Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Putin wprost o NWO, pedofilach i satanizmie: będziemy bronić chrześcijańskich wartości.

Posted by Marucha w dniu 2017-01-20 (piątek)

Przemówienie świąteczne Prezydenta Rosji Władimira Putina zostało całkowicie przemilczane przez tzw. „zachodnie” media. Poniższy fragment tłumaczy dlaczego…

(…) Kolejne wyzwanie dla rosyjskiej tożsamości jest związane z procesami, które można obserwować poza granicami Rosji. Są to polityka zagraniczna, moralność i inne aspekty. Widzimy, że kraje euro-atlantyckie podążają drogą, która zaprzecza czy wręcz wyklucza ich korzenie, wliczając w to korzenie chrześcijańskie, które tworzą bazę Zachodniej Cywilizacji.

W tych krajach podstawa moralna i wszelkie tradycyjne wartości są odrzucane – narodowe, religijne, kulturalne – nawet tożsamość płciowa jest odrzucana i relatywizowana.Taka polityka traktuje wielodzietną rodzinę na równi z partnerstwem homoseksualnym, a wiara w Boga jest równoznaczna wierze w szatana.

To nadużywanie i wyolbrzymianie politycznej poprawności w tych krajach prowadzi do tego, że należy poważnie rozważyć możliwość legalizacji partii, które będą mieć na celu propagandę pedofilii.

Wielu obywateli państw europejskich w rzeczywistości wstydzi się swoich religijnych przynależności, a nawet boi się o nich mówić. Chrześcijańskie święta i uroczystości są likwidowane, czy też ich nazwy są „neutralnie” zmieniane, tak jakby ktoś się miał wstydzić świąt chrześcijańskich. Tą metodą ukrywa się głębsze moralne wartości tychże uroczystości.

Kraje te próbują narzucić siłą ten sam model na inne kraje, globalnie. Jestem głęboko przekonany, że jest to bezpośredni sposób na degradację i prymitywizację. To prowadzi do głębokiego demograficznego i moralnego kryzysu na Zachodzie.

Jaki może być lepszy dowód na moralny kryzys społeczeństwa niż utrata jego funkcji rozrodczości? Niemalże wszystkie rozwinięte kraje zachodnie nie mają wystarczającej rozrodczości by się utrzymać na tym samym poziomie, nawet z pomocą migrantów.

Bez wartości moralnych, które są zakorzenione w Chrześcijaństwie i innych światowych religiach, bez reguł i moralnych wartości, które się ukształtowały i rozwinęły przez millenia, ludzie nieuchronnie utracą swoją godność.

I myślimy, że prawa i naturalna jest obrona tych moralnych wartości.

Należy respektować prawa każdej mniejszości do samookreślenia, ale jednocześnie nie można dopuścić do tego by prawa większości nie były respektowane.

W tym samym czasie gdy ten proces następuje na poziomie państwowym, na poziomie międzynarodowym zauważamy próby stworzenia jednobiegunowego i jednolitego modelu świata, w którym usuwane będą instytucje prawa międzynarodowego i suwerenności narodowej. W takim jednobiegunowym, zunifikowanym świecie nie będzie miejsca na suwerenne państwa. Taki świat potrzebuje tylko wasali.

Za: https://www.youtube.com/watch?v=Apmy9H9YVPo

https://www.monitor-polski.pl

Komentarzy 25 to “Putin wprost o NWO, pedofilach i satanizmie: będziemy bronić chrześcijańskich wartości.”

 1. Franz said

 2. Franz said

 3. Franz said

  A gdyby tak napisać w jednym zdaniu, o co chodzi w tym wideo?
  Admin

 4. Nieważny said

  Wszędzie piszą, że Putin jest częścią NWO. Przykładem ciągłe spotkania z Kissingerem, który teraz jest doradcą Trumpa.

  Wszędzie piszą, że Rosja napadła na Ukrainę.
  Admin

 5. Maciuś said

  To bardzo dobre przesłanie {pańskie} Władymirze Władymirowiczu. Na mm nie zwątpiłem, że będzie Pan prezydent FR bronił wartości chrześcijańskich. Tak dopomóż panu, panie prezydencie Boże Wszechmogący i jedyny.

