Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Carlos o Krajobraz po bitwie
  Ewelina Anna (@AnnaK… o Wolne tematy (48 – …
  Listwa o Wolne tematy (48 – …
  AlexSailor o Dudo-maniacy w akcji
  Marek o Wolne tematy (48 – …
  Kar o Krajobraz po bitwie
  Jack Ravenno o Wolne tematy (48 – …
  Alina@Warszawa o Dudo-maniacy w akcji
  Kwal o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Krajobraz po bitwie
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Ale dlaczego? o Arcybiskup Andrzej Szeptycki w…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Niedźwiedź o Krajobraz po bitwie
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Agenci Putina w Polsce

Posted by Marucha w dniu 2016-12-30 (Piątek)

Nie NATO, tylko wolna Ukraina, nie USA tylko przyjaźń ukraińsko – polska może powstrzymać nową ofensywę Rosji przeciwko naszym krajom.

Tak wygląda jedna z probanderowskich, polskojęzycznych kurew. Piotr Pietak.

Tak wygląda jedna z probanderowskich, polskojęzycznych kurew.
Piotr Pietak.

Rosja – po zwycięstwie w Syrii – znów jest mocarstwem. Rosja po kompromitacji polityki USA na Bliskim Wschodzie, decyduje znowu o światowej polityce. Polacy, także nasi politycy, nie chcą przyjąć do wiadomości, że następnym celem Rosji będzie Ukraina, która jest naszym buforem przed agresywną polityka Putina i której niezależność od Rosji jest naszym gwarantem niepodległości.

Nie NATO, tylko wolna Ukraina, nie USA tylko przyjaźń ukraińsko – polska może powstrzymać nową ofensywę Rosji przeciwko naszym krajom. Agenci prezydenta Putina w Polsce – a jest ich bez liku – robią wszystko co możliwe by wzbudzić agresję narodu polskiego przeciwko Ukrainie nie wahają się twierdzić, że głównym wrogiem Polski są Ukraińcy a nie Rosja.

Rzeź wołyńska dokonana przez zwolenników Bandery jest dla nich dowodem, że Ukraina była zawsze naszym największym wrogiem, że Rosja w porównaniu z Ukrainą to kulturalny i cywilizowany kraj.
(… dalej na http://mediologia.pl.neon24.pl )

Nie jestem w stanie dalej kopiować tego gówna umysłowego. Nie potrafię po prostu ogarnąć bezmiaru skurwysyństwa, jakie wylęgło się w tej chachłackiej, gadziej mózgownicy. 
Nędzny to kraj, gdzie takie kreatury mogą bez strachu o swe życie wyjść na ulicę.
Admin

Komentarzy 99 to “Agenci Putina w Polsce”

 1. Joannus said

  Facjata nie pozostawia najmniejszego cienia wątpliwości co do nacji.

 2. Kojak said

  Caly ten PIS to taka sama zdegenerowana kurwa jak ten osobnik! To bydlo i bandyci z PYYYSSS powzieli uchwale sejmowa ze przepraszaja zbrodniarzy z UPA i super skurwysyna Bandere za nazwanie ich ludobojcami ! ! ! Nie skupiajamy sie tylko na tym, osobniku ale mowmy o bydlakach , smieciach i odpadkach ludzkich z PYYSS ! Syjonistycznych antypolskich bydlakach,wycierajacycjh sobie mordy i ryje Panem Bogiem i Polska ! ! !

 3. RomanK said

  Jak juz mamy osadzac po gebach…to moze pan Joannus zamiesci swoja FOTOGRAfie??????

  ——
  Panie Romanie, niektórzy w mojej fizjonomii dopatrują się rysów semickich…
  Admin

 4. Joannus said

  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR0HFknVpqJMHYzF4IOn75Q-y7cnLO7dt1UfeGBa7af-tm8VoCp

  Wedle życzenia Ad 2

 5. Siekiera_Motyka said

  ” Polacy, także nasi politycy, nie chcą przyjąć do wiadomości, że następnym celem Rosji będzie Ukraina, która jest naszym buforem przed agresywną polityka Putina i której niezależność od Rosji jest naszym gwarantem niepodległości.”

  Ukraina jest warunkiem naszej NIEPODLEGŁOŚCI ????????


  Polacy nie mogą (i nie chcą) zapomnieć o ofiarach rzezi wołyńskiej, dla nas Bandera jest mordercą.
  Dla Ukrainy Bandera jest ich Narodowym bohaterem.
  Bandera i UPA tworzą tożsamość narodową współczesnej Ukrainy.
  Raj dla Putina.
  Raj dla jego agentów w Polsce. To wszystko prawda,”

  „To wszystko prawda” – ALE w tym dla autora nie ma problemu !!!! Jesteśmy przyjaciółmi.

  Nie do wiary !!!

 6. Pętak,arcyłotr, bestia, bydlak, bydlę, chuligan, gadzina, glista, gnida, kanalia, kawał drania, kreatura, kundel, łach, łachudra, łajdaczyna, łajdak, łajdus, łajza, łobuz, łobuziak, łotr spod ciemnej gwiazdy, łotrzyk, marnota, menda, miernota, nędznik, nikczemnik, obrzydliwiec, padalec, parszywiec, pętaczyna, plugawiec, podlec, skunks, sobaka, swołocz, szelma, szmaciarz, szmata, szubrawiec, szuja, ścierwo, śmierdziel, świnia, świntuch, wesz, wstręciuch, wsza, zgniłek, zimny drań, żmija czyli Piętak.To były synonimy do słowa „pętak”.Polecam Internetowy słownik synonimów języka polskiego online Synonim.NET.

 7. U mnie wpolsce.biz i w kresy.pl.Makabryczna i perwesyjna wizja „dotacji” z Polski,od rządu PiS. dla neo banderowców….czyli: „420 tys. zł dotacji od rządu PiS dla ukraińskiej gazety, która nazwała Piłsudskiego międzynarodowym terrorystą.” Szlag człowieka trafia.

  http://wpolsce.biz/420-tys-zl-dotacji-od-rzadu-pis-dla-ukrainskiej-gazety-ktora-nazwala-pilsudskiego-miedzynarodowym-terrorysta/

 8. witek said

  Zanberg potomek karczmarza żąda odszkodowań dla chłopstwa za pańszczyznę….

