Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

V kolumna kebabowa

Posted by Marucha w dniu 2017-01-07 (Sobota)

W Polsce działa już ponad 20 tys. kebabów. Jeżeli założyć średnio jednego muzułmanina na każdy kebab to mamy już na terenie RP całą dywizję młodzieńców wprawionych w wymachiwaniu dobrze zaostrzonymi nożami. Co na to MSWiA i MON ?
[Nic. I co im zrobicie? – admin]

Przez ostatnie lata tak wypatrywaliśmy tych zielonych ludzików ze wschodu, że przegapiliśmy desant ludzików z południa. W Polsce działa już ponad 20 tys. kebabów. Nie wszystkie są zarządzane przez Turków i Arabów, niektóre są częścią sieci, takich jak np. Sfinks. Ale zakładając średnio obecność jednego obcokrajowca na każdy kebab, mamy 20 tys. młodzieńców wprawionych w krojeniu mięsa dobrze naostrzonymi nożami.

Inwazja – w samym Ełku jest już prawie 10 kebabów

Morderstwo 21-letniego Polaka w Ełku przez Tunezyjczyka to dzwonek ostrzegawczy dla polskiego rządu i polskich służb. Do tej pory cieszyliśmy się, że odparliśmy z sukcesem presje Brukseli i Berlina, aby wcisnąć nam tysiące nielegalnych migrantów. Pomimo tego, już 8 Polaków zginęło w ostatnich 18 miesiącach z rąk muzułmanów (5 w Europie i 3 w Tunezji):

>http://monsieurb.neon24.pl/post/135807,ile-jeszcze-polskiej-krwi

Teraz, tylko kilka dni po pogrzebie bohaterskiego kierowcy Łukasza Urbana, będzie nowy pogrzeb, tym razem w Ełku. Sylwestrowy atak nie jest pierwszym, cytując za portalem elk.wm.pl, już w marcu 2016 roku pracownicy jednego z lokali z kebabem na terenie miasta mieli nożem ranić kilku mieszkańców Ełku, którzy „prowokowali ich agresywnym zachowaniem”.

Kiedy pochowamy 21-o letniego Daniela, następnego dziewiątego już polskiego obywatela, który zginął z rąk muzułmanów, nadejdzie najwyższy czas na zadanie pytania – czy naprawdę wiemy kto przebywa na terenie RP?

Obserwując chaos i bajzel w Niemczech widzimy, że migranci używają różnych tożsamości i podrabianych papierów a ich historia kryminalna jest często zatajona. To praktycznie uniemożliwia polskim władzom odpowiednią kontrolę obcokrajowców. Pierwszy lepszy Tunezyjczyk czy Afgańczyk może na podstawie fałszywych informacji spoko dostać papiery w Niemczech i potem już jako pełną gębą rezydent Unii europejskiej wjechać bez przeszkód do Polski. Importujemy sobie V kolumnę.

A to, że miłujący pokój muzułmanie ochoczo sięgają po nóż, pokazuje historia sprzed kilku lat z Olsztyna, gdzie saudyjski student dźgnął Polaka pięć razy – i został uniewinniony przez niezawisły sąd. Czyn Saudyjczyka został zakwalifikowany jako (cytat) „wywijanie nożem w panice” (taka odmiana pomroczności jasnej). Tak się składa, że „wywijając nożem w panice” Saudyjczyk zdołał ugodzić Polaka m.in. w krtań (podrzynanie gardła?) oraz w plecy (kiedy Polak już uciekał?):

>http://olsztyn.wm.pl/185683,Saudyjczyk-niewinny-To-juz-ostateczny-wyrok.html#axzz4UWwTMnz4

Ale ponieważ Arabia saudyjska płaciła wtedy dobrą kasę za swoich studentów (języka angielskiego) polskim uczelniom, sprawie ukręcono łeb.

Olsztyn - Saudyjczyk dźgnął nożem pięc razy i został uniewinniony. Podejrzewamy, że sąd był pobłażliwy ponieważ chodziło o dużą kasę.

Olsztyn – Saudyjczyk dźgnął nożem pięc razy i został uniewinniony. Podejrzewamy, że sąd był pobłażliwy ponieważ chodziło o dużą kasę.