 6. Zbyszko said

  Rozsyłać ten artykuł gdzie tylko kto tam może… Chrześcijańska Polska powinna się w końcu dowiedzieć, kto broni wartości chrześcijańskich.
  A tak wygląda „obrona” wartości chrześcijańskich przez naszych obecnych „przyjaciół”:

 7. ojojoj said

  Jezeli sie da mniejszosci przywileje zamiast tych samych praw co reszcie, to wczesniej czy pozniej bedzie mial miejsce konflikt. Pejsy dobrze o tym wiedza i tego mechanizmu sie zawsze trzymaja – wprowadzic obcych, a potem dac im przywileje. Inaczej byloby juz dawno po nich.

 8. NICK said

  Kękuś jest spalony. Dla Nas.

  Podaję „na wiarę”.

 9. Maciuś said

  Ad 8. Pisałem rok temu do tego oszołoma i nawet nie raczył odpowiedzieć {na privie fejsbukowym – teraz na Messengerze}. On pojawia się i znika na YouTube oraz przeplata swoje dni wolne z dniami w domu wariatów. Pisze elaboraty do Żydlo i jude Dudy, a oni go mają w du…pie na samym dnie. Tyle z tej jego pisaniny co zysku w pysku i na YouTube, gdzie się produkuje od czasu do czasu by wzbudzić poklask.

 10. Nemo said

  @ 8, 9, NICK, Maciuś

  Takoż jest.

 11. Przemko said

  ech. ile razy trzeba powtarzać, że państwo, które zezwala na:
  a/ aborcję bez żadnych ograniczeń do 12 tygodnia ciąży!!!! (horror)
  b/ między 12 a 23 tygodniem – aborcję z tzw. przesłanek socjalnych – (zgroza)
  c/ przez cały okres ciąży aborcja jest dozwolona, jeżeli istnieją tzw. przesłanki medyczne
  NIE JEST żadnym państwem chrześcijańskim!!!!
  kiedy prezydent Putin wywali truchło lenina z mauzoleum i jak tylko się da ograniczy mordowanie nienarodzonych dzieci – pogadamy o chrześcijańskiej Rosji. sam zakaz propagandy pedalskiej w szkołach – to jeszcze za mało …

 12. Filomena said

  Rosja staje sie krajem chrzescijanskim. Natomiast kraje, ktore jescze nie tak dawno znane byly z religijnosci i tradycji ulegaja totalnej dechrystianizacji i to w szybkim tempie. W tych krajach chrzescijanstwo wyparto juz nie tylko z zycia publicznego, ale sami ludzie nie identyfikuja sie ze swoja religia i tradycja. To jest najgorsze co sie moglo stac. Czasami spoleczestwo moze miec slaba wiare, ale tradycje i wierzenia zachowuje. W przypadku Zachodu mamy totalna proznie.

  Temat aborcji byl juz swego czasu tutaj omawiany. Istnienie grzechu nie oznacza wcale, ze spoleczenstwo jest niewierzace. Popatrzmy na Francje z czasow przed Rewolucji. Tam i wtedy rozpowszechnione bylo – za przeproszeniem – qurestwo ( w kazdym razie bardziej niz w owczesnej Polsce). Byl grzech, no narod byl wierzacy. Grzeszyl, ale i wierzyl i wiedzial, ze takie a takie czyny to grzech. To tylko taki jeden przyklad. Nie mozna powiedziec, ze to nie byl narod chrzescijanski. Byl. Identyfikowal sie z chrzescijanstwem, budowal koscioly, kaplice, poscil kiedy trzeba bylo, odprawial pokute. Dzis grzech istnieje dalej – bo coz czlowiek jest grzeszna istota – ale najgorsze jest to, ze nie ma wiary, nie ma zadnego moralnego drogowskazu. I to jest najgorsze, i to sie dzieje w dzisiejszej Francji i dzisiejszej Europie.

  Podam drugi przyklad. Armenia. Tam rowniez istnieje problem aborcji. Rzad raczej nie spieszy sie do jej chocby ograniczenia a i Kosciol nie prowadzi zadnej kampanii. Nazywa ja grzechem, ale na tym sie konczy. No nikt mi nie powie, ze Ormianie nie sa spoleczenstwem chrzescijanskim. Nawet za czasow ZSSR Armenia nie ukrywala swojej chrzescijanskiej tozsamosci i wiekszosc kosciolow byla tam otwarta.

  Lata ateizacji stworzyly zamet w tradycyjnym systemie moralnym czlowieka, ale mimo to dawne chrzescijanskie narody ZSSR w swojej podswiadomosci zachowaly swoja chrzescijanska tozsamosc. I co jest najciekawsze – zachowaly ja lepiej niz narody Europy.

