Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Powstanie nowa formacja, po to…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Bezsenne noce Władymira P.- widziane z USA

Posted by Marucha w dniu 2017-01-02 (Poniedziałek)

Po oświadczeniu Antka, Władymir Władymirowicz P. na pewno z przerażeniem obgryza sobie swoje brudne paluchy, które były maczane w niejednych najbrudniejszych sprawach i myśli: To już koniec, wiedziałem że Antek kiedyś mnie dopadnie.

Antoni Macierewicz dla słuchaczy „Radia Maryja”:

„Putin przeraził się, że prezydent Trump będzie chciał pomóc Polsce odzyskać wrak. Że sekcje zwłok mogą ujawnić, kto naprawdę był sprawcą tej tragedii. Że komisja badająca katastrofę jest coraz bliżej prawdy. Dlatego postanowił wprowadzić w błąd całą światową opinię publiczną.”

Byłam w błędzie sprośnym niebu obrzydłym, kiedy myślałam że nikt nie jest w stanie przebić wypowiedzi obecnego szefa BBN Pawła Solocha. Pisałam o tym szerzej w notce „ Zabić Putina… śmiechem” .

Okazuje się że Antoś Macierewicz jest kompletnie niedocenianą osobowścią PiS-u. Jedyną osoba która go doceniła, był nasz genialny strategos nad strategosami Jarosław, który w bodajże miesiąc od chwili katastrofy smoleńskiej, przyjął Antka do partii i od razu mianował go na stanowisko wiceprezesa, co uczyniło rzeczonego Antka od razu człowiekiem nr. 2, czyli pierwszym po bogu w PiS.

Antek od razu powołał swój własny, prywatny zespół parlamentarny który już zdążył spenetrować niezliczoną ilość prawd na temat okoliczności śmierci w tajemniczej katastrofie. Antek od razu wiedział, że ten cały niejaki profesor Jacek Trznadel, to z całkowitą pewnością musi być ruski agent, skoro w parę dni po katastrofie zaproponował powołanie niezależnej, międzynarodowej komisję, składającej się z uznanych międzynarodowych ekspertów, by wyjaśnić przyczyny tej jednej z największych polskich tragedii.

Ale Antek nie od tego jest strategosem nr. 2 w PiS. Od razu przewidział, że ten niejaki czerwony profesor Jacek Trznadel musi być ruskim agentem, bo tylko takiemu może przyjść do łba, by pominąć największego eksperta od katastrof lotniczych, za jakiego od 10 maja 2010 roku uchodził Antek Macierewicz.

Ten cwany ruski agent Trznadel chciał do tej niby międzynarodowej komisji podrzucić prawie samych ruskich agentów, więc sprytna wypowiedź Antka na temat powołania komisji, sprowadziła się do słynnej sentencji naszego rodzimego mędrca Europy, Kukuńka: „jestem za a nawet przeciw”. Żeby nie płoszyć kanarka. Bo przecież Trznadel jest już znany Antkowi ruski agent, a jak powie prosto z mostu, to mu przyślą kogoś nowego, kogo trzeba będzie na nowo rozpracowywać, więc to wszystko w trosce o pieniądze podatnika.

Antek wie, że 20 stycznia jeszcze trzeźwiejący po inauguracji swojej czteroletniej prezydentury Donald Trump, od razu chwyci tego chłystka Putina, wytrzaska go po pysku, może mu pare zębów wybije, tłucząc bez litości Władymira Władymirowicza: „Słuchaj Wołodia, dotąd cię będę tłukł dopóki nie oddasz samolotu Antkowi, ja mu to obiecałem”.

Swego czasu widziałam parę wygłupów Trumpa na wrestlingu, więc Antek wie, że Putin musi być przerażony. Pewnie by od razu wyszło, jaki to z Wołodii jest niby wielki dżudoka z czarnym pasem.

No to się doigrałeś, Wołodia. Sekcje zwłok na pewno ujawnią, kto był naprawdę sprawcą tej tragedii. Przecież Antek niejednokrotnie już spenetrował głęboko przyczyny katastrofy. Doszedł w końcu poprzez bombę helową, że musiały być trzy wybuchy w jednym. No i co Wołodia?! Stoisz do tej pory z rozdziawioną gębą na takie dictum Antka, żaden twój ekspert nie wymyślił by podobnej przyczyny, a przecież to takie proste. Zapewne niejeden twój ekspert był zszokowany trafnością wywodu Antka.

