Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Inauguration Day – widziane z USA

Posted by Marucha w dniu 2017-01-20 (piątek)

Pierwszym krokiem prezydenta Trumpa będzie walka z wpływami neokonserwatystów żydowskich w Kongresie, obojętnie jak to zostanie nazwane. To właśnie Kongres będzie rzeczywistym polem walki o powodzenie reform gospodarczych ekipy Trumpa.

Nie udało się ekipie Obamy i stojącymi za nimi żydowskimi neokonserwatystami, zatrzymać Donalda Trumpa i jego ekipy przed objęciem władzy. Od czasu zatwierdzenia wyboru Trumpa przez kolegium elektorów, byliśmy świadkami kuriozalnych wręcz nieprawdopodobnych oświadczeń ze strony oficjeli Obamy, które to miały świadczyć o nadużyciach wyborczych.

Próbowano nawet utworzyć kolejny tzw. fakt prasowy z udziałem niezawodnych Rosjan i samego Władymira Władymirowicza, jak sobie przyszły prezydent USA baraszkuje z rosyjskimi prostytutkami, z całą pewnością agentkami KGB czy też GRU, ale spotkało się to ze stanowczą i zdecydowaną odpowiedzią Trumpa i jego ekipy. Co najważniejsze, amerykańska opinia publiczna kompletnie nie zainteresowała się tymi tanimi sensacjami.

Jak bardzo ekipa Obamy i środowiska z nią związane panicznie się boją dojścia ekipy Trumpa do władzy, świadczy wypowiedź szefa CIA o decydującym wpływie Rosji na proces wyborczy w USA. Oświadczenie szefa CIA – niby najpotężniejszej i najskuteczniejszej agencji wywiadowczej świata, z rozbuchanym do niewyobrażalnych rozmiarów budżetem – zmusza każdego Amerykanina do pytania: skoro Putin wybrał sobie Trumpa na swojego prezydenta, to na cholerę nam taka agencja wywiadu, skoro Rosjanie bawią się z nami jak tylko chcą, a nasze służby są bezradne. Potrafią tylko z dużym opóźnieniem stwierdzić tylko jedynie fakt decydującego wpływu Putina na wybory i przyznać się słowami szefa CIA, że amerykańskie służby są bezradne wobec Rosjan, oraz że Rosjanie są zupełnie bezkarni i nieuchwytni.

Co robiły wobec tego inne służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo wewnętrzne Ameryki, strach pomyśleć. Jest to więc wyraźny sygnał dla Donalda Trumpa i jego ekipy do całkowitej przebudowy służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Ameryki.

Żeby było śmieszniej i straszniej, nikt z czołowych polityków amerykańskich nie zażądał od szefa CIA, by natychmiast podał się do dymisji, tylko była prowadzona licytacja, kto z nich zażąda ostrzejszych sankcji wobec Putina i Rosji.

Przeciętny obywatel amerykański dowiadywał się więc zdumiewających rzeczy o swojej władzy. Przede wszystkim w oświadczeniach przedstawicieli narodu nie było mowy o wyciągnięcie konsekwencji wobec katastrofalnej nieudolności służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo obywateli i kraju, tylko licytacja który z nich będzie najbardziej antyrosyjski w swoich paranoicznych wypowiedziach.

Każdy Amerykanin mógł zobaczyć, jak przedstawiciele narodu zamiast przyznać się do katastrofalnego braku nadzoru wobec służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo kraju, za wynikłą sytuację zamiast obwiniać samych siebie, zaczęli się licytować kto jest najbardziej antyrosyjski. Prym w tym wiódł niezastąpiony senator McCain, który był jednym z kongresmanów odpowiedzialnych za nadzór nad służbami.

Nie wiem na co liczyły osoby pokroju sen. McCaina, Marca Rubio, czy Paula Ryana, chyba na to że Amerykanie od razu rzucą się do masowych demonstracji pod hasłem: „Nie chcemy prezydenta wybranego przez Rosję i Putina”, by nie dopuścić do władzy ekipy Donalda Trumpa.

Kluczowe stanowiska w swojej administracji Donald Trump powierzył osobom spoza establishmentu partii republikańskiej, co świadczy o ciągłej wojnie pomiędzy nową administracją Trumpa a elitami partii republikańskiej. Warto przypomnieć, że elity partii republikańskiej bardziej zwalczały Donalda Trumpa podczas kampanii wyborczej, niż kierownictwo partii demokratycznej.

Trump sprawia wrażenie swoimi nominacjami, jakby się wypiął na partię republikańską, ale to kierownictwo partii republikańskiej jest samo sobie winne. Jedynie co ekipie Trumpa jest potrzebne, to poparcie w Kongresie, co zapowiada się bardzo ciekawie. Najciekawsze jest to, czy żydowscy neokoni nadal mają kontrolę nad „swoimi”członkami w Kongresie, ponieważ jest to podstawowy problem dla powodzenia reform, które zamierza przeprowadzić ekipa Trumpa.

Aby zrozumieć, dlaczego jest to podstawowy problem dla pomyślności reform administracji Trumpa, jak zwykle w moim przypadku, gdyż tylko ja o tym przypominam, że problem z upadkiem potęgi Ameryki zaczął się podczas rządów jednego z najbardziej popularnych w historii prezydentów USA, Ronalda Reagana. To za jego ośmioletniej kadencji doszło do ukrytego przejęcia władzy przez neokonserwatystów żydowskich i Ameryka zaczęła i aż do dzisiaj realizuje izraelską rację stanu, która jest całkowicie sprzeczna z podstawowymi interesami Ameryki.

Napisano ocean słów sławiących prezydenta Reagana, za przyczynienie się do upadku ZSRR i komunizmu, chociaż tak naprawdę doktryna gospodarcza komunizmu padła od klęski własnej ideologii w dziedzinie gospodarki, tłumiąc jakąkolwiek inicjatywę prywatną. Elity komunistów z KGB i GRU przyjęły wyciągniętą przez Reagana pomocną dłoń, w zamian godząc się na masową emigrację rosyjskich Żydów do Izraela. Dzisiaj po 25 latach widać jak komuniści zyskali na upadku komunizmu.

Dla członków partii komunistycznej w krajach Europy Wschodniej, sposób upadku komunizmu zaproponowany przez neokonów Reagana, był najlepszym i wymarzonym rozwiązaniem. Wiązało się to przede wszystkim z tym, że większość zbrodniarzy, komunistycznych ludobójców, było pochodzenia żydowskiego, a wobec planu grabieży finansów Polski przez amerykańskie środowiska żydowskie, należało całkowicie zamilczeć udział komunistów żydowskich w zbrodniach na narodzie polskim, oraz uczynić Polaków katami Żydów. Jako klasyczny przykład odwracania kota ogonem było Jedwabne.

Tak więc od czasów zaangażowania się Ameryki w wojny w interesie Izraela na Bliskim Wschodzie od czasów prezydentury Reagana, gospodarka amerykańska zjeżdża po równi pochyłej w dół, ponieważ koszty zaangażowania wojennego Ameryki na Bliskim Wschodzie przewyższają wpływy z podatków, zresztą coraz bardziej podnoszonych przez każdy kolejny rząd.