  Panstwem chrzescijanskim Rosja narazie byc nie moze, bo zeby byc panstwem chrzescijanskim w doslownym znaczeniu tego slowa musialaby by miec monarche. Moze przyjdzie czas, ze tak sie stanie. Narazie najwazniejsze jest to, ze spolecznosc Rosji powoli wraca do wiary i tradycji. A na odwrot dzieje sie na Zachodzie i miedzy innymi w Polsce.

  Dlaczego Putin czy rzad nie chca wprowadzic zupelnego zakazu aborcji? Z bardzo prostych wzgledow. Dlatego, zebyl liberalowie, syjonisci i masoni nie wykorzystali tego do urzadzania majdanow w Rosji, dlatego zeby nie stworzyc wewnetrznego konfliktu. Na rozne potzrebne zakazy przyjdzie jeszcze pora.

 13. Przemko said

  koleżanko Filomeno. ja wiem – są kłamstwa, wielkie kłamstwa i statystyka. i nawet jeśli ta ostatnia przesadza – to jest ona następująca:
  a/ na jedno urodzenie dziecka przypadają trzy morderstwa dziecka nienarodzonego
  b/ statystyczna Rosjanka dokonuje PIĘCIU aborcji w swoim życiu
  ogarniasz to??? przecież ta zbrodnia przewyższa rozmiar ludobójstwa dokonanego przez lenina i stalina !!!
  prezydent Putin nie jest zawieszony w próżni, nie jest też Carem ani wszechwładcą. ALE JUŻ DAWNO powinien ograniczyć to ludobójstwo – małymi kroczkami – do celu.

 14. Marucha said

  Re 13:
  Panie Przemko,
  Do deprawacji narodu wystarczy jedno pokolenie.
  Ale wychować naród zabiera wiele pokoleń.

  Spójrzmy na Polaków – katolików jeszcze gdzieś do końca lat 60-tych. Wierzących, praktykujących.
  Kim są dzisiaj?
  Polskość utracili, kultury ani historii nie znają, mentalność zażydzoną, piękna od brzydoty nie odróżniają, prawdy nie chce im się dociekać… religię traktują jak folklor..
  Jednym słowem korzenie mają podcięte.
  Nie wiedzą, kim są, skąd przyszli i dokąd idą.

  Dziwić się Rosjanom? Spójrzmy na siebie.
  U nich, powoli, ale jednak następuje odrodzenie.
  W Polsce jest odwrotnie.

  Już pisałem, a propos problemu aborcji w Rosji: nie jest łatwo zawrócić transatlantyk o 180 stopni. Trzeba dokładnie przemyśleć skutki.
  A w Rosji ponadto przekonać naród.

 15. NICK said

  PRAWIE wynarodowiony.
  Tylko prawie.
  Na szczęście.

 16. Mmaniek said

  Chłopaki,coś się nie zgadza!
  Polską pindę,głupią co prawda,ogłaszającą swe aborcyjne dokonania-2 bodajże-nazywacie zbrodniarką
  a Putina,który toleruje miliony aborcji-nadzieją chrześcijaństwa,jutrznią odrodzenia moralnego?
  albo-albo

 17. Rafal C. said

  W jednym zdaniu powiada pan? Za czasow mojej mlodosci zdarzylo mi sie przeczytac „W poszukiwaniu
  straconego czasu” Marcela Prousta. Tam znalazlem zdanie ktore ciagnelo sie przez 26 stron. Jedno zdanie!!. Ale nie o takie zdanie panu, Panie Gospodarzu, chodzi. Zatem krotko: ” Wolnosc bez Boga
  to zbrodnia.”

 18. La Reine Toronto said

  Moze ktos mi podesle link do wiarygodnego portalu w Polsce serwujacym godne uwagi wiadomosci z kraju i ze swiata?
  Onet i interia wg mnie nie sa warte mego czasu bo za wiele smieci: np. gwiazdy czy plotki…tego nie lubie. Tylko wiadomosci no takiego formatu jak dawna TVP czy moze sputnik; derspiegel?

  Nie ma takiego. Z zagranicznych najlepszy, choć nie idealny, jest Sputnik.
  Admin

 19. La Reine Toronto said

  ad 8:zapytowuje, a dlaczegoz to ci panowie sa niewiarygodni? bo cytuja ‚stokrotke’?

