Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Karp po żydowsku cieszy się z wigilii

Posted by Marucha w dniu 2017-01-21 (sobota)

Nigdy nie wiadomo, co wywoła lawinę, która zmieni oblicze świata. Starożytni Rzymianie, co to każde spostrzeżenie zaraz przekształcali w pełną mądrości sentencję powiadali, że omnia principia parva sunt, co się wykłada, że wszelkie początki są skromne.

Toteż nic dziwnego, że poza żydowska gazetą dla Polaków, która – jak sądzę – też nie zdaje sobie sprawy z wagi tej informacji – nikt nie odnotował, że „ludy Namibii” pozwały Niemcy o ludobójstwo.

Radość Judenratu „Gazety Wyborczej” z tego, że „ludy Namibii” zrobiły Niemcom takiego psikusa była tak wielka, że przeszedł on do porządku nad świętokradczym porównaniem, jakiego „ludy Namibii” dokonały, porównując własne męczeństwo ze słynnym holokaustem, od którego już chyba trzecie pokolenie Żydów odcina kupony.

Dotychczas każde takie porównanie traktowane było nie tylko jako świętokradztwo, ale również – jako przestępstwo.

Sam zeznawałem jako świadek w groteskowym, trwającym siedem lat procesie karnym w Lublinie, w którym jednym z punktów oskarżenia było wspomnienie o ludobójstwie Ormian. Utytułowany kretyn z UMCS, którego nazwisko z litości pominę, uznał to za „zaprzeczanie holokaustowi”, co podchwycili jacyś durnie z lubelskiej prokuratury, no i rozpoczął się sądowy kabaret, bo i niezawisły sąd nie zdobył się na odwagę cywilną, by wyrzucić do kosza donos ambitnego donosiciela nazwiskiem Karol Adamaszek, zatrudnionego w tamtejszej redakcji „GW” w charakterze dziennikarza.

Co za hańba, co za wstyd! („Popatrz matko, popatrz ojcze; oto idą dwaj folksdojcze. Co za hańba, co za wstyd! Jeden Polak, drugi Żyd!”).

A skoro już zgadało się o folksdojczach, to niedawno usłyszałem o ciekawym pomyśle, by w Warszawie, najlepiej gdzieś w pobliżu Muzeum Powstania Warszawskiego, otworzyć restaurację „U folksdojcza”. Myślę, że to świetny pomysł, dzięki któremu można by wzbogacać historyczne rekonstrukcje nie tylko o elementy batalistyczne, ale również o sceny z życia codziennego.

Wyobraźmy sobie tylko menu restauracji „U folksdojcza”; rąbanka w rozmaitych postaciach, zupa żółwiowa z żółwi z transportów na wschodni front, rozpruwanych przez złodziei kolejowych we Włochach, zupa cebulowa z myślą o przejeżdżającym przez Warszawę na Ostfront w Donbasie francuski legion „Charlemagne” – i tak dalej – no a wszystko podlane wódeczką zalatującą bimbrem – co znakomicie spełniłaby „Siwucha”, która również i teraz sprzedawana jest w butelkach starego typu, z lakowaną główką.

Esperons, że jeśli duch przedsiębiorczości nie zostanie ostatecznie stłamszony przez przyjazne posunięcia pana wicepremiera Morawieckiego, restauracja „U folksdojcza” pojawi się na gastronomicznej mapie Warszawy. Gwoli przyciągnięcia turystów, właściciel mógłby prezentować się w tyrolskim kapelusiku i skórzanym płaszczu ze swastyką w krawacie, a od czasu do czasu inna grupa rekonstrukcyjna, reprezentująca AK, mogłaby dokonywać tam zamachów, na przykład na parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej, a w ostateczności – na konfidentów Wojskowych Służb Informacyjnych z Komitetu Obrony Demokracji, czy Obywateli RP, którzy właśnie „U folksdojcza” – no bo gdzieżby indziej? – przepijaliby we własnym, bezpiecznym gronie, godzinowe stawki, wypłacane przez oficerów prowadzących za demonstracje w obronie demokracji i praworządności.

Ale mniejsza z tym, bo przecież chodzi o informację podana przez żydowską gazetę dla Polaków, która najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy z jej wagi. Otóż pozew o odszkodowanie za niemieckie ludobójstwo w Namibii może być zwiastunem tsunami, które doprowadzi do ruiny bezcennego Izraela podobnie jak i innych żydowskich organizacji, które już nie wiedzą, co robić z pieniędzmi.

Mam oczywiście na myśli masowe pozwy o odszkodowania za handel murzyńskimi niewolnikami – co wielokrotnie zapowiadał Ludwik Farrakhan, przywódca murzyńskiego Narodu Islamu w USA.

