Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Czy chcą nas zabić?
  prostopopolsku o Opary kłamstwa i absurdu w Par…
  Marucha o Rok 1939 w warunkach „demokrac…
  Boydar o Czy chcą nas zabić?
  revers o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Opary kłamstwa i absurdu w Par…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (71 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (71 – …
  Sowa o Wolne tematy (71 – …
  Piskorz o Wolne tematy (71 – …
  Głos Prawdy o Wyprane mózgi! Poznaj starożyt…
  Piskorz o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  Głos Prawdy o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  revers o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  Wanderer o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

W oczekiwaniu na zaprzysiężenie Trumpa

Posted by Marucha w dniu 2017-01-12 (Czwartek)

Zbliżająca się szybkimi krokami data zaprzysiężenia Donalda Trumpa, jako 45 prezydenta Stanów Zjednoczonych powoduje wyraźne przyspieszenie polityczne w tym kraju. Akcja przeciwko Trumpowi ma dwojaki charakter, po pierwsze – jest to atak bezpośredni, po drugie – dotychczasowa administracja w pośpiechu prowadzi politykę faktów dokonanych, które mają związać ręce nowemu prezydentowi.

Można się jedynie dziwić, że sytuacja – pomimo oskarżeń o charakterze zasadniczym i to w wykonaniu najważniejszych instytucji bezpieczeństwa państwa, czołowych mediów będących potężnym oparciem dotychczasowego establishmentu, wreszcie promowanych przez te media wpływowych i popularnych polityków – nie wydaje się być jeszcze ekstremalną.

U nas podobna sytuacja, czyli nie przymierzając, uznanie przez czołowych polityków i przez większość głównonurtowych mediów oraz służby wywiadu, że nowo wybrany prezydent RP jest kreacją rosyjskich służb, hakerów i samego W. Putina, doprowadziłaby z pewnością do przewrotu politycznego i to o charakterze gwałtownym. I choć USA to nie Polska, zagrożenia nie można absolutnie bagatelizować.

Przed Bożym Narodzeniem mieliśmy wystąpienie CIA zarzucające wprost Rosji wykreowanie Trumpa. Teraz doszedł raport FBI w tym samym tonie. Po nim Obama kazał wydalić z kraju dyplomatów rosyjskich i rozszerzyć sankcje na Rosję.

Człowiek z pewnością opętany nienawiścią do Rosji, a jednocześnie czołowa twarz amerykańskiej War Party (Partii Wojny), senator John McCain robi objazd po krajach bałtyckich, Ukrainie i Gruzji, potwierdzając(!?) tam zobowiązania USA, otwarcie oskarżając Rosję o wykreowanie Trumpa i nawołując do poszerzenia sankcji i do przeciwstawienia się imiennie samemu Władimirowi Putinowi.

Na Ukrainie McCain powiedział: Przekazuję przesłanie od amerykańskiego narodu – jesteśmy z wami, wasza walka jest naszą walką i razem zwyciężymy (…) W 2017 roku pokonamy najeźdźców i odeślemy ich tam, skąd przyszli. Do Władimira Putina (kieruję przekaz): nigdy nie pokonasz ukraińskiego narodu, ani nie pozbawisz go niepodległości i wolności.

Czują Państwo, czym to pachnie. Można co prawda uznać McCaina za człowieka chorego psychicznie, ale byłoby to tylko akademickie uproszczenie i niczego by w istocie nie zmieniło w rzeczywistości, w której przyjmowany jest on przez marionetkowe rządy wasali USA, jak tytan zwiastujący prawdziwą wolność, jak Prometeusz niosący światło demokracji na ziemie otoczone cieniem moskiewskiego samodzierżnego kagiebisty.

Nawiasem mówiąc, prezydent Putin zwrócił kiedyś uwagę na fakt, że McCain został pojmany w czasie wojny wietnamskiej, przetrzymywano go w dziurze w ziemi i zasugerował możliwość poddania (jeszcze nie) senatora praniu mózgu…

Tymczasem amerykańscy niezależni obserwatorzy i społeczności internetowe, które w istocie są zwycięzcami ostatnich wyborów, bo to one zakwestionowały tyranię establishmentu i wszechwładzę sprostytuowanych mediów z Washington Post, New York Timesem i CNN na czele, oraz zmobilizowały miliony Amerykanów do aktywności, która przełożyła się na sukces wyborczy, totalnie wykpiwają oficjalną propagandę „zhakowanych wyborów” – tytułem przykładu: To Władymir Putin jest tajnym prezydentem USA, tak, US stało się USSR. Wszystko skończone. Trump jest komunistą, który przyjmuje rozkazy od Putina.

Grał do tej pory, ale w istocie jest komuchem-miliarderem – ale jednocześnie zupełnie poważnie mówią o pełzających zamachu stanu tzw. elity, o szachowaniu Trumpa, o wiązaniu mu rąk przez establishment, o sojuszu wszystkich rzekomo różniących się sił przeciwko elektowi.

Te „elity” to: CIA, która stała się agencją zinstytucjonalizowanych zabójców międzynarodowych, a której zagraża zapowiedź semi-izolacyjnej polityki Trumpa, przemysł zbrojeniowy żyjący z eksportu wojen w ostatnim 25-leciu, neokonserwatyści i likudowcy w Izraelu, jako nadbudowa ideologiczna, generałowie o mentalności zimnowojennej i jastrzębie wojenni, dla których sama myśl o możliwości zredukowania wpływów jedynego światowego supermocarstwa jest herezją, wreszcie służące im wszystkim i same budujące świat niemal doskonałej fikcji, media.

Jak w tym wszystkim odnajdzie się Trump?

Nadzieją dla wolnego świata jest, aby udało mu się zrealizować jak najwięcej z zapowiedzi, a przede wszystkim – i to powinna być główna troska prezydenta-elekta – aby nie dał się wmanewrować w sytuację, w której jedynym wyjściem będzie zwrócenie się do swoich wrogów o pomoc.