  Jeszcze nie mamy sylwestra, a oni już najeb….i jak smoki 🙂

 9. Zerohero said

  Pomijając bydlęcą nienawiść do Rosji, można zwrócić uwagę na debilkowate pojmowanie kwestii bezpieczeństwa, wojskowości itp.
  Ktoś nawet zakpił z takich jak Piotr Pętak pisząc, że Polska powinna dać Ukrainie Mazury i w ten sposób zapewnić sobie bufor przed Rosją nawet od strony Kaliningradu. Niestet Pętaki tego świata piszą na poważnie.

 10. Zbyszko said

  Te pomyje można było poczytać także na czołówce Neonu24, co chyba świadczy o tym, że do administrowania dorwała się tam jakaś gnida, która robi za kreta.

 11. yattakaj said

  Z tego szamba , które wyciekło z gówna umysłowego ..wyłapałem Coś co daje nadzieję (tak mnie się zdaje ) 🙂

 12. yattakaj said

  Zapomniał Ja dodać głuptasek
  Rosja – po zwycięstwie w Syrii – znów jest mocarstwem. Rosja po kompromitacji polityki USA na Bliskim Wschodzie, decyduje znowu o światowej polityce

 13. Boydar said

  Tak sobie przeczytałem ten „artykuł” i dochodzę do wniosku, że Pan Gajowy bulwersuje się zupełnie niepotrzebnie. Za wyjątkiem ustępu – „… agenci prezydenta Putina w Polsce – a jest ich bez liku …”, każde jedno sformułowanie jest kłamstwem. Bardziej lub mniej oczywistym. I to jest zastanawiające … bo to nie jest tekst propagandowy. On ma właśnie na celu wzbudzenie oczywistego i masowego sprzeciwu.

  Jakiż zatem cel ma pan banderowiec w pisaniu takich pierdów. Ano, podejrzewam że upadek na cztery łapy. Ale to szersze zagadnienie i mocno teoretyczne. U nich z rozumem nigdy za tęgo nie było, to i rozum nie wiele pomoże w analizie. Moim zdaniem nie ma się co za głęboko zastanawiać tylko pragmatycznie pilnować granicy i celnie strzelać. A zwłoki zakopywać po cichu i głęboko, żeby psy po wsi nie rozciągnęły.

 14. Inkwizytor said

  Jak upodłony jest nasz kraj skoro takie gówna jak ten skur*iel mogą bezkarnie pisać podobne rzeczy. Nikt ch*ja nie zna, z widzenia ?

 15. Maciuś said

  Ad 8. Witek.
  I nigdy takowego odszkodowania nie dostaną potomkowie chłopów pańszczyźnianych.

 16. u said

  I teksty tej mendy Petaka sa publikowane na Prawicy. Nie wiem jakim cudem nie zostalo to antypolskie scierwo zabanowane. Ja tam zreszta rzadko czytalam co wysmrodzil, bo juz trzecie zdanie bylo nie do strawienia. Zastanawiam sie skad i gdzie on bierze natchnienie do pisania tych qurestf?

 17. OlloP said

  Człowiek pisze prawdę panie Gajowy.
  Mało to ruskich agentów w Polsce?
  Pana pominę, boś pan zbyt oczywistym przykładem ale co najmniej kilkunastu uczestników dyskusji w pańskiej „Gajówce” to oczywiści agenci wpływu albo osoby starający się przynajmniej o rangę proroka mniejszego „u Maruchy” a dalej u odpowiednich służb FR. Kiedy ktoś napisze o was prawdę wtedy gęgacie niczym stado rozjuszonych gęsi.

  Dobre!
  Admin

 18. Inkwizytor said

  OlloP

  Popierdolony jesteś jak antek trotylewicz 🙂

 19. antek.wariat said

  takich parchów na neonie trzymają tam całą masę a polaków zbanowali masowo

 20. RomanK said

  Panie Gajowy…ze sie „niektorzy” dopatruja rysow semickich we panskiej fizjonomii…to nie swiadczy to ani o panskim pochodzeniu.. ani o panskiej fizjonomii, ale o …… „niektorych”:-))))Pan Pietak ma takie poglady, jakie ma i dla mnie najwazniejsze jest to, ze facet z takimi pogladami bryluje na orbicie wladzy w Polsce , piastuje nawet ministerialne stanowiska, zawdzieczajac to swoim pogladom,…. a nie urodzie.
  Natomias takie gladysze- jak pan OlloP na ten przyklad..zadnym agentaem Putina nie jest i byc nie moze..wlasnie ze wzgledu na swoje gladyszowstfo…tzn gladkosc mozgu. Ktore wyroznia gladyszow ze srodowiska tym- ze nie maja wyobrazni..tzn nie moga sobie nijak wyobrazic , ze ktos nie jest agentem..obojetnei kogo…ale agentem….Bo przeciez do tego, zeby sam bez nikogo, z niczyjego polecenia i z niczego czyli tylko z wlasnej glowy cos sam wymyslil…nie pozwala gladkosc zwojow:-)))

 21. Marucha said

  Re 20:
  Panie Romanie,
  Istnieje kategoria ludzi-gnid, którzy po prostu, dla swojej zawszonej satysfakcji [bo innej nie znają] rozsiewają ordynarne kłamstwa o osobach, które w ogóle nie wiedzą o istnieniu tych wszarzy i tym bardziej nie wchodzili im nigdy w drogę. Zamiast kłamstw mogą to być trudne do udowodnienia, ale też trudne do zbicia insynuacje.

  Oczywiście psie głosy nie idą w niebiosy, jak mawia przysłowie… a w międzyczasie młyny mielą. Powoli.
  Zapisywane są adresy IP i dane geolokacyjne szczególnie upierdliwych gnid. W swoim czasie zrobię z nich użytek. Mnie się nie spieszy 🙂

  A co do semickich rysów… w rzeczy samej noszą one ślady plemion jaćwieskich, ale dla ignorantów to jedna cholera.