Tak więc pozbawienie wpływu decyzyjnego neokonów na rząd Donalda Trumpa jest w tym momencie kluczem do sukcesów ekonomicznych. Dlatego też doszło do sensacji podczas debat prezydenckich Donalda Trumpa z Hillary Clinton, w których to nie było mowy o zapewnieniu bezpieczeństwa Izraelowi, jak również zapewnieniu pomocy temu państwu. A wiemy, że obóz neokonserwatystów poparł Hillary Clinton.

Ale lobby proizraelskie ma bardzo silne wpływy w Kongresie, więc obok wojny gospodarczej głównie z Chinami, dla ekipy Trumpa wyzwaniem będzie walka z lobby proizraelskim. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, na ile Donald Trump zawdzięcza swoje zwycięstwo wyborcze poparciu najbardziej pewnego i stałego elektoratu republikańskiego, czyli tych grup protestantów ewangelików, którzy zawsze popierają republikanów ze względu na popieranie izraelskiej racji stanu.

Wydaje mi się że skoro w debatach Donald Trump ani razu nie wspomniał o poparciu Izraela, świadczyć może tylko o tym, że Trump specjalnie nie musiał zabiegać o poparcie tej grupy. Statystyki na ten temat milczą.

Jeśli Trump został wybrany bez poparcia ewangelików oznacza to koniec wpływów Izraela, oraz koniec awantur wojennych US Army na Bliskim Wschodzie.

Wojna w Syrii z Rosją i Iranem , którą Ameryka Obamy przegrała nie dlatego że żołnierze rosyjscy i irańscy oraz syryjscy byli lepsi od Amerykanów, ale dlatego że byłyby wtedy masowe protesty przeciwko poważnemu zaangażowaniu się Ameryki w kolejną wojnę w interesie Izraela. Po drugie Ameryka nie ma pieniędzy na wojnę. Stąd też gwałtowne nalegania neokonów na ekipę Obamy, by jak najszybciej uderzyć na Iran, świadczyły tylko o tym, że grunt neokonom pali się pod nogami i jedyną rzecz którą mogą zrobić, to tylko poprzeć Hillary Clinton, na którą to mieli niejednego skutecznego haka, by wymuszać pożądane przez siebie decyzje.

Wielokrotnie wspominałam, że wojna USA z Iranem byłaby dla Rosji, Chin, oraz Indii darem niebios. Neokoni próbowali toczyć wojnę z Iranem w Syrii za pośrednictwem Państwa Islamskiego, jednak zdecydowane wejście Putina do wojny, zdecydowanie przeważyło szalę na korzyść Rosji i to ona dyktuje teraz warunki na Bliskim Wschodzie.

Grupy najemników z USA i Europy Zachodniej, walczących po stronie band z tzw. Państwa Islamskiego, okazały się zbyt małe by pokonać Rosjan dodatkowo wspieranych przez Iran i Hezbollach. Zdobycie Aleppo przez armię syryjską wspieraną przez Rosjan, jest symbolem klęski polityki neokonów, którzy traktowali US Army od czasów Reagana jako prywatną armię Izraela, przy pomocy której chciano podporządkować sobie całkowicie Bliski Wschód.

Neokoni ponieśli również spektakularną klęskę na Ukrainie, gdzie Ukraina straciła najważniejszy swój atut strategiczny- Półwysep Krymski. A miało być tak pięknie, by przejść do historii jako twórcy tysiącletniego Wielkiego Izraela, panującego niepodzielnie na wszystkich polach naftowych Bliskiego Wschodu.

Czy rozpoczęcie kadencji Donalda Trumpa będzie oznaczało całkowite pozbawienie ich wpływu na decyzje podejmowane na najwyższych szczeblach, bo o to właśnie toczyła się walka podczas kampanii wyborczej z Hillary Clinton, którą poparli neokoni? Przypominam raz jeszcze, to jest dopiero początek pozbawiania ich wpływu na decyzje podejmowane w Białym Domu. Pozostała im jeszcze bardzo silna pozycja w obu izbach Kongresu.

To w obu izbach Kongresu będzie się toczyła walka o powodzenie reform ekonomicznych jego ekipy. Najsilniejszą grupą jego przeciwników będą żydowscy neokonserwatyści. Wydaje mi się, że ekipa Trumpa składająca się z zawodowców, biznesmenów-praktyków najwyższej klasy, zdaje sobie z tego sprawę, więc zapowiada się pasjonująca walka w Kongresie pomiędzy doktrynerami typu McCaina, który jest bogaty tylko dzięki fortunie swojej żony, a którym gardzi Donald Trump, a biznesmenami-praktykami, którym Trump powierzył kluczowe stanowiska ekonomiczne w swoim rządzie.

Ślepa Mańka
http://slepamanka.neon24.pl/

Komentarze 54 to “Inauguration Day – widziane z USA”

 1. Echo z Węgier said

  Nowy prezydent USA oświadczył, że Amerykanie znowu zaczną rządzić swoim krajem.- Ważne jest nie to, jaka partia kontroluje rząd, ale czy naród kontroluje rząd – podkreślił Trump.
  Uwaga: Amerykanie znowu zaczną rządzić swoim krajem – czy dotąd w USA rządził okupant Palestyny?

  Wzbogacaliśmy inne państwa, a bogactwo naszego państwa się wyczerpywało – powiedział Trump.
  Uwaga: Wzbogacaliśmy inne państwa – czyżby miał na myśli okupanta Palestyny?

  Oświadczył, że żałuje, iż Ameryka finansuje „armie innych krajów”, podczas gdy siły zbrojne USA zostały „w smutny sposób” osłabione.
  Uwaga: Ameryka finansuje „armie innych krajów” – czyżby miał na myśli armię na rzeką Jordan oraz Pakt Atlantycki sterowany przez okupanta Palestyny?

  Trump zauważył, że rząd federalny wydawał miliardy dolarów na obronę granic „innych krajów”.
  Uwaga: rząd federalny wydawał miliardy dolarów na obronę granic „innych krajów” – czy chodzi tu o obronę okupowanych Wzgórz Golan należących od wieków do Syrii i Libanu.

  – 20 stycznia 2017 roku będzie zapamiętany jako dzień, w którym lud stał się znowu przywódcą narodu (amerykańskiego) – zaznaczył.
  Uwaga: lud stał się znowu przywódcą narodu – a do tej pory kto był przywódcą Amerykanów?

 2. JakubDolec said

  świetny artykuł. Panie Admin, ogólnie jestem na Gajówce już sporo czasu.. Na prawdę! Tak też myślę, bo już chyba 3 lata, a może i dłużej.. ( a to mój pierwszy komentarz ) odkąd Was znalazłem w internetach i staram się być w miarę na bieżąco… Wiele artykułów, które tu przeczytałem, sprawiają o dreszcze na skórze, i mamy całkiem podobne podejście jeżeli chodzi o politykę. wielu osobom mówię o elitach masonów rządzącymi światem i w ogóle o tych sprawach, i wierz mi Admin, że patrzą i na mnie hmm… jak na świra! No cóż.. a może już ześwirowałem 😀 pozdrawiam!