Każdy chirurg potwierdzi, że rany kłute od noża są o wiele bardziej groźne dla zdrowia i życia, niż rany postrzałowe od kuli. Przekonała się o tym niestety na swojej własnej skórze 45-letnia Polka, zadźgana w lipcu w barze Mangal Kepab w niemieckim Reutlingen przez miłującego pokój „uchodźcę” z Syrii.

Kebab w Reutlingen, gdzie

Kebab w Reutlingen, gdzie „uchodźca” zamordował maczetą Polkę

Chaos panujący w Unii europejskiej i brak ochrony granic zewnętrznych Unii naraża polskich obywateli na niebezpieczeństwo nawet w Polsce. Polskie służby nie mogą ufać papierom obcokrajowców wystawianym przez kraje arabskie, nie mogą też ufać europejskim papierom wystawianym migrantom przez kraje takie jak Niemcy czy Szwecja. Kto będzie nadzorował tych 20 tys. młodzieńców wymachujących nożami w kebabach w Polsce ?

Przykład z Kolonii w Niemczech pokazuje, że muzułmańscy migranci mogą łatwo skrzykiwać się poprzez internet nawet w kilkutysięczne grupy bojowe, w celu „ubogacania” miejscowej populacji.

Na ilu jeszcze pogrzebach będzie musiał klękać pan Prezydent Duda ?

Postęp i

Postęp i „wartości europejskie” dotarły nawet do wschodniej Polski

Czekamy kiedy do Ełku przyjedzie posłanka Platformy Joanna Mucha

http://monsieurb.neon24.pl

Nic to. Wiemy, kto stoi za masową imigracją do Europy. Łapmy zatem żydów. W międzyczasie pozwólmy się mordować muślimom.
Admin

Komentarze 53 to “V kolumna kebabowa”

 1. Kupując kebaba osiedlasz Araba. I to porszę Państwa wcale, a wcale nie jest śmieszne. Z zasady i dla zdrowotnosci nie jadam takiego smieciowego i „zideologizowanego” jedzenia.

 2. AniaK said

  Ja kebaba jeszcze nie jadłam. Może jeszcze wszystkich nie zmykać 🙂

 3. Polo said

  Jeżeli chodzi o jedzenie to mamy modę na kebaby, sushi, owoce morza, burgery, mc donaldy, kfc, pizza i inne. Tak samo jest moda na wina francuskie włoskie reńskie, szampany i wina mulsujące. Co do napitków osobiście spotkałem absolwenta szkoły wyższej, który nie wiedział co to jest miód pitny. Co do kuchni staropolskiej to ja się nie znam, ale ten przysłowiowy bigos (ale wiemy że bigos to nie tylko kapusta) z bułką, lub szaszłyk można zjeść zamiast w/w
  A, przypomniałem sobie wszystkie polskie „kebabownie” skurwysyny zamknęły chodzi o tz bary mleczne. To była kwintesencja kuchni staropolskiej dla tych co jedzą by żyć, a nie dla tych co żyją by żreć!!!

 4. VA said

  Zupelnie nie rozumie po co Arabia Saudyjska wysyla muzulmanow do Polski po nauke jezyka angielskiego i płaci za te nauke calkiem dobrze. Czy nie szybciej i latwiej nauczyc sie jezyka angielskiego w krajach anglojezycznych?
  Studen po wyjsciu z klasy powinien wyjsc na ulice i praktykowac jezyk angielski.
  Czy nauka jezyka angielskiego przez muzulmanow w Polsce nie jest o czescia wiekszego planu islamizacji Europy i Polski? Czy to nie jest formowaniem V kolumny przez zydomasonerie?

 5. Isia said

  … nigdy nie jadłam tzw. kebaba, nigdy też do takich lokali z kebabami nawet nie zajrzałam, Polacy nie powinni w ogóle tam zaglądać … mamy własną, doskonałą polską kuchnię … jeśli już stołujemy się na mieście, to jedzmy w naszych, polskich lokalach gastronomicznych, wspieramy tym samym rodzimych przedsiębiorców … poza tym, wiele słyszałam niedobrego o tych kebabach, chodzi o mięso („podejrzanego” pochodzenia) używane do nich … brrr …

 6. Zenon K. said

  Ja tam wolę armeńskiego kankardaka z mięsnym nadzieniem, popijanego macunem, w zamglonej od zimna szklance. Słodycze też Ormianie robią wyśmienite, na ogół niepodobne do naszych. Niestety, nie są oni mile widziani przez reżim III/IV żydoeRPe, bo to ekonomiczny bicz Boży na handełesów.

