Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Sebastian o Facet o ksywce „Margot”
  wanderer o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Instytut Rodła we Wrocław…
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  revers o Segregacja pacjentów. Koronawi…
  I*** o Duchowa przestrzeń Polski?
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Kowalski3 o Facet o ksywce „Margot”
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Facet o ksywce „Margot”
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Obama – człowiek znikąd.

Posted by Marucha w dniu 2017-01-14 (Sobota)

Kłamię. Większość z was jest za głupia, by zdawać sobie z tego sprawę.

Kłamię. Większość z was jest za głupia, by zdawać sobie z tego sprawę.

Obama kończy właśnie okres ośmiu lat swej prezydentury, którą nb. niektórzy uważają za najgorszą w dziejach Stanów Zjednoczonych.

Wydawać by się mogło, że przez 8 lat można było poznać niejedno na temat jego przeszłości – zwłaszcza w kraju, gdzie ludzie interesują się różnym aspektami prywatnego życia osób publicznych i lubią dowiadywać się o nich z mediów.

I tak np. wiemy, że żona prezydenta Andrew Jacksona paliła kukurydzianą fajkę i była oskarżona o cudzołóstwo, że Abraham Lincoln nigdy nie chodził do szkoły, że John Kennedy używał aparatu ortopedycznego, a Harry Truman grał na fortepianie.

Nikt jednak nie zna ani jednego faktu z życia prezydenta Obamy, który by wyjawił o nim cokolwiek, co mogłoby go przybliżyć jako człowieka.

Wszyscy wiemy o braku jakiegokolwiek wiarygodnego aktu urodzenia Barracka Obamy i jesteśmy świadomi, jak efektywną zasłonę dymną puszczono na to zagadnienie. Ale takich niejasnych spraw jest więcej – np. nigdzie nie znaleziono aktów urodzenia jego córek…

Charyzma Obamy, jaka się ujawniła podczas akcji wyborczej, okazała się niezwykle pociągająca dla kobiet. Dziwne zatem, że do tej pory nie ujawniła się żadna pani, która dawniej mogłaby mieć jakieś relacje z Obamą – choćby po to, by zwrócić na siebie uwagę.

Wszyscy wiemy o magnetyzmie JFK, znamy afery z McCainem, pikantne szczegóły o Sarze Palin, różne historie o Cheney, Clintonie… dlatego dziwne się wydaje, że ani jedna dama nie ukazała się w mediach, mówiąc o prezydencie „On był taki nieśmiały…” albo „Świetnie tańczył”. Jest praktycznie niemożliwe dowiedzieć się czegokolwiek o tym facecie.

Kto był jego drużbą na ślubie?

Gdzie są profesorowie, którzy go uczyli? Którzy mieszkali w jego sąsiedztwie?

Kiedy i jak spotkał Michelle? Czy są jakieś zdjęcia? Każdy prezydent udostępnia je publiczności, są dostępne w bibliotekach itp. Co Obama udostępnił?

Kto głosował na niego jako na człowieka roku 2010?

Czy nie dziwi Was, że nigdy nie pojawił się nikt z przeszłości Obamy, mówiąc że znał go, chodził z nim do szkoły, przyjaźnił się z nim itp? Nikt, nigdy. Czy nie budzi to w was obaw, iż zagłosowano na człowieka-cienia? Czy widzieliście film „Manchurian Candidate”?

Może nam to się wydawać bez znaczenia, ale ktoś, z kimś kiedyś chodziliśmy do szkoły, będzie pamiętał naszą twarz; ktoś inny zapamięta, czy byliśmy wesołkiem klasowym, przygłupem, mózgowcem, cichym chłopcem, czy łobuzem, czy w ogóle coś dla nas charakterystycznego.

George Stephanopoulos z ABC new mówił to samo podczas kampanii w roku 2008. Dlaczego nikt nie przyznał się, że prezydent chodził do tej samej klasy w szkole, jadał w tej samej kafeterii, czy wygłaszał mowy w kampusie? Stephanopoulos miał być kolegą Obamy z rocznika 1984 – lecz twierdzi, że nigdy go tam nie widział.