  Witamy wśród świrów.
  Admin

 3. NC said

  Ale my świry nie mówimy „internety” 🙂
  Jest tylko jeden.

 4. Alina said

  Tymczasem:
  Tego chyba jeszcze nie było!
  Trump zaprzysiężony, wygłosił orędzie i poprosił duchownych o błogosławieństwo: pierwszego RABINA potem biskupa. jakiego takiego po cywilnemu.
  Nie wiedziałam, że judaizm jest pierwszą religią w USA.
  Ślepa Manka jest naprawdę ślepa.

 5. Rokitnik said

  Pierwsza modlitwę wygłosił Arcy Biskup Dolan z New Yorku,..( .katolik i Irlandczyk z pochodzenia ), następni to chyba babtyści określan jako katolicy, w tym jedna baba, na szczęscie w nieszczęściu ubrana po cywilnemu. Wszyscy czworo powoływali się na 3 Swiętą – w modlitwach prosząc o błogslawieństwo dla Ameryki, Narodu oraz Ekioie Donalda J.Trumpa.
  Trzej rabini kończyli te modły, ale juz się wyłączyłem…Piszę gwoli prawdy a nie konfabulacji w dniu Inauguracji nowego 45 Prezydenta USA.

 6. Bezrobotny said

  Prezydent Trump podobnie jak inny Prezydent Lech Walesa wzbudzili wiele plonnych nadzei, co znacznie ulatwilo okradzenie zachwyconych obywateli w zadluzonych panstwach. Na przemianach zarobili znacznie prezydenci. Oszukana pokorna gawiedz zajeta szukaniem jedzenia po smietnikach nie ma energii do buntu. W gospodarkach opartych na dlugach popyt na pozyczki znacznie zmalal, co sie objawia niska stopa procentowa i kryzysem wzrostu GDP.
  Sa mozliwe tylko dwie zmiany w gospodarce kazdego kraju;
  1) zresetowac dlugi poprzez bankrupcje, hyperinflacje lub wojne – dystrybucja kapitalu,
  2) oprzec gospodarke o nagromadzony kapital (gotowka krolem) oddajac ja tanio najbogatszym kapitalistom jak w reformie Balcerowicza – skupienie kapitalu. Zachodnie gospodarki oparte sa na dlugach.
  Azjatyckie gospodarki wsparte gotowka rozwijaja sie najszybciej. Trump to ostatnia szansa wykupienia gospodarki USA przez rodzimy kapital zanim wkroczy Azja i wykonczy system pozyczkowy.

 7. Alina said

  5 Rokitnik
  Rokitnik NIE OGLĄDAŁ TRANSMISJI ZAPRZYSIĘŻENIA …. Przynajmniej w polskiej TV, możliwe, że transmisje się różniły, przecież jest to technicznie możliwe…

 8. Rokitnik said

  Alinko…oglądałem z Florydy na CNN…w orgnale – zdumiony jestem interpretacją Pani ( ale TAM w Ojczyźnie, ponoć wszystko jest możliwe) !! Pozdrawiam.

 9. Alina said

  8
  To nie interpretacja – taki obraz poszedł na cała Polskę, mam nadzieję, że nie tylko ja to widziałam….

 10. Alina said

  Problem tylko, czy to TVP przeinaczyła przekaz, czy CNN?

 11. NC said

  Syszałem od rodziny w Polsce, że rzeczywiście w wersji na użytek polskich gojów pierwszy wystąpił rabin.
  Oglądałęm na żywo w USA.
  Było tak, jak już napisał p. Rokitnik.

 12. matirani said

  2. PAnie Jakubie, tez witam. Jestesmy rolnikami – siejemy pamiec, siejemy rozum, siejemy sile do logicznego myslenia, siejemy odwage do niezaleznego od meNdiów opiniowania, siejemy oreze do walki w InfoWar. Powodzenia

 13. bałwan ze śniegu said

  Panie Mati, a w jaki sposób zapracowujemy na wiarygodność? Wielkie przekaziory głównego rynsztoka mają ja w kieszeni, zdobyte agresją i krzykiem wielkimi literami nagłówków. Wiadomo, że prawdę głosi ten, kto głościej się wydziera. Takie czasy…

 14. Maćko said

  Wystarczy powiedziec NIE. ( cytat z RomanaK)

  Aby MÓC powiedziec NIE trzeba miec wewnetrzna sile.

  Sila w InfoWar opiera sie na wiedzy i umiejetnosci nia operowania.

  To siejemy – i jak kazdy rolnik – liczymy na zbiory. Jesli nie bedzie gradu, powodzi, mrozu czy suszy.

  Jesli szkodniki pozwola wyrosnac i zebrac plony.

  Ale! Ale!… Jesli nie zasiejemy – to jest pewne, ze wzejda same chwasty.

  I tu apel do Gajowego – sa w lesie liany, które dusza mlode pedy, sa plesnie i jemioly.

  To Pan zadanie pilnowac, aby las rósl zdrowy i perenny. Nie tylko Panu chronic stare drzewa przed szkodnikami ale i mlode przed gryzoniami. I to stanowczo.

 15. Maćko said

  Wiarygodnosc – proste. Jak sie glosci poglady i podaje fakty zgodne z rzeczywistoscia, to nawet zazarty czytelnik GNwa moze zaczac watpic w to, co pisze okupacyjna gadzinówka dla Polaków.
  Moze, aczkolwiek nie musi. Ale nikomu zbawieninie jest zagwarantowane, nieprawdaz? A mimo to usilujemy.

 16. VA said

  Krwawy koniec panowania Obamy:
  Ameryka zrzuciła 26,171 bomby na 7 panstw w 2016 roku.
  Oznacza to, że każdego dnia w ubiegłym roku, amerykańskie wojsko zrzucało na cywilów lub walczących za granicą 72 bomb; trzy bomby co godzinę przez 24 godziny na dobę.
  W 2016 roku, działania specjalnych agentow USA można znaleźć w 138 krajach.

 17. telimena50 said

  Ad7.
  Pani Alina I Pan Rokitnik mowia o dwu roznych wydarzeniach, ktore nastapily po sobie. Kardynal Dolan modlil sie dwukrotnie.
  Zydek kurtuazyjnie mial rowniez dostepne podium.

 18. Miet said

  Ad.17.
  Dodam jeszcze to, że Prez. Trump przed samą Inauguracją uczestniczył we Mszy Św. w Kościele Episkopalnym pod wezwaniem Św. Jana.
  Nie jest więc prawdą, co pisze Pani Alina, że modły rabina były na pierwszym miejscu.