Ten Ludwik Farrakhan jest jednym z wybitnych, a przy tym bardzo oryginalnych przywódców murzyńskich w USA. Uważa on, że socjalizm został wymyślony przez Żydów, żeby zniszczyć Murzynów, którzy na skutek otaczania ich rządową opieką popadli w stan wyuczonej bezradności. W rezultacie typowa murzyńska rodzina, to samotna matka, wychowująca dzieci nieznanych, albo siedzących w więzieniu ojców. Te dzieci od kołyski do grobu są poddane władzy pracowników socjalnych, a więc najgorszych szubrawców, którzy nie potrafili nauczyć się żadnego rzemiosła, ani żadnej innej pożytecznej umiejętności.

Trudno powiedzieć, jak wpływowym działaczem jest Ludwik Farrakhan, ale warto przypomnieć, że to właśnie on był przed laty inicjatorem tzw. Marszu Miliona Mężczyzn na Waszyngton, którego uczestnicy deklarowali wzięcie odpowiedzialności za siebie i swoje rodziny.

Bo Ludwik Farrakhan nie tylko domagał się natychmiastowej likwidacji wszystkich rządowych programów pomocowych dla murzyńskich rodzin, o czym najwyraźniej nie wie pani premier Beata Szydło i uważa uzależnienie polskich rodzin od takiej pomocy za ogromną zdobycz socjalną w ramach „dobrej zmiany” – ale również odgrażał się, że sprocesuje Żydów do suchej nitki z tytułu odszkodowań za handel niewolnikami.

Jeśli iustitia w Stanach Zjednoczonych nie zostałaby sterroryzowana przez AIPAC, to miałby szanse, bo warto przypomnieć, iż niezwykle intratny i trwający co najmniej 200 lat handel murzyńskimi niewolnikami nie byłby możliwy bez aktywnego uczestnictwa w tym procederze żydowskich lichwiarzy z Zachodniej Europy. Na tym właśnie wyrosły fortuny Rotszyldów i innych grandziarzy.

Chodzi o to, że handel niewolnikami wymagał skonstruowania odpowiedniej inżynierii finansowej. Przedsięwzięcie obejmowało bowiem budowę albo przynajmniej adaptację statku lub flotylli statków dla potrzeb transportu niewolników z zachodniego wybrzeża Afryki na Karaiby, skąd niewolnicy byli rozsyłani albo na plantacje trzciny cukrowej w Indiach Zachodnich, albo na plantacje tytoniu w Wirginii lub bawełny w Luizjanie, czy Georgii, albo wreszcie na plantacje kawy i kakao w Brazylii.

Potem trzeba było zgromadzić środki na skompletowanie załogi, no i na zakup „towaru”. Później trzeba było delikatny „towar” przetransportować przez ocean, potem zadbać, by przyszedł do siebie po morderczej morskiej podróży na Jamajce, czy gdzieś w Recife i dopiero wtedy inkasowało się należność.

Ciężar tej finansowej inżynierii brały na siebie żydowskie domy bankowe, zresztą nie tylko inżynierii. W swojej książce „Żydzi, świat, pieniądze” żydowski autor Jakub Attali cytuje list gubernatora Recife, który pisze do króla, iż Żydzi opanowali handel niewolnikami do tego stopnia, iż licytacje nie odbywają się w święta żydowskie, a kto nie jest Żydem, nie ma szans, żeby odegrać w tej branży jakąś znaczącą rolę.

W takiej sytuacji Ludwik Farrakhan miałby szanse, a skoro nawet „ludy Namibii” postanowiły przyłączyć się do przemysłu holokaustu, to może to zapowiadać prawdziwe tsunami.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 14 to “Karp po żydowsku cieszy się z wigilii”

 1. Bogaty Miś said

  „…Gwoli przyciągnięcia turystów, właściciel mógłby prezentować się w tyrolskim kapelusiku i skórzanym płaszczu ze swastyką w krawacie”

  red. Michalkiewicz, jak zazwyczaj, tryska erudycją wywołującą zazdrość (piszę poważnie, to nie ironia). I dlatego pozwalam sobie, z całym szacunkiem, zaznaczyć, że płaszcze na ogół były z ceraty wyglądającej jak skóra. Szczególnie służbowe płaszcze gestapowców, były ceratowe, ale rzeczywiście przypominały skórę do złudzenia.
  z poważaniem,
  BM

 2. Isia said

  … (1) Pan B. M. …

  … gestapowcy w ceratowych płaszczach, wyglądających jak skórzane … jakoś wcale mnie to nie dziwi …

