Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Europejki nie mogą bronić się przed uchodźcami-gwałcicielami

Posted by Marucha w dniu 2017-02-02 (czwartek)

Europa Zachodnia została zalana radykalnym islamem. Tzw. kryzys uchodźczy nie pojawił się ot tak – komuś po prostu zależy na tym aby zdestabilizować Europę, zwłaszcza Unię Europejską, oraz sterroryzować mieszkańców poszczególnych państw.

Nie dość, że wpuszcza się tu miliony nachodźców, którzy nawet nie wiedzą jak należy się zachować, to jeszcze odbiera się Europejkom możliwość obrony przed żądnymi seksu napastnikami.

W krajach, gdzie najwięcej mówi się o tolerancji i wolności słowa, zabrania się krytykowania tzw. uchodźców, wprowadza się cenzurę a nawet organizuje się specjalne kursy, na których muzułmańscy przybysze dowiadują się jak podrywać lokalne dziewczyny. Brzmi fascynująco – integracja na najwyższym poziomie. Większość z nich i tak nie chce pracować, bo przecież dostają pieniądze, które w pierwszej kolejności zabiera się osobom ciężko pracującym. Mało tego – tzw. uchodźcy mają zamiar ściągać do siebie całe rodziny. Europa jest przecież socjalistycznym rajem.

Z kolei w kwestii Europejek to muzułmańscy uchodźcy i tak mają już bardzo złą opinię, głównie ze względu na gwałty i rozboje. Przyjęło się więc, że nachodźca z Afryki i Bliskiego Wschodu automatycznie szuka seksu, dlatego kobiety na ogół omijają tych zagraniczniaków. Żadne kursy nie pomogą, więc to, czego oczekują, „muszą” zdobyć siłą.

Znany w Danii imam Shahid Mehdi, który został zresztą zatrzymany przez policję za podżeganie do popełnienia przestępstwa, wyjaśnił kiedyś dlaczego dochodzi do gwałtów. Jego zdaniem to Europejki prowokują, bo nie zasłaniają ciała i twarzy. Obcy kulturowo człowiek przybył do Europy aby nauczać co wolno, a czego nie wolno. Podobni imamowie przebywają w Wielkiej Brytanii czy w Niemczech i głoszą podobne tezy. Czy zatem nie należałoby mówić wprost o celowej islamizacji kontynentu, a nie o „kryzysie” z uchodźcami?

Co bardziej szokuje, sam papież zwany Franciszkiem, głowa Kościoła Katolickiego, wzywał aby wszyscy przyjmowali ich do swoich domów a kobiety zaczęły się rozmnażać z przybyszami. Warto się dobrze zastanowić dlaczego władze Unii Europejskiej i krajów Europy Zachodniej z papieżem na czele chcą dosłownie zniszczyć ten kontynent.


Każdy kto twierdzi, że należy bez żadnych ograniczeń przyjmować muzułmańskich uchodźców, niech przyjmie kilku do swojego mieszkania albo przynajmniej odwiedzi niektóre regiony Szwecji. Przykładowo trzecie pod względem zaludnienia miasto Malmö jest w poważnych tarapatach właśnie ze względu na swoją otwartość. Pisaliśmy ostatnio na Zmianach na Ziemi o tym, że Szwecja jest już na skraju wojny domowej.

Gdy nachodźcy zaczęli prześladować i gwałcić tamtejsze kobiety, rząd postanowił wręczać specjalne opaski z napisem: „Nie dotykaj mnie”. To dziwne, że ten nowatorski pomysł okazał się nieskuteczny. Może tekst powinien mieć pogrubioną czcionkę, aby był bardziej widoczny? [I wężykiem, wężykiem! – admin]

Zamiast chronić tamtejsze kobiety przed napastnikami, zaczęto wręcz bagatelizować problem. Często informacje o gwałtach były ukrywane przez policję – zdarzało się też, że celowo nie podawano do wiadomości publicznej pochodzenia gwałcicieli. Wszystko to w imię wyższych racji – w kraju musi być kolorowo. Szwecja rzeczywiście jest kolorowa, ale nie w takim sensie, jak każdy powinien to rozumieć. Po prostu rządowa propaganda od pewnego czasu przestała działać.

