Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Boydar o Rozbić system samowładzy
  Godzimir o Unia prze do wprowadzenia tej…
  lewarek.pl o Muzyka klasyczna może być…
  lewarek.pl o Inter pedes
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Boydar o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Rozbić system samowładzy
  Boydar o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (45 – …
  Olo o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  revers o Po wyborach, czas na pleb…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (45 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Fallon uważa, że należy „pociągnąć do odpowiedzialności” portale, takie jak RT i Sputnik

Posted by Marucha w dniu 2017-02-03 (Piątek)

Minister obrony Wielkiej Brytanii uważa, że konieczne jest „pociągnięcie do odpowiedzialności” „zasobów informacyjnych, takich jak RT i Sputnik”.

[„Pociągnąć” to minister Fallon może się za fallusa – admin]

„Częścią naszej odpowiedzi (na działania Rosji — red.) ze strony NATO i Zachodu powinny być bardziej agresywne działania w celu zwalczania fałszywej rzeczywistości, tworzonej za pomocą dezinformacji w radzieckim stylu” — powiedział Fallon, występując w czwartek w Uniwersytecie St Andrews w Szkocji z wielkim przemówieniem poświęconym Rosji.

„Kłamstwo może pokonać pół świata, zanim prawda założy buty. Powinniśmy pociągnąć do odpowiedzialności zasoby informacyjne, takie jak RT i Sputnik. W 2015 roku Ofcom uznał, że treść przekazów RT „albo znacząco wprowadzała w błąd, albo nie była należycie obiektywna” w kwestiach odnoszących się do Syrii i Ukrainy. Co za ironia, że jeden z tych programów nazywa się Truthseeker (Poszukiwacz prawdy)” — twierdzi Fallon.

W swoim przemówieniu Fallon wspomniał RT i Sputnika kilka razy w tym samym kontekście.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 11 to “Fallon uważa, że należy „pociągnąć do odpowiedzialności” portale, takie jak RT i Sputnik”

 1. Panie Wacławie, czy wypada pisać takie przytyki, jeśli bywają tutaj kobiety?

 2. Isreal said

  fellon za fallusa?

  chyba raczej za zdechlaczka!!!

 3. jjj said

  A wszystkie media zachodnie, powiązane z tymi na ż, czyli wszystkie, to czym się trudnią ( to jak skutecznie)? Przyganiał kocioł mininaparstkowi?

 4. Vladimir said

  M. Fallon nalezy do tych ktorzy wierza ze, mial miejsce atak terrorystyczny na WTC – na przyklad. W sumie, nie jest dzis dla nikogo trudnoscia odnalezc sie w tych oszustwach i klamstwach ktore serwuja nam takie „obiektywne” i „niezalezne” media jak np CNN, NYT, TVN, GW i wiele innych ….. Widac ze M. Fallon ma ogromne trudnosci w konfrontacji z prawda wiec mu podsunieto sciage, przelano nieco środków i ….. na zasadzie : wrzuć monetę a powiem co zechcesz …. i prrzychodzi to z tym wieksza latwoscia ze strach angielska dupe sciska !

 5. Marcin said

  Pociągnąć do odpowiedzialności to trzeba ich szczekaczkę bbc. Zresztą ostatnie badania pokazują ze ludzie oglądający tejże szczekaczke wiedzą mniej niz ci co nie oglądają jej wcale.

 6. Zerohero said

  Wyniosłe milczenie Rosji jest moim zdaniem niemądre. Rosjanie milczeli w czasie bestialstw brytyjskich w Iraku – to rozumiem, bo w 2003 Rosja była względnie słaba. 10 lat później nadal była względnie słaba, ale już nie tak bardzo. Poza tym włąsnie ci sami Brytyjczycy i Polacy którzy mordowali Irak teraz wyrażają się o Rosjanach z najwyższą pogardą jako „łamiących prawo międzynarodowe”.
  Niedawno jakiś minister III RP powiedział, że Polska okazała Rosji wielką łaskę rozmawiając z nią w 2009, a przeciez było (wg. niego) tuż to po rosyjskiej agresji na Gruzję. Tak się skurczybyk wyraził. Nie słyszałem aby Rosjanie nagłaśniali fakt, że robią wielką łaskę rozmawiając z Polakami mimo, że Polacy napadli na Irak w 2003.
  Rosjanie nie krytykują Zachodu, wyrażają się dyplomatycznie. Zobaczymy dokąd to ich (i nas) zaprowadzi.

