Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kreml uznał za zniewagę określenie Putina jako „mordercy”

Posted by Marucha w dniu 2017-02-06 (Poniedziałek)

Bill O'Reilly

Bill O’Reilly

Kreml uważa, że wypowiedzi dziennikarza amerykańskiej telewizji Fox News pod adresem prezydenta Rosji Władimira Putina są niedopuszczalne i znieważające oraz spodziewa się przeprosin – oznajmił rzecznik rosyjskiego przywódcy Dmitrij Pieskow.

Dziennikarz Fox News między innymi nazwał Putina „mordercą”.

„Uważamy, że podobne słowa korespondenta telewizji Fox News są niedopuszczalne i znieważające. Oczywiście chcielibyśmy, aby tak szanowana [bardzo Pieskow uiprzejmy – admin] telewizja przeprosiła prezydenta” — oznajmił Pieskow dziennikarzom, odpowiadając na pytanie o reakcji prezydenta USA Donalda Trumpa na oskarżenia pod adresem Putina ze strony dziennikarza.

Rzecznik przywódcy państwa nie skomentował odpowiedzi Trumpa. „Co się tyczy oświadczeń prezydenta USA, w tym przypadku zostawiłbym to bez komentarza” — podkreślił.

https://pl.sputniknews.com

Nazwanie Putina „mordercą” przez reprezentanta kraju, który odpowiada za wszystkie wojny, jakie toczone są od wielu lat na kilku kontynentach i za śmierć milionów ludzi, w tym dzieci – komentarza nie wymaga.
Admin

Komentarzy 9 to “Kreml uznał za zniewagę określenie Putina jako „mordercy””

 1. Nazywam tak jak trzeba said

  Komentarza nie wymaga, oczywiście, tym bardziej, że USA jest rządzone przez syjonistyczne żydo-qrwy.

 2. RomanK said

  Ciekawie wybrnal znowu z niespodziewanego pirueta przyszykowanego przez Billa O’Reilly, ktory nazwal prez Putina Zbojem… jakoby parafrazujac stwierdzenie Pana Jezusa…a ktory z was jest bez winy????…a co z naszymi rzadami Ameryki???
  I to bylo plachta na byka dla znowu zaskoczonych elit Glebokiej Wladzy..dzis placzki FOX szlochaja- jak mogl porownac Putina do „naszych rzadow”:-))) do tego doszlo ostrzezenie Israela o neilegalne osadnictwo na okupowanych terenach Samarii.
  To ciekawa szmatka udajaca przyjaciela, …karawana jedzie…..

 3. La Reine Toronto said

  towarzysz szmata, czegoz sie mozna po tym dziennikarzynie spodziewac; jemu chodzi tylko o posade i dlatego tak szczeka na Prezydenta Putina. Jeszcze tego pozaluje…kanalia.

 4. NC said

  Bill O’Reiley nie jest dziennikarzem.
  Jest komentatorem.

 5. ŻYDO-media TV i żydowski Hollywood ODCZŁOWIECZYŁY motłoch USA, said

  Od ponad 20 lat zarządzane USA przez żydo-masońską mafię stoczyło to zbankrutowane USA w cywilizacyjną przepaść zamieniając USA w śmierdzącą KLOAKĘ moralną, gdzie najważniejszym widowiskiem jest publiczne KOPULOWANIE, przemoc fizyczna, kłamanie i nauczanie zabijania innego człowieka na różne sposoby.
  99.9% filmów z żydowskiego Hollywoodu jest TYLKO na ten temat !
  95% gier komputerowych zfabrykowanych dla dzieci w USA jest też TYLKO na ten temat.

  Obecna amerykańska TV i zdegenerowany Hollywood w USA NAMAWIA widza do używania GWAŁTU, przemocy, oszustwa i zabijania przeciętnych ludzi w rozwiązywaniu WSZYSKICH życiowych problemów.

  Pop-kultura amerykanskich CELYBRYTÓW i tzw. „Reality Show” i „Reality television” na czele z GNOJÓWKĄ Hollywoodu łącznie z tzw. wręczaniem żydo-zdegenerowanych „filmowych” Oscarów w USA to jedno wielkie DNO moralne pod każdym względem, gdzie się odbywa ciągłe TASOWANIE „żonami” i „mężami” na kilkukrotne KOPULOWANIE, a potem następna podmiana … a produkt UBOCZNY w tym, czyli zmajstrowane dzieci to kart do gry finansowej lub ruletka hazardowa.