Dlatego jestem pełen niepokoju o nadchodzącą prezydenturę Donalda Trumpa. Nie uważam hurraoptymistycznie, że establishment, że neokoni już przegrali i mogą się zająć tylko lizaniem ran. Są wciąż nie tylko bardzo groźnym przeciwnikiem, ale także siłą, która ma nadal przewagę, przynajmniej na papierze, nad Trumpem i jego wyborcami.

A jest wiele obszarów, w których Trump może być wyprowadzony w pole. Zapowiedź nominacji Davida Friedmana, „agresywnego syjonisty” – w opinii m.in. Pata Buchanana – na ambasadora USA w Izraelu i zapowiedź przeniesienia ambasady z Tel Avivu do spornej Jerozolimy, to zupełnie niepotrzebny akt zaostrzenia sytuacji na Bliskim Wschodzie, gdzie Trump powinien wygaszać napięcia narosłe od 1991 r., a nie je pogłębiać.

Poparcie dla kolonizacyjnej polityki Netanyahu budowania osiedli żydowskich na palestyńskim Zachodnim Brzegu, Trump ogłosił po przyjęciu przez ONZ, bez weta USA, rezolucji potępiającej Izrael za te działania. Sytuacja jest bardzo skomplikowana. Ambasador Izraela w USA Ron Dermer pozwolił sobie na skandaliczny komentarz, że USA nie tylko nie zaprotestowały przeciwko temu międzynarodowemu gangowi, ale w istocie stoją za tym gangiem.

O statusie Izraela w kontaktach USA świadczy brak jakichkolwiek reakcji na takie przekroczenie zasad dyplomacji i dobrego smaku przez Dermera. Tymczasem desygnowany na Sekretarza Obrony gen. James Mattis w 2013 r. ostrzegał, że kontynuowanie przez Izrael polityki kolonizacji doprowadzi do powstania państwa apartheidu.

W samym Izraelu pojawiają się głosy, że polityka Netanyahu prowadzi donikąd, a jego agresywna reakcja na rezolucję, w tym wezwanie do rewizji relacji z głosującymi „za”, czyli z m.in. Francją i Wielka Brytanią, zniszczy pozycję międzynarodową państwa i zamknie kanały dialogu z państwami, których pomocy Izrael potrzebuje (opiniotwórczy Haaretz – Netanyahu wtrąca Izrael w otchłań).

Pat Buchanan twierdzi wprost, że któregoś dnia polityka „Israel first” uprawiana od dziesięcioleci przez USA musi zostać zastąpiona przez „America first”. Dodajmy, że „America first” to było hasło kampanii Trumpa…

Dobrą wiadomością jest nominacja Rexa Tillersona, szefa koncernu Exxon Mobile na Sekretarza Stanu, człowieka głęboko zaangażowanego w interesy z Rosją i nawet tam odznaczonego.

Jednocześnie poprzednia administracja pozostawia Trumpowi zgniłe jajka w postaci szeregu faktów dokonanych i deklaracji podejmowanych w ostatniej chwili, takich jak przerzucanie brygady pancernej do Polski, jak agresywne wypowiedzi generałów amerykańskich w NATO, zapowiedź możliwej nowej interwencji NATO na Bałkanach.

Niedobrze brzmią też słowa kojarzonego z Trumpem Rudolpha Giullianiego, który w Polsce mówi językiem supremacji i zimnej wojny o tym, że USA nie muszą nikogo pytać o zdanie w sprawie ustanowienia strefy zakazu lotów w Syrii. Cóż, łatwo nie będzie…

Tymczasem w Europie wrze. Establishment liberalny jest już prawdziwie przerażony radykalizacją postaw Europejczyków, które kwalifikują jako skrajnie prawicowe. Wyniki badań opinii w głównych krajach UE mówią wiele. Oto, we Francji 45% zwolenników Frontu Narodowego uważa, że multi-kulti sprawiło, że Francja jest gorszym miejscem do życia, 24% wszystkich Francuzów tak uważa, a wśród centroprawicy 34%; jednocześnie 50% FN ma negatywną opinię o muzułmanach przy 29% ogółu; 75% FN ma negatywny pogląd na imigrantów, przy czym ten pogląd podziela 45% wszystkich Francuzów.

W Niemczech 60% zwolenników Alternatywy ma negatywną opinie o multi-kulti, przy 30% ogółu Niemców i 39% wśród zwolenników… partii Angeli Merkel. 59% i 63% zwolenników Alternatywy ma negatywną opinię o odpowiednio muzułmanach i imigrantach, przy 29% i 31% wśród ogółu.

Podobnie jest w Holandii, wśród zwolenników partii Geerta Wildersa PVV i wśród ogółu liczby te wyglądają następująco: 60% i 36% negatywnej opinii o multi-kulti, 62% i 35% negatywnej opinii o muzułmanach i 59% i 36% negatywnych opinii o imigrantach.

Jeszcze ciekawiej wygląda stosunek tych społeczeństw do UE. We Francji 67% zwolenników FN ma negatywną opinię o Unii Europejskiej, wśród ogółu to aż 61%! W Niemczech 60% spośród Alternatywy i aż 48% ogółu ma negatywna opinię o UE, zaś w Holandii to aż 70% zwolenników partii Geerta Wildersa i 46% ogółu Holendrów.

W każdym z tych krajów w 2017 r. będą wybory. Szykują się nam zmiany na arenie politycznej, być może tak poważne, że nie obejdzie się bez rozruchów i daleko idącego zredefiniowania bezpieczeństwa międzynarodowego w oparciu o inne niż w ciągu ostatnich 25 lat priorytety.

