Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Cass Sunstein, Benedykt XVI i „Watykańska Wiosna”

Posted by Marucha w dniu 2017-02-04 (sobota)

Papież Benedykt XVI nie wpisywał się w Nowy Światowy Porządek anglo-syjońskiego Kaganatu. Popierał powstanie i działalność państw BRICS. Nie chciał podporządkować Banku Watykańskiego bankom tegoż Kaganatu.

Dążył do przyjaznych układów z Rosją. A przede wszystkim miał poglądy tradycjonalistyczne.

Zaczęły się naciski na papieża, ale papież nie ulegał.

Dlatego skrajny liberał i syjonista Cass Sunstein postanowił zorganizować „watykańską wiosnę” czyli zmianę władzy w Watykanie.

Urządzanie satanistycznych harców przed watykańską Bazyliką, takich jakie parę miesięcy później zobaczymy na ukraińskim Majdanie, nie wchodziło w tym przypadku w rachubę. Efekty takich protestów były niepewne. Mogłyby zmobilizować masy katolików przeciw harcującym degeneratom i nie wiadomo czym by się to wszystko zakończyło.

Pan Sunstein jest wyśmienitym psychologiem i wiedział, że nie wszędzie można efektownie użyć degeneratów. Jemu chodziło o bezkonfliktowe usunięcie niewygodnego papieża. I wiedział ten szubrawiec jaką kartą zagrać.

Ale najpierw parę słów o panu Sunsteinie. Jest on przedstawicielem tzw. liberalnego paternalizmu, który spokojnie można ochrzcić mianem neo-trockizmu. Liberalny paternalizm zakłada, że niepokorne masy należy siłą przymusić do zaakceptowania nowego „moralnego” porządku, zostawiając im jakkolwiek iluzje, że niby mają prawo głosu w różnych sprawach. Jest to typowa ideologia manipulowania ludźmi. [Jest też mężem osławionej Samanthy Powers, ambasadora USA przy ONZ – admin]

Papieża zaczęto szantażować skandalami z pedofilią. Chociaż wszystkich szczegółów nie znamy to niektóre wyciekły na zewnątrz. Ogólnie wiadomo, że w lutym 2013 roku kardynał Herranz pokazał papieżowi, co zaczęły pisać niektóre gazety. Opisywały ona liczne orgie urządzane rzekomo w Bazylice. Kardynał miał powiedzieć, że Amerykanie nie ustąpią. Będą poniżać, okłamywać, niszczyć (używając do tego mediów). Jaka jest siła zachodniej propagandy nie trzeba nikomu mówić.

Papież miał powiedzieć, że wie co należy zrobić. Co zrobił – wiemy sami.

I tak na scenie pojawił się liberalny Franciszek, który przekazał Watykański Bank pod kuratelę Kaganatu, a sam zaczął się podawać za papieża na luzie, dla każdego, od wyboru do koloru. Na marginesie jeszcze dodam, że jest on w dobrych układach z ukraińską unicką Cerkwią, która ma często pro-banderowskie poglądy.

Filomena

Komentarzy 11 to “Cass Sunstein, Benedykt XVI i „Watykańska Wiosna””

 1. Stickler said

  Powyższy tekst wyraźnie dotyczy papieża Benedykta XVI, a tymczasem w tytule jest napisane „Benedykt XV”. Proszę o poprawę. Dziękuję.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Dziękuję za uwagę, poprawiłem.

 3. Piskorz said

  re 3 „Zaczęły się naciski na papieża, ale papież nie ulegał. ” NO I NIE SKOŃCZYŁ JAK JP I..NA SZCZĘSCIE..NO ALE CHYBA BALI SIĘ POWTÓRKI /Z HISTORII/..BO JUŻ NIKT NIE WIERZYŁBY W ATAK SERCA..

 4. […] Tekst wzięty z  https://marucha.wordpress.com/2017/02/04/cass-sunstein-benedykt-xvi-i-watykanska-wiosna/ […]

 5. u said

  O ile to diably w ludzkim ciele zmusily BXVI do usuniecia sie w cien, co oczywiscie nie oznacza, ze pozbawily Go godnosci naleznej papiezowi, bo godnosc ta otrzymal od Boga. Lecz to oznacza, ze te same diably wybraly pomiot diabelski w osobie brylujacego w kapciach i gadajacego przedziwne brednie Franusia na tron nalezacy do BXVI. Moim zdaniem swiadczy to, ze zbliza sie Odsiecz z oblokow. Bo kim jest Franus, ktory wandalizuje Kosciol Panski? Moze wlasnie to znak, ktory wierni obdarzeni Laska Wiary powinni prawidlowo odczytac.

 6. matirani said

  I co z tym fantem robia :

  Ludzie Dobrej Woli?
  Jezuici?
  Maltanczycy?
  Templariusze?
  Opus Dei?
  Tradycjonalisci?

  Daja sie wszyscy manipulowac?
  Nikt nie walczy?

 7. Joannus said

  ”I co z tym fantem robia :
  Tradycjonalisci?”

  Robią swoje tak jak było od 20 wieków.
  Inna sprawą jest zdefiniowanie jacy tradycjonaliści. Na pewno nie tacy co Benedykta XVI odsądzają od czci i wiary.

 8. Władek said

  Sprytne chazarskie oczęta tego antyludzkiego parcha mówią wszystko co najważniejsze. Po pierwsze to, że to właśnie (!) garstka parchatych świń czyni zło całego świata, a po drugie to, że to tylko (!) garstka obstawiona usłużnymi gojami, więc garstkę tę bardzo łatwo można zamienić w nicość, tym samym raz na zawsze uwalniając świat od zła wszelkiego.

 9. Głos Prawdy said

  dobry artykuł, dziękuję. Jestem przekonana. że w sprawę obalenia Benedykta zainwestowano sporo pieniędzy. Gdyby nie odszedł i gdyby nie postępowali skandale, zabili by go, stał się on zbyt uciążliwy dla nich, zaczął przeszkadzać NPS

 10. […] https://marucha.wordpress.com/2017/02/04/cass-sunstein-benedykt-xvi-i-watykanska-wiosna/ […]

 11. EyWey said

  tralalala ! ` kamienne_parcha_słońce`.. Listwa się ociąga ?

  `one` się zwą W zależności od do wykonywanych zadań !

Sorry, the comment form is closed at this time.