Obama jest doskonałym mówcą. Dlaczego nikt z jego rocznika go nie pamięta? Dlaczego nie pozwala Columbii na opublikowanie swych archiwów?

Nikt go nie pamięta ze studiów na Columbia University. Fox News skontaktowała się z 400 studentami tej uczelni z okresu studiów Obamy, Ani jeden go sobie nie przypomniał.

Wayne Allyn Root [znana amerykańska osobowość medialna, biznesmen, polityk – admin] również studiował nauki polityczne w Columbii i także uzyskał dyplom w 1983 roku. W 2008 roku powiedział: „Nie mam żadnego kolegi z klasy, który by kiedykolwiek znał Baracka Obamę w Columbii – a mnie wszyscy znają”.

Nikt go nie pamięta… Root dodaje, że uczęszczał na ten sam kurs nauk politycznych w roku 1983 w Columbii i „Trudno jest być bliżej drugiej osoby, niż w takich warunkach. Nigdy nie spotkałem Obamy i nie znam nikogo, kto by go spotkał. Na 20-tym zjeździe klasowym, pięć lat temu, kogo poproszono, aby wygłosił mowę? Mnie. Nikt nie słyszał o Baracku! A facet, który pisze kroniki klasowe, nazywamy go  w Nowym Jorku «macha», facet który wszystkich zna, jeszcze nie znalazł osoby, która by kiedykolwiek spotkała Obamę”.

Zdjęcie Obamy nie pojawia się w roczniku szkolnym, a sam Obama konsekwentnie odmawia rozmów na temat lat spędzonych na uniwersytecie Columbia, opublikowania swych archiwów szkolnych, a nawet podania nazwisk jakichkolwiek byłych kolegów ze studiów.

Inne ciekawe pytania.

Dlaczego Obamie cofnięto licencję prawniczą w roku 2002? Mówi się, że nie ma żadnych śladów, by kiedykolwiek zdał egzamin kończący aplikację.

Dlaczego żonie Obamy, Michelle, cofnięto licencję prawniczą wyrokiem sądu?

Chodzą pogłoski, iż – zgodnie ze spisem ludności – istnieje tylko jeden Barack Obama, ale powiązane z nim jest 80 aliasów i 27 numerów ubezpieczenia społecznego. Aktualny numer Obamy pochodzi z Connecticut, gdzie nigdy nie mieszkał i – co jeszcze ciekawsze – numer ten poprzednio należał do innej osoby (Thomas Louis Wood), która zmarła na Hawajach podczas urlopu. Wszyscy wiemy, że numery ubezpieczenia społecznego są JEDNORAZOWE i nie są NIGDY ponownie przyznawane! Nic dziwnego, że jego archiwa są niedostępne.

Podajcie ten artykuł dalej. Gdzieś, ktoś MUSI coś wiedzieć.
Ktoś, gdzieś, cokolwiek?
Czyżby wyskoczył z pudełka na Konwencie Demokratów w 2004 roku?

Ted Nugent
4.07.2015
https://m.facebook.com/tednugent/posts/10153051291087297

Wolne tłumaczenie/przeróbka/opracowanie
Gajowy Marucha

Komentarze 33 do “Obama – człowiek znikąd.”

 1. Bo to jest reptilianin.

 2. Marcin said

  Moze był kobietą wcześniej?

 3. Adam Ryglowski said

  W. Sz. Panie Gajowy
  *************************************** za ten tekst 🙂
  🙂
  🙂
  (tylko nie wiem , z czego tu się śmiać – chyba tylko z siebie , bo 90% podanych
  faktów NIE docierało / zanalizowałem przez 8 lat )

  a może to tak wszędzie ???
  -__-

 4. Franz said

 5. NICK said

  „człowiek” służb – Jabłonowski.
  Może to być dobre.

 6. Poziomka said

  Bardzo dużo wiedzy na temat „the hollow family” miała pani Joan Rivers. Po ogłoszeniu pewnej rodzinnej tajemnicy, żyła z nami jeszcze tylko przez trzy miesiące.

 7. Mis Z Okienka said

  Re artykul,

  A ponizej czarny intellectual guru mowi, ze Trump bedzie nielegalnym prezydentem bo Rosjanie go tam wsadzili.

