Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NyndrO o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Marucha o Wolne tematy (59 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Duda: Jesteśmy państwem i naro…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Boydar o Wolne tematy (59 – …
  Carlos o Sytuacja geopolityczna na koni…
  NICK o Parlamentarna głupota ma się…
  Carlos o Sytuacja geopolityczna na koni…
  Boydar o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  NICK o Portki w dół?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Putin otruł Hillary Clinton? Tak twierdzi znany amerykański lekarz.

Posted by Marucha w dniu 2017-01-07 (Sobota)

[Jak otruł, skoro Hillary żyje?
Nb. artykuł jest z września ub.r. i najgorsze już się stało – admin]

Władimir Putin ma związek z pogorszeniem stanu zdrowia Hillary Clinton? Tak twierdzi światowej sławy patolog sądowy – Dr Bennet Omalu.

Lekarz jest przekonany, że za złe samopoczucie kandydatki Partii Demokratycznej może odpowiadać rosyjski przywódca, który otwarcie wspiera jej przeciwnika Donalda Trumpa.

Bennet Omalu poradził pracownikom sztabu, żeby wysłali kandydatkę na badania krwi.

[Trochę rozumiemy dr-a Omalu. Zachowanie się Hillary tak bardzo odbiega od, mimo wszystko, dość elastycznych kryteriów normalności, że jedyne wytłumaczenia to albo jej podtrucie, albo choroba psychiczna, albo psychopatia. Dr Omalu z grzeczności zakłada pierwszą możliwość, wiedząc, że do badania krwi nie dojdzie. – admin]

Doktor Bennet Omalu – znany na całym świecie ekspert ds. medycyny sądowej podzielił się z internautami swoją teorią na temat choroby Hillary Clinton. Stan zdrowia kandydatki Demokratów na prezydenta USA jest głównym tematem w amerykańskich mediach po tym jak Clinton zasłabła w dniu rocznicy ataków na World Trade Center, a kilka dni wcześniej wypluła dziwną zieloną substancję do szklanki z wodą. [Może nachlała się spiruliny? – admin]

Amerykanie zastanawiają się nawet, czy była pierwsza dama USA nie zrezygnuje z walki o fotel prezydenta ze względu na zły stan zdrowia. Taki obrót spraw mógłby ucieszyć Władimira Putina, który otwarcie chwalił Donalda Trumpa, a nawet nazwał go „absolutnym liderem w wyścigu o Biały Dom”.

Zwolennikiem tej teorii jest dr Bennet Omalu, który twierdzi, że Hillary Clinton że mogła zostać otruta na polecenie prezydenta Rosji lub kandydata Republikanów Donalda Trumpa. Lekarz zalecił sztabowi Clinton przeprowadzenie analizy toksykologicznej krwi pod kątem obecności trucizny. „Nie ufam Putinowi i Trumpowi. Z nimi dwoma wszystko jest możliwe” – dodał.

Nie wiadomo czym kierował się Dr Bennet Omalu wygłaszając tak kontrowersyjną teorię. Amerykański lekarz nigeryjskiego pochodzenia cieszy się opinią światowego eksperta. Prowadzi znaną organizację, która zajmuje się wydawaniem opinii biegłych w sprawach medyczno-prawnych. Jest specjalistą w zakresie medycyny sądowej, patologii, neuropatologii i autopsji.

O doktorze Omalu zrobiło się głośno, kiedy jako pierwszy na świecie udowodnił, że urazy głowy, jakich doznają zawodnicy footballu amerykańskiego podczas gry mają związek z ich późniejszą depresją i samobójstwami. O jego odkryciu rozpisywały się najlepsze branżowe pisma. W 2015 roku Bennet Omalu stał się inspiracją dla twórców hollywoodzkiej produkcji pt. „Wstrząs”, w której w rolę medyka wcielił się aktor Will Smith.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że zagraniczne media już nieraz łączyły rząd Putina ze śmiercią przeciwników rosyjskiego przywódcy – m.in. Aleksandra Litwinienki.

http://www.msn.com

 

Komentarzy 36 to “Putin otruł Hillary Clinton? Tak twierdzi znany amerykański lekarz.”

 1. dookoła wojtek said

  To wcale nie jest zabawne. Takie nowinki robią wodę z mózgu człowieczej biomasie a wiele jednostek będzie to powtarzać i to całkiem poważnie. Celem wysłanie resztek kultury do rynsztoka. A skutkiem bezsensowne przepychanki na szczeblu dyplomatycznym.