 7. NICK said

  Ania i Pani Isia.

  Pozdrowienia dla Pani Halszki. 🙂 .

  Poproście swoje ‚połówki’. [nomen omen]
  Zrobią Wam kebaba jak ta lala.
  Ja, nazywam go pirug. Odmienia się jak pieróg. Dobre danie, jak pisał Gospodarz.

  Może ktoś wymyśli inną nazwę? Lepszą! Bo nawet słowo „kebab(p)” trzeba odrzucić.

  Placek pirugowy z piekarni. Nadzienie dowolne. Dzisiaj był schab plus co kto lubi. Sos śmietanowo-czosnkowy.
  Nie lubię kapusty białej jako dodatku. Może dlatego, że w (…) stanowi połowę objętości? Choć jest zdrowa.

  Nażarliśmy się.
  Z moją, lepszą, połówką.

 8. Boryna said

  Głupi Polak jak zje obce danie to myśli,że jest zagranicznikiem, to samo jest z nadawaniem obcych imion, obcymi nazwami. To przejaw kompleksu niższości.

 9. czesio i muchy said

  może w końcu ktoś z naszych służb zrozumie że to co robią muslimy rozsadzając swoje punkty i agendy jest bardzo inteligentne i przewyższają naszych o wieki . niestety

 10. Marucha said

  Drodzy moi,
  Nie odsądzajmy różnych dań i potraw zza granicy od czci i honoru. Niekoniecznie pochodzą od diabła lub jego sług. Mogą nawet być smaczne i zdrowe.

  Dobrze zrobiony kebab, falafel, pizza, nawet hamburger są jak najbardziej w porządku. Od czasu do czasu – bo najczęściej powinniśmy jadać to, co nam daje nasza własna ziemia.

  Nie mieszajmy polityki we frytki, baraninę czy oliwki.

 11. = said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zagrozenie-jest-tak-duze-ze-alex-jones-postanowil-modlic-sie-publicznie-do-jezusa

 12. Jurek said

  Proszę Państwa !!!! jest ratunek i zbawienie !

  pewien całkiem całkiem , Grześ, napisałbył :

  Grzegorz Nowak
  7 Styczeń 2017 o 15:25
  co za bezmyślny pisze takie bzdury….PIS zaprasza wojsko dlatego że że muzułmanie osiedlają się w polsce setkami na wizach azyantów .planowali atak na rosję dlatego osiedlili się w ełku i idą masowo na wschód polski aby dostać się do rosji…po wyborach rosja działa z ameryką a amerykanie chronia polske …taka jest polityka….dlatego amerykańskie wojska w polsce to gwarancja spokoju i muzułmanie nie wywołają III wojny światowej przez polske do rosji za odwet syrii…ale to pownien wiedzieć każdy odrobinę myślący a nie bezmyślny który nie wie w którym którym kosciele dzwon dzwoni a trąbi że we wszystkich….TO DOBRA DECYZJA DLA ZAPOBIEGANIA WOJEN…

 13. RomanK said

  Kazdy wlasciciel kebab.w Polsce powinien zostac nakarmiony polskim bigosem..2- 3 michy i dopilnowany zeby to popil piwem….wtedy sam sie pochlasta nozem….i po problemie.

 14. peacelover said

  Cudze chwala !!, swojego nie znaja !!!!
  Mozna odroznic Polakow od polactwa !! Wstyd !!!

  Pierogi ruskie – to jest cos !!! a kebab ? moj pies po tym zyga !
  …to jest polski pies !! – slowianski !! szczeka i gryzie po polsku !!

 15. Centuria said

  Re 10: Panie Gajowy, najważniejsze słowa a Pańskiej wypowiedzi to „dobrze zrobiony”. Ja takie kebaby robie od lat, tyle, że z wieprzowiny, tyle, że nazywam to z grecka „gyro”. Te kebaby z polskich kebabowni nawet na zdjęciach wyglądają nieapetycznie. Parę lat temu a Anglii przebadano ileś tam tych kebabów i wyszło na to, ze wiele zawierało jakieś tajemnicze mięso. Nie mogli dojść z czego jest. Mówiono wtedy, że prawdopodobnie ze szczurów.