  Nwet jesli by tak bylo (chociaz nie jest) to kto do kurwy nedzy wsadzil Obame?

  Lewica z Obama sie miotaja i wyja, ze nic nie moga zrobic jak Trump wyrzuca dywaniki do muzulmanskich modlitw z Bialego Domu.

  re 6

  Poziomka

  Co Joan Rivers powiedziala to, ze Michelle Obama is a tranny (transgender). Co jest prawdą.

 8. Bezrobotny said

  On jest najlepszym chinskim agentem wplywu w dziejach swiata. Dzieki niemu Chiny staly sie najwiekszym mocarstwem swiata. USA jest na rychlej drodze, do degradacji jako potega regionalna w Ameryce Lacinskiej. Polityka USA jest zdominowana przez zagranicznych lobbystow dbajacych wiecej o interesy swoich krajow niz o interes USA. Bez przemyslu, handlu, kapitalu inwestycyjnego i technologii USA nie moze miec wielkich wplywow w Europie lub gdziekowiek indziej daleko od swoich granic. Stacjonowanie brygada pancerneh w Polsce stanowi wiecej chwyt propagandowy niz projekcje sily. Krol jest nagi.

 9. Poziomka said

  Panie Misiu, transgender z definicji to niewłaściwe porównanie. Najwłaściwszym słowem byłoby tutaj określenie lady-boy. Pozdrawiam

 10. Dołęga-Mostowicz, mimo wybitnych cech analityka społecznego, nie wykazał się jednak dostatecznym profetyzmem. Jego powieść winna nosić tytuł „Kariera Nikorka Obyzmy”

 11. panMarek said

  Jaki on jest głupi ten „człowiek” służb – Jabłonowski. Jak byt z lewej nogi.

 12. RandyL said

  Wystrugany z czarnego banana.
  Prawi jak czarny kaznodzieja z Alabamy, czy innego poludniowego murzynskiego kosciola.

 13. Peryskop said

  Klon ?

  Nie poszukiwałem.
  Ale oprócz przegłośnionej kontrowersji wokół metryki (dystrakcyjny inside job USszb ? dla wklepania w siano WeNation, że może i niezbyt klarownie urodzony, ale urodzony in Kenia and/or Hawai) natknąłem się gdzieś na info, jakoby to sam Zbig Brzeziński wyłowił na Columbia University dobrze zapowiadającego się Baracka O. i pomógł mu „się dokształtować” jakczeba.

  Lecz w świetle relacji powyżej, to wygląda na PR-doróbkę. Czyli Bernaysm.

  Natomiast film „Manchurian Candidate” stanowczo polecam – dostępny w dobrych wypożyczalniach.
  Oglądałem go w Szkocji zaraz po premierze w 2004. Ponieważ wybraliśmy się ze znajomą Szkotką, na którą scedowałem wybór filmu – po seansie musiałem ją wyciągać z doła pośród jej przeprosin za ten wybór. Ale szybko doszliśmy do porozumienia, że thriller choć dość drastyczny, to jednak wartościowy, bo otwiera oczy na to CO i JAK się wyrabia w schyłkowym Americandreamie.

  A przecież przez 12 lat poszło jeszcze dalej i mocniej…

 14. VA said

  Obame spłodził czarny agent komunistyczny i żydowka.
  Obama zostanie zapamiętany jako kiepski hipokryta i kłamca.
  Ale czego możemy oczekiwać od zażywajacego kokaine i wykorzystującego chłopcow do wynajęcia?

 15. peacelover said

  BURAK OBAMBO w krzaki i z galezi na galaz skakac !!!

 16. GonDar said

  Człowiek znikąd. Ale prezydentem był. Demokratycznym.

 17. Radosław Kołodziejczyk said

  Może to po prostu agent Osama zgolił brodę i stał się Obamą.

 18. revers said

  Jak z nikad? z gminy, wystarczy ze matka byla odpowiedniego pochodzenia i prowadzenia.

 19. peacelover said

  …chazarska kukielka – toya-toya ,

  brawo buba – buba..

  Niech nam zyje i rozrasta,
  nasz obambek pede…sta !

 20. NICK said

  Gospodarz.
  Tytuł.

