Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Rząd i TVP gorąco zachęcają imigrantów do przybycia do Polski. “U nas wielka zmiana w polityce imigracyjnej”

Posted by Marucha w dniu 2017-01-18 (środa)

Polski rząd i TVP gorąco zachęcają imigrantów do przybycia do Polski. Zapewniają, że szykuje się „wielka zmiana w polskiej polityce imigracyjnej”. Nowe pomysły mają być sposobem na problemy gospodarcze.

Telewizja Polska podaje, że imigranci przybywający do Polski ze wschodu znacznie łatwiej znajdą pracę i zdecydowanie ułatwioną drogę do uzyskania pobytu stałego. TVP cytuje również „DGP”, który podaje, że prace nad nowymi rozwiązaniami są prowadzone przez zespół złożony z przedstawicieli ministerstw rozwoju, rodziny i spraw wewnętrznych.

Nie ma wątpliwości, że nowa polityka migracyjna zostanie wdrożona. Rząd zamierza w ten sposób rozwiązać problemy demograficzne nad Wisłą.

– Interesuje nas wpisanie polityki migracyjnej w strategię rozwoju gospodarczego w celu uzupełniania niedoborów na rynku pracy, a nie kwestia uchodźców czy azylantów – mówi wiceszef resortu rozwoju, Jerzy Kwieciński.

Imigranci przybywający do Polski będą mogli liczyć na ułatwienia pobytowe dla ich rodzin, edukację dla ich dzieci, łatwe znalezienie pracy i dopasowanie imigracji do realnych potrzeb rynku pracy. Niewykluczone, że dzieci imigrantów zostaną objęte programem 500+.

http://pikio.pl

No i po raz kolejny mamy dowód, co znaczą obietnice PISdzielców.
Pytanie: ilu analfabetów  z Algerii potrzeba, aby zastąpić jednego polskiego lekarza, który wolał wyjechać za granicę?
Admin

Komentarze 24 to “Rząd i TVP gorąco zachęcają imigrantów do przybycia do Polski. “U nas wielka zmiana w polityce imigracyjnej””

 1. Kojak said

  No coz ? Mowie wrecz w nieskonczonosc ,ze PYYSS to sa syjonistyczne bandziory i kanalie wycierajace sobie mordy i ryje Polska i Panem Bogiem ! Zawsze te bandziory to robily i beda robic dopuki Polacy nie odsuna syjonistycznych bydlakow od koryta i zlobu. Realizuja zawsze i beda realizowac syjonistyczne rozkazy i nakazy swoich pobratymcow i mocodawcow z Usraela !

 2. Tomek said

  Odpowiadam na pytanie Gajowego:

  Co najmniej stu 😉

 3. jazmig said

  Zamiast sprowadzać Polaków ze wschodu, pisowskie sprzedawczyki sprowadzają banderowców.

 4. RomanK said

  Wywalaja od 1975 roku…POSPOLITYCH- a sciagaja PARCHATYCH ;-)))
  Jak rzont, taka welna, jaka welna takie chalaty:-))))
  Pospolite Pogonienie przekroczylo juz 8 mln ludzi….i gonia nadal.

 5. mironik said

  chm…. tak na przeciwko mojej chaty w miejscowym ośrodku kultury szukali… kobiety (serio) elektryka-sprzątaczki-budowlańca coś tam jeszcze na część etatu czy ćwierć, czy na staż (już nieaktualne) staże za 850zł

 6. assasello said

  Żaden kraj na świecie nie narzeka na brak niewykształconych ludzi bez kwalifikacji. Powstaje pytanie: po co nam oni? Czemu to ma służyć?

 7. Yah said

  No przecież widać gołym okiem, że robią sobie z nas, Polaków, przysłowiowe jaja i patrzą – i co nam zrobicie. Przecież ileś tam procent z was Polaków i tak na nas zagłosuje , a my was zniszczymy.

  Ile jeszcze Bozia ma nam dawać znaków, że nie rządzą nami Polacy, że nie ma już Polski – suwerennego kraju Polaków ? No ile razy będę słyszał, że są lepsi od kogoś tam ? Chyba do ostatniego Polaka …..

  Jest dla nich tylko jedno określenie – ZDRAJCY i jeden koniec – wiecie jaki, a jedyne co może ich powstrzymać to ….. strach.