 16. Piskorz said

  re art. „Każdy chirurg potwierdzi, że rany kłute od noża są o wiele bardziej groźne dla zdrowia i życia, niż rany postrzałowe od kuli. WIEDZIAŁEM O TYM JAK MIAŁEM 17 LAT, BO MIELIŚMY W SZKOLE P. OBRONNE..PS NE TRZEBA BYĆ CHIRURGIEM ABY TO WIEDZIEĆ..

 17. Alina said

  V kolumna koszerna w osobie zboka Hartmana na etacie jagiellońskiego profesora za śmierć młodego w Ełku obwinia Kościół i rząd. Pewnie to rząd i kościół chodzą z kindżałem za pazuchą i dźgają kto się nawinie. Czy za ten debilizm straci posadę, czy wręcz przeciwnie, dostanie więcej studentów do ogłupiania?

  https://prawy.pl/43827-profesor-hartman-mlodego-mieszkanca-elku-zamordowali-rzad-i-kosciol/

 18. Tyż litwin said

  Tak samo jest moda na wina francuskie włoskie reńskie, szampany i wina mulsujące.

  Nie, proszę pana. Na wina mulsujące mody nie ma, aczkolwiek ów starożytny napitek rzymski bywa w sprzedaży (mulsum).
  Jeśli natomiast pan miał na myśli wina musujące, to inna sprawa.

 19. Tyż litwin said

  Pani Alino, o ile jako równiez inżynier znam się na geografii, to on dostanie więcej studentów do obróbki.

 20. Piszę więc jestem said

  Każda tragedia ma na początku:

  miły „wygląd”, wielkie plany, słodkie owoce, genialne perspektywy.

  Kebab, tak jak pieniądz – nie jest groźny, bo i jak?!

  Oszust , kłamca może zaistnieć tylko wtedy gdy:

  zdobędzie zaufanie!!!

  Do tego momentu może mu każdy nawet allacha opluwać,

  on wie, że tylko czas dzieli go od zrzucenia maski.

  O czym, tu dyskutować, gdy ISLAM uczy w swoich „kościołach”

  taktycznego osaczenia psów bezbożnych, czyli Nas!

  Sataniści głoszą to bez najmniejszej obawy,

  zabić każdego kto czci Boga!

  Naiwność jest końcowym stadium

  Obrazy Bożej!

 21. Szaszko said

  Nigdy nie jadłem kebaba ani nawet niczego z mcdonalda. Brzydzę się tym jak zmielonym szczurem z ogonem i sierścią.

 22. Polo said

  AD 18

  Nie wiem o co chodzi 😦

  AD 21
  Panie Szaszko, a czy ściągnął kiedyś pan dziewczynie lub kobiecie majtki?

 23. Szaszko said

  ad 22 Czytając pańskie skojarzenia pomyślałem sobie że zapewne wszystkie pańskie partnerki mają piczki o zapachu kiszonych śledzi.

 24. Polo said

  Ad 23
  Czytają pana wypowiedź jestem pewien, że nigdy pan nie pił mleka. Bez odbioru.

 25. Re: 13 RomanK.
  Panie Romku, w zasadzie nie powinnismy sie dziwic, ze obce biznesy sa otwierane, a polskie na samym poczatku „upier….alane” do tego stopnia, ze „jeszcze nie otworzyles I zarobiles, a komornik czeka przed drzwiami za zaleglosci”..

  Czy to nie dziwne rowniez, ze „super-market” (w slusznej wiekszosci z wiadomego „klanu”) maja „ulgi” (podatkowe, powierzchniowe I 3 miesieczne terminy splaty za towar – glownie od polskich rolnikow – a nawet doplaty z „rzondu”, to jak nawet (jesli chodzi o kase) Polonusy maja szanse konkurowac z takim (lub w takim) syfem przepisow wobec Polakow gnebianych od samego poczatku (w sensie prawnym I finansowym)…

  Przepisy sa…ale nie dla nas Polakow…

  Ziemia jest, ale nie dla nas Polakow…

  Pozostalo nam: robota u „kogos”, placenie podatkow (na wszelakie k…rstwa) I „morda w kubel”…

  ======================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Jesli chodzi o ziemie, (juz nie chodzi o jej kupno) to w dalszym ciagu wiele rodzin polskich nie moze jej odzyskac – jako prawowici wlasciciele…
  (a k…rwy z klanu gron-kie-wicz- waltz bez zadnego problemu, nawet z falszywymi papierami…)..

