Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Gwiazdy z zawadiackimi wąsami

Posted by Marucha w dniu 2017-01-25 (środa)

Sensacja goni sensację. Jeszcze nie ucichły echa niedzielnego koncertu „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”, wzorowanej na niemieckiej akcji „Winterhilfswerk”, czyli Pomoc Zimowa, o której wybitny przywódca socjalistyczny Adolf Hitler mówił, że „poprzez tak widoczne demonstracje poruszamy sumienie naszego narodu i za każdym razem uświadamiamy wam, że należy uważać się za człowieka społeczności i nie unikać poświęceń”, jeszcze nie zostały powystawiane stosowne faktury, jeszcze trwa sztorcowanie niepokornych, którzy albo nie objawili odpowiedniego entuzjazmu dla „Jurka Owsiaka”, albo nawet odważyli się go skrytykować, a tu już internetowe portale lansują nowy styl, informując o gwieździe filmowej, która przeszczepiła sobie na usta wargi sromowe.

Dotychczas gwiazdy też próbowały upodobnić usta do dzikiej róży poprzez rozmaite botoksy, ale to jednak nie to samo, tym bardziej, że rozmaici partacze fuszerowali robotę i ze stołu operacyjnego schodziły prawdziwe monstra, na widok których nawet najbardziej wyposzczeni panowie śpiesznie się oddalali.

Tymczasem nowy styl nie wymaga już żadnego uzupełniania botoksami, bo wszystko jest na widoku i każdy będzie mógł sobie wybierać wedle uznania. „Jeden malinę, drugi cytrynę uważa – niedzielny klient” – powiada poeta. Jestem pewien, że tylko patrzeć, jak w Salonie wytworzy się kolejny snobizm. Kolejny, bo – jak pamiętamy – najpierw był snobizm na molestowanie, najlepiej przez księdza – i dama która nie była w dzieciństwie molestowana ani przez księdza, ani choćby przez wujka, nie miała po co pokazywać się w dobrym towarzystwie.

Ale molestowanie, to jednak tylko molestowanie, więc wkrótce zapanował snobizm na gwałt. Któraż ze sławnych pań nie była zgwałcona, przynajmniej raz w życiu? Nie mówię o rekordzistkach, które gwałcono wielokrotnie i zbiorowo, niczym Bonżę ze słynnego poematu Janusza Szpotańskiego „Bania w Paryżu” – jak wiadomo Bonżę, która tak naprawdę nazywała się Zosia, trzystukrotnie zgwałciła w młodości sotnia Kozaków, od czego odczuwała ona nieustanny głód seksualny, z którego wyzwolił ją dopiero sierżant Służby Bezpieczeństwa Tadeusz Suwała, dzięki czemu udaremniony został zbrodniczy festiwal „Cichego Donu” we Francji, którą Sowieci pragnęli w ten sposób politycznie zdestabilizować.

Już choćby na tym przykładzie widać, jak wielka polityka splata się z seksem. Ale seks, jak wiadomo, często pozostawia po sobie niepożądane następstwa, toteż wkrótce narodził się snobizm na aborcje. Ambitne damy, jedna przez drugą, przechwalały się, ile to aborcji sobie zrobiły – oczywiście nie same, tylko angażując pierwszorzędnych fachowców – być może nawet tych samych, którzy wcześniej zapładniali je za pomocą szklanki – bo i z takim snobizmem zetknęliśmy się w naszym nieszczęśliwym kraju: „Mój syn urodził się z plemnika Rodryga Podkowy z pierwszej wyprawy krzyżowej, a z czego twój, ty pudernico, pozłacana kobielo żebracza?”

No a teraz te wargi – jeśli również z zarostem, to tylko patrzeć, jak pojawią się panie z zawadiacko podkręconymi wąsami, niczym u słynnego „stylisty”, pana Jacykowa, co to wraz z panią Horodyńską w stacji telewizyjnej TVN, którą podejrzewam o niebezpiecznie związki z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi, uczy wytworne damy, jak mają się ubierać, no i oczywiście – rozbierać.

W ten sposób rzeczywistość wyjdzie naprzeciw ideologii gender, według której różnice płci mają charakter umowny, a porzekadło: gdyby babcia miała wąsy… całkowicie utraci swój dotychczasowy sens.

Tymczasem, kiedy w internetowych portalach aż wrze od tych rewelacji, nadszedł Dzień Judaizmu, a jakby tego było za mało, to jeszcze pan prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką – jak odnotowały niezależne media głównego nurtu – „Agatą Kornhauser-Dudą”, właśnie złożył wizytę w Izraelu.