 22. Maćko said

  Agent, szanowni, nie jast ani glupi ani nie jest gnida. Odwala robote, za która mu placa.
  Albo do której dabego uzytecznego ignoranta przekonano.
  Wiki:
  Piotr Piętak (ur. 17 maja 1953[1]) – polski informatyk i polityk, od 2006 do 2007 podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.
  Życiorys

  Syn poety Stanisława Piętaka[2]. Z wykształcenia jest inżynierem, ukończył także studia podyplomowe na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej[2]. Na początku lat 80. związany z opozycją demokratyczną. W stanie wojennym przedstawiono mu zarzuty powielania i kolportażu nielegalnych wydawnictw, postępowanie jednak umorzono w związku z zastosowaniem amnestii[1]. Od 1986 pracował jako informatyk programista, m.in. we Francji i Belgii[2]. Był szefem projektów informatycznych m.in. w Master Cards, Credit Lyonnais i GAN[3]. Działał w Ruchu Wolnego Oprogramowania, był także koordynatorem grupy roboczej PiS ds. informatyzacji administracji publicznej[2]. Od 2006 do 20 listopada 2007 sprawował funkcję podsekretarza stanu w ministerstwie spraw wewnętrznych i administracji rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego. Zasiadał w zespole ds. przygotowania reformy infrastruktury informatycznej państwa.

  Jest ojcem chrzestnym Ludwika Dorna
  +++
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Pi%C4%99tak

  I ANI SLOWA O MATKACH I ZONACH! qmc.

 23. Maćko said

  https://www.facebook.com/piotr.pietak.58/friends?pnref=lhc
  Lista „przyjaciól” Pana Pietaka. Publiczna

 24. pablo said

  @ Maćko
  Lista „przyjaciól” Pana Pietaka. Publiczna

  Link błędny oczywiście a Maćko tak niby bazgroli jakby coś odkrył.
  Ten pejs na neonie nie ma ani swego nazwiska ani fotki prawdziwej tam jest takich na pęczki i są pod opieką administracji.

 25. re1truth2 said

  Durak-piętak posklejał wybiórczo z sieci kilkanaście fragmentów tekstu nawet ich nie korygując.
  A tu kurczak-ollop uważaj, bo za prawdę potraktuje cię w podzięce d’upa trochę inaczej jak loco, loco moskita…
  Burdel na u’painie taki sam, jak ta ‚prawda’ twoja i piętaka.

 26. witek said

  I ANI SLOWA O MATKACH I ZONACH! qmc.

  Bo une się nie rodzą.
  Une po prostu SĄ i działają dla dobra Polski, to oczywiste!
  Bo rodzą się ( przeważnie w kapuście, jak to z goyam bywa)
  Zakładają rodziny etc…. tylko Poloki 🙂

 27. antek.wariat said

  Wszystkie żydki na neonie są wielkimi katolikami i się krzyżem zasłaniają , huski wielki katolik czy moher pisali to samo że banderowcy chronią Polskę
  Tak jest zawsze a zaproszenia żydom śle żyd „alpha form hell” wielka krześcianka neonowa.

 28. re1truth2 said

  I to jest ten bufor ‚niewinni’ z u.painy, piętaka i olloP…
  http://www.blic.rs/vesti/svet/planirao-napad-kao-u-berlinu-ukrajina-na-nogama-potera-za-covekom-koji-je-cerki-i/zle3bm0

 29. Maćko said

  24.. Oj Pablo, Pablito… link jest dobry. Jak ktos ma FB to moze go obejrzec. Jak nie ma FB to moze sie nie otwierac. 1027 amigos ma facet.

  A fotka moze byc jego: https://www.google.com/search?q=piotr+pietak&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj7gtbhhp3RAhVDjpAKHX4OC2AQ_AUICCgB&biw=1233&bih=695

  Konczac pytanko: masz pan cos pozytecznego do dorzucenia do tematu? Chetnie przeczytamy.

 30. Maćko said

  Witek – matki zydówki zazwyczaj determinuja kim beda dzieci. Nie wiedziec kim jest matka lub zona danej osoby to zródlo powaznych problemów aprecjacyjnych.

 31. wanderer said

  …co najmniej kilkunastu uczestników dyskusji w pańskiej „Gajówce” to oczywiści agenci wpływu albo osoby starający się przynajmniej o rangę proroka mniejszego „u Maruchy” a dalej u odpowiednich służb FR

  http://pl.memgenerator.pl/mem-image/ja-tez-pl-ffffff-32

 32. Siggi said

  22/Maćko said
  ————-
  Mógł to być mój czas przedmaturalny 1962-63 i do mojego technikum rolniczego Zarząd Woj.Związku Młodzieży Wiejskiej przywiózł na spotkanie poetę wiejskiego…Stanisława Piętaka.Dość wysoki chłop,szczupły ,z taka priczoską na głowie jak na foto.Opowiadał o sobie,recytował wierszydła,bilim my brawa,obejrzał szkołę,dali w internacie obiad i odjechał autem służbowym ZW ZMW do Zielonej Góry.Prezentowano go jako działacza Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego,a przed Wrześniem’39 jako działacza ZMW „Wici”.
  Kilka lat póżniej w gazetach pisało,że poeta St.Piętak popełnił samobójstwo.Dlaczego mu życie było niemiłe o tem nie pisali.No,wziął się i zabił.
  Okiej?

 33. Lily said

  Re 22; Macko
  A.moze te Matki,i Zony maja wypisane zyciorysy
  na twarzach ?.
  Czy,ktos widzial ?,Matke bankiera,a obecnie nowy narybek u „mlaskacza”.

 34. z sieci said

  http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/5014-rzeczywisty-tworca-solidarnosci

 35. Ad.19
  //takich parchów na neonie trzymają tam całą masę a polaków zbanowali masowo//

  Wymień mi tych „masowo zbanowanych Polaków” (Polaków piszemy z wielkiej litery, głąbie).
  Jeśli znajdziesz choć trzech to cię przeproszę ale do tego momentu to ty jesteś dla mnie parch.

 36. Zerohero said

  Panie SpiritoLibero

  Ja nie zauważyłem banowania tam Polaków, ale pierwsze co mi się tam rzuca w oczy to źle rozumiana „wolność” sprowadzona do utrzymywania kilku nadwornych troli wysysających psychicznie inicjatywę od osób mających coś ciekawego do napisania. Po co tam trzyma np. Talbota? To popierdoleniec zwykły.