 26. Marucha said

  Re 23:
  Szaszko… wychodek znajduje się po drugiej stronie ulicy.
  Żegnamy.

 27. Peryskop said

  Biedni ci co nie posmakowali szaurmy z jagnięciny z ostrą papryczką 🙂

  Ale gardłują chlubiąc się abstynencją – rzekomo patriotyczną, a de facto kołtuńsko-katolibańską.

  Uwaga Isie, AnieK i inne szaszki :
  chałwa też z tamtej kultury pochodzi.

  Z Pana jednak zawsze coś wyjdzie… „katolibańską”.
  Admin

 28. Sza_szko_ said

  Co do chałwy to zazwyczaj jadłem ukraińską słonecznikową w 5kg opakowaniach. Bardzo smaczna.

 29. Adeodatus said

  A ja tam lubię opie..rdolić kebaba (zwłaszcza z kurczaka, baranina mi jakoś nie leży) i właściwie to nie widzę kłopotu w 20 tys. beżowych przyrządzających to danie, a ostatnie wydarzenia tylko utwierdzają mnie w moich podejrzeniach. „Chłopaki od piłki” rozłożą ich na łopatki przy pierwszym podejściu (już bardziej mnie niepokoją Ukraińcy z kasą od „filantropa Jerzego”, czy tam Niemieckiego pobudzenia, za kasę można wybrać najlepszych, przeszkolonych uj wie gdzie i używających lepszej broni),a gość od kebaba nawet z największym nożem padnie do stóp od ciosu pałą.
  Ostatnio przejeżdżałem przez Poznań, miałem sporo czasu więc siadłem sobie na dworcu głównym (od zachodniej strony) i przypatrywałem się kebabowi który jest tam „zainstalowany”. Nie wszedł tam nikt przez 2 godziny i mam wrażenie, że to nie tylko Poznański symptom, a ogólna tendencja. Więc zalecał bym wstrzemięźliwość i rozsądne podejście, te akurat ujki nie są problemem. A przy okazji
  Pozdrawiam.

 30. Adeodatus said


  pewnie tego nie znacie 😀

 31. ojojoj said

  Dla tych co moga nie wiedziec.
  – kebab zabijajac zwierze, szepce mu do ucha szatanskie wersety koranu
  – kebaby robiac zarcie halal nie uzywaja papieru toaletowego tylko myja dupsko reka
  – na zachodzie najwiecej brudu i bakteri znajdowane jest w knajpach arabskich
  – smacznego

 32. Lily said

  Ja nigdy nie jadlam kebaba,i nie bede jadla.
  Hallal,i Kosher nie dla mnie.

 33. Imbisy muzułmańskich fanatyków w Polsce,czy w Niemczech,są pralniami forsy.

  W wielu przypadkach „dochody” ze sprzedaży produktów pod tytułem „Kebab” nie wystarczają na opłacenie czynszu, w dobrym miejscu.Proszę zwrócić w jakich punktach w miastach znajdują się „prałnie” klanów arabskich.

  Dodatkowo, żony(2-3) takich Panów są zarejestrowane jako osoby „bez dochodów”,a za wynajęcie mieszkania opłacają…podatnicy.

  Przestańmy sobie opowiadać bajki….Polska czy Niemcy to nie jest USA czy Francja,z gigantycznymi arsenałami broni tak jak Izrael.Policja w Polsce czy w Niemczech jest brezradna gdyż takie „imbisy” służą do handlu, również kobietami i bronią palną….

  Oczywiście,przykładowo w Berlinie są wyjątki w tej branży ,muzułmańskich fanatyków.Nawet produkują żywność.Bardzo dobre pieczywo.

  Niestety wystarczy ,tak jak w przykładzie komentującego w Poznaniu. sprawdzić odwiedzających czyli statystyki tych pseudo „imbisów”….Pralnie były i będą….

  Pozdrawiam.
  P.S.Kto się zatruwać takimi produktami….niech spisze swój testament.

 34. EyWey said

  What is the Devil’s Truth?