  No i Nobla dostał na „dobry początek”.
  A koniec żałosny. Kwestia czasu.

  A czy un jeden jest znikąd?
  A surogatka we tzw. UK? [piszę skrótem]
  A Sarkozy?
  A Merkel we tzw. GmBH?
  (…)
  A współżyjący ‚naczelnik’ we dawnej Polsce?

  A, może (bez kropki)?

 21. Trak said

  Jak to, człowiek znikąd?
  Może i skórę ma ciemną ale z ducha to góral.
  Góral ze wzgórz Golan.

 22. Dektryny GLOBALISTYCZNEGO żydostwa B.Obamy zbankrutowały USA zamieniając to kupę SMRODU ! said

  To jest cały pozostawiony DOROBEK przez Buraka Obamę w całym zbankrutowanym zdemoralizowanym moralnie USA zarządzanym z „tylnego” siedzenia przez żydostwo:

  America is Now Fully Controlled by Jews Says Canadian RESEARCHER

 23. outsiderR said

  Cudze ganicie, a o swoim pamiętacie? 🙂

  Kto (ilu ludzi w Polsce) słyszało o Andrzeju Dudzie, nim został kandydatem na prezydenta?
  10 %? 5% 2% ?

  Czy był postacią publiczną i rósł na skutecznego polityka,
  jak np. św. pamięci Andrzej Lepper?

 24. W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie said

  .http://wpolityce.pl/polityka/199630-barack-obama-dziecinstwo-i-mlodosc-zyciorys-baraka-husseina-obamy-jest-chyba-bardziej-skomplikowany-niz-historia-ameryki

 25. W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie said

  .https://www.apart.pl/media/download/wydawnictwa/fns/fns-2016-lato.pdf

 26. W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie said

  .http://naszeblogi.pl/47073-kim-jest-barack-hussein-obama-rodzina-i-dziecinstwo

  Kilka lat temu był dokument o studiach siostry Obamy w Niemczech, oraz domostwo jego babci w Kenii. To wszystko znikło z internetu !!!

 27. ŻYD Kushner - zięć Trumpa jego STARSZYM doradcą, a murzyn LEKARZ Carson ministrem BUDOWNICTWA w USA ...SIĆ ! said

  W poniedziałek 9 stycznia 2017 roku prezydent-elekt D.Trump oficjalnie MINOWAŁ swojego zięcia ŻYDA (mąż Ivanki) Jared Kushner jako STARSZYM doradca Białego Domu.

  Ivanka, córka Trumpa i żona żyda J. Kushnera jest właśnie w fazie procesu przechodzenia na wiarę sekty „judaizmu”, a wcześniej była chrześcijanką i należała do kościoła Presbyterian.
  Donald Trump powiedział oficjalnie 11 lutego 2015r:
  „Nie tylko mam wnuki jako żydów ale też teraz mam córkę żydówkę, a jestem tym bardzo zaszczycony, bardzo zadowolony, że to się stało”
  Zobacz tutaj: „Algemeiner Journal Jewish 100 Gala Honors Donald Trump, Joan Rivers and Yuli Edelsterin” :

  http://www.jewishvoiceny.com/index.php?option=com_content&view=article&id=10058:algemeiner-journal-jewish-100-gala-honors-donald-trump-joan-rivers-and-yuli-edelsterin&catid=121:special-features&Iteref=&lang=en

  Żydowski judaistyczny rabinat w New Yorku w 2015 roku rozpatrzył POZYTYWNIE przyjęcie Iwanki do SEKTY judaistycznej i jakieś konkretnej synagogi w New Yorku.
  NIESTETY ale naczelny rabinat judaizmu w Izraelu, który jest ostateczną wyrocznią w tej kwestii, NIE zatwierdził tej decyzji rabinatu z New Yorku i przedłużył OCZEKIWANIE przyjęcia Ivanki do kongregacji żydowskiej judaistycznej „, jak to tak natychmiastowo przyjęto ją do sekty judaistycznej w New Yorku.
  Rabinat izraelski poinformował Ivankę, że jej sprawę PONOWNIE rozpatrzy za kilka lat i dał jej jakieś DODATKOWE WARUNKI do spełnienia.
  Jakie to są „warunki do spełnienia” to jest owiane TAJEMNICĄ.
  Prawdopodobnie, że ona i jej „tatuś” muszą być SŁUGUSAMI interesu Izraela i bezkarnego ZŁODZEJSKIEGO żydostwa światowego.