  … czas najwyższy, żeby Polacy pozwali Niemcy o ludobójstwo w czasie II wojny św., liczebnie wielokrotnie przewyższające (według różnych źródeł zginęło wówczas od 6 do 12 milionów obywateli polskich) ludobójstwo ludów Namibii, szacowane na ponad 100 tysięcy osób … że nie wspomnę o odszkodowaniach za straty materialne, poniesione, w tym czasie, przez Polskę …

 3. Isia said

  … (2) c.d. …

  … dla jasności, taki niby „drobny” szczegół (ceratowe płaszcze gestapowców) a jakże wymowny … nie dziwi mnie, zważywszy żydowską mentalność i tendencję do produkcji tandety …

 4. Kar said

  re:1/Mis/ceratowe

  ..Niemcy zawsze skwapliwie liczyli szekle. Bo np. z b. drogiego-precyzyjnego MG-34 przeszli na sztampowego MG-42, ktory zdal egzamin na 5 i jest do dzisiaj wiernie-powielana kopia w wielu krajach..i nie byl nie jest zadna tandeta..”szyje” niczym najlepsza Singer maszyna do szycia

 5. RomanK said

  Wielebny Farrakhan..to bardzo madry czlowiek..panie Stanislawie…a jego anty komunizm i anty socjalizm ..nei ma jakichs tam metafizycznych uzasadnien..ale wynika z postego podzialu ..socjalisci-komunisci i …..anty socjalisci komunisci. Ci roznia sie tylko tym, ze jedni czytaja Marksa Engelsa Lenina…a ci drudzy poprostu rozumia co tamci napisali:-)))

  Swoja doroga odsylanie POlakow do USA nie za bardzo ma sens..bo malo takich Polakow ktorzy rozumieja Ameyke..naprawde malo..a ci co udaja, ze sa znawcami wszyscy bez wyjatku z Chicago z tzw rozjasnica polonskachicagowska:-))
  Czyc nie lepiej wzorem Buddy zagapic sie we wlasny pepek i np poczytac dokumenty:

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,IPN-opublikowal-cala-notatke-z-rozmowy-Jaruzelskiego,wid,11758982,wiadomosc.html?ticaid=1187c0

  Panie Yah niech pan tego nie pominie…da panu wiele wyjasnien na wiele zagadnien.

 6. Obserwator said

  Do art. ze strony: https://marucha.wordpress.com/2017/01/20/robert-winnicki-strach-przed-rosja-napedzaja-srodowiska-ktore-zlikwidowaly-niepodleglosc-polski-na-rzecz-brukseli-i-waszyngtonu/

  @Gmo masz rację i przepraszam!

  Dziś w środowisku wybitnie patriotycznym w Warszawie rozmawiano o Winnickim. Niestety. Jest to ŻYDEK udający patriotę polskiego. W taki m.in. sposób chcą q…wy jewreje skanalizować polską młodzież na jewrejskie szlaki. Jak by był polskim patriotą to najprawdopodobniej w knesejmie się nie znalazł.

  Przepraszam Cię Gmo za pomówienie. Dziś otworzono mi oczy.

 7. RomanK said

  http://www.rodaknet.com/rp_art_4596_czytelnia_ipn_jaruzelski_prosi_kulikowa.htm

 8. Maćko said

  Handel murzynami trwal ponad 1000 lat a specjalistami od tego handlu byli muzulmanie i sami Czarni.
  Po 630r, pixoko, atakujacy co sie dalo Islam nakradl tylu bialych gdzie mógl, ze ich juz wiecje nie bylo na pólnoc od kalifatów… Logicznie, zajeto sie poszukiwaniem sily roboczej i wojennej w Afryce i trwalo to od roku 700 do 1900 bez ustanku. Jeszcze w 1950r w Arabii Saudyjskiej i w Maroku byli niewolnicy u Muzulmanów, Wezyrów, Kalifów czy innych wladców.
  Ten tak okrzyczany handel niewolnikami trwal 200 lat, tyluz Irlanczyków i Anglików zniewolono jak i Czarnych z Afryki.

  Jecquee Heers – http://www.notabeneculturelitteraire.com/t1386-les-negriers-en-terres-d-islam-jacques-heers
  http://www.editions-perrin.fr/livre/les-negriers-en-terres-d-islam/9782262018504
  Les négriers en terres d’Islam
  Jacques HEERS
  ISBN : 9782262018504
  324 pages
  Synthèses historiques
  15/05/2003

  Une période et un aspect historique mal connus : l’esclavage des Noirs en pays d’Islam, qui ne prit fin qu’au XIXe siècle dans l’ignorance quasi générale.

