Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Janek o Dobre rady, ale diagnoza …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (41 – …
  revers o Konfiskata majątku bez wyroku…
  revers o Rasizm w USA? Czarnoskóry dzie…
  martino o Wolne tematy (41 – …
  martino o Wolne tematy (41 – …
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  Piskorz o Wolne tematy (41 – …
  revers o Kiepski kandydat na „świę…
  Lolek (Prawdziwy) o Pewnego razu w Ameryce
  OutsiderR o Wolne tematy (41 – …
  Piskorz o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Religia Holocaustu, a „polskie obozy śmierci”

Posted by Marucha w dniu 2017-02-07 (Wtorek)

Proces sekularyzacji sprawił, że wśród Żydów zaczął coraz częściej pojawiać się sceptycyzm a wraz z nim pytanie: czy powinniśmy wierzyć, że Morze Czerwone się rozstąpiło i tak dalej?

Potrzeba jest matką wynalazków i naprzeciw potrzebie wynikłej z narastania nastrojów sceptycznych w środowiskach żydowskich, wyszła religia holokaustu – mówi w rozmowie z portalem PCH24.pl redaktor Stanisław Michalkiewicz.

Kiedy po raz pierwszy zaczęto przerzucać odpowiedzialność za niemieckie zbrodnie na Polaków?

— Trudno jednoznacznie wskazać precyzyjną datę. Gdybym chciał odtworzyć sekwencję wydarzeń, która do tego doprowadziła, to wskazałbym na spotkanie Dawida Ben Guriona z Konradem Adenauerem w Nowym Jorku w roku 1961 podczas którego premier Izraela obiecał kanclerzowi Niemiec, że Żydzi nie będą już przeklinać „Niemców”. Wtedy po raz pierwszy pojawiła się wykładnia, że sprawcami II Wojny Światowej byli „naziści” a nie Niemcy. Wcześniej nikt nie używał słowa „naziści”. Wszyscy wiedzieli, że zbrodni dokonali Niemcy.

Drugie wydarzenie, jakie doprowadziło do eskalacji obwiniania Polski i Polaków za zbrodnie II Wojny Światowej, to przemówienie Gerharda Schrӧdera w roku 2000 po objęciu przez niego w roku 1998 urzędu kanclerza Niemiec. Powiedział on, że „okres niemieckiej pokuty dobiegł końca”. Oznaczało to, że Niemcy nie będą przyjmowały żadnych suplik odszkodowawczych z powodu II Wojny Światowej.

Deklaracja kanclerza Schrӧdera stawiała stronę żydowską w obliczu konieczności podjęcia zasadniczych decyzji. W efekcie doszło wówczas do koordynacji niemieckiej polityki historycznej, która jest obliczona na stopniowe zdejmowanie odpowiedzialności z Niemiec i narodu niemieckiego, z żydowską polityką historyczną, która jest nakierowana na materialne eksploatowanie Holocaustu. Zdecydowano, że w tych warunkach żydowska polityka historyczna może mieć szanse powodzenia, jeśli wytypuje się „winowajcę zastępczego” i do niego zacznie się kierować pretensje odszkodowawcze.

Ze względu na to, że spora część zbrodni niemieckich została dokonana na naszym obecnym terytorium państwowym zdecydowano, że to Polska zostanie wykreowana na winowajcę zastępczego.

Proces zdejmowania odpowiedzialności z Niemców pomogła z pewnością wypowiedź papieża Benedykta XVI, który 28 maja 2006 roku przemawiając w obozie zagłady w Brzezince powiedział, że Niemcy były pierwszym krajem okupowanym przez nazistów. Dzięki tej figurze retorycznej Niemcy ze sprawców II Wojny Światowej jednym susem przeskoczyły do pierwszego szeregu ofiar.

Jaką rolę w procesie tworzenia „religii Holocaustu” odegrało zjawisko sekularyzacji?

— W przypadku niemal wszystkich narodów świata istnieje wiele bardzo różnych elementów identyfikacji. W przypadku narodu żydowskiego, który żył w diasporze, głównym elementem identyfikacji była dotychczas religia, zbudowana na bardzo traumatycznym przeżyciu, jakim było wyjście z niewoli egipskiej. Proces sekularyzacji sprawił, że wśród Żydów zaczął coraz częściej pojawiać się sceptycyzm a wraz z nim pytanie: czy powinniśmy wierzyć, że Morze Czerwone się rozstąpiło – i tak dalej?