 20. Re: 13 Przemko.
  Zadaniem rzadu nie jest ustanawianie prawa zakazujacego, ale realnej pomocy, ktore prowadziloby do nieoplacalnosci (w sensie moralnym czy etycznym do) usuwania ciazy (zabicie wlasnego dziecka) ze wzgledow finansowych czy spolecznych.
  (czyli calkowita ochrona rodziny a tym samym kobiety, by do glowy jej nie przyszlo zabicie wlasnego syna czy corki…
  Po to jest normalny (suwerenny I niepodlegly) rzad… ktorego OBOWIAZKIEM jest reprezentowanie interesow panstwa, spolecznosci I rodziny. (z ktorej sklada sie Narod)…
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. Przemko said

  panie Gajowy (ad.14)
  nie ma między nami sporu.
  ja tylko nie widzę, żeby prez. Putin zaczynał kręcić tym kołem sterowym transatlantyka. nawet o 10 stopni ten okret nie zawrócił!
  ile TYSIĘCY dzieci w tym miesiącu pokrojono żwycem?
  początek nowego roku – świetna okazja, żeby zwołać jakąś konferencję naukową – podać ilu Rosjan UBYŁO w 2016,w tym ilu z powodu aborcji na życzenie, dla zdemoralizowanych i niewierzących podać jakie będa tego skutki ekonomiczne na przyszłość i WŁĄCZYĆ do inicjatywy Cerkiew (która się przyłączy bardzo chętnie). i działać! wtedy ja przyznam, że Rosja staje się państwem chrześcijańskim.
  PS. tzw. Zachód, włączając w to Polskę – jest już nieodwołalnie stracony.

 22. Boydar said

  Panie Przemko, popełnia Pan w swoim rozumowaniu podstawowy błąd; błąd myślenia życzeniowego. Putin, jest reprezentantem. Ale nie tylko Narodu Rosyjskiego, także i przedewszystkim określonej grupy mającej istotny i wielowątkowy wpływ na życie Rosji. Ma oczywiście autorytet i z Jego prywatną opinia licza się członkowie tego zespołu, ale to nie jest tak, że decyzje podejmuje arbitralnie. Może osobiście dążyć i raczej dąży do wykazania wszystkim wszechctronnych i długofalowych korzyści płynących z prawości państwa. Jednak ten proces to nie bambus; nie urośnie 20% przez dobę. Jeżeli to przekonenie nie będzie miało ukorzenienia w świadomości społeczeństwa, jedno potknięcie zniweczy wieloletnie wysiłki. Tu nie ma miejsca na zwyczajne ludzkie rozumowanie. Zobacz Pan, ludzie się żenią, wychodzą za mąż, po roku dwóch czy pięciu rozwodzą. Cokolwiek by pod tym nie rozumieć. Cierpią na tym wszyscy, winnych nie ma. Jeżeli ktoś myśli poważnie o prowadzeniu Państwa, nie może kierować się wrażeniem tylko chłodną kalkulacją, i wcale nie dlatego że „historia oceni”. Bo oceni, ale błędów nie da się naprawić, a my za nie zawsze będziemy musieli zapłacić. chca się skrobać ? Niech się skrobią. Sami na tym będa stratni w każdym jednym aspekcie, i fizycznym i duchowym. Rolą Państwa jest jasne opowiedzenie się po stronie prawości; Putin to wyartykułował bardzo jasnio. Ale tak jak pomników czy truchła Lenina za nikogo sam ekspirować nie może. On też ma też tylko ludzkie ręce.

 23. watazka said

  11
  Przemko

  Do obowiazkow prezydenta nie nalezy rozprawianie o aborcji!!!!!!

  Kogo wy chcecie zrobic z Putina?????? szejka arabskiego??
  Cala ta histeria o aborcji w Polsce jest skierowana przeciwko kobietom. Cala dyskusja obraca sie wokol kobiet i to w bardzo negatywnym nastroju.
  Putin sie takich brudow nie tknie.

  Ta skandaliczna kampania w Polsce jest specjalnie tak sterowana, zeby najwiecej glosu mialy lesbije i pedaly i zeby zasmiecac powazny problem takimi haslami jak: „moge zrobic ze swoim cialem co tylko (chlop) zechce”.
  Jest to kolejny polityczny przekret, ktory blokuje ulice ale tylko po to zeby blokowac debaty sejmu.
  O nienarodzonych dzieciach nie rozprawia sie na ulicy: od tego jest edukacja, lekcje religii i ksztalcenie lekarzy oraz walka z zyskiem dla zysku i zarabianiu pieniedzy na skrobankach.