[A jeszcze częściej KŁAMIE się na temat pochodzenia gwałcicieli, klasyfikując wszystkich jako „Szwedów” – admin]

W innych państwach wcale nie było lepiej. Noworoczne masowe gwałty w Niemczech do dziś rozpamiętywane są przez ofiary. W innych krajach zaczęto się zabezpieczać na wypadek ataku ze strony nachodźców, niestety często łamiąc lokalne prawo.

Przykładowo 17-letnia mieszkanka Danii została napadnięta przez „nieznanego” sprawcę. Została przewrócona na ziemię a napastnik próbował zdjąć jej spodnie. Szybko zrezygnował z gwałtu, gdy został potraktowany gazem pieprzowym.

Oburzenie na serwisach społecznościowych było wielkie, lecz to niczego nie zmieniło. Nastolatka została zatrzymana za nielegalne posiadanie i używanie urządzenia obezwładniającego. W Danii, posiadanie gazu pieprzowego jest nielegalne, podobnie jak w Belgii, Grecji, Holandii, Islandii, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Zaś w Finlandii i Szwecji wymagane jest specjalne pozwolenie. [W Szwecji można nabyć nieco łagodniejszą wersję gazu, farbującą twarz napastnika i niegroźnie oślepiającę – admin]

Ostatecznie dziewczyna musiała zapłacić karę w wysokości 500 koron duńskich (prawie 300 złotych). Z kolei napastnik swobodnie przebywa na wolności, ponieważ nikt nie wie kim był sprawca. Nikt go nie widział, nikt go nie zidentyfikował, nikt go nie zatrzymał. Sprawca po prostu uciekł a próba gwałtu miała miejsce w pobliżu ośrodka dla uchodźców…

Dla przykładu, w Czechach jest o wiele bezpieczniej a jednocześnie jest mniej tzw. uchodźców. Posiadanie gazu pieprzowego jest całkiem legalne, podobnie jak w Polsce. Czeska policja wręcz zachęca osoby bardziej podatne na ataki aby nosiły ze sobą gaz obezwładniający lub inne tego typu urządzenia. Pamiętajmy również, że według różnych raportów, Czechy i Polska należą do najbezpieczniejszych krajów dla kobiet w całej Europie.

http://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 14 to “Europejki nie mogą bronić się przed uchodźcami-gwałcicielami”

 1. Dziadzius said

  „…to jeszcze odbiera się Europejkom możliwość obrony przed żądnymi seksu napastnikami”
  Jezeli poczytamy wypowiedzi [ chocby tylko z ostatnich kilku miesiecy] tych niby ‚europejek’. to szybko sie przekonamy ze wiekszosc ich NIE CHCE obrony.
  Takie wypowiedzi [Szwecja] jak ” Moja macica i wara BIALYM od niej ” nie jest wypowiedzia ” ratujcie mnie bo gwalca”
  Takie wypowiedzi [Niemcy] jak „Oni ( muzulmanie) nie rozumieja naszych obyczaji nie tak jak BIALI gwalciciele” nie jest wypowiedzia ” ratujcie mnie bo gwalca”
  A dodajmy do tego ze w tych krajach gdzie je gwalca muzulmanie to KOBIETY dalej chodza a z plakartami nawolujac swoje [oops no i prawda swoje kobiece] rzady do pozwolenia na jeszce wieksza immigracje –
  Wstyd mi ale powiem ** to co za malo im kutasow**

 2. Piskorz said

  re 1..”to szybko sie przekonamy ze wiekszosc ich NIE CHCE obrony.” CZY ABY NA PEWNO..B. W TO WĄTPIĘ..