  The Devil’s Truth is defined as lies reinforced by threats of violence or when murder, mayhem or economic punishment is used as coercion to force the acceptance of a lie or a false idea. The lie is concealed behind the threat. Judaism and Islam are the original practitioners of the Devil’s Truth such as, “believe what we say or we will cause you harm” or “believe what we say or we will kill you.” The Devil’s Truth is employed to promote such frauds and hoaxes as Judaism, Islam, the Holocaust, Communism, Feminism, Affirmative Action and Racial Equality.

  — © James Gregory Delaney 2014

  ============

  „The Ass in the Lion’s Skin” or „The Great Jewish Masque”

  One of the all-time great exposés of the Jews. This 56 page booklet was written by a
  great British patriot and scholar of the 1930s. Well versed in archeology and Biblical
  scholarship, he rips the mask from off of the Jews by proving in his often humorous manner,
  that everything that they promote about themselves, is really only a pretense and a fraud.
  This booklet is in Adobe Acrobat format and is fully printable.

  http://www.bamboo-delight.com/download/Lion_Jew.pdf

  know your enemy is to know your future

  dla myślących i chcących poznać rzeczywistego wroga zdejmując z niego kolejne maski.
  wszystko co parchate sobą przedstawiają jest gra i wymysł lub zaimportowane od `białych` i dostosowane do potrzeb swego pomiotu, co ładnie tłumaczy strona us patriot.

  [ tłumacz prze-gugla ]

  .https://www.youtube.com/watch?v=VXXRCyF6T54 eng ver

 35. = said

  V KOLUMNA (Fleetwood Mac – Tusk (Official Music Video) )

 36. Lily said

  Re 4;VA
  A,to ze Usrael,nigdy nie zbombardowal
  Arabii Saudyjskiej,to tez o czyms swiadczy.
  Ponoc,tam tez sa przbierancy,stad ta przyjazn
  pomiedzy nimi.
  A,i najwiekszy wrog USA, Izraela,
  niejaki Osama-bin Laden byl Sudyjczykiem.

 37. Lajkonik said

  TO SMIERDZACE CAPEM i brudem BRACTWO spakowac i odeslac do sultana ZA DARMO byle wywalic to robactwo z PL, NATYCHMIAST tak samo Vietnamczykow.

 38. = said

  ad 35 .przepraszam wklejam link – Programowana rzeczywistośc dla mas w PL

 39. Awruk Ana Bej said

  .http://joemonster.org/mg/141928,lastup

 40. VA said

  Na jakiej zasadzie dzialaja Kebaby w Polsce? Czy sa zorganizowane jako franczyza (franchise)? Jak to dziala i kto tym kieruje?

  re: 35
  https://ussus.wordpress.com/2013/06/12/zydowskie-pochodzenie-wahabitow/

 41. = said

 42. Alina said

  http://zaprasza.net/a.php?article_id=34093

 43. Alina said

  Telewizory mają dziś problem z przekroczeniem zanieczyszczeń w powietrzu a to w Warszawie, a to w Krakowie.
  Każą NIE WDYCHAĆ TEGO POWIETRZA CAŁYMI USTAMI (tylko czym?)

  Sprawa ze smogiem jest bardzo prosta do załatwienia od poniedziałku.
  Wystarczy, żeby rząd podjął decyzję o zniesieniu VAT i akcyzy na gaz ziemny w okresie grzewczym i sprawa będzie natychmiast załatwiona. Bo jak znam polskie warunki, tzw niska emisja bierze się z palenia w kotłach paliwem stałym, paskudnym węglem, albo śmieciami, dobrze jeśli suchym drewnem. Tymczasem w wielu – ponad połowie budynków jednorodzinnych są dwa źródła ciepła: kocioł gazowy i węglowy. Przy tanim gazie nikt nie będzie mordował się z węglem, koksem, czy drewnem, lecz włączy gaz i będzie spokojnie i czysto żył w ciepłym domu BEZ PERSPEKTYWY BANKRUCTWA po otrzymaniu faktury za gaz. To samo można okresowo zastosować do ogrzewania elektrycznego: ZMNIEJSZYĆ LICHWIARSKIE CENY ENERGII!

  Pani PREMIER! PANIE PREZYDENCIE! DO DZIEŁA!

 44. NICK said

  Pani Alino.(43).
  Najlepsze jest to, że jak z domu nie wyjdziesz to będziesz mniej podtruty.