Pisałam niejednokrotnie o porównaniu próbek ziemi z miejsca katastrofy z próbkami ziemi znajdującymi się w częstochowskim muzeum na Jasnej Górze, na odzieży niektórych ofiar tajemniczej katastrofy, by wykluczyć lub potwierdzić samo miejsce katastrofy pod Smoleńskiem.

Kto wie, może to podczas ostatnich ekshumacji było brane pod uwagę, ale myślę że dopóki Antek ma jakikolwiek wpływ na sprawę wyjaśnienia, nigdy nie będzie o tym mowy. Dlatego że Antek stwierdził i spenetrował prawdę, że były trzy wybuchy w jednym i taka prawda objawiona przez Antka ma obowiązywać. Tylko ruscy agenci mogą i będą podważać i krytykować Antkowe prawdy. Pisowski patriota nigdy.

Na pewno wykryje na ciałach ofiar ślady helu, a gdyby mu jeszcze dać do zabawy wrak, to by się okazało, że cały samolot jest do tej pory zahelowany. To dlatego ten drobny cwaniaczek Wołodia nie chce za żadne skarby świata oddać wrak samolotu. Antek już wie, że Putin musi nieźle robić w gacie przed Donaldem, bo skoro Donald obiecał Antkowi wrak, to słowa dotrzyma.

Jako ruska agentka, zadaniowanej osobiście przez samego Władimira Władimirowicza, muszę przyznać że wypowiedzi Antkowe na pewno zrobiły na Putinie piorunujące wrażenie. Na pewno Władimir się przeraził Antkowych spojrzeń, co to już niejednego chojraka powaliły. Tak jak niejaki Kuroń Jacenty, kiedy mówił o chorych z nienawiści oczach Antka po nocy 4 czerwca, kiedy jeszcze nie bardzo wytrzeźwiał.

Po prostu Antek tymi swoimi straszliwymi oczyma może nawet Putina zabić jednym spojrzeniem, więc Antek dobrze wie co mówi.

To jeszcze nic, że Trump wytrzaska Putina po pysku, żeby w końcu oddał Antkowi wrak samolotu, ale dopiero jak Antek do spółki z Jarem walną prawdą smoleńską Putina między jego przerażone ślipia, to dopiero świat oniemieje z wyczynu Antka.

Dopiero wtedy okaże się jaki jest Putin i co jest wart jego słowo. Każdy zachodni polityk otrząśnie się i pomyśli sobie: jakim malutkim i tchórzliwym człowieczkiem jest Putin, jak ja mogłem się jego bać. To stało się dzięki Antkowi, który waląc niemiłosiernie Putina między jego chytre ślipia prawdą smoleńską, pokazał jakim marnym człowieczkiem jest Wołodia.

W taki właśnie sposób Antek uwolni świat od tej ruskiej kreatury, by cały wolny i demokratyczny świat mógł znowu zachwycać się wolnością, na drodze której stał ruski zawalidroga. A przecież to było takie proste. Wystarczyło dać tylko odrobinę Antkowi inicjatywy twórczej i skutek jest natychmiastowy.

Tylko Jaro wyznał się na Antku od razu, jaki to z niego skuteczny człowiek. Tak długo trzymał cały demokratyczny świat w napięciu, by w odpowiedniej chwili nastąpiła eksplozja skuteczności Antoniego M. Dlatego też ten nasz jeden z najcenniejszych skarbów narodowych, powinien być pod szczególna ochroną.

Ślepa Mańka
http://slepamanka.neon24.pl

Mam wrażenie, że najzłośliwsza satyra, najbardziej ewidentne kpiny, odbijają się niczym piłeczka pingpongowa od betonu w przypadku osób takich, jak Macierewicz, Petru, Waszczykowski, Kijowski etc. i całej rzeszy ich bezmózgich wyznawców. No ale co mamy robić? Przynajmniej dokumentujmy historię Kurewstwa Umysłowego w Polsce…
Admin

Komentarzy 14 do “Bezsenne noce Władymira P.- widziane z USA”

 1. Poziomka said

  PO CO OBAMA SCIAGNAŁ WSZYSTKIE LOTNISKOWCE DO USA?