  Czyli żydostwo ma żyda z amerykańskim obywatelstwem Jarede Kushnera jako STARSZEGO doradcę Białego Domu, czyli swoją najważniejszą żydowską WTYCZKĘ do samego centrum władzy w USA, a jego żona Ivana ma pełno jakiś zobowiązań wobec mafii żydowskiej, które ona musi spełnić. . .
  Wszystko będzie „spełnione” jak bezkarne KASTY żydowskie we wszystkich krajach Świata się NKRADNĄ co „dopilnuje „tatuś” jako prezydent USA i swoim „starszym doradcą”.

  Powołanie przez Trumpa swojeo zięcia J. Kushner na swojego starszego „doradcę”, który posiada 40 budynków w Nowym Yorku, a tym wieżowce oraz wynajmował w nich mieszkania i biura. Najemcy jego lokali twierdzą, że często i gęsto Jared Kushner NIE wywiązywał się z zawartych kontraktów, przez co ma opinie nie moralnego, lub nawet OSZUSTA miliardera, kłamcę i złodzieja nie przestrzegającego prawa lokalowego i innego w przeszłości „.
  Tak twierdzą o NAJEMCY z New Yorku, którzy u niego wynajmowali lokale, zwłaszcza w dzielnicy „East Village” w New Yorku twierdzą:

  http://evgrieve.com/2017/01/east-village-groups-to-mayor-de-blasio.html

  [ …..”Trump’s appointment of Kushner is in keeping with his cabinet selections of amoral billionaire crooks, liars, and thieves,” says another East Village rent-stabilized tenant, who asked not to be identified for fear of retaliation.
  This guy’s company preys on the feeble and infirm, lies, charges illegal late fees, puts tenants at risk in myriad ways, whose overall message to tenants is a shrug and a ‚you get what pay for’ re: heat, gas, hot water, modern plumbing, and electricity.
  We felt the complete lack of empathy and compassion from our landlord,” she adds. „The whole country’s going to experience what we’ve been going through.” ….]

  W ostatnim wydaniu żydowskiego brukowca tygodnika „New Yorker” na okładce został zamieszczony Jared Kushner z dodanymi napisami „President In-Law” co można interpretować PODWÓJNIE: „Prezydent Prawa” lub „Zięć Prezydenta” gdyż w j,angielskim słowo: „son-in-law” tłumaczy się na: „zięć” a słowo „Law” ma też tłumaczenie jako „prawo”:

  Czyli pierwsza strona insynuuje, że „starszy doradca Trumpa” czyli jego zięć ŻYD Jared Kushner będzie ustalał „prawa” WYGODNE dla żydowskich „kamieniczników” w rodzinie Trumpa i Kushnera.

  Ludzie w III RP nie wiedzą, że Donald Trump powołał znanego LEKARZA neurologa chirurga murzyna Bena Carsona na stanowisko „United States Secretary of Housing and Urban Development” w swoim rządzie czyli „Ministra od sprawa mieszkaniowych i rozwoju budownictwa” . . . który na to stanowisko się faktycznie NIE nadaje, gdyż w tej branży NIGDY NIE pracował jako lekarz … a ten murzyn Ben Carson tą propozycje Ministra Budownictwa PRZYJOŁ . . .
  To wszystko to GROTESKA, ale bankructwo finansów USA nie jest jak widać przypadkowe …

  To znaczy, że chyba o to właśnie chodzi w ekipie rządowej Trampa, aby ktoś był ministrem od spraw Mieszkan i Budownictwa jakiś tam „lekarz”, który na tym się NIE zna, a co jest zawodową branżą Truma i jego zięcia żyda Jareda Kushnera.

  Zatem, ten lekarz jako Minister Budownictwa będzie MUSIŁA mieć swoich „doradców”, którzy coś na ten temat WIEDZĄ jak np. zięć Jared Kushner, który na 100% będzą tak „doradzać” murzynowi Carsonowi tak, aby KORZYSTNIE się kręcił biznes „prezydenckiej rodziny KAMIENICZNIKÓW” Trampa i ŻYDA Kushnera . . .