  Boki zrywam a ludzie to ‚kupują’.

 45. NICK said

  http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/109524,najbardziej-skazone-miasta-w-polsce

 46. maryś. said

  Z tą Arabią Saudyjską to było tak,że najpierw szejk następca tronu sfinansował operację polskich sjamskich bliźniaczek za milion dolarów,za to w dowód wdzięczności przyjęto parę setek ichnich studentek i studentów.W Olsztynie było ich ok.150.

 47. Isia said

  … (27) Panie Peryskop …

  … za pozwoleniem … proszę powstrzymać się od niewybrednych i aroganckich komentarzy, dotyczących Polaków, ceniących sobie nade wszystko wspaniałą polską kuchnię … każdy ma prawo wybierać sobie z menu (polskiego czy światowego) takie danie, jakie chce … ja Panu w talerz nie zaglądam i nie oceniam pańskich wyborów kulinarnych, mogę jedynie, co oczywiste, propagować nasze znakomite, rodzime, tradycyjne potrawy … tak więc, jak dla mnie, może Pan uraczyć się nawet krokodylim mięsem czy zupą z płetwy rekina … bon appetit …

  … nie znam Pana, więc proszę, jeśli już nawiązuje Pan, w swojej wypowiedzi, do mnie, o uprzejmą formę Pani Isiu … anonimowość na portalu nie zwalnia z zachowania grzeczności …

 48. Peryskop said

  Re 29
  W Europie jagnięcia nie jest rozpowszechniona, a baranina to nie to.
  Najsmaczniejsze owieczki jakie w UAE jadałem pochodziły z Syrii – może i o nie idzie wojna ?

  Re 27
  Admin : Z Pana jednak zawsze coś wyjdzie… „katolibańską”.

  Ze mnie wychodzi to, co powinno z każdej osoby conieco zorientowanej i wystarczająco asertywnej.

  ? Czy Gospodarza nie irytują kołtuny typu:
  – nie wiem, ale powiem że…
  – nie jadłam, ale nie lubię.

  Czy oceny oparte na fanatyzmie religijnym mogą być obiektywne ? A skoro są nieobiektywne, to są g….o warte.

  Ale przecież obecne, perfidnie podsycane napięcia na styku islam-judeokatolicyzm generują niechęć i wrogość po obu stronach właśnie na bazie fanatyzmów religijnych.

  Czyj Bóg prawdziwszy ? Czyj Bóg silniejszy ? Czyja droga do „zbawienia” lepsza ?

  Nie każdy muzułmanin jest złym człowiekiem.

  Bolesny kryzys w Kościele wywołuje w nas frustrację, i to przez nią łatwiej poddajemy się temu programowaniu nienawiści. A to sprawia, że niechęć między-religijna przejawia się także w tematach nawet tak zdawałoby się neutralnych, jak kulinaria.

  No a czy to nie są oznaki katolibaństwa ?

  Re 47
  Isia ma znów fisia ?

  https://marucha.wordpress.com/2016/11/23/pani-fotydze-odjebalo-porownala-rosje-do-panstwa-islamskiego/#comment-633323

  oraz tamże #214 i #218

 49. MatkaPolka said

  To Francja , Niemcy, USA, Anglia – wywoływały wojny bombardowały kraje afrykańskie i arabskie; wcześniej je kolonizowały . To USA napadły na Irak i Afganistan.

  To USA i Israel – stworzyły ISIS czyli Państwo Islamskie – armie płatnych maszyn do zabijania i terroru.

  Wojny powodują fale uchodźców

  Niech Israel i USA przyjmują uchodźców

  Nasi dzielni przywódcy z Kne-Sejmu niech przyjmą ich u siebie w domu – niech im gwałcą żony i córki, niech swój tyłek nadstawiają – skoro to takie szczęście – niech się sami uszczęśliwiają – niech nie uszczęśliwiają innych.

  No to jakie są kryteria przyjmowania uchodźców i imigrantów. Czy są potrzebni dla społeczeństwa i dla kraju? Czy jest jakaś polityka imigracyjna?

  Czy imigranci zwiększają bezpieczeństwo obywateli kraju?

  Czy przypadkiem nie odbierają Polakom miejsc pracy w ich własnym kraju?