 19. snag said

  Autor/ka 😉 ,…

  Nie zgadzam z wpływami neo-con artists za kadencji Reagan’a i Bush’a, że przytoczę tu pamiętną wizytę Reagan’a na cmentarzu Wermachtu w Niemczech gdzie rzekomo spoczywali również esesmani mimo wykręcania łokci i skowytu oburzonej żydowskiej lobby, czy uwagę Secretary of State J. Baker’a w administracji Bush’a (seniora) “Fuck the Jews, they didn’t vote for us anyway” kiedy Bush mimo protestów AIPAC chciał sprzedać (i sprzedał) najnowsze F15, F16, Cruize samosterujące rakiety i najnowsze obserwacyjne samoloty AIWACS, Saudom. czy naciskom sfinalizowania Desert Storm w Bagdadzie z wykończeniem Sadama który płacił renty rodzinom palestyńskich zamachowców którzy polegli walcząc z reżimem zio-grajdołka.

  Warto przypomnieć że Trump’a Secretary of State, Rex Tillerson został wybrany z puli kandydatów i nominowany dzięki rekomendacji byłego sekretarza Stanu, Baker’a.

  Nie wrzucał bym do jednego kosza wszystkich Ewangelików bo mowa tu tylko o fundamentalistach z Bible Belt i ‚owieczkach’ fanatycznego judofila (pastora) Hagee, które nie mogą doczekać się Armageddon ,…

  Jew neo-coni obrosli w piórka i mieli wpływy za kadencji Bush’a juniora.

 20. Siggi said

  Prawie osiem godzin relacji z inauguracji prezydentury Donalda Trumpa(tłum.po rosyjsku).

  ….https://www.youtube.com/watch?v=DkkxcYJOX1o

 21. Alina said

  Nie wiem w czym problem z tym rabinem.
  Przekazałam dość precyzyjnie co widziałam: moment tuż po wygłoszeniu orędzia (!) Trump poprosił w pierwszej kolejności rabina o błogosławieństwo i ten podszedł jako pierwszy do mikrofonu. Po nim było jeszcze dwóch biskupów, jeden biały po cywilnemu, drugi czarny w niebieskim habicie. Tyle było w naszych telewizorach. Jeśli ktoś tego nie widział, nie powinien komentować, bo wychodzi na człeka niepoważnego.
  Dlatego mam poważne podejrzenie, że to judaizm jest (lub przy tej prezydenturze będzie) państwową religią w USA, a to nie wróży niczego dobrego, niestety i już na wstępie burzy moje nadzieje, że USA będzie miało wreszcie prezydenta wolnego od szatańskich wpływów.

 22. Marucha said

  Re 21:
  Nie mamy jasności, czy przekaż polski różnił się od amerykańskiego, a jeśli tak, to który był zmanipulowany.

 23. Leon said

  W tvn24 była transmisja bezpośrednia – taka jak pisze P. Rokitnik a w TVP w wiadomościach – przekaz taki jak opisała P. Alina.

 24. Kwestia „rabina” jest tak czy owak drugorzędna w stosunku do deklaracji Trumpa, które, miejmy nadzieję, choć w części przemieni w konkrety.

 25. Marucha said

  Tak, czy owak… nie liczmy na to, że judaizm przestanie być najważniejszą religią w USA.

 26. Alina said

  Kazdy może sobie sprawdzić – z podanego linka w 20 – rosyjska relacja, Żeby nie tracić czasu – w okolicach 2.58′

 27. Re: 18: Tak z ciekawości zapytam: czy to była Msza katolicka, tzw. novusowa, czy też „msza ewangelicka”?

 28. Re. 25: Na to bym akurat nie liczył i< prawdę mówiąc, nawet specjalnie mnie to nie interesuje.

 29. Głos Prawdy said

  Z przemówienia Trumpa: „nie Będziemy narzucać swoje ideały całemu światu – zrobimy ich przykładem. Na pierwszym miejscu u nas będzie Ameryka. Nie będziemy wydawać miliardy na ochronę cudzych granic , kiedy nasze własne granice nie są chronione.”
  Prezydent USA Donald Trump i pierwsza dama Melania Trump w piątek, 20 stycznia, na Balu Wolności po inauguracji wykonali swój pierwszy taniec jako gospodarzy Białego domu. Pisze o tym Politico.
  Prezydencka para tańczyła powolny taniec do muzyki Franka Sinatry „My way”. Dołączyli do nich wiceprezes Mike Pens ze swoją żoną, Karen, a także dzieci z obu rodzin, pisze Taśma.
  .https://www.youtube.com/watch?v=RABMyewqHWw
  WASHINGTON, 21 stycznia. /K. TASS Anatolij Бочинин/. Sekcje o LGBT społeczności i kwestii zmian klimatu zostały usunięte z oficjalnej strony internetowej Białego domu 20 stycznia, po objęciu urzędu 45-go prezydenta stanów ZJEDNOCZONYCH Donalda Trumpa. Obie te tematy zajmowały ważne miejsce w porządku byłego szefa państwa Baracka Obamy

 30. peacelover said

  Mialem okazje ogladac bezposrednia transmisje z inauguracji prezydenta TRUMPA,
  a ogladalem ja w Poludniowej Afryce !!
  Przed przysiega inauguracyjna przemawialo kilku duchownych, w tym kobieta, a duchowny w koloratce to prawdopodobnie kardynal.
  Po przysiedze stanal przed mownica jakis rabin w mycce to wylaczylem telewizornie.. To tyle !!!

 31. Joe said

  25…Przestanie byc naj…przestanie.Bo Chrystus zwyciezy…..A judaizm pujdzie w zapomnienie jak komunizm i demokracja ludowa oraz inne zydowskie badziewia…To nie moj prywatny optymizm…. to REAL.

 32. OrtografiaSieKlania said

  # 31 „pujdzie”?

 33. snag said

  Ślepa Mańka ,…

  Material na temat ,…

  Tu probowali namowic Clinton’a do wojny ,…
  ———————————————————————
  http://zfacts.com/metaPage/lib/98-Rumsfeld-Iraq.pdf
  http://www.iraqwatch.org/perspectives/rumsfeld-openletter.htm

  Tu namowili Bush’a, prosze zwrocic uwage na podpisy pod listem ,….

  Toward a Comprehensive Strategy

  Project for the New American Century
  1150 17th St NW Suite 510 Washington, DC 20037 September 20, 2001

  The Honorable George W. Bush President of the United States Washington, DC

  Dear Mr. President,

  We write to endorse your admirable commitment to „lead the world to victory” in the war against terrorism. We fully support your call for „a broad and sustained campaign” against the „terrorist organizations and those who harbor and support them.” We agree with Secretary of State Powell that the United States must find and punish the perpetrators of the horrific attack of September 11, and we must, as he said, „go after terrorism wherever we find it in the world” and „get it by its branch and root.” We agree with the Secretary of State that U.S. policy must aim not only at finding the people responsible for this incident, but must also target those „other groups out there that mean us no good” and „that have conducted attacks previously against U.S. personnel, U.S. interests and our allies.” In order to carry out this „first war of the 21st century” successfully, and in order, as you have said, to do future „generations a favor by coming together and whipping terrorism,” we believe the following steps are necessary parts of a comprehensive strategy.

  Osama bin Laden We agree that a key goal, but by no means the only goal, of the current war on terrorism should be to capture or kill Osama bin Laden, and to destroy his network of associates. To this end, we support the necessary military action in Afghanistan and the provision of substantial financial and military assistance to the anti-Taliban forces in that country.