W tym aspekcie widać rażące ideologiczne i polityczne zapóźnienie Polski. U nas Unia Europejska cieszy się poparciem partii władzy i największych sil opozycji oraz 75% Polaków [!!! Dzielny, mądry Naród! – admin]. Dominuje zdecydowanie mentalność a’la John McCain.

Trzeba zadać podstawowe pytanie – z czym mamy jako Polska wyjść do Europy, do świata? To, czym żyją nasze „elity”, ich przemyślenia i propozycje to skansen polityczny na granicy groteski. Nie nadaje się to do niczego, jak tylko do wyrzucenia na śmietnik historii.

#                  #                   #

Katastrofa rosyjskiego Tu-154 nad Morzem Czarnym wymaga, abym zakończył osobistym wspomnieniem. W świąteczny dzień 25 grudnia tragiczną śmierć poniosło 64 członków słynnego Chóru Armii Rosyjskiej im. Aleksandrowa. Ze względu na swój wysoki poziom artystyczny i bogaty repertuar, Chór Aleksandrowa (tak był potocznie nazywany) był niezwykle popularny na całym świecie, także w Polsce.

Oprócz klasycznego repertuaru – radzieckich pieśni wojskowych, wykonywał także tradycyjne rosyjskie pieśni i przyśpiewki ludowe, światowe szlagiery oraz utwory typowe dla krajów, w których występował. W Polsce Chór prezentował m.in. dwie piękne polskie pieśni wojskowe – „Czerwone maki na Monte Cassino” oraz „Okę (Szumi dokoła las)”.

W ostatnim czasie, w ramach promocji nowej historii, mającej łączyć Rosjan, Chór włączył do swego repertuaru także pieśni armii carskiej. I choć Aleksandrowcy występowali często w naszym kraju ciesząc się wielką popularnością (i nienawiścią garstki szaleńców), mnie osobiście dane było zobaczyć ich na żywo jeden jedyny raz daleko od Ojczyzny, w Mieście Krzyża, podkaukaskim Stawropolu, w 2014 r. Znak czasów – koncert rozpoczynał się i kończył krótkimi wystąpieniami miejscowego arcybiskupa.

Chór nie śpiewał w rosyjskim mieście polskich pieśni, ale wykonywał jedną nam wspólną pieśń (jeśli chodzi o muzykę) „Pożegnanie Słowianki” Wasyla Iwanowicza Agapkina, czyli nasze „Rozszumiały się wierzby płaczące”. 9 maja 2015 r. w Moskwie wraz z Kolegą Zbigniewem Sekulskim śpiewaliśmy tę pieśń z Rosjanami (oni swoją, my swoją wersję) na obchodach 70-lecia Dnia Zwycięstwa.

Świat kultury poniósł wielką stratę, ale nawet w obliczu takiej katastrofy, wierzę, nawet jestem pewien, że Rosjanie odbudują Chór Aleksandrowa, i że będzie on trwał pomimo tragedii.

[Już go odbudowują. – admin]

Adam Śmiech
Myśl Polska, nr 3-4 (15-22.01.2017)
http://www.mysl-polska.pl

Komentarzy 30 do “W oczekiwaniu na zaprzysiężenie Trumpa”

 1. Wieś Rządzi Światem said

  > Dominuje zdecydowanie mentalność a’la John McCain.

  Bo w taki deseń prane są ludziom umysły. Poza tym na „partię władzy” w ostatnich wyborach głosowało 5,7mln ludzi, 0,75 z tego to 4,3mln.

  Językiem polskim na świecie posługuje się 60mln ludzi.

 2. RomanK said

  Te „elity” to: CIA, która stała się agencją zinstytucjonalizowanych zabójców międzynarodowych, a której zagraża zapowiedź semi-izolacyjnej polityki Trumpa, przemysł zbrojeniowy żyjący z eksportu wojen w ostatnim 25-leciu, neokonserwatyści i likudowcy w Izraelu, jako nadbudowa ideologiczna, generałowie o mentalności zimnowojennej i jastrzębie wojenni, dla których sama myśl o możliwości zredukowania wpływów jedynego światowego supermocarstwa jest herezją, wreszcie służące im wszystkim i same budujące świat niemal doskonałej fikcji, media.

  Jak w tym wszystkim odnajdzie się Trump? ////”….koniec cytaty.

  Latwo! Trump wie!!!!! DOkladnei wie..co udowadnia kazdego gdzia….a …pan wypisuje dyrdymaly…panie Adamie.
  Trump doskonale odroznia neokonow od likudowcow ..ortodoksow od Lubavitcherow, tych od Haredim i hassidim…. etc..etc …etc,,,….pan wcale.
  Generalowie o mentalnosci ….i tym podobne emmpstrembzdrem…

  Panowie….. wy naprawde nie macie zielonego pojecia co sie dzieje…zadnego….zatem moze narazie nic nie mowcie ..
  poczekajcie …./az opadnie kurz….

 3. witek said

  „Niepodległościowcy” pikietujący przed filharmonią przed koncertem Chóru Pustavolowa.
  Bo dla nich wszystkie chóry to ” ruskie” 🙂

  „No jeszcze nie cała, ani nawet znaczne dywizje, a jedynie forpoczta, ale jakże doborowa! Jej artystyczny zespół, spadkobierca znanego Chóru Aleksandrowa, występował w piątek (na „prima-aprilis”?) w opolskiej filharmonii. Nam „ruski sołdat”, w charakterystycznej czapce z dużym okrągłym i wyniosłym rondem, w przepasanej bluzie, kojarzy się zawsze z katem strzelającym z nagana w potylicę polskiego patrioty w Katyniu, Miednoje i innych miejscach kaźni polskich oficerów w sowieckiej Rosji w 1940 roku”

 4. GonDar said

  !!! Dzielny, mądry Naród! – admin
  Pochwała czy nagana? Sarkazm?
  Moim zdaniem mało wyedukowany.