Potrzeba jest matką wynalazków i naprzeciw potrzebie wynikłej z narastania nastrojów sceptycznych w środowiskach żydowskich, wyszła właśnie religia holokaustu.

Żydzi stwierdzili, że w procesie identyfikacji nie warto już powoływać się na niepewne wydarzenia głębokiej starożytności. Lepiej eksploatować traumatyczne wydarzenie będące w zasięgu ręki. Masakra Żydów europejskich w czasie II Wojny Światowej była idealnym „czynnikiem” jednoczącym i arcyważnym elementem żydowskiej tożsamości. Nie trzeba w nią „wierzyć”, trzeba ją tylko ciągle przypominać.

I tutaj dochodzimy do najważniejszej sprawy. Najważniejszym warunkiem „religii Holocaustu” nie jest uznanie przez naród żydowski masakry Żydów europejskich za wydarzenie bez precedensu. Istotą sprawy jest, aby cały świat uznał, że jest to wydarzenie bez precedensu w dziejach. Cała praca „duchownych i wyznawców religii Holocaustu” jest właśnie na to nakierowana. Przy pomocy piekielnej triady, czyli państwowego monopolu edukacyjnego, mediów i przemysłu rozrywkowego, środowiska żydowskie próbują narzucić światu tę opinię.

Dlaczego akurat w ostatnim czasie obserwujemy tak silne ataki na Polskę i Polaków prowadzone przez największe media m.in. w Niemczech, Włoszech i USA?

Większość tych środowisk to w istocie środowiska żydowskie. Żydzi żyją w wielu krajach, co może stwarzać wrażenie, że nie tylko Żydzi, ale i inni też uważają Polaków za naród zbrodniarzy. Ale są to żydowskie media, a jeśli nawet nie, to jednak są inspirowane przez żydowskie organizacje.

Celem tej nagonki jest obrabowanie Polski pod pretekstem tzw. roszczeń majątkowych. Naciski żeby Polska te tzw. roszczenia zrealizowała są przynajmniej od 1996 roku, kiedy to miała miejsce słynna deklaracja ówczesnego sekretarza Światowego Kongresu Żydów Israela Singera. Oświadczył on w Buenos Aires, że jeśli Polska nie zadośćuczyni tym roszczeniom, to będzie „upokarzana” na arenie międzynarodowej.

Niestety część polskich osobistości czy to z tchórzostwa, czy to z łajdactwa, czy to z głupoty podłączyła się do tej operacji. Mam tu na myśli przede wszystkim byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, który 10 lipca 2001 roku w Jedwabnem przeprosił za winy Polaków. Była to forma oskarżenia narodu polskiego za zbrodnie niepopełnione. Mam nadzieję, że Aleksander Kwaśniewski, jeśli poczucie sprawiedliwości w Polsce do końca nie zaniknie, zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej za to łajdactwo, za to sprzeniewierzenie się przysiędze prezydenckiej, którą składał dwukrotnie, więc mógłby się jej nauczyć na pamięć. [Nie zostanie – admin]

W konstytucyjnej rocie tej przysięgi jest zobowiązanie, że prezydent będzie niezłomnie strzegł godności narodowej. Nie da się pogodzić obietnicy niezłomnego strzeżenia godności narodowej z jednoczesnym oskarżaniem narodu o zbrodnie niepopełnione.

To tylko jeden z przykładów. Naciski strony żydowskiej, które przyjmują różną formę nie ustają. Dowodem była publikacja gazety „ The Jerusalem Post” podczas ostatniej wizyty w Izraelu pana prezydenta Andrzeja Dudy. „ The Jerusalem Post” poruszył sprawę roszczeń stwierdzając, że „jeśli nie teraz, to kiedy?” Widać było, że ta publikacja jest obliczona na efekt w postaci rozmiękczenia polskiego oporu. Na szczęście prezydent nie ma konstytucyjnych uprawnień, żeby w imieniu państwa składać jakieś zobowiązania finansowe, ale ta intencja była bardzo widoczna.