 2. Robakolog-humorysta said

  A nas trują Biedronki. Musimy je wszystkie ubić i sami hodować zdrową żywność w doniczkach, na balkonach pod parasolami anty-chemtrailistycznymi i w akwariach.
  A może Hilary też podżerała w Biedronkach i łaziła bez parasolki smugowej?

  Zamknąć wszystkich robakologów i pilotów pryskaczy na wszelki wypadek. No i zniszczyć wszystkie talmudy i ich czytaczy, bo tam pisze, że jesteśmy Bydłem.

  Aha. Odkryłem – dodam poza nawiasem – dlaczego żydom nie wolno jeść wieprzowiny. – Byłby to kanibalizm, jakby świnia jadła świnię !!!

 3. AniaK said

  „Stan zdrowia kandydatki Demokratów na prezydenta USA jest głównym tematem w amerykańskich mediach po tym jak Clinton zasłabła w dniu rocznicy ataków na World Trade Center, a kilka dni wcześniej wypluła dziwną zieloną substancję do szklanki z wodą.”

  Zielone wymioty kojarzą mi się z zapaleniem trzustki. Jeżeli po takich objawach pani Hillary się nie przebadała to może świadczyć tylko o jej bezmyślności. Pan Putin przed wyborami nie piejąc z zachwytu nad panią Clinton na pewno się trochę przyczynił do pogorszenia jej stanu zdrowia, ale myślę że więcej szkód – utrzymując ją w pewności zwycięstwa – zrobiły lizusy z jej otoczenia. Do nas na pewno pretensji mieć nie może, bo nasze media były mocno proclintonowe. Po zapoznaniu się z wynikiem wyborów z niedowierzaniem dziesięć razy przecierałam szkła okularów.

 4. Józef Piotr said

  E tam , zaraz PUTIN ?
  Zachłysnęła się swoją śliną w chwili ekscytacji.

 5. AniaK said

  Niektórzy mają przede wszystkim ogromny problem z tłumaczeniem języków obcych. Szczególnie niebezpieczne jest to w krajach które uważają swój język za międzynarodowy, i nie czują potrzeby studiowania innych języków. Może za wyjątkiem Chińczyków. Słyszałam że te skubańce są bardzo sprytne.

  .https://www.youtube.com/watch?v=RpNgYhnJ4Rk

 6. Zerohero said

  O doktorze Omalu zrobiło się głośno, kiedy jako pierwszy na świecie udowodnił, że urazy głowy, jakich doznają zawodnicy footballu amerykańskiego podczas gry mają związek z ich późniejszą depresją i samobójstwami. O jego odkryciu rozpisywały się najlepsze branżowe pisma

  Jest to drugorzędne odkrycie. Rozpisywały się, bo desperacko potrzebują murzyńskich sukcesów w nauce.

  W 2015 roku Bennet Omalu stał się inspiracją dla twórców hollywoodzkiej produkcji pt. „Wstrząs”, w której w rolę medyka wcielił się aktor Will Smith.

  Pospieszne ekranizowanie zupełnie niepasjonującej i nieważnej historii tylko potwierdza propagandowy charakter nagłaśniania tego „odkrycia”.

 7. AniaK said

  Re6:
  „Jest to drugorzędne odkrycie. Rozpisywały się, bo desperacko potrzebują murzyńskich sukcesów w nauce.”

  To nie jest żadne odkrycie. Myślę że każdy poważny uraz głowy ma związek z depresją i samobójstwami. Jeżeli wywraca życie do góry nogami tym bardziej.

 8. NICK said

  Takie osoby są badane medycznie „wzdłuż i wszerz”.
  Regularnie.

  Hilarzyca jest opętana.
  A to, domena, szatana.

 9. Halszka said

  To łagodnie mówiąc gruba przesada z tym „znanym na całym świecie ekspertem”. Poza światem piłkarskim pies z kulawą nogą o nim nie słyszał.

  Facet, zajmując się w USA kondycją piłkarzy (futbol amerykański), dokonał jednego olśniewającego odkrycia: że walenie ciężką piłką w głowę może mieć niekorzystny wpływ na mózg. To jest wydawałoby się jasne dla każdego, choć może niekoniecznie w USA. Zasługa Nigeryjczyka polega na znalezieniu dla tej oczywistości ładnej nazwy: „chroniczna traumatyczna encefalopatia”.