 5. Maciuś said

  Nie mogę się doczekać kiedy Donald Trump, wreszcie zostanie zaprzysiężony na prezia USA. Trump, to jedyny gwarant zniesienia żydowskich sankcji na Rosję i zachowania z Rosją pokoju.

 6. Dziadzius said

  Nie chce byc ani krukiem ani sepem ale wydaje mi sie ze Trump [[ nie daj Boze TRUP]] zaczepil dwie powazne zmije polityki USraela a mianowicie
  #1 „federal reserve” ktora jest bezdenna fabryka pieniedzy dla Rotchschild — tak jak to zrobili i Lincoln i Kenedy i oni zostali zabici —-a przez kogo?
  Przez numer #2 CIA – i CIA na rozkaz Rotchschild zniszcza Trumpa zanim on bedzie prezydentem . Jaki wtedy bedzie polityczny teatr to nie wiem ale napewno bedzie w tym i clinton i obama i kierowca/dyrektor tej sceny soross

 7. VA said

  Miliarder George Soros stracil na giełdzie prawie 1 mld $ po wygranych wyborach Trumpa.
  http://www.wsj.com/articles/billionaire-george-soros-lost-nearly-1-billion-in-weeks-after-trump-election-1484227167

 8. Joannus said

  Ad 5 i 6
  Obawiam się krótkowzrocznej naiwności w wierze Panów.
  Nizadługo zmienicie zdanie.

 9. Vladimir said

  Dzielny ale glupi Narod bo, dopuscil do wladzy wrogow i zdrajcow z ktorymi nie potrafi zrobic nic aktualnie …. tak jak w przeszlosci co dalo w konsekwencji 200 lat niewoli. Dzis mimo pewnych, pozytywnych tendencji jestesmy w sojuszu z organizacja militarna ktora ma na swoim koncie agresje na wielu krajach swiata oraz UE ktora jest przedluzeniem tzw Bialego Domu bedac jednoczesnie wykonawca NWO. Scenariusz jest wiec zdecydowanie ponury. Cala nadzieja w Trumpie ktory ma niezwykle trudne zadanie poniewaz przyjdzie mu wlaczyc z NATO/FBI/CIA z ktorych kazda reprezentuje swoja nie bagaltena potege o czym przekonal sie JFK ktory jednej z nich chcial sie pozbyc.

 10. Dziadzius said

  @8 zawsze jest bezpieczniej „przepowiadac ” dzien po wydarzeniu niz dzien przed ale tez i dobrym jest pamietac stare Polskie powiedzenie ” madry Polak po niewczasie”

 11. NICK said

  TAK. Panie Janie.

  Poczucie bezpieczeństwa „obce” Panu nie jest?
  Dziadziuś. (10).

 12. maniek said

  Maciuś&dziadziuś…ale_dżezy-mówie_Wam!…:D

  cyt…

  07/11/2016 by opolczykpl
  Donald Trump – patriota Usraelski, nadzieja dla wolnego od lichwy Usraela i świata, czy syjonistyczny Trampek…?

  .

  .
  Od jakiegoś czasu pocztę moją zalewa pro-Trampkowa propaganda. Nawet poważni skądinąd ludzie dają się na nią nabrać. Ale i w internecie jest cała masa tekstów zachwalających ową izraelską marionetkę. Zwłaszcza kolportowana jest ta jego agitka przedwyborcza zatytuowana „Musisz to wiedzieć!(160)Przemówienie Trumpa, które przekonało do niego USA i świat”:
  .

  .

  Mnie niestety nie przekonało. Być może jestem kosmitą nie z tego świata. Albo po prostu wiem, czym są agitki przedwyborcze. O tym, kim Trampek jest rzeczywiście świadczy najlepiej jego wystąpienie przed żydowską lobbystyczną AIPAC:
  .

  .
  A tutaj tłumaczenie owego wystąpienia:
  .

  Kandydat na prezydenta USA z ramienia Republikanów Donald Trump, pierwszy na liście nominowanych przez swoją partię, zwrócił się do AIPAC – Amerykańsko Izraelskiego Komitetu do Spraw Publicznych (American Izrael Public Affairs Committee) w poniedziałek, omawiając relacje między Stanami Zjednoczonymi a Izraelem. Poniżej kompletny zapis jego przemówienia.

  TRUMP: Dobry wieczór. Dziękuję wam bardzo.

  Przemawiam dziś do was jako dozgonny sojusznik i prawdziwy przyjaciel Izraela. (wiwaty, aplauz)

  Jestem nowicjuszem w polityce, ale nie we wspieraniu interesu Żydów….czyt.dalej…

  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/11/07/donald-trump-patriota-usraelski-nadzieja-dla-wolnego-od-lichwy-usraela-i-swiata-czy-syjonistyczny-trampek/

  gierki-dla-gawiedzi…problem-jest_bardziej-złozony…

  cyt…

  Piotr Bein’s blog = blog Piotra Beina
  09/01/2017
  Największa katastrofa nuklearna, Fukuszima stan na 2016
  Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 10:17
  Największa katastrofa nuklearna, Fukuszima stan na 2016, dokładka do jednego z największych genocydów w historii ludzkości

  Suma Fukuszim i prób atomowych: Uczeni: ponad 120 mln przypadków raka i ponad 60 mln zgonów przez opady radioaktywne, nie licząc poronień i martwych porodów — Profesor: “Straszne… To zbrodnia wojenna znacznie większa swą skalą niż jakakolwiek inna w historii ludzkości” (VIDEO) [Nie całkiem tak: np. zbrodnie wojenne dżihadu wymordowały od VII w. ok. 300 mln chrześcijan, a ilu z in. grup religijnych wzdłuż międzykontynentalnych tras dżihadu? Za to tempo genocydu nuklearnego jest wśród rekordowych ludobójstw w historii ludzkości: ż-wojny “z terrorem” zabijają średnio milion ludzi na rok (w samym Iraku ponad 6 mln ofiar cywilnych od 1990), przeważnie muzułmanów. Rozdmuchane przez ż-media “6 mln” ofiar Szoa blednie przy tym… — pb]