Jarosław Kaczyński przed wyborami parlamentarnymi w 2015 roku zapowiedział w Klubie Ronina, że Polska nie będzie wypłacała Żydom żadnych odszkodowań. Patrząc jednak na realną politykę ciężko nie odnieść wrażenia, że była to tylko „przedwyborcza obietnica”…

Miejmy nadzieję, że Jarosław Kaczyński dotrzyma tej obietnicy. Coś jednak jest na rzeczy. Przypomnę spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy w konsulacie polskim w Nowym Jorku z przedstawicielami organizacji żydowskich. Z tego spotkania nie ukazał się żaden polski komunikat. Informacje o przebiegu spotkania musieliśmy czerpać z wypowiedzi szefa Żydowskiej Ligi Antydefamacyjnej Abrahama Foxmana dla mediów amerykańskich.

Wiemy m.in., że pan prezydent Andrzej Duda zobowiązał się do walki z antysemityzmem zapowiadając odpowiednią legislację w tej sprawie, co jest bardzo niepokojące. Wiadomo bowiem, że to ani prezydent, ani żaden inny czynnik polski nie decyduje o tym, co jest antysemityzmem. Zawsze decyduje o tym strona żydowska. Gdyby taka legislacja pojawiła się, wówczas mielibyśmy do czynienia z amputacją kolejnego fragmentu polskiej suwerenności państwowej.

Powtórzę raz jeszcze: miejmy nadzieję, że Jarosław Kaczyński dotrzyma złożonej obietnicy i nie ugnie się przed żadnymi naciskami.

Dziękuję za rozmowę.

Rozmawiał Tomasz Kolanek
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 21 to “Religia Holocaustu, a „polskie obozy śmierci””

 1. SAP said

  Trochę uproszczona i gdzieniegdzie nieprawdziwa próba obrony dobrego imienia Polaków. Ale dobre i to…
  Dr. Danusha Goska – Why Can’t We All Just Get Along: The Example of Polish-Jewish Relations

 2. Alina said

  Kompletny odlot Orła Białego , Szewach Weiss !
  Żądanie haraczu wylicytowanego jeszcze w latach 90. na zawrotną sumę 65 mld dolarów nie ma żadnych podstaw prawnych, historycznych ani moralnych
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19588&Itemid=119

 3. Piszę więc jestem said

  A kto moralnie i – FINANSOWO – odpowie za np.:

  II wojnę światową?!

 4. EyWey said

  Wbrew obiegowej opinii i zmyślonej historii parę słów otrzeźwienia.

  `tylko prawda was wyzwoli` !

  80% światowych `parchów` przyznaje się do pochodzenia z terenu dawnego skansenu Rzeczypospolitej Oboj _ ga _ narodów_Polak _ Litwin Dwa żydanki.

  Q.m `polskim` komuchom_żydom i lesbom w Polin !

  Zachód i Wschód próbował likwidować żydo_pollitw_ ór.

  [ Watykan prosił o zmiłowanie nad sobą ! ]

  Jedni krzyżowali i pacyfikowali z Polski i ZSRR oraz okolic parcha, zostawiając za sobą zgliszcza, azali bezskutecznie !
  Przegrywając tę walkę trwająca od zarania po grób, na śmierć i życie.
  Drudzy Sąsiedzi, zwykle _ но они не хотят иметь, чтобы сделать это _ mimo swojego _ Ż.O.A.

  [ Komuna czyli wspólny równo kolejkowy żłób _ Żyda _ Stwórcy ! ]

  Jaki towar Polacy najpilniej produkowali na własnym `grobie` tfej terenie, ex _ portując w świat niezbyt zadowolonego z tego przybytku, `gorących diamentowych węgli` zwanych potocznie `biżuterią`. Jak za długo potrzymasz bąble murowane .. ale co tam nam `polskie łobozy` czy nawet `Polin`- twór polski w separacji z własną głową, co to zapoczątkował temat Frankensteina ?

  .https://www.youtube.com/watch?v=UehzhQ4lOEk

  .https://www.youtube.com/watch?v=GOJZ5TIlc3M

  Jest co podziwiać i czym się chwalić !

  Na `szczęście` świat ostatecznie przyuczany jak odebrać mistrzostwo Świata dla produktu skaczącego pt. `polsko_litewski parch`.

  UFO

 5. EyWey said

  5 sposobów rozpoznania `Kamienia łupanego`w wykonaniu `hitlerynki`

  .https://www.youtube.com/watch?v=j0_5L9euMhs

 6. watazka said

  3
  Pisze Wiec Jestem
  Na razie jeszcze nie zaczeli nawet szukac odpowiedzialnych z I i II wojne swiatowa.

 7. peacelover said

  … piekne panie , swiat sie zmienia…!
  coraz trudniej o jelenia !!!

