Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Imigranci chcieli nadużyć gościnności. Czesi bezlitośnie się rozliczyli.

Posted by Marucha w dniu 2017-01-24 (wtorek)

Czesi pokazali, że się nie patyczkują, a ich serdeczność nie jest bezgraniczna. Nasi południowi sąsiedzi złapali się na tym, że imigranci próbowali ich wykorzystać. Ani myśleli o łagodnej karze.


Historia ta nie miałaby miejsca, gdyby nie akcja ruchu społecznego Generation 21 Endowment. Ten postanowił wyciągnąć rękę do chrześcijańskich imigrantów z Iraku. Władze Republiki Czeskiej zgodziły się na współpracę i do kraju sprowadzono najbardziej potrzebujących z Irakijczyków.

Ci z automatu otrzymali azyl i zakwaterowanie w Czechach. Organizacja Generation 21 Endowment zadowolona wynikiem akcji już myślała o niesieniu pomocy kolejnym uchodźcom. Plany te szybko odrzucono, gdy okazało się, że uchodźcy w rzeczywistości woleli bogatsze Niemcy, niż Czechy.

Już po przyjeździe do Pragi imigranci zamiast z wdzięcznością, wyszli do Czechów z niezadowoleniem. Narzekanie na warunki nie trwało długo. Po krótkim pobycie wybrali się w drogę do Niemiec. Uchodźcy planowali dostać się do niemieckiego Essen. Ich próby spełzły na niczym.

Już w przygranicznej strefie zatrzymała ich policja i odesłała do Pragi. Tam czekali na nich: rzecznik Generation 21 Endowment, Martin Frydl i Milan Chovanec, szef czeskiego MSW. Obaj panowie byli bardzo niezadowoleni z działania migrantów.

– Przez odmowę azylu i porzucenie lokum, które im zaoferowaliśmy, zaczęli działać na własny rachunek – stwierdził rzecznik.

Z kolei Chovanec już poinformował, że wobec imigrantów zastosowana zostanie kara. Dość bolesna, gdyż ci zostaną pozbawieni możliwości wyjazdu do Niemiec, o którym tak marzyli. W ciągu tygodnia wszyscy Irakijczycy trafią z powrotem do Iraku. Ostatnim, co zafundują im Czesi, będzie deportacja.

pt
http://pikio.pl/

Komentarzy 10 to “Imigranci chcieli nadużyć gościnności. Czesi bezlitośnie się rozliczyli.”

 1. Piskorz said

  I teraz trzeba było by wysłać notkę do ambasady Czech…z gratulacjami…PS Tym razem tego nie zrobię, bo już kilka x robiłem, niech inni działają..

 2. Archer said

  Polaczki śmieją się z pepików, a powinno być na odwrót. W Judeopolonii za takie wyskoki żadna kara by tych „uchodźców” nie spotkała, bo to byłby „rasizm” i „antysemityzm”. Ukraińscy studenci mający „karty Polaka” propagowali banderyzm i fotografowali się z flagami UPA, i też żadna kara ze strony polskojęzycznych władz tego naszego bantustanu ich nie spotkała. A powinno być deportacja ze skutkiem natychmiastowym i zakaz wjazdu do Polski całkowicie.

 3. Shia said

  Polska akurat powinna sprowadzac jak najwiecej uchodzcow sie da. Ciagnac szmal na to od Sorosa, a pozniej ich zapakowac w wagony I wysalc niemcom w prezencie. Jako zemsta za 1939… 😀

 4. VA said

  Tak powinien zalatwiac sprawy rzad w Polsce. Niestety rzad jest zydowski.

 5. AlexSailor said

  Jak widać nie ściągnięto ludzi potrzebujących, tylko jakichś cwaniaków spod ciemnej gwiazdy.
  Tam setki tysięcy ludzi walczy o przeżycie i byliby szczęśliwi, jeśli mieliby dach nad głową i strawę.
  Jednak niemal nigdy do Europy nie trafiają ci potrzebujący,

  Ja dla miłosiernych samarytan mam taki pomysł.
  Niech ściągają wyłącznie kobiety, najlepiej młode dziewczyny w wieku o jednego dnia do trzydziestki.
  Chrześcijanki oczywiście.
  One są najbardziej zagrożone śmiercią, upodleniem, okaleczeniem, itp.
  Jeśli już ściągać muszą.
  Poza tym, są to najprawdopodobniej przedstawicielki „gatunku na wymarciu”,
  dobry materiał do asymilacji i na żony, a przede wszystkim chcą rodzic dzieci
  i nie buntują się przeciw chłopom.

  Podobna sytuacja miała miejsce w Polsce.
  Ściągnięto Syryjskich chrześcijan, wynajęto za skromne środki mieszkania,
  a ci trochę ponarzekali i zmyli się cichaczem prawdopodobnie do Niemiec.
  Dwóch innych stwierdziło po krótkim pobycie w Polsce, że jeśli mają żyć w tak
  syficznych warunkach bez perspektyw (zarobki nie wystarczają na utrzymanie), to już
  wolą wracać do ogarniętego wojną kraju.

 6. Zbyszko said

  i tak trzymać

 7. Lily said

  Re 2; Archer
  Wniosek moze byc tylko jeden,w Czechach
  rzadza Czesi,ktorzy dbaja o interesy narodowe.

 8. Boydar said

  Uważam, że słowo „bezlitośnie” użyte w tytule, jest sporym nieporozumieniem. Pepiki nie dały się zrobić w trąbę, i to wszystko.

 9. Observer said

  A tymczasem Europa Zachodnia upada doslownie na naszych oczach. Biala flaga zostala juz wywieszona. Muzulmanie wygrywaja bez jednego nawet wystrzalu. Skoro najzamozniejsze nawet kluby pilkarskie dla pieniedzy sa gotowe zrezygnowac ze swoich symboli. Az strach pomyslec co bedzie dalej. http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/real-madryt-na-bliskim-wschodzie-bez-krzyza-w-klubowym-herbie/sc7e79

 10. kr kry said

  A tymczasem Europa Zachodnia upada doslownie na naszych oczach. Biala flaga zostala juz wywieszona. Muzulmanie wygrywaja bez jednego nawet wystrzalu. Skoro najzamozniejsze nawet kluby pilkarskie dla pieniedzy sa gotowe zrezygnowac ze swoich symboli. Az strach pomyslec co bedzie dalej. http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/real-madryt-na-bliskim-wschodzie-bez-krzyza-w-klubowym-herbie/sc7e79

Sorry, the comment form is closed at this time.