 3. Piskorz said

  re art. „i Szwecji wymagane jest specjalne pozwolenie. ALE BEZ ZEZWOLENIA MOŻNA MIEĆ CIAPATE BYDLĘ GDZIEŚ NA SWOJEJ DRODZE..!!

 4. Piskorz said

  re art. „kursy, na których muzułmańscy przybysze dowiadują się jak podrywać lokalne dziewczyny. JEST SPECJALNA STRONA W SIECI W REICHU NA TEN TEMAT..chodzi tam nie tylko o podrywanie, ALE JAK NIEMKI MAJĄ UPRAWIAĆ TZW. SEKS Z CIAPATYMI…TO KONIEC ŚWIATA..GEBELSÓW!

 5. letnia said

  Dziadzius@
  To nie są kobiety. To lewackie macice. Ba. Neolewicowe a nawet komunistyczne. To coś co tylko przypomina z wyglądu kobiety.
  Reszta jest uciszana.

 6. Dziadzius said

  @5 Letnia – no niby sie z tym 100% zgadzam ale jest takie angielskie powiedzenie:- ze
  Jak wyglada jak kaczka i jak kwacze jak kaczka i jak idzie jak kaczka to musi byc kaczka — uciszana czy nie

 7. gnago said

  Dziewczyny powinny nosić paralizatory młotek i gwoździe , okrutniejsze kozik . Po sparaliżowaniu napastnika woreczek klejnotów przybijamy do podłoża. Przybijamy specjalnymi gwoździami do betonu. Kozik służy do uzyskania modnego za kilka lat woreczka kiesą zwanego na bilon cukierki czy małe kosmetyki

 8. Adam said

  Wcale mi tych lewackich samic nie żal . Dla szwedek i dunek pedalstwo to wspaniała sprawa ,ciapaci to wspaniała okazja do poszerzenia horyzontów a przede wszystkim mordowanie Nienarodzonych to jak splunąć. Nie czuję dla nich żadnego współczucia.

 9. Racjonalista said

  @1
  Pan pisze o kobietach cywilizacji żydowskiej, wyuzdanych, bezkarnych i prowadzących ordynarną wojnę informacyjną przeciwko atakowanym przez islam narodom.

 10. Joannus said

  Ad 8
  ”Wcale mi tych lewackich samic nie żal .”

  Mnie również. Miast służyć wedle swego powołania, poszły w swej drodze życiowej na postronku za diabłem.
  Do zabrania takiego głosu skłonił mnie widok rozwydrzonych wyglądających na opętane uczestniczek nie tak dawnego ”czarnego marszu” w Warszawie.Ponadto Lubnauery, Suerlingi, Szczuki i im podobne pokazują jak wygląda zbuntowane wobec prządku i praw Bożych ludzkie rodzaju żeńskiego stworzenie.

 11. Boydar said

  A gdzie Pan Jan tam postronek dostrzega …

 12. Koniecznie gaz pieprzowy z chili! Zwykły nie nadziała na tych naćpanych, nachlanych i opętanych dzikusów.

 13. Bogush said

  Nie bierzecie tylko pod uwagę, że z tych lewackich macic będą się rodzić dzieci, które powiększą tylko zagrożenie całkowitej destabilizacji Europy i zlikwidowanie chrześcijańskich narodów

 14. watazka said

  To prawda. Emigranci sa niebezpieczni:

  Imigrant z Polski pobił i brutalnie zgwałcił młodą kobietę

  http://epoznan.pl/news-news-64652-Imigrant_z_Polski_pobil_i_brutalnie_zgwalcil_mloda_kobiete

  Polacy, Niemcy a na koncu Syryjczycy:

  Władze Goerlitz apelują do kobiet, by nie wychodziły same z domu

  http://www.zinfo.pl/artykuly/21032

Sorry, the comment form is closed at this time.