Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Niemieccy Zieloni chcą, by państwo opłacało niepełnosprawnym usługi prostytutek

Posted by Marucha w dniu 2017-01-11 (środa)

Niemieckie państwo powinno opłacać prostytutki, które „obsługiwałyby” niepełnosprawnych.

Seks to w końcu podstawowa ludzka potrzeba i każdy musi mieć możliwość jej zaspokojenia, uważa partia Zielonych.

Niemieccy Zieloni uważają, że osoby niepełnosprawne i ciężko chore są w Niemczech dyskryminowane. Inaczej niż zdrowi obywatele często nie mają możliwości zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych. Zdaniem partii, należy im w tym pomóc opłacając z publicznych pieniędzy prostytutki, oczywiście obu płci.

– Finansowanie asystentów seksualnych [sic! – admin] jest dla mnie wyobrażalne – mówi jedna z rzeczników Zielonych, Elisabeth Scharfenberg. Jak podkreśla w rozmowie z tygodnikiem „Welt am Sonntag”, usługi prostytutek mogłyby być wynajmowane i opłacane przez władze szczebla lokalnego.

Zieloni powołują się na przykład Holandii, gdzie od kilku lat kobiety mają możliwość podjęcia pracy jako certyfikowane prostytutki. Pod nazwą „asystentek seksualnych” mogą wówczas „pracować przy opiece” osób chorych i niepełnosprawnych, otrzymując wynagrodzenie z państwowej kiesy. Osoby, które chcą korzystać z ich usług, muszą najpierw dowieść, że nie są w stanie zaspokoić w inny sposób swoich potrzeb seksualnych oraz nie mają pieniędzy, by opłacić usługi prostytutek z własnej kieszeni.

Według lewicowego portalu „Zeit Online” już dziś wiele prostytutek w Niemczech oferuje swoje usługi osobom niepełnosprawnym, „pracując” na przykład w domach opieki.

Jak ubolewa medium, oferowane przez nie usługi są jednak rozmaitej jakości, bo nie istnieje żaden system certyfikatów i prostytutki działają na własną rękę.

Według cytowanej przez portal seksuolog Vanessy del Rae kobiety lekkich obyczajów są tymczasem w domach opieki społecznej prawdziwym „błogosławieństwem” – i to nie tylko dla podopiecznych, ale także dla personelu.

Pach
Źródło: zeit.de
http://www.pch24.pl/

Nie jest chwilowo jasne, czy usługi asystentek seksualnych obejmują wyłącznie świadczenia podstawowe, czy też uwzględniają rozliczne zaawansowane warianty – i jak będą one wyceniane.
Admin

Komentarzy 27 to “Niemieccy Zieloni chcą, by państwo opłacało niepełnosprawnym usługi prostytutek”

 1. NC said

  Dleczego tylko niepełnosprawnym?

 2. Zerohero said

  Skąd założenie, że niepełnosprawni są najbardziej wyposzczeni? Ktoś może mieć fizjonomię, powiedzmy, niekompatybilną towarzysko i z tego powodu cierpieć na brak zainteresowania płci przeciwnej. Czy niemieccy Zieloni zaczną rozszerzać definicję niepełnosprawności?

  nieśmiałość
  skłonność do melancholii
  śmierdzące stopy
  malutki penis i kompleksy z nim związane

  może się okazać, że niejeden oficjalny inwalida lepiej sobie radzi na tym polu! 😀

 3. Boydar said

  Gdyby to nie Holandia czy BRD pomyślałbym, że p. Środa czy inny Grodzki chcą się za friko załapać, bo ani wilk ani niedźwiedź nabrać się już nie dają.

 4. Marcin said

  Przecież i tak podatnik płaci na tych niepełnosprawnych ogromne pieniądze także oni mają kasę i niech tak gospodarują ich opiekunowie aby na kurwy starczyło.

 5. Ohydne zjawisko i ohydne zdjęcie.

 6. Marucha said

  Nadzieja w seks-robotach, które do złudzenia przypominają żywe kobiety. Sztuczną inteligencją wprawdzie nie grzeszą, ale to nie o inteligencję wszak chodzi w danym przypadku.

 7. Re 6:
  Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że to kretyństwo zostało wymyślone i opracowane przez Japońców. Potrafią być wyjątkowo zboczeni.

 8. RomanK said

  To Japonczycy wymyslili jalowke????

  Swoja droga to bardzo dobry pomysl… skoro tyle ciezkich kurew oplacanych jest z budzetu….. dlaczego nie prostytutki????

 9. NICK said

  Temat był tutaj… .
  (westchnąłem po Bożemu; Aktem Strzelistym)

  Przecież WSZĘDZIE to się dzieje. Także w Polsce.
  Choć wymiar mniejszy. Skali znaczy.