  Parchate juz nie dlugo beda musialy zyc za swoje !
  …a jak ktos da Arabom (albo sami zrobia!) bombke A,
  to oznaczac bedzie END OF THE STORY dla pejsato-parchatych !
  Dlatego kolonizuja upadline !!

  …ale to watpliwa deska ratunku….!!!! (bo Putin i spolka !!)
  wiec cieszmy sie i…dajmy sie cieszyc calemu swiatu !

 8. Plausi said

  Przemyślny przemysł

  https://marucha.wordpress.com/2017/01/27/holokaust-czy-99-procentowy-mit/#comment-648608

 9. Ante Portas said

  „Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.”

  Powyższe powiedział Israel Singer dnia 19 kwietnia 1996r. na Światowym Kongresie Żydów.
  https://marucha.files.wordpress.com/2007/03/israel_singer.jpg?w=480&h=630

  Skoro jesteśmy winni, to nie można tej wypowiedzi interpretować jako mowy nienawiści, tym bardziej wtedy, kiedy oskarża żyd-pasożyd.
  Sprokurowali Hitlera, by powołać do życia tzw. „holokaust”, jako pręgierz służący niekończącemu się „pasożydnictwu”, niekończącemu się oskarżycielstwu na zasadzie „jak świat mógł do tego dopuścić”. Skoro mowa o winnym świecie, to siłą rzeczy ofiary tzw „holokaustu” są wyłączone ze zbiorowej winy wraz z całym narodem wybranym, a szczególnie dotyczy to „obrońców i prokuratorów” z koszernego nadania.

  Kiedy zbrodniarze władają całą strategiczną strukturą oddziaływania na bieg dziejów, wtedy trudno skutecznie walczyć z szerzącym się złem.

  Żydowska w znaczeniu rabiniczno-syjonistycznym mentalność wyraża się choćby tylko w takich powiedzeniach cyt. „kropla drąży skałę” a „cierpliwość nie zna żadnej daty”. to drugie autorstwa Menachema Begina lub Mieczysława Bieguna, jak komu pasuje..

  Bez Boga jesteśmy bez szans, skąd czerpią swój niepoprawny optymizm ateiści czy wątpiący, tego nie jestem w stanie pojąć.

 10. Nie dla koczowników-oszustów said

  Syjonistyczny kat w roli ofiary, czyli holoszfindel. To są skurwysyny półgłówki żydowskie. Wymordowali sami gorsze żydostwo i zrobili z tego geszeft. I te półgłówki koczownicze myślą, że ludzie tego nie widzą. Butne chazarskie chamstwo sprostaczone do maximum.
  A samych Rosjan te Qrwy wymordowali w rewolucję żydo-bolszewicką 60 milionów i jest w porządku. Gdzie ich holokaust?
  Szkoda słów na to bydło. Ja i moje otoczenie w ich holoszfindel nie wierzymy. Holo srolo, niech złodzieje chazarskie przestaną rabować. Holo = rabunek. Kabalistyczna liczba 6.

  Acha, mała dygresja, ich kod, I sra elka, na towarach do czytników jest 729… Tu też ukryli kabalistyczne szóstki-oszustki. 7+2+9=18. Dzielone przez 3=6. te kwadraty /met kaby/ na łbach odebrały im rozumy. Kabalijczycy pieprzeni.

 11. Ante Portas said

  Podaję jako ciekawostkę, ale nie zaskakującą, jak działa wyszukiwarka Google bazująca na programie „poprawnych politycznie” algorytmów.

  Wpisuję do wyszukiwarki zdanie „pogardliwe i poniżające żydowskie wypowiedzi o Polakach i innych” i wyskakują na pierwszej pozycji i stronie hasła związane wyłącznie z zagadnieniem tzw. „antysemityzmu”.
  Ten tylko przykład wiele wyjaśnia, w jakim zakłamanym matrixie przyszło nam żyć.

 12. NC said

  Mit holokaustu jest kamieniem wegielnym panstwa Izrael.

 13. RomanK said

  „Jest sobie kancelaria adwokacka z Krakowa. Niby nic ….ale ma wersję hebrajską strony. KLiknijcie we flagi z jezykowa wersja strony.
  Jedynie w tej wersji (!!!) pisze on o tym, że kancelaria zajmuje się głównie sprowadzaniem z Izraela potomkow obywateli poslkich z korzeniami i załatwianiem im polskiego poaszportu!!!
  W polskiej wersji językowej tego nie ma!!!( no i bo- po co)
  Przetłumaczcie sobie… i jak ktoremu potrzeba prosto do pana mecenasa… to naprawde sprawna kancelaria!