  Amerykańska TW i produkcje Hollywoodu nagradza swoimi żydowskimi OSKARAMI za treści, ZACHECAJĄC do RUJNOWANIA życia prywatnego, inspiracja do ZDRADY, rozwodów, a małżeństwa jako CHWILOWEJ przygody i uprawiania zakłamania moralnego jako NOWEGO modelu życia obecnej POP-cywilizacji.
  Do takich wzorców życia przeciętnego społeczeństwa ZACHECAJĄ celybryci z Hollywoodu z „amerykańskiej akademii filmowej” którzy za PROPAGOWANIE takich ZBOCZEŃ lub przyznają swoją „nagrodę” OSCARA na widowisku prowadzonym przez najbardziej SKARNYCH sodomitów.

  Od 20 lat przez rządzących „demokratów” czyli komunistycznych LEWAKÓW z amerykańskiej TV i lewackiego Hollywoodu jako czołowych SZKÓŁ „amerykańskiego” gwiazdorstwa NIE promuje się autentycznych TALENTÓW aktorskich lecz skrajnych WULGARYSTÓW.

  W III RP tą metodologię OFERUJE na przykład w TVP żydówka z polskim obywatelstwem Agnieszka Gozdyra w jej programie „Skandaliści” namawiającym przeciętnych ludzi do takich zachowań, aby tym sposobem stać się SŁAWNYM i takim sposobem ZARABIAĆ na DOSTANIE życie.

  Produktem też ubocznym tego ZDZICZENIA jest zakomuflowana PEDOFILIA wśród tych celibrytów Hollywoodu już też powszechnie wykorzystywana w USA jako „Reality Show” przez amerykańską TV do robienia dodatkowej kasy z INDAGOWANIEM dzieci do uprawiania homoseksualizmu i PRZYMUSZENIA tych dzieci w zabawę w LGBT.

  USA zarządzane przez ZBOCZENCÓW żydo-neokonów waszyngtońskich czyli LEAWAKÓW, których główną CENTRALNA siedzibą jest stolica Waszyngton i też „biały dom” który w ostatnich 8 latach ZMASAKROWAŁ pod-murzynioną kulturę amerykańską zamieniając USA w śmierdzącą SRACZKĘ czerpiących „inspiracji” z żydowskiego marksizmu i trockizmu, na które cywilizowany Świat powinien się „wypiąć”…

  Największą GNOJÓWKĄ w USA, która zdewastowała amerykańską kulturę jest zdemoralizowany lewacki zafałszowany przestępczy GANG polityczny tzw. „partia demokratyczna”.

  To ta zdemoralizowana obrzydliwa DZICZ „partia demokratyczna” uczyniła w USA dosłownie wszystko co OBRZYDLIWIE lub bardzo brzydkie począwszy od architektury, sztuki do zdegradowania rodziny, a z dziecka zrobili PRZEDMIOTEM czyli ZŁO zamienili na „dobro” tak jak George Orwell to przewidzał w swojej książce „Folwark zwierzęcy”.

  GNOJÓWKA kulturowa w zdemoralizowanym USA czyli amerykańska TELEWIZJA legitymizuje i usankcjonowała, że NAJWAŻNIEJSZYM modelem kultury dla amerykańskiego społczeństwa jest POP-kultura zdegenerowanych CELIBRTYTÓW z Hollywoodu z PEDALSKIEJ LGBT Kaliforni lub złodzejskiego New Yorku JAKOBY „wiodących” ośrodków współczesnej cywilizacji …

  Przeprowadzono badania statystyczne dla MŁODZIEŻY w zdemoralizowanym USA dając im pytanie, kim by chcieli zostać w przyszłości.
  Ci młodzi ludzie odpowiadają, że POLITYCZNYM celibrytą „partii demokratycznej” jak H.Clinton(majatek $800 milionów) lub skandalistą CELIBRYTĄ w TV „Reality Show”, POP-kultury lub filmowym Hollywoodzie, gdyż to od dziesięcioleci najbardziej PO-PŁATNY zawód w USA jest CELIBRYTA wszelkiej maści:

  „The Truth About Popular Culture” w USA:

 6. Yah said

  Miley Cyrus na wszystkich koncertach wygląda na naćpaną

 7. Józef Piotr said

  Inteligentnie to zaprosić tego Billa do Rosji np. po jakąś nagrodę. Przecież przyjedzie bo łasy na pieniądze.
  Jak będzie w granicach Rosji to normalnie zamknąć i postawić przed sądem. Odsiadka gdzieś blisko Białych Niedżwiedzi
  Proste ? Proste.

 8. Re 5:
  Informacje poczciwe, lecz zdjęcie odchodów można było sobie naprawdę darować. Akurat jem, czytając komentarze.

 9. Birton said

  żydostwo się szerzy bezkarnie i tyle

Sorry, the comment form is closed at this time.