  Niepotrzebne tzw. ‚państwo’ aby w Domach Pomocy Społecznej i podobnych, ‚opiekunka’ czy jak toto nazwać oddawała się ‚pensjonariuszom’. Za grosze. W jednym z DPS-ów cena za „laskę” to pięć PoLiN.

  Stare chłopy dają przykład, szykując wnukom dziwki ‚wyzwolone’.

  Zatem nawet ten odcinek życia.

  P.S.
  We skojarzeniu.
  Wszystko co ważne – na Gajówce było.
  Był temat Armii Radzieckiej; gwałtów na Polkach. Niektórzy, umniejszali wówczas gwałty i inne zbrodnie żydogermanów, kontrując Sowietami. To nie było śmieszne.
  To miało się nijak do tragicznej sytuacji, padalce.

  A teraz?
  20% kobiet polskich jest tak ukształtowana co by ‚dawać dooopy’. Tu czy tam.
  Patrzcie. Co będzie się działo.
  We okolicach stacjonowania brygady usraelskiej.
  Wieeele tysięcy Polek, ŹLE ukształtowanych, przez szatański system, pójdzie w piach… .

 10. Joannus said

  Ciekawe czy pomyśleli także o niepełnosprawnych umysłowo.

 11. Roman B said

  Re NICK Said . Kiedyś czytałem relację jakiejś małolaty co to ją chyba ojciec wysłał by „dawała” włochom przy okazji jakiś manewrów na poligonie w Drawsku Pomorskim. Przeleciało ja pół jednostki ,kilkanaście tysięcy lirów do przodu. Tatulo już planował budować stodołę ,kupić używany ciągnik itp. Rodzinka na dorobku poszła do kantorku a tu szok 1 Euro (4zł) = 1936.27 ITL.
  Dała tyłka za kilka złotych – a było być na bieżąco z walutami obcymi:)
  Polak (polka) mądry po szkodzie:)

 12. revers said

  no jak kilku niemcow im nie zamarznie w lebensraum
  ..https://s29.postimg.org/ch3rhhg1z/pomrozie.jpg
  a bezdomnego Polaka nie spala na stacji metra, to m nie wyjdzie ze sami sie zabezpieczaja na przyszlosc na darmowe ciupcianie.

 13. Józef Piotr said

  E Tam
  Hitler by nakazał kastrację jako tańsze rozwiązanie

  Niemcy się zmieniają czy zarządcy ?

 14. JerzyS said

  Ja proponuję, aby
  Partia Zielonych utworzyła
  – Armię Woluntariuszek.

  Będzie tanio, modnie i wygodnie!

  Oczywiście trzeba by jeszcze utworzyć :
  Instytucję Kontrolerów Jakości Usług
  i wystawiać kandydatkom do tej Armii,
  stosowne certyfikaty uznawane w całej UE!

 15. revers said

  do tego prochy, srodki pobudzajce nie na sztuki, a na wage za darmo jak greenviagra, prezewatywy i bedzie ueber alles. Nie zadko zdarzalo sie ze inwalidzi na wozkach z dwoma opeikunkami za kase dla niepelnosprawnych, na jachcie rzucali w bok kule i wozek inwlidzki i zdrowieli na 100% sprawnosci motorycznej by odrobci zaleglosci erotyczne w trojkacie, jedna panienka to za malo na rozhucconych inwalidw na papierze.

  Swego czasu jak zieloni z czerwonymi w palacu prezydnckim w Berlinie zrobili impreze integracyja, to wszyskie ubikacje w palacu zapchane byly narkotykami i prezewatywami.

 16. Delikatnie wynurzam głowę zza krzaka said

  Nie no to co się już dzieje to jest jakieś zbiorowe opętanie albo choroba psychiczna przenoszona drogą kropelkową w powietrzu jak grypa.