  Co do Hillary, „ekspert” chyba po prostu uznał, że Putin rzucił na nią urok. Jak to w Nigerii bywa. Przetłumaczono to na „otrucie”, żeby brzmiało bardziej naukowo. Dla tych propagandowych bredni warto by może stworzyć jakiś kącik humoru.

  ——
  Ha ha ha!

  Admin

 10. mgrabas said

 11. Boydar said

  „… i najgorsze już się stało – admin …”; znaczy się co, że jednak wciąż żyje ? bo nie pojąłem, Panie Gajowy. W sumie, jeszcze nic straconego.

  Grafika (1) od Pana Magistra ponadczasowa 🙂

 12. Marucha said

  Re 11:
  Wyraziłem się niejasno.
  Najgorsze – czyli że Hitleria przegrała.
  Jak powiedziałem, bardziej się cieszę z jej przegranej i z furii jej stronników, niż z wygranej Trumpa.

 13. AniaK said

  Re9:
  I ja się uśmiałam. Super Pani Halszka ich rozpracowała!

 14. Boydar said

  „… z jej przegranej /…/ niż z wygranej Trumpa …”

  Bo to bardzo normalne i ludzkie podejście, Panie Gajowy. Tylko że zarządzanie mocarstwem to nie jest świat ludzi normalnych.
  Niech Pan spojrzy, dokąd prowadzi banderowców taki na pozór niedorozwinięty cwaniaczek Poroszenko. A ja się „modlę” (w przenośni) żeby w dobrym zdrowiu do celu dociągnął i żeby mu sił starczyło.

 15. szachista said

  Kazdy kopacz – czy to od soccer czy tez od football – ma i mial uraz glowy zanim przystapil do treningow. To uraz glowy decyduje o wyborze (milosci? do) tych sportow. Pan swiatowej slawy doktór pomylil przyczyne ze skutkiem – ot, typowe dla polit-pop!

 16. Halszka said

  @10
  No właśnie coś takiego. Rewelacja.

  @13
  Dzięki, Pani Aniu. Ja stale żałuję, że nie umiem rysować karykatur. Bo tych karykatur Putina jest na pęczki, a co jedna, to głupsza i bardziej wulgarna. A nam pomysłów do zakpienia z tego by przecież nie zabrakło. Pierwsza z brzegu: restauracja, seksowna murzyńska kelnerka o rysach Putina dosypuje Hillary trutkę do koktajlu.

 17. AniaK said

  Re16:
  Pani Halszko, ja rysować w ogóle nie potrafię. Ja się raczej specjalizowałam w kolorowankach.

 18. Abc said

  Ależ pi***olnął – co za oszołom.

 19. NICK said

  Szachiście.(15).

  Dzięcioł. Średni.
  Bo ten, jak nie puknie se w łeb 5000x/dobę to do żony nie wróci… .
  A tam dzieci. I Frytki, po sąsiedzku… .
  Proszę wybaczyć ten wpis.
  Wyimaginowany.

 20. Luba said

  Putin jest dobry na wszystko 🙂

 21. NC said

  „…światowej sławy patolog sądowy – Dr Bennet Omalu”

  Ten „światowej sławy” Nigeryjczyk zapewne wyniuchał, że sługusy Putina wbijały szpilki w lalke reprezentujaca Hilarię i ta skuteczną metodą voodoo skutecznie ją zneutralizowali.

 22. Boydar said

  I w tym celu (21) właśnie niezbędna była owa zielona plwocina (3), która czym prędzej dostarczono do Centralnego Rosyjskiego Ośrodka Nakłuwania. Podobno rzygi są jeszcze lepsze niż włosy; zawierają więcej DNA delikwenta.

 23. VA said

  „O doktorze Omalu zrobiło się głośno, kiedy jako pierwszy na świecie udowodnił, że urazy głowy, jakich doznają zawodnicy footballu amerykańskiego podczas gry mają związek z ich późniejszą depresją i samobójstwami. O jego odkryciu rozpisywały się najlepsze branżowe pisma.”
  Zydowska Big Pharma musiala zaplacic duze pieniadze aby wypromowac teorie tego niedouczonego Murzyna. Depresje i samobojstwa sportowcow wynikaja z zazywania steroidow i innych syntetycznych srodkow dla sportowcow produkowanych przez Big Pharma.