  Kancelaria Prawna J.Piekar |

  „Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.” Albert Einstein

  http://jpiekar.pl/

 14. Wieś Rządzi Światem said

  Niech ktoś znajdzie rekord Elie Wiesel’a: http://auschwitz.org/muzeum/informacja-o-wiezniach/

  Może zamiast „rekord” lepsze byłoby „zapis”?
  Admin

 15. Ante Portas said

  re14
  Rekordu nie szukałem, bo wiedziałem, że nie znajdę
  http://www.mysl-polska.pl/1003
  Kabała i talmud powiadają wprost, że żyd może kłamać, kiedy przynosi mu kłamstwo korzyści.
  Zatem niech nikogo nie dziwi mentalność starszych braci w wierze.
  Stosują legalnie zgodnie z religią „prawo Kalego”, stąd ten niebotyczny majątek klanów żydowskich z Rotszyldami na czele.

 16. ostatnio pan Foxman z AFL oskarzyl Aborygenow i Pigmejow o …wpolprace i kolaboracje z „Nazistami” 🙂 wpolpraca tych plemion polega na tym ze te plemiona …nie pospieszyli z dzidami i lukami na ratunek Zydom kiedy polacy 🙂 palili ich w piecach:) w ..oczywiscie polskich obozach „zaglady”:)

  Panie Mondel, dziś nie Pierwszy Kwietnia…
  Ale doceniam poczucie humoru.
  A czy słyszał Pan, że ADL ma wystąpić z pozwem przeciwko francuskim hodowcom grochu? Groch ten był używany w gwizdkach, którymi odprawiano pociągi z Żydami…
  Admin

 17. NICK said

  🙂 .

 18. EyWey said

  Na światło dzienne,

  Nie da rady pisać o żydach nie rozumiejąc lub zakłamując Hitlera. To współczesny Ojciec `żydowskiego rożna` ale bez dymu,. Nu ne k spekhu !

  Ostatnim który złapał i zamknął Rot szyldów, był popularny nam Hitler.

  G_e `Gadowskie`, robią wielkie przygotowania do Wielkiej Wojny poprzez ciągle zapaści gospodarcze oraz ciągłą biedę dla zwykłego chłopa oraz brak perspektyw z ustrojowym niewolnictwem bankowym.

  Żyd przyrządzając zło, odwołuje się do swego Pana i stara się przewidzieć jego skutki oraz obmyśla zawczasu na to antidotum. Zwykle jak wiemy zło pociąga za sobą większe Zło.

  Komuno idź raz a dobrze się obwieś ! juz dość łapek zacierania i klepania a głupiemu zamek na szyny torba i kij.

  Jeśli nikt nie mówi o problemie żydowskim nie powinno się brać tego na poważnie i domniemać, ze to `bolkowatość` ! Dziś Iran jak niegdyś Niemcy otwarcie na swoim terenie mówi o złu tego świata.

  Trump z Putinem się dobrali [ czas i historia osądzi ] a Chiny zostały pobudowane i wyposażone na wielką wojnę. Maja nas zeżreć żywcem. W ich pradawnej kulturze jest przysmak ludzkiego móżdżku na potencje i młodość a 2@0 mln dziś żółto skośnych bez bab czeka wyćwiczonych do ruchnia na rozkaz i w górę !

  Jackowski nie bredka, on spostrzega i przepowiada rzeczy oczywiste oby nie ostateczne ?

 19. Zdziwiony said

  Gerhard Schrӧder: „okres niemieckiej pokuty dobiegł końca”.
  Benedykt XVI: „Niemcy były pierwszym krajem okupowanym przez nazistów”.

  Jak to pogodzić z sprawiedliwością, że tylko niespełna 5 % zbrodniarzy niemieckich zostało pociągnietych do odpowiedzialnosci za ludobójstwo!

 20. Wieś Rządzi Światem said

  http://sjp.pwn.pl/szukaj/rekord.html

 21. Ante Portas said

  https://www.gloria.tv/video/KRX6ibtJGdki41HqmgT8P9pPw
  może zainteresuje?, zawsze warto posłuchać mądrego człowieka

Sorry, the comment form is closed at this time.