Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Trump: „Mamy okropne stosunki z Rosją, lecz potrzebujemy jej, by walczyć z PI”

Posted by Marucha w dniu 2017-01-11 (środa)

W Nowym Jorku odbywa się pierwsza konferencja prasowa prezydenta elekta Donalda Trumpa.

Prezydent elekt USA Donald Trump oznajmił, że ma nadzieję na nawiązanie dobrego kontaktu z prezydentem Rosji Władimirem Putinem i wspólną z Rosją walkę z ugrupowaniem PI, które stworzyła odchodząca administracja. [Jasno powiedziane – admin]

– Rosja może nam pomóc w walce z PI, które stworzyła panująca administracja — oznajmił Trump. — Jeśli Putinowi podoba się Trump, to jest to plusem, a nie minusem — dodał on.

Jednocześnie oświadczył, że również może twardo zachowywać się wobec Rosji. Kto wierzy w to, że Clinton byłaby twardsza w relacjach z Putinem niż Trump?— zadał pytanie prezydent elekt USA. — Nie wiem, czy będę w stanie nawiązać z Putinem dobry kontakt, ale mam taką nadzieję — podsumował Trump.

Trump odwołał się również do „kompromitujących materiałów”, które rzekomo Rosja ma przeciwko niemu. Gdyby coś mieli, opublikowaliby to — powiedział. Prezydent elekt USA.

Donald Trump oświadczył, że szanuje stanowisko rosyjskich przedstawicieli, którzy zdementowali skandaliczne informacje na jego temat w mediach. – Szanuję to, co oni (Rosja — red.) powiedzieli — oznajmił Trump na konferencji prasowej w Nowym Jorku transmitowanej przez amerykańskie telewizje.

Donald Trump oznajmił, że w USA dochodzi do wielu włamań hakerów, w tym ze strony Rosji. „Ma miejsce wiele włamań” — powiedział Trump. Według niego robiła to „Rosja i inne kraje, inni ludzie”.

Trump oznajmił też, że za jego panowania Rosja będzie szanować USA bardziej, niż miało to miejsce do tej pory.

– Rosja będzie szanować nas o wiele bardziej, kiedy to ja będę sterował krajem — powiedział Trump. Mam nadzieję na poprawę stosunków z Rosją. Nie będę jednak proponował śmiesznego plastikowego przycisku resetu jak zrobiła to Clinton (Hillary — red.). Co tam resetować? Albo się uda, albo nie — powiedział Trump.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 11 to “Trump: „Mamy okropne stosunki z Rosją, lecz potrzebujemy jej, by walczyć z PI””

 1. Alina said

  U nas powinno się zrobić to samo, tylko jeszcze szybciej:
  http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/6161-wladze-czech-do-obywateli-sami-zastrzelcie-terrorystow

 2. Głos Prawdy said

  co mi w nim podoba się – to, że często wali prosto z mostu, bez zbędnych ceregeli. Zwyczajnie przemyślani i podstępni więcej dyplomatyczni. Chcę się wierzyć, że będzie mógł choć trochę kierować się sprawiedliwością w podjęciu decyzji.

 3. gosc said

  Przywrocenie pomnika Wdziecznosci Ameryce na skwer im Prez Herberta C HOOVER-dluta prof. X. Dunikowskiego-w podziece za NAJWIEKSZA POMOC HUMANITARNA-w dziejach -I i II wojna swiatowa

  Już ją sobie dawno odebrali.
  Admin

 4. Zerohero said

  Puściły zwieracze pełzakom.

  http://prawica.net/6254

  komentatorzy zwrócili uwagę na fragment:

  „Putin does not seek American greatness. As your allies, we do. „

  Przy okazji….kreatura używająca nazwiska „Waszczykowski” zadeklarowała, że im więcej amerykańskich żołnierzy w Polsce, tym więcej Polaków będzie mogło pojechać na „misje”. Sprytne, nie?