  Lista wszystkich lotniskowców gdzie są i od kiedy:

  Nimitz, Bremerton, 15.12.16
  Eisenhower, Norfolk, 30.12.16
  Vinson, San Diego, 21.11.16
  Roosevelt, San Diego, 22.12.16
  Lincoln, Newport, 05.11.14
  Washington, Norfolk, 17.12.16
  Stennis, Bremerton, 18.12.16
  Truman, Portsmouth, 25.08.16
  Reagan, Yokosuka, 21.11.16
  Bush, Norfolk, 21.12.16

  Lincoln i Truman są w remoncie.
  Czyżby jakaś przewrotny plan na odchodne Obamy?
  Taka sytuacja od drugiej wojny nie była notowana!

 2. witek said

  Oooo!
  Historia kurewstwa polskiego ma wiele odcieni
  Proszę posłuchać dzisiejszych ichnich rossmówek.
  A mówi czcigodny inż Zięba, znany- etatowy ” obronca życia”
  Powołując się przy tym na….naukę episkopatu 🙂
  A nauka Kościoła czcigodni ojcowie redemptoryści, prowincji ” forsa i zakłamanie”
  To co?
  Unieważnione?!

  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/oswiadczenia-pfroz-ws-tytulu-heroda-roku-nadanego-jaroslawowi-kaczynskiemu/

  Dla niewtajemniczonych/lub ogłupionych przywołuję słowa pani Rzecznik PIS:

  Kategoryczna deklaracja padła na antenie TVN24 podczas niedzielnego programu „Kawa na ławę”
  Podczas wymiany zdań z Andrzejem Halickim (PO) posłanka Mazurek przekonywała, że wsparcie dla rodziców dzieci niepełnosprawnych nie ograniczy się do najczęściej omawianego jednorazowego zasiłku w kwocie 4 tysięcy złotych, lecz oznaczać będzie również wielostronną ofertę pomocy medycznej, np. hospicyjnej czy psychologicznej. Na uwagę parlamentarzysty opozycji, iż taka pomoc w żaden sposób nie została ujęta w przedstawionym przez rząd projekcie budżetu, rzecznik klubu PiS odparła, iż będzie uwzględniona w trybie poprawki.

  – Poprawki. I zakaz aborcji to też będzie poprawka, którą wprowadzicie równolegle – odparł Halicki.

  – Żadnego wprowadzania zakazu aborcji nie będzie – stwierdziła Mazurek.

  – Pani poseł, czyli rozumiem, że w ciągu tej kadencji nie należy spodziewać się projektu autorstwa PiS dotyczącego zmian w prawie antyaborcyjnym? – podjął wątek prowadzący rozmowę redaktor Bogdan Rymanowski.

  – Nie, proszę pana, nie prowadzimy, nie planujemy ustawy, która by zakazywała aborcji. To na czym się koncentrujemy to wprowadzenie kompleksowych działań, które by wspierały rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym – brzmiała odpowiedź.

  Tyle w temacie stanu umysłów katolików toruńskich.

 3. Adam Ryglowski said

  OJ TAM , oj tam
  P. Admin
  🙂
  Jeszcze LEPSZE REWELACJE przyjmowaliśmy „na klatę”
  …….
  no i to by było na tyle

  jak mawiał św. p. Prof. J. S.Stanisławski
  😦

 4. VA said

  Kalifornia zdekryminalizowla prostytucję dziecięcą począwszy od 1 stycznia … „legalizacja” prostytucji nieletnich wzbudza oburzenie.
  Liberalni prawodawcy Kalifornii otworzyli wrota do wykorzystania młodych nastolatków do usług seksualnych.
  http://www.naturalnews.com/2016-12-31-california-legalizes-child-prostitution-gov-jerry-brown-sb-1322-exploitation.html

 5. Peryskop said

  Re 1

  Czy zbliża się moment, kiedy zatopiony zostanie pierwszy lotniskowiec „niezatapialny” ?