  [Poniższe z witryny amerykańskiej, wypada ekstrapolować dla całej Półkuli Płn. Na moich blogach, niezależni atomiści (niektórzy wyłącznie u mnie, jako prześladowani przez ż-sitwę atomową) orzekli stopienie 3 reaktorów i przewidzieli ostry wzrost zachorowalności i umieralności po 5 latach już w 1-ych tygodniach katastrofy Fuku. Pocałujcie mnie więc w de, niedoszli “krytycy” Beina z tamtych czasów, yntylygenci jak ż-atomista Dr Marek Głogoczowski. — PB]

  Stan wyjątkowy w siłowni Fukuszima I po silnym trzęsieniu — Ewakuacja pracowników Fukuszima II po uderzeniu tsunami — Nakaz publice “Natychmiast uciekać” — “Systemy chłodzenia reaktora ZAWIODŁY… Obawy o wyciek odpadów nuklearnych” (VIDEOS)

  Alert: Tajfuny uszkodziły “ścianki lodowe” wokół reaktorów Fuku — Wysoce radioaktywna ciecz wpływa do Pacyfiku — Expert: “Plan zablokowania wody gruntowej nieudał się” (VIDEO)
  TV: “Astronomiczne ilości radiacji” w śródmieściu Tokio tuż przy budynkach rządowych — ‘Przerażające’ poziomy radiacji w miejscach zabaw dzieci w prefekturze Fukuszima, ‘skrajne poziomy’ na terenach rolniczych — Expert nuklearny zszokowany, zmartwiony pomiarami (VIDEO)
  Fotoreporter wśliznął się do Fuku: “czuję wrażenie palenia w oczach i gęsty odór chemiczny… Natychmiast odjechaliśmy” — Po-akpokaliptyczny świat “niemal zupełnie bez życia” (PICS & VIDEO)
  “Na wybrzeżu Pacyfiku w Kanadzie wymierają małże… ich ciała napuchnięte od raka” — Bezprecedensowe mutacje przenoszą raka między gatunkami jak wirusa — Uczeni: “To więcej niż niespodziewane” (VIDEO)Wysoce radioaktywne “szkło” spadło jak deszcz na Tokio — Paliwo Fuku zawiera 500 tysięcy milionów Bq/kg — “Znamienne skutki na zdrowie” — Uczeni: Ti zmienia znaczenie pojęcia katastrofa… Niezwykle doniosłe… Nasze idee o związku ze zdrowiem powinny ulec zmianie… Nie dyskutować w soc-mediach
  Oficjele przyznają się do tuszowania śmiercionośnego stopienia rdzeni reaktorów Fukuszimy: “Nuklearna katastrofa bez precedensu… najgorsza z możliwych” — “Niewybaczalne naruszenie zaufania” (VIDEO)
  Zwyżka zgonów wśród marynarzy USA po napromieniowaniu z Fuku, ponad 400 z nich cierpi na poważne choroby — B. premier Japonii załamuje się płacząc: “Tego nie wolno już ignorować… Liczba chorych rośnie, mają coraz gorsze objawy” (VIDEOS)
  TV: “Zaiste niepokojące” odkrycie w Fuku… problem “o wiele większy niż myślano” — Szef: 600 t paliwa nuklearnego stopiło się, nie można go znaleźć — Wysoki urzędnik: “Nikt napowdę nie wie, gdzie się podziało paliwo” — “Niekontrolowane rozszczepianie jądrowe” trwa pod obiektem (VIDEO)
  Szpital: Radiacja z Fukuszimy może robić dziury w mózgu — Sprowadzono wojsko, by ukryć prawdziwe poziomy radiacji — Experci: Oficjele tuszują okropne skutki… wykryto większą zachorowalność na raka — Publika cierpi na choroby związane z radiacją (VIDEO)
  Expert: Miliardy kawałków paliwa z Fuku roznisosło praktycznie wszędzie — “Naprawdę przerażające… skoro jest tam cez, jest i pluton” — W bombie A jest pół kg uranu… W Fuku były setki ton — TV: znajduje się “obfite ilości” plutonu (VIDEO)
  Expert: Największe ilości radiacji opadły na zach. wybrzeże USA i Pacyfik — “Czemu USA nie skarży się?”… Oficjele są zbrodniarzami, chcą zatuszować — Publika musi wiedzieć: będzie jeszcze więcej radiacji… “Ludzie muszą znać skutki napromieniowania”
  Stopione paliwo w Fuku przepaliło beton i dostało się do wód gruntowych — “Nikt nie wie, jak głęboko wtopiły się te 3 rdzenie reaktorów… ani gdzie są” (AUDIO)
  Utajnianie ogromnej eksplozji w reaktorze nr 3 na paliwo plutonowe? Rząd USA: najgorsze przewidywania prawdopodobnie realką… Cały rdzeń reaktora poszło w otoczenie — Experci: wybuch nie był wskutek wodoru — “Wyrzucenie rozdrobnionego paliwa… Zawirowania sugerują wybuch pary” (PHOTO)
  Zamrożony grunt może zniszczyć reaktory w Fukuszimie, zmienić obiekt w trzęsawisko — Trza mrozić przez 200 lat (VIDEO)
  TV: Ameryka Płn. zagrożona radiacją, jeśli Fuku nieprzestanie emitować — Życie morskie nagle wymarło na wsch. wybrzeżu Pacyfiku po katastrofie w 2011… To dziwne zjawisko zauważył cały świat — “Fatalnie wysokie” ilości materiałów radioaktywnych dostały się do oceanu… poważne emisje trwają nieprzerwanie (VIDEO)
  Zdechłe życie morskie zaśmieca plaże Kalifornii… Alarmujące zjawisko” — “Cmentarzysko życia wyrzuconego na brzeg przez fale” — “Przybywają wygłodzone stworzenia morskie” — Experci: naprawdę zaczynamy martwić się… Stworzenia pokryte ranami… Przyłumiony wzrost… Słabe systemy immunologiczne VIDEOS)
  Mnóstwo wyolbrzymień roślinnych w prefekturze Fukuszima (PHOTOS & VIDEO)

 13. Mis z Okienka said

  re 12

  Maniek,

  Czy wolalbys Clintonowa?