  W Polsce nie ma powaznych dyskusji na zaden powazny temat.
  I teraz chcemy dyskusja nad takimi prostytutkami -co walcza o bezplatne zabiegi – zarazic cala Rosje??
  Widac dalej mamy Rosjan za glupkow.

  I na zyczenie Przemkow, Rosjanie nie beda sie wstydzic wlasnej historii i robic za hieny cmentarne.
  Najpierw niech Polacy wywala z Wawelu Pilsudskiego a potem beda dysktowac „chrzescijanskie” warunki komukolwiek.

  Jest taki reportaz z Aleppo o rosyjskiej MP (military police) , ktora pomaga rozminowac miasto, pomagac mieszkancom w normalizacji zycia i zapewniac bezpieczenstwo w miescie.
  W pewnym momencie mieszkancy pokazuja patrolowi rosyjskiemu, ze lezy jakis trup na gruzach przy samej ulicy.
  Rosjanie przygotowuja sie do zabrania trupa, a na to jakis Syryjczyk krzyczy: ” Zostawcie tego drania. To czlowiek z Al Nusra. Niech gnije”
  Na to zolnierz rosyjski: „Teraz to juz nie wazne. To byla ludzka istota. Nalezy mu sie pochowek”.

  Ja mysle, ze jeszcze duzo wody uplynie zanim Polacy zrozumieja Rosjanina.

 24. Rick said

  W kwestii przesłania „chrześcijańskiego” Putina najpierw należałoby zrozumieć czym jest demokracja i jakie są jej korzenie. Ale powiem na razie tylko tyle:
  Rosja jest państwem demokratycznym. To oznacza że źródłem władzy państwa jest Naród, Człowiek. W takim państwie ustanawiane jest prawo Człowieka, niezależnie od Kościoła czy religii.
  Aby uznać słowa Putina za wiarygodne, najpierw musiałby on uznać, że jego władza nie pochodzi od Narodu, ale od Boga. A wtedy również wszelkie Kodeksy prawne musiałyby uznać swą podrzędność wobec Prawa Bożego.
  Tylko w ten sposób można cokolwiek realnie zmienić.
  Obecnie demokracja nie jest traktowana jako jeden ze sposobów rządzenia i wybierania władzy (demokracja klasyczna) a jest DOKTRYNĄ, wiarą w Człowieka, jest jakby…. religią. Dlatego, że wchodzi w kompetencje religii chrześcijańskiej. W rezultacie sama staje się religią…. i to właśnie jest „demokracją nowoczesną”.
  Demokrację nowoczesną należy usunąć bo posiada ona atrybuty wiary wrogiej chrześcijańskiej, można oprzeć się na demokracji nowoczesnej, która nie ma roszczeń do stawiania swych praw ponad prawa boże. Nie rozszerza się do doktryny religijnej.
  Tylko władza uznająca zwierzchność Boga nad człowiekiem jest władzą PRAWOWITĄ. Władza nie uznająca tej zwierzchności jest władzą NIELEGALNĄ wobec Boga.

 25. Boydar said

  Ma Pan dużo racji, Panie Rick. Jednakże przyjmuje Pan, jak można wnosić, założenie, że podmiotem jest w pełni kompetentny i komunikatywny rozum. Człowiek któremu można coś wytłumaczyć na już istniejącej bazie. Tymczasem nie jest to prawda. Ludzie w większości są tak zidioceni, że w niektórych kwestiach, normalne pięcioletnie dziecko dokona racjonalniejszych wyborów. Proszę teraz przyjąć, że społeczeństwo składa się z dzieci trzyletnich, w dodatku z wbudowanym syndromem głodu. Żebyś się Pan nawet zesrał, schowa kanapkę pod materac; i nie przetłumaczysz.

  Przypuszczam, że akurat w Rosji, pomimo całej tragedii jakiej doświadczyła, sytuacja mentalna nie jest aż tak przerażająca. Jednak mechanizmy umysłowego zniewolenia po tylu latach kastrowania mózgów jeszcze długo będą dawały o sobie znać.

Sorry, the comment form is closed at this time.