 37. Jerzy Habdas-USA said

  1939 rok…
  Agresor wszedł z Zachodu,
  ;Wyzwoliciel; ze Wschodu,
  napadł zdRadziecko i od tylca.
  Wtedy to wypromowali ku..y
  i bez oporów zrobili tubylca! J.H.-USA

 38. matirani said

  Pablo nic konkretnego nie dopisałeś. . A szkoda.
  Lily – gdzie matki żydówki mają zapisaną żydowskość jest mniej istotne niż ich działanie pełne oddania dla popierania ich mężów socjopatów i wychowywanie swoich dzieci na takich samych wrogów Ludzkości.

  Swoją drogą to dalekosiężnym sposobem walki z pasożytami powinna być kampania pokazująca Żydówkom jak źle są traktowane jak mało mają do powiedzenia .. niech się wyzwolą od jugu ich mężow. . I uchronią dzieci od kary i potępienia. Niech wychowują dzieci na dobrych ludzi szanujących każdego Homo Sapiens.. idea do doszlifowania.

 39. Boydar said

  „… gdzie matki żydówki mają zapisaną żydowskość jest mniej istotne niż ich działanie pełne oddania dla popierania ich mężów socjopatów i wychowywanie swoich dzieci na takich samych wrogów Ludzkości …”

  No, no, diagnostycznie Pan Macka prząść zaczyna. Ale to okoliczność równoległa. Mam niezbite dowody w ilości mnogiej, że krew ciągnie do krwi nawet bez pomocy matki, a nawet wbrew. Bandersyny potrafiły zarezać i własną matkę, i siostrę i kochająca żonę a co dopiero sąsiada czy jego dzieci. W imię talmudycznych zasad. A więc jednak szatańskie geny.
  Co oczywiście w niczym nie zmienia prawdziwości panamackowej konkluzji.

 40. Witam. Jak patrze na RYJ tego gnoja przedstawiajacego sie joko PIOTR PIETAK to widze UKRAINSKIEGO ZBIRA z nalecialoscia krwi ZYDOWSKIEJ. NIE dajcie sie OGLUPIC takiej MENDZIE !!!

 41. Maćko said

  38. Boydar – bandersyny byli pochodzenia zydowskiego? Przyznam, ze nie wiem.

  Jesli tak, no to jest spójne pana stwierdzenie. W cywilizacji zydowskiej, przezywa najsilniejszy poswiecajac dla swego przezycia kazdego a cale plemie sie poswieca dla jego przezycia czy sukcesu. Obca to nam cywilizacja i szkodliwa dzisiaj dla calej Ludzkosci. Oczywiscie bywaja wyjatki, moze nawet i bardziej liczne niz nam sie wydaje, ale wypadkowa na to wskazuje bez wiekszych watpliwosci.

  Krew do krwi, pan pisze. Nu 64% zydòw w israelu to Slowianie. 5% to czarni. 10% arabowie. 5% biali typu celtycko-nordyckiego. Jak pisalem, mnie przekonac latwo, wystarczy podac dowody. 😉

 42. Maćko said

  Spirito Libero – a bojkotowac sie nie da?

 43. Boydar said

  Słowianie ? Wyjechali do Izraela ? Panie Macka … coś się Panu porobiło. Domieszki krwi słowiańskiej na pewno mieli, ale jeśli wyjechali to ewidentnie przeważyła inna pula.

  Daje się Pan wpuścić w pułapkę Pana Gajowego. Jak dziecko …

  Pułapkę? Gajowego???
  Admin

 44. Boydar said

  No pewnie, że pułapkę. Dopóki nie oświadczy Pan że można jednocześnie należeć do dwóch albo i dwudziestu narodów, to jest to pułapka. Z której nie ma żadnego rozsądnego wyjścia.

 45. Marucha said

  RE 41:
  Panie Maćko, sam Bandera był żydem.
  Ideologia banderowców to ewidentny wykwit Talmudu – począwszy od mściwości i okrucieństwa, skończywszy na stosowaniu „pożytecznych” dla siebie kłamstw historycznych.

  Chazarów nigdy nie eksterminowano do końca. Chazarskie geny przezimowały kilkaset lat na ziemiach Ukrainy, by w sprzyjających okolicznościach ponownie się ujawnić.

 46. Marucha said

  Re 44:
  Pewnie można.

  Zarówno genetycznie (np. mając 50% genów polskich i 50% genów papuaskich), jak i kulturowo, czując się w połowie Polakiem, a w połowie Białorusinem.
  Sam znałem panią, która żyła jednocześnie w dwu religiach, katolickiej i prawosławnej. Nigdy jej to nie sprawiało dyskomfortu.

  Wyłączam z tych rozważań wszelkie mieszaniny z pewnym wrzaskliwym narodkiem. Tam rządzą szczególne prawa.

  A poza tym z powyższych subiektywnych dywagacji nic nie wynika. Brak jest reguł. Każdy przypadek należy rozważać oddzielnie.

 47. Boydar said

  Tak. „A tu już nie ma Greka, ani Żyda, obrzezania, ani nieobrzezania, barbarzyńcy, Scyty, niewolnika, wolnego …”

  Albo jesteś Człowiekiem Bożym albo nie. Żadnej urawniłowki. Co nie zmienia faktu, że ciążenie ku mafii świadczy dobitnie o bandyckim charakterze.

 48. Bogush said

  ad.13 Panie Boydar w całości się pod tym podpisuję

 49. Bogush said

  ad.45 dlatego Panie Marucha skuteczniejsze byłoby wytępić żydowstwo do ostatniej komórki aby nigdy nie było szansy na ponowne odrodzenie

 50. Marucha said

  Re 49:
  Niestety, wydaje się, iż zamysłem Boga było skazać nas na wieczne towarzystwo tego wrzaskliwego, nachalnego i plugawego narodu.
  Będziemy zawsze mieć wśród siebie ubogich, będziemy też mieć szumowiny.

 51. watazka said

  Ja nie wiem o co chodzi.
  Bardzo wielu rodakow tego pana popiera a w kazdym razie ma podopbne zdanie.

 52. Nic nie rozumiem z tego bełkotu. Skoro ten osobnik o mongoloidalnych rysach twierdzi, że istnieje „przyjaźń polsko-ukraińska”, to dlaczego uki odnoszą się do nas z antypatią?