  Jesli tak to rozumiem twoje komentarze, a jesli nie to nie plec jak zwykle bzdur bo tylko wykazujesz, ze nie rozumiesz klimatu politycznego.

  Uwazam, ze Trump bedzie najlepszym prezydentem od wielu wielu lat.

  A to ponizej przeczytalem z wielka satysfakcja:

  Trump Change Has Begun

  A GOOD FIRST STEP:
  Trump Transition Team Orders Islamic Symbol Removal & Ceasing Of Islamic Practices in the White House.
  President Obama was seen leaving the West Wing of the White House, in a huff, after staffers from Donald Trump’s transition team began preparing the Executive offices for the new administration.
  On Donald Trump’s orders, one of Barack Obama’s most secretive rituals is being reversed and all signs of it removed from 1600 Pennsylvania Avenue.
  For the past 7 years, to appease any Muslims working in or visiting the White House, silence has been ordered during the five times of Islamic prayer each day. In addition, prayer rugs and crescent moon symbols are available in several areas of the executive mansion to make Muslims more comfortable. The administration has defended the practice by asserting that it also observes several other religious moments of silence and prayer out of respect. This includes a full 15 seconds of silence! for Christianity on Sunday morning while a chaplain blesses a staff breakfast.
  None of the prayer is mandatory nor is it led by a government official, which has thus allowed the Obama administration to subvert any 1st Amendment issues. But the obvious favoritism towards Islam, which observes silence for 25 minutes per day, seven days a week, tells the complete story that this president has denied for eight years.
  President-Elect Donald Trump, who acknowledges that this country was founded by Christians and was built on Christian morals, is having all pagan symbols removed from the property unless they offer some historical significance. Only the cross in the White House chapel will remain for worship
  Jim Mergernerlerny, head of the team that will transform the White House from the Obama’s home to the Trump’s second home, told MSNBC:
  „Mr. Trump does NOT see the need to provide prayer rugs and false idols in a house that was built by Christians. Washington DC offers a diverse cultural center for worship of any kind. You will NOT find a Star of David or any special considerations for Judaism nor will you find any crucifixes to appease Catholics. There is a simple chapel, with a single cross on one wall, that is suitable for prayer by anyone. Our government does NOT need to be forcing prayer rituals down people’s throats just so we do NOT ‚offend’ those people looking to blow us up.”
  Patriots around the US can rest assured that the era of apologizing for our faith has come to an end.

 14. Plausi said

  Nie oczekujemy większych zmian od Trumpa

  jego kroki z góry determinuje sytuacja USA.

  Przedstawiciel wielkiego kapitału będzie w tej sytuacji usiłował w pierwszym rzędzie uratować możliwie wiele dla tego kapitału, tzn. znaczy w zasadach funkcjonowania nie zmieni się nic, nasza prostoduszność i tym razem nic nie zmieni

  https://marucha.wordpress.com/2017/01/12/solidarnosc-a-wspolnota/#comment-644433

  Link o prostodusznoości może jeszcze nie być aktywny, popatrz później.

 15. Dziadzius said

  @12 Maniek,
  jest to jak za Aleksandra ten wezel Gordyjski- sznur na sznurze bez konca zaplatany. Jaki wybor? Jacy kandydaci?.
  Nadzorcy tacy sami czy w USraelu czy w Polsce czy w EU. Bij glowa w mur to bedzie bol glowy – przestan bic glowa w mur to moze ustanie bol glowy ale czy zapomniales poco zaczales bic glowa w mur.
  Clinton to kontynuacja globalistyczego zniszczenia kultury zachodnio europejskiej, zniszczenie osiagniec bialego czlowieka , zniszczenie bialej rasy, kontynuacja wojen na Bliskim Wschodzie [ no bo potrzeba immigrntow do Europy] promowanie falszywego plonu faminazi polegajacego na wykastrowwniu bialego mezczyzny i zaprowadzeniu islamu, wzmacnianie NWO i zaprowadzenie globalistycznego wynarodowiania ludzi i narodowosci i rodziny i religii i moralnosci [ za clinton/ bush/obama pederasci rzada zachodnim swiatem]
  Czy Trump moze cos innego [lepszego] zrobic – Nie wiem ale moze nich popruboje- gorzej nie beddzie bo nie moze.
  Faktem jest ze NWO chetnie widzi to nieszczescie Fukoszimy jakie opanwalo caly polnocnyPacyfik. Kanada jest na pierwszym polu tej zarazy i SIEDZI cicho [ bo rzadza nia ci sami liberalowie co i Clinton z tym ze moze premierem Kanady jest bajstruk Fidela Castro – bo nie ma by takie syno-ojcowskie podobienstwo bylo bez pierzyny] NWO do ktorego nalezy wlasciciel Micro**ft ma w planie obnizyc ilosc ludzi zyjacych na tej ziemi do moze tylko 500 miljonow– to Fukiszima jest jak na zawolanie

 16. revers said

  Po Obamie zostalo tyle dyktatorskich dekretow, z rozszezeniem zbierania danych o wszystkim i wszystkich przez NSA, dzielenia sie danymi z FBI i CIA, ze sam Trump jest w kregu podejrzanych, oraz nowonarodzony ziemski ossesek.

  https://www.nytimes.com/2017/01/12/us/politics/nsa-gets-more-latitude-to-share-intercepted

 17. Greg said

  re12 Maniek.
  Strach to czytać. Prawda o Fukushimie jest przerażająca. Nie ma już absolutnie żadnej możliwości powstrzymania tej tragedii.
  Zapewne jest to na rękę NWO. Dla reszty ludzkości to szach mat. Sytuacja bez wyjścia.
  Cała energetyka jądrowa to pomysł z piekła rodem!!!