  Iraq We agree with Secretary of State Powell’s recent statement that Saddam Hussein „is one of the leading terrorists on the face of the Earth….” It may be that the Iraqi government provided assistance in some form to the recent attack on the United States. But even if evidence does not link Iraq directly to the attack, any strategy aiming at the eradication of terrorism and its sponsors must include a determined effort to remove Saddam Hussein from power in Iraq. Failure to undertake such an effort will constitute an early and perhaps decisive surrender in the war on international terrorism. The United States must therefore provide full military and financial support to the Iraqi opposition. American military force should be used to provide a „safe zone” in Iraq from which the opposition can operate. And American forces must be prepared to back up our commitment to the Iraqi opposition by all necessary means.

  Hezbollah Hezbollah is one of the leading terrorist organizations in the world. It is suspected of having been involved in the 1998 bombings of the American embassies in Africa, and implicated in the bombing of the U.S. Marine barracks in Beirut in 1983. Hezbollah clearly falls in the category cited by Secretary Powell of groups „that mean us no good” and „that have conducted attacks previously against U.S. personnel, U.S. interests and our allies.” Therefore, any war against terrorism must target Hezbollah. We believe the administration should demand that Iran and Syria immediately cease all military, financial, and political support for Hezbollah and its operations. Should Iran and Syria refuse to comply, the administration should consider appropriate measures of retaliation against these known state sponsors of terrorism.

  Israel and the Palestinian Authority Israel has been and remains America’s staunchest ally against international terrorism, especially in the Middle East. The United States should fully support our fellow democracy in its fight against terrorism. We should insist that the Palestinian Authority put a stop to terrorism emanating from territories under its control and imprison those planning terrorist attacks against Israel. Until the Palestinian Authority moves against terror, the United States should provide it no further assistance.

  U.S. Defense Budget A serious and victorious war on terrorism will require a large increase in defense spending. Fighting this war may well require the United States to engage a well-armed foe, and will also require that we remain capable of defending our interests elsewhere in the world. We urge that there be no hesitation in requesting whatever funds for defense are needed to allow us to win this war. There is, of course, much more that will have to be done. Diplomatic efforts will be required to enlist other nations’ aid in this war on terrorism. Economic and financial tools at our disposal will have to be used. There are other actions of a military nature that may well be needed. However, in our judgement the steps outlined above constitute the minimum necessary if this war is to be fought effectively and brought to a successful conclusion. Our purpose in writing is to assure you of our support as you do what must be done to lead the nation to victory in this fight.

  Sincerely,

  William Kristol, Gary Bauer, Jeffrey Bell, William J. Bennett, Jeffrey Bergner, Eliot Cohen, Seth Cropsey, Midge Decter, Thomas Donnelly, Aaron Friedberg, Hillel Fradkin, Francis Fukuyama, Frank Gaffney, Jeffrey Gedmin, Reuel Marc Gerecht, Charles Hill, Bruce P. Jackson, Eli S. Jacobs, Michael Joyce, Donald Kagan, Robert Kagan, Jeane Kirkpatrick, Charles Krauthammer, John Lehman, Clifford May, Richard Perle, Martin Peretz, Norman Podhoretz, Randy Scheunemann, Gary Schmitt, William Schneider, Jr., Richard H. Shultz, Henry Sokolski, Stephen J. Solarz, Vin Weber, Leon Wieseltier, Marshall Wittmann.

  Copyright New American Century 2003. For fair use only/ pour usage équitable seulement .

  Wiecej ,…

  http://rightweb.irc-online.org/profile/project_for_the_new_american_century/
  https://en.wikipedia.org/wiki/Project_for_the_New_American_Century

 34. Zenon said

  @26 pani Alino, w tejże relacji w 2 godzinie 17 minucie mniej więcej pojawia się katolicki arcybiskup, a po nim jeszcze dwoje reprezentantów innych wspólnot chrześcijańskich. To było przed przysięgą vice- i prezydenta. Po złożeniu przysięgi wystąpili kolejni przedstawiciele różnych wyznań, wtedy pojawił się rabin.

 35. snag said

  Alina @ 21 ,…

  Sprawdz zamiast mielic jezykiem ,…

  Modlitwe otworzyl Cardinal Timothy Dolan – Jego wybor byl kontrowersyjny bo krytykowal Trum’a w czasie kampanii wyborczej ,…

  His participation in the inauguration has been controversial in part because he has criticized Mr. Trump.

  Ta trojka (oficjalnie) modlila sie za prezydenta i kraj – Tu warto zauwazyc ze pierwszy od paru dekad katolik (kardynal) ,…
  ———————————————————————————————————————————-
  http://www.christianitytoday.com/gleanings/2016/december/who-will-pray-at-trump-inauguration-franklin-graham.html

  Rebe Hier byl ktorys w kolejce ,…

 36. Miet said

  Re.27.
  Tej Mszy nie transmitowano. Media tylko w czasie transmitowania Inauguracji nadmieniały o tym podając przy tym nazwę kościoła – Św. Jana.
  Kościół Episkopalny nie jest Kościołem Katolickim ale tak jak wiem od moich dawnych kolegów z pracy w Michigan, którzy do takowego należeli, jest on bardzo podobny do katolickiego.
  Msza Sw. też jest bardzo zbliżona do katolickiej.
  Byłem kiedyś w takim kościele na chrzcie w rodzinie jednego z moich przyjaciół. Bardzo okazała uroczystość połączona z Mszą Św.

 37. Przemko said

  ludziska – za wcześnie jeszcze by oceniać DT! na pewno zgadzamy się co do jednego – gorszą kreatuą, niż ta bitch clintonowa, na pewno nie będzie. ALE. tak sobie ‚siedzem i myślem’ : gdyby naprawdę chciał zlikwidować (lub chociaż ograniczyć) wpływy chazarskich bandytów w Kongresie, Senacie i rządzie – to oni by go ustrzelili przed zaprzysiężeniem. za dużo mają do stracenia. no zobaczymy za 4 lata – jeśli dotrwa do końca kadencji, to znaczy, że nic się nie zmieniło.

 38. NICK said

  „a pewno zgadzamy się co do jednego – gorszą kreatuą, niż ta bitch clintonowa, na pewno nie będzie.”

  JEST.

 39. Re: 36: P. Miet – dzięki za te wyczerpujące informacje.

 40. Janczarski said

  @37 Przemko said…

  Zaobserwowane fakty:
  – 10 lotniskowców w portach USA było przygotowanych na ewentualny majdan opozycji Barack – Hilary,
  – Donald Trump podczas ceremonii zaprzysiężenia miał na sobie kamizelkę kuloodporną,
  – Marynarze prowadzili wchodzących na scenę i osłaniali prawie cały czas rodzinę,
  – Obama, Hilary i ska zachowywali się do czasu zaprzysiężenia dość swobodnie, prawie wesoło,
  – Telewizja eksponowała wiceprezydenta jak głównego aktora zdarzenia,
  – Podczas zaprzysiężenie i po nim, miny na twarzach poprzedniej ekipy zrzedły,
  – Mowa rabina odnosiła się do niewoli babilońskiej i trudno łączyć to z ceremonią.