Po co tam pojechał, skoro całkiem niedawno przebywał tam z pielgrzymką ad limina prawie cały rząd pani premier Beaty Szydło – trudno zgadnąć – ale co tu zgadywać; jak jest rozkaz, to trzeba jechać, czy się to komuś podoba, czy nie.

Pewne światło na przyczyny tej wizyty i związane z nią oczekiwania strony żydowskiej rzuciła gazeta „The Jerusalem Post” pisząc: „Jeśli nie teraz, to kiedy? Ofiary Holokaustu oczekują pańskiej pomocy w sprawie roszczeń!

Bóg jeden wie, ile będzie Polskę kosztowało nie tylko wciśnięcie hamulca, dzięki czemu antykaczyński „pucz”, zaplanowany w Polsce przez BND z udziałem starych kiejkutów i rzeszy konfidentów, zarówno spośród Umiłowanych Przywódców, Komitetu Obrony Demokracji, Obywateli RP i niezrzeszonych, spalił na panewce, ale i krzepiąca „rotacyjna” obecność amerykańskiej ciężkiej brygady z dowództwem w Żaganiu.

Dotychczas pan prezydent Duda wymigiwał się zapalaniem chanukowych świeczek w swoim pałacu, ale tym razem może to nie wystarczyć, podobnie jak Order Orła Białego dla pana doktora Szewacha Weissa. Pan dr Weiss opowiada się za realizacją przez Polskę żydowskich roszczeń majątkowych, a mimo to cieszy się reputacją „wielkiego przyjaciela Polski”. Ciekaw jestem, czego jeszcze mógłby od naszego nieszczęśliwego kraju zażądać jakiś nasz wróg?

Inna sprawa, że gdyby nie Amerykanie, to kto wie, czy w Żaganiu nie usadowiłaby się jakaś niemiecka brygada pancerna, zwłaszcza gdyby rzeczywiście doszło do realizacji ujawnionych jeszcze latem ubiegłego roku zamiarów utworzenia „europejskich sił zbrojnych niezależnych od NATO” – ale skoro już Polska udostępnia Amerykanom swoje terytorium dla potrzeb globalnej rozgrywki USA z Moskalikami, to nie powinna przecież dopłacać do interesu, tylko uzyskać wynagrodzenie co najmniej w dwóch postaciach: solennej obietnicy rządu USA, że nie będzie na Polskę wywierał żadnych nacisków w sprawie realizacji żydowskich roszczeń majątkowych, a po drugie – że Polska, jako państwo frontowe, będzie przez Stany Zjednoczone traktowana tak samo, jak inne państwo frontowe, czyli Izrael, co powinno przełożyć się na finansową kroplówkę w wysokości 4 mld dolarów rocznie na modernizację i dozbrojenie naszej niezwyciężonej armii – zwłaszcza z wykorzystaniem polskiego przemysłu zbrojeniowego oraz na udogodnienia wojskowe podobne do tych, z jakich korzysta Izrael.

Powtarzam to publicznie już od co najmniej trzech lat, ale judeochrześcijański portal „Fronda” zauważył to dopiero 16 stycznia, kiedy wystąpiłem w TV „Republika” i nie tylko po raz kolejny uznał mnie za „propagandzistę Putina”, ale też retorycznie zapytał, kto wpuścił mnie do tamtejszego sanktuarium.

Najwyraźniej judeochrześcijański portal „Fronda” uważa, że Polska powinna Żydom dopłacać w zmian za radosny przywilej zostania amerykańskim dywersantem na Europę Wschodnią. Takie stanowisko można wytłumaczyć tylko jurgieltem otrzymywanym od starego żydowskiego finansowego grandziarza Jerzego Sorosa, udziałowca spółki „Agora”. Czyżby grandziarz podkupił też pana Tadeusza Grzesika z „Frondy”? Ładny interes!

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 14 to “Gwiazdy z zawadiackimi wąsami”

 1. Tlusteusta said

  Artykul: „…Polska, jako państwo frontowe, będzie przez Stany Zjednoczone traktowana tak samo, jak inne państwo frontowe, czyli Izrael, co powinno przełożyć się na finansową kroplówkę w wysokości 4 mld dolarów rocznie…”

  Marzenia ściętej głowy z pejsami i jarmułką sniącej sny o wargach sromowych zamiast ust i 4mld dolarów.
  Czy autor osiaągnał zenit bazgraniny idiotyzmów czy jeszcze nie?