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/waszczykowski-im-wiecej-sil-usa-w-polsce-tym-wiecej-sil-polskich-moze-pomagac-amerykanom-na-swiecie

 5. Lily said

  Re 4;Zerohero
  Znaczy to,ze Polacy- Slowianie maja byc miesem armatnim dla Usraela.
  „Wsza wojna,jest nasza wojna,stad wojsko Polskie w Iraku,Afganistanie”.Deklaracja
  L.Kaczynskiego dla „Bobi” w 2006 r w Izraelu.

 6. Lily said

  Re 5;Lily
  Mialo byc Bibi.

 7. Roman Kidler said

  I to co najwazniejsze nazwal CNN klamcami „you’re fake news”.
  Gdy nasepnie zabral glos dziennikaz z BBC prezydent powiedzial „an other beauty”.
  Plus kilka innych wyjasnien. Polecam obejzec cale wystapienie na YT.

 8. jjj said

  Zawsze mozna zyczeniowo odczytac, ze ujawnia wielkie tajemnice stworzenia PI przez USA.
  Niemniej sprawdzilem tą „rewelacyjną” informację – powiedzial ze administracja BO stworzyla PI …. poprzez przedwczesne wycofanie sie z Iraku, a dokladnie poprzez wycofanie sie w niewlascìwym czasie, co stworzylo pustkę i powstal ISIS

 9. Joe said

  Zachowuja sie tak jak ci co nie sluchali komunikatow a zaskoczyl ich wybuch wolkanu….Zaslaniali sie parasolami ale te nie wytrzymuja ciezaru lawy….Zaczyna sie „jazda bez trzymanki” i to chyba na sporej POwierzchni Matki Ziemi.

 10. RomanK said

  Wczoraj -Pierwsza konferencja prasowa to byl – mastershow!!!!!!
  Na oczach Ameryki Prez Elekt zlapal i wytarl podloge Czwarta Wladza i Jej Wlascicielami.

  Teraz prosze ludzi o zdolnosci mysleia samodzielnego i zwrocenie uwagi na to- jak roznia sie ludzie..mimo szkolenia na think tankach.
  W Europie Orban zachowuje sie jeden- jak narazie -tak, jak powinien…rzucajac sie swemu mistrzowi i kreatorowi do gardla , zeby je przegryzc?

  Kto stanie sie ofiara ???? a kto beneficjantem???? przebiegunowania Swiata????
  KTo bedzie w stanie zachowac zsie wlasiwie ..kiedy zniknie DLUG ????
  KTo sdie go pozbedzie a kogo przywali grzebiac????
  Pytania na nastepne godziny…..

 11. Boydar said

  Na dwoje babka wróżyła, Panie Romanie.

  Na oczach całego świata Służba Porządkowa w gettcie warszawskim wytarła bruk swoimi najwierniejszymi sługami. Do ostatniej mycki. Później już wszystko było zwyczajnie. I tylko Polacy się dziwili, jak to tak może być.

  Może; co jakiś czas trzeba buraki przerwać. Bo całość grzędy nie rosłaby zgodnie z planem Wielkiego Ekonoma.

  Dwadzieścia pięć lat później ekipa Gomułki już nie tak drastycznie lecz również z pożytkiem dla planu, ‚uczyniła pustkę w domu moim’. I znowu było zdziwienie, i treny lamentów, głównie naszych.

  Takie zabiegi agrotechniczne pozwalają na utrzymanie sterowności całego przedsięwzięcia. Nie regulowany wzrost powoduje wręcz rakowacenie substancji. Jeszcze moment i w ogóle wszystko by się zawaliło. Bo pasożyt nie patrzy perspektywicznie, tasiemiec zeżre żywiciela nie patrząc na swój nieuchronny tym koniec.

  Na szczęście w gronie wysoko specjalizowanych pasożytów istnieją jednostki, mające wizję i niemanie skrupułów. Dla nas to niepojęte, ale dokładnie tak to działa i od wieków jest regularnie praktykowane.

  W USA baaaardzo dawno już nikt nie sprzątał, nie jestem pewien czy nie od samego początku. Tak, że nie cieszmy się przedwcześnie tym, że rumor i rejwach będzie ogromny.

  Zupełnie natomiast nie wiem, po co ja to do Pana piszę; przecież to właśnie Pan wie wszystko lepiej.

Sorry, the comment form is closed at this time.