  Tworząc swoją ekipę rządzącą D.Trump słusznie zauważył, że:
  – Chiny oparły swoją gospodarkę na kierownictwie narodowych biznesmenów, oligarchów,
  – Federacja Rosyjska podobnie – opanowała bałagan jelcynoski, uporządkowała gospodarkę i szybki rozwój.
  – Gospodarka bangsterską jest szkodliwa dla gospodarki narodowej,
  – Ochrona swojej gospodarki przed tanimi importowanymi towarami i tanią siłą roboczą jest konieczna (ponad 2000 lat temu Jezus jadał z celnikami),
  – Wydawanie gigantycznych pieniędzy na bazy wojskowe chroniące Australię, Unię Europejską i Izrael jest bezsensowne, bo każdy może się sam bronić,
  – Olbrzymie wydatki na „ocieplenie klimatu” są bezzasadne jak pokazuje aura.

  Ceremonia zaprzysiężenia połączona była z elementami dyplomacji i savoir vivre, chóralnymi śpiewami i …chłodną aurą.

 41. RomanK said

  ad 36 Nawet bardziej podobna panie Miet.
  Poniewaz mam wielu znajomych bywam na chrzcinach, slubach i pogrzebach…i powiem panu, ze bardziej podobna jest msza episcolalianow do Trydenckiej Mszy Sw niz do Novuska… Tak samo uklad prezbiterium, liturgia…oni zachowali wiecej z Tradycji niz Kosciol posoborowy.

 42. Alina said

  35 Snag
  Takie chamskie wpisy to nie do mnie proszę. Sprawdź sobie sam co napisałam, a o czym sam piszesz. Nie bardzo potrafisz czytać po polsku, wiec kończę dyskusję z człowiekiem nierozumnym.

 43. telimena50 said

  27, 36
  Msze Sw. ( novus) odprawial kardynal Dolan z pomocnikamk. Bylo ich chyba az 9.

 44. snag said

  Pani Alino szanowna ,…

  I beg your pardon bajko ty moja, zły adres, miałem na myśli kogoś z kim można pogadać, kto zna język czy dwa oprócz ruskiego i może porównać z innymi źródłami zanim zacznie mielić językiem i przekonywać innych że pierwszy był żydek jakby to miało jakieś znaczenie – Dla mnie ważniejsze czy szczerze, nie kto i w jakiej kolejności ,…

  Peace ? 😉 ,…

  I tego ,…

 45. Lovshak Ruskij Agient said

  oglądałem z Florydy na cnn… dobre uśmiałem się, zacne i miarodajne żródło informacji z napewno bogatymi komentarzami żydobolszevików… tylko prosze nie pije do autora tylko jak podał żródo to się uśmiałem…

  Lovshak z Kazania czy Archangielska oglądałem na infowars.com

 46. Lovshak Ruskij Agient said

  Mój idol Alex Jones 🙂 Uwaga to też ruski agent mający potężny wpływ na wybór Trumpa… Tu przykład jak rozmawia z żydobolszewikiem z Anglii z CNN, gdy chce odebrać Ci Twoje prawa…

 47. Lovshak Ruskij Agient said

  Wszystki Lisom Blumsztajnom i Szehterom i ścierwu kodowskiemu, broniącemu w naszym imieniu demokkracji tzreba by tak powiedzieć jak Jones , …. tylko gdzie ich wysłać do jednej demokracji na blizkim Wschodzie jak to reklamuje ten przytółęk nnetanyahu….

 48. re1truth2 said

  Re 4 i 5
  Alina ma rację dla ścisłości, rabin przodem

  A sssssnag znowu coś pie..li od rzeczy w 35. Mam ci przypomnieć łodzie z us’mańcami zatrzymane przez Irańczyków…

  Gospodarzu nie podoba mi się to co robi ten 35, zamydla prawdziwe informacje podawane prze gajówkowiczów.

 49. Taktyk said

  re36
  Bzdury pan wypisuje.
  Protestanci nie mają Mszy tym bardziej Świętej.
  I nie miałby kto im tej Mszy Św. odprawić bo nie mają kapłanów.
  Może pani bis-kupka episkopalna Katharine Jefferts Schori?

 50. Cosma said

  No dla Gajowki D J Trump to teraz będzie problem bo dobrze się dogaduje z wyznawcami judaizmu (I will be Israel the best friend) i z ukochanym Putinem. Jak był Obama to był Usrael a teraz co nagle będzie wielka Ameryka?
  Ciekawe jak teraz się nagle zakrzywi rzeczywistość?

  Będzie raczej problem dla banderowskich trolli i płatnej hasbary, co daj Boże amen.
  Admin

 51. Cosma said

  Nie źle, odrazu na wstępie wyzwany od troli. Szkoda że banderowskich – bo takie uznanie od samego Maruchy to mógłbym potraktować jak komplement, ale cóż banderowców nienawidzę więc potraktuje jako bolesny epitet to admin będzie miał większe uznanie u chłopaków na dzielni.
  Wracając do konstruktywnej polemiki, nie Putin mi wrogiem ( zresztą wiem że tu nie wolno o nim złego słowa powiedzieć) tylko szkoda mi ludzi którzy upatrują w D J T wybawiciela, bo coś tam się zgadza z ich poglądami.

 52. Joe said

  Trump bedzie tym prezydentem (jakich bylo sporo) …ktory POwycieral mediami POdlogi w Bialym Domu….taki wstrzas im byl POtrzebny.Ma swoj plan ktorego nikt z nas jeszcze nie zna,ale naszkicowany projekt w kampani,byl sensowny
  i jak bardzo optymistyczny dla Prawicy na calym Globie….Jak bedzie z realizacja ?….Wiem z prywatnych zrodel ze Trump nie jest CIOTA…to facet z ikra.

 53. jowram said

  20.01.2017

  Trójco Przenajświętsza – bardzo dziękują ludzie całego świata, że uczyniliście CUD, że prezydentem jest Donald TRUMP. Dzisiaj 20 stycznia oglądałam transmisję z zaprzysiężenia na PREZYDENTA Donalda Trumpa z Waszyngtonu. Pięknie wszystko było zorganizowane, wszystko bezbłędnie zaprogramowane i …udało się.
  BÓG OJCIEC.
  ” Tak, Moi bracia i siostry – Ja widzę i Ja słyszę wszystko, i nie pozwolę Donaldowi Trumpowi być „ostrym”. On obywatel USA jest bardzo dobrym patriotą i jest bardzo wrażliwy na biedę, arogancję i chodzi mu o to​,​
  aby ludność amerykańska nie zaznała nigdy biedy i zaczyna od dowartościowania amerykańskiej waluty”.