 24. Joe said

  Pani Halaszka ma problem nie tylko z rysowaniem.Ma tez problem ze zrozumieniem amerykanskiego footbolu.Te urazy nie sa od uderzania glowa w pilke…ale od starc POmiedzy zawodnikami o zdobycie tej pilki.Dlatego sa tak opancerzeni i graja w helmach…to tak na marginesie…

 25. pawel said

  Co do sportowców pomija się ogromną ilość prochów, hormonów i nie wiadomo jeszcze czego.

  A nie, przepraszam. Przecież to Rosjan zdyskwalifikowali.

 26. Isreal said

  ad10 …. doskonałe!!!!!

  a polska rzydówka jest nie do zaj….a….., jak wszystkie ‚polskie” rzydy (było ich 3mln, wymordowaliśmy 6mln i jest ich [„polskich rzydów} jeszcze skolko ugodno (ile dusza zapragnie???) na calym świecie …. peresy, radomskie, sandersy, partlowy, „szpilmany” … , cud jakiś normalnie

 27. Tyż litwin said

  Jak powiedziałem, bardziej się cieszę z jej przegranej i z furii jej stronników, niż z wygranej Trumpa.

  Litwin z Pana wychodzi, panie Gajowy. Znam to. (Ciekawe, skąd).

  (Miała tu być śmiejąca się morda, ale nie umię wstawiać symboliki)

  Pozdrawiam po zimowych feriach.

  Litwin, jak Litwin… ale Jaćwing to niewykluczone.
  Admin

 28. Tyż litwin said

  I widzi Pan, Gospodarzu, znów literówka. Cały komentarz psu pod ogon.

  Miało być „znam to”, ale już po ptokah. Sorry.

  I tak poprawiłem – admin

 29. Jeśli ta fotografia jest prawdziwa i nic nie zmieniano jej, to proszę zwrócić uwagę na jej wydłużone kły? Czyżby cierpiała na wampiryzm?

  Myślę, że jest trochę podrasowana…
  Admin

 30. Halszka said

  @24
  Panie Joe, ja nie mam problemu ze zrozumieniem amerykańskiego futbolu. Ja go po prostu nie oglądam.

  Mam natomiast problem ze zrozumieniem osób, które podając jakąś informację, mniej czy bardziej istotną, muszą koniecznie zrobić to w tonie złośliwym albo obraźliwym wobec innego, nieznajomego uczestnika (a jeszcze chętniej uczestniczki) dyskusji. Po co to Panu? Tego właśnie nie rozumiem. Poprawia samopoczucie?

  Słusznie, Pani Halszko.
  Admin

 31. Joe said

  Jezeli to Pani przyjela jako zlosliwosc to przepraszam.Mnie tylko chodzilo o to zeby czytajacy o duzej pilce ktora uszkadza glowy,mieli wlasciwe rozeznanie w sytuacji…A to ze Pani jest Pania do niczego nie upowaznia co ludzi moze wprowadzac w blad.Ot co..

 32. Jan said

  Una to dziecko diabła, satanistka.Szatan manifestuje publicznie swoją obecność by pokazać kto tu rządzi, tak pewnie się już czuje… a rzygi to jego specjalność…czasem rzygają nożami, szkłem itp…nie dajcie się zwieść.

 33. Głos Prawdy said

  Czy tam pozostał ktoś normalny o zdrowych zmysłach? Najgorzej, że cały świat na to i inne podobne wypady milczy.

 34. AniaK said

  Re21:
  Panie Joe, nie oszukujmy się, to była zwykła złośliwość wymierzona w kobietę. Na pana miejscu ja bym się bardziej skupiła na urazie głowy. To czy uraz głowy jest on spowodowany uderzeniem sztuczną piłką, czy żywą piłką w plastiku w tym przypadku jest kompletnie bez znaczenia.

 35. AniaK said

  korekta
  To czy uraz głowy jest spowodowany uderzeniem…..

 36. Joe said

  Jest to gra niezwykle agresywna.Pilka jest niewielkich rozmiarow eliptyczna.Sama pilka nie czyni urazu,bo jest za mala i za lekka.To zawodnicy jak barany zadaja sobie niezwykle niebezpieczne uderzenia glowa.Cwicza miesnie karku czy podstawy czaszki(jak kto woli).Dlatego maja takie „bycze karki”.Tylko prowadzacy tz.1/4 back, sa biali bo trzeba miec refleks i inteligencje.Reszta to czarne miesniaki do walki „z byka”..Tyle na dzis.

Sorry, the comment form is closed at this time.