 53. RomanK said

  Wszyscy jestesmy rodzina..jednej krwi i jednej mowy!
  Miedzy ludzmi nigdy i nigdzie nie bylo ani wrogosci, ani nie potrzebowali tlumaczy.
  Ale…MY – ci sami ludzie tej samej krwi i mowy..pozwalamy od wiekow ,zeby na czele stawali gupie koly, samolubne i nadete pycha- jak po bigosie zywot smrodem….i prowadzili jednych na drugich….zeby sie nawzajem zabijac i kaleczyc, czynic nasze dzieci sierotami a zony wdowami..niszczyc i odbierac sierotom dobytek, na ktory tak ciezko pracujemy!
  Nasza ziemia – na ktorej siedza nasi ludzie na bezkrancych przestrzeniach zawsze wyzywila tych co na niej pracowali i w biedzie wspomagali jeden drugiego.

  Jak mozna wierzyc????… glupim kolom, udajacym nasze rzady???
  Kiedy Polacy w wielomilionowej rzeszy zmuszeni zostali do opuszczenia swojej ziemi zywicielki -tylko dlatego, ze ta banda glupich kolow, dzieki swoim rzadom i glupim prawom nie pozwolila im z tej ziemi wyzyc???
  \ Na swojej ziemi??? w swoich domach???? i w tym samym czasie sprowadzajac obcych i sluzac im za podnozek. i lizac zady obcym parchom, kupowac za nasze ciezko wycharowne pieniadze bron agresywna na naszych wlasnych krewnych -ludzi wspolnej krwi i mowy…i prowokowac odwet????

  Niech tych glupich kolow szlag trafi do siodmego pokolenia!!!!!
  ….
  czego im i ich poplecznikom cymbalom sprzedajnym z calego serca zycze w tym Nowym Roku! 2017!

 54. Bolek said

  Ad 52 Premizlaus Crucis
  ….bo to przyjazn platoniczna jest … 😉

 55. JerzyS said

 56. Marucha said

  Re 53:
  Panie Romanie, napisał Pan tak, jak jest.

  Ludzie tej samej krwi i tej samej mowy nigdy nie mieli powodów do nienawidzenia siebie nawzajem.
  Jasiek mógł się co najwyżej pobić z Andriejem o Milenkę na weselu gdzieś w Karpatach…

  Jak to jest, że zawsze rządzą nami najgorsi z najgorszych, najgłupsi z najgłupszych, najpodlejsi z najpodlejszych? I że stale wybieramy między draniami a łobuzami, między złodziejami a oszustami, między szumowinami a kanaliami?

  Czy to nasza głupota? Czy przekleństwo za wszystkie nigdy nie spełnione przysięgi dawane Bogu i Maryi?

  Niech tych sukinsynów, ich stronników i sprzedajnych szmaciarzy piekło pochłonie.

 57. Rafal C. said

  Dobrego Nowego Roku zyczy gajowemu Jego wierny weryfikator.

 58. Maćko said

  49 Bogush – a jak ma pan geny zydowskie? To co? Wytepi sie pan? 😉 .. wot zagwozdka. Problem jest bardziej cywilizacyjny niz genetyczny, Pan poczyta ponizej.

  43. Pan Boydar, gdyby czytal wiecej ( uwaznie ) a pisal mniej ( obrazliwie ) , to by wiedzial, ze pare dobrych lat temu, badaczka z Telawiwu oglosila rozklad genetyczny mieszkanców Israela. Wynik byl zaskakujacy, gdyz 64% Zydów mialo geny slowianskie. Rzeczona badaczke wywalono z uniwersytety, wydalono z Israhella z wilczym listem wiec dostala dopiero prace w USA, gdzie, pomawial i krytykowal kto chce i jak chce, ale prawo do wyglaszania swoich opinii jest duzo bardziej szanowane niz w innych krajach pod zydoswka okupacja. Moze dlatego, ze wszyscy maja bron? hmm.. brzmi calkiem prawdopodobnie,
  Info podal Pan RomanK, swego czasu sprawzilem, dzisiaj cenzura gugla utrudnia szukanie niepoprawnych informacji, wiec na szybko nie znalazlem – a tu trzeba juz mieso piec na sylwestrowa ucztye rodzinna.
  Boydar sobie przeczyta ksiazke Pana Romana (Spotwarzona Przeszlosc?) i pomysli, to zaraz zlapie co i jak. Wszak madry z pana czlek.
  https://marucha.wordpress.com/do-pobrania/

  45 Marucho, dzieki za info o Banderze. Co do chazaruf, to jasne ze ich nie wybito nigdy, z 4 milionów 3 miliony wyemigrowaly lub przetrwaly w obozach pracy i u DOBRCYH ludzi pochowani.

  53. Panie Romanie – Ponerologia Lobaczewskiego i wszystko jasne.

  Niuans :
  Cywilizacja zydowska faworyzuje i poteguje rozwój psychopatii ( sakralna, plemienna, zamknieta i nieludzka )

  Cywilizacja USA i UK ( jaka ona jest? mieszanka turanskiej, bizantyjskiej i zydowskiej ?) faworyzuje nagradzajac socjopatów.

  Nasza lacinska psychopatów toleruje, niestety. Dobroc z krokodylem czy skorpionem nie daje dobrych wyników.

  Cywilizacja braminska ma na tyle mocne zasady etyczne ( choc to nie zupelnie nasza etyka ) ze psychopatie sa tlumione od urodzenia.

  ******
  Ponerologia Lobaczewskiego powinna byc czytana przez kazdego codziennie po stronie, powinna byc nauczana od przedszkola, az nie dojdzie sie do takiego nasycenia wiedzy o psychopatiach w spoleczenstwie, ze wszyscy normalni poznaja psychopate od razu a kazdy psychopata bedzie wiedzial, ze jest ulomny, ze jak slepy nie moze byc kierowca, sparalizowany biegaczem, gruby skoczkiem narciarskim a debil wykladowca, tak on nie moze wykonywac zawodów w których moze zaszkodzic innym ludziom lub sobie samemu.
  https://marucha.wordpress.com/do-pobrania/

 59. Maćko said

  56. Marucha – https://marucha.files.wordpress.com/2014/02/andrzej-lobaczewski-ponerologia-polityczna.pdf

 60. La Reine Toronto said

  Martwi mnie tylko ponoc milion Ukraincow w RP takich zdolnych do walki wrecz; bron tez jest smuglowana do nas i nikt nie wie gdzie jest ukryta….Niemcy maja milion islamskich chlopow czekajacych na rozkaz …a my ‚banderwszczykow’….? kto na to pozwolil ?POPiSowcy i ludowcy? no kto? i dlaczego opinia publiczna nie bije na alarm?
  Cicha wojna trwa? a co dalej ?