  L’histoire de l’esclavage, généralement limitée à la Rome antique, à la période coloniale et à la traite des Anglais et des Français au XVIIIe siècle, laisse de nombreux pans aveugles, en raison de la rareté des sources et de la culpabilité rétrospective des nations colonisatrices. Ainsi, du VIIe siècle à la fin du XIXe , s’est mis en place un système de traite musulmane des Noirs d’Afrique, par caravanes à travers le Sahara et par mer à partir des comptoirs d’Afrique orientale.
  En tenant compte des travaux les plus récents, notamment ceux des historiens ivoiriens et nigerians, Jacques Herrs retrace le mécanisme de cette traite, ses itinéraires, ses enjeux commerciaux et le rôle des esclaves dans les sociétés arabes -à la Cour, dans l’armée, dans les mines ou aux champs. Il évoque les tensions épisodiques, mais aussi la grande révolte du IXe siècle. Se dessinent de la sorte une cartographie de l’esclavage africain ainsi qu’une étude sociale menée sur une période de plus de mille ans, encore trop méconnue.
  Agrégé d’histoire, Jacques Heers a été professeur aux facultés des lettres et aux universités d’Aix-en-Provence, d’Alger, de Caen, de Rouen, de Paris X-Nanterre et de la Sorbonne (Paris IV), directeur du département d’études médiévales de Paris-Sorbonne. Parmi ses ouvrages principaux : Précis d’histoire du Moyen Age, Christophe Colomb, La Vie quotidienne à la cour pontificale au temps des Borgia et des Médicis et, chez Perrin : Le Moyen Age, une imposture, Gilles de Rais, La Première Croisade, Jacques Coeur, Louis XI, Les Barbaresques.
  *******

  Pan Stanislaw bedzie laskaw rzuci okiem na ta ksiazke.

 9. piwowar said

  Zlituj się waćpan, panie Maćko, ten język nie jest dla słowiańskich warg. Ileż to żabuff należałoby skonsumować, aby pojąć, co Pan cytuje…

 10. Peryskop said

  Re 9
  Nie ma litości, lingwistycznie France nam braćmi.

  Tuwim wykazał :

  Oko trę, że mam ból
  Taki los, komu żal?
  oko trę, pali sól
  O madame, kulą wal
  Ile trosk, ile burz,
  a ma krew kipi, wre,
  O madame, oto nóż
  O, madame, oto mrę.

  Wersja francuska – dla porównania :

  O, contrain je m’emboulle,
  Taquilosse, comme ou jalle?
  O, cotrain, polissoule
  O madame, coulon valle!
  Il est trosque, il est bouge,
  A ma creve qui pis vrai
  O, madame, o tonuche
  O, madame, o tome rain.

  Ponadto :
  http://krysztalowywszechswiat.blogspot.com/2016/05/french-connektion.html

 11. Maćko said

  Piwowar – nu znaju, tolko wriemia i sil malo

  https://matirani.wordpress.com/2016/12/13/jacque-heers-lowcy-niewolnikow-na-ziemiach-islamu-vii-xvi-wiek-les-negriers-en-terres-dislam-viie-xvie-siecle/

  Wczoraj naprawialem Oldsmobila ( brak iskry, na razie nowa cewka i zapalil 2 na 3 razy od reki ) i kleilem tylne swiatlo w Audi ( póki co sie trzyma kupy i swieci poprawnie nie widze koniecznosci kupna nowego ), popilem szampana z tesciowa i piwa z … ( jak taki ktos sie zwie?) synem siostry zony.. nie wspominajac juz o czytaniu Gajówki, pisaniu paru komentarzy i przegladze mendiów, gotowaniu, sprzataniu i nicnierobieniu.
  Ale troche juz jest opowiedzonego o ponad 1000 lat handlu czarnymi niewolnikami opanowanemu przez Islam

 12. RomanK said

  Uwaga !!!! Uwaga !!!! Uwaga!!!!
  Panowie ktorzy zrozumia te pomieszane dialekty od angielskie..radze posluchac dokladnei wszystko i do KONCA!!!!
  Jesli panowie przypominacie sobie co od wielu lat powtarzalem , ze zacznie sie w USA….oto wlasnei poczatek….posluchajcie…..

 13. Re: 12 RomanK

  Jestem zadowolony Panie Romku, ze przegralem z Panem zaklad, choc przyznam, ze bylo dosc goraco…

  W kazdym razie, zobaczymy w najblizszym czasie jakie beda D.Trump’a ruchy, choc podczas zaprzysiezenia na 2 Biblie ruchy polityczne moga sie okazac pozytywne. Czas pokaze, choc biegnie nieublagalnie…

  Jest Pan, Panie Romku zwyciezca zakladu, a ja zmuszony beda doksztalcic sie w talmudzie I syjonizmie..:)))

  Pozdrawiam

  ===================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 14. Maćko said

  12 – zaczyna mówic w min. 10

Sorry, the comment form is closed at this time.