  „Nie ma wątpliwości, że nowa polityka migracyjna zostanie wdrożona. Rząd zamierza w ten sposób rozwiązać problemy demograficzne nad Wisłą”

  Oczywiście rozwiąże problemy demograficzne , ale nie Polaków i nie w kraju, który my nazywamy Polską

 8. Miet said

  Widać wyraźnie, że Polin jest już w ostatniej fazie budowy.
  Miliony niepotrzebnej inteligencji, ludzi wykształconych wykopano. Populacja polskich goim już jest mniej więcej na właściwym poziomie (to ci potrzebni do podcierania i lizania).
  Teraz potrzeba tylko dywersyfikacji etnicznej i religijnej. Bez niej trudno jest wzniecać rewolucje – w razie potrzeby.:-)))
  Parlament i rząd już był po instrukcje w Izraelu a obecnie sam prezydent przechodzi tam odpowiednie szkolenie i rozdaje zasłużonym ordery Orła Białego.

  Zasiedlanie Polin przez „właściwych” ludzi już trwa od dawna ale to jeszcze nie koniec. Kto wie może Polin będzie od morza do morza – cholera, tylko piękny Krym gdzie elity mogłyby spędzać wolny czas, ten bandyta Putin zaanektował.;-)))

 9. snag said

  Ubrzydzę wam życie tym video ,…

 10. revers said

  inne dzienniki za, plus500 dla imigrantow, darmowe nauki

  http://www.dzienniknarodowy.pl/4875/rzad-zaprasza-ukraincow-wpisanie-polityki-migracy/

 11. Re: Artykul…
  Te „pincet plus” kazdy obywatel powinien otrzymywac co miesiac, a nie tylko dla dzieci…
  Kolejne „mydlenie” Polakom oczu..pt: „jacy my dobrzy”…a krrradna jak kruki w bialy dzien…od lewa do prawa…
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. VA said

  Duda to banderowiec.

 13. u said

  Niech najpierw kaczory zapewnia prace dla Polakow, zeby nue musieli sie tulac po swiecie. To sq..wesyny kacze. Kwacza pod publiczke, ze nie poddadza sie terrorowi unijnej bandy, a jednoczesnie ryja i i wabia miesznake wybuchowa. Chyba po to zeby rozwalic nas kraj, bo taka „bomba” zawsze wybucha, a kogo zmiecie – zobaczymy, i mam nadzieje, ze takze tych glupkow, ktorzy nie zdaja sobie sprawe jakim „lontem” sie bawia.

 14. Bronisław said

  Wyrażam ogromną wdzięczność Szanownemu Panu Wacławowi, że wytrwale przypomina Nam Pan oszustwa PIS-u oraz całego haniebnego „Układu Okrągłostołowego”, chociażby powyższych słowach: „No i po raz kolejny mamy dowód, co znaczą obietnice PISdzielców.” W podobnym tonie demaskuje również tych szubrawców, wielu znakomitych uczestników tego zacnego Portalu!!!
  Niestety, znacząca populacja Polskiego Narodu tak mocno zauroczyła się oraz zapatrzyła w „PISdzielców” (przypomina nam to syndrom teściowych zakochanych bez opamiętania w swoich zięciach), iż cokolwiek by niecnego nie dokonali, to dalej w ich oczach to „niewiniątka”!!!
  Najgroźniejsze w tym jest jednak niestety to, że tą narracją jesteśmy jako wierni „ogłupiani” przez zdecydowaną większość hierarchii RKK, a zwłaszcza ośrodki medialne o.Tadeusza Rydzyka!!!
  Jestem głęboko przekonany oraz gorąco w to wierzę, że Pan Bóg w Trójcy Świętej Jedyny, przywróci Naszemu Narodowi Sprawiedliwą Wielką Polskę!!! Bardzo serdecznie pozdrawiam Pana, Panie Wacławie oraz życzę wszystkiego dobrego tak Panu, jak i wszystkim świadomym Polskim Patriotom!

  Króluj Nam Chryste!!!

 15. Lily said

  Re 3;Jazmig
  „Polacy ze wschodu”,sa za bardzo pro-Polscy,
  kultywuja Polska kulture,i tradycje.
  Znaja prawdziwa Polska historie z rodzinnych
  przekazow.
  A,jak wmawiaja nam,”wezly krwi,nie decyduja
  o otrzymaniu polskiego paszportu”.
  Jak widac,w Polsce jest miejsce dla kazdej
  nacji,z pominieciem Polakow ze Wschodu.

