Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Bilans sylwestra w Kolonii. Do miasta przyjechało kilkuset imigrantów z Afryki Północnej

Posted by Marucha w dniu 2017-01-03 (wtorek)

Tylko dzięki masowej prewencji policji nie doszło w Kolonii do burd i zamieszek, jak rok temu. Policjanci skontrolowali około 1700 osób.

Typowa atmosfera udanego Sylwestra, przypominająca stan wojenny.

Sylwester w Kolonii miał po wydarzeniach sprzed roku znaczenie symboliczne. 1500 policjantów landu, pracownicy miejskiej służby porządkowej oraz ochroniarze strzegli porządku w centrum. Nad miastem krążyły helikoptery.

Z około 1700 skontrolowanych osób aresztowano sześć, z tego trzy były poszukiwane listem gończym, trzy przebywały nielegalnie w Niemczech. Zanotowano dwa przypadki molestowania seksualnego i sześć kradzieży.

Przed dworcem głównym policjanci stali w szpalerze i skontrolowali w godzinach przez północą około 1000 imigrantów z Afryki Północnej. Katedra była otoczona barierkami i śluzami.

Szef kolońskiej policji Juergen Mathies przyznał, że w mieście pojawiły się grupy osób „zachowujących się stosunkowo agresywnie”. Do Kolonii przyjechało – tak jak rok temu – kilkuset młodych imigrantów z Afryki Północnej. W przeciwieństwie do zeszłego roku, policja była dobrze przygotowana i konsekwentnie interweniowała, gdy wymagała tego sytuacja – wyjaśnił Mathies.

Mniejsze grupy Arabów po 50-80 osób były zatrzymywane już na dworcu głównym i nie wpuszczano ich na teren przy katedrze, małym grupkom zezwalano na wejście do pociągów wyjeżdżających z Kolonii.

Na przystanku kolejowym Deutz, tuż przed dworcem głównym wyciągnięto z pociągu z Düsseldorfu o godzinie 22 około 120 Arabów północnoafrykańskich, z następnego pociągu po godzinie 23 około 300 Arabów.

Szef policji odrzucił oskarżenia o rasistowskie zachowanie policjantów, którzy mieli jakoby przeprowadzać kontrole, kierując się kryteriami etnicznymi. Jak podkreślił, powodem kontroli było zachowanie tych osób wskazujące na możliwość popełnienia przestępstw.

Po godzinie 23 wywiadu mediom udzielał m.in. Minister Spraw Wewnętrznych Północnej Nadrenii-Westfalii Ralf Jäger (SPD), zamieszkały w Duisburgu, który stwierdził, że policja dobrze się przygotowała. O godzinie 1.35 wystąpiła przed mediami pani burmistrz Henriette z pierwszym bilansem: „sytuację bezpieczeństwa oceniliśmy dobrze i prawidłowo”.

Sylwester w Kolonii był udaną tragikomedią.

https://ndie.pl

Komentarzy 11 to “Bilans sylwestra w Kolonii. Do miasta przyjechało kilkuset imigrantów z Afryki Północnej”

 1. Józef Piotr said

  A gdzie byli Niemcy ?
  Chyba siedzieli w domach

 2. Re: Artykul…
  Warto przeczytac na temat „importu” emigrantow do Niemiec w celu likwidacji Niemcow…

  https://gloria.tv/article/cwQ8z8RPcxJ13N6nh14eefNQY

  ===============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 3. Poziomka said

  Panie Janie, powiem Panu tak: to jest prawda. Tak to jest zaplanowane. Ma być wojna domowa, taki jest niestety plan na rok 2017! Niemcy podniecają się jesiennymi wyborami, a takowych już niestetety nie będzie! Chyba,że…ale na to jestem po prostu za mały.
  Za dużo tych siedemnastek. Pierwszy raz w historii dodatkowy dzień wolny od pracy 31.10.2017 – MEGA Halloween!!!, różokrzyżowcy (1617), 1717 (kamień węgielny pod masonerię), 1917 rewolucja żydowska, no, a teraz 100 lat później… najwyższy czas odpalić petardę Kajfasza.

 4. TrZecia tranforma w 4 rzesze said

  Nad szwabami Nie ma co sie piescic, szwaby maja zlamany kregoslup narodowy na wlasne zyczenie (3 rzesza) , ichniejsza lewica odwrocila tredy i zrobila Ze szwabow dzieci z palcem w nocniku o tendencjach homoeksualnych . Dla nas to jest dobre bo szwabska lewica rozpuszcza niemieckie jaja . Plus sciagaja do siebie islamistow zeby niemki sie nie nudzily w weekendy , a chlopy dookola wlasnej ulicy chodzily, to o co Kaman ?

 5. Re: 3, 4
  Nie zapodaje informacji dla „jaj”, ale po to, abysmy WSZYSCY wyciagali z niej wnioski…!!!!…i
  (bo nas utopia w zydowskim g…nie)…
  ========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 6. veri said

  „Blondynka” z „Grüne” dala glos : http://www.bild.de/politik/inland/die-gruenen/chefin-peter-und-die-nafri-debatte-49571068.bild.html

  ps. w Sylwestra niejako przymusowo, u moich znajomych bylem w Saarbrücken ( juz nie bylo biletow na ICE do Paryza ) – krotka, bezposrednia relacja … czarno na ulicach. Deutschland kaputt !?

 7. Shrek said

  cóś 4
  Idioci zwykle robią za żydów-alfonsa, wpisując przygłupów żegawki. Wypadkowo maja tak zjechany przymóżdżek, ze nie wiedza po jakim świecie chodzą i plują głupawka. Żyd zniszczył co mógł a wykolejeni idioci cieszą się z tego faktu, własnej zagłady i pogrzebu zwolennicy.

 8. Moher49 said

  Bozia Niemcom za popełnione zło rozum odebrała. Klątwy rzucone na ten naród zrobiły swoje. Sczezną, znikną z mapy świata na zawsze. Nachodźcy, dostosują się do naszej cywilizacji, albo wylądują w obozach koncentracyjnych, będą harować za miskę brukwi.

 9. Greg said

  Warto posłuchać co mówi Plociuch.
  .https://www.youtube.com/watch?v=5QtZdXXSEEE

 10. Ożdżyński said

  Imigranci muzułmańscy są potrzebni NATO do przygotowywanej wojny z Federacją Rosyjską, dlatego umiejętności islamskiego podrzynania gardeł są dobrze widziane przez władze BDR GmbH. Nie ma przypadków w polityce, nie bądźmy naiwni. Po drodze na Wschód będą podrzynać gardła polskim katolikom i katoliczkom.

  Śpijcie dalej, we śnie nie będziecie świadomi swojej śmierci.

 11. Shrek said

  Ohm, boi się pan antysemickiej mowy nienawiści i podpuszczenia czy preferuje żydów wpisy, byle na Niemców, a nie Jech banowanie, zamiast siarczystej odpowiedzi ?

  A Moher 13 to jaki znajomek z pol-kibuca ! Gdzie i Shrek nie podskoczy i nic nie zmieni.

Sorry, the comment form is closed at this time.