 61. Re. 36

  Tak naprawdę to już nie administruję NEonu od półtora roku ale pewne standardy, które wprowadziłem funkcjonują do dziś. Sam jednak boleję nad niektórymi ruchami adminów (nie wszystkich bo została jedna sensowna osoba z mojej ekipy). Takiego Piętaka nie powinno tam być, to pewne.
  Ale zarzut, ze wyrzuca się Polaków jest absurdalny i niesprawiedliwy.

  Pozdrawiam.

 62. Dinozaur said

  Paranoja .
  Przykro mi tak zaczynać rok .
  Mimo to – najlepsze życzenia dla Szanownych Kolegów .

 63. NICK said

  La Reine. (60).
  Ma Pani rację.
  Dodam, że wszystko jest już gotowe do eksterminacji.
  Trwa tylko absolutne doszczelnianie systemu aby mysz się nie prześlizgła była.

 64. Ad. 58

  1. Tak jest. „Ponerologia” powinna być nam tak znana jak „Ojcze nasz”.

  2. Nie wypracowaliśmy mechanizmów kreowania elit. I to się mści.

 65. Maćko said

  64. Krzysztofie, ad 2. to raczej narzucono nam od zewnatrz mechanizmy likwidujace elity oraz narzucono nam jelyty, na zasadzie Sun Tsu : tep idiotów u siebie ale favoryzuj ich u wroga.

 66. stanw said

  re.61
  A mnie wywaliliście za obronę „Partyzanta” którego wściekle atakowały wszystkie trolle neonowe i kilku adminów. Jest jeszcze wielu innych szarych użytkowników Neonu którzy zostali za drobne komentarze zbanowani. Być może nie jesteśmy Polakami(nie zrobiłem badania genetycznego i nie wiem jak jest z innymi) to i piszesz Pan prawdę, że nie wywalacie Polaków.

 67. konik said

  SpiritoLibero said

  2017-01-01 (niedziela) @ 08:57:37
  Re. 36

  Tak naprawdę to już nie administruję NEonu od półtora roku ale pewne standardy, które wprowadziłem funkcjonują do dziś. Sam jednak boleję nad niektórymi ruchami adminów (nie wszystkich bo została jedna sensowna osoba z mojej ekipy). Takiego Piętaka nie powinno tam być, to pewne.
  Ale zarzut, ze wyrzuca się Polaków jest absurdalny i niesprawiedliwy.

  Pozdrawiam

  Sam widziałem jak TY OSOBIŚCIE i tylko w jednym dniu na blogu Intersariusza zbanowałeś co najmniej 10 Polaków a ogólnie to zbanowałeś ich dziesiątki w ulubionych masz żyda talbota , jesteś idiotą?
  Więc co po jakie licho łajzo łżesz bezczelnie? ba to nawet nie był ban ale usunięcie całkowite z systemu.

  To ludzie pamiętają i widzieli.

 68. konik said

  re.61
  A mnie wywaliliście za obronę „Partyzanta” którego wściekle atakowały wszystkie trolle neonowe i kilku adminów. Jest jeszcze wielu innych szarych użytkowników Neonu którzy zostali za drobne komentarze zbanowani. Być może nie jesteśmy Polakami(nie zrobiłem badania genetycznego i nie wiem jak jest z innymi) to i piszesz Pan prawdę, że nie wywalacie Polaków.

  Dokładnie tak było i jest nadal tylko już banować za bardzo kogo nie mają , a trolle żydowskie i admini dalej ci sami niektórym nicki pozmieniali.

 69. konik said

  dziwne bardzo rzeczy, mój wpis @67 już jest a wcześniejszy do łajzy kłamcy 61@SpiritoLibero brak.

  Hmm am to samo pisać znów ponownie czy w co gracie? ,przecież sprawdziłem system pisze że duplikat wysyłam, to gdzie oryginał?

  ——
  Boże… daj mi cierpliwość…
  Admin

 70. konik said

  SpiritoLibero said

  2016-12-31 (sobota) @ 10:37:58
  Ad.19
  //takich parchów na neonie trzymają tam całą masę a polaków zbanowali masowo//

  Wymień mi tych „masowo zbanowanych Polaków” (Polaków piszemy z wielkiej litery, głąbie).
  Jeśli znajdziesz choć trzech to cię przeproszę ale do tego momentu to ty jesteś dla mnie parch.

  Jaja sobie robisz durniu czy jak.

  Ot tak na szybkiego żyd talbot „Twój ulubiony”, żyd „ranger….Husky”, żyd moher , żyd „Narymunt” którego wprowadzał na neon jak zawsze pod krzyżem żyd „alpha from hell” itd itd.

  Pamiętaj to wszystko widać i tylko tobie tumanie się się wydaje że jak skasujecie to nikt o tym nie wie lub zapomni.

  Twoja ulubiona żydówka astra,lotna,rebeliantka czy jakie ona ma tam nicki dalej w administracji a przecież tak żyd astra kłamał że partyzant obandowany i inni też.

  ——
  Panie Konik,
  Biorąc pod uwagę Pana (bezsensowne) zarzuty wobec gajówki, Pańska wiarygodność bardzo zmalała w moich oczach.
  Admin

 71. konik said

  @70

  Pomyłka z odpowiedzią , mogę hurtem co najmniej kilkanaście nicków Polskich podać które zbanował OSOBIŚCIE „SpiritoLibero” ba un udawał że walczy tam z jakimś dawno zbanowanym żydem „jazz z gdyni ” (czy jak mu tam było) a w rzeczywistości un nim był jak i parchu tyberus i jego kury parchate który to temu żydkowi „jazz z gdyni ” przecież wiernie służył co było opisywane wielokrotnie.

  A zbanował ciul tam dziesiątki Polaków i to wiedzą wszyscy , pod pozorem walki z żydem „jazz z gdyni ” a żydów trzymał na czołówce, idiota myślał że nikt nie widzi co un robi, (taka parchata wojna propagandowo-hybrydowa idiotów)

  No i neon padł całkowicie rolę swoją spełnił.