  DUCH ŚWIĘTY
  ” Tak, Moja ludności amerykańska – Ja Jestem gotów pomagać temu Rządowi, aby mogła być atmosfera niebiańska. Nie będzie zabijania dzieci nienarodzonych, nie będzie ludzi zagubionych. O wszystko zadba Donald Trump i jego PRAWY Rząd, a ludzie powiedzą:
  „skąd on taką mądrość ma, skąd?”. Ja wszystkim ludziom radzę: nie opierajcie się,
  a Ja was do Boga Jezusa Chrystusa KRÓLA doprowadzę. Rządy z Bogiem, to jest coś pięknego na waszej ziemskiej planecie. Ja Duch Święty przez wielu niepojęty powiadam wam, że nawet religia chrześcijańska jest już rozpoczęta. Pragnę, aby wszyscy ludzie chcieli być KATOLIKAMI, to również będą w Niebie razem z Nami”.

  Panie Jezu bardzo prosimy o Błogosławieństwo dla dla Rządu z prezydentem Donaldem TRUMPEM i dla Ameryki.

  PAN JEZUS:
  „Ja – Jezus Chrystus ​
  J​
  estem bardzo rad z zachowania Trumpa Donalda, gdyż nie występuje u niego żadna pogarda. Jestem bardzo rad, że pokonał wszystkie przeciwności a na początku swojej prezydentury powitał serdecznie wszystkich gości.
  Donald Trump jest jedyną osobą – obywatelem amerykańskim, który zna się na polityce jak i na biznesie, a wkrótce zobaczycie, jakie owoce jego praca przyniesie.​

  To wasz – Nasz​ człowiek sprawom ludzkim oddany, a co najważniejsze – Bogu wszystko oddaje. Dlatego może zawsze liczyć na Boga w Niebie, bo jak każdy człowiek, tak i on musi być przygotowany na demoniczne ciosy.
  „BŁOGOSŁAWIĘ NARÓD AMERYKAŃSKI, A SZCZEGÓLNIE RZĄD REPREZENTOWANY PRZEZ DONALDA TRUMPA I BĘDĘ STRZEGŁ, ABY NIE SPADŁA NA USA ŻADNA HAŃBA”.
  Unikajcie konfliktów i wojen, gdyż Ja chlubię się i cieszę się ogólnoświatowym POKOJEM.
  BŁOGOSŁAWIĘ PREZYDENTA DONALDA TRUMPA, ABY CHCIAŁ BYĆ SPRAWIEDLIWYM, POGODNYM I DOBRYM PRZYWÓDCĄ TEGO WIELKIEGO I PIĘKNEGO KRAJU i niech namawia ludzi, aby nie kłócili się, nie nadużywali alkoholu i narkotyków i aby pozbyli się haniebnych nawyków. Staraj się utrzymać tradycje katolickie, a wtedy poukładasz fenomenalnie wszystko. Wasza Matka Maryja Królowa obu Ameryk podpowie wam jak żyć, jak pracować i jak zrozumieć amerykańską politykę”.
  i jak zrozumieć amerykańską politykę”.

  Mateńko Boża – Królowo obu Ameryk, bardzo dziękujemy, że wybrałaś najlepszego człowieka na prezydenta USA i bardzo prosimy o wskazówki dla niego.

  MATKA BOŻA – KRÓLOWA OBU AMERYK.
  Znalezione obrazy dla zapytania matka boża z guadalupe
  ​ ” Ja Królowa obu Ameryk​ jestem zaszczycona, że prezydent Trump chce zlikwidować nachalne złe nawyki. Bardzo proszę was dobrzy ludzie, nie ulegajcie żadnej pokusie. Proszę was nauczcie się rozumieć kto jest wróg, a kto jest z Bogiem. Proszę was- pomagajcie prezydentowi, abyście do pomocy dla niego byli zawsze gotowi. Jestem z wami nieustannie i proszę was żyjcie Bożą Prawdą i legalnie, bo jeśli nie, to wielu z was przepadnie.
  JA MATKA, OBU AMERYK KOCHAM WSZYSTKICH LUDZI – ŻYJCIE PRAWDĄ, A NIKT WAS ŚPIĄCYCH WOJENNYM DZWONEM NIE ZBUDZIŁ.”.
  ————————————–

  Wybory na prezydenta USA były 9 listopada, a na Mszy św. w Kościele Matki Bożej Zwycięskiej Maryja powiedziała:”JA MOCĄ BOŻĄ OCALIŁAM AMERYKĘ PRZED NIEBEZPIECZEŃSTWAMI JAKIE SPOWODOWAŁABY HILARY CLINTON I POMOGŁAM ZWYCIĘŻYĆ „NASZEMU CZŁOWIEKOWI”, A TERAZ MÓDLCIE SIĘ, ABY ŻADEN WRÓG POKOJU, KTÓRY ZAPROWADZI TRUMP – NIE ZAATAKOWAŁ GO ŚMIERTELNIE”.
  Atak na prezydenta jest w dalszym ciągu możliwy więc módlmy się, gdyż zaciekłych wrogów POKOJU jest mnóstwo.

  ​Pan Jezus na Mszy św. w Sanktuarium Jezuitów:
  MÓDLCIE SIĘ, ABY DONALD TRUMP MÓGŁ
  NORMALNIE ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRACĘ PREZYDENTA​ USA, BO WTEDY ON WSZYSTKO UDOSKONALI I NIE BĘDZIE MIAŁ NIKT PRETENSJI. DONALD TRUMP PRAGNIE POKOJU NA ŚWIE​
  CIE​
  .
  A GDY OBEJMIE WŁADZĘ​, TO BĘDZIE RZĄDZIŁ SPRAWIEDLIWIE, JAK JUŻ WIECIE”.

  Przemówienie inauguracyjne 45 Prezydenta USA D.J. Trump w dniu 20.01.2017 .roku

  Panie Sędzio J. Roberts , Panie Prezydencie J.Carter, Panie Prezydencie B.Clinton, Panie Prezydencie G.H.W. Bush. Panie Prezydencie B.H. Obama, rodacy Amerykanie, ludzie całego świata dziękuję wam. My obywatele Ameryki w tej chwili połączeni jesteśmy w wielkim ogólnonarodowym wysiłku na rzecz odbudowy naszego kraju i przywróceniu jego wielkości dla wszystkich naszych rodaków, razem określimy kurs Ameryki i całego świata na nadchodzące lata. Będziemy mieć do czynienia z wyzwaniami, będziemy konfrontować się z trudnościami, ale zrobimy to, co trzeba, co cztery lata zbieramy się na tych stopniach, aby przekazać pokojowo i spokojnie władzę jesteśmy wdzięczni Prezydentowi Obamie i pierwszej Damie Michelle Obama za ich wspaniałą pomoc w tym przekazaniu władzy, byli oni wspaniali dziękuję Wam.

  Dzisiejsza ceremonia jednakże ma bardzo szczególne znaczenie, bo dziś nie przekazujemy tylko władzy od jednej administracji do drugiej czy też od jednej partii do drugiej, ale przekazujemy władzę z Waszyngtonu oddając ją z powrotem Wam ludziom przez nazbyt długo wąska grupa naszej stolicy korzystała z owoców rządu zaś ludzie, naród musieli za to płacić. Waszyngton rozkwitał, ale ludzie nie mogli korzystać z jego dobrobytu politycy cieszyli się dobrobytem, ale miejsca pracy niknęły i zamykały się fabryki. Establishment bronił swoich interesów, ale nie obywateli swego kraju ich zwycięstwa nie były waszymi ich tryumfy nie stały się waszymi i podczas gdy oni świętowali w Naszej stolicy mało, co było świętować dla walczących o byt rodzin w całym Naszym kraju.