 16. DZ said

  Panie Admin w artykule mowa jest o imigrantach że Wschodu – czego też absolutnie nie popieram. Nie pisze tam nic o Algierczykach.

 17. watazka said

  Taki dostalismy prikaz od pani Merkel.

 18. Boryna said

  Troszczą się ,ale o Ukraińców. Resortem zdrowia kieruje Radziwiłł, który kontynuuje politykę żyda Arłukowicza. Żadnego absurdalnego przepisu nie usunął np lekarz specjalista nie może wystawiać recept na ulgowe leki, co jest niespotykanym w świecie idiotyzmem . Ale Zydło nawet nie myśli ,aby wywalić tego pogromcę chorych.

 19. Siekiera_Motyka said

  Mapa aktywności „Najeźdźców” w Niemczech,

  https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1_rNT3k2ZXB-f9z-2nSFMIBQKXCs&ll=51.361194439314694%2C6.969721633496192&z=5

 20. Marucha said

  Re 16:
  Artykuł w jednym tylko miejscu wymienia imigrantów ze wschodu jako łatwiej aklimatyzujących się w Polsce, z czego można wyciągnąć różne wnioski.
  Ale nawet zakładając iż chodzi wyłącznie o Ukraińców, nie mamy powodu do entuzjazmu. Pracodawcy dość zgodnie potwierdzają ich bliskie zeru kwalifikacje zawodowe.

 21. Moje dzisiejsze „Bieżące” (nr 48, tutaj .http://infoprezesa.blogspot.fr/2017/01/biezace-48.html) poprzedziłem mottem obrazkowym, zawierającym tekst: „W odróżnieniu od ludzi, koty liżą du.py tylko sobie.”
  Wygląda na to, że będę musiał przyznać, że zarząd RP rozognił się w lizaniu rządu światowego przez prześcieradło.

  Zachęcam do przeczytania całości bogato ilustrowanych „Bieżących”. W notce „Nosił Tusk razy kilka” jest mowa o kompletnie niespodziewanym konkurencie Tuska do stolca przewodniczącego Rady Europejskiej (wiadomość z RTL, dzisiaj).
  Nie uwierzę, że czytelnik mógłby się nie roześmiać na widok mammografu, ufundowanego przez MOŚP ( fundacja rodziny Wkurzaków) dla potrzeb badania lokalnych popiersi.

  Spis rzeczy:
  – Syn pułku, czyli coś z ostatniego lotu Orła Białego
  – Nosił Tusk razy kilka
  – Jeszcze o peregrynacji papieża Franciszka do luteran
  – Mała Orkiestra Ściemy Powiatowej
  – Pierwsza pewna wiadomość z życia Baracka Obamy
  – Z życia opozycji:
  – Przepis na pieroga po żydowsku
  – Dno wiadra
  – Co poseł Nitras chciałby wycisnąć z Prezesa?
  – Postępowe sporty dla dam w każdym wieku (8)

 22. Anty-sb-k!!! said

  Debilu nie wiadomo skad (!!!), nikt nie sciagnie do naszego kraju arabow/muzulmanow do siedzenia tutaj na zapomodze socjalnej. Ci ludzie przyjada tu wykonywac zajecia, ktorych nie chca wykonywac Polacy. Nie chca wykonywac z roznych powodow.

  Wypi…laj.
  Admin

 23. Dziadzius said

  Ja uwazam ze jezeli czlonkowie rzadu Polski [ szydlo i te inne worki] samodzielnie zapraszaja gosci imigrantow do Polski to powinni zabiezpieczyc tym gosciom utrzymanie ale z wlasnej kieszeni a nie z kieszeni obywateli ktorzy w wiekszosci [ demokracja] nie zapraszaja tych je** bakow do Polski. Kto i kiedy glosowal ze obywatel Polski bedzie utrzymywal tych gosci z ogolnych pieniedzy kraju przed utrzymaniem Polskich potrzebujacych obywateli. Musi byc cos w Konstytucji Polski ze nie wolno obcym oddawac zarobek Polskiego obywatela bez pozwolenie tegoz to obywatela!!

 24. bałwan ze śniegu said

  Ci ludzie przyjada tu wykonywac zajecia, ktorych nie chca wykonywac Polacy. Nie chca wykonywac z roznych powodow.

  no nie, nie mogę…..

  ——
  Myślę, że to nie hasbara, tylko zwykły debil.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.