  W USA jest taki zwyczaj, że każdy człowieczek wyznaczony na jakiego-kolwiek Ministra przez Prezydenta USA, najpierw MUSI zostać sprawdzony przez „służby” czy jest lojalny wobec USA, następnie PRZESŁUCHANY publicznie jeszcze przed wręczeniem jemu „teki ministra” przez utworzoną specjalną komisję z członków Senatu i Kongresmenów(Posłów), którzy oceniają czy się NADAJE lub NIE nadaje na to stanowisko ministra.

  W Polsce takiej procedury NIE MIA i na przykład dlatego taki psychol RUSOFOM Macierewicz został ministrem MON, chociaż NIGDY nie był w wojsku i dlatego on chce wojny Polski z Rosją, bo tak u niego zamówili rządzące ŻYDY w USA jak spleśniały 80 letni zwapnialec gangster i oszust żyd NEKON John McCaine z Arizony.

  To żyd McCaine który od 30 lat jest szefem senackiej komisji do spraw „obrony USA”, który dostaje łapówy od kompleksu zbrojeniowego za jego organizowanie przewrotów rządowych małych państw, organizowanie ludobujczych najazdów armii USA na całym świecie … itp. Jego majątek jest oceniany na $35 milionów przy zarobkach 130 tysięcy rocznie, wiec z KĄD u niego wzioł się majatek $35 milionów ???
  Złodzeje Clintonowie maja majątek $800 milionów – skad oni to mają – brali łapówki na całym Świecie po przez swoją tzw. „fundację” że jakiś „biznesmenom załatwią” intratne zamówienia rządowe. Szefowa tzw. partii demokratycznej w Nacy Polosi (żydówka włoskiego pochodzenia z obywatelstwem) w kongresie USA czyli gangu Obamy „uzbierała majątek” wartości na tym stanowisku $210 milionów – a ona NIE miała i NIE MA żadnego biznesu – to SKAD u niej taki majątek ???
  Skąd się NAKRADŁA ???

  To znaczy te długie dożywotnie „kadencje polityków” w parlamencie przy korycie złodzejskiej władzy w USA to jedna WIELKA korupcja i BRANIE łapówek za ustanawianie „decyzji i prawa” państwowego w czyjmś konkretnym interesie !!!

  Dlatego jest taka zajadła WALKA o koryto władzy w USA, gdzie MOŻNĄ KRAŚĆ kasę podatnika przez tzw. „polityków” gdyż przez ostanie 10-lecia tzw. „politycy” biora ŁAPÓWKI na prawo i lewo od zwyrodnialców SUPER złodzeji korporacyjnych, oligarchów zwłaszcza ŻYDÓW, którzy na RABOWANYM amerykańskim podatniku „kręcą lody” … identycznie jak w III RP czy Niemiec, Ukrainie … itp.
  Do tego wszystkiego ci „politycy” angażują za pomocą WYNAJĘTYCH mediów, propagandy jak super-KŁAMCÓW CNN, którzy podpuszczają zwykły MOTŁOCH aby sobie skakał do oczu o „ideje” ŻYDO-MASONÓW napełniających sobie kieszenie pieniędzmi RABOWANYMI od podatnika, które pożyczają ŻYDY po wydrukowaniu w ich zydowskim FED lub wystukanych klawiaturą na ŻYDOWSKICH monitorkach komputerów zalegalizowanych ŻYDO-złodzeji ban-sterów z żydowskiego New Yorku lub Brukseli czy Strasburga … lub złodzieji waszyngtońskich …. udających rząd Światowy …

  Ten bandyta awanturnik McCaine jest NIE wpuszczany do wielu krajów Świata, a jak gdzieś się pokarze w jakimś kraju to ZARAZ potem jest tam krwawa WOJNA domowa w tym Kraju.
  Jak tego ŻYDOWSKIEGO krwawego intryganta wpuścicie do III RP, tzn. że on na pewno ZAMÓWI u awanturników Szydło, Kaczora i Macirewicza, czy u Tuska lub Szhetyny zoerganizowanie krwawej awantury w Polsce, naśle agentów zbrodniczego żydowskiego CIA, którzy urządzą jakaś wielką RZEŹNIE Polakom … skłócą Naród … itp. tak aby kupować USizraelu broń do wzajemnego się zabijania …