  Niemcy mogą sobie łapę podać z muzułmańcami (nic dziwnego, że ich tam tak dużo), bo już nawet nie zdają sobie sprawy, że źle robią. Mniewam, że są jeszcze ludzie zboki, którzy mają świadomość, że to co robią i lubią robić mimo wszystko nie jest dobre (bo przecież diabeł kusi każdego z nas). U szwabów tego nie ma, bo oni jak wynika z artykułu nie rozumieją już co robią.
  A ta dymana lala bez szyi na akumulator zapodana przez pana Gajowego – zaorane!
  Niemcy to europejskie (o ile nie światowe) centrum prostytucji. Polki, Czeszki, Rumunki, Ukrainki, Bułgarki jeżdżą tam dawać starym esesmanom.
  Swego czasu jak pracowałem w centrum handlowym poznałem „fajną” dziewczynę. Później się okazało, że, jednak niefajną. Jako sprzątaczka na umowie o dzieło zarabiała po sześć stów na miesiąc. Nie popracowała długo, pojechała do Niemiec. Jaki był mój szok, gdy się dowiedziałem, że jest prostytutką na własne życzenie. Wcześniej w ogóle bym tak o niej nie pomyślał. Głupia jak but, a są jeszcze głupsze. Koleżanki po fachu, które z nią „pracują” mają chłopaków, mężów, dzieci! Szczegółów opisywał nie będę, bo nie mam dalej ochoty tego drążyć. Podałem jednak tę historię tutaj po to, żeby pokazać jak to się można skundlić. Nie mam kasy to idę do burdelu – hasło młodych pracownic z Europy środkowej i wschodniej.
  Cały ten seks jest przereklamowany i nie daje jakieś tam nirwany czy ciul wie jakiej przyjemności, a służyć powinien wyłącznie prokreacji, bo po to tylko jest.
  Polecam poszukać sobie tzw. „Wywiad z demonem” czy jakoś tak się to nazywało. Ksiądz podczas egzorcyzmu powołując się na Matkę Bożą kazał demonom mówić prawdę. Opowiedziały one, że w piekle jest najwięcej osób, które grzeszyły szóstym przykazaniem. Gdybym miał ten „wywiad” zawsze przed oczami, to by mnie chyba nigdy do niczego nie kusiło (tak szczerze i przekonująco był opisany). Stąd wiadomo dlaczego masoneria tak zaciekle walczy o demoralizację seksualną ludzkości. Diabeł ma przez to rzeszę niezbawionych dusz.

 17. Boydar said

  Po arytmetycznemu sądząc, szóste jest dopiero szóste. Przypadków nie ma. Choć uważam, że to ósme powinno być drugie. I mnie osobiście by wystarczyło. Bo większość jeśli nie wszystkie grzechy biorą się z zaprzeczenia Prawdzie. Ale litościwy Pan Bóg objaśniał Prawa także dla tych mniej rozgarniętych, stąd musowo było całe dziesięć zapisać.

 18. Piszę więc jestem said

  Tak troche niedołężnie, ale cały Michlkiewicz,

  kpić z Wiary, zapewniając , że się jest Katolikiem.

  Jak daleko siega – naiwność Boga?!

  Tak to widzę więc i mogę, Booo

  każdy ma prawo do swojego zdania . . .

 19. Sowa said

  „chcą, by państwo opłacało niepełnosprawnym usługi prostytutek”

  Znowu to mityczne państwo. Te diableskie sukinsyny nigdy wam nie powiedzą, że to są Wasze pieniądze, zapłacone w niezliczonych podatkach. O nie! To są pieniądze Państwa – nie wasze, głupie goim.

  Zatem uczciwie płacąc podatki popieramy takie zboczenia.

 20. Boydar said

  No przecież była umowa – że drwimy.

 21. VA said

  re:6
  Komitet Parlamentu Europejskiego głosował za przyjęciem projektu, który proponuje nadanie statusu prawnego dla robotow, kwalifikując je jako „osoby elektroniczne”.
  https://www.rt.com/viral/373450-robot-kill-switches-status/

 22. JerzyS said

  Ciekawe, czy prostytutki mogą też być niepełnosprawne,
  czy muszą zaliczyć jakiś test sprawnościowy?
  Ukończyć jakieś kursy i szkolenia?

  Czy mogą sobie starsze panie,
  tak dorabiać do emerytury?

 23. Greg said

  Panie Jerzy, zapomniał Pan jeszcze o Panach?
  Oni nie mogą ,,dorabiać”
  Prostytutki męskie są?

 24. JerzyS said

  Owszem mogą i dorabiają w polityce!

 25. JerzyS said

  Niektóre w polityce , sądownictwie i nauce tak dorabiają do śmierci!

  To są beneficjenci przemian ustrojowych 1989!

 26. Plausi said

  Nie ma problemu

  z realizacją takiego projektu, bowiem jest wystarczająca podaż prostytutek, przy czym dołączenie 10 krajów z Europy Wschodniej, Ukrainy nie pomijając, znakomicie poprawiło zaopatrzenie. Zielonym chodzi o „miejsca pracy” dla parobków demokracji.

  Zieloni, a osobiście jeden z ich ideologów Cohn-Bendit, zebrali też znakomite doświadczenie z zastosowania dzieci do obsługi seksualnej, wychowanie seksualne w szkołach podstawowych powinno pozwolić dzieciom z kręgów parobków przejąć odpowiedzialne zadanie obsługi seksualnej nie tylko Zielonych ale także innych spragnionych miłości.

  Wg talmudu już trzyletnia dziewczynka może zostać wykorzystana w środowisku wyznawców do obsługi seksualnej, z tego względu ten wiek jest uznany za próg selekcji dla małżonek rabinów. Nie powinien to być ostatni projekt Zielonych, którzy od początku trzymają się wykładni talmudu.

 27. Delikatnie wynurzam głowę zza krzaka said

  Jeśli ktoś nie wierzy:

  https://www.gloria.tv/video/TgwR72zAvKrF4KPCtXu4W3QiA

Sorry, the comment form is closed at this time.