 7. rycho08 said

  Ad. 1
  Ale chyba nie lesby…

 8. watazka said

  Gajowy nie musi niczego podpowiadac Fallonowi.
  Kazdy polityk anglosaski pociaga se fallusa pasjami, bo to sami „wenkers’ fizyczno-polityczni. W australijskim zargonie ‚wenker’ znaczy sie masturbant, a ze do tego dickhead – to wiadomo, ze polityczny, bo mu sie anatomia myli.
  A w normalnej anglosaskiej kulturze wszechwladnie panuje hipokryzja: prawdziwe wiesci nie dla plebsu.
  Strach, czego ludzie niepowolani do sekretow panstwoych moga sie dowiedziec!.
  Przeciez te ruskie media sa duzo gorsze od Snowdena i Assange’a.

 9. peacelover said

  …dickhead albo hammerhead…!!! ale…

  mi`lord…!

  (z bablem w nosie) !!!!

  wankie !! wankie !!

 10. Peryskop said

  Niezależnie jak on tam sprawny w dolnych sex partyjnych rozgrywkach,
  ale fonetycznie jest na czasie – właściwy człowiek na właściwym miejscu.

  Skoro ang. felon = przestępca.

  Lecz nie tylko w UK przybierają sobie nicki coraz bardziej obsceniczne.

 11. Sir Michael Cathel Fallon jest chamskim KŁAMCĄ lub TĘPAKIEM !!! said

  Są tylko odpowiedzi na BEŁKOT językowy jaki fabrykuje Sir Michael Cathel Fallon (urodzony 14 Maja 1952r), który jest ministrem obrony UK:
  1. Jest chamskim KŁAMCĄ, lub
  2. Kompletnie TĘPY umysłowo typ wierzący w swoje własne NIE realistyczne UROJONIA lub wierzący w LEWACKIE żydo-masońskie BZDURY !

  Z tym bezczelnym CHAMEM nie ma o czym dyskutować, a jak się gdzie kolwiek pokaże to jego kompletnie IGNOROWAĆ.
  Temu BAŁWANOWI się coś UBZDURAŁO, że tylko dlatego, że to on coś BEŁKOCZE czyli „ustala” jako totalitarna „władca”, to jemu każdy adwersarz broniący SWOICH własnych interesów JAKOBY „musi” ustąpić, gdyż ten pierdziuch „sir” tak chce … uważając się za „pana” wrzechświata, któremu i jego systemowi GŁUPIEGO rozumowania wszyscy się muszą podporządkować . . .

  Nadmuchany BUFON Sir Michael Cathel Fallon jak balon to POMYLENIEC, a ten swój tytuł „sir” niech sobie wsadzi pod swój oszczany siennik na którym śpi lub powiesi na gwoździu w swoim sraczu …

  My przeciętni obywatele obojętnie gdzie mieszkamy i mamy GŁĘBOKO w DUPIE te twoje GLOBALISTYCZNE „strategie” napychające kieszenie uprzywilijowanym ZŁODZEJOM żydowskim bilionierom zamieszkałym UK lub w żydo-mafijnej KASTY rządzącej w USA, którzy stanowicie 1% populacji, ale KRADNIECIE 90% wszystkich ZYSKÓW w majestacie „waszego prawa” które WYMYŚLILIŚCIE z myślą tylko o sobie.

  Jeśli nadal NIE rozumiesz ty TĘPAKU Sir Michael Cathel Fallon o czym piszę, to niech ci to WYTŁUMACZY chiński bilioner Jack Ma o czym ja pisze i jak żydowscy zarządcy w UK i USA są ŚMIESZNYMI globalistycznymi POPULISTAMI usiłujący DALEJ bezkarnie RABOWAĆ wszystkich na Świecie, a Rosja i Chiny się przed tym BRONIĄ, a retoryka nawet tego ZAŻYDZONEGO Sputnika, czy TV RT jest jedynie OBRONĄ w pewnym sensie Ruskich interesów:

  „China’s Top Billionaire explains what’s wrong with Donald Trump’s Populist rhetoric (2017)” :

  Sir Michael Fallon jakoś NIE narzeka na żydo-polski masoński” prioagandowy PAP lub TVP lub rozgłośnie Rydzyka czy „Gazeta Polska” lub Gazeta Wyborcza” … itp. OSZUKUJACY polski MOTŁOCH zamieszkały w III RP.

  Ta „polsko języczna” propaganda NIE potrafi i ani NIE chce bronić INTERSÓW polskich wykołowanych lemingów MOTŁOCHU w III RP zarządzanego przez „STARE Kejkuty” czyli bezkarnych SŁUGUSÓW zawsze obcych interesów na przemian tych zachodnich czy wschodnich , zależy kto WIECEJ zapłaci tym „STARYM kejkutom” z PiS-PO-PSL …itp

Sorry, the comment form is closed at this time.