  Dlaczego Polacy emigrują z Polski ? Dlaczego rząd nie stwarza miejsc pracy dla Polaków ?

  Polak potrafi – zrobić Kebaba, naleśniki , hot dogi – bułkę z kiełbaską i ogórkiem, placki ziemniaczane … MacWieprza, Kurczaka, …

  Czy jest polityka tanich kredytów lub bezzwrotnych pożyczek na stymulacje Polskiego biznesu i polskiej przedsiębiorczości?

  Jak rząd chce zachęcić Polaków do pozostania w Polsce i stworzyć warunki do godnego życia?

  Ile kosztuje utrzymanie emigranta z wieloosobową rodziną – czy przypadkiem nie więcej niż dotacja dla POLSKIEGO BIZNESU

  Czy Pomoc humanitarna

  Dlaczego Polacy zastępowani są emigracja z Afryki i Ukrainy

  Te pytania należy stawiać Polityką z Kne-Sejmu i „polskiego”rządu

  UCHWAŁA

  Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej
  z dnia 1 kwietnia 2016 r. –

  w sprawie polityki imigracyjnej Polski

  ( to rzeczywiście jakiś PRIMA APRILIS – wobec rzeczywistości – co innego się deklaruje co innego się robi)

  Sejm Rzeczypospolitej Polskiej negatywnie ocenia decyzję Rady Unii Europejskiej z dnia 22 września 2015 r. w sprawie relokacji 120 tys. uchodźców oraz poparcie w głosowaniu na forum Rady Unii Europejskiej przez ówczesny rząd Rzeczypospolitej Polskiej tej decyzji wbrew stanowisku pozostałych państw Grupy Wyszehradzkiej i Rumunii.

  Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wzywa rząd Rzeczypospolitej Polskiej do szczególnie dokładnego stosowania krajowych kryteriów polityki uchodźczej, która szczególną ochroną powinna obejmować samotne kobiety, dzieci, rodziny wielodzietne oraz mniejszości religijne.

  Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wyraża zdecydowany sprzeciw wobec jakichkolwiek prób ustanawiania unijnych stałych mechanizmów alokacji uchodźców czy imigrantów. Instrumenty polityki uchodźczej i imigracyjnej powinny pozostać w rękach państwa polskiego. Jest to szczególnie ważne ze względu na rosnące napięcia społeczne, których przyczyną jest nadmierna fala migracji z Bliskiego Wschodu do Europy.

  Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w pełni popiera niesienie i finansowanie pomocy humanitarnej w miejscach objętych konfliktem zbrojnym i krajach z nimi sąsiadujących.

  MARSZAŁEK SEJMU

 50. Marucha said

  Re 48:
  Gospodarza irytuje wiele rzeczy – ale najbardziej podsrywanie Kościołowi i katolikom, w czym Peryskop celuje. Nie wiem, gdzie i u kogo dopatrzył się „fanatyzmu religijnego” (typowy zarzut tzw. wolnomyślicieli) i nie wiem, na jakiej podstawie usiłuje zrównać prawdziwą wiarę chrystusową z religiami demonicznymi.
  Niechęć do innych religii jest tak samo słuszna, jak niechęć do kłamstwa.

  PS. Jagnięcina i baranina są bardzo popularne na Gotlandii. To wspaniała wyspa o cechach niemal-ze odrębnego kraju, z własnym mikroklimatem i niesamowitym dialektem.

 51. Boydar said

  A mnie np. p.Środa nie smakuje, choć nie próbowałem. I co Rura na takie dictum ?

 52. Boydar said

  To było a’propos „… a skoro są nieobiektywne, to są g….o warte …”

 53. Isia said

  … (48) Panie Peryskop …

  … z ubolewaniem muszę przyznać, że ma Pan, ewidentnie, problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego w języku polskim … poza tym, w pańskiej odpowiedzi (skierowanej do mnie) brak rzeczowego odniesienia do mojego wpisu … natomiast, bez żadnych wątpliwości, popisuje się Pan brakiem dobrego wychowania i elementarnej grzeczności … takie nietaktowne (i bezpodstawne) uwagi są nie na miejscu i świadczą o pańskiej niedojrzałości … proszę przemyśleć sobie moje ( a także innych osób) słowa, odwołuję się, tym razem, do pańskiej inteligencji …

Sorry, the comment form is closed at this time.