 2. Lovshak Ruskij Agient said

  Netanyahu zrobił deal, już nie chce bezpośrednio tych milardów z przemysłu koloszwindel od Polski, ON CHCE JEDYNIE GWARANCJI ZIEMI I OSIEDLANIA SIE ŻYDUF W POLIN PO TAK ZWANYM POGROMIE BIEDNYCH ŻYDUF W IZRAEL, NIE NIE CHODZI O BIEDOTĘ 99 PROCNT OBYWATELI YZRAHELLA, CHODZI O ELYTE CREM DE LACREME YAK YCHNIESZE GEREMKI ALBO BAUMANNY…

  MAMY POPROSTU PRZYJĄĆ TYCH KTÓRZYJAK WYWOŁAJĄ PIEKIEŁKO W PALESTYNIE, SPOKOJNIE WEMIGRUJĄ DO POLIN ….. I DUDA IM TO DAŁ, BO JAK SAM POWIEDZIAŁ SĄ U POCZĄTKÓW PAŃSTWA POLSKIEGO… TYLE W TEMACIE…

 3. Isreal said

  ad1 po co czyta?

 4. Piskorz said

  re art. „cji „Winterhilfswerk”, czyli Pomoc Zimowa, ” POWINNO BYĆ RACZEJ „CHARYTATYWNA AKCJA POMOCY ZIMOWEJ
  LUB EW. DZIEŁO/AKCJA POMOCY ZIMOWEJ..

 5. Misat said

  ad 3. Z ciekawości co sie w durnej kiepełe kręci. Okazuje się że wciąż to samo, seks i kasa.

 6. Peryskop said

  Re 5
  > Okazuje się że wciąż to samo, seks i kasa.

  Bo tak działa †owarży♩stwo

  dla niemuzykalnych ♩ = do

 7. strach na ruble said

  Panie Agient, ma pan racje tylko częściowo. Oni chcą gwarancji PLUS 65 miliardów.

 8. Grace said

  Przeciez Izrael zawsze traktował Polskę jako Plan B, jak nie wyjdzie z Palestyna. To sprzedajne k…y!

 9. re1truth2 said

  [ że Polska powinna Żydom dopłacać w zmian za radosny przywilej zostania amerykańskim dywersantem na Europę Wschodnią.]

  Widać, że autor podnieca się swoimi tekstami, bo nawet korekty artykułu nie robi – sam nie nadąża, a na korektora go nie stać?

 10. Peryskop said

  Re 7

  Oho, jaki skoyarzeniowiec ! Toż to Strach Na Buble 🙂

 11. RomanK said

  Uwaga ! Uwaga! Uwaga!
  Ciekawe seminarium w Warszawie w sobote!

  http://naiwarszawa.pl/2017/01/

 12. znalezione rano:

  .http://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/kolejka-by-krytykowac-kolejka-by-radzic-kolejka-by-robic-pusta.jpg

  Pozdrowienia dla Isreala i kilku innych rozumnych.

 13. jowram said

  ..wydają się nie doceniać roli jaką odegrało utworzenie gimnazjów, jedna z poronionych reform Buzka, w upadku polskiej oświaty. Gimnazja utworzono w zamyśle po to żeby odseparować dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej od demoralizującego wpływu uczniów 7 oraz 8 klasy. Poza tym gimnazja miały podnieść poziom oświaty młodzieży z obszarów wiejskich, zwiększyć ich szanse w społecznej rywalizacji. Było to typowe wishful thinking – myślenie życzeniowe. O ile w przeciętnej szkole podstawowej dawnego typu nauczyciele zbiorowym wysiłkiem potrafili jakoś zapanować nad dwiema, a co najwyżej czterema klasami siódmymi i ósmymi, gimnazja stały się rodzajem getta, w którym rozkwitły wszelkie patologie takie jak przemoc szkolna i narkotyki.
  http://www.wyszperane.info/2017/01/25/jak-sie-nie-ma-co-sie-lubi/

 14. Piszę więc jestem said

  Co racja , to racja. . .

  odniesienie orkiestry Owsiaka do Hitlera,

  jest absolutnym dogmatem dzieła szatana,

  to powinien choć pod rozwagę wziąć każdy Polak,

  źródło idei zbiera owoce do swego kosza,

  a nie jest nim Dobro Polski, Narodu Matki Bożej!

  Akcja: Dzieło Pomocy ZImowej od Hitlera do Owsiaka haitera

  T R W A M , w imię czego!?

Sorry, the comment form is closed at this time.