  Przesłuchanie LEKARZA neurologa Bena Carsona, znajomego Trumpa trwało prawie 3 godziny co można to obejrzeć na YouTube.
  Ten LEKARZ Ben Carson w czasie przesłuchania był „podpiekany” pytaniami przez żydówkę senator Elizabeth Warren at Confirmation Hearing.
  Ona wypytywała się otwarcie, czy murzyn Ben Carson jak będzie podejmował decyzje o wartości setek MILIARDÓW dolarów na konto amerykanskiego podatnika i czy będzie działał w interesie rodzin KAMIENICZNIAKÓW rodziny Trampa i żyda zięcia Kishnera.
  „Ben Carson VS GOOFY Elizabeth Warren at Confirmation Hearing” :

 28. Pacyfik said

  Nie taki on z nikad to jest Czlowiek CIA a jak pogrzebiecie glebiej to zobaczycie Ze to nie takie leszcze jak wam sie wydaje …

 29. Razumichin said

  Barack Obama to 100% biorobot orazpedał jak i jego żon(sic) Michael ,córki adoptowane po odpowiednio upranej psychice jak to amerykanów okultonaziole z Paperclipa nauczyli.
  Przykład ,że jak CIA i inne ciemne moce chcialyby zrobić prezydentem Żabe Kermita to nie będzie problemu.

 30. jasmien said

  Oto wyimki z dyskusji:
  „Bardzo dużo wiedzy na temat „the hollow family” miała pani Joan Rivers. Po ogłoszeniu pewnej rodzinnej tajemnicy, żyła z nami jeszcze tylko przez trzy miesiące.”
  „Co Joan Rivers powiedziala to, ze Michelle Obama is a tranny (transgender). Co jest prawdą.”
  „​Panie Misiu, transgender z definicji to niewłaściwe porównanie. Najwłaściwszym słowem byłoby tutaj określenie lady-boy. Pozdrawiam”
  Może ktoś się pokusi o podsumowanie. Bo coś się nie klei. BO ma żonę, która w rzeczywistości jest pedziem udającym kobietę? To skąd córki?

  Córki? Nie wiadomo. Nie mają żadnych świadectw urodzenia…
  Admin

 31. Centuria said

  Re 27:. A kogo postawił na stanowiska Obama?, Pedał był odpowiedzialny za bezpieczne szkoły, Obama nominował wielu oszustów jak Richardson czy Daschle. Nie wszyscy zostali zatwierdzeni. Kiedyś w Ontario Ministrem Edukacji był facet, ktory nie skonczył szkoły średniej i otworzyl business wywozu śmieci, Takie przewalki sa nawet na szczeblu miejskim. W moim mieście, burmistrz podobsadzal stanowiska swoimi kumplami, wielu zarabia ponad 100,000 rocznie i maja tylko szkole srednia (jezeli maja).

  Carson glupi nie jest. Bedzie na czele budownictwa dla biednych, a przynajmniej sam w takich domach mieszkal, wiec ma doswiadczenie. A Trump mogl dac to stanowiko kumplowi miliarderowi od luksusowych hoteli. Oburzenie jest z powodu kandydatki na Departament Educkacji, bo uczyla sie w szkolach prywatnych i „zniszczy edukacje”. Jakby to bylo mozliwe… Edukacja juz jest na dnie i chyba bardziej upasc nie moze.

 32. Centuria said

  Re 27: te glupie babsko z video to tzw Fauxcahontas (od Pocahontas). Latami twierdzila, ze jest Indianka i korzystala z benefitow dla Indian. W koncu zapytana, jak moze udowodnic indianskie pochodzenia, stwierdzila, ze ma „wysokie kosci policzkowe jak Indianie.”.

 33. […] napisano w czerwcu 2014 roku. Jest on w pewnym sensie uzupełnieniem niedawno zamieszczonego https://marucha.wordpress.com/2017/01/14/obama-czlowiek-znikad/ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.