 72. witos said

  stanw@66

  I ja tam poległem, konto mi skasowali wraz z wszystkimi wpisami i tylko za poparcie Partyzanta za to że nie bał się ich banów i pisał jak jest (jego tam banowano wielokrotnie aż do całkowitego usunięcia/skasowania konta)
  Mój profil już tam nie istnieje może i to dobrze , bo tak jak partyzant pisał jest to w 100% parcharnia , choć ja tego nie rozumiałem wtedy to jest teraz już wiem.
  Kasują na tyle aby nikt niczego nie przeważył aby się babrali w błocie a oni tym zarządzali i tak też jest na Marucha hm wszelakie ślady na niebie i wodzie to pokazują.

  ——
  W takim razie daję Panu szansę dobrowolnego zrezygnowania z pisania w gajówce.
  Nie ma żadnego przymusu, aby tu przyłazić i jeszcze do tego czynić insynuacje.
  Admin

 73. konik said

  Ad.19
  //takich parchów na neonie trzymają tam całą masę a polaków zbanowali masowo//

  Wymień mi tych „masowo zbanowanych Polaków” (Polaków piszemy z wielkiej litery, głąbie).
  Jeśli znajdziesz choć trzech to cię przeproszę ale do tego momentu to ty jesteś dla mnie parch.

  A kim jest troll pisowski „pisaliśmy” „Stanislas Balcerac” przecież tego paracha kiedyś nie dopuszczaliście a teraz un zawsze na czołówce, mam pokazać przykłady kim uni są naprawdę?

  Dostaliście forsę od żydów z pis i to (widać aż za bardo było) jak to że miała nastąpić zmiana profilu po kasacji dziesiątek czy setek kont a okazało się że strzeliście sobie w łeb tumany.

 74. Maćko said

  Szanowni, jesli Neon to taki syf, to po „wuja” ktos tam bywa, pisze i dziala? Co? Brak wyboru?

  Bylo takie polacy.eu.org i juz nie ma, bo admin, z nieznanych mi powodów, systematycznie bronil zyduf. Co prawda nie banowal nikogo, ale zawsze bylo ze zydzie nie tacy zli, Polacy nie tacy dobrzy a juz najgorsi to sa „Prawdziwi Polacy”.

  Sankcje, na wolnym lub nawet wolnawym rynku sa skuteczne.
  Konsekwentne ukazywanie nieporzadanych „bledów i wypaczen” tez jest skuteczne.

  Bojkot jest bronia, która kazdy z nas ma w reku.

  Co do pana Konika – ile razy panu przypominalem o wstawianiu . przed linkami do fotek? Wzial pan to pod uwage?
  Bo wie pan, kowalem swego losu kazdy z nas jest. Jak mi admin tu czy gdzie indziej dal w doope to nie zlosliwie tylko jako kara za moej wybryki. Zasluzona.
  Hmm?

 75. witos said

  W takim razie daję Panu szansę dobrowolnego zrezygnowania z pisania w gajówce.
  Nie ma żadnego przymusu, aby tu przyłazić i jeszcze do tego czynić insynuacje.
  Admin

  A admin się zastanowił nad tym czym jest ciągłe wstawianie tu trolla V kolumnę nudnego aż do bólu kłamcy wielbiciela neoliberalnej polityki żydów michlkiewicza?

  Ten osobnik przecież pisze ciągle to samo udając że jest kimś innym, un jest nudny do bólu pisze cały czas te same zdania „rozwietki” itp. jak by mu to coś w pustą dynie wprogramował bełkot o niczym jak i balcerowiczowi i innym unym.

  ——
  Zarzutów wobec red. Michalkiewicza różni ludzie mają mnóstwo.
  Na ogół bardzo mało w nich konkretów, zaś dużo gołosłownych insynuacji i nudnych aż do bólu powtórek o V Kolumnie, żydostwie itd. Większość z nich to, excusez le mot, pierdoły wytworzone przez niesprawne intelektualnie indywidua.

  Twierdzenie, iż stale pisze to samo może pochodzić tylko od osób, które nie dostrzegają treści za stylistyką.
  I powtarzam: nie ma żadnego przymusu, aby czytać gajówkę.
  Admin

 76. jabolek said

  Ja kiedyś byłem chrześcijaninem tak jak matka ,ociec, dziadek itd. ale po tym co zobaczyłem na neonie i na marucha czym jest „krześciańska fronda” itd. to dałem sobie spokój, żyd braun, żyd michalkiewicz

  Na neon wszyscy żydzi to niby wielcy katolicy, na marucha admini prześladowały Piskorskiego wszędzie jedna wielka kato-pesjata trollnia
  Tak to widzę i tak mnie szmaty oderwaliście od wiary ojców ,ale w sumie dzięki bo wam na oczy przejrzałem.

  A i na neon też bana dostałem za poparcie partyzanta i za wpisy do żydówki Astra.

 77. Maćko said

  Jabolek. … na marucha admini prześladowały Piskorskiego …
  ????
  skad pan to wzial?

 78. Boydar said

  Jeżeli to nie naruszy Pańskiej prywatności; czy Witos to Pańskie rzeczywiste nazwisko ?

 79. Maćko said

  SpiritoLibero – to ta sama osoba?
  http://spiritolibero.polacy.eu.org/

 80. Ukraina zmywac naczynia dla Lachow said

  PIS bekniecie Za Ukraine, wasalstwo do USA , I rusofobstwo kosztem Polskiej kiesy – 2019 juz niedlugo bedziecie wylizywac dupska UPAsom ,

 81. strach na wruble said

  Panie Gajowy, po starej znajomości może mi Pan któregoś dnia wyjaśni w wolnej chwili, o co tam biega z tym neonem? Nie musi byc dziś, nie pali się, ale po prostu ciekaw jestem.

  ——
  Też nie bardzo wiem, ale wygląda na kontrowersje odnośnie administrowania witryną, a w szczególności banowania użytkowników.
  Wygląda na to, iż nowa administracja niekoniecznie jest życzliwa tzw. „nacjonalistom”…
  Admin

 82. Marucha said

  Re 76:
  Prymitywizm Pańskiej wypowiedzi zapewne wynika z nadużywania jabola.
  Pan w ogóle nie wie o czym mówi.
  Dyskusja o Kościele i różnicach między jego grzesznymi członkami, a świętością Mistycznego Ciała Chrystusa przekracza Pańskie możliwości intelektualne, o ile można w Pana przypadku mówić o „intelekcie”.