 18. Boydar said

  Dlaczego; to raczej osobniki z piekła rodem doprowadziły energetykę jądrową do takiej roli. Ruscy nie mają obecnie już praktycznie żadnych z nią problemów od kiedy FSB zaczęła uważnie przyglądać się niektórym (a zapewne wszystkim) mających do czynienia.

 19. Re: Artykul…
  Cala neokonska maszyna medialno-administracyjna ruszyla z calym impetem na D.Trumpa…do jego „uziemienia”…
  Dziwne, ze I CIA (NSA) jest w tym powaznie zaangazowane…
  Nie wyglada sytuacja „kolorowa” z kazdego punktu widzenia, bez znaczenia na sympatie czy preferencje…
  (jedni I drudzy maja bardzo duzo do stracenia…)
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 20. Re: 18 cd.
  Zapomnialem dodac w P.S. Jutro jest dzien 13.01.2017… 13+1+2+17= 33…
  (13+20=33…. )
  ===========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. re1truth2 said

  Pieski ‚demokracji’ opłacane już podpisują listy https://www.washingtonpost.com/r/2010-2019/WashingtonPost/2017/01/10/Editorial-Opinion/Graphics/Letter_to_Trump.pdf

  Między innymi ‚ulubiony’ Gospodarza i nie tylko, Pawło Kowal…
  Tak się zastanawiam to ‚nomenklatura’ czy śpiochy obudzone i przygotowane na czasy przewrotów.
  Na ten przykład Mátyás Eörsi [Później zatrudniony w stałym sekretariacie Wspólnoty Demokracji w Warszawie jako dyrektor działu administracyjnego, finansów i zasobów ludzkich[5].]
  No i nie mogło zabraknąć Radzia Jabłuszko MI6 z Afgani’stana, achhh te bryczesy…
  .http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26398/sikorski_afganistan_mudzahedin_discovery_512.jpeg

 22. re1truth2 said

  No właśnie, zaliczyłem pierwszą 3 – jkę.

 23. re1truth2 said

  Cholera druga się przyczepiła…

 24. Bernard Korzeniewicz said

  Trump vs. Elyty USA

  Sprawa jest w miarę jasna – banksterzy są rozczarowani swoimi marionetkami od Republikanów i Demokratów i promują „nowe rozdanie”.

  W odruchu obronnym odchodzące (?) elity spod znaku Clinton i Bush (bo to kuzynowie są, jakby się ktoś pytał) pokazuję, że władzy nie oddadzą, a – jakby co – pociągną ze sobą na dno także Izrael.

  Ogólnie sytuacja rozwojowa jest i gorąca. CIA, choć bandyci, wiedzą, że Trump oznacza przedłużenie dominacji banksterów nad USA (przy okazji prawdopodobnie czystkę aktualnych „elit”, Netanyahu już rozkazał ujawnić i opublikować dokumenty Mossadu na temat … pedofilii).

 25. NC said

  Re 21: Kowal, Onyszkiewicz, Sikorski: „We took risks together; sacrificed sons and daughters together.”
  Bezczelna hucpa marionetek.

 26. Poziomka said

  Trump otoczony jest praktycznie w każdym segmencie ludźmi z Goldman Sachs, a ci są gorsi niż wszystkie komisje trójstronne, komitety spraw zagranicznych, Bohemian Grove i bilderbergi razem wzięte!
  Mnuchin, Bannon, Cohn, Clayton, Blankfein (ten od „wykonuję dzieło Boże”), Powell, Walsh, Scaramucci to tylko niektóre nominacje do gabinetu.
  Trump, moim zdaniem jest antytezą London City dlatego jedynym zwycięzcą tych wyborów, obojętnie kto był kandydatem na prezydenta, został jak zawsze Jacob Rotschild.

 27. Mis Z Okienka said

  Zagadka Stulecia – kim jest Obama?

  Well, he’s ending 8 years of presidency                 
    
    
   
   THE UNANSWERED MYSTERY OF THE CENTURY!!! 
                                                                                                                                                                                                    