  To wszystko zmienia się z tego miejsca od tej chwili, bo właśnie ta chwila jest chwilą Waszą ona należy do Was należy do wszystkich, którzy zgromadzili się tu dzisiaj do wszystkich, którzy to oglądają w całym kraju to Wasz dzień to Wasze święto zaś to Stany Zjednoczone Ameryki to Wasz kraj. To, co naprawdę jest ważne to nie to, która partia kontroluje rząd, ale to czy rząd jest kontrolowany przez ludzi. 20.01.2017 zostanie zapamiętane, jako ten dzień, gdy ludzie objęli znów rządy w tym kraju. Zapomniani ludzie naszego kraju nie będą już zapomniani. Wszyscy słuchają teraz Was przyszliście w dziesiątkach milionów, aby stać się częścią historycznego ruchu, którego nigdy nie widział świat. W samym sercu tego ruchu leży podstawowe przekonanie, że naród istnieje, aby służyć tym obywatelom Amerykanie chcą najlepszych szkół dla dzieci, bezpiecznych okolic dla rodzin i dobrych miejsc pracy dla siebie. To są uczciwe i rozsądne żądania sprawiedliwych ludzi w sprawiedliwym kraju, ale dla zbyt wielu naszych obywateli istnieje odmienna rzeczywistość: matki, dzieci, uwięzione w miastach ubóstwa niszczejące fabryki porozrzucane po naszym krajobrazie jak nagrobki w kraju. System edukacji zalany gotówką, ale zostawiający młodych ambitnych studentów bez jakiejkolwiek wiedzy i przestępczość, gangi, narkotyki, które zabrały tak wiele żyć i odebrały naszemu krajowi tak wiele niezrealizowanego potencjału. Ta rzeź Ameryki dobiega końca tutaj i dzisiaj.

  Jesteśmy jednym narodem Wasz ból jest naszym bólem, marzenia wszystkich są marzeniami każdego, wasz sukces będzie naszym sukcesem łączy nas jedno serce jeden dom i jedno wspaniałe przeznaczenie.

  Przysięga, którą złożyłem dzisiaj jest przysięgą wierności wobec wszystkich Amerykanów.

  Przez dziesięciolecia wzbogacaliśmy zagraniczne przemysły kosztem naszego dopłacaliśmy do armii innych krajów pozwalając na pogorszenie się naszych zdolności obronnych, broniliśmy innych granic odmawiając obrony naszych własnych. Wydawaliśmy miliardy, miliardy dolarów za granicą zaś nasza infrastruktura popadła w zniszczenie i uczyniliśmy inne kraje bogatymi, podczas gdy bogactwo siła i pewność naszego kraju zniknęło gdzieś za horyzontem jedna za drugą zamykały się fabryki i uciekały za granicę nawet nie myśląc o milionach Amerykańskich pracowników, którzy zostali bez środków do życia, bogactwo naszej klasy średniej zostało wyrwane z ich kieszeni i porozrzucane po całym świecie. natomiast teraz to jest już przeszłość teraz patrzymy tylko w przyszłość.

  Zebraliśmy się tutaj dzisiaj mówiąc o nowym zarządzeniu, które ma być usłyszane w każdym mieście w każdej stolicy na świecie w każdym miejscu gdzie trzymana jest władza od tego dnia nowa wizja będzie rządzić naszym krajem od tego dnia będzie to tylko i wyłącznie Ameryka na pierwszym miejscu, Ameryka na pierwszym miejscu. Każda decyzja, co do handlu podatków imigracji spraw zagranicznych będzie podejmowana, aby korzystali na tym pracownicy i rodziny Amerykanów musimy bronić naszych granic przed zagrożeniami z innych krajów, aby nasze produkty, którzy mogą produkować nasze produkty, nasze miejsca pracy i doprowadzać do zamykania fabryk. Ochrona doprowadzi do dobrobytu i siły. Będę walczyć w waszym imieniu do ostatniego tchu i nigdy przenigdy nie zawiodę was. Ameryka znów zacznie wygrywać, wygrywać jak nigdy wcześniej. Przywrócimy miejsca pracy znów będziemy mieli granice znów przyjdzie dobrobyt i ponownie odżyją nasze marzenia zbudujemy nowe drogi i autostrady mosty lotniska tunele i koleje w całym naszym pięknym kraju. Nasi ludzie przestaną siedzieć na zasiłkach wrócą do pracy odbudujemy nasz kraj Amerykańskimi dłońmi amerykańskich pracowników. Będziemy trzymać się dwóch prostych zasad: kupować towary amerykańskie i do pracy brać amerykanów będziemy poszukiwać przyjaźni i dobrej woli na całym świecie, ale robić to będziemy wiedząc, że jest to prawem wszystkich krajów, aby ich własne interesy stały na pierwszym miejscu nie chcemy narzucać naszego sposobu życia komukolwiek, ale raczej pozwolić, aby był on przykładem dla wszystkich innych będziemy lśnić przykładem i będą za nami szli inni wzmocnimy wszystkie stare sojusze i utworzymy nowe zjednoczymy świat cywilizowany przeciwko radykalnym islamskim terrorystom, do których zniszczenia doprowadzimy w całkowitości.

  Kamieniem węgielnym naszej polityki będzie pełna wierność Stanom Zjednoczonym Ameryki i poprzez naszą lojalność wobec naszego kraju na nowo odkryjemy swą lojalność wobec siebie nawzajem. Gdy otworzycie swe serca na patriotyzm to nie ma tam miejsca na uprzedzenia. Biblia mówi jak dobre i przyjemne jest to, gdy naród Boży żyje razem w harmonii musimy otwarcie mówić, co myślimy rozmawiać szczerze o swoich różnicach, ale zawsze dążyć do solidarności, gdy Ameryka będzie zjednoczona to Ameryka będzie w pełni nie do zatrzymania. Nie może być strachu jesteśmy chronieni i zawsze będziemy chronieni, chronić nas będzie wielki nasz naród, nasi ludzie w mundurach a co najważniejsze CHRONIĆ NAS BĘDZIE BÓG.

  I w końcu musimy myśleć w wielkich kategoriach i marzyć w jeszcze większych, w Ameryce rozumiemy, że kraj żyje tylko tak długo jak walczy, przestaniemy przyjmować polityków, którzy tylko mówią a nic nie robią cały czas skarzą się, ale nigdy nie robią nic, aby to zmienić. Czas pustych przemówień minął teraz nadeszła godzina działań nie pozwólcie, aby ktokolwiek miał mówić wam, że czegoś się nie da zrobić, nie ma wyzwania, które mogłoby być zbyt duże dla serca walk i dusz Ameryki nie poddamy się kraj znów będzie prosperować.

 54. Peryskop said

  Re 53

  Grypa objawieniowa wróciła – teraz do prof. fiz. nu. JOWRAMa.

  Bańki i enema – naprzemiennie.

Sorry, the comment form is closed at this time.