  Z czyjej dupy Pan wziąłeś że w gajówce „prześladowano” Mateusza Piskorskiego? Byliśmy zawsze po jego stronie i poświęciliśmy mu kilka artykułów.
  A w ogóle to spierdalaj Pan stąd. Nudzi mnie dyskusja z debilami.

 83. Panie Marucha,
  skąd pan wziął tych dwóch debili, którzy starają się mi narobić na głowę?
  Czy to nie przypadkiem trolle, które wykopałem z NEonu? Po stopniu agresji widzę, że tak.

  Do Maćka
  //SpiritoLibero – to ta sama osoba?
  http://spiritolibero.polacy.eu.org///

  Dokładnie ten sam. Jestem jednym z twórców tego portalu ale jak zaczął tam sie pojawiać pewien mason to sie wymiksowałem.

  ——
  Oni sami tu przyszli, w nadziei że wolność słowa w gajówce oznacza wolność publicznego robienia kupy.
  Admin

 84. Maćko said

  ad.83 Witam wiec Pana i pozdrawiam po dlugiej przerwie.
  Mason rzeczywiscie jest natretny, Mullah mu sekunduje a wstawianie slodkiej Cola Zinger jest niesmaczne z wielu powodów.

  Co do konfliktów na forach, to wsród ludzi jako tako inteligentych wystarczy uwypuklac prawde systematycznie aby uzyskac widoczna przewage.

 85. //Oni sami tu przyszli, w nadziei że wolność słowa w gajówce oznacza wolność publicznego robienia kupy.
  Admin//

  Skąd ja to znam :)))
  Wolność wypowiedzi to święta rzecz i jest przyrodzonym prawem każdego. No ale jak ktoś tego prawa nadużywa w sposób bezczelny i jest ewidentnie zadaniowany to nie ma zmiłuj się. Inaczej to nas żydki na różańcu będą wieszać.

  Pozdrawiam w Nowym Roku, Panie Marucha 🙂
  W mojej porannej prasówce zawsze jest Gajówka.

  ——
  Dziękuję za uznanie 🙂
  Siłą gajówki są w pierwszym rzędzie nie jej artykuły, ale dyskusja wokół nich.
  Admin

 86. Do Maćka –

  No niestety… A zapowiadało się nieźle, był entuzjazm i szczery zapał ale nie wyszło… 🙂

  Zrobienie dobrego portalu nie jest proste.

 87. Maćko said

  Spirito – nie wyszlo, bo Mullah systematycznie bronil Zydów ( dla zasady ) oraz systematycznie tepil Prawdziwych Polaków ( tez dla zasady ). Gdyby nie ta switeckeigo konsekwentna pozycja, to portal by nie utonal. A tak, Polacy odeszli a pozostal Zinger i Mufti. Jego i tylko jego w tym wina. Agent czy naiwny ignorant, tego nie potrafie ocenic. Ale na Polaka mi nie wyglada.

 88. Boydar said

  Wcale nieźle się nie zapowiadało. Byliście (jesteście) tylko wyrobnikami na cudzym, wentylem bezpieczeństwa, prawdziwą sutanną spod której wystawało coś fucktycznie równie prawdziwego. Entuzjazm i szczery zapał był, ale Wasz; po drugiej stronie było zimne wyrachowanie i tromfy. „Zamki na piasku, gdy pełno w szkle …”. Ileż razy w życiu ja sam dałem się tak wyrąbać 🙂

  Ale nie ma tego złego, wiele pożytecznych słów ujrzało światło dzienne. Lejek ma swój mechanizm i żadna woda, nawet morska mu nie podskoczy.

 89. Re. 87, 88

  Macie rację…
  Uważam, że najważniejsze to się NIE squrvić. Błędy popełniają wszyscy.

 90. Boydar said

  Ależ Pan Gajowy Pana lubi … ja musiałbym podanie napisać, i jeszcze nogami pukać 🙂

 91. Lubi/nie lubi…
  On stara się wyszukiwać i przekazywać prawdę a ja czasami coś napiszę wg. tych samych standardów.
  Tylko tyle.

 92. Marucha said

  Re 90:
  Panie Boydar, nie grzesz Pan.

 93. 🙂

 94. Boydar said

  No co, no co, żartowałem … za SL świadczą Jego teksty. Nie ma w nich draństwa, przynajmniej nie zauważyłem. A potrafię odróżnić draństwo od wszystkiego innego. Takich ludzi tez trzeba wspierać moralnie, też są tylko ludźmi i też tego potrzebują. To taka ludzka rzecz.

  A wystawianie na próbę cierpliwości Pana Gajowego Maruchy to moje ulubione hobby 🙂

  Do ludzi, których z jakichś, nie zawsze jasnych powodów, cenię – mam cierpliwość niemal nieograniczoną.
  Admin

 95. Boydar said

  buuuuuuuu ……. 🙂

  Sam Pan widzisz, Panie Spirito, że ci neonowi „admini”, to mogą naszemu Panu Gajowemu co najwyżej skraj trawnika obsikać; jak akurat się pójdzie zdrzemnąć.

 96. antek.wariat said

  I jak było do przewidzenia Marucha poprze Ruszkiewicza SL który to Polaków banuje żydków promuje , wystąpi z jakimiś jakimiś idiotycznymi argumentami do jakiegoś jabolka ale resztę faktów przemilczy.

  Warci siebie jesteście trollnia nic więcej , to widać bardzo wyraźnie durnie.

  Nie zatrzymujemy Pana. Imbecylów mamy pełno na co dzień, wokół nas. Nie potrzeba ich jeszcze w gajówce.
  Admin

 97. // jak było do przewidzenia Marucha poprze Ruszkiewicza SL który to Polaków banuje żydków promuje , //

  🙂
  Ulżyło ci „polaku z polin”?

  Panie Gajowy,
  ten gostek co tak się upomina o Polaków to Polakiem nie jest. Jego namiary mogę podesłać na PW. :))

  Zawsze jak robimy coś dobrego dla Polski to te mendy zaraz się pojawiają.

 98. Maćko said

  Warto aby wiecej osób czytalo Gajówke.

 99. Marucha said

  Re 97:
  Niektórzy tak mają. Niezdolni do stworzenia czegokolwiek, sens życia odnajdują w próbach niszczenia i opluwania tego, co robią inni.
  Takie formy prymitywnej wegetacji…

Sorry, the comment form is closed at this time.