   This came from a union guy in Chicago who didn’t vote for Obama. 
   Very, very interesting perspective that I never thought of in this light with new questions not answered.
                                    ——————-     
   It will be interesting to see what they put in his „Presidential Library” about his early  years when he is out of office.     
   In a country where we take notice of many, many facets of our public figures’ lives, doesn’t seem odd that there’s so little we know about our current president, Barack Obama. 
   For example, we know that Andrew Jackson’s wife smoked a corn cob pipe and was accused of adultery; Abe Lincoln never went to school; Jack Kennedy wore a back brace; Harry Truman played the piano. 
   As Americans, we enjoy knowing details about our newsmakers, but none of us know one single humanizing fact about the history of our own president.     
   We are all aware of the lack of incontestable birth records for Obama; that document managing has been spectacularly successful.     
   There are however, several additional oddities in Obama’s history that appear to be as well managed as the birthing issue.     
   One other interesting thing…    There are no birth certificates of his daughters that can be found?                
   It’s interesting that no one who ever dated him has shown up.  The charisma that caused women to be drawn to him so strongly during his campaign, certainly would in the normal course of events, lead some lady to come forward, if only to garner some attention for herself.  We all know about JFK’s magnetism, that McCain was no monk and quite a few details about  Palin’s courtship and even her athletic prowess, Joe Biden’s aneurisms are no secret;  look at Cheney and Clinton, we all  know about their heart  problems. Certainly Wild Bill Clinton’s exploits before and during his White House years, were well known.  That’s why it’s so odd that not one lady has stepped up and said, „He was so shy…” or „What a great dancer…”     
  It’s virtually impossible to know anything about this fellow.      
   Who was the best man at his wedding?            
  Start there. Then check groomsmen.      
   Then get the footage of the graduation ceremony.  Has anyone talked to the professors?   It is odd that no one is bragging that they knew him or taught him or lived with him.      
   When did he meet Michele, and how?          Are there photos there?  Every president gives to the public all their photos, etc. for their library, etc.    What has he released?    And who voted for him to be the most popular man in 2010?          Doesn’t this make you wonder?     
   Ever wonder why no one ever came forward from President Obama’s past saying they knew him, attended school with him, was his friend, etc??  Not one person has ever come forward from his past.  It certainly is very, very strange…     
  This should be a cause for great concern.   To those who voted for him, you may have elected an unqualified, inexperienced shadow man.   Have you seen a movie named „The Manchurian Candidate” 
   As insignificant as each of us might be, someone with whom we went to school will remember our name or face; someone will remember we were the clown or the dork or the brain or the quiet one or the bully or something about us. 
  George Stephanopoulos of ABC News said the same thing during the 2008 campaign.    He questions why no one has acknowledged the president was in their classroom or ate in the same cafeteria or made impromptu speeches on campus.  Stephanopoulos also was a classmate of Obama at Columbia — the class of 1984.  He says he never had a single class with him.               
   He is such a great orator; why doesn’t anyone in Obama’s college class remember him? Why won’t he allow Columbia to release his records?     
   Nobody remembers Obama at Columbia University…     
   Looking for evidence of Obama’s past,    Fox News contacted 400 Columbia University students from the period when Obama claims to have been there… but none remembered him.               
   Wayne Allyn Root was, like Obama, a political science major at Columbia who also graduated in 1983.       In 2008, Root says of Obama, „I don’t know a single person at Columbia that knew him, and they all know me. I don’t have a classmate who ever knew Barack Obama at Columbia, ever.”      
   Nobody recalls him. Root adds that he was also, like Obama, Class of ’83 Political Science, and says, „You don’t get more exact or closer than that. Never met him in my life, don’t know anyone who ever met him.    At class reunion, our 20th reunion five years ago, who was asked to be the speaker of the class?  Me.  No one ever heard of Barack!     And five years ago, nobody even knew who he was. The guy who writes the  class notes, who’s kind  of the, as we say in New   York, ‚the macha’ who knows everybody, has yet  to find a person, a human who ever met  him.”     
   Obama’s photograph does not appear in the school’s yearbook  and Obama consistently declines requests to talk about his years at Columbia, provide school records, or provide the name of any former classmates or friends while at Columbia. 
    Some other interesting questions:     
   Why was Obama’s law license inactivated in 2002?  It is said there is no record of him ever taking the Bar exam.     
   Why was Michelle’s law license inactivated by court order?   We understand that was forced to avoid fraud charges. 
   It is circulating that   according to the U.S. Census, there is only one Barack Obama but 27 Social Security numbers and over 80 alias connected to him.               
   The Social Security number he uses now originated in Connecticut   where he is reported to have never lived.     And was originally registered to another man (Thomas Louis Wood) from Connecticut, who died in Hawaii while on vacation there.   As we all know Social Security Numbers are only issued ‚once, they are not reused’ 
   No wonder all his records are sealed…                 
   Please continue sending this out.  Somewhere, someone has to know SOMETHING!?!… School? Before he reorganized Chicago? SOMETHING!!!   He just seemed to burst upon the Scene at the 2004 Democratic Convention.  ANYONE??? ANYWHERE??? ANYTHING???

 28. morgan said

  ad.3 Byc moze,wkrötce ci ludzie zakwestionuja tablice Mendelejewa.

 29. Dziadzius said

  @19, JasiekZToronto,
  Myslalem ze moj # 15 wywola jakies echo w Kanadzie?

  „Kanada jest na pierwszym polu tej zarazy i SIEDZI cicho [ bo rzadza nia ci sami liberalowie co i Clinton z tym ze moze premierem Kanady jest bajstruk Fidela Castro – bo nie ma by takie syno-ojcowskie podobienstwo bylo bez pierzyny]”

 30. Re: 29 Dziadzius..
  Jesli chodzi o Kanade (glownie chodzi o jej obywateli), to z pozycji politycznej, gospodarczej I finansowej jest na straconej pozycji, gdyz calkowicie, powtarzam calkowicie zalezna jest od zydowskiego establiszmentu usadowionego na terenie USA, a wiec jesli cos w USA by sie zmienilo na dobre lub zle, bedzie dotyczyc Kanady jako swego rodzaju spichlerzowego (surowcowo-energetycznego) wasala.

  Oczywiscie, ze ma Pan sluszna racje, ze w/g planu syjonistycznej masonerii, ludnosc swiata ma byc zredukowana do 500 miilonow poprzez wszelkie „programy” redukujace od aborcji do eutanazji w czym Kanady wiedzie w tej materii prym w Polnocnej Ameryce wcale jeszcze nie swiadczy, ze plan zydo-masonow zakonczy sie sukcesem.
  Nalezaloby przypomniec, ze pol swiata (Chiny, Rosja, Indie, Iran) ucieklo spod zydowskiej jurysdykcji finansowo-politycznej, wiec sila rzeczy jedyna mozliwoscia takiej redukcji byloby niezlwoczne wywolanie III zydowskiej wojny swiatowej, ktorej goracymi oredownikami sa zydzi w USA.
  ===============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: