Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Ukraińcy przeprowadzą inspekcję wojskową w Rosji

Posted by Marucha w dniu 2017-01-15 (Niedziela)

Moskwa zgodziła się na przeprowadzenie przez Kijów kontroli skali działalności wojskowej w rosyjskim obwodzie rostowskim – poinformował szef narodowego Centrum Zmniejszenia Zagrożenia Jądrowego Siergiej Ryżkow.

„Ukraina zwróciła się do Federacji Rosyjskiej o zgodę na przeprowadzanie na jej terytorium inspekcji wskazanego regionu w ramach dokumentu wiedeńskiego z 2011 r. o środkach budowy zaufania i bezpieczeństwa” – powiedział rosyjski wojskowy.

Ukraińscy inspektorzy dokonają kontroli rosyjskich jednostek wojskowych w dniach 16-19 stycznia. Ogólnoeuropejska architektura bezpieczeństwa obejmuje szereg umów dotyczących środków rozbrojenia, kontroli zbrojeń i budowy zaufanie w sferze militarnej.

Dokument wiedeński z 2011 r. zobowiązuje sygnatariuszy m.in. do udostępniania informacji o siłach zbrojnych, planach, budżetach, a także do wyrażenia zgody na przeprowadzenie inspekcji.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 10 to “Ukraińcy przeprowadzą inspekcję wojskową w Rosji”

 1. AlexSailor said

  Rosjanie zwariowali????

 2. Marcin said

  Pokażą im tylko to co zechcą aby inspektorzy widzieli.

 3. NICK said

  Temat zastępczy.
  Najkrócej.

 4. Zerohero said

  @1, AlexSailor

  Zwariowała ludzka tłuszcza na Zachodzie, która mając TAKIE przykłady wierzy w „rosyjską inwazję” tylko dlatego, że im tak powiedziały media. Brak jakiegokolwiek zastanowienia nad niespójnością przekazu, brak elementarnej refleksji.

 5. szpak w telewizor said

  Inspekcja psa przez pchłę chorą na anemię.

 6. szpak w telewizor said

  Pies jest stworzeniem nadzwyczaj szlachetnym, żeby była jasność.

 7. Boydar said

  No to pokażą, rozmiar magazynu na DDT. W rozmiarze nic złego nie ma.

 8. szpak w telewizor said

  „W rozmiarze nic złego nie ma.”

  mam nadzieję.

 9. Jaka inspekcja…??:-)))) Toz to pod przykrywka spotkanie wywiadow. Ukraincy przyjada, napija sie stolicznej zakasza tuszonka, dumek sie naspiewaja i wyspowiadaja sie Rosjanom jak nalezy. Pewnie moga tez negocjowac „reset”.. tak na wszelki wypadek gdyz nie wszyscy na Ukrainie maja ochote na wyladowanie z reka w nocniku za wspieranie szalenstw USranskiego „sojusznika”. Co mnie martwi, by nie skonczylo sie to Frontem Ukrainskim ktory w sojuszy z Ruskimi wyzwoli nam Warszawke od PO-PiSu..:-)))) W razie czego jednak zloze podanie o wize do San Escobar gdyz nie mam juz glowy do picia samogonu z Ruskimi. Jestem patriota wiec wole Jasia Wedrowniczka z opuszczonych magazynow w Radziszwie lub Zaganiu.

 10. Siggi said

  9/mazurekjanekm said
  Co mnie martwi, by nie skonczylo sie to Frontem Ukrainskim ktory w sojuszy z Ruskimi wyzwoli nam Warszawke od PO-PiSu..:-)))) W razie czego jednak zloze podanie o wize do San Escobar gdyz nie mam juz glowy do picia samogonu z Ruskimi. Jestem patriota wiec wole Jasia Wedrowniczka z opuszczonych magazynow w Radziszwie lub Zaganiu.
  ————
  Zbulwersowałem się temi słowami.Do stolicy zbliża się Front Ukraiński,który potem rozdzieli się jeszcze na I,II i III(…a V Kolumna działa w najlepszym od wielu lat),a Pan już spieprzasz na El Esco-bar miast być gotów do oddania życia w walce.Potem dla zamydlenia nam oczy pokazywanie jaki ja „patyjiota”,bo chleje bimber szkocki Wędrujący ,też w jakiś barze.
  To wszystko widzi i czyta nasza kochana młodzież i deprawuje się.To znakiem tego jesteś Pan deprawator i już…
  Ojczyzny nie wystarczy kochać,ale trza bronić do upadłego przed wrogiem zewnętrzym i wewnętrzynym.Okiej?

Sorry, the comment form is closed at this time.