 6. ERROR 404 NSZ said

  Ad1 Poziomka

  Kwestia małej modernizacji :
  Lasery,lusterko H.A.R.P., i „mikrofale…

 7. Łagiewnik said

  @ 1 Poziomka said Lista wszystkich lotniskowców gdzie są i od kiedy:

  12 lotniskowców, czyli tyle ile było plemion izraelskich, bo USA opętane są mitami żydowskimi
  Salem alejkum

 8. Gietrzwałd said

  … a co tam, muszą też zrobić przegląd techniczny…:)
  …a może szykują Pearl Harbor Bis…. 😦

  Pozdrawiam AMDG

 9. jowram said

  http://telewizjarepublika.pl/chinski-atak-na-amerykanski-lotniskowiec,39759.html

 10. witek said

  Skandal!
  Ruskie śmią się nabijać z naszych przyjaciół 🙂

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/dd5si67nync.jpg?w=497&h=372

 11. Zerohero said

  @9 jowram

  Nie ma technicznej możliwości ustalenia JACY hakerzy dokonali włamania. Dla funkcjonariuszy TV Republika USrael jest Bogiem, więc nie uznają za stosowne postawienia naturalnych pytań o to SKĄD USRaelczycy wiedzą kogo oskarżać, czemu sami nie są głośno oskarżani itd.

 12. MatkaPolka said

  POMNIKI

  Dziady częśc V

 13. MatkaPolka said

  KOD-y, Smrody, PO-paprańce i PiS-dzielce,

  Żydzi na Madagaskar

  Leczenie migreny w Afryce
  I innych dolegliwości zalecane dla polskiej klasy politycznej

 14. MatkaPolka said

  NOWY PROGRAM LECZENIA PSYCHIATRYCZNEGO DLA ŻYDOW>

  Jews Anonymous – Anonimowy Żyd

  http://www.jews-anonymous.org (strona juz nie istnieje)

  Wzorowany na sprawdzonej metodzie leczenia Alkoholików Alcoholics Anonymous („A.A.”)

  Program w dwunastu krokach oducza Żyda

  *Rasizm i poczucie wyższości
  *Wyzysku ekonomiczny innych
  *Zdrady
  *Religijnej nietolerancji
  *Złodziejstwa
  *Kłamstwa, oszustwa i zaprzeczania

  Zapraszamy do organizacji Anonimowy Żyd, wspólnotą mężczyzn i kobiet, którzy dzielą się swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją z innymi. Podstawowym celem organizacji Anonimowy Żyd jest dla Żydów pozbycie się tego z wybraństwo i wyższości nad bliźnim i obejmować wszystkich ludzi, niezależnie od tego dziedzictwa, narodowość, religię czy rasę.

  Anonimowy Żydów opiera się na skutecznym modelu „Anonimowi Alkoholicy”. Według Andrew Winkler, prezes i założyciel organizacji Anonimowy Żyd, największym wyzwaniem zarówno dla Żydów i alkoholików jest uświadomienie sobie, że mają problem. Muszą pokonać „rzeki zaprzeczania” i potrzebują pomocy innych osób w celu odzyskania stanu równowagi i aby mogli rozwiązać swój wspólny problem.

  Żydzi mają ogromny problem i nie da się pominie się tego problemy przez ignorowanie go, lub przez obwinianie innych. Zaprzeczanie powoduje, że problem tylko narasta. Problem istnieje od dwóch tysięcy lat, i jeśli nie naprawić go teraz, konsekwencje mogą być katastrofalne.

  Organizacji Anonimowy Żyd ” w dwunastu krokach które jest zestawem zasad przewodnich eliminuje niepożądanych problemy behawioralne, pierwotnie opracowany przez wspólnotę Anonimowych Alkoholików (AA) i prowadzić do wyciągnięcia pacjenta z choroby alkoholowej. Pierwsza edycja Anonimowych Alkoholików zostały ( „The Big Book”) opublikowana w 1939 roku, z czego ponad 25 milionów egzemplarzy został wydrukowany w wielu językach. Metoda ta została przyjęta, jako podstawa dla pozostałymi podobnych programów, takich jak Anonimowi Narkomani, Żarłok Anonymous, Marijuana Anonymous, Crystal Meth Anonymous, Co-Dependents Anonimowy i Emotions Anonymous.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: