Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (45 – …
  Marek o Rozbić system samowładzy
  piwowar o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Boydar o Rozbić system samowładzy
  Godzimir o Unia prze do wprowadzenia tej…
  lewarek.pl o Muzyka klasyczna może być…
  lewarek.pl o Inter pedes
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Boydar o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Rozbić system samowładzy
  Boydar o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (45 – …
  Olo o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Mobilny billboard z napisem „Death Camps Were Nazi German” zatrzymany przez niemiecką policję!

Posted by Marucha w dniu 2017-02-03 (Piątek)

Mobilny, podświetlany billboard z napisem „Death Camps Were Nazi German” wyruszył w środę z Wrocławia do Niemiec, Belgii i Wielkiej Brytanii.

Akcja jest protestem przeciwko używaniu przez zagraniczne media sformułowania „polskie obozy koncentracyjne”.

Niestety, już kilkukrotnie został zatrzymany przez niemiecką policję.

„Chłopaków w busie złapała niemiecka policja. Przeszukali ich dokładnie i sprawdzili samochód. Nie mieli się do czego przyczepić, więc puścili dalej i kazali opuścić miasto, grożąc bliżej nieokreślonymi konsekwencjami. Oczywiście nikt miasta nie zamierza opuszczać” – czytamy na profilu German Death Camps.

Kilkadziesiąt minut później na profilu czytamy, że kolejny raz policja zatrzymała busa transportującego banner.

PJ
Źródło: German Death Camps / Facebook
http://prostozmostu.net

Gdyby rządy w Polsce były polskie, mogłyby skutecznie przeciwstawiać się dobrze zorkiestrowanej akcji szkalowania naszego kraju.

Dać wielkie, rzucające się w oczy płatne ogłoszenia w największych tytułach prasowych na świecie. Wielokrotnie. Wyraźnie napisać, że rząd nie będzie się biernie przyglądać działalności kurew dziennikarskich i ich alfonsów – i że tłumaczenia „niewiedzą” albo „pomyłką” redakcje mogą sobie od razu wsadzić w dupę.

Admin

Komentarzy 29 to “Mobilny billboard z napisem „Death Camps Were Nazi German” zatrzymany przez niemiecką policję!”

 1. Jemen said

  Swiatem rzadza ;;;;;;;;;super finansowe kurwy.Ktore finansowaly ten proceder (wojny)I finansuja nadal.A wszelkie wladze politycy dziennikarze historycy wojskowi policia.To ;;;;KUNDLE;;;;;;;;psiunie ktore lasza sie koolo nog Rzadzcow tego swiata.
  CZYLI””””””””””””’szatana”””””””do tego mozna jeszcze dodac.Duchowienstwo ktore ma zazadanie tak nas duchowo oglupic.Ze staniemy sie I stajemy sie bezwolnym oglupialym bydlem.Tak ten swiat wyglada.
  My zwykli ludzie ;;;;;;;;;;;;;;;;zatrznijmy podnosic swa swiadomosc do poziomu .Ktory pozwoli otrzasnosc sie z ich wladzy nad nami.

 2. Bogaty Miś said

  „Gdyby rządy w Polsce były polskie, mogłyby skutecznie przeciwstawiać się dobrze zorkiestrowanej akcji szkalowania naszego kraju.

  Dać wielkie, rzucające się w oczy płatne ogłoszenia w największych tytułach prasowych na świecie. Wielokrotnie. Wyraźnie napisać, że rząd nie będzie się biernie przyglądać działalności kurew dziennikarskich i ich alfonsów – i że tłumaczenia „niewiedzą” albo „pomyłką” redakcje mogą sobie od razu wsadzić w dupę.”

  Ja zawsze uważałem tak samo. Jest być może jeden tylko problem: jeżeli „najwieksze tytuły prasowe” należą do eskimosów, to oni za żadne pieniądze płatnych ogłoszeń nie wydrukują, skoro ZDF może nawet wyroku sądowego nie wykonać.

 3. rafal z said

  „Dać wielkie, rzucające się w oczy płatne ogłoszenia w największych tytułach prasowych na świecie. ”

  Otóż nie p. Gajowy…

  O kierunku propagandy decyduje dosłownie garstka ludzi a reszta służby wykonuje nakaz.

  Robi się to po przez dwie drogi:
  – zakłada się multilingwistyczne media i wchodzi po przez internet na podwórko wroga
  – idzie się do osób… decyzyjnych w sprawie takich spraw. I nie mówię o oficjalnych urzędnikach. I mówi się. Albo koniec z tym gównem do końca tygodnia albo nieoficjalnymi kanałami rozpierdalamy wam 100 firm na naszym podwórku…

  ——
  Można i tak, choć to chyba mniej prawdopodobne.
  Założyć media nie jest łatwo. Jeszcze trudniej rozp… 100 firm, których obrót może jest większy, niż budżet III RP.
  Nawet mocarstwu Rosja.
  Admin

 4. Alina said

  Gdyby rządy w Polsce były polskie, mogłyby skutecznie przeciwstawiać się dobrze zorkiestrowanej akcji szkalowania naszego kraju.

  Sorry, to bez sensu. Gdyby Polska była silnym państwem, służby specjalne skutecznie wybiłby z głowy oszczerców „polskie obozy koncentracyjne”. A to redakcja by się zapaliła, a to by się redaktor powiesił ze smutku i stresów, a to pojawiłby się pozew na takie zadośćuczynienie, że obóz w Auschwitz nie wymagałby dofinansowania z budżetu przez 10 lat. Pozew oczywiście przed polskim sądem, bo niemieckie mogą już nie wiedzieć kto wywołał II wś.
  Dopłacanie do oszczerców, czyli wydawanie moich pieniędzy na oszustów w ichniejszych gazetach to idiotyzm jakich mało. Bo ile ogłoszeń trzeba opłacić, żeby proceder szkalowania Polski się skończył? Czy mamy zbankrutować swoje państwo, żeby udowodnić swoje racje????
  Państwo jako niezależny byt ma świetne metody np. może nie wpuszczać oszczerców do Polski, uznać ich za persona non grata – np. wszystkich pracowników ZDF, od sprzątaczki po szefa i właścicieli, że o dziennikarzach nie wspomnę. Jeśli wjadą – aresztować i nazajutrz deportować po zapłaceniu kosztów manipulacyjnych. Można zakazać nadawania sygnału tej stacji w Polsce, Jeśli szkaluje gazeta – zakaz dla personelu i właścicieli oraz zakaz kolportażu. Wprowadzić zakaz działalności na terenie Polski wszystkim firmom, w których oszczercy mają udziały.
  Natychmiast będzie spokój.

  ——
  Pani proponuje m.in. metody nielegalne. Nie jest to dobry pomysł, gdy chodzi o obronę godności narodu przez jego rząd.

  Poza tym zupełnie nie rozumiem Pani niemal furiackiego ataku na moją propozycję. Pani zdaje się szybciej pisze, niż myśli.

  Danie ogłoszeń to po prostu poważne ostrzeżenie względem oszczerców, a zarazem informacja dla rzesz czytelników.
  A za nim mogą – i powinny iść – konkretne kroki: pozwy sądowe, zakazy wjazdu do Polski, blokada pewnych mediów.
  Czy ja zawsze muszę wszystko wyjaśniać, jak sołtys krowie?
  Admin

 5. Jaki said

  # 2 „Sorry, to bez sensu. Gdyby Polska była silnym państwem,……….”

  To takze bez sensu, bez „sorry” i bez gdybnia.
  Jesliby polactfo bylo Polakami, swiadomymi i rozumnymi to Polska by istniala i miala przyszlosc. Poniewaz mamy glownie skretyniale i leniwe polactfo, gudlajstwo wie ze to ich ziemia obiecana.
  Obecnie zaczal sie przerzut ludzi z izreala do zachodniej ukrainy, czyli nastepna faza tworzenia judeopolnii.
  To dlatego obecne zydowskie rzady (PO, PiS czy inna pejsata wataha) polskiego rejonu UE pompuje pieniadze w ukraine i promuja dozgonna przyjazn. Docelowym jest polaczenia zach. ukrainy i polskiego rejonu UE. Dodatkowo negocjowane sa „roszczenia” majace dofinansowac przesiedlanych gudlajow z kieszeni lokalnych podatnikow.

 6. Boydar said

  „… dać wielkie, rzucające się w oczy płatne ogłoszenia w największych tytułach prasowych na świecie …” – Pan Gajowy

  To świetny plan ! Obecnie, równie dobrze można by zaproponować GlaxoSmithKline czu innemu Merck’owi aby na opakowaniach umieszczały (coś jak na papierosach) „trujemy abyście zdechli”.

  ——
  Ma Pan inne propozycje, oprócz snucia wątpliwych analogii?
  Admin

 7. Joannus said

  Ad 3
  Plactwo posika się ze szczęścia kiedy odzyskamy kresy tj obecną zachodnią upainę. To, że za cenę utraty ziem zachodnich, oraz równoległego sfinalizowania terytorialnego judeopolonii, polactwu nie będzie przeszkadzało.

 8. Marcin said

  Powinny być rozdawane za darmo naklejki na auta czy tiry i każdy Polak który by oczywiście chcial naklejal by sobie na swój pojazd przed trasą po jewropejskich drogach.

 9. Maćko said

  MArcin – te naklejki to niezly pomysl.. platne raczej… wydrukowac pare setek kazdy w zasadzie moze w firmie na rogu co drukuje .. 😉

 10. Maćko said

  Swoja droga:
  PODZIW I SZACUNEK DLA TYCH CO ZROBILI I OBWOZA TEN AFISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. Lovshak Ruskij Agient said

  Danie ogłoszeń nie bądzcie śmieszni żydobolszewickie medyja nie potrzebują i niechcą waszych pieniedzy, to tak jak by do wybiurczej zadzweonić i zlecić płatne ogłoszenie pt NIE CZYTAM KOSHER GÓWNA

 12. Boydar said

  Analogia nie jest wątpliwa, Panie Gajowy. Uwzględniając kto trzyma końce wszystkich medialnych nitek, oraz kto generuje w przestrzeń publiczna faki o „polskich obozach”, to okaże się że to te same biurko. Szkoda nafty.

  Jeśli chodzi zaś o moje propozycje, to można zacząć z wielu końców; np. od reklamowania junkersów w Gajówce. Bo każdy dostaje na plecy taki krzyż, jaki z pewnością zdoła udźwignąć.

  Systematycznie pojawiają się komentarze jawnie propruskie. Propruskie i antypolskie nicki, przemycanie bismarckich koncepcji i hohenzolernowskich tradycji. To nie jest Pańska rola, zmywanie tego całego roundup’u, ale komentatorów stojących na straży polskości w tym najgłębszym wymiarze nie ma zbyt wielu. Jedni nie chcą być zbyt kontrowersyjni, inni nie łapią celu inseminacji. I tak jest rewolucja (cóz za paskudne słowo) w porównaniu z okresem sprzed lat np. sześciu czy dalej. Oby sił Panu starczyło, a nam rozumu.

 13. To znaczy chyba, że w Niemczech powoli odradza się nazizm.

 14. Alina said

  re 4
  1) Znacznie szybciej myślę niż piszę,
  2) To nie był atak, tym bardziej furiacki, tylko stwierdzenie faktu oczywistego. Gajowy proponuje karmić trolle, ja – trolle zagłodzić, albo wyeliminować

  ——
  Pani po prostu pisze. Byle pisać.
  Tu nie chodzi o żadne „trolle”.
  Admin

 15. Piskorz said

  re 10..”SEID IHR IDIOTEN ODER IHR SPIELT EINEN IDIOTEN

  MIT DIESEN „CAMPO DI CONCETRAMENTO POLACCO”..??!!
  WŁOSKA AGENCJA ANSA TEŻ ZACZĘŁĄ SZCZEKAĆ O POLSKICH OBOZACH…WIĘC DO GÓWNIARZY NAPISAŁEM KILKA SŁÓW…FRAGMENT..CZY WY JESTEŚĆIE IDIOCI CZY GRACIE IDIOTĘ Z TYMI „POLSKIMI OBOZAMI KONCENTRACYJNYMI?
  PS MOŻNA WEJŚC NA STRONE AGENCJI ANSA…I NAPISAĆ TYM ALFONSOM OSTRO CO SIĘ O TYM MYŚLI..!!

 16. Maćko said

  12. Panie Boydar – dobrze napisane tylko po co te junker-sy?

 17. Piskorz said

  re 15..”
  Szanowni Państwo,

  Odnieśliśmy sukces. Włosi ugięli się pod naszym naporem i opublikowali depeszę, w której przepraszają za nierzetelne przedstawienie prawdy historycznej.

  Początek mejla z REDUTY DOBREGO IMIENIA…CZYLI ANSA PRZEPRASZA…

 18. Boydar said

  Jak to po co, Panie Macka, ładne panny też puszczają bąki (szczególnie kiedy są źle żywione) a oryginalne junkersy są fucktycznie niekiepskie. Ale to nie powód aby z tym się ostentacyjnie afiszować. Szczególnie że taki junkers jeszcze nie tak dawno był synonimem naszej śmierci, naszych kobiet i dzieci. Krótko mówiąc, wypier.dalać.

 19. Waclaw-L said

  „dobrze napisane tylko po co te junker-sy?”
  Się chyba posram. Przepraszam.

 20. Boydar said

  Uważa Pan Wacław, że za poważnie Pana Mackę traktuję ? Kiedy szkoda mi Pana Gajowego, a ja mam wrażliwą wątrobę …

 21. Maćko said

  18. Radyob, Pan pisze do siebie samego czy do innych? Bo jak do siebie, to pan pisz co chesz ale jak do innych to warto aby bylo jasne dla innych co chcesz pan im przekazac…
  Dziekuje za wyjasnienie.

 22. Boydar said

  Jest Pan Macka pewien, że nie wiedzą ? 🙂

 23. matirani said

  Radyobie, a jest Pan pewien, że wiedzą? 🙂

 24. Boydar said

  Nnnieee 🙂

  Ale paru wie. Musi mi to wystarczyć.

 25. […] Tekst wzięty z :https://marucha.wordpress.com/2017/02/03/mobilny-billboard-z-napisem-death-camps-were-nazi-german-za… […]

 26. er said

  ad 5: Gdyby w Polsce przeważali Polacy, niemożliwe byłoby istnienie w sejmie partii niepolskich wspierających ostentacyjnie banderyzm. Jeśli Polaków w Polsce jest poniżej 20 %, inaczej być nie może. Polskojęzycznych sprawy polskie nie interesują.

 27. Rokitnik said

  Noooo…tak sobie myślę, że taki piękny mobilny AFISZ koniecznie powinien stać przy alei do bramy głównej Oświęcimia…a już SZCZEGÓLNIE gdy pielgrzymują tamtędy zydzi z programu holokaust indrustry, z ichniejsza szowinistyczna mlodzieżą w obstwie mossadu ! Ponadto, historyczny napis nad brama główną iż ” praca czyni wolnym ” uzupełnić o klarownie sentencją – wchodzisz do byłego NAZI GERMAN LAGIER z okresu II Wojny światowej !!!
  Wszystkie prawie propozycje są do zaakceptowania..ale najpiękniejsza by była ta, żeby sobie ów obóz żydzi W Y K U P I L I i ….zabrali sobie do siebie.
  Ps. my się możemy spierać ale to NASIE rzondzom – i jest – jak jest.

 28. matirani said

  24. Panie Boydar, komunikat publiczny musi byc poprawnie odkodowany przez czytelników, no chyba ze ktos pisze dla siebie samego… ale wtedy… po co to czynic w Gajówce? 😉

  27. Rokitnik – celny punkt! Ktos byl tam niedawno? Jest jasno napisane, ze to NIEMIECKI OBÓZ?

 29. Boydar said

  10% Panie Macka, nie mam większych ambicji.

Sorry, the comment form is closed at this time.