzywaniem ichnego aparactwa to byloby dobrze gdyby ktos inny moze nawet i Rosja stwrzyl swoj miedzynarodowy WOLNY internet i w kompetycji dla jewmerykanskiego internetu dal nieograniczone pozwolenie na bez kontrolowane ( oprucz zydowskiej pornografi i przekelnstw) uzywanie tego sposobu komunikacji.

 4. wanderer said

  Rosja nic na tym nie straci. To raczej swiat straci rownowage informacji.

 5. NICK said

  Tytuł.
  Rosja winna być przygotowana na całkowitą izolację… .
  Baaardzo trudne.
  Daj Panie Boże!

  [Chyba, że to już KRES.]

Sorry, the comment form is closed at this time.